بهترین مارک میخ کوب بادی قوی و ارزان

بهترین مارک میخ کوب بادی کدام است؟ موضوع این مقاله است، احتمالاً در شرایطی قرار گرفته اید که مجبورید در مدت زمان کوتاهی میخ زیادی بزنید ، برای این کار به زمان و انرژی زیادی نیاز دارید که این کار با چکش معمولی امکان پذیر نیست.

برای این منظور ابزاری به نام بهترین مارک میخ کوب بادی قوی و ارزان طراحی شده است که می تواند هزاران میخ را محکم و صحیح در مکان مورد نظر شما فرو کند.

میخ کوب های بادی ساختار ساده تری دارند و طول عمر بیشتری نسبت به مدل های برقی و بی سیم دارند. تنها عیب این ابزار محدودیت حرکت آنها است. زیرا باید میخ کوب بادی را به دستگاه کمپرسور باد متصل کنید در ادامه ای مطلب با بهترین مارک میخ کوب بادی قوی و ارزان آشنا میشویم.

بهترین مارک میخ کوب بادی در ایران

بهترین مارک میخ کوب بادی قوی و ارزان

مارک هاردکس

میخ کوب بادی هاردکس

هاردکس یک شرکت بین المللی مستقر در ونکوور کانادا است که از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرده است. دامنه محصولات این شرکت بیش از 3000 قطعه در انواع مختلف لنت ترمز برای همه مدل های خودروهای سبک و سنگین است. محصولات این شرکت در حال حاضر به بازارهای مختلف جهان مانند آمریکای شمالی ، اروپا ، آمریکای جنوبی ، آسیا ، خاورمیانه و آفریقا صادر می شود.

مارک هاردکس با حمایت بیش از 40 سال تجربه در صنعت ابزار سازی ایران تأسیس شد. هدف اصلی این گروه جلب رضایت مصرف کنندگان محصولات هاردکس است. بنابراین ، هنگام خرید میخ کوب بادی هاردکس انتخاب بهترین کیفیت از معتبرترین تولیدکنندگان اولویت اصلی آن است.

محصولات هاردکس در انواع ابزار دستی ، ابزار های بادی ، ابزار جوشکاری و برش و تجهیزات ذخیره سازی به بازار عرضه می شود. البته برای تکمیل سبد محصولات Hardex ، محصولات جدید در صورت نیاز به بازار معرفی می شوند. خدمات پس از فروش یکی از تعهدات اصلی گروه بازرگانی هاردکس است و برای جلب رضایت مشتری ، همیشه خدمات پس از فروش خود را توسعه و بهبود می بخشد.

بهترین مدل های برند هاردکس

 • هاردکس مدل HX-8016

مارک ماکیتا

منگه کوب بادی ماکیتا

ماکیتا یک شرکت محبوب و شناخته شده ژاپنی در زمینه طراحی و تولید ابزارهای صنعتی و نجاری برقی و بی سیم است. من به جرات نمی توانم یک متخصص را پیدا کنم که از این شرکت خرید نکرده باشد.

اگرچه ماکیتا به اصول و سنت های خود پایبند است ، اما محصولی در بازار ارائه می دهد که کارها را راحت تر کرده و احساس راحتی کاربر را افزایش می دهد. دامنه محصولات آن بیش از 350 مدل ابزار است که هر یک از آنها به زیر گروه های دیگر تقسیم می شوند.

بنابراین ، تنوع در این مارک بی پایان است و می توان ابزارهای ارزشمندی را برای هر سطح استفاده و صنعت انتخاب و خریداری کرد.

منگه کوب بادی ماکیتا دستگاهی است که با استفاده از فشار سنج سوزن می اندازد یا به هدف می زند. این دستگاه قدرت بسیار بالایی دارد. نام سازنده این محصول شرکت ماکیتا است. با استفاده از این دستگاه می توانید منگنه های مختلف را پرتاب کنید.

بهترین مدل های برند ماکیتا

 • ماکیتا مدل AT1225BZ
 • ماکیتا مدل AT1225BZ
 • ماکیتا مدل AT1225BZ

مارک رونیکس

منگه کوب بادی رونیکس

پانچ ها در سه نوع دستی ، برقی و منگه کوب بادی رونیکس موجود هستند. که یکی از بهترین مارک ها تولیدکننده ای منگه کوب بادی برند رونیکس RONIX است.

این شرکت با اهداف ملی و بین المللی در زمینه ابزارهای صنعتی ، بیش از 500 تولید کننده را در 11 کشور جهان انتخاب کرده و در تمام مراحل تولید توسط متخصصان خود در داخل و خارج از کشور کنترل و کنترل فنی می شود. محمدرضا رامو ، مدیرعامل شرکت می گوید: مارک رونیکس یک مارک ایرانی است که در 48 کشور ثبت شده است.

شرح تولید در کشورهای مختلف عمدتا شرکت را به عنوان تولید کننده بدون کارخانه معرفی می کند. بسیاری از تولیدکنندگان رونیکس محصولات با مارک های بین المللی با استانداردهای آلمان و ژاپن را تولید می کنند.

بهترین مدل های برند رونیکس

 • رونیکس مدل RH-4803
 • رونیکس مدل 8910
 • رونیکس مدل RA-8016
 • رونیکس مدل RH-4801

مارک هیوندای

منگنه کوب بادی هیوندای

منگنه کوب بادی هیوندای یکی از بهترین منگنه کوب بادی های بازار است که انرژی لازم را از انرژی باد تأمین می کند. این منگنه کوب بادی توسط هیوندای ساخته شده است. برای کار با این دستگاه به یک کمپرسور نیاز دارید. نازل انتهایی دستگاه به خروجی کمپرسور متصل شده و با کمک فشار باد منگنه کوب بادی را به سطح مورد نظر می اندازد.

هیوندای یک شرکت کره جنوبی است که بیشتر ایرانیان این مارک را فقط به عنوان تولید کننده موتورسیکلت می شناسند و نمی دانند که برند هیوندای علاوه بر موتورسیکلت ، لوازم خانگی را نیز طراحی و تولید می کند. در سال 2011 ، شرکت هیوندای دفتر نمایندگی رسمی خود را در ایران به ثبت رساند و امروز برند هیوندای دارای نمایندگی فعال در بیش از 60 استان تهران است.

بهترین مدل های برند هیوندای

 • هیوندای مدل 8016B

مارک کرون

منگنه کوب بادی کرون

برند کرون که یکی از بهترین ها مارک های تولیدکننده ای بازار است منگنه کوب بادی کرون کرون این شرکت در حال حاضر 10 کارخانه در چین دارد و در حال حاضر در حال توسعه و به روزرسانی فناوری کارخانه است و محصولات مختلف این کارخانه ها عمدتا به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود.

مارک منگنه کوب بادی کرون برای ارتقاء سطح علمی مهندسان و کارمندان خود دانشکده فنی ایجاد کرده است که در آینده نزدیک ممکن است با کیفیت تولید این محصول با محصولات ساخته شده در اروپا ، آمریکا ، ژاپن و مارک های معروف جهانی برابری کند.

لازم به ذکر است که مارک کرون در سال 1983 تاسیس شد و هم اکنون بیش از 10 کارخانه در زیر گروه خود برای تولید ابزار قدرت دارد. کرون با بیش از 2300 کارمند و بیش از 29 سال تجربه در ساخت ابزارهای برقی ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی در چین و یکی از رهبران صنعت در چین است.

بهترین مدل های برند کرون

 • کرون مدل CT38071

مارک ای پی ان

منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016A

منگنه کوب بادی ای پی ان یکی از بهترین مارک های تولید کننده ای منگنه کوب بادی است این شرکت قبل از بازاریابی و با تحویل مستقیم و سیاست های پایدار ، با تکیه بر دانش فنی پرسنل مجرب این شرکت و با پشتیبانی مراکز دانشگاهی ، کلیه آزمایشات و آزمایشات مربوط به کنترل کیفیت را توسط کارشناسان فنی انجام می دهد. محصولات APN ساخت کشور چین بوده و امکانات تولید آنها در چین واقع شده است.

APN یکی از بزرگترین شرکتهای بازرگانی در زمینه ابزارهای صنعتی شامل ابزارهای برقی و ماشینهای سبک مانند کمپرسور هوا ، ترانسفورماتورهای جوشکاری و … است که در سال 2005 تاسیس شده و در مرکز اصلی بازار ایران فعالیت می کند.

البته لازم به ذکر است که قیمت مناسب ابزارهای این برند نسبت به سایر برندها دلیل موفقیت آن در بازار ایران بود. در واقع ، کیفیت سازهای این برند با مارک های شناخته شده ای مانند Age ، Makita ، Bosch و… قابل مقایسه نیست ، اما با توجه به قیمت مناسب ابزارهای APN، کیفیت مطلوبی نیز دارد.

بهترین مدل های برند ای پی ان APN

 • ای پی ان مدل ST8016A
 • ای پی ان مدل ST8016B

مارک کوماریا

منگنه کوب بادی کوماریا 161200XCMR

مارک منگنه کوب بادی کوماریا Kumaria یکی از بهترین تولید کننده های ابزارهای بادی در ایران با ضمانت معتبر میکا کمپرسور توزیع می شود.

منگنه کوب بادی کوماریا ابزاری برای سوراخکاری قطعات چوبی و غیره است.منگنه کوب بادی کوماریا به دستگاه کمپرسور هوا متصل شده و توسط فشار ماشه این دستگاه ، تیغه (مندل) این دستگاه توسط هوای فشرده به حرکت در می آید و سوزن به قسمت فشار استاندارد وارد می شود تا گیره از طریق سوزن به هم متصل شود

این دستگاه عمدتا برای تولید مبلمان ، تخته کف ، ساخت کابینت ، قاب بندی ، منبت کاری روی چوب ، پالت و بسته بندی و موارد مشابه استفاده می شود.

بهترین مدل های برند کوماریا

 • کوماریا 161200XCMR

مارک سوماک

منگنه کوب بادی سوماک مدل 80/16

منگنه کوب بادی توسظ برند های مختلفی تولید و عرضه میشود که یکی از برترین برند های بازار مارک منگنه کوب بادی سوماک است که توانسته جایگاه خبی بین مشتریان کسب کند.

منگنه کوب بادی سوماک تولید کننده متخصص در ساخت ابزارهای بادی، کمپرسورها و لوازم جانبی حرفه ای با کیفیت بالا در تایوان است. ابزار تولید شده در این مجموعه دارای گواهینامه CE اروپا و گواهینامه ISO 9001 بوده و کیفیت برش ها و بسته بندی ها را تضمین می کند.

سرمایه گذاران سوماک، در نتیجه تحقیقات و سرمایه گذاری مداوم ، رهبران فناوری و رهبران طراحی در نظر گرفته می شوند. بنابراین محصولات سوماک محصولی کارآمد ، بادوام و قابل اعتماد هستند و بازار ابزارهای صنعتی در سراسر دنیا با کمک محصولات این شرکت پر از ابزارهای خوب و ارزشمند است.

بهترین مدل های برند سوماک

 • سوماک مدل 80/16-1
 • سوماک مدل 80/16E
 • سوماک مدل 80/16

مارک اکتیو

منگنه کوب بادی اکتیو

منگنه کوب بادی اکتیو مختص شرکت اکتیو تولز است که به عنوان پیشرو در صنعت کشور ، با تولید محصولات قدرتمند و متنوع ، با کادری مجرب و با سابقه درخشان و طولانی در صنعت به بالاترین کیفیت محصولات دست می یابد.

شرکت اکتیو با استفاده از افراد متخصص و دانش روز ، محصولات با کیفیتی از کارخانه های معتبر و مشهور جهان را برای مدیریت تولید و ارتباط مستمر با مجموعه ای کامل و با کیفیت از ابزار صنعتی حرفه ای مطابق با استانداردهای ملی و ارائه بین المللی گردآوری کرده است.

منگنه کوب بادی اکتیو یکی از بهترین مارک های منگنه کوب در بازار ایران است که در این مقاله معرفی شده است.

منگنه کوب بادی اکتیو ابزاری برای سوراخکاری قطعات چوبی و غیره است. این ابزار تخصصی به دستگاه کمپرسور هوا متصل می شود و توسط فشار ماشه این دستگاه مبدل توسط هوای فشرده به حرکت در می آید و سوزن سوراخ را به قسمت فشار استاندارد وارد می کند تا گیره به سوراخ شود.

بهترین مدل های برند اکتیو تولز

 • اکتیو مدل AC8016

مارک جیت

منگنه کوب بادی جیت

مارک جیت در واقع یک مارک کره ای است که در زمینه ابزارهای پنوماتیک فعالیت می کند ، از جمله محصولات باکیفیت این برند در ایران ، می توان به دریل های پنوماتیک اشاره کرد

مارک Jit یک مارک کره ای است و فعالیت خود را در زمینه تولید ابزار صنعتی از سال 2011 آغاز کرد محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی است. جیت با سابقه کوتاه در این زمینه موفق به تولید ابزارهای با کیفیت شده است. به فروشگاه. این شرکت تولید کننده انواع ابزارهای پنوماتیک است و مهارت های ویژه ای در تولید منگنه کوب بادی جیت و ذره بین بادی دارد.

لازم به ذکر است که شرکت رونیکس ابزارهای پنوماتیک خود را از جمله منگنه کوب بادی را از شرکت کره جنوبی با مارک جیت وارد می کند. در حقیقت ، رونیکس نماینده انحصاری ابزارهای پنوماتیک جت کره است.

بهترین مدل های برند جیت

 • جیت مدل JS16-80

مارک آنکور

منگنه کوب بادی آنکور

مارک آنکور Anchor که امروزه یکی از بهترین ابزارهای مدرن صنعتی به حساب می آید به سال 1998 باز می گردد. این مارک معتبر و پرکاربرد به یکی از محبوب ترین مارک های ابزار صنعتی تبدیل شده است که همیشه سعی در حفظ بهترین موقعیت در بین بهترین مارک های امروز دنیا داشته و شاید هم بهترین باشد.

مارک Anchor در سال 1998 در چین راه اندازی شد و اکنون ، 21 سال پس از بهره برداری از این مارک مهم صنعتی ، همچنان قدم های محکم و محکم نسبت به گذشته در جهت توسعه بیشتر برداشته است. تا بتواند دستاوردها و دستاوردهای درخشان خود را در زمینه تجهیزات الکترونیکی و محصولات صنعتی پرکاربرد بیش از هر زمان دیگری نشان دهد و آن را به تمام جهان ارائه دهد

انگیزه اصلی برای پیشرفت این برند و فعالیت های آن دستیابی به هدفی است که در آن استانداردهای گریزناپذیر در جهان و قدرت های جادویی آنها نقش اصلی را داشته باشند و برند Anchor همیشه در تلاش است تا به بهترین وجه تمام این استانداردهای جهانی پیشرو را برآورده کند.

بهترین مدل های برند آنکور

 • آنکور مدل 8016J
 • آنکور مدل AR8016

لیست قیمت روز منگنه کوب بادی ارزن قیمت امروز

1. منگنه کوب بادی کوماریا 161200XCMR

منگنه کوب بادی کوماریا 161200XCMR

بهترین برند منگنه کوب بادی

کوماریا تولید کننده ابزارهای بادی NUAIR ایتالیا که با گارانتی معتبر کمپرسور میکا در ایران توزیع می شود. سوراخ کن پنوماتیک ابزاری برای سوراخ کردن قطعات چوبی و غیره است.

سوراخ کننده هوا به دستگاه کمپرسور هوا متصل شده و با فشار دادن ماشه این دستگاه، تیغه (ماندرل) این دستگاه از هوای فشرده خارج شده و سوزن وارد قسمت فشار استاندارد می شود تا گیره از طریق سوزن متصل شود.

“پرفوراتور بادی کوماریا 161200 XCMR” دارای بدنه ارگونومیک زیبا در برابر خستگی است. همچنین برای جلوگیری از تعریق دست ها از روکش نرم روی دسته استفاده شده است.

برند منگنه کوب بادی

این دستگاه دارای دسته محکم جهت قرار دادن سوزن سوراخ کن با سایز 10 تا 25 میلی متر می باشد. تیغه و پیستون قطعات اشغال شده در این دستگاه هستند و به همین دلیل از تیغه و پیستون تقویت شده در این دستگاه استفاده شده است.

این دستگاه عمدتا برای ساخت مبلمان، تخته کف، کابینت، قاب، روکش، پالت و بسته بندی و موارد مشابه استفاده می شود. این دستگاه دارای سکانس 3 دنبال نیز می باشد تا خریدار پس از خرید این محصول به راحتی و سریع آن را به شلنگ هوا متصل کند.

این دستگاه سرعت سوراخکاری بالایی دارد تا کاربر بتواند در کمترین زمان حداکثر بازدهی را از این دستگاه بگیرد در هنگام استفاده از این دستگاه دقت کنید که فشار کمپرسور اعمالی (7 bar ~ 102PSI) باشد.

مشخصات ابزار

ابعاد 5×17×20.5 سانتی متر
وزن 2400 گرم
نوع سوزن 5 الی 25 میلیمتر
فشار باد مورد نیاز حداقل 7 بار
اقلام همراه – دفترچه راهنمای انگلیسی
– دو عدد آچار آلن
– قوطی روغن
– عینک محافظ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. منگنه کوب بادی سوماک مدل 80/16

منگنه کوب بادی سوماک مدل 80/16

محصول فوق یکی از انواع دستگاه های حفاری موجود در بازار است که انرژی مورد نیاز خود را از انرژی باد تامین می کند. این مدل پنکه «80/16» نام دارد و ساخت شرکت سوماک است.برای کار با این دستگاه به یک کمپرسور باد نیاز دارید. نازل انتهایی دستگاه به خروجی کمپرسور متصل شده و با کمک فشار باد سوزن سوراخ کن را به سطح مورد نظر پرتاب می کند. فشار هوای خروجی کمپرسور برای این دستگاه بهتر است

خرید اینترنتی برند منگنه کوب بادی

باید در محدوده 100-60 PSI باشد و نباید از 120 PSI تجاوز کند. کارتریج این دستگاه 160 عدد بوده و برای کار با آن می توان از سوزن های حفاری با ارتفاع پایه 8-16 میلی متر استفاده کرد.

ضخامت پایه و تاج سوزن سوراخ دار قابل استفاده در این دستگاه باید به ترتیب 0.6 × 0.95 میلی متر و 13 میلی متر باشد. این محصول دارای دسته ای با روکش نرم است که از دست کاربر در برابر خستگی در حین کار محافظت می کند.

مشخصات ابزار

ابعاد 17*23*6 سانتی متر
وزن 1100 گرم
نوع سوزن ظرفیت خشاب
فشار باد مورد نیاز 70
اقلام همراه روغن
آچار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016A

منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016A

بهترین منگنه کوب بادی

یعنی چی که ضمانت برای تعمیر یک بار خرابی دستگاه میباشد ، اگر از کیفیت دستگاه اطمینان داشتید ضمانت بی‌قید وشرط میگذاشتید

قدرتش بالاست و کارایی خوبی دارد برای کارای سنگین هم خوبه جواب میده

من پارسال برای یکی از دوستان از بیرون گرفتم و چند باری هم خودم ازش استفاده کرده بودم واقعا خوبه و دوستمم تو این یک سال راضی بوده.من هم همین مارکو چند روز پیش از دیجیکالا گرفتم. نسبت ب قیمتش و خدماتش عالیه. میخکوبش رو هم گرفتم از دیجی کالا گرفتم

پرفروش ترین منگنه کوب بادی

من چند ماهه خریدم البته از بازار و ازش راضی هستم هیچ مشکلی نداره قدرت و کیفیت قابل قبولی داره توصیه میکنم پولتون رو بیشتر خرج نکنین مدل مناسبی هستش

همون کاری رو‌میکنه که یه منگنه کوب ماکیتا میکنه تو خریدش شک نکنید من دو سال دارمش

سلام از دوستانی که از این دستگاه استفاده می کنند میخواستم سوال کنم آیا امکان اش هست سایز منگنه رو از 16 به پایین تغییر بدیم قبلا از راهنمایی دوستان تشکر میکنم

منگنه کوب بادی  چه مارکی خوبه

من تازه خریدم و امتحانش کردم عالیه من در حال حاضر هیچ مشکلی ازش نمی بینم پیشنهاد من اینکه اگه خواستی منگنه کوب بادی APN بخرید هرچند قیمتش نسبت به بیرون بهتره ولی ارزش خرید داره

باسلام من این منگنه کوب رو در تاریخ 96/2/28خریدم و یک هفته استفاده کردم بعد خواستم روغن کاریش کنم اشتباهی پیچ های بالارو باز کردم و نتونستم ببندم و سنبش شکست و بردم گارانتی ودستگاه رو رایگان درست کردن اگر شما هم خواستید روغن کاری کنید از ورودی هوا روغن مخصوصش رو استفاده کنید خلاصه هم دستگاهه خوبیه هم مارک خوبیه

مشخصات ابزار

ابعاد 10*25*30 سانتی متر
وزن 900 گرم
نوع سوزن 12.7*16 میلیمتر
ظرفیت خشاب مخزن 100 عددی
فشار باد مورد نیاز 5-8 بار
اقلام همراه به همراه شلنگ 5 متری تهیه شده از مواد درجه یک پلی اورتان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. منگنه کوب بادی هیوندای مدل 8016b

Pneumatic punch 8016b

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 21، عرض: ارتفاع: 15، ضخامت: 5 سانتی متر
وزن 1000 گرم
ظرفیت خشاب 125
فشار باد مورد نیاز 70-100 پی اس آی
اقلام همراه روغن
آچار
شیلنگ باد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. منگنه کوب بادی جیت مدل js1680

Pneumatic punch js1680

مشخصات ابزار

ابعاد 20.5×14.7×4.67 سانتی متر
وزن 910 گرم
نوع سوزن 1.2 اینچ (۱۲.۸ میلی متر)
ظرفیت خشاب ۱۴۰
فشار باد مورد نیاز 58 تا 100 پاسکال
اقلام همراه روغن مخصوص منگنه
آچار آلن
شلنگ فنری منعطف 7.5 متری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. منگنه کوب بادی رونیکس مدل ra-8016

Pneumatic punch ra 8016

مشخصات ابزار

ابعاد 24x16x5 سانتی متر
وزن 1000 گرم
نوع سوزن 80
ظرفیت خشاب 140 میخ / منگنه
اقلام همراه شلنگ فنری مقاوم و دفترچه راهنما و آچار و روغن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. منگنه کوب بادی at1225bz ماکیتا

Pneumatic punch makita at1225bz

مشخصات ابزار

ابعاد 25 سانتی متر
وزن 1300 گرم
نوع سوزن 10 تا 25 میلی‌متر
ظرفیت خشاب 100
فشار باد مورد نیاز 60 PSI یا 4 بار
اقلام همراه – آچار
– روغن مخصوص

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. منگنه کوب بادی آنکور مدل ar 8016

Pneumatic punch ankor ar 8016

مشخصات ابزار

ابعاد 25x8x9 سانتی متر
وزن 900 گرم
نوع سوزن 6-16
ظرفیت خشاب 100
فشار باد مورد نیاز 60-100psi
اقلام همراه – ظرف روغن
– 2 عدد آلن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. منگنه کوب بادی اکتیو مدل ac 8016

Pneumatic punch ac 8016

مشخصات ابزار

ابعاد 23 × 4.5 × 14.5 سانتی متر
وزن 900 گرم
نوع سوزن 6 الی 16
ظرفیت خشاب 140
فشار باد مورد نیاز 60 پی اس ای
اقلام همراه – دفترچه راهنمای فارسی
– آچار
– قوطی روغن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. منگنه کوب بادی هیوندای مدل 8016 b

Pneumatic punch 8016b

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 21، عرض: ارتفاع: 15، ضخامت: 5 سانتی متر
وزن 1000 گرم
ظرفیت خشاب 125
فشار باد مورد نیاز 70-100 پی اس آی
اقلام همراه روغن
آچار
شیلنگ باد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. منگنه کوب بادی کرون مدل ct38071

Pneumatic punch ct38071

مشخصات ابزار

ابعاد 4.5 × 17 × 24 سانتی متر
وزن 870 گرم
نوع سوزن 6-16 میلی متر
ظرفیت خشاب 150
فشار باد مورد نیاز PSI 100-60
اقلام همراه – روغن
– آچار
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. منگنه و میخ کوب بادی مدل dta25/2 آینهل

Pneumatic punch dta252

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 35، عرض: 31، ارتفاع: 9.5 سانتی‌متر
وزن 2790 گرم
سایز میخ قابل پشتیبانی 25 میلی‌متر
ظرفیت خشاب 100 عدد
فشار باد مورد نیاز 6 بار
سایر توضیحات – طول منگنه: 25 میلی‌متر
– عرض منگنه: 5.7 میلی‌متر
– ضخامت میخ: 1 میلی‌متر
– حداکثر فشار مجاز ورودی به دستگاه: 8.3 بار
– دارای سیستم جذب لرزش
اقلام همراه – منکنه
– میخ
– کیف
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. منگنه کوب بادی هاردکس مدل hx-8016

Pneumatic punch hx 8016

مشخصات ابزار

ابعاد 20×20×15 سانتی متر
وزن 850 گرم
نوع سوزن 8016
ظرفیت خشاب 100

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. منگنه کوب بادی tp11-8016 lp توسن پلاس

Pneumatic punch tp11 8016lp

مشخصات ابزار

ابعاد 16*4*22 سانتی متر
وزن 1000 گرم
نوع سوزن 80
ظرفیت خشاب 100 عدد منگنه
اقلام همراه -یک شلنگ 5 متری با سایز 5*8 میلیمتر
– روغن
– 2 عدد آچار آلن
– منگنه مخصوص

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

مشخصات ابزار

ابعاد 22x4x16 سانتی متر
وزن 850 گرم
نوع سوزن 80
ظرفیت خشاب 100 عدد منگنه
فشار باد مورد نیاز 4.5 الی 7.5 بار
اقلام همراه شیلنگ
600 عدد میخ منگنه
2 عدد آلن با سایز های 3 و 4
ظرف روغن کوچک
عینک
1 عدد کوپلینگ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین منگنه کوب بادی

راهنمای خرید انواع منگنه کوب بادی

منگنه یکی از پرکاربردترین لوازم التحریر و بهترین ابزار برای کارهای مختلف است. ابزارهایی مانند تقویم رومیزی، چراغ مطالعه و غیره. این را می توان در هر دفتر مدیریت و کارکنان مشاهده کرد. علاوه بر این، این محصول تقریباً برای تمام کارها مفید است و کار شما را در تعمیر و ساخت تسهیل می کند.

انواع منگنه کوب در بازار

راهنمای خرید منگنه کوب بادی

منگنه کوب دستی

این نوع همانطور که از نامش پیداست از نیروی دست برای ضربه استفاده می کند. منگنه کوب دستی ساده ترین نوع دستگاه است و از قطعات مکانیکی ساده ساخته شده است.

چرا بخریم؟

 1. این محصول مانند مدل های حرفه ای می تواند نیازهای شما را برطرف کند.
 2. این نوع ارزان و مقرون به صرفه است و می توانید آن را در هر فروشگاهی پیدا کنید.
 3. پر کردن پانچ دستی بسیار آسان است و انواع مختلفی از پانچ برای این نوع محصول در بازار وجود دارد.

چرا نخریم؟

برای استفاده از این محصول به قدرت دست قوی نیاز خواهید داشت، به خصوص اگر قصد دارید از آن برای تعمیر لوازم خانگی استفاده کنید.

منگنه‌ کوب برقی

 • این نوع هیچ ماشه فیزیکی ندارد. هنگامی که دستگاه روی محل نصب قرار می گیرد میخ به طور خودکار خارج می شود.

چرا بخریم؟

 1. از خستگی دست جلوگیری می کند و برای کارهایی که باید بی صدا انجام شود مناسب است
 2. قیمت بالاتری نسبت به نوع دستی دارد، اما به شما قدرت انجام کارها را در مواقع نیاز می دهد.
 3. مکانیزم برقی سوراخ کن برقی به کاربر این امکان را می دهد که کار خود را به راحتی و با سرعت انجام دهد.

چرا نخریم؟

 • عملکرد این نوع ضربه به صورت خودکار بوده و در نتیجه گاهی اوقات می تواند ضربه ای با فشار بالا به جسم مورد نظر شلیک کند. این به دستگاه مورد نظر شما آسیب می رساند.

منگنه‌ کوب بادی

منگنه‌ کوب بادی

منگنه‌ کوب بادی سبک و تقریباً برای اکثر موارد مورد استفاده بوده. این نوع دستگاه با کمپرسور هوا کار می کند. تنظیم کمپرسور هوا تجربه لذت بخشی را در هنگام کار با سوراخ کننده به کاربران می دهد.

چرا بخریم؟

 1. با تنظیم کمپرسور هوا می توانید یک سوراخ کن سفارشی با قدرت دلخواه سفارش دهید.
 2. این نوع دارای بست های متنوعی است و بنابراین می تواند سوراخ کننده هایی با اندازه های مختلف را در خود جای دهد.
 3. منگنه‌ کوب بادی به دلیل داشتن کمپرسور هوا بسیار قدرتمند است. این نوع دستگاه مکانیزم پیچیده ای دارد و به همین دلیل وزن کمی دارد.

چرا نخریم؟

همانطور که می دانید این نوع نیاز به کمپرسور هوا دارد، در صورت نداشتن کمپرسور خرید این محصول می تواند گران تمام شود. اگر از دستگاه به درستی استفاده نکنید، با خطرات جدی سلامتی مواجه خواهید شد. علاوه بر این، این نوع قیمت بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

راهنمای خرید منگنه کوب بادی

قیت منگنه کوب بادی

قیمت ابزار می تواند نقش زیادی در انتخاب آن داشته باشد. که میتوان بر اساس مدل، برند، منبع تغذیه، قدرت تجهیزات، اندازه، کیفیت، کشور سازنده و سایر مشخصات متفاوت است. به دلیل قدرت بالا نیاز به کمپرسور هوا می باشد و از همه مهمتر می توان از آن برای فعالیت های حرفه ای استفاده کرد و قیمت آن نسبت به مدل برقی و دستی بیشتر است.

برای کارهای سبک و روزانه در منزل یا کارگاه خود نیازی به پرداخت هزینه زیادی ندارید و بهتر است مدل های برقی خریداری کنید. هزینه منگنه کوب های برقی و شارژی بیشتر از نوع دستی آن است، اما قدرت لازم برای انجام کارها را در مواقع نیاز به شما می دهد.

خرید از برند معتبر

انواع منگنه کوب بادی در برندهای مختلف از جمله برند رونیکس، برند توسن، برند انکر، برند اکتیو، برند آروا و … تولید می شوند. بهتر است از برندهای معروف و شناخته شده بازار خریداری کنید.

این محصولات معمولا کیفیت و قیمت بالاتری دارند. بودجه خود قبل از خرید تعیین کنید تا مدل هایی که در محدوده قیمتی شما نیستند از انتخاب شما حذف شوند و انتخاب برای شما راحت تر شود.

اندازه منگنه

اندازه منگنه یکی دیگر از عوامل مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد. هرچه منگنه کوب فضای بیشتری برای نگه‌داشتن سوزن‌هایی با اندازه‌های مختلف داشته باشد، کاربردی‌تر است و دستگاه شما را همه‌کاره می‌کند.

انتخاب منگنه کوب مناسب

انتخاب منگنه کوب مناسب

در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که آیا این دستگاه قادر است نیاز شما را برطرف کند یا خیر؟ و اگر این با خواسته های شما تناقض دارد، باید به جستجوی خود ادامه دهید تا دستگاه مناسب را پیدا کنید. دستگاهی که انتخاب می کنید باید کارکرد آسانی داشته باشد و ظرفیت و نوع اتصالات باید مطابق با نیاز شما باشد.

با وجود اینکه بیشتر دستگاهها دارای گارانتی هستند، اما برخی از آنها امتیاز بیشتری در گارانتی خود به شما می دهند. به طور کلی پانچ های ارزان قیمت دارای دوره گارانتی کمتر یا گارانتی کمتری هستند.

هر گاه شک شدیدی بین دو دستگاه داشتید، بهتر است گارانتی آنها را با هم مقایسه کنید، زیرا برخی از سوراخ‌کننده‌ها اگرچه گران‌تر هستند، اما در گارانتی خود این نوید را می‌دهند که تعمیر این دستگاه به صورت مادام العمر بر عهده آنهاست.

ایمنی

در هنگام خرید حتما ایمنی دستگاه را یکی از معیارهای خود قرار دهید زیرا با توجه به اینکه کار این دستگاه پرتاب جسم تیز است.

علاوه بر خرید این محصول، حتماً دستکش ایمنی و عینک ایمنی نیز خریداری کنید تا در هنگام کار با این دستگاه خطری نداشته باشید. و از پوشیدن لباس های گشاد هنگام کار با این وسیله خودداری کنید زیرا احتمال سوراخ شدن لباس های شما با سطح مورد نظر وجود دارد.

کیفیت متریال

لارم به ذکر است در فرآیند تولید و ساخت دستگاه های منگنه کوب از مواد مرغوب و بادوام استفاده می شود.

بر این اساس افراد می توانند با اطمینان دستگاه را برای رفع نیازهای خود آماده کنند. بدون شک استفاده از این وسایل برای انجام کارهای مطلوب و بهینه مربوط به نجاری بسیار موثر و کارآمد است.

سخن پایانی

منگنه یکی از ابزارهای پرکاربرد در بسیاری از فعالیت های فنی مانند نجاری، مبلمان سازی، دکوراسیون و و است و برای اتصال دو جسم استفاده می شود و انواع مختلفی دارد

که هر کدام ویژگی خاصی دارند. پانچ دستی نیز مدل های مختلفی دارد که ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید چه کار کنید تا بهترین منگنه کوب را خریداری کنید.

از آنجایی که برای هر کار یک منگنه کوب مخصوص وجود دارد و ممکن است برای کارهای دیگر به یک منگنه کوب قوی نیاز داشته باشید، پس حتما قبل از خرید یا اگر قصد خرید منگنه کوب را دارید به این مواردی که در این مطلب به آنها اشاره شد توجه کنید.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *