10 مدل از پرفروش ترین اره پروفیل بر

پرفروش ترین مدل اره پروفیل‌ بر مختص کدام برند است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های اره پروفیل‌ بر در ایران است؛ اره پروفیل یکی از ابزارهای برقی است که در صنعت ساختمان و صنایع بزرگتر برای برش پروفیل و فلزات استفاده می شود. این ابزار پرکاربرد در دو نوع صنعتی و ساختمانی تولید می شود. نوع صنعتی در خطوط تولید خودرو ، حمل و نقل ، هوافضا و سایر موارد استفاده می شود.

و نوع ساختمانی برای برش پروفیل درب ، پنجره ها ، نرده ها ، نرده ها و غیره مناسب است. قبل از خرید اره پروفیل ، باید به نوع ، اندازه و وزن دستگاه ، ظرفیت خم شدن ، قدرت و سرعت موتور و ضخامت و نوع دیسک برش توجه کنید.

کار با پروفیل بر در مقایسه با سایر اره های زنجیری از آنها پیکربندی ایمن تر و راحت تر دارد و می تواند کاربر و اطرافیان را در محل کار ایمن تر کند. برای استفاده از چنین ابزاری ، فقط دستورالعمل های دستگاه را با دقت بخوانید و با درک کامل نحوه استفاده از آن استفاده کنید. علاوه بر حفظ ایمنی ، بالاترین کارایی را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

اره پروفیل‌ بر چیست؟

در دنیای امروز پروفیل‌ در صنایع مختلف مانند حمل و نقل ، ساخت و ساز ، هوا فضا ، خودرو و بسیاری دیگر از صنایع مهم نقش مهمی دارد. این محصول با داشتن مزایایی از جمله وزن کم و مقاومت بیشتر، کاربرد گسترده ای دارد و کار صنعتگران را بسیار تسهیل می کند.

دستگاه پروفیل بر از دسته ابزارهای برقی است و به دلیل استحکام بیشتر نسبت به انواع فرز ها، در صنعت ساخت و ساز بسیار محبوب است.

پروفیل های بره با توجه به کاربرد آنها به دو دسته طبقه بندی می شوند. مدل هایی که بیشتر در صنعت ساختمان استفاده می شود و برای انواع درها و پنجره ها استفاده می شود

و نوع صنعتی که در صنایع بزرگ استفاده می شود. این پروفیل از چندین قسمت اصلی تشکیل شده است ، یعنی موتور ، بازوی متحرک ، دیسک برش و گیره نگهدارنده. این اره با دقت بسیار زیادی در زوایای مختلف در جهت چپ و راست بریده می شود.

بهترین مارک اره پروفیل بر در بازار کدام است؟

برای خرید پروفیل بر ابتدا لازم است بهترین برندهای تولیدکننده دستگاه پروفیل بر ایرانی و خارجی را بشناسید که در ادامه بهترین مارک اره پروفیل بر را معرفی میکنیم:

برندهای معرفی شده جزء پرفروش ترین مارک اره پروفیل بر در بازار هستند که در ادامه مجصولات برتر این شرکت هارا معرفی میکنیم.

نکاتی که برای خرید اره پروفیل بر باید بدانید:

توان موتور

موتور یک دستگاه الکتریکی در واقع مهمترین قسمت آن است و با وات بیان می شود. هرچه عدد بزرگتر باشد ، قدرت برش اجسام جامد نیز بیشتر خواهد بود.

دور موتور

یکی دیگر از عناصر مورد توجه هنگام انتخاب این دستگاه سرعت آن است که با چرخش در دقیقه بیان می شود. هرچه این عدد بیشتر باشد ، دستگاه سریعتر و تیزتر می شود.

گیره دستگاه

برخی از مدل ها دارای یک گیره هستند. و به شما امکان می دهد پروفیل را در زاویه برش دلخواه محکم کنید. در بیشتر موارد ، برش های اشتباه به دلیل تغییر پروفیل به میزان چند میلی متر در حین برش است.

ضخامت تیغه

ضخامت تیغه موضوع دیگری است که باید با توجه به ماده ای که برای برش انتخاب می شود ، انتخاب شود. واضح است که هرچه ضخامت دیسک برش زیاد باشد، توانایی برش اجسام سخت تر نیز بیشتر می شود.

گونیای قابل تنظیم

برخی از این اره ها دارای زاویه قابل تنظیم هستند که باعث می شود هرگونه برش زاویه ای به راحتی انجام شود.

قیمت پروفیل بر و نکاتی که در قیمت تاثیر میگدازند

بهترین مارک اره پروفیل

قطعاً اولین اره پروفیل با شکل فعلی آن بسیار متفاوت بود. از قدرت ، سرعت و گشتاور گرفته تا نوع تیغه و ویژگی های اضافی در طول سالها تغییر کرده است.

چه عواملی در افزایش یا کاهش قیمت این دستگاه تأثیرگذار هستند؟ در ادامه به عواملی که در قیمت پروفیل بر تاثیر میگدازند میپردازیم باما همراه باشید.

دور موتور پروفیل بر

سرعت موتور اره پروفیل که تأثیر مستقیمی بر کیفیت برش دارد ، می تواند مقادیر مختلفی داشته باشد. بسته به نوع عملکرد ، دستگاه ممکن است به گشتاور کم و بیش نیاز داشته باشد.

توان موتور

توان موتور یکی از عوامل اصلی در تعیین توان هر وسیله الکتریکی است ، بنابراین مسلم است که قدرت موتور و توان دستگاه تأثیر مستقیمی در تعیین قیمت آن دارد.

آلیاژ قابل برش

این پارامتر ترکیبی از دو پارامتر فوق است ، یعنی دور موتور و قدرت ، زیرا این دو پارامتر قدرت دستگاه پروفیل را برای برش قطعات با سختی مختلف تعیین می کنند.

صفحه برش اره

اندازه و مواد صفحه برش (تیغه) نیز در تعیین قیمت پروفیل بر موثر است. حداکثر اندازه دیسک برش را می توان در این بخش از ابزار نصب کرد.

وزن دستگاه

اره های پروفیل بر یکی از معدود دستگاه هایی است که وزن بیشتر آنها برای انتخاب نکته ای بهتری است. پارامتری که مطمئناً از نظر کیفیت و ماهیت دستگاه بی تأثیر نیست.

طول و جنس کابل

طول کابل و جنس کابل نیز می توانند در تعیین سرعت اره پروفیل بر موثر باشند. به عنوان مثال ، دستگاهی با طول کابل بیشتر و کیفیت بهتر برای بسیاری از شرایط عملکردی نتیجه بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و پرداخت هزینه بیشتر برای چنین دستگاهی (در صورت لزوم) می تواند به نفع مصرف کننده و خریدار باشد.

قیمت پروفیل بر

خرید اره پروفیل در انواع مختلف و موجود در بازار با قیمت های مختلف. مواردی که در بخش قبل اشاره کردیم تأثیر بسزایی در تعیین قیمت این ابزار دارد. به عنوان مثال ، اره پروفیل‌ بر با قدرت موتور بالا گران تر خواهند بود.

یا ماشینهای با قابلیت برش مورب گرانتر هستند. شما باید تعیین کنید که دستگاه شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد و با توجه به بودجه خود بهترین را خریداری کنید.لطفا توجه داشته باشید که قیمت بالا فقط نشانه کیفیت بالا نیست ، باید پارامترهای دیگر را نیز در نظر بگیرید.

آشنای با عملکرد و نحوه کار با اره پروفیل‌ بر

 1. در مرحله اول باید اطمینان حاصل کنید که اره در وضعیت خوبی قرار دارد و قادر به برش دادن پروفیل است ، برای این منظور بهتر است پایه ، کابل و کلید اره را بررسی کنید.
 2. همیشه کابل برق دستگاه را با متناسب با محیط کار خود کوتاه و بلند کنید ، زیرا بریدن این سیم برای شما و دیگران بسیار خطرناک است.
 3. استفاده از تجهیزات محافظ مانند عینک ، دستکش و لباس کار شما را از آسیب دیدگی قسمت های برش خورده در دستگاه محافظت می کند ، بنابراین قبل از استفاده حتماً نکات ایمنی را رعایت کرده و ایمنی خود را حفظ کنید.
 4. قبل از شروع برش ، حتماً محل برش را با کمک ماژیک روی پروفیل مشخص کرده و برای محاسبه زمان برش ، به ضخامت پروفیل توجه کنید. اگر زمان برش طولانی بود ، آن را چندین بار از تیغه جدا کنید تا از گرم شدن محل کار جلوگیری کنید. و دوباره شروع به برش کنید.
 5. یکی از نکات مهم در هنگام استفاده از پروفیل ها عدم استفاده از این ابزار در سطوح آلیاژی بتن ، فولاد ، سیمان و حتی آلومینیوم است ، اگرچه دستگاه پروفیل توانایی برش این نوع کارها را دارد ، اما به دلیل اینکه ماموریت اصلی این دستگاه برای برش پروفیل ها است و برش مواد دیگر باعث کند شدن سرعت آن می شود و می تواند در برش های بعدی به کاربر آسیب برساند.
 6. همچنین برای جلوگیری از آسیب رسیدن دستگاه در حین کار ، نباید به طور مکرر از آن استفاده کرد و باید برای مدت کوتاهی استراحت کرد تا از سوختن سیم پیچ موتور جلوگیری شود.
 7. به هیچ عنوان نباید دستگاه را برای شروع به آن ضربه بزنید و از قرار دادن اجسام سنگین روی گیره خودداری کنید.
 8. در پایان عملیات برش ، تیغه را تمیز کرده و در جای مخصوص قرار دهید. و اطمینان حاصل کنید که دو شاخه دستگاه پس از پایان کار به منبع تغذیه متصل نیستند.
 9. تیغه های دستگاه پروفیل‌ قابلیت تیز شدن مجدد را ندارند، و باید هر چند مدت تعویض شوند.

نکات ایمنی کار با اره پروفیل بر که نمیدانید!

 • در اولین قدم ، پوشیدن لباس مناسب ، استفاده از عینک مخصوص ، دستکش و استفاده از هدفون محافظ از مهمترین نکات ایمنی است.
 • استفاده از ماسک برای جلوگیری از ورود گرد و غبار ضروری است.
 • بررسی سیستم برق کارگاه و دستگاه قبل از شروع کار به آرامش شما در حین کار کمک می کند. اگر پریز از دستگاه دور است ، بهتر است قبل از شروع سیم طولانی را تهیه کنید.
 • در تمام سنگهای برش ، اطلاعات دقیق در مورد میزان سرعت قابل استفاده و مواردی که مورد نیاز است ، با توجه به نوع قطعه ای که باید قبل از شروع کار خوانده شود ، ذکر شده است. زیرا در بعضی موارد در صورت طولانی شدن زمان برش ، قطعه باید چندین بار از تیغه جدا شود تا از گرم شدن آن جلوگیری شود.
 • حتماً بعد از کند یا شکسته شدن تیغه را تعویض کنید ، زیرا در صورت کند یا شکسته شدن به شما آسیب می زند.
 • قبل از شروع کار اطمینان حاصل کنید که دستگاه برش و تمام پیچ ها از وضعیت خوبی برخوردار هستند.
 • برای جلوگیری از حرکت قطعه کار هنگام برش ، بهتر است آن را با گیره‌ ی پروفیل بر محکم کنید.
 • اگر صدای غیرمعمولی می شنوید یا سرعت اره کم یا متوقف می شود ، بلافاصله دستگاه را خاموش کنید.
 • وقتی پروژه سنگین است و شما نیاز به استفاده طولانی مدت از دستگاه دارید ، بهتر است هر از گاهی دستگاه را خاموش کنید تا از سوختن سیم پیچ جلوگیری شود.

10 مدل از بهترین اره پروفیل بر های موجود در بازار

1. اره پروفیل بر دیوالت D28730

از دیگر ویژگی های این محصول قابلیت برش زاویه است و این دستگاه به همراه گیره عرضه می شود. دستگاه پروفیل برای برش فولادی و لوله ای استفاده می شود.

برش اجسام منحنی دشوار و زمان بر است. به همین دلیل استفاده از پروفایلر انتخاب خوبی است. مهم است که هنگام استفاده از چند دستگاه، اقدامات احتیاطی ایمنی را بررسی کنید. استفاده از تجهیزات محافظ مانند ماسک ایمنی و محافظ گوش بسیار مهم است.

قبل از شروع کار کاربر باید از سالم بودن سنگ برش اطمینان حاصل کند و در صورت شکستگی یا ترک خوردن سنگ باید تعویض شود و از سنگ سالم استفاده شود.

اره پروفیل بر

مشخصات ابزار

ابعاد 58*48*60 سانتی‌متر
وزن 17 کیلوگرم
بازه توان 1500-2000 وات
توان 2300 وات
بازه دور موتور 3000-4000 دور بر دقیقه
دور موتور 4000 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
گیره دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

2. اره پروفیل بر بوش مدل GCO 14-24J

این مدل ابزار بوش از جمله مدل های سنگین است. از این دستگاه می توان در کارگاه ها و کارخانجات مرتبط با فلز برای برش انواع مواد استفاده کرد.

در این مدل از یک موتور 2400 وات استفاده شده است. این موتور قدرتمند صفحه دستگاه را با سرعت 3800 دور در دقیقه می چرخاند تا سخت ترین فلزات را به راحتی برش دهد.

عملکرد شروع نرم این موتور از ضربه های ناگهانی موتور هنگام استارت جلوگیری می کند. این سیستم به تدریج دور موتور را به حداکثر سرعت می رساند و دستگاه تحت تاثیر ارتعاشات قرار نمی گیرد.

بهترین اره پروفیل بر

بهترین اره پروفیل بر

تیغه این دستگاه به خاطر دور بالایی که دارد مصرفی است . تیغه الماسه فلزی قابل نصب روی این دستگاه نیست . این نوع تیغه ها برای دستگاه هایی با دور پایین قابل استفاده است . مثل LC1230 ماکیتا

با سلام و احترام خدمت شما مشتری گرامی مصرفه صفحه رو به هیچ عنوان نمیشه بیان کرد چون به نوع متریال قطعه قابل برش ، میزان فشار دست ،میزان رطوبت محیط بستگی دارد ولی اگر بخواهیم به صورت حدودی بیان کرد صفحه های بوش تقریبا 2 برابر دیگر برندها طول عمر بیشتری دارند،

خرید اره پروفیل بر

خیر روی این مدل می توان تیغه فلزی نصب کرد چون دیگربکس این مدل جهت نصب تیغه فلزی طراحی شده و به مرور زمان موجب خرابی دستگاه می گردد جهت استفاده از تیغه فلزی باید دستگاه GCD 12 JL بوش را تهیه فرمایید .

قبل از اینکه این مدل رو خریداری کنم قبلش یه AEG خریده بودم اما متاسفانه مشکل اضافه جریان داشت و در موقع استارت جریان زیادی می کشید که منجر به پریدن فیوز میشد

سلام . تازه به دستم رسیده یه بار روشن کردن جریان برق بالایی و نکشید که فیوز و قطع کنه. ظاهر قوی و خوبی داره. اون موقعی که تو دیجی کالا ۶تومن بود از سایت دیگه تهیه کردم ۵۳۰۰

قیمت اره پروفیل بر

درود به همه دوستان این مدل پروفیل بر رو یه سالی میشه که خریدم و دارم کار میکنم. در یک کلام فوق العاده. من که راضی ام کیفیت ساخت خوبی داره موقع استارت هم جریان بالایی نمیکشه

تازه خریدمش، اصلا کیفیتش شبیهه محصولات دیوالت نیست، تقریبا تمام محصولات دیوالت رو دارم قطعاتش خوب فیت نشدن، ظرافت و دقت دستگاه های دیوالت رو تو این محصول ندیدم، از روی رنگ امیزیش میشه متوجه شد. البته از من زده ساخت کشور هند،

فیلم آنباکس اره پروفیل بر بوش مدل GCO 14-24J

مشخصات ابزار

ابعاد 52×25.6×40 سانتی‌متر
وزن 17 کیلوگرم
بازه توان 2000-3000 وات
توان 2400 وات
بازه دور موتور 3000-4000 دور بر دقیقه
دور موتور 3800 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
اقلام همراه صفحه برش – گیره نگهدارنده – آچار تعویض صفحه – دفتر چه راهنما
گیره دارد
سایر مشخصات شیار صفحه برش: 25.4 میلی‌متر
تعادل عالی و وزن سبک
دارای بازویی آلومینیومی
قدرت بسیار زیاد در برش
دارای موتور مقاوم به گرد و غبار
دارای قابلیت 20%مصرف کمتر صفحه برش به نسبت مدل قبلی(GCO240)

مشاهده این محصول در دیجی کالا

3. اره پروفیل بر توسن مدل 5180C

مهمترین نکته در مورد اره پروفیل بر توسن وزن آن است که این دستگاه را به یک وسیله حمل آسان تبدیل کرده است.

اما وزن کم و سبکی این دستگاه تاثیر منفی بر کارایی و قدرت آن ندارد اما توانایی منحصر به فردی را از این دستگاه ایجاد کرده است. که برای برش های خارج از کارگاه خوب تلقی می شود.

یکی از مهمترین موارد موجود در آن که مستقیماً بر توانایی برش دستگاه تأثیر می گذارد، تعداد چرخش سنگ تراش است که در به 7000 رسیده است. در تجهیزات همان گروه دیده نمی شود. اندازه صفحه برش در این نسخه برابر با 180 میلی متر است و تمامی این عملیات در این دستگاه با قدرت موتور 1280 وات انجام می شود.

اره پروفیل بر

بهترین پروفیل بر

من اینو گرفتم از دیجی کالا و خوشحالم که انتخابم ازین بهتر نمی شد. در مورد سنگ برش هم بگم اتفاقا سنگ ۱۸۰ برای آهن زیاده . به اطلاع برسانم سنگ برش فرز بهش میخوره و من گرفتم و تست کردم بسیار عالی بود.

چند مدته استفاده کردم و نتیجه خدمت دوستان ارائه میدن دستگاه رو اقتدا به نیت ۳۵ سانتی خرید کردم ، اما خب وقتی به دستم رسید متوجه شدم تیغه برش ۱۸ سانتی میخوره ، البته چون با عجله خرید کردم

بهترین مارک پروفیل بر

اما خدا را شکر بهتر شد به دلیل اینکه دستگاه برش جمع و جور است و به راحتی می توانیم حمل کنیم و ازش توی کاربرد های مختلف به راحتی استفاده کنیم تیغه های برش هم به راحتی قابل تهیه کردن هست ،هم تیغه بارش آهن معمولی ۱۸ سانت و هم تیغه استیل بر ۱۸ سانت البته تیغه برش استیل بول برش تمیزتر و مطلوب‌تری را تحویل میده

به طور خلاصه پیشنهاد خرید این دستگاه را به دوستان میدن چون خودم استفاده کردم و به نسبت پروفیل بر ۳۵ سانتی متری واقعاً بهتر بود و موقعی که من با ۳۵ سانتی متری برش میدادم دردسرهای خودش را داشتم یا علی

اره پروفیل بر

تنها دستگاهی دیدم که صفحه استیل بزرگ روی آن می خورد و با آن سنگ می توان برشهای باریک و سریعی انجام داد و البته به دلیل وزن کم سنگ استیل بر، استهلاک دستگاه هم کم خواهد بود.
برای کارهای سبک کارگاه ساختمانی بسیار مناسب هستش ولی برای پیمانکارهای حرفه ای ضعیف هستش من این اره رو از قبل داشتم. از همه نظر عالیه. در ضمن همه صفحه سنگهای فرز بزرگ بهش میخوره

قیمت دستگاه اره اتشی دیجی کالا

امکان نداره محصولات توسن بخوری و پشیمون بشی، پرقدرت، زیبا، ایمن، برای صفحه برش هم از استیل بر 180 استفاده کنید، بسیار عالی، سپاس

کالای مورد نظر بخاطر قابلیت صفحه کوچک برای مصرف خانگی و معمولی خیلی خوب است همسرم این وسیله رو انتخاب کرد و منم خریدم براش. خیلی ازش راضیه و میگه بهترین خریدم بوده

قیمت پروفیل بر

لطفا برگ گارانتی هم مهر کنید باهاش بفرستین از چیزی که فکر میکردم کوچکتر بود. روی کفی آن روغن ریخته بود سلام دوستان این پروفایل بر علیه پیشنهاد میکنم بخونید حتما

باسلام .مارک برند هر لوازمی خوبه حرفی براش نیست پر قدرت و مناسب کارهای سبک واسه اونایی که فنی هستن توصیه میکنم واقعا لازم میشه

قیمت دستگاه پروفیل بر

بنده سال قبل از دیجی خریداری کردم و بعد از یک سال کار با این دستگاه نظرم رو میدم. به هیچ عنوان نه 90 درجه و نه 45 درجه میشه پروفایل رو برید. درجه های روی اون هیچ قدرتی ندارد و قابل اطمینان نیستن. چه آرام و چه با فشار از این دستگاه کار بکشین هیچ دقتی نداره و ساعتها وقت میگیره تا اون برشها رو با فرز یا صفحه سنباده به 90 یا 45 درجه دقیق تبدیل کنم. اصلا ارزش خرید نداره.

در واقع این دستگاه مینی پروفیل بر هستش که برشهای دقیقی انجام میده صفحه ۱۸۰ در واقع صفحه فرزهای بزرگ و متوسط هست ، که صفحه استیل بر روش نصب میشه و به همین جهت برش سریعی به شما میده

مشخصات ابزار

ابعاد 25 × 24 × 32 سانتی‌متر
وزن 7.5 کیلوگرم
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
توان 1280 وات
دور موتور 7000 دور در دقیقه
قطر صفحه 180 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
گیره دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

4. اره پروفیل بر توسن مدل 5198C

دستگاه پروفیل قدرتمند توسن با چرخش 3800 دور در دقیقه و بالاترین قابلیت برش انواع پروفیل ها، براده ها و گرد و غبار زیادی تولید می کند که شرکت توسن تصمیم به کنترل آن گرفته است.

استفاده از دیوار محافظ برای جلوگیری از پرتاب تراشه به سمت کاربر و همچنین کلید بدون گرد و غبار، سلامت و ایمنی دستگاه پروفیل و کاربر را حفظ می کند.

همچنین پروفایل بر توسن در سوئیچ خود از قابلیتی به نام قفل کلید امنیتی استفاده می کند که در افزایش امنیت کار بسیار مفید است.

اره پروفیل بر

مشخصات ابزار

ابعاد 57×34×44 سانتی‌متر
وزن 17 کیلوگرم
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
توان 2200 وات
اقلام همراه ندارد
توانایی برش با زاویه ندارد
گیره دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

5.اره پروفیل بر رونیکس مدل 5901

با دقت در روند فنی این پروفیل بر را می بینیم که بسیار جالب هستند. می توانید با استفاده و تغییر گونیا در دستگاه تا 45 درجه یک برش منحنی از سمت راست ایجاد کنید و با استفاده از دو قسمتی که برای قرار دادن گونیا در قسمت های مختلف کار برش دهید.

وجود گیربکسی که توانایی انجام کارهای سنگین را برای مدت طولانی دارد از دیگر عواملی است که برای کاربران اهمیت دارد.

در پروفیل بر رونیکس آرمیچر و بالشتکی هایی وجود دارد که با ماشین های اتوماتیک ساخته می شوند و هنگام کار کمتر شاهد خطا و اشتباه هستیم.

قیمت اره پروفیل بر

فیلم آنباکس اره پروفیل بر رونیکس مدل 5901

مشخصات ابزار

وزن 17 کیلوگرم
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
توان 2300 وات
دور موتور 4000 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
گیره دارد
اقلام همراه دفترچه راهنما – سنگ پروفیل بر
سایر مشخصات حداکثر ظرفیت برشکاری:
سطح مقطع گرد: 130 میلیمتر
سطح مقطع مربع: 120 میلیمتر
سطح مقطع مستطیل: 120×130 میلیمتر
سطح مقطع زاویه‌دار: 140×140 میلیمتر
قابلیت عملکرد آسان و سریع برای برش‌های متوالی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

6.اره پروفیل بر رونیکس مدل 5902

گاهی اوقات کار های برش دشوار و خسته کننده هستند. در این صورت نمی توانید به ابزارهای مانند فرز آهنگری حساب باز کرد، بلکه به ابزاری نیاز دارید که قدرت زیادی داشته باشد.

اره پروفیل بر ۳۵۵ میلیمتر ۲۴۰۰ وات رونیکس برای این منظور طراحی شده است. این ابزارها به دلیل سبکی، جابجایی آسان، استحکام بالا و ایمنی بالا در مقایسه با فرز در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارند.

سوراخ گیر پروفیل رونیکس مدل 5902 یکی از ابزارهایی است که با قدرتی مثال زدنی و ایمنی بالا در پروژه های ساختمانی سنگین و گاهاً در کارگاه هایی مانند کارگاه آهنگری استفاده می شود، با کارایی و کارایی نیاز کاربران مختلف را برطرف می کند.

این ابزار با موتور پرقدرت 2400 وات و صفحه برش با قطر 355 میلی متر می تواند تا 3900 دور در دقیقه سرعت داشته باشد و از این طریق برش های دقیق و مطمئن را انجام دهد. قطعات کاربردی، کاربران را از عدم نیاز به تجهیزات مشابه محافظت می کند.

قیمت اره پروفیل بر

فیلم آنباکس اره پروفیل بر رونیکس مدل 5902

https://biknik.ir/film/cut-off-5902.mp4

مشخصات ابزار

ابعاد 50x30x35 سانتی‌متر
وزن 18 کیلوگرم
بازه توان 2000-3000 وات
توان 2400 وات
بازه دور موتور 3000-4000 دور بر دقیقه
دور موتور 3900 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
گیره دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

7.اره پروفیل بر ماکیتا مدل LW1401

اره پروفیل بر ماکیتا مدل LW1401 محصولی با کیفیت و کاربردی که توسط برند معروف ماکیتا به فروش می رسد مناسب برای برش انواع میله، پروفیل و گوشه می باشد.

در ساخت این مدل از بهترین و باکیفیت ترین متریال استفاده شده و طراحی و ساخت آن مطابق با استانداردهای جهانی انجام شده و محصولی بسیار پرطرفدار به دست آمده است. این دستگاه مجهز به موتور قدرتمند 2200 وات است که سرعت 3800 دور در دقیقه را تولید می کند.

خرید اینترنتی اره پروفیل بر

فیلم آنباکس اره پروفیل بر ماکیتا مدل LW1401

مشخصات ابزار

ابعاد طول: 50، عرض: 29، ارتفاع: 62 سانتی‌متر
وزن 16.6 کیلوگرم
توان 2200 وات
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
دور موتور 3800 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه ندارد
گیره دارد
سایر مشخصات مناسب برای برش فلزات
حداکثر عمق برش در زاویه‌ی 90 درجه: 12.5 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

8.اره پروفیل بر هیوندای مدل HP2535-MC

امکان استفاده و برش فولادها و فولادها با هندسه های مختلف، گرد تا ضخامت 130 میلی متر، مربع تا ضخامت 120 میلی متر و مثلث تا ضخامت 140 میلی متر از مزایای این دستگاه است.

یکی از بهترین ویژگی های این ابزار، قرار دادن تیغه برش و ذغال با شکل خاص است که جستجو و آماده سازی این موارد را برای استفاده در آینده آسان می کند.

این ابزار به برش عمق 12 سانتی متر رسیده است که بسیار قابل توجه است. پروفیل بر هیوندای به دلیل داشتن امکانات لازم و کافی جهت استفاده کامل برای مصارف صنعتی و حرفه ای یکی از بهترین گزینه ها برای خرید پروفیل بر محسوب می شود.

خرید اینترنتی اره پروفیل بر

مشخصات ابزار

ابعاد 40 ×31 ×53 سانتی‌متر
وزن 17.5 کیلوگرم
توان 2300 وات
دور موتور 4000 دور در دقیقه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه ندارد
گیره دارد
سایر مشخصات حداکثر ظرفیت برش: 130 میلی‌متر
دارای دیسکی با سوراخ مرکزی 25.4 میلی‌متر
دارای قفل اسپیندل
محافظ صفحه
دارای کابل 2 متری

مشاهده این محصول در دیجی کالا

9.اره فلز بر ماکیتا مدل LC1230

این دستگاه از موتور قدرتمند و مفید 1750 واتی بهره می برد که می تواند تیغه 305 میلی متری دستگاه را 1300 بار در یک دقیقه بچرخاند و شرایط بهینه را برای برش دقیق و سریع فراهم کند.

ساختار خاص پروفیل و عملکرد بسیار روان آن در طول فرآیند برش مزیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

اره پروفیل بر ماکیتا مدل LC1230

مشخصات ابزار

ابعاد 44*35*57 سانتی‌متر
وزن 19 کیلوگرم
توان 1750 وات
دور موتور 1300 دور در دقیقه
بازه توان 1500-2000 وات
بازه دور موتور 1000-2000 دور بر دقیقه
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
اقلام همراه تیغه
قطر صفحه 305 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
گیره دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

10. پروفیل بر آاگ مدل SMT 355

استفاده از دستگاه پروفیل بر آاگ با این ویژگی خاص فضای مناسبی را برای برش با سرعت بیشتر در اختیار کاربر قرار می دهد و این سرعت بالاتر هیچ محدودیتی برای دقت او ایجاد نمی کند.

این ابزار دارای وزن 16.5 کیلوگرم است که آن را در حین کار ثابت نگه می دارد و از حرکت ناخواسته و خطر برای کاربر جلوگیری می کند.

از این شرایط برش خوب در پروفیل بر آاگ می توان به موتور بسیار قدرتمند و چرخش فوق العاده موجود در این ابزار اشاره کرد.

بهترین اره پروفیل بر

مشخصات ابزار

وزن 16.5 کیلوگرم
توان 2300 وات
دور موتور 3800 دور در دقیقه
حداکثر زاویه قابل برش 45 درجه
قطر صفحه 355 میلی متر
توانایی برش با زاویه دارد
اقلام همراه صفحه سنگ
آچار
دفترچه‌ی راهنما
سایر مشخصات دارای قفل صفحه
دارای پایه‌های لاستیکی
قابلیت برش تا زاویه‌ی 45 در جه از هر طرف
دارای گیره ابزارگیر
طول کابل برق: 4 متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

11. اره پروفیل بر رونیکس مدل 5918

این ابزار پروفیل بر 180 میلی متری 1280 وات مجهز به یک موتور قدرتمند با توان 1280 وات در 220 ولت در 50 هرتز برای عملکرد عالی برش فلز است.

پروفیل 180 میلی متری 1280 وات رونیکس مدل 5918 تا 7000 دور در دقیقه تولید می کند و می توان از آن برای فعالیت های مداوم استفاده کرد زیرا مجهز به کلیدهای ارگونومیک گرد و غبار برای کاهش نفوذ گرد و غبار است.

این مدل دارای وزن 7.5 کیلوگرم و صفحه ای به قطر 180 میلی متر با ظرفیت برش 60 میلی متر است.

اره پروفیل بر رونیکس مدل 5918

مشخصات ابزار

ابعاد ۳۲x۲۴x۲۵ سانتی‌متر
بازه دور موتور ۲۰۰۱-۳۰۰۰ دور بر دقیقه
توان ۱۲۸۰ وات
حداکثر زاویه قابل برش ۴۵
دور موتور ۷۰۰۰

مشاهده این محصول در دیجی کالا

12. اره پروفیل بر ماکیتا مدل LC1230

این دستگاه از موتور قدرتمند و مفید 1750 واتی بهره می برد که می تواند تیغه 305 میلی متری دستگاه را 1300 بار در یک دقیقه بچرخاند و شرایط بهینه را برای برش دقیق و سریع فراهم کند.

ساختار خاص پروفیل و عملکرد بسیار روان آن در طول فرآیند برش مزیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

خرید اینترنتی اره پروفیل بر

مشخصات ابزار

اقلام همراه یک عدد تیغ الماس فلز بر ۳۰۵ میلی متری فابریک
بازه دور موتور ۳۰۰۱-۴۰۰۰ دور بر دقیقه
توان ۱۷۵۰ وات
ابعاد ۵۷x۳۵x۴۴ سانتی‌متر
سایر توضیحات بهترین پروفیل بر در جهان از نگاه کاربران و فروشگاه های آمازون در آمریکا کسب امتیاز کیفی 9.9 از 10 در بین کاربران آمازون بهترین پروفایل هنگام انتخاب شرکت و فروشگاه اینترنتی eBay USA

مشاهده این محصول در دیجی کالا

لیست قیمت روز پروفیل بر

منبع
businessinsiderlatimes

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *