بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده (بلوور) کدام است؟

یکی از رایج ترین ابزارها در کارگاه های نجاری و برای پاکسازی گرد و غبار و مکان های که خاک اره و خاک زیاد است و هر کارگاهی با این چالش روبرو می شود ، زیرا خاک اره در اتصالات سایر ماشین های فلزکاری نفوذ کرده و در کار سایر ابزارهای نجاری اختلال ایجاد می کند و حتی می تواند منجر به مشکلات پوستی و تنفسی شود.

برای رفع این مشکل بهتری است از دستگاه های دمنده و مکنده یا همان بلوور استفاده کنید این ابزار تأثیر مستقیمی بر سلامت و طول عمر سایر ابزارها و ماشین آلات نجاری دارد.

اما برای خرید دستگاه های دمنده و مکنده یا بلوور توصیه میکنیم که با بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده (بلوور) آشنا شوید که در این نوشته در مورد آنها گفتگو خواهیم کرد.

کاربرد های بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

بهترین دمنده و مکنده

از کاربرد های بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده عمدتا برای جمع آوری برگها و شاخه های کوچک درختان از مناطق وسیع استفاده می شود. برای این منظور از کیسه مخصوصی استفاده می شود که به دستگاه متصل است.

علاوه بر کیف ، دو لوله پلاستیکی بزرگ و کوچک (نازل) در جعبه مقوایی این محصول قرار داده شده است. وقتی در جنگل هستید ، وجود بسیاری از برگها روی زمین بسیار طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

اما در حیاط ، ریختن این برگها و چیدمان حیاط و حیاط اصلاً مطلوب نیست و جلب توجه می کند. اگر چند درخت در حیاط خانه خود نگه دارید ، حتی با مراقبت مداوم ، نمی توانید از ریزش برگ ها و شاخه ها – به خصوص در پاییز – جلوگیری کنید. با توجه به نئو هیپی ها و گرم شدن کره زمین ، به شما می گویم.

دلیل این امر این است که جمع آوری این برگ ها بیشتر با ابزار دستی مانند جاروها و وسایل مشابه انجام می شود. اما برای صرفه جویی در وقت و انرژی بهتر است از دستگاهی قوی برای جمع آوری شاخه ها و برگ ها استفاده کنید. دستگاه دمنده و مکنده مارک خوب گزینه خوبی برای این کار است.

بهترین مارک های تولیدکننده ای دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده مارک رونیکس

مارک رونیکس

ما از انواع جاروبرقی دستی برای تمیز کردن و پاکسازی سطوح استفاده می کنیم. جاروبرقی صنعتی با امکان مکش ابزاری مناسب برای تمیز کردن است. اما در بعضی مواقع برای تمیز کردن مکان ها به جای مکش باید هوا را دمید. در بعضی از محل های کار ، نیاز به دمیدن باد بسیار مناسب تر از مکش باد است.

بنابراین ، دستگاه دمنده و مکنده مارک رونیکس با قدرت مختلف در اختیار شما هستند. فن برگشتی دستگاه دمنده و مکنده را فعال کرده و با مکش باد از موتور باد با سرعتی متناسب با تنظیمات و قابلیت های دستگاه به سمت خروجی تخلیه می شود.

دستگاه دمنده و مکنده برند رونیکس مدل 1201 یکی از نمونه های این دستگاه است که هم قابلیت مکیدن و هم دمیدن را دارد. مدل 1201 با ولتاژ 230 ولت کار می کند و 600 وات قدرت دارد.

سرعت این دستگاه بین 0 تا 16000 دور در دقیقه و با امکان کنترل سرعت است. فشار هوای خروجی در 1201 برابر با 8 کیلو پاسکال است. وزن 1.6 کیلوگرمی با قدرت بالا از مشخصات این دستگاه است.

برای استفاده از توانایی مکش دستگاه ، کیسه زباله که یکی از لوازم جانبی این مدل است ، باید به خروجی و لوله لاستیکی هوا به قسمت بدنه موتور متصل شود.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند رونیکس

 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1206
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل Rh-1207
 • دستگاه مکنده دمنده رونیکس مدل 1202
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1201

دستگاه دمنده و مکنده مارک هیوندای

مارک هیوندای

دمنده ها و دستگاه های مکنده ساخت مارک هیوندای. دارای دو حالت دمیدن و مکش هستند. از حالت دمنده می توان برای کارهایی مانند سطوح غبارآلود و دهانه های تهویه که نمی توان به صورت دستی تمیز کرد ، مانند داشبورد ماشین و داشبورد الکترونیکی استفاده کرد.

در حالت مکنده نیز بسته به کیسه موجود در بسته بندی محصول ، برای جمع آوری گرد و غبار و گرد و غبار استفاده می شود. که از وزن و اندازه مناسبی برخوردار است.

از آنجا که برای استفاده از این دستگاه باید آن را نگه دارید ، باید از وزن و اندازه مناسبی برخوردار باشد تا حداکثر راحتی کاربر را فراهم کند. از دیگر نکات قابل توجه این دستگاه می توان به قدرت موتور اشاره کرد.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند هیوندای

 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL کد D-7160
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP71600BLL کد HL60
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL00

دستگاه دمنده و مکنده مارک بوش

مارک بوش

شرکت آلمانی بوش قدرتمندترین شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی و ابزار صنعتی در جهان است ، یکی از محصولات این شرکت بوش دستگاه دمنده و مکنده مارک بوش است که قدرت مکش و دمش هوا بسیار بالایی دارد.

قدرت موتور این دستگاه بسیار زیاد است. این دستگاه در هر دقیقه قادر به انتقال حجم بسیار زیادی از هوا است.این نوع فن و دمنده و مکنده برای تمیز کردن مناطق بزرگ استفاده می شود.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند بوش

 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل GBL 800E
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل Universal Garden Tidy
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش ALS 25
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل UniversalVac 15

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروتک

در بیشتر مناطق کشور ما ، گرد و غبار جزئی جدایی ناپذیر از زندگی است. سطوح صاف و قابل دسترسی را می توان با حوله های و مایعات تمیز کننده تمیز کرد. اما در اطراف ما ابزارهایی نیز وجود دارند که با مواد تمیز نمی شوند و دسترسی تمیز به راحتی ندارند. تابلوها و قطعات ظریف دستگاه های الکترونیکی از آن دسته دستگاه هایی هستند که فرآیند ظریف و البته تمیزکاری آنها دشوار است.

آنها اغلب برای استفاده از مواد شوینده توصیه نمی شوند ، اما جاروبرقی های قوی مانند جاروبرقی صنعتی می توانند به قطعات لحیم شده این تخته ها آسیب برسانند و یا اتصالات آنها را قطع کنند.

از طرف دیگر ، گرد و غبار دشمن اصلی این قطعات است و به طور قابل توجهی از عمر آنها می کاهد. در این موارد استفاده از فن به عنوان بهترین روش برای پاکسازی این قسمت ها از گرد و غبار و گرد و غبار توصیه می شود. دستگاه دمنده و مکنده مارک پروتک می توانند با کمترین آسیب ، گرد و غباری را که به مرور روی اجزای الکترونیکی قرار دارد از بین ببرند و از فرسودگی به مرور جلوگیری کنند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند پروتک

 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN122302
 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN122802
 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN123501

دستگاه دمنده و مکنده مارک سیلور

مارک سیلور

دستگاه دمنده و مکنده مارک سیلور که محصولات جزء بهترین ابزار در بازار ایران هستند. با این حال ، مارک سیلور موفق شد است موقعیت خوبی برای خودش ایجاد کند. مهمترین ویژگی محصولات این شرکت قیمت مناسب آنها است و از کیفیت کار قابل قبولی برخوردار هستند.

محصولات اصلی این شرکت شامل انواع ابزار دستی و برقی مانند دستگاه دمنده و مکنده، سشوار صنعتی و فرز انگشتی و مینیاتوری مارک سیلور است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند سیلور

 • دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل GT-BR750W
 • دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل GTBR650W
 • دستگاه دمنده سیلور مدل GTP03A10
 • دستگاه دمنده سیلور کد GTP03A10

دستگاه دمنده و مکنده مارک اکتیو تولز

مارک اکتیو تولز

مارک اکتیو تولز به عنوان پیشرو در صنعت کشور با دستیابی به بالاترین کیفیت محصولات ، استخدام کارشناسان و دانش روز جهت جمع آوری محصولات با کیفیت از کارخانه های مشهور جهان برای مدیریت تولید و ارتباط مستمر ، با ارائه ابزارهای حرفه ای صنعتی با کیفیت متناسب با استانداردهای ملی و بین المللی است که یکی از ابزار های تولیدی این برند دستگاه دمنده و مکنده مارک اکتیو تولز است که توانسته جایگاه خوبی بین مشتریان پیدا کند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند اکتیو تولز

 • دستگاه دمنده اکتیو مدل AC2025B
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-25400F
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-2560N
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-25400F
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو مدل AC2560
 • دستگاه دمنده برقی 2 اینچ اکتیو مدل AC2020B

دستگاه دمنده و مکنده مارک ماکیتا

مارک ماکیتا

برند ماکیتا در سال 1915 توسط موسابورا ماکیتا تاسیس شد. در آن زمان ، موسابورا در حال تعمیر و سرویس دهی موتورهای الکتریکی بود. این شرکت فعالیتهای خود را تا سال 1935 در زمینه تولید و صادرات انواع موتورهای الکتریکی و ژنراتور ادامه داد. در سال 1945 ، در طول جنگ جهانی دوم ، کارخانه ماکیتا برای فرار از حملات هوایی متفقین به آنجو ، استان سیوشی چو منتقل شد.

در سال 1958 ، ماکیتا اولین ابزار قدرت خود را ، یک رنده برقی ، تولید کرد. در واقع ، این اولین رنده برقی ژاپنی بود. در سال 1969 ، این شرکت با معرفی اولین دریل شارژی ماکیتا در جهان نام خود را به عنوان اولین تولید کننده این محصول معرفی کرد. قرن ها تجربه ماکیتا و ادغام نام این شرکت به عنوان یک تولید کننده قابل اعتماد باعث محبوبیت این برند در بین خریداران شده است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند ماکیتا

 • دستگاه دمنده و مکنده ماکیتا مدل UB1103
 • دستگاه دمنده و مکنده ماکیتا مدل ub1102z

دستگاه دمنده و مکنده مارک توسن

برند توسن

دستگاه دمنده و مکنده مارک توسن با قیمت های مقرون به صرفه و عملکرد ساده ، فن ها از لوازم الکترونیکی و رایانه های خانگی در برابر آسیب گرد و غبار محافظت می کنند و به دوام آنها کمک می کنند محصولات دمنده و مکنده مارک توسن محصولی از یک تولید کننده خوب است که حتی با مارک های معتبر عملکردی مشابه نمونه های مشابه خود دارد.

دمنده و مکنده مارک توسن تنها به عنوان فن شناخته نمی شود و می تواند در صورت نیاز تغییر کاربری داده و تبدیل به جاروبرقی با قدرت قابل قبول شود تا در مواردی که فن کار نمی کند به کاربر کمک کند.

محصولات این کارخانه ها با قیمت ها و کیفیت و کارایی باورنکردنی بیش از انتظارات در تمام سطوح محصولات مارک های مشهور است. وزن سبک ، سهولت استفاده و ایمنی از مواردی است که این شرکت در طراحی و ساخت این فن / جاروبرقی دیده است و به راحتی توسط هر کسی قابل استفاده است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند توسن

 • دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007B
 • دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7004B

دستگاه دمنده و مکنده مارک کرون

مارک کرون

مارک کرون در سال 1983 تاسیس شد و اکنون بیش از 10 کارخانه تابعه ابزار قدرت دارد. کرون با بیش از 2300 کارمند و بیش از 29 سال تجربه در ساخت ابزارهای برقی ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی در چین و یکی از رهبران صنعت در این زمینه است. محصولات تاج به بیش از 30 کشور از جمله کشورهای اروپایی و ایالات متحده صادر می شود. دستگاه دمنده و مکنده مارک کرون یکی از بهترین دستگاه های این برند است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند کرون

 • دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل CT17010
 • دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل CT17002

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت

بهترین برند دیوالت

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت دارای ابعاد بسیار مناسب و قدرت زیادی می باشد. دور موتور بالا باعث می شود که باد با سرعت خوبی از دستگاه خارج شود. سرعت باد خروجی یا قدرت مکش برای این محصول تنظیم می شود.

همچنین با توجه به موتور قدرتمند دمنده و مکنده مارک دیوالت، توانایی مکش دستگاه مطلوب بوده و می توانید با این محصول گرد و غبار جمع کنید. کیف مخصوصی نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت علاوه بر استفاده از دمنده ، قابلیت مکش هوا را نیز دارد. برای اینکار ابتدا لوله لاستیکی را از نازل برداشته و به قسمت گرد بدن متصل کنید. سپس کیسه مخصوص همراه این محصول را به نازل وصل کنید. با روشن شدن دستگاه ، ورودی هوا از لوله پلاستیکی به کیسه پارچه ای تغییر می کند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند دیوالت

 • دستگاه دمنده و مکنده دیوالت مدل DWB800

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما

مارک پروکسیما

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما پرکاربرد است. دکمه ای به نام قفل ضامن بر روی دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما نصب شده است که این دستگاه را فشار می دهد تا روشن بماند. جالب است بدانید که این دستگاه به دلیل قابلیت دمیدن و مکیدن می تواند به عنوان دمنده و مکنده ارزان قیمت مورد استفاده قرار گیرد.

از کاربردهای این دستگاه می توان به جمع آوری گرد و غبار و مواد یکبار مصرف اشاره کرد. لازم به ذکر است که این دستگاه دارای یک کیسه جمع آوری است که با استفاده از شیلنگ خود گرد و غبار و آوار را به داخل کیسه می کشاند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند پروکسیما

 • دستگاه دمنده و مکنده پروکسیما مدل PT-1505

لیست قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده ارزان قیمت امروز

1. دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205

کیفیت ساختاری بدنه و لوازم جانبی و همچنین قدرت باد بالا و امکان کار در 2 حالت به عنوان دمنده و جاروبرقی از ویژگی های متمایز کننده این دستگاه است. اگرچه قدرت دمیدن آن از جاروبرقی ها و جاروبرقی ها بیشتر خواهد بود.

هم فن و هم پروانه با پره‌های خمیده باعث می‌شوند که هوا قوی‌تر شود و به خنک‌تر شدن دستگاه کمک کند. حجم هوای بالا، سرعت بالا، دیمر شش حالته و البته طراحی ارگونومیک سبک و وزن مناسب کمک می کند تا دمنده رونیکس 680 وات مدل 1205 به بهترین و پرفروش ترین دمنده در بازار تبدیل شود.

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

بهترین دمنده و مکنده

با توجه به موارد مثبت ذکر شده خرید آن توصیه می شود و در مقایسه با باقی برندها که از مشخصات یکسان بهره می برند رونیکس عملکرد بهتری دارد.

دستگاه خوب و کاربردی. بیشتر مکندگی دارد. مکش اون خیلی ضعیفه. در واقع کاربرد این دستگاه بیشتر دمندگی اونه

واقعا عالی بود برای شهر هایی که که ریزگرد دارند لازمه مخصوصا برای تعمیر کار های لوازم خانگی و… خوب هستش ولی قیمتش نسبت به بازار کمی بالا هستش دقت کنین به مهر و امضا کارت گارانتی

بهترین مارک بلوور

خوبه من راضی هستم از خریدم منصفانه بخوایم نتیجه گیری کنیم به اندازه پولی که میدی خوبه واقعا

در مقایسه با توسن که هم قیمت در بازار درمیاد کیفیت توسن بهتر بود خیلی .توسن ۱۱۰۰۰۰۰ و اینو ۱۰۵۰ خریدم .توسن با اختلاف ۵۰ خیلی بهتر بود

نسبت به توسان پرتاب باد کمتری دارد البته توسن ۲۷۰ گرون تره و لوله هم بیشتر داره تصمیم دارم مرجوع کنم و توسن بگیرم البته توسن قبلی مشکل داشت که برام فرستاده بودن

دستگاه بلوور

درسته وزنش کمی زیاده و ممکنه زود دست آدم خسته کنه ولی قدرتش فوق العاده است من از چندین محصول رونیکس استفاده میکنم چون جدای از تعصب ملی در این رنج قیمت کیفیتش از محصولات مشابه خیلی بیشتر مطمئن باشیم از خریدش پشیمون نمیشین

من به عنوان دمنده خریدم و قدرت پرتاب بادش عالیه مکنده کیش رو امتحان نکردم توضیحات بیشتر در نقاط قوت گفتم

برای زدودن گرد و غبار و شعله ور کردن ذغال فوق العاده است

جدیدترین دستگاه دمنده رونیکس

محصولاتش انصافا عالیه این هم همینجور که انتظار داشتم هم قدرت پرتاب بادش عالیه هم قدرت مکش

مشکلی نداره و سالمه ولی روی دستگاه جای قطرات آب بود و اینکه برای مکنده مناسب نیست و دمنده خوبه

دمنده و مکنده کار راه اندازه.کیفیت ساختش خوبه .فقط قیمتش یکم بالاست.کلی کرد گیری کردیم عالی بوده

مشخصات ابزار

ابعاد 46×18.5×18 سانتی‌متر
وزن 1.91 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
– مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
– دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
– استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
– دارای محفظه غبارگیر
– بدنه سبک ارگونومیک
اقلام همراه -خرطومی
– کیسه جمع آوری ذرات
– 1 جفت زغال

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل hp7160bl

این ابزار دمنده و مکش فشار قوی است که عمدتاً برای تمیز کردن گرد و غبار، حذف برگ ها و حتی برف زدایی و موارد مشابه استفاده می شود.

دمنده با استفاده از فشار بالایی که در اثر حرکت موتور ایجاد می شود، هوا را به سمتی هدایت می کند که نازل ها در آن قرار دارند و گرد و غبار را از بین می برد.

هیوندای برای سهولت در استفاده از این ابزار و افزایش بهره وری آن، چندین سری نازل مختلف و همچنین شیلنگ هایی با این دستگاه ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد گرد و غبار را به راحتی تمیز کنند.

موتور دمنده هیوندای HP7160-BL با حداکثر سرعت 6000 تا 13000 دور در دقیقه می چرخد ​​و جریان هوا با سرعت بسیار بالایی تولید می کند که در 6 حالت با یک سوئیچ دیمر قابل تنظیم است.

بنابراین از این نوع دستگاه مکنده برای فعالیت هایی مانند گردگیری سطوح و منافذی که با دست تمیز نمی شوند (مانند داشبورد خودرو، برد الکترونیکی و …) استفاده می شود.

منبع تغذیه این دمنده و ابزار مکنده برق 220 ولت است که برای آن از کابل 2 متری بسیار مرغوب استفاده می کند. این دستگاه از موتور 710 وات با حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه استفاده می کند.

از ویژگی های اصلی این دستگاه می توان به سادگی جابجایی بین حالت دمنده و مکش و قدرت آن ها اشاره کرد و این عملکرد با تغییر حالت دریچه های آن محقق می شود. همچنین سیم یا کابل این دستگاه دارای چسب است که امکان جمع آوری کابل را به شما می دهد.

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

بهترین بلوور

ما از جاروبرقی های دستی مختلف برای تمیز کردن و ضد عفونی سطوح استفاده می کنیم. جاروبرقی برای تمیز کردن مناسب است. اما گاهی لازم است به جای مکش برای تمیز کردن مکان ها هوا دمیده شود. در برخی از محل های کار نیاز به وزش باد بسیار مناسب تر از مکش باد است.

به همین دلیل فن هایی با قدرت ها و ضربات مختلف در دسترس شما هستند. فن معکوس جاروبرقی را به حرکت در می آورد و با سرعتی متناسب با تنظیمات و قابلیت های دستگاه توسط توربین بادی به خروجی مکش باد پرتاب می شود.

دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه فن و مکش هیوندای HP7160BL نمونه ای از این دستگاه است که هم قابلیت مکش و هم قابلیت دمش را دارد. مدل HP7160BL با قدرت موتور 710 وات. سرعت این دستگاه بین 6000 تا 13000 دور در دقیقه و با امکان کنترل سرعت می باشد. حجم هوای خروجی در این محصول برابر با 3.5 متر مکعب در دقیقه است.

وزن 2 کیلوگرمی با قدرت بالا از ویژگی های این دستگاه می باشد. برای استفاده از ظرفیت مکش دستگاه لازم است کیسه زباله که از لوازم جانبی این مدل است به قسمت خروجی و لوله لاستیکی هوا به قسمت بدنه موتور متصل شود.

دمنده هوا کوچک

از دیگر لوازم جانبی این مدل می توان به شلنگ، نازل پلاستیکی، امتداد طول و سه سری نازل اشاره کرد. همچنین ابعاد کلی این محصول 39 × 24 × 20 سانتی متر می باشد. شایان ذکر است منبع تغذیه این فن و دستگاه مکنده با برق تغذیه می شود و طول کابل آن 2 متر می باشد.

من دو ساعت نیست رسیده به دستم یه کیس واسه امتحان تمیز کردم فوق العادست زیاد کاربردی نیست صداش هم زیاده. و خیلی سفت و سخت رابط آن بسته باز میشه

همه امکانات و اتصالات لازم برای یک دمنده قوی رو داره. جنس و کیفیت بدنه و لوازمش خوبه، صداش چندان هم زیاد و آزاردهنده نیست. مکندگی ضعیف تری نسبت به دمندگی داره که اونم بخاطر سیستم طراحیش هست.

دستگاه دمنده باد

دستگاه دمنده هوا خيلي قوي است و براي جارو كردن ويلا فوق العاده است. البته من فقط از دمنده استفاده كردم و از مكنده استفاده نكردم.

دمنده های بسیار قوی است. برای فضاهای باریک و عمیق بسیار کاربری است. قدرت بسیار بالایی دارد. تنها عیب آن وزن بالای آن است که البته محاسن آن برتری دارد و قابل اغماض است.

دستگاه مکنده کوچک نسبت به مارک های چینی که داشتم از کیفیت ساخت خیلی بالاتری برخورداره البته قیمتش هم دو سه برابره ولی بازم می ارزه تو تخفیف 1/375 گرفتم از برند های چینی هم گرفت بودم که یک ماهه سوخت

همه جوره خوبه ولی توصیه میکنم بجای جاروبرقی ازش استفاده نکنید چون کیسه جمع آوری زباله اش خیلی نازک و بیخود هست و یه زیپ داره که به راحتی گرد و غبار ازش بیرون میزنه

مشخصات ابزار

ابعاد 46×18.5×18 سانتی‌متر
وزن 1.9 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
– مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
– دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
– استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
– دارای محفظه غبارگیر
– بدنه سبک ارگونومیک
اقلام همراه -خرطومی
کیسه جمع آوری ذرات
1 جفت زغال

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007b

یکی از ویژگی های این ابزار قدرتمند ساخت کشور چین، موتور قدرتمند با توان 680 وات، با کارایی حرفه ای و طول عمر بالا، سرعت 16000-1500 دور در دقیقه در حالت آزاد، مجهز به دیمر سرعت برای کنترل باد سرعت با توجه به نوع مورد نظر بستگی دارد، حداکثر حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه است.

مجهز به فن توربو ساخته شده با آخرین تکنولوژی ساخت، دارای عملکرد دمیدن و مکش است و می تواند از هر دو حالت به طور همزمان استفاده کند و دارای قفل سوئیچ است که برای استفاده در کارهای طولانی مدت راحت است.

سیم برق ضخیم 2 متری با کیفیت بالا، طراحی بدنه ارگونومیک، دسته نرم ضد تعریق و ضد لغزش برای کاهش خستگی، لوله شلنگ، لوله مخروطی، کیسه ضد گرد و غبار، نازل باریک و نازل عریض.

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

قویترین بلوور

با قیمت های مقرون به صرفه و عملکرد ساده، فن ها از وسایل الکترونیکی و رایانه های خانگی در برابر آسیب گرد و غبار محافظت می کنند و به ماندگاری بیشتر آنها کمک می کنند. پنکه و جاروبرقی توسان 7007B محصولی از یک سازنده خوب است که حتی با برندهای معتبر هم کارایی مشابهی دارد.

این محصول نه تنها به عنوان پنکه شناخته می شود و می تواند در مواقع نیاز تغییر کاربری داده و به یک جاروبرقی با قدرت قابل قبول تبدیل شود تا در مواقعی که فن کار نمی کند به کمک کاربر بیاید.

محصولات این کارخانه‌ها با قیمت‌های باورنکردنی و کیفیت و کارایی فراتر از انتظار، در تمامی سطوح محصولات برندهای معتبر قرار دارند. وزن سبک، سهولت استفاده و ایمنی از مواردی است که این شرکت در طراحی و ساخت این فن / جاروبرقی به آن توجه کرده است و همه افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

بهترین دستگاه بلوور

فوق العاده مکندگی عالی داره پرتاب باد عالی این دستگاه کلا دمنده هست نباید انتظار جاروبرقی ازش داشت (قابل توجه بعضی دوستان )وزن سبک و خوش دست . وسایل همراه کامل .توسن یک برند قابل اعتماد .

دستگاه رو برای استفاده در تعمیرگاه و خانه گرفتم برای تمیز کردن خاک از محل هایی که دسترسی بهش سخته، بسیار عالیه

کالایی ک به دست من رسید یه شکستگی عمیق در بدنه اش داشت ک واقعا قابل توجیه نیست! من چند کامنت مشابه هم دیدم، آیا این یک موجودی هست ک دائما داره دست به دست میشه؟! واقعا خجالت آوره!!!

دستگاه دمنده هوا صنعتی

دستگاه خوب و با کیفیتی هستش.قدرت پرتابش عالیه.جنس بدنه و بخصوص کابل دومتریش عالیه.اقلام همراهش معمولی هستن که خیلی هم مهم نیست.در کل دستگاه خوبیه.دیروز سفارش دادم امروز سر موعد تحویل گرفتم.کامل و سالم بدون هزینه ارسال. خرید این دستگاه رو از توصیه میکنم. قیمتش هم از بازار ارزونتر بود.

من خودم از بیرون گرفتم خیلی قوی هست و لوازم کامل رو هم داره ۱سال هم گارانتی داره هر‌کس می خواد بخره شک نکنه من خودم هم شک داشتم اما وقتی خریدم خیلی از خوشم اومد کسایی که می خوان تاسقف ۱ تومن هزینه کنن توسن بهترین هست

دستگاه خوب و با کیفیتی هست. متاسفانه مرسوله ارسالی بنده سه تا از قطعات لازم برای استفاده مکنده را همراه نداشت که توی عکس و مشخصات قید شده بود . عملا بدون این قطعات مکنده بدون استفاده است. قطعات خاص یا گرانی نیستند ولی صداقت فروشنده تو ارسال را زیر سوال میبره این کار. درخواست مرجوع دادم.

بلوور کوچک

بسیار شکیل و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده و قدرت مکندگی فوق‌العاده‌ای دارد. مکندگی فقط جهت گردوغبار است.

فشار بادش فوق العاده س!! بعید میدونم دمنده با فشار باد بیشتر از این گیرتون بیاد!! (حتی با قیمت بالاتر و وات بالاتر) (که فقط روی کاغذ بالاتر ذکر میشه!!) محل کارم مشابه این دمنده رو چند سال داشتیم، چون کیفیت خوبی داشت الان اینو برای خونه و استفاده شخصی خریدم.

موتور مکنده کوچک کیفیت خود دستگاه خوبه ولی وسایل همراه ش خیلی بی کیفیت و معمولی هستن، ولی با توجه به کیفیت بالای خود دستگاه، خوش دست بودن و قیمت مناسب قابل چشم پوشی هست و خریدش رو توصیه میکنم.

دستگاه باد کامپیوتر با سلام خدمت شما دوستان گرامی از خریدم خیلی راضیم واقعا عالی و بدون نقص با طراحی شیک و زیبا و بدنه مقاوم قدرت فوق العاده بالا

مشخصات ابزار

ابعاد 35x25x20 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات -مجهز به فن توربو
-قابلیت دمنده و مکنده همزمان
-مجهز به شستی قفل کن کلید برق به منظور سهولت در کار مداوم با ابزار
-طراحی پایه بر روی پوسته جهت تعادل ابزار حین کار
-دسته ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
-دارای کلید برق مقاوم در برابر گرد و غبار
-دارای لوازم جانبی با کیفیت و کاربردی
-دارای کابل برق 2 متری با روکش ضخیم
بازه قدرت موتور: 500-1000 وات
بازه سرعت: 1500-2000 دور در دقیقه
اقلام همراه لوله مخروطی
نازل باریک و پهن
کیسه گرد و غبار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1206

رونیکس مدل 1206 دارای توان 400 وات می باشد. حجم هوای خروجی این دستگاه 4.1 متر مکعب در دقیقه می باشد.

دور موتور دستگاه تا 16000 دور در دقیقه می چرخد. وزن بسیار سبکی دارد و پس از استفاده طولانی مدت دست کاربر را خسته نمی کند.

تفاوت فن دمنده و مکنده

کیفیت خوب.قدرت مناسب مصارف خانگی.کار راه انداز.پیشنهاد می شود… من از خریدم راضی م و این کالا رو به دیگران هم پیشنهاد میکنم

بسیار عالی برای مصارف خانگی بی نظیره من که خیلی راضیم دمنده عالیه و مکنده ضعیفه که البته اصول کار این دستگاه دمنده هست

من این دستگاه رو از ابزار سلیم گرفتم کارت گارانتی 12 ماهه هم داشت و از قدرت خوبی برخوردار بود تا الان به مشکل باهاش بر نخوردم

بهترین دمنده و مکنده

از نظر شکل و اندازه قاب درست همون جنس ارزون و اشغال است که قبل خریدم و در مجموع دو دقیقه بیشتر کار نکرد ولی روشنش کردم یکسره تا مدت پنج دقیقه با اون کار کردم کوچکترین احساس گرمی و بوی سوختگی نکرد موتور قوی و خوبی داره به دوستان پیشنهاد میکنم بخرند

طولانی مدت نمیشه باش کار کرد دستگاه داغ میشه. واسه من که خوب بود نسبت به پولی ک میدید انتظار داشته باشید

دستگاه دمنده و مکنده دست دوم

کیسه مکنده اصلا شیک نیست مخصوصا محل اتصال آن به دستگاه دستگاه خیلی پرقدرتی است . من برای اداره گرفتم و هر روز استفاده میشه و خوب کار میکنه .

من فک میکردم بزرگتر باشه اندازش کوچیکه اما پرتاب بادش خوبه جنس بدنه زیاد چنگی به دل نمیزنه برای ماشینم خریدم خیلی خوبه پیشنهاد میکنم شما هم خریداری کنید

دمنده و مکنده ادون

تو خریدش شک نکنید،، من سه ماه استفاده میکنم،، بسته بندی خوبی هم داشت الان به دستم رسید. جالبه 24 ساعتم زودتر فرستادن ک بعید بود (مرسی دیجیکالا) قدرتش واقعا عالیه

به نظر من برای کار خونه خوبه ،من دوستی دارم که نصاب کلاچ برقی است از این مدل تو مغازه داره و راضی است

دمنده و مکنده ارزان

نسبت به قیمتش کالای مناسبی هستش. البته قدرت دمندگیش بیشتر از مکندگیش هستش. درکل راضی هستم ازش.

عالیه‌ولی کاش دمنده مکندش با کلید انجام میشد نه با تعویض جای نازل

من قبلا یه دستگاه دمنده چینی داشتم که حدود سیصد و پنجاه خریدم یه سال باهاش کار کردم الان این دستگاه دستم رسید چک کردم با مدل متفرقه ارزون قیمت مقایسه کردم

دمنده و مکنده چیست

از لحاظ قدرت موتور هیچ فرقی باهم ندارن تنها فرقش دکمه دیمر تنظیم سرعته که اونم از نظره من چندان کارایی دارد در کل انتظاری که از رونیکس داشتم خیلی بیشتر از این بود

با توجه به قیمت کارخانه و دیجی کالا. قیمت دیجی کالا بهتر بود و از توضیحاتی که توی مشخصات فنی داده بودن تفاوتی نداشت

یکم توقعم بیشتر بود ولی خوبه بد نیست 855 خریدم ولی مکندگیش ضعیفه

دمنده و مکنده بوش

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس رو برای شرکتمون خریدیم که پرینتر و کیس ها رو بتونیم خاک گیری کنیم و راضی هستیم

وزش دستگاه مربوطه خیلی خوب بود ولی مکندگی آن کمی ضعیف استیف بود

دمنده و مکنده بنزینی

در نظر داشته باشید که کلید تغییر وضعیت دمنده به مکنده نداره و بجاش محل نصب نازل و کیسه جمع آوری خاک تعویض میشه و اینطوری دمنده به مکنده تبدیل میشه و یه جورایی کلک رشتی میزنه

محصولات رونیکس از کیفیت خوبی برخوردار هستند… فقط قیمت دیجی کالا نسبت به بازار یه کوچولو گرونتره.

دمنده و مکنده پوکا

هر بار تبلیغ می‌کنه باید مردم بیچاره هزینه بیشتری بدن رونیکس الکی گرونه کالای خوب نیاز به تبلیغ نداره

باسلام دستگاه دمنده و مکنده خیلی عالی و کار راه انداز هست. من بیشتر از دمنده ان استفاده کردم .به وسیله آن خاک داخل کامپیوتر و هر وسیله ای به راحتی خارج می شود . با تشکر از دیجی کالا به خاطر ارسال به موقع کالا.

پمپ دمنده و مکنده هوا

قیمتش از بیرون کمتر بود،اون زمانی که من گرفتم ، کیفیت خوبی داره ولی اجناس رونیکس کیفیت قدیم رو ندارن با این حال با این وضع اجناس موجود در بازار قابل قبوله

برای تمیز کردن ماشین و موتور و وسایل نقلیه استفاده کردم و راضیم ازش

دمنده و مکنده توسن

جنسی که برای من اومده بود قبلا پلمبش باز شده بود و کلی خط و خش روش بود که من هم مرجوع کردم

من الان یک سال تو مغازه خونه استفاده میکنم قدرت عالی کیفیت نسبت به قیمت عالی کار منو راه میندازه

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 30x15x15 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 400 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
بازه سرعت 6000-16000 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
بازه قدرت موتور 0-500 وات
اقلام همراه لوله دمنده
کیسه مکنده
زغال اضافه دفترچه راهنما
کارت گارانتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دستگاه دمنده و مکنده گریتک مدل gti9001

دمنده و دمنده گریتک مدل GTEB9001 یک دمنده و دمنده 900 وات از برند ادون است که ترکیبی از دمیدن و مکش است. با استفاده از این محصول، کاربران می توانند باد را در یک نقطه، فشار بالا متمرکز کنند یا از این ابزار برای حذف گرد و غبار استفاده کنند. مکنده ها آن را جمع می کنند.

برای تبدیل این دستگاه به جاروبرقی کافیست یک تکه پلاستیک را به دستگاه وصل کنید و کیسه جمع آوری زباله طراحی شده برای این دمنده را وصل کنید و به آن جارو برقی بزنید تا در صورت نیاز تبدیل به جارو شود.

این مدل با سرعت 13000 دور در دقیقه می چرخد ​​و 3.5 متر مکعب هوا را در یک دقیقه به بیرون می دمد. یک واحد دمنده معکوس مانند یک جاروبرقی کار می کند،

با یک موتور بادی که هوا را با سرعتی مطابق با تنظیمات و عملکرد دستگاه می مکد و آن را به سمت خروجی پرتاب می کند. این دستگاه دارای کیسه گرد و غبار، زغال اضافی، شلنگ دستی و پلاستیکی است.

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 170x140x130 سانتی‌متر
وزن 16 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 900 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
کیسه برق
سایر توضیحات دستگاه دمنده معکوس دستگاه جاروبرقی عمل می‌کند و با مکش باد توسط موتور باد با سرعتی متناسب با تنظیمات و توانایی دستگاه به قسمت خروجی پرتاب می‌گردد.
دارای قدرت دمندگی و مکندگی بالا
وزن مناسب
دارای خرطومی پلاستیکی
مجهز به کابل برق بلند
اقلام همراه کیسه گرد و غبار
ذغال اضافی
دفترچه راهنما
خرطومی پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل gbl 800e

محصولات فوق از نظر قدرت جزو محصولات میان رده بازار هستند. این محصول یک واحد دمنده و مکنده با توان 820 وات می باشد. با این دستگاه می توان باد را با فشار زیاد در سطح مورد نظر متمرکز کرد. این نیروی باد اغلب برای تمیز کردن گرد و غبار استفاده می شود.

برای این کار یک نازل پلاستیکی روی دستگاه تعبیه شده است. با تغییر موقعیت نازل پلاستیکی روی دستگاه می توان آن را به دستگاه مکنده تبدیل کرد. کیسه های جمع آوری زباله نیز برای این منظور تهیه شده است.

این دستگاه با دور موتور 16000 دور در دقیقه کار می کند و می تواند 4.5 متر مکعب هوا را در یک دقیقه از نازل ها خارج کند.

از دیگر ویژگی های این ابزار به قابلیت تنظیم سرعت باد خروجی می باشد. این مدل توسط شرکت خوشنام «بوش» به بازار عرضه می شود.

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 50×21.5×21.5 سانتی‌متر
وزن 1.8 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 820 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه – نازل
– کیسه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دستگاه دمنده و مکنده دی سی ای مدل aqf32

دمنده و جاروبرقی DCA مدل AQF32 دارای قدرت موتوری برابر با 680 وات بوده و انرژی مورد نیاز را از برق 220 ولت تامین می کند. ابعاد دمنده DCA مدل AQF32 برابر با طول 27.0، عرض 10.0 و ارتفاع 17.0 سانتی متر می باشد.

یکی از ویژگی های جالب این ابزار قابلیت تنظیم سرعت و در نتیجه قدرت دمش و مکش آن است. محدوده سرعت دستگاه بین 8300-16300 دور در دقیقه می باشد که توسط کاربر با کمک کلید سرعت روی دستگاه قابل تنظیم است.

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد طول 27.0 عرض 10.0 ارتفاع 17.0 سانتی‌متر
وزن 1.8 کیلوگرم
قدرت موتور 680 وات
سرعت 8300-16300 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه خرطومی لاستیکی
کیسه غبارگیر
زغال
دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دستگاه دمنده و مکنده بوش als 25

قدرت موتور این دستگاه بسیار بالاست. این دستگاه قادر است حجم زیادی از هوا را در دقیقه جابجا کند. از این نوع دمنده و مکنده برای تمیز کردن مناطق بزرگ استفاده می شود.

مدل ALS-25 یک دستگاه برقی است. توان موتور این مدل 2300 وات می باشد. موتور در هر دقیقه 13.3 متر مکعب هوا را از نازل های دستگاه بیرون می کشد یا خارج می کند.

این سرعت باد می تواند تا 300 کیلومتر در ساعت افزایش یابد. به همراه این محصول یک کیسه با ظرفیت 45 لیتر در اختیار خریدار قرار می گیرد.

اکثر این دمنده ها و ساکشن ها از فضای وسیعی برای جمع آوری برگ ها و شاخه ها استفاده می کنند.

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 29 × 36 × 50 سانتی‌متر
وزن 4.4 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 2300 وات
حجم هوای خروجی 13.3 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – وزن: 3.2 کیلوگرم هنگام دمیدن هوا و 4.4 کیلوگرم هنگام مکش هوا
– دارای سرعت مکش قابل تنظیم تا 300 کیلومتر بر ساعت
– دارای کیسه جمع آوری 45 لیتری
– دارای دسته قابل تنظیم و بند شانه
اقلام همراه – کیسه مخصوص
– دو عدد نازل پلاستیکی
– بند
– دفترچه‌ی راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دستگاه دمنده و مکنده پروکسیما مدل pt-1505

دمنده صنعتی پروکسیما یکی از محصولات پرکاربرد این شرکت می باشد. همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه می تواند دمنده و مکنده باشد.

روی دستگاه دکمه ای به نام قفل سوئیچ وجود دارد که با فشردن آن دستگاه را روشن نگه می دارد. جالب اینجاست که به لطف عملکرد مکش ضربه ای می توانید از این دستگاه به عنوان یک مکنده ضعیف استفاده کنید.

از جمله کاربردهای این دستگاه می توان به جمع آوری گرد و غبار و مواد دور ریختنی اشاره کرد. لازم به ذکر است دستگاه دارای کیسه جمع آوری می باشد که می توان گرد و غبار و زباله را از طریق شلنگ به داخل آن مکید.

بد نیست بدانید که این دستگاه را می توان با استفاده از برق شهری از طریق کابل موجود در بسته روشن کرد. از دیگر ویژگی های بارز این محصول می توان به استفاده از آن در منزل و محل کار و قدرت موتور 600 وات اشاره کرد.

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 29x15x18 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 600 وات
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای قفل سوییچ
– دارای کابل برق به طول 130 سانتی‌متر
اقلام همراه
– دارای کیسه غبارگیر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل hp6530bl

دمنده هیوندای دارای یک موتور 650 وات است و از برق 220 ولت تغذیه می کند. طول سیم برق این دستگاه 2 متر می باشد.

یکی از ویژگی های جالب این دمنده و مکنده قابلیت تنظیم سرعت و در نتیجه قدرت دمش و مکش آن است.

محدوده سرعت دستگاه بین 16000-6000 دور در دقیقه است که توسط کاربر با کمک کلید چرخشی 6 حالته روی دستگاه قابل تنظیم است.

حجم هوای خروجی این دستگاه 3 متر مکعب در دقیقه می باشد. با داشتن این دستگاه می توانید از آن به عنوان دمنده و مکنده استفاده کنید.

برای تبدیل این دمنده به مکنده کافیست محل نازل پلاستیکی آن را تغییر دهید. این دستگاه دارای یک کیسه جمع آوری زباله است.

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

وزن 1.8 کیلوگرم
ولتاژ ورودی 220 ولت
قدرت موتور 650 وات
سرعت 6000-16000 دور در دقیقه
دبی هوای خروجی خروجی 3 متر مکعب بر دقیقه
منبع انرژی برق
اقلام همراه نازل پلاستیکی، کیسه جمع آوری زباله، جاروبک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل ct17010

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

ابعاد 28.0 *19.0 *17.0 سانتی‌متر
وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 710 وات
بازه سرعت 1000-1500 دور در دقیقه
سرعت 14000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. دستگاه دمنده و مکنده محک مدل bvc-3.5

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

 

ابعاد 35x22x20 سانتی‌متر
وزن 1.9 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 710 وات
سرعت 6000-13000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای کابل 2.5 متری
– قابلیت تنظیم سرعت در 6 حالت مختلف
– ابعاد بسته بندی: طول: 46 ، عرض: 20، ارتفاع: 23.5 سانتی‌متر
– وزن بسته‌بندی: 2.8 کیلوگرم
اقلام همراه – کیسه قابل شست‌وشو
– دارای قفل سوییچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. دستگاه دمنده و مکنده پوکا مدل bl6001

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 31، عرض: 19، ارتفاع: 17.5 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 0-4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای شستی ولومی با قابلیت تنظیم سرعت
– دارای کابل 2 متری
– وزن بسته‌بندی: 2.5 کیلوگرم
– ابعاد بسته‌بندی: طول: 30، عرض: 21، ارتفاع: 21 سانتی‌متر
اقلام همراه – نازل
– کیسه
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. دستگاه دمنده و مکنده ونوس مدل pv-b922

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 22×20×16 سانتی‌متر
وزن 885 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 600 وات
سرعت 1300 دور در دقیقه
منبع انرژی برق
سایر توضیحات قابلیت دمش و مکش هوا
اقلام همراه – کیسه‌ی گردوغبار
– جاروبک موتور

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. دستگاه دمنده و مکنده بلک اند دکر مدل bdb530

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 24x16x16.5 سانتی‌متر
وزن 1.62 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 530 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – قابلیت مکندگی و دمش هوا
– قابلیت جمع‌آوری گردوغبار
– دارای قفل سوییچ
– طول کابل برق: 3 متر
اقلام همراه – کیسه پارچه‌ای
– دفترچه‌ی راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. دستگاه دمنده و مکنده بلوور المکس مدل e.b 631

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 25x15x15 سانتی‌متر
وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 620 وات
سرعت 24000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 2.8 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای قدرت دمندگی و مکندگی بالا
مجهز به کلید گازی
استفاده شده از پروانه مارپیچی جهت افزایش شدت عمل کرد دمندگی
وزن مناسب
دارای خرطومی پلاستیکی
مجهز به کابل 3 متری با کیفیت
اقلام همراه ذغال اضافی
کیسه گرد و غبار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل ct17002

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

وزن 1.72 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 550 وات
سرعت 14000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای قابلیت مکش و دمش هوا
دارای قفل سوییچ
جریان مناسب هوا برای بهره‌وری بیشتر در کار
اقلام همراه لوله لاستیکی
کیسه جمع‌آوری گردوغبار
دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. دستگاه دمنده و مکنده دیوالت مدل dwb800

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 800 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات – حجم مکش هوا: 2.5 متر مکعب‌در‌دقیقه
– طول کابل برق: 3 متر
– مجهز به فن قوی جهت افزایش جریان هوا
– دارای نازل خروجی منعطف جهت دسترسی آسان به نقاط مختلف
– دارای سرعت متغیر با امکان تنظیم آن
– مناسب جهت سرویس و غبارزدایی از لوازم الکترونیکی مانند کیس کامپیوتر، تلویزیون و …
اقلام همراه – کیسه
– لوله پلاستیکی
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. دستگاه دمنده و مکنده دنلکس مدل dx-9268

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 20 × 29 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0 – 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 0 – 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای کنترل سرعت الکترونیکی(دیمر)
دارای قفل سوییچ
دارای کابل 2 متری
اقلام همراه نازل لاستیکی هوا
زغال
دفترچه راهنمای فارسی
کارت گارانتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. دستگاه دمنده و مکنده ادون مدل ed-mb-23a

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 30*20*50 سانتی‌متر
وزن 1.5 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 0-500 وات
قدرت موتور 500 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه لوله افزایش طول، کیسه جمع آوری ذرات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. دستگاه دمنده و مکنده آاگ مدل gm 600e

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 16 × 18 × 48 سانتی‌متر
وزن 0.6 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 600 وات
بازه سرعت 500-1000 دور در دقیقه
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 2.8 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه – دفترچه‌ی راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22. دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل gtbr650w

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 20×20×25 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 650 وات
بازه سرعت 0-500 دور در دقیقه
سرعت 1000 دور در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین دمنده و مکنده

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *