بهترین مارک پیستوله رنگ پاش برقی ارزان

استفاده از برس و غلطک های رنگی ممکن است طولانی شود. استفاده از بهترین مارک پیستوله رنگ پاش برقی مدت زمان لازم برای اتمام پروژه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. از اسپری می توان برای رنگ آمیزی سطوح بزرگ ، مانند قسمت بیرونی خانه استفاده کرد. همچنین می تواند برای کارهای کوچکتر و دقیق تر مانند پرده غلتکی ، مبلمان و سایر کارها استفاده شود.

نمای کلی محصولات پیستوله رنگ پاش معمولاً در دو حالت برقی یا پنوماتیک برای نقاشی و رنگ آمیزی موجود هستند. امروزه برای صرفه جویی در وقت و داشتن رنگ یکسان ، از پیستوله رنگ پاش برقی به جای برس و غلتک استفاده می شود.

استفاده از پیستوله رنگ پاش علاوه بر سرعت بخشیدن به رنگ آمیزی ، باعث صرفه جویی در انرژی کاربر نیز می شود. لازم به ذکر است که پیستوله رنگ پاش های برقی بیشتر برای مصارف خانگی استفاده می شوند و نیازی به کمپرسور هوا ندارند و فقط با برق می توان از آنها استفاده کرد،

بهترین مارک پیستوله رنگ پاش برقی ارزان

پیستوله برقی مارک اکتیو تولز

مارک اکتیو تولز

مارک اکتیو تولز به عنوان پیشرو در صنعت کشور با دستیابی به بالاترین کیفیت محصولات ، استخدام کارشناسان و دانش روز جهت جمع آوری محصولات با کیفیت از کارخانجات معتبر و معروف جهانی جهت مدیریت تولید و ارتباط مستمر ، مجموعه کامل و ارائه ابزار حرفه ای صنعتی با کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی.

پیستوله ها معمولاً در دو حالت برقی یا پنوماتیک برای نقاشی و رنگ آمیزی موجود هستند. امروزه برای صرفه جویی در وقت و داشتن رنگ یکسان ، از پیستوله به جای فرچه استفاده می شود.

استفاده از پیستوله برقی مارک اکتیو تولز علاوه بر سرعت بخشیدن به رنگ آمیزی ، باعث صرفه جویی در انرژی کاربر نیز می شود. لازم به ذکر است که پیستوله برقی مارک اکتیو تولز بیشتر برای مصارف خانگی استفاده می شوند و نیازی به کمپرسور هوا ندارند و فقط با برق می توان از آنها استفاده کرد.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک اکتیو تولز

 • پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52500
 • پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52400
 • پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-5280
 • پیستوله رنگ پاش برقی اکتیو تولز مدل AC1003

پیستوله برقی مارک رونیکس

مارک رونیکس

از ویژگی های جالب پیستوله برقی مارک رونیکس امکان باز و بسته شدن آسان قطعات برای تمیز کردن است. شما باید هر چند سال یک بار خانه خود را نقاشی کنید. دلیل این امر کثیف شدن یا ترک خوردگی دیوارها ، سقف ها و مواردی از این دست است. شاید نقاشی خانه را جذاب نبینید. این ایده به دلیل بوی نامطبوع رنگ و انرژی زیادی است که باید برای نقاشی خانه اختصاص دهید.

از طرف دیگر هزینه بالای پرداخت پیمانکار یا نقاش برای نقاشی چندان قابل قبول نیست. این باعث می شود که خودتان بخواهید خانه خود را نقاشی کنید. بنابراین برای این کار شما باید تجهیزات لازم را تهیه کنید.

استفاده از برس ، غلطک و ابزار دستی در مصرف انرژی شما صرفه جویی می کند و ممکن است نتوانید کار خود را در سطح قابل قبولی انجام دهید. یکی از راه حل های موجود استفاده از پیستوله برقی مارک رونیکس است که کار شما را تسهیل می کند و کیفیت کار را افزایش می دهد. با پیستوله برقی مارک رونیکس می توانید هم در هزینه و هم در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک رونیکس

 • پیستوله برقی 130 وات رونیکس مدل 1313
 • پیستوله برقی 350 وات رونیکس مدل RH-1335
 • پیستوله برقی 650 وات رونیکس مدل RH-1365
 • پیستوله برقی 110 وات رونیکس مدل RH-1311

پیستوله برقی مارک کنزاکس

مارک کنزاکس

ابداع ابزار به عنوان اولین ابزار ساخته شده توسط بشر یک ضرورت برای زندگی بهتر است. امروزه ابزار اصلی انسان با رشد و توسعه علم جزء لاینفک صنعت و اقتصاد است و معیارهای رشد اقتصادی و صنعتی شدن را در بر می گیرد. جامعه

گروه بازرگانی کنزاکس با یاری خداوند و با تکیه بر 20 سال تجربه در بازار ابزار ایران فعالیت خود را از سال 1994 آغاز کرد. شرکت کنزاکس قصد دارد محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی و نیازهای مصرف کنندگان ایرانی مطابق با آخرین فناوری های روز ارائه دهد. جهان

کنزاکس می خواهد با ارزیابی نیازهای بازار مصرف صنعت گران و ارائه محصولات با کیفیت مطلوب و تحقیقات دقیق و استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا ، گامی در جهت رشد اقتصادی و صنعتی شدن کشور عزیزمان ایران بردارد.

به غیر از نقاشی با قلم‌مو و غلطک یکی از ابزاری که برای برای نقاشی سطوح و محیط‌های مختلف استفاده می‌شود پیستوله است. پیستوله برقی کنزاکس مدل KSM-2800 یکی از پیستوله‌های برقی است که با برند کنزاکس «KENZAX» ساخته می‌شود. محصولات پیستوله برقی مارک کنزاکس با برق شهری کار می‌کند

و از سه بخش اصلی تشکیل شده که شامل موتور دستگاه و لوله خرطومی انعطاف پذیر مقاوم و دسته کنترل می‌باشد. طول عمر بالای و سهولت در نظافت بدنه را برای کاربر از ویژگی های پیستوله برقی مارک کنزاکس است.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک کنزاکس

 • پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2800
 • پیستوله برقی 500 وات کنزاکس مدل KSG-1500
 • پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2400
 • پیستوله برقی 600 وات کنزاکس مدل KSG-1600

پیستوله برقی مارک بوش

مارک بوش

رنگ آمیزی به روش قدیمی با برس زمان بر و خسته کننده است و نقاشی بی دقت می تواند کیفیت و یکنواختی رنگ را کاهش دهد. برای جبران این نقاط ضعف از پیستوله برقی مارک بوش استفاده شد.

این محصولات علاوه بر افزایش سرعت رنگ آمیزی ، کیفیت آن را نیز بهبود می بخشند و کاربر می تواند با کمک آنها رنگ مناسب تری را نقاشی کند. شرکت بوش، بزرگ‌ترین و پر فروش ترین ابزارآلات بازار را پوشش میدهد

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک بوش

 • پیستوله برقی بوش مدل PFS 2000
 • پیستوله برقی بوش مدل PFS 3000-2
 • پیستوله برقی بوش مدل PFS 1000

پیستوله برقی مارک نوا

مارک نووا

شرکت نووا یکی از شرکتهای معتبر در زمینه تولید انواع ابزار دستی ، ابزار مصرفی ، ابزار پنوماتیک ، ابزار برقی ، ابزار جوشکاری و برشکاری ، اتصالات ، کیف و جعبه ابزار و لوازم جانبی و سایر موارد است.

در جهان در بیش از 210 کشور از جمله آلمان ، کره جنوبی ، تایوان ، چین و … تجارت گسترده و حرفه ای دارند. نوا تلاش می کند تا در اکثر مناطق صنعتی محصولی با کیفیت ، تنوع و قیمت مناسب برای مصرف کنندگان ارائه دهد.

شرکت نورا علاوه بر کیفیت عالی محصولات خود و قیمت های بسیار مناسب ، با ارائه گارانتی نامحدود و خدمات پس از فروش ، موفق به صرفه جویی در وقت و هزینه مصرف کنندگان شد.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک نوا

 • پیستوله برقی 110 وات نووا مدل NTS 2740
 • پیستوله نووا مدل S 2740
 • پیستوله برقی 400 وات نووا مدل NTS 2741
 • پیستوله برقی 900 وات نووا مدل NTS 2743

پیستوله برقی مارک هیوندای

مارک هیوندای

پیستوله برقی مارکر هیوندای یا به عبارت دیگر اسپری برقی یک روش کاملاً جدید و کاربردی برای پاشش انواع مختلف محیط است. این دستگاه یک اسپری در یک پوشش ، معمولاً پلاستیکی یا فلزی است که مقداری هوا را در داخل نگه می دارد. متداول ترین عملکرد پیستوله برقی مارک هیوندای ذخیره هوا در مخزن آنها و تبدیل آن به ذرات پودر و سپس به ذرات رنگی است.

پیستوله برقی مارک هیوندای یکی از رایج ترین ابزارهای نقاشی امروزی است. این ابزارها به سه شکل باد ، بی سیم و برقی تولید می شوند. برای استفاده از پیستوله برقی مارک هیوندای باید از برق استفاده کنید که میزان فشار هوای مورد نیاز برای پیستوله برقی مارکر هیوندای را تولید می کنند.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک هیوندای

 • پیستوله برقی هیوندای مدل 510 SG
 • پیستوله برقی هیوندای مدل 425 SG
 • پیستوله برقی هیوندای مدل 425

پیستوله برقی مارک کرون

مارک کرون

پیستوله‌های رنگ ابزارهایی هستند که از آن‌ها برای رنگ آمیزی بهتر و سریع‌تر دیوارها و حتی قطعات اتومبیل استفاده می‌شود. یکی از کاربردهای بسیار مفید این ابزارها، سرعت بخشیدن به عمل رنگ آمیزی و ساده‌تر کردن کارها است. پیستوله برقی مارک کرون مکانیزم‌های متفاوتی دارند

پیستوله برقی مارک کرون است که کاربردهای فراوانی دارد. رنگ آمیزی سطوح با برس زمان زیادی می برد و نیاز به تجربه دارد. این مشکل هنگام کار روی سطوح بزرگ بیشتر آشکار می شود.

برای راحتی و پیشرفت بیشتر می توانید از پیستوله برقی مارک کرون استفاده کنید. با کمک فشار زیاد، این ابزارها می توانند رنگ را به طور مساوی روی سطح پخش کنند و در مدت زمان کوتاهی این کار را انجام می دهند.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک کرون

 • پیستوله برقی کرون مدل CT 31013
 • پیستوله برقی کرون مدل CT 31014
 • پیستوله برقی کرون مدل CT 31012

پیستوله برقی مارک آروا

مارک آروا

مارک آروا یکی از مارک های نوظهور تولید ابزار در ایران است. این شرکت توانسته عملکرد خوبی در صنعت ابزار کشور برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان داشته باشد.

اگرچه حدود 3 سال از آغاز به کار این شرکت می گذرد ، این شرکت توانسته است انواع ابزارهای برقی ، دستی و بی سیم شامل مته ، پیچ گوشتی ، آچار ، اینورتر و ابزارهای ایمنی را به بازار عرضه کند.

پیستوله های مارک اروا معمولاً برقی هستند و وظیفه آنها ذخیره مقداری هوا در مخزن آنها است ، بنابراین رنگ را به صورت ذرات گرد و غبار روی سطح پاشش می کنند. استفاده از اسپری های الکتریکی تکنیک جدیدی برای نقاشی در محیط های مختلف است. پیستوله های مارک اروا با پاشش رنگ با تفنگ مخصوص این کار را انجام می دهند.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک آروا

 • پیستوله برقی 600 وات آروا مدل 5622
 • پیستوله برقی آروا کد AV19170
 • پیستوله برقی آروا مدل 0_5622

پیستوله برقی مارک توسن

برند توسن

پیستوله های برقی ، تفنگ های اسپری هستند که با فن آوری خاص رنگ را اسپری می کنند ، به این صورت که یک مخزن رنگ و یک مخزن هوا در داخل سیستم این ابزار قرار می گیرد که باعث می شود رنگ در هنگام برخورد هوا با رنگ پودر شود. پراکنده می شود

پیستوله های برقی بخشی به نام تفنگ پاشش دارند که گازهای تبدیل شده به پودر رنگی را آزاد می کند. این تفنگ ها یا به اصطلاح اتمیزه کننده ها به روش های مختلفی مانند دستی ، هوایی ، اتوماتیک و … تبدیل می شوند.

پیستوله برقی مارک توسن برای کیفیت و دقت در محلول پاشی به سوزن فلزی و نازل برنجی مجهز است. اگر در نقاشی و رنگ آمیزی سطوح مهارت زیادی ندارید ، میتوانید از ابزاری استفاده کنید که این ضعف شما را بپوشاند.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک توسن

 • پیستوله برقی توسن مدل 2090 GB
 • پیستوله برقی توسن مدل 2055ESG

پیستوله برقی مارک محک

بهترین برند محک

برند محک در سال 1982 با احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی البرز وارد صنعت و تجارت شد.اولین محصول این شرکت با نام محک به بازار عرضه شد.

این نمونه ای از ماشین سنگ سنباده بود. به دلیل موفقیت آن ، تولید انواع ماشین های سنباده خیلی زود در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

در ادامه روند فعالیت ، با توجه به امکاناتی که با همکاری شرکت های “Hanning German” و “Hope Electric” در تایوان ایجاد شده ، تولید عناصر جدید ابزار قدرت آغاز می شود.

در سال 1378 ، این شرکت یک سیستم مدیریت کیفیت بر اساس سری ISO-9000 ایجاد کرد. در سال 1379 وی موفق به دریافت گواهینامه ISO-9002 شد.

بدیهی است که در این راه تولید 30 ساله و نیاز به نیاز شرکت های صنعتگر به همراه توان و واحد طراحی و مهندسی شرکت دو عنصر اساسی در انتخاب صحیح شرکای خارجی جهت تولید و بیش از 200 نوع محصول مشترک بودجه است.

بهترین پیستوله رنگ پاش برقی مارک محک

 • پیستوله برقی 750 وات محک مدل ESG-800
 • پیستوله برقی 650 وات محک مدل ESG-650
 • پیستوله برقی 400 وات محک مدل ESG-400

لیست قیمت روز پیستوله رنگ پاش برقی ارزان قیمت

1. پیستوله برقی 110 وات نووا مدل NTS 2740

پیستوله برقی 110 وات نووا مدل NTS 2740

پیستوله رنگ پاش برقی ارزان

اقا کالا پیستوله های برقی بدن ،تا نیم لیتر رنگ نریزی داخلش کار نمیکنه،از صدای زیاد بگم یا پاشش دون دون،یا مصرف رنگ زیاد،اقا با آب پاش انگار داری رنگ میزنی دقیقا،بازم اب پاش اسپری میکنه،ولی اینا نه

دوست عزیز شما غلظت رنگ رو باید تنظیم کنین نمیشه گفت همه پیستوله ها بد هستن

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1600 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 0.8-0.8 میلی‌متر
توضیحات نازل – از جنس پلاستیک
سایر توضیحات – دارای توان 110 وات
– دارای کابل برق 2 متری
– دارای فرکانس 50Hz
– دارای ولتاژ 240-220
– دارای دسته‌ای با قابلیت باز و بسته شدن برای حمل راحت‌تر
– ابعاد بسته‌بندی: 26 × 12 × 26 سانتی‌متر
– وزن بسته‌بندی: 1860 گرم
اقلام همراه – قیف
– مخزن
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. پیستوله برقی 350 وات رونیکس مدل RH-1335

پیستوله برقی 350 وات رونیکس مدل RH-1335

پیستوله رنگ پاش برقی ارزان

پیستوله برقی RH-1335 ساخت شرکت رونیکس یکی از محصولاتی است که در فرآیند رنگ آمیزی و رنگ آمیزی شما کمک زیادی به شما می کند. این پیستوله برقی 350 وات قابلیت پاشش رنگ به صورت افقی و عمودی را دارد و مجهز به دو نازل با قطر اسپری 1.8 و 2.6 میلی متر می باشد.

پیستوله برقی مخزن متصل به این پیستوله برقی 700 سی سی گنجایش دارد. از ویژگی های جالب این محصول قابلیت باز و بسته شدن آسان قطعات برای تمیز کردن است. هر چند سال یکبار باید خانه خود را رنگ آمیزی کنید.

دلیل آن کثیف شدن دیوارها یا ترک های دیوار، سقف و مانند آن است. شاید نقاشی خانه برای شما جالب نباشد. این ایده به دلیل بوی نامطبوع رنگ و انرژی زیادی است که باید برای رنگ آمیزی خانه صرف کنید. از طرفی هزینه بالای پرداخت به پیمانکار یا نقاش برای رنگ آمیزی چندان قابل قبول نیست.

بهترین پیستوله برقی رنگ پاش

این باعث می شود که بخواهید خانه خود را شخصاً رنگ آمیزی کنید. بنابراین برای این کار باید تجهیزات لازم را تهیه کنید. استفاده از برس ها، غلطک ها و ابزارهای دستی هر دو باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود

و ممکن است نتوانید کار خود را در سطح قابل قبولی انجام دهید. یکی از راه حل های موجود استفاده از تفنگ برقی است که هم کار شما را ساده می کند و هم کیفیت کار را بالا می برد. با یک تفنگ برقی می توانید در هزینه و انرژی صرفه جویی کنید.

این دستگاه رو از بیرون با قیمت بیشتر تهیه کردن … دستگاه خوب و کار راه اندازیه کیفیت خوبی داره و به راحتی میشه باهاش رنگ کاری کرد . اما باید به دستگاه در بین کارتون استراحت بدید . هر دستگاهی مداوم کار کنه اذیت میشه. وزن دستگاه خوبه نمیدونم چرا عده ای میگن وزنش زیاده …. برای اینکه پاشش خوبی داشته باشه . باید خروجی رنگ و غلظت رنگ و دستتون رو فرض کنید تا بتونید رنگ خوبی بزنید .

بهترین پیستوله برقی

خیلی دستگاه خوبی هست من با سه تا کار تونستم دو برابر پول خودش رو در بیارم…. عالی هست دستگاه خوبیه بدرد کار کوچک میخورد،کرکره مغازه رو رنگ کردم دستگاه داغ کرده بود

به نظرم دستگاه خوبیه ولی باید حتما حواستون باشه که رنگ استفاده شده باید عاری از مواد جامد،زائد و …..باشه برای جلوگیری از مسدود شدن خروجی رنگ قبل از ریختن رنگ داخل مخزن پیستوله اون رنگ رو از یک صافی عبور دهید تا اضافات رنگ گرفته بشه

خلاصه که دستگاه خوبیه و این نکته رو هم باید بگم که اجزای دستگاه رو در آخر باید به خوبی با تینر تمیز کنید و بعد مقداری تینر داخل مخزن بریزید و اونو اسپری کنید تا سوزن دستگاه به خوبی تمیز شه

بهترین پیستوله رنگ

من از این مدل پیستوله راضی هستم کارمو راه میندازه نمیگم عالیه ولی با این قیمت خوبه با سلام من که از این محصول راضی هستم کارمو راه میندازه ولی این کارت ضمانتی که همراه محصولات هست مهر و امضاء فروشنده نداره و برای استفاده از گارانتی باید مهر و امضاء فروشنده داشته باشه آیا بهتر نیست قبل از ارسال کارت ضمانت رو مهر و امضاء کنید

داشتنش یه پیستوله برقی با این ابعاد و اندازه خیلی به صرفه هست تو رنگ آمیزی خانه کمک مالی خیلی خوبیه که اگه سرویس و نگهداریش به موقع انجام دهید تا چند سال میتونن ازش استفاده کنین

رنگ پاش برقی سلام دوستان برای اینکه نتیجه خوبی از رنگ آمیزی به وسیله این پیستوله به دست بیاورید، جدای از بحث نظافت دستگاه و فاصله مناسب با سطح مورد نظر، میزان غلظت رنگ اهمیت بالایی دارد،

دستگاه رنگ پاش خانگی ارزان

برای به دست آوردن این غلظت باید ظرف همراه دستگاه را در حالی که با یک دست سوراخ زیرین را مسدود کرد لبریز از رنگ نموده و در یک لحظه دست خود را بردارید، رنگی که غلظت مناسب دارد باید در مدت 24 ثانیه تخلیه شود

برای رنگ لعاب گرفتم خیلی خوب و کار راه اندازه فقط یکم قلق داره با یکم کار کردن متوجه میشید من ازش برای پاشیدن رنگ و سیلر و کیلر و نیز بتونه فوری استفاده کردم. تا الان خرابی نداشته حجم پاشش بالایی دارد و فشار بادش هم زیاده ولی اگر می خواهید یک قطعه خیلی کوچک و سبک رو رنگ کنید مناسب نیست چون فشار باد می برتش.

پیستوله رنگ برقی برای کار معمولی خانه گرفتم خوب و کار راه انداز ،چندین بار استفاده کردم مشکلی ندارد

قدرت پاشش خوبی داره، برای مصارف خانگی مناسب است، هم رنگ روغن هم پلاستیک رو میشه با این دستگاه استفاده کرد، راهنمای استفاده خوبی دارد و تمیزکاری دستگاه هم آسون هست

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
ظرفیت مخزن رنگ ظرفیت مخزن رنگ
قطر نازل 1.8 – 2.6 میلی‌متر
توضیحات نازل دارای دو عدد نازل 1.8 و 2.6 میلی‌متر جهت استفاده شرایط مختلف اسپری رنگ
سایر توضیحات – دارای موتور 350 وات
– ولتاژ 220 ولت و فرکانس 50 هرتز
– حداکثر دبی خروجی 700 میلی‌لیتر بر دقیقه
– دارای دو حالت پاشش رنگ به صورت عمودی و افقی
– مونتاژ و اتصال سریع بدنه جهت تمیزکاری آسان
– دارای سیستم تعویض فیلتر هوای سریع جهت سهولت در کاربرد
– وزن 2 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. پیستوله برقی 400 وات نووا مدل NTS 2741

پیستوله برقی 400 وات نووا مدل NTS 2741

قیمت رنگ پاش برقی

در کل میشه گفت رنگ کاری رو برای شما راحت می کنه دستگاه خوب و با کیفیتی هست من که ازش راضی بودم‌ هر هم صداش کم است هم پاشش مناسب اما ممکنه چند بار اول اگر تجربه رنگ با پیستوله رو نداشته باشید ی خورده نیاز به تمرین داشته باشید

پمپ رنگ پاش این دستگاه من گرفتم خیلی افتضاح درخواست مرجوعی دادم به تمام دوستان میگم نخرید پول خودتون دور نریزید چون نمیشه باهاش کار کرد

خوبه ولی از آنچه که تصور میکردم متفاوت بود مصرف رنگ بلایی داره من یک دروازه رو با این دستگاه رنگ کردن چهار کیلو رنگ مصرف شده در صورتی که ضد زنگ زدم باشد معمولی نیم کیلو رنگ مصرف شده کیفیتش هم بهتر بود

لیست قیمت رنگپاش برقی

رنگپاش برقی من این پیستوله را چون دیجی موجود نداشت چند وقت پیش از بازار گرفتم در همین حدود قیمت و تازه گارانتی دیجی کالا و هم نداشت ولی در مورد خود کالا باید بگم انصافا مارک و کالای خوبیه ومن بعد چندین بار استفاده راضیم هم قدرتش خوبه و هم صداش کمه در ضمن شستشو و آماده کردنش برای رنگ آمیزی هم ساده است

ولی خود رنگ آمیزی با این وسیله یه مقداری مهارت میخواد برای افراد عادی مثل من که پس از استفاده دوباره کاملا دستت میاد که با چه حجم از رنگ ودر چه فاصله ای باید استفاده کرد ،به خودتون اطمینان داشته باشید وبگیرد و راحت رنگ آمیزی ساختمان یا درب رو انجام بدین

همه چیز عالی به شرطی همه چیز طبق دفترچه راهنما که فارسی هم است باشد با تشکر

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1180 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 1.8-2.6 میلی‌متر
توضیحات نازل – از جنس پلاستیک
سایر توضیحات – دارای توان 400 وات
– دارای کابل برق 2 متری
– دارای فرکانس 50Hz
– دارای دسته‌ای با قابلیت باز و بسته شدن برای حمل راحت‌تر
– ابعاد بسته‌بندی: 23.5 × 12 × 26 سانتی‌متر
– وزن بسته‌بندی: 1515 گرم
اقلام همراه – قیف
– مخزن
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. پیستوله برقی 500 وات کنزاکس مدل KSG-1500

پیستوله برقی 500 وات کنزاکس مدل KSG-1500

پیستوله رنگ پاش برای سمپاشی گل ،منزل ،رنگ شیرینی و…مناسب است ،برای کارهای سنگین پیستوله با موتور باد بهتر است

من چندسالی هست گرفتم برای رنگ آمیزی در کابینت دیوار هم استفاده کردم خوب جواب اینکه خوش دسته پیستون شم عین تقریبا پیستوله بادی سوزنش قابل تعویضه کلسیم فلزه خیلی خوبه متشکرم از محصولاتتون

با توجه به دستمزد بالای نقاشی در کل با دو یا سه بار کار کردن و نقاشی کردن در و پنجره و قیمت خودش رو در میاره .. نقاش برای رنگ کردن سر دروازه به من قیمت دستمزد یک میلیون سیصد داده بود با خرید این دستگاه خودم رنگ زدم و حتی کارهای ریز و درشت نقاشی دیگه نیز انجام دادم

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
ظرفیت مخزن رنگ 1000 سی سی
قطر نازل 1 میلی‌متر
سایر توضیحات – حداکثر گرانروی سیال ورودی: 40 DIN-s
– دارای توان 500 وات
– حداکثر فشار تولیدی: 0.2-0.1 بار
– حداکثر دبی هوای خروجی: 100 لیتر بر دقیقه
– دارای کابل برق 2 متری
– دارای شلنگ 1.8 متری
– وزن بسته‌بندی: 3 کیلوگرم
– ابعاد بسته‌بندی: طول: 28، عرض: 23، ارتفاع: 31 سانتی‌متر
– وزن 2.9 کیلوگرم
اقلام همراه – کیف
– بند
– قیف
– تفنگی
– مخزن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-5280

پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-5280

پیستوله رنگ پاش برقی

پیستوله برقی ها معمولا در دو حالت برقی یا پنوماتیکی برای رنگ آمیزی و رنگ آمیزی عرضه می شوند. امروزه برای صرفه جویی در زمان و همچنین داشتن طراحی یکنواخت به جای قلم مو برای نقاشی از تفنگ استفاده می شود. استفاده از تفنگ نه تنها طراحی را سریعتر می کند، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.

پیستوله رنگ پاش برقی لازم به ذکر است که پیستوله برقی بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و نیازی به کمپرسور هوا ندارند و فقط با برق قابل استفاده هستند، اما پیستوله برقی در درجه اول برای کاربردهای با دقت بالاتر که نیاز به تجهیزاتی مانند کمپرسور هوا دارند استفاده می شوند.

قیمت پیستوله رنگ برقی

بهترین مارک پیستوله برقی پیستوله برقی برند اکتیو AC-5280 یکی از پرکاربردترین پیستوله برقی های مجموعه پیستوله برند اکتیو می باشد. این پیستوله برقی بدنه ای سبک و کاسه ای پلاستیکی دارد. مخزن (کاسه) این مدل حجم مناسب رنگ (700 میلی لیتر) را ذخیره می کند.

اندازه نازل و سوزن تعبیه شده در این پیستوله برقی 0.8 میلی متر است. این پیستوله برقی نیز بر اساس استانداردهای CE,GS,ISO9001 ساخته شده است تا کاربران با اطمینان خاطر از این ابزار استفاده کنند.

قیمت دستگاه رنگ پاش

پمپ رنگ پاش برقی بنظر من که باید خیلی خوب باشه چون کارهات رو میشه باهاش راحت تر انجام داد ولی به نظرم اصلا نشه مدت طولانی ازش استفاده کرد

خوبه من رنگ پلاستیک ریختم خوب عمل کرد اما نکته تو دفترچه نوشته از ریختن رنگ و مواد قابل اشتعال خودداری بشه با این هشدار نمیشه این دستگاهو برای رنگای روغنی و تینری استفاده کرد این در حالیه که ۹۰ درصد استفاده افراد همین رنگ های قابل اشتعاله

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1800 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 700 سی سی
قطر نازل 0.8 میلی‌متر
سایر توضیحات – دارای سوزن و نازل در سایزها 0.8 میلیمتر
– مجهز به موتور پر قدرت تحت سيستم رنگ پاششي سلونوئيدي مطابق با استاندارد CE اروپا
– قابلیت پوشش گسترده و یکنواخت
– دارای مخزن (کاسه) با حجم مناسب 700 میلی لیتر رنگ
– دارای بدنه مستحکم، سبک و ارگونومیک
اقلام همراه دفترچه راهنمای انگلیسی و فارسی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52400

پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52400

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1650 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 2.5 میلی‌متر
سایر توضیحات – دارای سوزن و نازل در سایزها 2.5 میلیمتر
– مجهز به موتور پر قدرت تحت سيستم رنگ پاششي سلونوئيدي مطابق با استاندارد CE اروپا
– قابلیت پوشش گسترده و یکنواخت
– دارای مخزن (کاسه) با حجم مناسب 800 میلی لیتر رنگ
– دارای بدنه مستحکم، سبک و ارگونومیک
اقلام همراه دفترچه راهنمای انگلیسی و فارسی
ویسکومتر(قيف شاخص غلظت)
سوزن مخصوص

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52500

پیستوله برقی اکتیو تولز مدل AC-52500

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2400 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 2.6 میلی‌متر
سایر توضیحات – دارای سوزن و نازل در سایزها 2.6 میلیمتر
– مجهز به موتور پر قدرت تحت سيستم رنگ پاششي سلونوئيدي مطابق با استاندارد CE اروپا
– قابلیت پوشش گسترده و یکنواخت
– دارای مخزن (کاسه) با حجم مناسب 800 میلی لیتر رنگ
– دارای بدنه مستحکم، سبک و ارگونومیک
اقلام همراه دفترچه راهنمای انگلیسی و فارسی
ویسکومتر(قيف شاخص غلظت)
لوله خرطومی رابط بین کمپرسور و پیستوله

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. پیستوله برقی توسن مدل 2090 GBh2

پیستوله برقی توسن مدل 2090 GB

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2700 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 1.8-2.6 میلی‌متر
سایر توضیحات قابلیت پاشش رنگ و مایعات تا غلظت 90 دین بر ثانیه
قابلیت تنظیم مقدار پاشش رنگ
مجهز به سوزن فلزی و نازل برنجی به منظور کیفیت و دقت در پاشش
دارای کلید برق محافظت شده در برابر نفوذ گرد و غبار
قابلیت تعویض آسان فیلتر هوا
مجهز به ظرف سنجش غلظت مایعات
قابلیت ایجاد جریان پاشش تا 800 میلی لیتر بر دقیقه
قابلیت تنظیم سه حالته برای پاشش رنگ به صورت افقی، عمودی، دایره ای
مجهز به لوله خرطومی با کیفیت با طول 1/8 متر
قابلیت جداسازی آسان اجزاء به منظور سهولت در تعمیر و نگهداری ابزار
مجهز به مخزن با ظرفیت 800 میلی لیتر
مجهز به سه نازل با قطر 1/8 (2عدد) و 2/6 (1 عدد)
مجهز به دسته ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
دارای کابل برق 2 متری با روکش ضخیم
دارای قطعات با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
طراحی منحصر بفرد مخزن به منظور استفاده حداکثری از محتویات داخلی مخزن
اقلام همراه ظرف سنجش میزان ویسکوزیته مایعات
2 عدد نازل با قطر 1.8 میلیمتر
1 عدد نازل با قطر 2.6 میلیمتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. پیستوله برقی دوو مدل DASP400

بهترین پیستوله برقی رنگ پاش

با سلام آیا امکان استفاده از رنگ پلاستیک برای دیوار گچی نیز توسط این دستگاه وجود دارد؟ پاسخ بله باید رنگ تو خیلی شل کنی

واقعا عالیه کم صدا و پر قدرت پاشش خوبی داره و میشه تنظیمش کرد حتی برای کارهای ظریف فقط باید رنگ رو خوب رقیق کرد یه جورایی باید تمرین کنی که بتونی مثل پیستوله های حرفه ایی باهاش رنگ‌امیزی کنی

رنگ پلاستیک با پیستوله برقی

محل اتصال آن به دستگاه تنها عیبی است که می توان به دستگاه گذاشت.ولی اگر قیمت آن کاهش یابد مشتری پذیر تر است.

کلارنگ پاس های بادی ضعیف و مغناطیسی ها قدرت مناسب برای پاشش رنگ ندارد من تا حالا دو تا خریدم و بالاخره مجبور شدم من ریور باد برای کارم بخرم. اگه فقط برای یکی دوبار نیاز دارید خوبه اگه حرفه ای کار میکنید فایده نداره

روش کار با پیستوله برقی

کار باهاش راحت و مداومت در کار خوبی داره پاشش رضایت بخش و یکدست در کل برای خرید پیشنهادش میکنم

قشنگ میپاشه و صدای کمی دارد و خیلی سبکه ولی خیلی زود داغ میکنه و زمانی که باهاش بیشتر از یه ربع کار میکنی خیلی باد گرمی میده به حدی که دسته پیستوله داغ میشه و دستت میخواد بسوزه.

ساخت پیستوله برقی

بیشتر برای قسمت های کوچیک انگار ساخته شده چون من نقاشم و برای رنگ کردن سقف با رنگ پلاستیک باهاش کار میکنم و دستگاههای مشابه اینو استفاده کردم . یه مشکل دیگه هم داره که خرطومی ها کیپ میشه و باید با چسب محکم کنی

خیلی عالیه من اینو پارسال خریدم. برای شغل حرفه ای هم خوب جواب داده و خدارو شکر خوب عمل کرده. خیلی خوبه این دستگاه عالی بود فکرشم نمیکردم اینقدر خوب باشه

پیستوله برقی آروا

به نظر که مشکلی نداره البته به مرور کار کردن کیفیت یک ابزار رو نشون میده من کارم نقاش نیست کار زیاد از یک ابزار کیفیت رو نشون میده ولی در کل خوب به نظر میرسد

پیستوله برقی دوو مدل DASP400

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2056 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 700 سی سی
قطر نازل 2.5 میلی‌متر
فشار هوای مورد نیاز 250
سایر توضیحات – دارای شلنگ 180 سانتی متر
– دارای کابل برق 185 سانتی متر
– دارای توان 450 وات
اقلام همراه – بند
– تفنگی
– مخزن
– دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. پیستوله برقی کرون مدل CT 31012

پیستوله برقی کرون مدل CT31012

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1800 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 700 سی سی
بازه دبی خروجی 0-500 لیتر بر دقیقه
سایر توضیحات توان : 80 وات
فشار: 140 بار
میزان جریان: 250 میلی‌لیتر بر دقیقه
میزان پاشش قابل تنظیم: دارد*
طول کابل: دو متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. پیستوله برقی کرون مدل CT 31013

پیستوله برقی کرون مدل CT31013

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1500 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 900 سی سی
قطر نازل 0.25 میلی‌متر
بازه دبی خروجی 500-1000 لیتر بر دقیقه
سایر توضیحات امکان اتصال و باز کردن آسان سری
امکان تنظیم جریان (دبی) پاشش رنگ
دارای دسته‌ی نرم
قابلیت شستشوی مخزن
توضیحات نازل 2.5 میلی‌متر
فشار هوای مورد نیاز 0.1-0.2 بار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. پیستوله برقی کوماس مدل PG-350

پیستوله برقی کوماس مدل PG-350

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1400 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 600 سی سی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. پیستوله برقی هیوندای مدل 510SG

پیستوله برقی هیوندای مدل 510 SG

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2397 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 1000 سی سی
قطر نازل 3.5 میلی‌متر
سایر توضیحات دارای پمپ با قدرت 500 وات
حداکثر ویسکوزیته رنگ: 40 Din-s
حداکثر فشار پاشش رنگ: 0.1 تا 0.2 بار
دبی (جریان) پاشش رنگ: 200 میلی‌لیتردردقیقه
امکان اتصال و باز کردن آسان سری
امکان تنظیم جریان (دبی) پاشش رنگ
دارای دسته‌ی نرم
اقلام همراه -قیف

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. پیستوله رنگ پاش برقی اکتیو تولز مدل AC1003

پیستوله رنگ پاش برقی اکتیو تولز مدل AC1003

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2800 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 1000 سی سی
قطر نازل 1 میلی‌متر
سایر توضیحات – دارای سوزن و نازل در سایزها 1 میلیمتر
– مجهز به موتور پر قدرت تحت سیستم رنگ پاشی سلونوئیدی مطابق با استاندارد CE اروپا
– جنس نازل از آلیاژ برنج جهت افزایش عمر مناسب پیستوله و پوشش یکنواخت رنگ
– دارای مخزن (کاسه) با حجم مناسب 1000 میلی‌لیتر رنگ
اقلام همراه – ویسکومتر(قیف شاخص غلظت)
– بند آویز
– قیف
– لوله خرطومی رابط بین کمپرسور و پیستوله

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. پیستوله برقی 130 وات رونیکس مدل 1313

پیستوله برقی 130 وات رونیکس مدل 1313

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 1500 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 0.8 میلی‌متر
سایر توضیحات – مجهز به موتور پر قدرت تحت سیستم رنگ پاشی سلونوئیدی مطابق با استاندارد CE اروپا
– طراحی منحصر به فرد ارگونومیک در قسمت تفنگی جهت راحتی کاربر و اثر بخشی عملکرد در طولانی مدت
– استفاده از سیستم پاشش پیشرفته در قسمت نازل جهت پاشش یکنواخت رنگ
– مناسب جهت کلیه مصارف عمومی و خانگی
– مخزن 800 میلی لیتری
اقلام همراه قیف شاخص غلظت
– دو عدد سوزن
– نازل
– آچار
– سوزن رفع انسداد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. پیستوله برقی بوش مدل PFS 1000

پیستوله برقی بوش مدل PFS 1000

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2000 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 0-500 لیتر بر دقیقه
سایر توضیحات – قابلیت رنگ‌آمیزی 1.5 متر مربع در دقیقه
– حداکثر میزان پاشش: 100 میلی‌لیتر بر دقیقه
– قابلیت رنگ زدن سطوح مختلف
– وزن 2 کیلوگرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. پیستوله برقی بوش مدل PFS 2000

پیستوله برقی بوش مدل PFS 2000

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
سایر توضیحات – توان: 440 وات
– قابلیت رنگ‌آمیزی 1.5 متر مربع در دقیقه
– حداکثر میزان پاشش: 200 میلی‌لیتر بر دقیقه
– قابلیت رنگ زدن سطوح مختلف
– وزن 2 کیلوگرم
اقلام همراه – بند
– دفترچه‌ی راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. پیستوله-برقی-بوش-مدل-PFS-3000-2

پیستوله-برقی-بوش-مدل-PFS-3000-2

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
ظرفیت مخزن رنگ 1000 سی سی
سایر توضیحات – توان: 650 وات
– قابلیت رنگ‌آمیزی 2 مترمربع در دقیقه
– حداکثر میزان پاشش: 300 میلی‌لیتر بر دقیقه
– مناسب برای رنگ کردن دیوار و سطوح چوبی
– دارای شلنگ 2 متری
– وزن 2.8 کیلوگرم
اقلام همراه – دفترچه‌ی راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2800

پیستوله برقی کنزاکس مدل KSG-2800

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 3250 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 900 سی سی
قطر نازل 2 میلی‌متر
سایر توضیحات سوزن از جنس برنج
• امکان اتصال و باز کردن آسان سری
• امکان تنظیم جریان (دبی) پاشش رنگ
• دارای دسته‌ی نرم
اقلام همراه کیف برزنتی
بند رو دوشی
سوزن و مسواک نظافت
ظرف اندازه گیری غلظت رنگ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. پیستوله برقی هیوندای مدل 425SG

پیستوله برقی هیوندای مدل 425 SG

مشخصات ابزار

مکانیسم برقی
وزن 2.25 گرم
ظرفیت مخزن رنگ 800 سی سی
قطر نازل 2.5 میلی‌متر
سایر توضیحات دارای پمپ با قدرت 400 وات
حداکثر ویسکوزیته رنگ: 60 Din-s
حداکثر فشار پاشش رنگ: 0.1 تا 0.2 بار
دبی (جریان) پاشش رنگ: 700 میلی‌لیتردردقیقه
امکان اتصال و باز کردن آسان سری
امکان تنظیم حالت پاشش در سه حالت مختلف
امکان تنظیم جریان (دبی) پاشش رنگ
دارای دسته‌ی نرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین پیستوله برقی

منبع
latimesfamilyhandyman

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *