پرفروش ترین آچار بکس بادی در بازار

پرفروش ترین آچار بکس بادی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های آچار بکس بادی است؛ آچار ها ابزاری هستند که برای باز و بسته شدن پیچ و مهره های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در مکانهایی مانند گاراژها یا سایر محل کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

می توان گفت آچار بکس بادی یا آچار ضربه ای مهمترین و پرکاربردترین ابزار در بین انواع ابزارهای پنوماتیک و بادی است که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر مالک یا راننده اتومبیل هستید ، یا تا به حال شده که به یک کارگاه بروید یا خودروی خود را تعمییر یا سرویس کنید، حتی اگر مالک و راننده هیچ اتومبیل نباشید تا حتما شده است که از کنار یک تعمییرگاه خودرو عبور کرده باشید و صدای خاص آپار بکس بادی را شنیده اید

وظیفه ای اصلی آچار بکس بادی باز و بسته کردن هر پیچ و مهره ای است که مولفه ای اصلی در این ابزار همانطور که از اسمش پیداست باد است که توسط کمپروسور باد تامین میشود.

برای خرید انواع بکس بادی در هر مارکی باید نکاتی را بدانید که در همه ای برند های موجود در بازار مشترک است که در ادامه ای مطلب راهنمای خرید بکس بادی کامل شرح میدهیم.

راهنمای خرید بکس بادی

راهنمای خرید بکس بادی

سایز درایو

اندازه 1/2 اینچ اندازه متداولی است که تقریباً در هر جایی قابل استفاده است. سپس اندازه 3.8 اینچی یکی از متداول ترین اندازه های دستگاه است ، اما باید در نظر داشته باشید که گشتاور کمتری نسبت به درایو 1.2 اینچی دارد.

جهت چرخش آچار بکس بادی

بکس های بادی دارای دکمه هایی برای تنظیم جهت چرخش هستند که دایره راست و دایره چپ نامیده می شوند. که حرکت مکانیکی ابزار را تغییر میدهد

برای محکم کردن پیچ و مهره ها ، می توانید با استفاده از دکمه ای نصب شده روی بکس بادی ، آن را به موقعیت راست گرد برگردانده و اگر قصد باز کردن پیچ یا مهره را دارید جهت را به سمتگرد تغییر دهید.

سرعت آچار بکس بادی

عمل باز و بسته پیچ و مهره در بکس بادی بادی به عهده ای چرخش شفت است که این امر همراه با ضربه و چرخش است توانایی بکس بادی برای انجام این کار نه تنها به قدرت و گشتاور تولید شده به سرعت چرخش شفت نیز بستگی دارد.

سرعت بکس پنوماتیک در حالت گردش آزاد اندازه گیری می شود و با چرخش در دقیقه یا دور در دقیقه بیان می شود. بکس های بادی با درایو های کوچکتر از سرعت بیشتر بهره می برند

زیرا برای پیچ هایی استفاده می شود که هنگام باز و بسته شدن از نظر سرعت و زمان دارای اولویت بالایی هستند. در مقابل بکس های بادی که دارای درایو بزرگتری هستند ، سرعت کمتری و گشتاور بیشتری دارند.

راهنمای خرید بکس بادی

شفت آچار بکس بادی

شفت بکس بادی در واقع ارتباط بین موتور تولید کننده گشتاور و سری آچار است. تمام اجزای فعال در قسمت مکانیزم مانند پین ها و چکش ها که گشتاور تولید می کنند ، ضربات خود را به شفت وارد کرده و باعث چرخش آن می شوند و در نهایت شفت این ضربات را به پیچ و مهره های مورد نظر ما منتقل می کند.

هر شفت دارای دو کمیت است که اندازه و طول درایو نامیده می شود و بکس بادی بر اساس این دو کمیت طبقه بندی می شوند. اندازه درایو در اینچ بیان می شود و اندازه های مختلفی دارد.

هرچه طول شفت بیشتر باشد ، برای دسترسی به نقاط باریک و محدود مناسب تر است و آچارهای که دارای طول شفت طولانی هستند به عنوان گلو بلند شناخته می شوند.

از برند معتبر تهیه کنید

مارک بکس بادی همچنین به تجربه و سابقه تولید کننده بستگی دارد که در زمینه تولید ابزارهای بادی تخصص داشته باشند.

بکس بادی Atlas Copco و برند Ingersoll Rand که بهترین تولید کنندگان ابزار های بادی در جهان هستند و قیمت بکس های بادی تولیدی این کارخانه ها از مارک های دیگر بالاتر است.

محصولاتی که در این راهنمای خرید بکس بادی از برند های معتبر بازار ایران هستند و توانسته اند توجه مشتریان بالفعل را به خود جلب کنند.

وزن آچار بکس بادی

وزن این دستگاه رابطه مستقیمی با خستگی دست کاربر دارد. توجه به این ویژگی از این جهت مهم است که اگر کار طولانی مدت انجام دهید خسته نمی شوید. هنگام خرید ، سعی کنید مدلی سبک وزن انتخاب کنید.

گشتاور آچار

نکته مهم دیگر در انتخاب بکس پنوماتیک مناسب توجه به مقدار گشتاور مورد نیاز برای بستن یا باز شدن پیچ های مختلف است. میزان گشتاور تولید شده توسط انواع بکس بادی از طریق مکانیزم های مختلف آنها متفاوت است و با توجه به اندازه پیچ های استفاده شده یا میزان گشتاور مورد نیاز ، یک آچار بکس مناسب برای کار باید انتخاب و خریداری شود.

جنس بدنه بکس بادی

راهنمای خرید بکس بادی

تولید کنندگان بکس بادی به طور معمول بسته به نوع کاربرد و مقاومت بکس بادی خود را با بدنه فلز ، کامپوزیت ، فولاد ، پلاستیک و… تولید می کنند. اما آچار های فلزی و کامپوزیت از پرکاربردترین و پرفروش ترین بکس بادی در بازار هستند

خروجی هوای بکس بادی

آچار بکس بادی برای خروج هوا به سیستم اگزوز نیاز دارد و همه ای این ابزار مجهز به لوله اگزوز هوا هستند. زیرا هوای خروجی دستگاه حاوی روغن و مواد زائد است

بنابراین باید از پاشیدن روی سطح کار و تکنسین جلوگیری شود ، بنابراین محل قرارگیری گازهای خروجی در یک بکس بادی باهم دیگر متفاوت است و هر یک برای شرایط کار و محیط خاص طراحی و ساخته شده اند.

خروجی هوای معمولاً در زیر دسته یا کنار ماشه قرار دارد و در بکس بادی مستقیم مل خروج هوا بر روی بدن آن قرار می گیرد.

لیست قیمت امروز انواع آچار بکس بادی

قیمت بکس بادی مجموعه ای از چندین فاکتور مهم است که قیمت بکس بادی را تغییر می دهد. کشور سازنده و مارک بکس بادی یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت بکس بادی هستند.

هرچه کشور صنعتی تر و پیشرفته تر باشد ، قیمت محصولات آن مانند ابزارآلات آلمانی ، ژاپنی و آمریکایی که از گرانترین انواع ابزارهای بازار هستند. البته تمامی عوامل و فاکتور های مهمی که در قسمت راهنمای خرید بکس باید به آنها اشاره کردیم در قیمت نهایی ابزار تاثیر مستقیم دارد.

1.بکس بادی تایتیان مدل 12A01B2

مشخصات ابزار

وزن 2800 گرم
ابعاد 17x18x7 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

2.آچار بکس بادی هویو مدل HY-3200

مشخصات ابزار

وزن 3000 گرم
ابعاد 18x18x6 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

3.آچار بکس بادی نووا مدل T-1100

مشخصات ابزار

درایو 3/4 اینچ
گشتاور 1111 نیوتن متر

سایر مشخصات

  • بدنه از جنس کامپوزیت مقاوم و سبک برای استفاده طولانی مدت
  • دارای استاندارد SGS ISO9001
  • دارای مکانیزم داخلی دوچکشه
  • طراحی دسته به شکلی مناسب

مشاهده این محصول در دیجی کالا

4.آچار بکس بادی نووا مدل S1000

مشخصات ابزار

وزن 2100 گرم
ابعاد 20x19x5 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

5.آچار بکس بادی لتوس مدل LIW-034

مشخصات ابزار

وزن 4460 گرم
ابعاد 10 × 25 × 24 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

6.آچار بکس بادی کوکن مدل KW-19HP

مشخصات ابزار

وزن 2400 گرم
ابعاد 18x7x20 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

7.آچار بکس بادی سانتک مدل SM-403

مشخصات ابزار

وزن 2222 گرم
ابعاد 7 × 20 × 20 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

8.آچار بکس بادی ساتاگود مدل AA-22

مشخصات ابزار

وزن 2660 گرم
ابعاد 20x19x7 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

9.آچار بکس بادی جنیوس تولز کد 400480

مشخصات ابزار

وزن 2800 گرم
ابعاد 17x7x19 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

10.آچار بکس بادی جنیوس تولز کد 400401

مشخصات ابزار

وزن 1600 گرم
ابعاد 14x5x17 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

11.آچار بکس بادی جنیوس تولز کد 400230

مشخصات ابزار

وزن 2200 گرم
ابعاد 18x19x6 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

12.آچار بکس بادی تایتیان مدل Twin-Hammer

مشخصات ابزار

وزن 2800 گرم
ابعاد 18x17x7 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

13.آچار بکس بادی تایتیان کد 660N

مشخصات ابزار

وزن 2800 گرم
ابعاد 18x17x8 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

14.آچار بکس بادی تاپ تول مدل KAAA1640

مشخصات ابزار

وزن 2620 گرم
ابعاد 20 × 19 × 5 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

15.آچار بکس بادی ام اس ان مدل 400500

مشخصات ابزار

وزن 2900 گرم
ابعاد 20x20x7 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پرفروش ترین آچار بکس بادی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا