بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده (بلوور) کدام است؟

یکی از رایج ترین ابزارها در کارگاه های نجاری و برای پاکسازی گرد و غبار و مکان های که خاک اره و خاک زیاد است و هرکارگاهی با این چالش روبرو می شود ، زیرا خاک اره در اتصالات سایر ماشین های فلزکاری نفوذ کرده و در کار سایر ابزارهای نجاری اختلال ایجاد می کند و حتی می تواند منجر به مشکلات پوستی و تنفسی شود.

برای رفع این مشکل بهتری است از دستگاه های دمنده و مکنده یا همان بلوور استفاده کنید این ابزار تأثیر مستقیمی بر سلامت و طول عمر سایر ابزارها و ماشین آلات نجاری دارد.

اما برای خرید دستگاه های دمنده و مکنده یا بلوور توصیه میکنیم که با بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده (بلوور) آشنا شوید که در این نوشته در مورد آنها گفتگو خواهیم کرد.

کاربرد های بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

کاربرد های بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

از کاربرد های بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده عمدتا برای جمع آوری برگها و شاخه های کوچک درختان از مناطق وسیع استفاده می شود. برای این منظور از کیسه مخصوصی استفاده می شود که به دستگاه متصل است.

علاوه بر کیف ، دو لوله پلاستیکی بزرگ و کوچک (نازل) در جعبه مقوایی این محصول قرار داده شده است. وقتی در جنگل هستید ، وجود بسیاری از برگها روی زمین بسیار طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

اما در حیاط ، ریختن این برگها و چیدمان حیاط و حیاط اصلاً مطلوب نیست و جلب توجه می کند. اگر چند درخت در حیاط خانه خود نگه دارید ، حتی با مراقبت مداوم ، نمی توانید از ریزش برگ ها و شاخه ها – به خصوص در پاییز – جلوگیری کنید. با توجه به نئو هیپی ها و گرم شدن کره زمین ، به شما می گویم.

دلیل این امر این است که جمع آوری این برگ ها بیشتر با ابزار دستی مانند جاروها و وسایل مشابه انجام می شود. اما برای صرفه جویی در وقت و انرژی بهتر است از دستگاهی قوی برای جمع آوری شاخه ها و برگ ها استفاده کنید. دستگاه دمنده و مکنده مارک خوب گزینه خوبی برای این کار است.

بهترین مارک های تولیدکننده ای دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده مارک رونیکس

دستگاه دمنده و مکنده مارک رونیکس

ما از انواع جاروبرقی دستی برای تمیز کردن و پاکسازی سطوح استفاده می کنیم. جاروبرقی صنعتی با امکان مکش ابزاری مناسب برای تمیز کردن است. اما در بعضی مواقع برای تمیز کردن مکان ها به جای مکش باید هوا را دمید. در بعضی از محل های کار ، نیاز به دمیدن باد بسیار مناسب تر از مکش باد است.

بنابراین ، دستگاه دمنده و مکنده مارک رونیکس با قدرت مختلف در اختیار شما هستند. فن برگشتی دستگاه دمنده و مکنده را فعال کرده و با مکش باد از موتور باد با سرعتی متناسب با تنظیمات و قابلیت های دستگاه به سمت خروجی تخلیه می شود.

دستگاه دمنده و مکنده برند رونیکس مدل 1201 یکی از نمونه های این دستگاه است که هم قابلیت مکیدن و هم دمیدن را دارد. مدل 1201 با ولتاژ 230 ولت کار می کند و 600 وات قدرت دارد.

سرعت این دستگاه بین 0 تا 16000 دور در دقیقه و با امکان کنترل سرعت است. فشار هوای خروجی در 1201 برابر با 8 کیلو پاسکال است. وزن 1.6 کیلوگرمی با قدرت بالا از مشخصات این دستگاه است.

برای استفاده از توانایی مکش دستگاه ، کیسه زباله که یکی از لوازم جانبی این مدل است ، باید به خروجی و لوله لاستیکی هوا به قسمت بدنه موتور متصل شود.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند رونیکس

 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1206
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل Rh-1207
 • دستگاه مکنده دمنده رونیکس مدل 1202
 • دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1201

دستگاه دمنده و مکنده مارک هیوندای

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

دمنده ها و دستگاه های مکنده ساخت مارک هیوندای. دارای دو حالت دمیدن و مکش هستند. از حالت دمنده می توان برای کارهایی مانند سطوح غبارآلود و دهانه های تهویه که نمی توان به صورت دستی تمیز کرد ، مانند داشبورد ماشین و داشبورد الکترونیکی استفاده کرد.

در حالت مکنده نیز بسته به کیسه موجود در بسته بندی محصول ، برای جمع آوری گرد و غبار و گرد و غبار استفاده می شود. که از وزن و اندازه مناسبی برخوردار است.

از آنجا که برای استفاده از این دستگاه باید آن را نگه دارید ، باید از وزن و اندازه مناسبی برخوردار باشد تا حداکثر راحتی کاربر را فراهم کند. از دیگر نکات قابل توجه این دستگاه می توان به قدرت موتور اشاره کرد.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند هیوندای

 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL کد D-7160
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP71600BLL کد HL60
 • دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL00

دستگاه دمنده و مکنده مارک بوش

دستگاه دمنده و مکنده مارک بوش

شرکت آلمانی بوش قدرتمندترین شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی و ابزار صنعتی در جهان است ، یکی از محصولات این شرکت بوش دستگاه دمنده و مکنده مارک بوش است که قدرت مکش و دمش هوا بسیار بالایی دارد.

قدرت موتور این دستگاه بسیار زیاد است. این دستگاه در هر دقیقه قادر به انتقال حجم بسیار زیادی از هوا است.این نوع فن و دمنده و مکنده برای تمیز کردن مناطق بزرگ استفاده می شود.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند بوش

 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل GBL 800E
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل Universal Garden Tidy
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش ALS 25
 • دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل UniversalVac 15

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروتک

در بیشتر مناطق کشور ما ، گرد و غبار جزئی جدایی ناپذیر از زندگی است. سطوح صاف و قابل دسترسی را می توان با حوله های و مایعات تمیز کننده تمیز کرد. اما در اطراف ما ابزارهایی نیز وجود دارند که با مواد تمیز نمی شوند و دسترسی تمیز به راحتی ندارند. تابلوها و قطعات ظریف دستگاه های الکترونیکی از آن دسته دستگاه هایی هستند که فرآیند ظریف و البته تمیزکاری آنها دشوار است.

آنها اغلب برای استفاده از مواد شوینده توصیه نمی شوند ، اما جاروبرقی های قوی مانند جاروبرقی صنعتی می توانند به قطعات لحیم شده این تخته ها آسیب برسانند و یا اتصالات آنها را قطع کنند.

از طرف دیگر ، گرد و غبار دشمن اصلی این قطعات است و به طور قابل توجهی از عمر آنها می کاهد. در این موارد استفاده از فن به عنوان بهترین روش برای پاکسازی این قسمت ها از گرد و غبار و گرد و غبار توصیه می شود. دستگاه دمنده و مکنده مارک پروتک می توانند با کمترین آسیب ، گرد و غباری را که به مرور روی اجزای الکترونیکی قرار دارد از بین ببرند و از فرسودگی به مرور جلوگیری کنند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند پروتک

 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN122302
 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN122802
 • دستگاه دمنده و مکنده پروتک مدل UN123501

دستگاه دمنده و مکنده مارک سیلور

دستگاه دمنده و مکنده مارک سیلور

دستگاه دمنده و مکنده مارک سیلور که محصولات جزء بهترین ابزار در بازار ایران هستند. با این حال ، مارک سیلور موفق شد است موقعیت خوبی برای خودش ایجاد کند. مهمترین ویژگی محصولات این شرکت قیمت مناسب آنها است و از کیفیت کار قابل قبولی برخوردار هستند.

محصولات اصلی این شرکت شامل انواع ابزار دستی و برقی مانند دستگاه دمنده و مکنده، سشوار صنعتی و فرز انگشتی و مینیاتوری مارک سیلور است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند سیلور

 • دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل GT-BR750W
 • دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل GTBR650W
 • دستگاه دمنده سیلور مدل GTP03A10
 • دستگاه دمنده سیلور کد GTP03A10

دستگاه دمنده و مکنده مارک اکتیو تولز

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مارک اکتیو تولز به عنوان پیشرو در صنعت کشور با دستیابی به بالاترین کیفیت محصولات ، استخدام کارشناسان و دانش روز جهت جمع آوری محصولات با کیفیت از کارخانه های مشهور جهان برای مدیریت تولید و ارتباط مستمر ، با ارائه ابزارهای حرفه ای صنعتی با کیفیت متناسب با استانداردهای ملی و بین المللی است که یکی از ابزار های تولیدی این برند دستگاه دمنده و مکنده مارک اکتیو تولز است که توانسته جایگاه خوبی بین مشتریان پیدا کند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند اکتیو تولز

 • دستگاه دمنده اکتیو مدل AC2025B
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-25400F
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-2560N
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو تولز مدل AC-25400F
 • دستگاه دمنده و مکنده اکتیو مدل AC2560
 • دستگاه دمنده برقی 2 اینچ اکتیو مدل AC2020B

دستگاه دمنده و مکنده مارک ماکیتا

برند ماکیتا در سال 1915 توسط موسابورا ماکیتا تاسیس شد. در آن زمان ، موسابورا در حال تعمیر و سرویس دهی موتورهای الکتریکی بود. این شرکت فعالیتهای خود را تا سال 1935 در زمینه تولید و صادرات انواع موتورهای الکتریکی و ژنراتور ادامه داد. در سال 1945 ، در طول جنگ جهانی دوم ، کارخانه ماکیتا برای فرار از حملات هوایی متفقین به آنجو ، استان سیوشی چو منتقل شد.

در سال 1958 ، ماکیتا اولین ابزار قدرت خود را ، یک رنده برقی ، تولید کرد. در واقع ، این اولین رنده برقی ژاپنی بود. در سال 1969 ، این شرکت با معرفی اولین دریل شارژی ماکیتا در جهان نام خود را به عنوان اولین تولید کننده این محصول معرفی کرد. قرن ها تجربه ماکیتا و ادغام نام این شرکت به عنوان یک تولید کننده قابل اعتماد باعث محبوبیت این برند در بین خریداران شده است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند ماکیتا

 • دستگاه دمنده و مکنده ماکیتا مدل UB1103
 • دستگاه دمنده و مکنده ماکیتا مدل ub1102z

دستگاه دمنده و مکنده مارک توسن

دستگاه دمنده و مکنده مارک هیوندای

دستگاه دمنده و مکنده مارک توسن با قیمت های مقرون به صرفه و عملکرد ساده ، فن ها از لوازم الکترونیکی و رایانه های خانگی در برابر آسیب گرد و غبار محافظت می کنند و به دوام آنها کمک می کنند محصولات دمنده و مکنده مارک توسن محصولی از یک تولید کننده خوب است که حتی با مارک های معتبر عملکردی مشابه نمونه های مشابه خود دارد.

دمنده و مکنده مارک توسن تنها به عنوان فن شناخته نمی شود و می تواند در صورت نیاز تغییر کاربری داده و تبدیل به جاروبرقی با قدرت قابل قبول شود تا در مواردی که فن کار نمی کند به کاربر کمک کند.

محصولات این کارخانه ها با قیمت ها و کیفیت و کارایی باورنکردنی بیش از انتظارات در تمام سطوح محصولات مارک های مشهور است. وزن سبک ، سهولت استفاده و ایمنی از مواردی است که این شرکت در طراحی و ساخت این فن / جاروبرقی دیده است و به راحتی توسط هرکسی قابل استفاده است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند توسن

 • دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007B
 • دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7004B

دستگاه دمنده و مکنده مارک کرون

دستگاه دمنده و مکنده مارک کرون

مارک کرون در سال 1983 تاسیس شد و اکنون بیش از 10 کارخانه تابعه ابزار قدرت دارد. کرون با بیش از 2300 کارمند و بیش از 29 سال تجربه در ساخت ابزارهای برقی ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی در چین و یکی از رهبران صنعت در این زمینه است. محصولات تاج به بیش از 30 کشور از جمله کشورهای اروپایی و ایالات متحده صادر می شود. دستگاه دمنده و مکنده مارک کرون یکی از بهترین دستگاه های این برند است.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند کرون

 • دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل CT17010
 • دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل CT17002

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت دارای ابعاد بسیار مناسب و قدرت زیادی می باشد. دور موتور بالا باعث می شود که باد با سرعت خوبی از دستگاه خارج شود. سرعت باد خروجی یا قدرت مکش برای این محصول تنظیم می شود.

همچنین با توجه به موتور قدرتمند دمنده و مکنده مارک دیوالت، توانایی مکش دستگاه مطلوب بوده و می توانید با این محصول گرد و غبار جمع کنید. کیف مخصوصی نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است

دستگاه دمنده و مکنده مارک دیوالت علاوه بر استفاده از دمنده ، قابلیت مکش هوا را نیز دارد. برای این کار ابتدا لوله لاستیکی را از نازل برداشته و به قسمت گرد بدن متصل کنید. سپس کیسه مخصوص همراه این محصول را به نازل وصل کنید. با روشن شدن دستگاه ، ورودی هوا از لوله لاستیکی به کیسه پارچه ای تغییر می کند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند دیوالت

 • دستگاه دمنده و مکنده دیوالت مدل DWB800

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما

دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما پرکاربرد است. دکمه ای به نام قفل ضامن بر روی دستگاه دمنده و مکنده مارک پروکسیما نصب شده است که این دستگاه را فشار می دهد تا روشن بماند. جالب است بدانید که این دستگاه به دلیل قابلیت دمیدن و مکیدن می تواند به عنوان دمنده و مکنده ارزان قیمت مورد استفاده قرار گیرد.

از کاربردهای این دستگاه می توان به جمع آوری گرد و غبار و مواد یکبار مصرف اشاره کرد. لازم به ذکر است که این دستگاه دارای یک کیسه جمع آوری است که با استفاده از شیلنگ خود گرد و غبار و آوار را به داخل کیسه می کشاند.

بهترین مدل دستگاه های دمنده و مکنده برند پروکسیما

 • دستگاه دمنده و مکنده پروکسیما مدل PT-1505

لیست قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده ارزن قیمت امروز

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 46×18.5×18 سانتی‌متر
وزن 1.91 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
– مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
– دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
– استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
– دارای محفظه غبار گیر
– بدنه سبک وارگونومیک
اقلام همراه -خرطومی
– کیسه جمع آوری ذرات
– 1 جفت زغال

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل hp7160bl

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 46×18.5×18 سانتی‌متر
وزن 1.9 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
– مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
– دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
– استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
– دارای محفظه غبار گیر
– بدنه سبک وارگونومیک
اقلام همراه -خرطومی
کیسه جمع آوری ذرات
1 جفت زغال

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007b

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 35x25x20 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات -مجهز به فن توربو
-قابلیت دمنده و مکنده همزمان
-مجهز به شستی قفل کن کلید برق به منظور سهولت در کار مداوم با ابزار
-طراحی پایه بر روی پوسته جهت تعادل ابزار حین کار
-دسته ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
-دارای کلید برق مقاوم در برابر گرد و غبار
-دارای لوازم جانبی با کیفیت و کاربردی
-دارای کابل برق 2 متری با روکش ضخیم
بازه قدرت موتور: 500-1000 وات
بازه سرعت: 1500-2000 دور در دقیقه
اقلام همراه لوله مخروطی
نازل باریک و پهن
کیسه گرد و غبار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1206

قیمت روز دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 30x15x15 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 400 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
بازه سرعت 6000-16000 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
بازه قدرت موتور 0-500 وات
اقلام همراه لوله دمنده
کیسه مکنده
زغال اضافه دفترچه راهنما
کارت گارانتی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده گریتک مدل gteb9001

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 170x140x130 سانتی‌متر
وزن 16 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 900 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
کیسه برق
سایر توضیحات دستگاه دمنده معکوس دستگاه جاروبرقی عمل می‌کند و با مکش باد توسط موتور باد با سرعتی متناسب با تنظیمات و توانایی دستگاه به قسمت خروجی پرتاب می‌گردد.
دارای قدرت دمندگی و مکندگی بالا
وزن مناسب
دارای خرطومی پلاستیکی
مجهز به کابل برق بلند
اقلام همراه کیسه گرد و غبار
ذغال اضافی
دفترچه راهنما
خرطومی پلاستیکی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل gbl 800e

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 50×21.5×21.5 سانتی‌متر
وزن 1.8 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
قدرت موتور 820 وات
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه – نازل
– کیسه

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده دی سی ای مدل aqf32

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد طول 27.0 عرض 10.0 ارتفاع 17.0 سانتی‌متر
وزن 1.8 کیلوگرم
قدرت موتور 680 وات
سرعت 8300-16300 دور در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه خرطومی لاستیکی
کیسه غبارگیر
زغال
دفترچه راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده بوش als 25

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 29 × 36 × 50 سانتی‌متر
وزن 4.4 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 2300 وات
حجم هوای خروجی 13.3 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – وزن: 3.2 کیلوگرم هنگام دمیدن هوا و 4.4 کیلوگرم هنگام مکش هوا
– دارای سرعت مکش قابل تنظیم تا 300 کیلومتر بر ساعت
– دارای کیسه جمع آوری 45 لیتری
– دارای دسته قابل تاظیم و بند شانه
اقلام همراه – کیسه محصوص
– دو عدد نازل پلاستیکی
– بند
– دفترچه‌ی راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده پروکسیما مدل pt-1505

بهترین مارک دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 29x15x18 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 600 وات
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
سرعت 0-1600 دور در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای قفل سوییچ
– دارای کابل برق به طول 130 سانتی‌متر
اقلام همراه
– دارای کیسه غبارگیر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل hp6530bl

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

وزن 1.8 کیلوگرم
ولتاژ ورودی 220 ولت
قدرت موتور 650 وات
سرعت 6000-16000 دور در دقیقه
دبی هوای خروجی خروجی 3 متر مکعب بر دقیقه
منبع انرژی برق
اقلام همراه نازل پلاستیکی، کیسه جمع آوری زباله، جاروبک

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل ct17010

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

ابعاد 28.0 *19.0 *17.0 سانتی‌متر
وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 710 وات
بازه سرعت 1000-1500 دور در دقیقه
سرعت 14000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده محک مدل bvc-3.5

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

 

ابعاد 35x22x20 سانتی‌متر
وزن 1.9 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 710 وات
سرعت 6000-13000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای کابل 2.5 متری
– قابلیت تنظیم سرعت در 6 حالت مختلف
– ابعاد بسته بندی: طول: 46 ، عرض: 20، ارتفاع: 23.5 سانتی‌متر
– وزن بسته‌بندی: 2.8 کیلوگرم
اقلام همراه – کیسه قابل شست‌وشو
– دارای قفل سوییچ

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده پوکا مدل bl6001

بهترین مارک بلوور

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 31، عرض: 19، ارتفاع: 17.5 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 0-4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – دارای شستی ولومی با قابلیت تنظیم سرعت
– دارای کابل 2 متری
– وزن بسته‌بندی: 2.5 کیلوگرم
– ابعاد بسته‌بندی: طول: 30، عرض: 21، ارتفاع: 21 سانتی‌متر
اقلام همراه – نازل
– کیسه
– دفترچه راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده ونوس مدل pv-b922

برترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 22×20×16 سانتی‌متر
وزن 885 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 600 وات
سرعت 1300 دور در دقیقه
منبع انرژی برق
سایر توضیحات قابلیت دمش و مکش هوا
اقلام همراه – کیسه‌ی گردوغبار
– جاروبک موتور

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده بلک اند دکر مدل bdb530

برترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 24x16x16.5 سانتی‌متر
وزن 1.62 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
قدرت موتور 530 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
کیسه دارد
سایر توضیحات – قابلیت مکندگی و دمش هوا
– قابلیت جمع‌آوری گردوغبار
– دارای قفل سوییچ
– طول کابل برق: 3 متر
اقلام همراه – کیسه پارچه‌ای
– دفترچه‌ی راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده بلوور المکس مدل e.b 631

برترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 25x15x15 سانتی‌متر
وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 620 وات
سرعت 24000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 2.8 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای قدرت دمندگی و مکندگی بالا
مجهز به کلید گازی
استفاده شده از پروانه مارپیچی جهت افزایش شدت عمل کرد دمندگی
وزن مناسب
دارای خرطومی پلاستیکی
مجهز به کابل 3 متری با کیفیت
اقلام همراه ذغال اضافی
کیسه گرد و غبار
امتیاز و دیدگاه کاربران

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل ct17002

برترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

وزن 1.72 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 550 وات
سرعت 14000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت ندارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای قابلیت مکش و دمش هوا
دارای قفل سوییچ
جریان مناسب هوا برای بهره‌وری بیشتر در کار
اقلام همراه لوله لاستیکی
کیسه جمع‌آوری گردوغبار
دفترچه راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده دیوالت مدل dwb800

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

وزن 1.7 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 800 وات
سرعت 0-16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 4.5 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات – حجم مکش هوا: 2.5 متر مکعب‌در‌دقیقه
– طول کابل برق: 3 متر
– مجهز به فن قوی جهت افزایش جریان هوا
– دارای نازل خروجی منعطف جهت دسترسی آسان به نقاط مختلف
– دارای سرعت متغیر با امکان تنظیم آن
– مناسب جهت سرویس و غبارزدایی از لوازم الکترونیکی مانند کیس کامپیوتر، تلویزیون و …
اقلام همراه – کیسه
– لوله پلاستیکی
– دفترچه راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده دنلکس مدل dx-9268

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 20 × 29 سانتی‌متر
وزن 2 کیلوگرم
کاربری دمنده , مکنده
قدرت موتور 680 وات
سرعت 0 – 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 0 – 4.1 متر مکعب در دقیقه
تنظیم سرعت دارد
منبع انرژی برق
سایر توضیحات دارای کنترل سرعت الکترونیکی(دیمر)
دارای قفل سوییچ
دارای کابل 2متری
اقلام همراه نازل لاستیکی هوا
زغال
دفترچه راهنمای فارسی
کارت گارانتی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده ادون مدل ed-mb-23a

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 30*20*50 سانتی‌متر
وزن 1.5 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری , صنعتی
بازه قدرت موتور 0-500 وات
قدرت موتور 500 وات
سرعت 13000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 3.5 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه لوله افزایش طول، کیسه جمع آوری ذرات

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده آاگ مدل gm 600e

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

مشخصات ابزار

ابعاد 16 × 18 × 48 سانتی‌متر
وزن 0.6 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 600 وات
بازه سرعت 500-1000 دور در دقیقه
سرعت 16000 دور در دقیقه
حجم هوای خروجی 2.8 متر مکعب در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد
اقلام همراه – دفترچه‌ی راهنما

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگاه دمنده و مکنده سیلور مدل gtbr650w

بهترین دستگاه دمنده و مکنده

ابعاد 20×20×25 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
کاربری خانگی-اداری
بازه قدرت موتور 500-1000 وات
قدرت موتور 650 وات
بازه سرعت 0-500 دور در دقیقه
سرعت 1000 دور در دقیقه
منبع انرژی برق
کیسه دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا