10 مدل دریل شارژی میلواکی Milwaukee (پرفروش ترین ها)

بهترین دریل شارژی میلواکی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های دریل شارژی میلواکی است؛ میلواکی یک تولید کننده حرفه ای ابزارهای صنعتی ، لوازم جانبی و ابزار دستی برای کاربران حرفه ای است. از سال 1924 ، زمانی که شرکت میلواکی تاسیس شد ، این یکی از عوامل تعیین کننده استانداردهای صنعت از جمله کیفیت و دوام است.

فناوری لیتیوم یون با معرفی آن ، تولید و طراحی ابزار را تغییر داده است. میلواکی همچنین با بهبود فناوری لیتیوم یون خود در حال نوآوری و بهبود عملکرد ابزار است. میلواکی در تولید ابزار خود در صنعت پیشتاز بوده و همیشه محصولات را بر اساس نیازهای آنها طراحی کرده است تا ابزاری هوشمندتر و کارآمدتر ارائه دهد.

برای خرید دریل شارژی میلواکی خوب باید پرفروش ترین ها را بشناسید انتخاب ابزاری مناسب برای عملکرد دلخواه باعث کاهش هزینه ها ، زمان و عملکرد مناسب شما می شود.

برای خرید دریل مناسب دو عامل مهم را در نظر گرفت. یعنی هدف از خرید و محلی که قرار است با دریل سوراخ شود و در کنار مقدار بودجه ای که مایلید هزینه کنید.

دریل میلواکی ساخت کجاست؟

برند دریل میلواکی Milwaukee یک تولید کننده تخصصی ابزار صنعتی، لوازم جانبی و ابزار دستی برای مصرف کننده حرفه ای است. از زمانی که شرکت میلواکی در سال 1924 در امریکا شروع به کار کرد، یکی از عوامل تعیین کننده استانداردهای صنعت برای کیفیت و دوام بوده است.

فناوری لیتیوم یون با معرفی خود، تولید و طراحی ابزار را تغییر داده است. میلواکی همچنین با بهبود تولید ابزارهایی با فناوری لیتیوم یون، نوآوری و کارایی ابزار را افزایش داده است. میلواکی در تولید ابزارهای خود پیشتاز این صنعت بوده و همواره محصولاتی را بر اساس نیاز خود طراحی کرده است تا ابزاری هوشمندتر و کارآمدتر ارائه دهد.

راهنمای خرید دریل شارژی ، چکشی و گیربکسی میلواکی

یکی از پرکاربردترین ابزارها دریل است. حتما تا به حال انواع دریل با برندهای مختلف را در فروشگاه ها دیده اید که انتخاب دریل مناسب از بین آن ها با ویژگی ها و انتظاراتی که دارید برای شما مشکل ساز شده است و به دنبال راهنمایی برای دریل شارژی مناسب هستید.

باتري دريل شارژي

باتري دريل شارژي

دريل شارژي بر اساس نیروی محرکه به کار رفته در آنها طبقه بندی می شوند. دریل های شارژی از باتری برای تامین انرژی استفاده می کنند. باتری موجود در دریل شارژی قابل شارژ بوده و استفاده از این ابزار را در مکان های دور از پریز ممکن می سازد.

در واقع دریل شارژی شما نیازی به پریز برق ندارد. اما باتری مورد استفاده در دريل شارژي، زمان قابل استفاده با یک چرخه شارژ، قدرت و کیفیت را تعیین می کند. عوامل متعددی در تعیین عملکرد باتری دريل شارژي دخیل هستند که در زیر ذکر شده است:

  • ولتاژ: هر چه ولتاژ باتری بیشتر باشد، دستگاه قدرت بیشتری خواهد داشت.
  • ظرفیت: با باتری با ظرفیت بالاتر، با هر بار شارژ مدت زمان بیشتری از دريل شارژي میلواکی استفاده خواهید کرد.

نوع باتری

به دو دسته نیکل-کادمیم و لیتیوم-یون طبقه بندی می شود. باتری های نیکل کادمیوم در حین کار افت ولتاژ کمتری دارند. ولی وزن دستگاه را افزایش می دهند. همچنین برای شارژ شدن به زمان زیادی نیاز دارند.

اما باتری های لیتیوم یون سبک تر هستند. آنها را می توان در تمام فصول استفاده کرد. زیرا نسبت به نوع نیکل کادمیوم مقاومت بیشتری دارند. علاوه بر این، آنها سریعتر شارژ می شوند و می توان مدت طولانی تری از آنها استفاده کرد.

با توجه به مشخصات ذکر شده، هرچه ظرفیت باتری بیشتر باشد، کیفیت و قیمت بالاتری دارد. اگر قصد دارید اغلب از دریل استفاده کنید، بهتر است به کیفیت باتری آن توجه کنید.

موتور دریل شارژی

موتور در ابزارهای برقی که برای تولید نیروی محرکه نیاز دارند بسیار مهم است. موتور دریل شارژی میلواکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع موتور قطعه اصلی این ابزار است که ارتباط مستقیمی با عمر و عملکرد دستگاه و همچنین قیمت آن دارد. بنابراین بهتر است بگوییم که قیمت دریل شارژی به موتور آن بستگی دارد.

موتور دریل شارژی میلواکی باعث چرخش گیربکس و مته آن می شود. در این نوع دریل ها موتورها مستقیم یا DC هستند. موتور در دریل شارژی به دو صورت براش و براشلس تحویل داده می شود. دریل های براشلس نوع جدیدی از دریل شارژی هستند که امروزه وارد بازار شده اند.

اما اکثر دریل های شارژی موجود در بازار ایران از نوع زغالی یا همان براش هستند و این موتورها را می توان با ظرفیت های مختلف مجهز کرد. قدرت موتور تاثیر مستقیمی بر توان خروجی دریل شارژی میلواکی خواهد داشت. نوع براش این دستگاه قیمت کمتری نسبت به نوع براشلس دارد. همچنین دریل شارژی نوع براشلس قدرت بیشتری دارد.

موتورهای براشلس به دلیل ساختار خاصی که دارند عمر و استهلاک کمتری دارند. اما همین تکنولوژی به کار رفته در آن ها نسبت به نوع معمولی یا همان زغال سنگ باعث اختلاف قیمت بیشتر شده است. نکته قابل توجه در باتری دریل این است که در صورت سوختن آن قسمت دریل امکان تعویض آن وجود دارد.

اما انتخاب باید بر اساس میزان استفاده از این ابزار باشد تا قیمت خرید دریل شارژی میلواکی مناسب باشد. بنابراین اگر کیفیت و قدرت اولویت شماست، نوع براشلس انتخاب بهتری خواهد بود.

گشتاور دریل میلواکی

گشتاور دریل میلواکی

گشتاور یک مفهوم فیزیکی است و در یک تعریف ساده به معنای نیروی چرخشی در موتور است. این مقدار بر حسب نیوتن بر متر یا پوند فوت مشخص می شود.

بنابراین، گشتاور همان نیرویی است که برای چرخاندن محور مته لازم است. شاید فکر کنید داشتن یک دستگاه با گشتاور بالا یک مزیت است، اما باید بگویم که این همیشه درست نیست. برخی از برنامه ها به گشتاور کمتری نیاز دارند.

به عنوان مثال، یک پیچ روی یک تکه چوب را در نظر بگیرید، به گشتاور کمتری برای بستن پیچ های کوچک یا در مناطق با تراکم کمتر نیاز دارید.

همچنین در نواحی متراکم که نیاز به نیروی بیشتری برای سفت کردن پیچ در جای خود دارید، با انتخاب دستگاهی با گشتاور بیشتر، این امر به راحتی امکان پذیر خواهد بود. بنابراین در این صورت داشتن دستگاهی با گشتاور بیشتر یک مزیت خواهد بود. اما دریافت انواع دریل های شارژی برای بستن انواع پیچ ها منطقی نیست.

راه حل چیست؟

بنابراین تصمیم بر این است که دریل شارژی با گشتاور بالا و قابلیت تنظیم آن در مقادیر مختلف انتخاب شود. در این صورت با فشردن یک دکمه می توانید همزمان پیچ های ظریف و ساده را به پیچ های بزرگ و در نواحی متراکم تر بچسبانید.

با توجه به این مزیت، متوجه خواهید شد که دستگاه هایی با گشتاور بالاتر و همچنین تنظیم گشتاور، گران تر خواهند بود. در عوض، کار شما را ساده میکند، کاربردهای وسیع تری دارد و می توان از آن برای بستن تمام پیچ ها استفاده کرد.

گیربکس دریل شارژی

در اکثر موتورهای الکتریکی سرعت زیاد و گشتاور کم است. در برخی موارد کاهش سرعت و افزایش گشتاور ضروری است. بنابراین برای کنترل این دو مقدار، به یک قطعه دیگر نیاز دارید.

گیربکس قطعه ای است که وظیفه کاهش سرعت و افزایش گشتاور در محدوده مورد نظر را بر عهده دارد. در شرایطی که گشتاور بیشتری مورد نیاز است، گیربکس سرعت خود را کاهش می دهد تا گشتاور مورد نیاز را تامین کند.

این ویژگی برای دریل های شارژی بسیار مهم است. گیربکس ها نقش حیاتی در بستن پیچ های بزرگ بازی خواهند داشت زیرا پیچ های محکم و مناطق متراکم به نیروی بیشتر و گشتاور بالا نیاز دارند. با قرار دادن کلید گیربکس در یک دور می توانید سرعت را به میزان قابل توجهی کاهش دهید و گشتاور را افزایش دهید.

از این حالت می توان برای سوراخ کردن فلزات یا سفت کردن پیچ ها استفاده کرد. با تنظیم گیربکس در حالت دوگانه، سرعت افزایش یافته و گشتاور کاهش می یابد. در این شرایط می توانید روی چوب و سطوح نرم تر سوراخ کنید. همچنین می توانید پیچ های کوچک و ظریف را ببندید.

تا اینجا به تاثیر گیربکس در نحوه عملکرد آن با دریل شارژی میلواکی پرداختیم. اما باید بدانید که گیربکس تاثیر زیادی در حفاظت موتور دارد و در نتیجه عمر آن را افزایش می دهد. در واقع گیربکس موجود در دریل شارژی فشار غیرضروری به موتور را کاهش داده و از آن در برابر این فشارها محافظت می کند.

سه نظام دریل شارژی

دریل شارژی دارای قطعات فلزی یا پلاستیکی است که مته روی آنها قرار گرفته و سفت می شود. هنگام خرید دریل شارژی باید به سه نظام آن نیز توجه کرد.

مواد استفاده شده در ساخت سه نظام بسیار مهم است. سه سیستم دریل شارژی میلواکی در دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می شود. بدیهی است که سه نظام ساخته شده از فلز استحکام و دوام بالاتری دارند و در اثر فشار و ضربه آسیب کمتری خواهند دید.

اندازه سه نظام قطعات در تعیین محدوده کاربرد دریل موثر است. دریل های شارژی از نظر عملکرد متفاوت هستند. اما در حالت کلی تر و برای سیستم های نوع سه نظام از این دریل ها در دو نوع سه نظام 10 و 13 میلی متری استفاده می شود.

اندازه سه نظام ارتباط مستقیمی با گشتاور و قدرت دريل دارد. سه نظام 13 میلی برای دریل های شارژی 18 ولت استفاده می شود. سه نظام 10 میلی متری نیز برای دریل های 10.8، 12 و 14.4 ولت استفاده می شود.

بنابراین از سه نظام بزرگتر برای دریل های ولتاژ بالاتر استفاده می شود. لازم به ذکر است که هر چه متریال استفاده شده برای ساخت سه نظام بهتر باشد، هزینه دریل شارژی بالاتر خواهد بود. همچنین سه سیستم اتوماتیک قیمت بالاتری نسبت به نوع آچاری دارند.

چپ‌گرد يا راست‌گرد

همانطور که از دریل شارژی میلواکی برای سفت کردن پیچ ها استفاده می کنید، برای باز کردن آنها به انرژی زیادی نیاز دارید. همچنین می توانید از نیروی دستی برای باز کردن پیچ های ریزتر استفاده کنید.

اما باز کردن پیچ های بزرگ و سخت، مخصوصاً پیچ هایی که در مکان‌های کمتر در دسترس بسته می‌شوند، دشوار خواهد بود. در صورت داشتن سیستم چرخش به چپ روی مته می توانید به راحتی پیچ ها را باز کنید و آن را در این حالت تنظیم کنید. بدون آسیب رساندن به پیچ یا محل آن.

فلزات مواد چکش خوار هستند. این بدان معنی است که آنها با اعمال نیرو تغییر شکل می دهند. طبق این تعریف متوجه می شوید که با اعمال نیرو به فلز در حین سوراخکاری، فلز در محل مورد نظر تغییر شکل می دهد و شکل مته را ایجاد می کند و مته در آن می ماند. بنابراین کشیدن مته حتی به صورت مستقیم باعث آسیب در این ناحیه شده و کار سختی خواهد بود.

با کمک قابليت چپ گرد می توان مته را به راحتی و بدون آسیب رساندن به سوراخ برداشت. بنابراین استفاده از قابليت چپ‌گرد دریل باعث افزایش سرعت و راحتی کار می شود. مزیت تغییر جهت چرخش دریل، علاوه بر افزایش راندمان دریل شارژی، صرفه جویی در زمان را نیز افزایش می دهد.

لیست قیمت امروز دریل های شارژی میلواکی

1. دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M12 BPD

قیمت دریل شارژی میلواکی 18 ولت

باور کنید با قیمت حدود یک سوم کمتر از این قیمت می توانید دستگاهای باکیفیت ترین برند بوش رو از همین دیجی کالا بخرید ک خدمات پس از فروش بسیار قوی تری نسبت به میلواکی داره

سلام در پاسخ به کاربر مهمان قبل از نظر خودم تو ابزار آلات ابتدا برندهایی مثل هیلتی، متابو، دیوالت، آاگ و میلواکی هستن و کیفیت بالایی دارند بعد برند ماکیتا و بوش و

اینو خریدم البته دیجی کالا موجود نداشت از ابزار فروشی کمی گران تر چون عجله داشتم خیلی خوش دست و با کیفیت صدای خوبی داره جعبه و شارژر رو باید ببینید خیلی با کلاسه

بهترین دریل شارژی میلواکی

من با این نوع دریل کار کردم،از هر نظر عالیه خواهشا موجودش کنید بتونیم بخریم

خوش دست و نسبتا شبکه قدرت مناسبی دارد و زیباست. کار باهاش جذابه.از خریدش پشیمون نمیشید.

من این دستگاه رو چند روزه خریدم اولا قدرتش عالیه دوما باطریش حرف نداره سوما سرعتی که داره که واقعا عالی. واقعا هم میشه باهاش به صورت چکشی کار کرد هم ب صورت دریل و هم ب صورت پیچ گوشتی و باطریش که عالیه عالیه عالیه.

دلر شارژی میلواکی

خلاصه کلام آخر در خریدتون شکر کنید و بخورید. من از خریدم کاملا راضیم و به شما دوستان گلم پیشنهاد میدم حتما بخرید

من MDF کار میکنم. 10 سال پیش یه ماکیتا 12 ولت گرفتم هنوز هم دارمش. این رو گرفتم پشیمون شدم! قدرتش پایینه فقط قشنگی داره. ماکیتایی که دارم تازه 10 سال هم کار کرده از این خیلی قوی تره.

پیچ گوشتی شارژی میلواکی

الان گذاشتم مغازه ابزار فروشی بفروشم این میلواکی رو. ولی خداییش جعبه ی باکلاسی داره. سعی کنید برید سمت ماکیتا و هیتاچی و متابو ودیوالت. آلمان و آمریکا باید خجالت بکشن با این دریل شارژی ای که ساختن. یاعلی

من اینو خریدم و چون دیجی نداشت و لازم داشتم از بازار تهیه کردم، و قدرت و کیفیتش عالیه، با یه گشت توی نت و سایت های معتبر خارجی هم میتونید ببینید که بدون استثنا میلواکی رو تایید کردن، توی یوتیوب هم میتونید ویدئو هایی رو ببینید که با بوش و ماکیتا و… مقایسه شده،

دریل شارژی میلواکی m18

توی یکی از همین ویدئو ها همین m12 رو با ماکیتا 18 ولت یه مته خیلی بزرگ میندازن بهشون و دو تا رو همزمان توی یه کنده درخت مته میکنن که میلواکی زودتر و بیشتر مته رو فرو میکنه. قدرت بالا و یکنواخت تا آخرین لحظه شارژ از خصوصیات اصلی میلواکی و شعار شرکتش هم« فقط کار سنگین » هست که نشون دهنده همه چیز هست

با سلام خدمت دوستان حدود دو ماه از خرید این محصول میگذره، از بازار به قیمت مناسب تری گرفتم (موجود نداشتن دی جی) ، بسیار با کیفیت و خوش ساخته. کلا جای بحث نداره، تنها ایرادش اینه که با همین مشخصات به نسبت برندهای دیگه مثل دیوالت و ماکیتا قدرتش خیلی کمتره حتی تو حداکثر دور و گیربکس.

دریل شارژی میلواکی 18 ولت

من این دستگاه رو 6 ماه پیش از بازار گرفتم و قبل از عید گیربکس دستگاه خراب شد به شکلی که از حالت چکشی خارج نمیشد الان که بردم نمایندگی میگه یکبار فقط میتونی استفاده کنی از گارانتی بار بعدی تعمیرش ازاده اگه میدونستم یه مارک رونیکس میگرفتم نصف قیمت این یک سال هم گارانتی داره

من با دریل های مختلفی کار کردم بوش . ماکیتا آاگ و و و این محصول چهار سال پیش خریدم واقعا ازش رضایت کامل دارم بعد چهار سال گیربکسش رو چکشی رفته که باید سرویس بشه و از نظرم مرامی کار هم کرده برام عالیه از دست ندینش

لیست قیمت ابزار میلواکی

عالی عالی عالی من دوسال است که این محصول را خریدم واقعا ازش راضیم هم قدرت خوب و هم باتری خوب و مهمتر از همه خوش دست بودنش

سه نظامش تابدار من میخواستم بخرم سه تا جعبه فروشنده داشت که هر سه تا سه نظامش تاب داشت و من یکی از کم تابشو برداشتم با این حال الان تو خیلی مواقع به مشکل بر میخورم و دوم اینکه چراغی که داره زیر سوراخ و یا پیچ میفته که یه جورایی بی مصرفه در صورتی که تو برند هیلتی دقیقا سوراخ و اطرافش روشن میکنه در هر صورت غیر از این دو مشکل ایرادی توش ندیدم… راستی قدرتش بیشتر بود بهتر بود

پیچ بند میلواکی

هرچند قیمت این محصول بالاست اما واقعاً ارزش خریدش هم بالاست من از بیرون خریدم و در کنار آاگ مقایسه کردم از دسته راحت و ارگونومی اون گرفته تا بدون لرزش بودن در برابر آاگ واقعاً نمیشه ازش ایراد گرفت ، هیچ چیزی کم نداره و حس اعتماد رو حقیقتا القا می‌کنه باید به این ابر شرکت آفرین گفت چون محصولاتش فوق‌العاده اس

واقعا عالیه پنج ساله برا کناف دارمش هنوز عین روز اولش کار میکنه جنس المانیه دیگه

کالا خط و خش داشت، جعبه همراه محصول متعلق به خودش نبود، خرید از توسعه امید رو پیشنهاد نمی کنم

دریل میلواکی ساخت کجاست

قوی ترین دریل شارژی که تو عمرم دیدم حتی قوی تر از دریل برقی 3 حالته است هم پیج گوشتیه هم سوراخ دیوار حالت چکشی و هم سوراخ فلزات 4 ساله تو کارگاه از صبح تا شب ازش کار میکشیم اخ نگفته یه جنس عمری هست یکی 2 بار هم باز کردم توشو تمیز کاری و روغن کاری کردم بستم همه قطعاتش اصل

با سلام این دریل شارژی نسبت به برند های چینی بسیار عملکرد بهتر و همچنین ارزش بیشتر هزینه کردن را دارد و کسانی که قصد استفاده مداوم از دریل های شارژی را دارند این برند را توصیه میکنم و در این مدت یکساله ای که از این دستگاه استفاده میکنم

خرید دریل شارژی میلواکی

بسیار راضی هستم و نکته ای که باید یادآوری شود این است که از این دریل شارژی برای سوراخکاری مداوم دیوار استفاده نکنید تنها مکانهایی که دسترسی به برق ندارید میتوانید از دریل چکش دار استفاده کنید

میلواکی ابزار نسبت به سوراخ کردن دیوار اقدام کنید و اگر برای سوراخ کردن دیوار قصد خرید دریل شارژی دارید به سراغ مدل های قویتر با باطری 18 ولت با آمپر بیشتر بروید و هیچگاه از برند های چینی برای سوراخکاری دیوار استفاده نکنید که بعد از مدتی استفاده دچار مشکل میشوند.

بهترین دریل شارژی میلواکی

من یک ماهه این محصول رو با کلی تحقیق و بررسی خریدم . واقعا خوش دسته. خیلی پرقدرته .تنها ایرادی که میشه ازش گرفت یه مقداری صداش زیاده ولی با نقاط قوتی که داره این ایراد توش گمه .ازش واقعا راضی ام. اگر زمان برگرده به عقب بازم همین محصول رو میگیرم . برند این محصول آمریکایی ولی ساخت آلمانه منم که دیوونه محصولات آمریکاییم

سلام ، باتری همراه دستگاه 2 آمپر ساعت می باشد ولی شما می توانید از باتری با ظرفیت بالاتر مثل باتری CDD که 4 آمپر ساعت است هم بر روی این دستگاه استفاده فرمایید

قیمت دریل شارژی میلواکی

اولا خیلی ممنون که محصولات AEG و MILWAUKee رو آوردید فکر کنم با اطلس کوشا قرارداد بستید .من از همونجا این مدل دلرو خریدم باید بگم واقعا خدمات پس از فروش عالی دارن.

سوالم اینه که منکه الان یدونه از این مدل bpd رو دارم میتونم یدونه باتری 4ah که مال مدلای بلاتر مثل ccd هست رو بهش بندازم و اگه که بخوام شما میتونید باتری رو تو لیست فروش قرار بدید یا واسم بفرستید؟ بازم ممنون پاسخ میخوره بله مدل باتری های m12 چهار آمپر هست ولی از قیمت دستگاهی که دارید بالاتره

قیمت دریل میلواکی

سلام ، من برای کارای دوربین مداربسته میخوام ، گاهی اوقات نیاز میشه ستون رو سوراخ کنیم ، میشه باش همچین کاری کرد ؟ یعنی به جای دلر ازش استفاده کرد ؟ پاسخ نخیر قدرت این کارو نداره و احتمال خراب شدن ب مرور زمان داره و تو حالت چکشی گیر میکنه بهتره این کارو نکنی

دوستان پیچ گوشتی میلواکی قطعات یدکی و باتری این برند و این مدل توی بازار پیدا میشه؟ پاسخ بله پیدا میشه ولی با قیمت بالا

دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی

دریل بی سیم Milwaukee M12 BPD-202X لیتیوم 12 ولت، گشتاور نامی 38 نیوتن متر، به طرز شگفت انگیزی قدرتمند، به شما امکان می دهد برای کارکردهای مختلف در اشیا قرار دهید.

این مدل دارای عملکرد چکشی است. از عملکرد چکشی این دریل بدون خرابی استفاده کنید. Milwaukee M12 BPD-202X همه چیز را می شکند و تحت کنترل و مدیریت شما کاملاً ساده و قدرتمند خواهد بود.

دارای باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 2 آمپر و ورودی 12 ولت است. سنج‌های سیستم روی صفحه نشان می‌دهند که چقدر زمان از کار باقی مانده است و به شما در مدیریت و برنامه‌ریزی در طول کار کمک می‌کنند.

دریل پیچ گوشتی لیتیومی 12 ولت Milwaukee M12 BPD-202X به همراه یک کیف BMC، شارژر و دو عدد باتری برای شما ارسال می شود. به تمام مزایایی که تا به حال گفتیم اضافه کنید.

مشخصات ابزار

وزن 15 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ ورودی 12 ولت
سرعت گردش آزاد 0-1500 / 0-400 دور بر دقیقه
نرخ ضربه 22500 ضربه در دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قفل سوییچ ندارد
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 22 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 10 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 10 میلی متر
مشخصات سه‌نظام خودکار 10 میلی متری
مشخصات باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت
اقلام همراه شارژر ، دفترچه راهنما
سایر قابلیت‌ها – حداکثر گشتاور: 30 نیوتن‌متر
برند میلواکی
رنگ قرمز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M12 CDD-402C

دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی

دارای LED برای نشان دادن باتری، دارای LED برای دادن نور خوب به کاربر، دارای 18 نوع تنظیم گشتاور، از موتور براشلس استفاده می کند، حداکثر گشتاور 44 نیوتن متر، همراه با کیف حمل می باشد. ، باتری اضافی و کتابچه راهنمای کاربر دارد.

مشخصات ابزار

وزن 15 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
سرعت گردش آزاد 0-1700 / 0-450 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قفل سوییچ ندارد
مشخصات باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 4 آمپرساعت
مشخصات سه‌نظام خودکار 13 میلی‌متری
اقلام همراه کیف , باتری اضافه , دفترچه‌ی راهنما
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات حداکثر گشتاور: 44 نیوتن‌متر
دارای 18 وضعیت تغییر گشتاور
دارای LED جهت نمایش میزان شارژ باتری
دارای LED برای ارایه نور بهتر به کاربر
بهره‌گیری از موتور بدون ذغال
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 25 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 13 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 13 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M18 BPD-153

دریل شارژی میلواکی

سلام، من به تازگی این دریل رو بعد از کلی تحقیق، از دیجی کالا تهیه کردم. از لحاظ ظاهری مشکل خاصی نداشت و عالی بود. تا اینکه دیروز چند ست نوک مته تهیه کردم که ازش استفاده کنم، و متوجه شدم که محور اصلی تاب داره و انحراف یک تا دو میل در هنگام سوراخ کردن داره ایجاد میکنه.

اصلا توقع نداشتم از این برند معروف که همچین مشکلی داشته باشه. حالا باید بفرستم اطلس کوشا برای گارانتی و ببینم چه نتیجه ایی میده. ولی در کل بعد دیدن این مشکل اصلا توصیه نمی کنم.

بهترین دریل شارژی میلواکی

سلام به دوستان من چند تا نکته میگم شاید به درد بعضی از دوستان بخوره. این دستگاه واقعا دستگاه خوبیه از هر نظر قدرت عالی سرعت عالی بسیار خوش دست هستش و شاسی گازی فوق العاده دقیقی داره سه نظام فولادی دقیق و دارای قفل هستش.

چراغ ال ای دی بسیار خوبی داره یکم سنگینه که به خاطر کاربرد فولاد در گیربکس و سه نظامش است .از خوبیاش که بگذریم میرسیم به باتری هاش ظاهرا این مدلها ساخت سال 2015 هستند که به دلایلی امسال به بازار عرضه شدند

دریل میلواکی

در نتیجه باتری های داخلشون کاملا دشارژ شدند و بعضا فاسد شدند برای من هر سه باتری زمانی که روی شارژر قرار میگرفت چراغ سبز و قرمز چشمک زن بود از اونجایی که باتری های لیتیومی در زمان دشارژ شدن کامل نیاز به شک دارند

چند بار اونا رو باید روی شارژ قرار بدیم و برداریم تا اولین خانه قرمز رنگ ثابت بمونه بعد اگر دوباره چراغ سبز و قرمز روشن شد باتری رو از روی شارژر برداریم و دوباره بعد از چند دقیقه روی شارژ قرار بدیم با این کار احتمال احیا باتری بسیار زیاد است و نیاز به مراجعه به گارانتی نیست

دلر شارژی میلواکی

بعد از شارژ باتری که حدودا 25 دقیقه طول میکشد باتری باید حدود یک ساعت کار مداوم انجام دهد تا ثابت شود باتری سالم است . با وجود این داستان باتری باز هم این دستگاه ارزش خرید بالایی دارد . نکته بعدی برای افزایش عمر زغال و کلکتور آرمیچر دستگاه سعی کنید زیاد از ترمز الکترونیکی دستگاه استفاده نکنید یعنی توی دور بالا شاسی را به یکباره رها نکنید

بعد چند وقت استفاده و تجربه کار با این دریل باید عرض کنم خدمت دوستان که کیفیت ساخت و قدرت این دریل بینظیری داره ولی کسایی که کارشون سبک است و برای بازو بسته کردن پیچ های کوچک میخوان دریل بگیرن پیشنهاد میدم سراغ آاگ یا بوش یا مدل های دیگه برند چون این مدل با قدرتی که داره

پیچ گوشتی شارژی میلواکی

بیشتر به درد باز و بسته کردن پیچ های بزرگ و سوراخ کاری های سطوح سخت میخوره البته من با بوش و آاگ هم کار کردم که ظریف رو ضعیف تر از میلواکی هست، ترکمتر میلواکی بسیار قوی تر از اون دومدله به طور مثال قدرت ترکمتر شماره ۱ از میلواکی برابری میکنه با ترکمتر 12 آاگ و بوش بنظرمن کسایی که کارشون فقط کناف و ام دی اف هست و کار زیاد سنگینی ندارن میلواکی انتخاب خوبی نیست

چون وزن و حجم و قدرت بالایی دارد که به کارشون نمیاد و شاید براشون مشکل ساز هم باشه البته تنها ایراد این دریل باطری های اونه که همونجوری که بعضی دوستان گفتند بهتره قبل از استفاده از سلامت هر سه باطری اطمینان حاصل کنند

دریل شارژی میلواکی m18

دوستان این دریل موتورش از نوع زغال داره. بعدها مدلهای ‌‌بدون ذغال یا Brushless به بازار آمد که طول عمر بالا و خرابی کمتری دارند. آخرین مدلهای میلواکی به موتورهای از نوع Fuel مجهز هستند که بدون ذغال و بالاترین کارایی رو داره. اگر دنبال قدرت و دوام هستید میلواکی واقعا مرگ نداره و یه عمر برای شما کار می‌کنه.

یه ویدیو رو نت هست ارزانترین دریل میلواکی رو با دیوالت سر به سر به هم وصل می‌کنند و مثل مسابقه طناب کشی هر دو در جهت مخالف هم زور می‌زنند. میلواکی دود دیوالت رو در میاره و سه نظام را خورد می‌کنه!

دریل شارژی میلواکی 18 ولت

وقتی باهاش کار کردم تفاوتش رو نسبت به بقیه ای که داشتم حس کردم واقعا قوی و بی رقیب

آقا این دریل فوق العادست چه برای کار با چوب چه دیوار چه برای پیچ بستن یه وسیله ی همه چی تمومه از نظر قدرت کم نمیاره اصلا من شغلم سیستم های حفاظتی و کلی دریل کاری و انواع دیوار ها میکنم باهاش آخ هم نمیگه.

قیمت دریل شارژی میلواکی

از هر لحاظ بگی عالی ولی وقتی به دستم رسید جعبه رو باز کردم آکبند نبود بعدش باطری هاشو وصل کردم یکیشون چراغ چشمک زن میزد بعد از چند بار قطع و وصل درست شد بعدش داشتم تستش میکردم رو حالت دور کند عالی بود اصا حرف نداشت ولی رو حالت دور تند اگه باهاش یه سوراخ یا اصا با دست سه نظام رو میگرفتی موتورش متوقف میشد

چراغ باطری هم حالت چشمک زن میزد بعدش کارت گارانتی هم نداشت.وسیله رو مرجوع کردن هزینه پست و مبلغ دریل رو بعد از یه هفته برام فرستادن ولی حتما وقتی خرید کردید هر سه تا باطری رو امتحان کنید چون باطری های تولید سال۲۰۱۵ است .

دریل شارژی میلواکی براشلس

باتری چند بار استفاده شده خراب شد ومتاسفانه اطلس کوشا پاسخگو نبود از تعویض آن خودداری کرد .گارانتی بدون مصرف

همین که ساخت آلمان روش خورده برخلاف دستگاه های دیگه (حتی دیوالت)که ساخت چین خورده. معلوم می‌کنه که چه کیفیتی داره،اصلا آدم اگر جنس شناس باشه،متوجه میشه که با چه غولی طرف است. فقط یک موضوع شاید بترساند تون که اونم من راه حلش رو بهتون میگم ،اینکه باطری ها دشارژ شدن به علت خواب جنس.

ابزار میلواکی

برای اینکه هر سه باطری رو احیاء کنید فقط کافیه وقتی به شارژرش میزنید و چراغ چشمک زن روی باطری روشن شد،چند بار باتری رو از شارژر جدا و دوباره وصل کنید،

با این کار به باتری شک وارد میشه و تقریباً تو بار چهارم چراغ چشمک زن ثابت میشه و به ترتیب تا چهار چراغش که روی باتری است در عرض ۲۵ دقیقه روشن میشه که روی شارژر با چراغ سبز ،متوجه تون می‌کنه که باتری کامل شارژ شده ،فقط حتما با باطری ها برای بار اول حسابی کار کنید تا باتری ثابت بمونه.

لیست قیمت ابزار میلواکی

من این دریا رو از دیجی کالا خریدم خیلی دریل خوبیه ولی متاسفانه زود هر سه باطریش خراب شد و چون گارانتی نداشت دادم تعمیرشون کردم ولی وقتی باطری ها رو تعمیرکار باز کرد متوجه شدیم که قبلا برد باطریها تعمیر شده بودن و هر سه باتری تعمیری بودن واقعا برای دیجی کالا متاسفم

خرید خوبی بود. یکی از باتری ها مشکل داشت که با خدمات گارانتی خوب مشکلش حل شد

دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M18 BPD-153

در یک کلام می توان گفت که این محصول همه چیز دارد، پیچ گوشتی شارژی، دریل معمولی و دریل چکشی. این پیچ گوشتی شارژی دارای گشتاور بالایی 50 نیوتن متر است و نیروی لازم برای چنین گشتاور بالایی را از باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 1.5 آمپر ساعت و ولتاژ 18 ولت تامین می کند.

با کمک این باتری می توانید یک ساعت با این پیچ گوشتی چکشی کار کنید. سرعت چرخش محصول به دو صورت 0-450 و 0-1800 دور در دقیقه قابل تغییر است.

سرعت پایین دستگاه برای حالت پیچ گوشتی و سرعت بالا برای سوراخ کاری استفاده می شود. طراحی این مدل نیز قابل تنظیم است و می توانید با توجه به نیاز خود آن را در یکی از 18 موقعیت قرار دهید.

مشخصات ابزار

وزن 1.9 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
سرعت گردش آزاد 0-1800 / 0-450 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قابلیت کنترل سرعت دارد
ولتاژ ورودی 18 ولت
نرخ ضربه 28800 ضربه در دقیقه
مشخصات باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 1.5 آمپرساعت
مشخصات سه‌نظام خودکار 13 میلی‌متری
اقلام همراه شارژر , باتری اضافه , دفترچه‌ی راهنما
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات حداکثر گشتاور: 50 نیوتن‌متر
دارای 18 وضعیت تغییر گشتاور موتور
مدت شارژ باتری: 80 دقیقه
دارای نشانگر میزان شارژ باتری
دارای LED جهت ارایه نور بهتر به کاربر
دارای دو باتری اضافه
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 38 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 13 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 16 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M18 BPD-202

دریل پیچ گوشتی چکشی شارژی میلواکی مدل M18 BPD-202

دارای نشانگر میزان باتری، مدت زمان شارژ باتری: 80 دقیقه، دارای LED برای نور بهتر برای کاربر، دارای دو باتری اضافی، در مجموع سه عدد باتری 1.5 آمپر، مته های تعویض آسان و سری پیچ گوشتی از سه عدد استفاده می کند.

دارای سه نظام اتوماتیک دارای 18 حالت تغییر گشتاور موتور بدنه باکیفیت و بادوام دارای قابلیت شتاب گیری چکشی و ساده سازی حفاری سه نظام 13 میلی متری گیربکس فلزی تولید آلمان.

مشخصات ابزار

وزن 1.8 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
سرعت گردش آزاد 0-1800 / 0-450 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قابلیت کنترل سرعت دارد
ولتاژ ورودی 18 ولت
نرخ ضربه 28800 ضربه در دقیقه
مشخصات باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 4 آمپرساعت
مشخصات سه‌نظام خودکار 13 میلی‌متری
اقلام همراه شارژر , دفترچه‌ی راهنما
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات حداکثر گشتاور: 50 نیوتن‌متر
دارای 18 وضعیت تغییر گشتاور موتور
مدت شارژ باتری: 80 دقیقه
دارای نشانگر میزان شارژ باتری
دارای LED جهت ارایه نور بهتر به کاربر
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 50 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 13 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 16 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل 21-2606

دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل 21-2606

دریل میلواکی دارای گشتاوری برابر با 57 تن می باشد همچنین سرعت آزاد مته در حالت اول 0-500 دور در دقیقه و در حالت دوم 0-1800 دور در دقیقه می باشد.

این دستگاه نیروی لازم برای چنین گشتاور بالایی را از یک باتری لیتیوم یونی از فناوری باتری REDLITHUM Milwaukee با 1.5 آمپر ساعت و ولتاژ 18 ولت تامین می کند.

یکی از بهترین ویژگی های این دریل منحصر به فرد، سه نظام 13 میلی متری آن است. با کمک این سه سیستم به راحتی می توانید سری دریل و پیچ گوشتی را بدون نیاز به آچار تعویض کنید.

مشخصات ابزار

ابعاد 19x6x22 سانتی متر
وزن 1.3 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ ورودی 18 ولت
سرعت گردش آزاد 1800 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قابلیت کنترل سرعت دارد
مشخصات سه‌نظام اتوماتیک فلزی
اقلام همراه کیف , شارژر , دفترچه‌ی راهنما
ولتاژ 18 ولت
برند میلواکی
رنگ قرمز
رنگ قرمز

سایر مشخصات

  • دریل پیچ گوشتی مدل 21-2606 (ورژن آمریکایی میلواکی)
  • سه نظام اتوماتیک فلزی
  • دو سرعته ( گردش آزاد در حالت اول: 500-0 RPM / در حالت دوم: 1800-0 RPM )
  • گشتاور ۵۷ نیوتن
  • به همراه یک باتری ۱۸ ولت ۱.۵ آمپری میلواکی ، شارژر و کیف سافت (پارچه‌ای) میلواکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل M18 BDD-153

دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل M18 BDD-153

این دریل به لطف یک موتور قدرتمند با حداکثر گشتاور 50 نیوتن متر می تواند در سرعت های 0-450 و 0-1800 دور در دقیقه بچرخد. هنگام کار با پیچ از سرعت های کمتر و هنگام سوراخ کاری از سرعت های بالاتر استفاده کنید.

باتری این دستگاه از نوع لیتیوم یونی با ولتاژ 18 ولت و ظرفیت 4 Ah می باشد.

سه سیستم به کار رفته در این دستگاه به صورت اتوماتیک و 13 میلی متر است؛ بنابراین برای تعویض ست مته یا پیچ گوشتی نیازی به آچار ندارید.

این دریل دارای حداکثر قطر سوراخ کاری 38 میلی متر در چوب و 13 میلی متر در فلز است.

مشخصات ابزار

وزن 1.8 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ ورودی 18 ولت
سرعت گردش آزاد 0-1800 / 0-450 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قابلیت کنترل سرعت دارد
مشخصات سه‌نظام خودکار 13 میلی‌متری
اقلام همراه شارژر , دفترچه‌ی راهنما
مشخصات باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 4 آمپرساعت
برند میلواکی
سایر مشخصات حداکثر گشتاور: 50 نیوتن‌متر
دارای 16 وضعیت تغییر گشتاور موتور
مدت شارژ باتری: 80 دقیقه
دارای نشانگر میزان شارژ باتری
دارای LED جهت ارایه نور بهتر به کاربر
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 38 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 13 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل M18BLPD-202C

دریل پیچ گوشتی شارژی میلواکی مدل M18BLPD-202C

این محصول دارای فناوری براشلس، گیربکس دو سرعته و ترکمتر 18 حالته18 حالته با قابلیت سوراخ کاری، پیچ و چکش زدن، سه سیستم اتوماتیک، چراغ های LED برای کار در محیط های تاریک، باتری های اضافی و کیف حمل بادوام ساخت آلمان است.

مشخصات ابزار

ابعاد 20*20 سانتی متر
وزن 1.8 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ ورودی 18 ولت
سرعت گردش آزاد 0-450 و 0-1800 دور بر دقیقه
سیستم گردش راست گرد,چپ گرد
قابلیت کنترل سرعت دارد
مشخصات سه‌نظام خودکار
اقلام همراه کیف , سر پیچ گوشتی , شارژر , باتری اضافه
مشخصات باتری لیتیوم – یون
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات نرخ ضربه 0-7200 و 0-28800 ضربه در دقیقه
حداکثر قطر سوراخکاری در چوب 38 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در فلز 13 میلی متر
حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 16 میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دریل چکشی میلواکی مدل 22-2504 M12

دریل چکشی میلواکی مدل 22-2504 M12

دریل های چکشی اغلب در جاهایی که سطح هدف بسیار سخت است یا برای نفوذ و سوراخکاری در بتن و مصالح ساختمانی سخت استفاده می شود.

میلواکی مدل 22-2504 M12 دارای سیستم گردش چرخ راست و چپ است که برای اکثر مردم عالی است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مدل 22-2504 M12 این است که دارای سه نظام 13 میلی متری اتوماتیک است که نیاز به آچار برای تعویض را بی نیاز می کند.

سرعت در حالت آزاد نیز 1700 دور در دقیقه است. شامل باتری اضافی، شارژر و کیف حمل. مدل های فوق دارای تکنولوژی موتور براشلس و باتری لیتیوم یونی بادوام هستند.

مشخصات ابزار

ابعاد 17x6x15 سانتی متر
وزن 0.9 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ 12 ولت
سرعت گردش آزاد 1700 دور بر دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
سیستم گردش راست گرد , چپ گرد
مشخصات سه‌ نظام فلزی ۱۳ میلیمتری خودکار
اقلام همراه کیف , شارژر , باتری اضافه , دفترچه‌ی راهنما
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات مدل 22-2504 (ورژن آمریکایی میلواکی)
سری M12
به همراه دو باتری ( ۴ و ۲ آمپری) ، کیف و شارژر
سرعت گردش آزاد : ۱۷۰۰ دور در دقیقه
گشتاور : ۴۴ نیوتن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دریل چکشی میلواکی مدل M12 2408-259

دریل چکشی میلواکی مدل M12 2408-259

مدل M12 2408-259 دارای سرعت آزاد 1500 دور در دقیقه برای ایجاد میزان نفوذ و عمق مناسب بر روی سطوح مختلف است.

دارای سه نظام 3.8 اتوماتیک برای تعویض آسان سری پیچ گوشتی و مته بدون نیاز به آچار.

گشتاور 32 نیوتن و همراه با کیف حمل، دو عدد باتری و یک شارژر. با سیستم گردش چپ و راست می توان پیچ های مختلفی را باز یا بسته کرد.

این دستگاه در حالت چکش دارای سرعت 22500 ضربه در دقیقه است. با استفاده از این ابزار می توانید سوراخ هایی را در مواد و بتن به صورت چکشی ایجاد کنید.

مشخصات ابزار

ابعاد 19x7x17 سانتی متر
وزن 1 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ 12 ولت
سرعت گردش آزاد 1500 دور بر دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
سیستم گردش راست گرد , چپ گرد
مشخصات سه‌ نظام 3.8 خودکار
اقلام همراه کیف , شارژر , باتری اضافه
برند میلواکی
سایر مشخصات دریل چکشی مدل 259-2408
سه نظام 3/8 خودکار
سرعت گردش آزاد در دو حالت 1500-0 / 400-0 دور در دقیقه
گشتاور 32 نیوتن
به همراه کیف ، دو باتری ۱۲ ولت و شارژر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. دریل چکشی و پیچ بند میلواکی مدل 22-2900

دریل چکشی و پیچ بند میلواکی مدل 22-2900

این ست ابزار دو تکه محصول میلواکی آمریکا بوده و مجهز به موتور براشلس است و با نام مدل «22-2900» تولید و به فروش می رسد.

این کیت شامل دریل چکشی نوع 2802-20 و پیچ گوشتی شارژی نوع 2850-20 می باشد.

دریل میلواکی معادل 57 نیوتن گشتاور و 180 نیوتن گشتاور برای پیچ گوشتی فراهم می کند.

علاوه بر این، شتاب چرخش آزاد مته در حالت اول 0-400 دور در دقیقه و در حالت دوم 0-1800 دور در دقیقه است و شتاب چرخش آزاد پیچ ​​گوشتی آن برابر با 0-3400 دور در دقیقه است.

هر دو دستگاه از باتری های لیتیوم یونی با ظرفیت 2 آمپر ساعت و 18 ولت از فناوری باتری Milwaukee REDLITHUM تغذیه می کنند.

یکی از مزایای این دریل منحصر به فرد سیستم سه نظام اتوماتیک فلزی 13 میلی متری آن است.

مشخصات ابزار

ابعاد 18x6x16 سانتی متر
وزن 2 کیلوگرم
منبع تغذیه باتری
ولتاژ 12 ولت
سرعت گردش آزاد 3400 دور بر دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
سیستم گردش راست گرد , چپ گرد
مشخصات سه‌ نظام خودکار فلزی ۱۳ میلیمتری
اقلام همراه کیف , شارژر , باتری اضافه
برند میلواکی
رنگ قرمز
سایر مشخصات کیت متشکل از دریل چکشی براشلس مدل 20-2802 و پیچ بند براشلس مدل 22-2850 می‌باشد
گشتاور دریل : ۵۷ نیوتن
گشتاور پیچ‌بند : ۱۸۰ نیوتن
حداکثر سرعت گردش آزاد دریل : 1800 RPM
حداکثر سرعت گردش آزاد پیچ بند : 3400 RPM
به همراه دو باتری ۱۸ ولت ۲ آمپری ، شارژر و کیف سافت میلواکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین دریل شارژی میلواکی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *