بهترین مینی فرز رونیکس در سال 1401

بهترین مینی فرز رونیکس کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مینی فرز های رونیکس است، اگر از آن دسته افرادی هستید که به انجام کارهای فنی علاقه مند هستید ، باید ابزار لازم را برای انجام فعالیت های مختلف فنی فراهم کنید. بعضی اوقات مجبور هستید کارهایی مانند برش یا بریدن قطعه را انجام دهید. بهترین ابزار برای این کار مینی فرز رونیکس است.

بهترین مینی فرز رونیکس ابزاری است که به راحتی می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد ، قابل حمل است و تقریباً برای هر کار فنی مورد نیاز است. با استفاده از این ابزار می توانید جزئیات مختلف کار مانند سنگ و فلزات را برش ، خرد و صیقل دهید.

انتخاب و خرید مینی فرز کار آسانی نیست به منظور ما در این مطلب قصد داریم بهترین مینی فرز رونیکس همراه با لیست قیمت روز مینی فرز رونیکس آشنا کنیم باما همراه باشید.

آشنایی با تاریخچه ای فرز

اولین فرز برقی به سال 1954 برمی گردد. شرکت آلمانی Ackermann + Schmitt که اکنون با نام FLEX شناخته می شود ، پس از چندین سال ساخت ابزارهای فرز و برش ، موفق به ساخت فرز قابل حمل زاویه ای شد.

کاربرد های مینی فرز

از بهترین مینی فرز رونیکس برای برش و پرداخت سطوح مختلف استفاده می شود. برش هایی با دیسک های مختلف که روی آنها نصب شده است قادر به انجام این عملیات بر روی فلزات ، سنگها و مصالح ساختمانی مختلف هستند.

آشنایی با انواع مینی فرز رونیکس

انواع مینی فرز رونیکس

مینی فرز رونیکس برقی:

مینی فرز های برقی رونیکس معمولاً در نوع خود دارای قدرتمندترین موتورها هستند. برای کار با این مدل از دستگاه های الکتریکی ، باید به برق دسترسی داشته باشید. این دستگاه ها معمولاً هنگام روشن و روشن شدن صدای بلندی دارند.

مینی فرز رونیکس شارژی:

بهترین مینی فرز بی سیم رونیکس معمولاً با قیمت بالاتری نسبت به مدل های برقی موجود در بازار به فروش می رسند. برای خرید آنها باید به نوع و حجم نیاز خود توجه کنید. احتباس شارژ و همچنین وزن سبک آنها از مزایای استفاده از این ابزار قدرت در مکانهایی است که امکان اتصال مستقیم به برق وجود ندارد.

راهنمای خرید و نکات مهم برای خرید مینی فرز های رونیکس

اندازه مینی فرز

ابعاد و ابعاد بهترین مینی فرز رونیکس یکی از مهمترین نکاتی است که باید قبل از خرید مورد توجه قرار گیرد. مینی فرز های بزرگتر معمولاً کارهای سنگین تری را تحمل می کنند.

توجه داشته باشید که اندازه مینی فرز توسط بزرگترین ابعاد دیسک برشی که می توان روی آن نصب کرد تعیین می شود و به ابعاد و طول کلی ابزار بستگی ندارد.

اندازه دیسک

دومین نکته برای خرید بهترین مینی فرز رونیکس توجه به اندازه ای دیسک است هرچه قطر صفحه بزرگتر باشد ، قدرت موتور نیز باید بیشتر باشد. اما برای خرید مینی فرز لازم نیست بزرگترین دیسک را انتخاب کنید.

درعوض ، شما به دستگاهی به اندازه دیسک نیاز دارید که برای شما مناسب باشد. به عنوان مثال ، اگر به دقت بیشتری نیاز دارید یا جزئیات شما کوچک است ، باید از دیسک کوچک استفاده کنید. دیسک های بزرگتر برای کارهای با جزئیات ریز مناسب نیستند

منبع نیروی مینی فرز

منبع انرژی مینی فرز می تواند از طریق برق ، هوای فشرده و باتری ها باشد. هر یک نقاط قوت و ضعف خود را دارند که انتخاب اشتباه آنها می تواند از بهبود بهره وری جلوگیری کرده و منجر به خرابی شود. در اینجا برخی از ویژگی های هر یک ذکر شده است. مینی فرز برقی پرکاربردترین و پرکاربردترین نوع است.

مینی فرز رونیکس

قدرت ابزار

هرچه قدرت مینی فرز رونیکس بیشتر باشد ، قدرت و سرعت چرخش آن بیشتر است. قدرت بالا منجر به سرعت بیشتر می شود ، که باعث می شود قطعه آسان تر و سریعتر انجام شود.

برای استفاده از مینی فرز رونیکس قدرتمند به برق بیشتری نیاز است. به همین دلیل ، هرچه صفحه دستگاه مینی فرز بزرگتر باشد ، قدرت دستگاه نیز بیشتر است.

قدرت بالا برای کارهای صنعتی و فشار بالا استفاده می شود. قدرت مینی فرز ها بسته به توان آنها از 550 تا 1300 وات تقسیم می شود. برای مصارف خانگی ، توانی معادل 600 تا 750 وات کافی است.

استارت نرم چیست؟

برخی از مینی فرزهای رونیکس از فناوری شروع نرم استفاده می کنند. این ویژگی به شما کمک می کند تا با فشار دادن کلید روشن / خاموش ، سرعت دستگاه به آرامی افزایش یابد تا از وارد آمدن ضربه به دستگاه جلوگیری شود. دستگاه هایی که این ویژگی را دارند گران هستند.

وجود دسته کمکی

وجود دسته کمکی در مینی فرز رونیکس به شما کمک میکند تا کنترل و تسلط بیشتری روی ابزار داشته باشید دسته ای اضافی در دو نوع ضد لرزش رایج در دسترس هستند

که نوع ضد لرزش ارتعاش کمتری از دستگاه به کاربر منتقل می شود. در برخی از مینی فرز رونیکس، دسته را می توان در دو طرف دستگاه نصب کرد. با این کار می توانید هنگام کار به راحتی از هر دو دست استفاده کنید.

ارگونومی و راحتی

هر ابزاری که خریداری می کنید ، صرف نظر از اندازه آن ، باید در دست شما باشد و از کار با آن احساس خستگی نکنید. اگر این مهم را هنگام خرید ندانید ، هنگام ساخت پروژه زودتر خسته می شوید و از انتخاب خود پشیمان می شوید.

به طور کلی ، عوامل اصلی تعیین کننده راحتی مینی فرز وزن و اندازه هستند. به دنبال ابزاری باشید که بتوانید بدون خستگی طولانی تر با آن کار کنید.

دستگاه های فرز پیشرفته معمولاً به دسته های ضد ضربه مجهز هستند که از انتقال انرژی دستگاه به کاربر جلوگیری کرده و راحتی ابزار را هنگام کار افزایش می دهند.

ایمنی ابزار

مانند هر ابزار برقی دیگر ، ایمنی برای سنگ فرز بسیار مهم است. مطمئناً هیچ کس دوست ندارد هنگام کار با ابزارهای خطرناک مانند مینی فرز آسیب ببیند. به دنبال فریمی باشید که دارای ویژگی های ایمنی بیشتری باشد و مدل مشابه را انتخاب کنید.

قیمت مینی فرز رونیکس

عوامل مختلفی همچون مشخصات فنی مثل قدرت دستگاه، قابلیت کنترل سرعت و… وجود دارد که میتواند در قیمت تاثیرگذار باشد و باعث کاهش یا افزایش قیمت این نوع دستگاه در بازار شود. در ادامه لیست قیمت روز مینی فرز رونیکس را ارائه میدهیم:

آشنایی با سیستم‌ ایمنی در مینی فرز

انواع مینی فرز رونیکس

 • گزینه ایمنی دیگر سیستم قطع کننده مدار دستگاه است. این سیستم هنگام جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه ، به طور خودکار دستگاه را خاموش می کند.
 • این سیستم از روشن شدن خودکار دستگاه پس از اتصال مجدد به منبع تغذیه جلوگیری خواهد کرد که باعث افزایش ایمنی عملکرد می شود.
 • در صورت وارد آمدن فشار بیش از حد به دستگاه ، سیستم محافظت در برابر اضافه بار از خاموش شدن خودکار دستگاه جلوگیری می کند.
 • گزینه دیگر سیستمی است که با گرم شدن دستگاه به طور خودکار خاموش می شود.
 • سیستم بعدی در هنگام راه اندازی به طور موقت گشتاور و بار موتور را کاهش می دهد تا از ورود بار اضافی به برق جلوگیری کند.
 • استفاده از سیستم سوئیچینگ تضمین می کند که سنگ فرز فقط در صورت نگه داشتن با دو دست کار می کند.
 • سیستم استارت نرم یکی از آن ویژگی هایی است که با روشن شدن از پیچ خوردگی دستگاه جلوگیری می کند.

مینی فرز معمولی بخریم یا مینی فرز دسته بلند؟

مینی فرزها در دو نوع دسته کوتاه و دسته بلند تولید و عرضه می‌شود.

 • استفاده از مینی فرز های دسته کوتاه به کاربر اجازه می دهد تا هنگام کار مانور بیشتری دهد.
 • از طرف دیگر مینی برش های دسته بلند در هنگام کار کنترل بیشتری به کاربر می دهند.
 • انتخاب بین این دو نوع کاملاً به سلیقه مصرف کننده بستگی دارد.
 • توصیه ما به برای کسانی که می خواهند برای اولین بار دستگاه فرز مینی بخرند و هرگز از این دستگاه استفاده نکرده اند
 • و با عملکرد آن آشنایی چندانی ندارند! مینی فرز رونیکس با دسته بلند را توصیه می کند.

لیست قیمت امروز مینی فرز رونیکس ارزان قیمت روز

11 مدل از بهترین مینی فرز های رونیکس موجود در بازار

1.مینی فرز رونیکس 3130

مینی فرز رونیکس 3130

بهترین مینی فرز رونیکس

این سنگ فرز عالیه عالیه پیشنهاد میکنم حتما بگیرید منم دو دل بودم ولی خریدم فوق العاده

با سلام بنده امروز تحویل گرفتم پرداخت هم درب منزل که خیلی عالی بود۱۲ماه گارانتی دارد هم قیمت عالی و دستگاه عالی و پر قدرتی است فرز 3130 رونیکس اسلیم که برای کار راحت و از پس همه نوع کاری برمیاد

یک بار دستگاه بخرید و یه عمر استفاده کنید دنبال مارک های متفرقه نصف قیمت های کپی نرید چون باید دوبرابر قیمت این دستگاه هزینه درست کردنش کنید با سپاس از سایت خوب

انواع مینی فرز رونیکس

واقعا عالی و پرقدرت جنس اصلی رونیکس 3130 ساخت عالی بدنه محکم قطعات باکیفیت و خدمات گارانتی۱۲ماه همچی عالی ممنون

برای کار خانگی عالیه و برای کارهای کارگاهی هم اگر کارهای محوله موردی باشد خوبه خوبه در کل با این قیمت… مهره زیر توی جعبه نبود و خودم از بیرون تهیه کردم

با سلام خدمت همه بزرگواران، من این دستگاه را حدود یک هفته قبل خریدم ، در کل خیلی از خریدم راضی هستم ، عجب دستگاه متفاوتی با سایر فرزهای رونیکس هست، کاملا صنعتی به نظر میاد. خیلی قدرتی است.‌ ممنون از تبلیغات خوب و مثبت.

بهترین مدل مینی فرز رونیکس

برای کارهای سبک عالیه من برقکار هستم بعضی وقتها نیازم میشه کیفیت خوب و مطابق توضیحات و تصاویر بود .با بسته بندی عالی

از نظر فنی راجع به این محصول نظر خاصی ندارم خیلی وقت نیست ازش استفاده میکنم مدت زمان بیشتری برای قضاوت در موردش نیاز است. ولی نوع گارانتی محصول بسیار عجیب و ضعیف است. رو کارت گارانتی نوشته فقط یکبار در طی مدت گارانتی میشه از خدمات رایگانش استفاده کرد!!!

بهترین مدل سنگ فرز رونیکس

آقا داغ میکنه ولی مطمئن نیستم با کار کردن و آب بندی درست میشه یا نه ریخته گری تاج فرز قسمت شبکه ای اطلاع تمیز کاری نشده

مینی فرز رونیکس با بسته بندی عالی، کارآمد، زیبا، از تامین کننده وفاق بسیار سپاسگزارم بابت ارسال فرز با قیمت مناسب تر از سایرین و تایید کارت گارانتی آن… از خرید این فرز لذت بردم

سلام خدمت کسانی که قصد خرید این مدل مینی فرز دارند باید بهشون گفت که گول برند و تعاریف که ازش شدہ رو نخورید، من خریدم و باهاش فقط ۴تا خال جوش باز کردم اما ۱۰دیقہ نشد کار میکرد که انقدر داغ کرد گفتم الان آتیش میگیره و مرجوع کردم ،اصلا کیفیت نداره به نظرم باید ۲یا۳تمن هزینه کرد برای مینی فرز خوب اینا واقعا…

بهترین مینی فرز خانگی رونیکس

سنگ فرز مینی. رونیکس خیلی خوب و برایش خودش بهترین هست.برند رونیکس بهترین برند هست

واقعا عالی هستید از دیجی کالا و همه کارکنان زحمت کش تشکر میکنم.. فقط قبل از این سنگ فرز یه خری داشتم پمپ باد که دست دوم بود و من حتی یکبار ازش استفاده نکردم.. هنوز ناراحتم توی دی جی کالا مدرکش هست ثابت میشه که خریدم و خیلی ناراحت شدم.. از این سنگ فرز خیلی راضی بودم

برای استفاده سبک خوبه.با امور مشتریان رونیکس تماس گرفتم بابت نداشتن مهر فروشنده روی کارت گارانتی،گفتند چون خرید اینترنتی هست ،کافیه فاکتور خرید رو پرینت بگیرید و ضمیمه کارت گارانتی کنید تا در صورت خرابی مشمول گارانتی بشه.

لیست قیمت مینی فرز رونیکس

برای کارای سبک مناسبه رونیکس نیاز به تعریف نداره فقط دقت کنید کدوم مدلش بدرد کارتون میخورد سنگ خوبی هستن به علاوه اینکه مارک رونیکس جنساش قابل قبول است

برای کارهای سبک و خانگی عالیه حتما پیشنهاد میکنم هر آدمی فنی یکی از اینا تو خونش داشته باشه

پرقدرت و مطلوب اما قسمت شیار دسته نبود ک البته تاثیر در کارایی نداره در زیبایی داره من دلر رونیکس رو ۱۵ ساله دارم استفاده میکنم، و راضیم، بجز سیمش که چند بار ترمیم و تعویضش کردم، هیچ خرابی نداشته تا الان

قیمت انواع مینی فرز رونیکس

عالی بسیار پر قدرت معنای واقعی فلفل نبین چه ریزه بسیار خوب از هر نظر کار راه اندازه برای بازسازی منزل گرفتم‌دست کارگر ها دادا واقعا راضی هستیم

بسیار خوش دست و قدرت مانور بالایی برای کار دارد در ابعاد فرز انگشتی و مینیاتوری هست با قابلیت مینی فرز زیاد روشن نزاریش تا مدتها داریوش.

مینی فرز رونیکس مدل 3130 یکی از ارزان ترین دستگاه های این برند است اما کیفیت ساخت قابل قبولی دارد و به نظر می رسد با توجه به اندازه و وزن آن برای کارهای سبک و سمباده زنی مناسب است.

مینی فرز رونیکس دیجی کالا

متاسفانه این دستگاه فاقد دیمر است از این رو برای پولیش کشیدن مناسب نیست. در مورد گارانتی این محصول باید توجه داشت که کارت گارانتی فاقد مهر و امضا و تاریخ خرید است و علی القاعده بدون گارانتی تلقی می شود اما با توجه به تماسی که با پشتیبانی رونیکس داشتم،

با توجه به خرید اینترنتی محصول، ضمیمه کردن پرینت فاکتور خرید به کارت گارانتی و درج سریال محصول در برگه گارانتی، برای پوشش گارانتی کفایت می کند.

قیمت سنگ فرز رونیکس دیجی کالا توصیه میکنم برای کارهای خانگی خوبه من چند تا کار باهاش انجام دادم خوبه نسبت به قیمتش مناسب

مشخصات ابزار

ابعاد 28x11x9 سانتی متر
وزن 1.5 کیلوگرم
بازه سرعت 10000-20000 دور در دقیقه
بازه توان 500-1000 وات
توان 720 وات
سرعت گردش آزاد 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه دارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2.مینی فرز رونیکس 3165

دیجی کالا مینی فرز رونیکس

به نظر عالی میاد قدرتش فوق العاده است کیفیت بدنه هم خیلی خوبه فقط این سایز متوسط هست سخت میشه با یک دست باهاش کار کرد برای من که زیاد کار دارم باهاش عالیه دیگرش هم تست کردم به نظر کیفیتش خوبه رونیکس همیشه خوب بوده موقع خرید دقت کنید فروشنده های مختلف قیمت های مختلف زدن

خیلی خوبه کاملا کار راه انداز و قوی هستش یه ماهی هست استفاده میکنم خیلی خوب بوده تا امروز

مینی سنگ رونیکس

بقدری بد بسته‌بندی شده بود که مینی فرز بشدت آسیب دیده نمی‌دونم مرجوع کنم یا نه جعبه مینی فرز و به زور توی یه کارتن کوچیک جا کرده بودند بدون هیچ نایلون بادی یا ضربه‌گیری دیگه هیچ تعهدی در کارکنان باقی نمونده

سه ماهه خریدم واقعا عالیه مواردی که استفاده کردم برش آهن. ابزار زدن سنگ. پولیش زدن ماشین. ساب زدن انواع درب.

قیمت مینی سنگ رونیکس

استفاده زیادی ازش نکردم ولی ظاهری میخوره جنس بسیار مرغوبی داشته باشه موتورشم خیلی قدرتمنده به طوری که دمر شو رو ۶ میذارم میخواد پرواز کنه برخلاف خیلی از مینی فرزای دیگه هر ۶ دور دیمرش با هم متفاوته بسته بندی شمع خوب بود راضی بودم

از نظر ساخت و کارایی خوبه و بدرد کارهای سبک و خانگی قطعا میخوره. از خریدش راضیم برای کارهای چوب و رزین ..ساخت میزهای رزین گرفتم ..عالی …خیلی بادوام ..آخ نمیگه …برای من که خوب بوده …

انواع سنگ فرز رونیکس

خوبه قدرتمنده،دیدمش خیلی کاربردیه به نظر متریال با کیفیتی استفاده شده،فقط گیربکسش صدا داره و صفحه برش مناسب خودش روش نیست تو بازار نیست،کاش حداقل خودش چند تا داشت بدون صفحه ۱۲۵ مجبوری از صفحه ۱۱۵ استفاده کنی که عمق برشت کم میشه

دستگاه فرز قدرتمند و خوبی است… مینی فرز محسوب نمیشود… دیمردار بودنش خیلی کمک‌کننده است و دور گردش قابل تنظیم است.

کیفیت جنس از قیمتی که من یکی دو ماه پیش گرفتم بیشتر بود واز جنس راضیم. کیفیت تولید و جنس خوبی داره درش خوب کار میکنه باید در استفاده دراز مدت ببینیم چطور جواب میده

کار با مینی فرز رونیکس

اگه از تیغه مناسب و استاندارد و با کیفیت استفاده بشه خیلی عالیه و خیلی به درد میخوره. کیفیت بدنه و ساختش خیلی خوبه. سبک و با حجم خوب. فقط برای حملش هیچ چیزی نداره، نه جعبه نه کیسه.

مینی فرز خوبیه پر قدرت و عالی فقط باید موقع روشن کردن مواظب باشید لگد داره عالی میشه صفحه برش بزرگم روش انداخت اگه محافظ رو بردارید

نمایندگی فروش مینی فرز رونیکس

با این قیمت بنظرم ارزش خرید نداره چون رونیکس بزرگ مدل ۳۲۱۱ همش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بیشتره حداقل میدونی چی خریدی توان این ۱۵۰۰ هست ولی ۳۲۱۱ هم توانش ۲۳۵۰ هست هم به نظرم یه سنگ فرز بزرگ خریدی که همجا بکارت میاد…

سلام ، +فروردین ۱.۷۰۰ این مدل رو از بیرون خریدم +توی این یک ماه باهاش از نبشی پنج و قوطی، میلگرد گرفته تا موزاییک و سنگ بریدم ، +دو تا صفحه آهن و دو صفحه سنگ و گرانیت بر استفاده کردم واقعا خوب بود و از نظر نمره دهی متوسط رو به بالاست

سنگ مینی فرز رونیکس

هنوز دیمر روی دور ۶ نذاشتم ، بیشتر اوقات با دور ۳ یا ۴ ، گهگداری دور ۵ استفاده کردم ، برای کار خونه واقعا لازم و اینکه به نسبت باقی ابزارهای خانگی مراقب و دقت بیشتری لازمه در حین کار، ایمنی رو رعایت نکنید می‌تونه خیلی خطرآفرین باشه

از همه نظر عالیه. کلید دیمرش خیلی کاربردیه. یه چیزی بین مینی فرز و فرز آهنگری بزرگه، یکم سنگینه خیلی خوبه و قویه حتی روی دیمر ۱هم سرعتش بالاست عین فرز قویه

قیمت مینی فرز رونیکس

خود دستگاه فرز دستگاه خوبی است وقتی جعبه محصول رو باز کردم به نظر استفاده شده میومد محافظ فرز و دسته خط و خش داشتن روی خود دستگاه جایی که دسته به دستگاه وصل میشه هم جای خط و خش بود اما چون سالم بود من مرجوعش نکردم

مینی فرز نیست.سنگ فرز متوسط خوبیه قدرت و سرعتش در دیمر 5و6 خیلی بالاست در حدی که روی سرعت 6 انگار داری با سنگ فرز بزرگ صنعتی کار میکنی و اینکه صفحه نرمال خودش که 125 هست تو بازار نیست کمیابه باید از صفحه 115 استفاده کنی برا ی برش های عمق دار میشه از صفحه سنگ فرز بزرگ بدون محافظ استفاده کرد

سنگ فرز رونیکس دیجی کالا

البته بدون محافظ که خیلی خطرناکه من برای کارهای خانگی خریداری کردم و از سرعت 4 استفاده کردم راضی بودم و یه بدی هم که داره برگ گارانتیش مهر نداره بعد قیمتش با نمایندگیهای رونیکس در بازار یه 20الی30تومانی کمتره اگر تو شگفت انگیز بگذارد ارزش خریدن داره

به نظر دستگاه مناسبی می باشد و برای کارهای مختلف قابلیت های مناسبی دارد با توجه به اینکه دارای تنظیم سرعت می باشد

بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز , سنگ
ابعاد 42x13x13 سانتی متر
وزن 3.1 کیلوگرم
بازه سرعت 5000-10000 دور در دقیقه
بازه توان 1000-1500 وات
توان 1500 وات
سرعت گردش آزاد 8500 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3.مینی فرز رونیکس 3111

بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز , سنگ , چوب
ابعاد 32x13x10 سانتی متر
وزن 2.200 کیلوگرم
بازه سرعت 5000-10000 دور در دقیقه
بازه توان 1000-1500 وات
توان 840 وات
سرعت گردش آزاد 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه دارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4.مینی فرز رونیکس 3112

بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
ابعاد 9*11*32 سانتی متر
وزن 2.200 کیلوگرم
بازه سرعت 10000-20000 دور در دقیقه
بازه توان 1000-1500 وات
توان 860 وات
سرعت گردش آزاد 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5.مینی فرز رونیکس 3160

قیمت بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
ابعاد طول: 40 ، عرض: 11 ، ضخامت: 8 سانتی متر
وزن 3.2 کیلوگرم
بازه سرعت 10000-20000 دور در دقیقه
توان 1400 وات
سرعت گردش آزاد 9000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6.مینی فرز رونیکس 3100k

قیمت بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
ابعاد 5*6*12 سانتی متر
وزن 2.1 کیلوگرم
بازه سرعت 3000-3500 دور در دقیقه
بازه توان 1000-1500 وات
توان 1100 وات
سرعت گردش آزاد 11000~3000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت دارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7.مینی فرز دسته بلند رونیکس 3150N

قیمت بهترین مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
وزن 2.4 کیلوگرم
توان 1050 وات
11000 دور در دقیقه 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه دارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8.مینی فرز رونیکس 3110

خرید اینترنتی مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای سنگ
وزن 2.2 کیلوگرم
توان 880 وات
11000 دور در دقیقه 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه دارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9.مینی فرز رونیکس 3120

خرید اینترنتی مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
وزن 2.1 کیلوگرم
توان 710 وات
11000 دور در دقیقه 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10.مینی فرز رونیکس 3150N

مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

ابعاد 10x8x38 سانتی متر
وزن 2.4 کیلوگرم
بازه سرعت 10000-20000 دور در دقیقه
بازه توان 1000-1500 وات
توان 1050 وات
سرعت گردش آزاد 11000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه دارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11.مینی فرز رونیکس 3150K

مینی فرز رونیکس

مشخصات ابزار

مناسب برای فلز
ابعاد طول: 37 ، عرض: 9.5 ، ضخامت: 7.5 سانتی متر
وزن 2.4 کیلوگرم
توان 1050 وات
سرعت گردش آزاد 9000 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعت ندارد
قابلیت برش با زاویه ندارد
حفاظ دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین مینی فرز رونیکس

جمع بندی و سخن پایانی

مینی فرزها بسته به نیازهای مختلف کاربران در انواع مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند. مینی فرزها ها معمولاً برای مصارف خانگی ایده آل هستند. در این مقاله سعی کردیم بهترین مینی فرز های برند رونیکس را معرفی کنیم حال شما عزیزان میتوانید نسبت به نیاز خود یکی را انتخاب کنید.

منبع
thespruceamazon

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *