17 مدل بهترین دوربین دو چشمی حرفه ای (راهنمای خرید)

وقتی حدود ده سال پیش وارد دنیای نجوم آماتوری شدم و شروع به نگاه کردن به آسمان کردم، به دوربین دوچشمی علاقه مند شدم.

ابزاری کوچک و سبک، اجازه دهید ما منظره فوق العاده را ببینیم. البته استفاده از دوربین دوچشمی به رصد اجرام آسمانی محدود نمی شود.

یک دوربین دوچشمی خوب می تواند به شما در دیدن پرندگان و حیوانات مختلف در طبیعت کمک کند.

در سفری که چند ماه پیش به کنیا داشتم، توانستم مناظر شگفت انگیزی از حیات وحش کنیا را از دریچه دوربین های دوچشمی کوچک ببینم.

راهنمای خرید دوربین دو چشمی

بزرگنمایی دوربین دوچشمی

بزرگنمایی بیشتر به معنای دوربین دوچشمی بهتر نیست، هر چه دوربین شما بزرگنمایی بیشتری داشته باشد، نور کمتری دریافت می کند و اثر لرزش دست در تصویر بیشتر محسوس است که می تواند آزاردهنده باشد.

به عنوان مثال: دوربین 20×50 برای رصد ثابت؛ 10×50 مناسب برای شکار؛ دوربین 7×50 مناسب برای ناوبری و رصد نجومی آماتور است.  بزرگنمایی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید

اعداد مدل دوربین دو چشمی

راهنمای خرید دوربین چشمی

  • قدرت (قدرت بزرگنمایی)
  • اندازه (قطر لنز شیئی)

مثلاً در دوربین شکاری 42*8 عدد 8 نشان دهنده بزرگنمایی دوربین و عدد 42 قطر لنز اصلی یا عدسی شیئی دوربین را بر حسب میلی متر نشان می دهد. با دانستن اندازه لنز شیئی، می توانید تقریباً اندازه دوربین شکار، بزرگی آن و پارامترهای جمع آوری نور آن را درک کنید.

وقتی مفهوم این اعداد را بدانید، می‌توانید قضاوت کنید که کدام دوربین مناسب شماست، کدام یک زوم بیشتری دارد یا کدام یک پرنور تر است تا گزینه‌هایی متناسب با نیازهای خود داشته باشید، مانند دوربین شکار، برای تماشای پرندگان و مشاهده. . استفاده از آسمان یا حمل و نقل مناسب تر است.

دوربین برای کوهنوردی و پیاده روی

از آنجایی که اندازه و وزن دوربین در کوهنوردی و پیاده روی بسیار مهم است، باید دوربین شکاری کامپکت با بزرگنمایی 8 یا 10 و قطر لنز 32 یا کمتر را انتخاب کنید.

دوربین های شکاری 25×8، 25×10، 32×8 و 32×10 گزینه های خوبی هستند. مدل های مقاوم در برابر آب یا ضد آب ماندگاری بیشتری خواهند داشت و در شرایط نامساعد جوی به شما کمک می کنند.

دوربین شکاری طبیعت گردی و شکار

هنگام تماشای پرندگان و شکار، می توانیم کمی نگران وزن و اندازه دوربین دوچشمی باشیم،

برای خرید دوربین شکاری طبیعت گردی و شکار ما این مدل ها را پیشنهاد میدهیم: 8×32 ،10×32، 8×42 و 10x 42 پرطرفدار هستند.

بزرگنمایی 10x طرفداران خود را دارد و برای نگاه کردن به حیوانات کوچک مفید است، مخصوصاً اگر دارای دیافراگم 42 باشد،

اما دوربین دوچشمی با دیافراگم مشابه با بزرگنمایی 8 برابر، میدان دید بیشتری نسبت به دوربین مشابه با بزرگنمایی 10 برابر دارد. ، که ممکن است کلید یافتن آسان حیوانات باشد.

مقاومت در برابر آب چیز خوبی است. البته مدل های که حاوی گاز نیتروژن هستند به همین خوبی عمل می کنند و هنگامی که از ماشین گرم بیرون می آیید و به مکانی سرد می روید، بخار لنز دوربین شما را مسدود نمی کند.

دوربین برای کشتی رانی و دریانوردی

مدلهای معروف عبارتند از دوربین دوچشمی 8×56، 10×50، 7×50. شما باید به دنبال دوربین های چند منظوره و چند منظوره روی آب باشید.

بزرگنمایی پایین مانند 7 یا 8 بهتر است، برید سراغ بزرگترین دهنه حداقل پنجاه را انتخاب کنید این کار باعث میشود لرزش کمتری داشته باشید و تصویر شفافتری را تجربه کنید.

البته می توانید از بزرگنمایی 10 برابر برای دیدن مناطق دور استفاده کنید، اما بزرگنمایی کمتر به معنای خستگی چشم است، توجه داشته باشید که اگر بزرگنمایی می خواهید، اندازه دیافراگم دوربین نیز باید افزایش یابد.

فکر نمی کنم نیازی به تذکر به ضد آب بودن دوربین کشتی رانی  باشد. البته حواستان باشد که دوربین های مسافرتی حرفه ای وجود دارند که قطب نما و فاصله یاب متفاوتی نیز دارند.

دوربین دوچشمی نجومی

برای مشاهده فضا به دلیل حرکت کم و پایداری ابعاد آن مهم نیست و بزرگترها بهتر هستند مدل های 15*70، 20*80، 15*56، 10*50 و 20*100 محبوب هستند.

وقتی به آسمان نگاه می کنید، بزرگنمایی بیشتر، دیدن اشیا را آسان تر می کند. اما نتیجه تقسیم عدد زوم دوربین بر قطر دیافراگم باید چهار یا بیشتر باشد.

به این دلیل که چشم انسان در بهترین مکان در تاریکی 4 میلی متر باز می شود و اگر اندازه نور دوربین بالای 4 میلی متر باشد، نور خروجی کل مردمک چشم شما را پوشش می دهد.

در نتیجه تصاویر واضحی از دوربین دریافت خواهید کرد، می توانید از این قانون در هر جایی استفاده کنید و هر دوربین دوچشمی بخرید، اما این یک اصل نجومی است و همین قانون برای دوربین های کوهستانی جواب نمی دهد،

زیرا به نور بیشتری نیاز دارند. بسیاری از آنها از روش های دیگری مانند تغییر شکل تراش عدسی ها برای گردتر شدن و استفاده از پوشش های بهتر استفاده می کنند.

اعداد مدل دوربین دو چشمی

ابعاد دوربین

دوربین COMPACT اندازه لنز کمتر از 30 مدل 8×25 ، 10×28
دوربین MIDSIZE اندازه لنز از 30 میلی متر تا 40 میلی متر مدل 10×30 ، 8×32
دوربین FULL-SIZE اندازه لنز بیش از 40 میلی متر 8×42 ، 10×50

اگر به دنبال دوربین های شکار کم وزن هستید، باید به سراغ دسته دوربین های COMPACT بروید،  دوربین های این دسته جمع و جور و سبک هستند.

اما مدل های MIDSIZE می توانند تصاویر روشنی را در اختیار شما قرار دهند و به راحتی برای مدت طولانی در دست نگه داشته می شوند.

میدان دید دوربین‌های دوچشمی

بزرگنمایی پارامتری است که مستقیماً بر میدان دید تأثیر می گذارد. در واقع، بزرگنمایی های کمتر، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، میدان دید وسیع تری را فراهم می کنند. در حالی که دوربینی با بزرگنمایی بالاتر میدان دید کمتری دارد.

بزرگنمایی دوربین دوچشمی

فوکوس دوربین

دوربین های شکار دارای یک لنز شیئی مرکزی هستند که همزمان روی هر دو چشم فوکوس می کند.

آنها همچنین دارای یک حلقه تنظیم دیوپتر برای فوکوس تک چشمی هستند،

فناوری که به کاربران عینکی کمک می کند تا تفاوت بین چشمان خود را اصلاح کنند و از دوربین بدون عینک بهتر استفاده کنند.

اما برخی دوربین ها فرض می کنند که هر چشم یک مسیر مستقیم را تعیین می کند. مانند سایر دوربین های برند اشتاینر – Steiner که از سیستم فوکوس خودکار استفاده می کنند.

ویژگی های دوربین های خوب

  • ضد آب بودن دستگاه
  • پوشش مقاوم و ضربه‌ گیر
  • مقاوم به مه‌ گرفتگی

لسیت قیمت و خرید بهترین دوربین دو چشمی

1. دوربین شکاری دو چشمی مدل 30×60

قیمت دوربین دو چشمی

دوربین در حد قیمت خوبه ولی با توجه به ترک خوردگی قابل استفاده نیست

اولش که به دستم رسید خیلی توی ذوقم خورد ولی وقتی دور بردش دیدم به نظرم نسبت به قیمتش خیلی خوب بود .برای پسرم گرفتم و راضی هست

بهترین دوربین دو چشمی رو چند ماه پیش برای خانواده تهیه کردم که در حین طبیعت گردی برای دیدن حیوانات و منظره ها از فاصله دور استفاده کنن.

طی این مدت واقعا راضی بودن و یکی از خوبی هایی بهش هی اشاره میکنن این هستش که خیلی جمع و جور هست. قیمت مناسبی هم داره.

چراغ قوه شکاری

قیمت دوربین دوچشمی نجومی

برای بچه های زیر ۱۰ سال پیشنهاد میشه به عنوان اسباب بازی و کسانی که چشمانشان ضعیف است تا فاصله ۵۰ متری کمک خوبی میکنه، مثلا پلاک ماشین ها به خوبی مشخص میشه

بهترین دوربین دو چشمی خیلی خوبه من سفارش دادم به دستم رسید خیلی جنسش عالی است پیشنهاد میکنم اگر نیاز دارید حتما بخرید عالیه

بهترین دوربین دو چشمی شکاری خوبیه من باهاش رفتم شکار فقط باید خیلی آروم به شکار نزدیک بشید و چند بار با دوربین به سرش ضربه بزنید

بهترین دوربین دوچشمی

باسلام دوربین فوق‌العاده هست یعنی با یه دوربین 2 میلیونی مقایسه کردم باهاش برابری میکرد کیفیت بسیار بالا

زوم خوبی داره من پارسال گرفتم تا الان هیچیش نشده ماه رو تا حدودی نشون میده از پارسال تا الان قیمتش کمتر هم شده در کل خوبه

یکم شل و وله این حلقه چشمش کوچیکه بزور چشم جا میشه فقط زومش خوبه ب نظرم بدرد بچه ها میخوره بیشتر

قیمت دوربین دوچشمی ورتکس

با توجه به قیمت برای گردشگری و دیدن در طبیعت اطراف خودمان کارایی خوبی دارد.

بهترین دوربین دو چشمی عالی وقتی به دستم رسید سالمه سالم بود جمع و جور و کوچک و بسیار خوش دست از نظر کیفیت هم عالی

دوربین سبک و در حدود قیمت ارائه شده مناسب است توقع دوربین با قابلیت بالا را نداشته باشید اما وزن کمی دارد و در کوهنوردی سبک بودن لوازم یک حسن است اما برای شکا

بهترین دوربین دوچشمی نجومی

خیلی دوربین خوبیه زیاد حرفه ایی نیست اما به نسبت به قیمتش کارایی فوق العاده ایی داره

دوربین خوب و قابل قبولی با توجه به قیمتش ولی دو بار این دوربین رو از دو فروشنده مختلف سفارش دادم هر دو بار یکی شیشه های چشمیش شکسته و ترک داشت مرجوع کردم

بهترین دوربین دو چشمی کیفیتش در طولانی مدت مشخص میشه قیمتش خوب بود ساخت ژاپن بود

دوربین دوچشمی سلسترون

با کسب رضایت مشتری به عنوان مشتری مداری..در خصوص نوع ارسال.نوع بسته بندی .مشتریها رو راضی و پایدار نگه دارین…متشکر

کالای سفارشی در زمان اعلام شده و با کیفیت خوب بدستم رسید. بهترین دوربین دو چشمی نحوه برخورد عالی بود.

سلام دوستان باید عرض کنم خیلی کیفیت تصویر و تغییر زوم خوبی نداره در حد کار معمولی میتونید ازش استفاده کنید سایزش تقریبا کوچک است ولی فاصله چشمی قابل تنظیم و مناسب هست اگر کار معمولی دارید مناسبه ولی اگر کار حرفه ای میخواید بخرید باید حدود 800 هزار تومان هزینه کنید.

هدلایت کوهنوردی

دوربین دوچشمی ایرانی

با سلام به عنوان اسباب بازی برای بچه ها بد نیست برید حدود 100 متر داره میشه باهاش بچه ها رو سرگرم کرد بهترین دوربین دو چشمی ماه رو میشه باهاش به عنوان تفریح دید

در عین اینکه سایزش کوچک است ولی زوم خوبی داره من قبلا هم ازش خریدم فقط باید با احتیاط استفاده کرد چون قسمت تنظیم فاصله اش آمادگی شکستن و خراب شدن دارد

قیمت دوربین دو چشمی 100 * 25

بهترین دوربین دو چشمی خوب بود، برا پسرم خریدم اما خیلی زود یکی از عدسی هاش رفت تو و هر کار کردیم نشد درش بیاریم، عملاً بلا استفاده مونده

دوربین رو واسه بچم گرفتم ،بد نیست به پای قیمتش خوبه.نباید انتظار یه دوربین حرفه ای ازش داشته باشی

راهنمای خرید دوربین دو چشمی

خوبه بنده خودم محیط بان هستم و این دوربین رو برای پسرم گرفتم واقعا نسبت به قیمتش عالیه من اصلا فکرشو نمیکردم اینطور خوب باشه.ضمنا کسانی طریقه استفاده ازش رو بلد نیستم نظرات الکی ننویسید.

روی هر مسافتی دور و نزدیک باید تنظیمش کنید توسط غربیلک جلو. و موقع دید باید دو حلقه رو طوری روبروی چشم قرار بدین که دو حلقه یک حلقه بشه

بهترین دوربین دو چشمی عالی عالی فوق العاده بعضی ها انتظار دارن که به دوربینی که 200 هزار تومان پول میدن اندازه ی دوربین 7 میلیونی خوب باشه

قیمت دوربین دو چشمی نجومی

عالی بود. برای دخترم خریدم خیلی ازش خوشش آمد ولی از فاصله ی دور اصلا نمی تونست بخونه

خوب بود ولی وقتی من خریدم دو روز بعد خیلی ارزانتر شده بود از این موضوع یه خورده ناراحت شدم

بهترین دوربین دو چشمی خوبه ولی برای شکار که مناسب نیست ولی پسرم خیلی خوشش اومده برای اون عالیه

خرید دوربین دو چشمی نجومی

مقدار بزرگنمایی بد نیست ولی وقتی چشمی یک طرف رو تنظیم میکنم طرف دیگه تار میشه و بر عکس در واقع یک دوربین تک چشمی است

خواهشا در نظر داشته باشین به درد کار واقعی نمیخوره فقط در حد اسباب بازی خیلی خوبه

میتونه با وجود کوچک بودن و دید خوبش به عنوان یک دوربین کم جا به راحتی همراه باشه.

دوربین دوچشمی اسیکا

من وقتی فیلم دوست عزیز رو دیدم خریدمش بدون هیچ شکی. تصویرش عالیه هم بزرگ نمایش و هم شفافیتش. و قیمتش هم عالیه.

خیلی کوچیکه اول دیدم خندم گرفت ولی نسبت ب قیمت کارایی خوبی داره جنس بدنش هم بد نیست بهترین دوربین دو چشمی ولی غلطک تنظیمش خیلی زود هرز شد

خوب نیست زیاد اما اگه برای بچه هاتون می خواهند خوبه اما اگر برای کاری میخواین خوب نیست فقط یکم چشم درد می گیرد

دوربین دو چشمی المانی شکاری

در کل راضی هستم و من برای کار حرفه ای سفارشت ندادم دوست داشتم یه دوربین داشته باشم امتحانش کردم و راضیم و واقعا تا حد زیادی اجسام و نزدیکی میاره برای کار حرفه ای نمیتونم نظری بدم

بهترین دوربین دو چشمی زوم قوی داره دقیق نمیدونم تا چند متر رو میبینم باهاش ولی فکر کنم تا 500 متر رو میشه دید

خیلی خوبه زوم خیلی خوبی داری چرا بعضی ها میگن خوب نیست واقعا؟ از این بهتر نمیشه اگر نگیرید ضرر کردید

دوربین دو چشمی ارزان

به عنوان اسباب بازی برای بچه خریداری کردم.در همین حد هم راضی کننده بود.

به عنوان یه دوربین دم دستی خوبه توقع یه دوربین حرفه‌ای با 250 تومن نمیشه داشت ولی در کل کار راه اندازه..

بهترین دوربین دو چشمی دوربین نسبتا خوبیه برای کودکان و نوجوانان عالیه.من که خیلی راضی بودم.از دیجی ممنونم.اینو از طرف مادرم برای حلما خانمم خریدم

دوربین دوچشمی اشنایدر

کاربردی واسه سفر و کوهنوردی.اما اگه واستون برد و دید همه قیمت بیشتری هم باید بدین

بهترین دوربین دو چشمی بسیار عالی و باکیفیت لطفا دستمالش را خیس نکنید خودش آغشته به الکل است

فاصله دور رو خوب نشون میده. البته همونطور که تو توضیحات کالا نوشته برای کودکان و نوجوانان مناسبه. من که برای دخترم خریدم و خیلی راضیم

قیمت دوربین دو چشمی

مشخصات ابزار

وزن ۲۵۰ گرم
قطر دهانه ۲۵ میلی متر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
قابلیت‌های تصویری توانایی زوم
سایر مشخصات اقلام همراه : کیف -دستمال پاک کننده لنز
فاصله راحتی چشم : ۷۰ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دوربین دوچشمی مدل لیدا کد 0021

قیمت دوربین دوچشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۶۹ گرم
اقلام همراه بند
ابعاد ۱۱x۹x۴ سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دوربین دوچشمی مدل 30×60

binoculars 30x60 1

مشخصات ابزار

وزن ۲۰۰ گرم
قطر دهانه ۲۱ میلی متر
نوع منشور Porro
نوع اپتیک پرو
سایر مشخصات گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی
اقلام همراه : کیف و دستمال تنظیف
قطر مردمک خروجی : ۲۲ میلی متر
مقاومت در برابر باران و رطوب – مقاومت در برابر ضربات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دوربین دوچشمی کومت مدل ZOOM 80X

بهترین دوربین دوچشمی

مشخصات ابزار

وزن ۵۴۱ گرم
قطر دهانه ۵۰ میلی متر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۱۴
گستره بزرگنمایی بیشتر از ۲۰ برابر
سایر مشخصات نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
میدان دید (زاویه) : ۷ درجه
اقلام همراه : کیف کمری برزنتی بند مخصوص دستمال لنز
فاصله راحتی چشم : ۸ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دوربین دوچشمی کومت مدل CO 80X80

بهترین دوربین دو چشمی

مشخصات ابزار

وزن ۶۷۲ گرم
قطر دهانه ۵۰ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۶۸
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
میدان دید (زاویه) : ۷ درجه
فاصله راحتی چشم : ۱۰ میلی متر
اقلام همراه : بند کیف مخصوص دفترچه راهنما درب پوش محافظ لنز دستمال تنظیف

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دوربین دوچشمی کومت مدل 10×25

قیمت دوربین دوچشمی ورتکس

مشخصات ابزار

وزن ۲۵۵ گرم
قطر دهانه ۲۵ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
میدان دید (زاویه) : درجه
اقلام همراه : کیف
فاصله راحتی چشم : میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دوربین دوچشمی کومت مدل 10X25 M2021

بهترین دوربین دوچشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۲۶۷.۳ گرم
قطر دهانه ۲۵ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۱۲
سایر مشخصات نوع منشور : Porro
نوع اپتیک : آکروماتیک
گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
میدان دید (زاویه) : ۷ درجه
اقلام همراه : کیف کمری برزنتی بند مخصوص دستمال لنز
قطر مردمک خروجی : ۳ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۸ میلی متر
توضیحات قابلیت‌های مقاومتی : پلاستیک ضخیم سه لایه آنتی شوک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دوربین دوچشمی سلسترون مدل Upclose G2 10×50

خرید دوربین دوچشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۷۶۵ گرم
قطر دهانه ۵۰ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
نوع منشور Porro
سایر مشخصات نوع اپتیک : آکروماتیک
نوع فوکوس : مرکزی
میدان دید (زاویه) : ۶.۸ درجه
اقلام همراه : – کیف حمل دوربین – بند – دستمال تمیز کننده
قطر مردمک خروجی : ۵ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۱۲ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دوربین دوچشمی سلسترون مدل 20×50 upclose G2

دوربین دوچشمی سلسترون

مشخصات ابزار

وزن ۷۹۳ گرم
قطر دهانه ۵۰ میلی متر
بزرگنمایی ۲۰ برابر
نوع منشور Porro
سایر مشخصات گستره قطر دهانه : بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۱۵ تا ۲۰ برابر
نوع فوکوس : مرکزی
میدان دید (زاویه) : ۳.۲ درجه
اقلام همراه : کیف حمل دوربین بند دستمال تمیز کننده
قطر مردمک خروجی : ۲.۵ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۷ میلی متر
توضیحات قابلیت‌های مقاومتی : ضد آب
سایر توضیحات : آکروماتیک با چند لایه اندود روی کلیه سطوح

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. دوربین دوچشمی ساکورا مدل 30X60

راهنمای خرید دوربین دو چشمی

مشخصات ابزار

وزن ۱۵۴ گرم
قطر دهانه ۲۸ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۲۶
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
میدان دید (زاویه) : ۵.۷ درجه
اقلام همراه : کیف و دستمال تنظیف لنز دوربین
فاصله راحتی چشم : ۱۰ تا ۱۲ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. دوربین دوچشمی بوشنل مدل ZOOM 50X50

قیمت دوربین دو چشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۷۶۰ گرم
قطر دهانه ۵۰ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰-۵۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۱۲
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۱۰ تا ۲۴ برابر
قابلیت‌های تصویری : توانایی زوم
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
نزدیک ترین فاصله فوکوس : ۱۰
میدان دید (زاویه) : ۵.۷ درجه
اقلام همراه : کیف بند گردن دستمال تمیز کننده
قطر مردمک خروجی : ۳.۴ تا ۵ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۱۰ تا ۱۲ میلی متر
ضد آب مقاوم در برابر ضربه پوشش لنز کامل چند لایه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. دوربین دوچشمی بوشنل مدل 20X35

خرید دوربین دو چشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۷۳۰ گرم
قطر دهانه ۲۵ میلی متر
بزرگنمایی ۲۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۱۲
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۱۰ تا ۲۴ برابر
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
نزدیک ترین فاصله فوکوس : ۱۰
میدان دید (زاویه) : ۵.۷ درجه
اقلام همراه : کیف بند گردن دستمال تمیز کننده
قطر مردمک خروجی : ۳۵ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۱۰ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. دوربین دوچشمی بوشنل مدل 8X21 POWER

دوربین دو چشمی نجومی

مشخصات ابزار

وزن ۱۷۷ گرم
قطر دهانه ۲۱ میلی متر
بزرگنمایی ۸ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۳۱
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی هیدرو
میدان دید (زاویه) : ۵.۷ درجه
اقلام همراه : کیف و دستمال تنظیف لنز
فاصله راحتی چشم : ۱۰ تا ۱۲ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. دوربین دوچشمی بایگیش مدل ۸X30 کد 027

دوربین دو چشمی دید در شب

مشخصات ابزار

وزن ۸۰۰ گرم
گستره بزرگنمایی از ۷ تا ۱۵ برابر
بزرگنمایی ۸ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
قابلیت‌های تصویری توانایی زوم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. دوربین دوچشمی آسیکا مدل BR-10×42

دوربین دو چشمی اشتاینر

مشخصات ابزار

وزن ۴۰۰ گرم
قطر دهانه ۴۲ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۳۰۳
سایر مشخصات نوع منشور : Porro
نوع اپتیک : آکروماتیک
گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی
نزدیک ترین فاصله فوکوس : ۵
اقلام همراه : دستمال تنظیف-کیف-بند آویز گردنی دوربین
قطر مردمک خروجی : ۴۲ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۱۶ میلی متر
ضد آب ، ضد مه و گرد و غبار و مقاومت در برابر ضربات و شوک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. دوربین دو چشمی یونیو مدل 10X25

دوربین دو چشمی المپیوس

مشخصات ابزار

وزن ۲۹۵ گرم
قطر دهانه ۲۵ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نزدیک ترین فاصله فوکوس ۷
میدان دید (زاویه) : درجه
اقلام همراه : بند دستی کیف برزنتی دستمال ابریشمی برگه مشخصات کالا
قطر مردمک خروجی : ۶ میلی متر
فاصله راحتی چشم : ۱۶ میلی متر
دارای استاندارد IP۶۶ ضد آب ضد نفوذ گرد و غبار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. دوربین دو چشمی آسیکا مدل 42×10 303FT

دوربین دو چشمی ارزان

مشخصات ابزار

وزن ۶۲۰ گرم
قطر دهانه ۴۲ میلی متر
بزرگنمایی ۱۰ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۳۰۳ فوت در ۱۰۰۰ یارد
سایر مشخصات گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
نوع فوکوس : مرکزی با پیچ وسط
اقلام همراه : کیف و بند و دفترچه راهنما و پارچه تنظیف و درپوش لنز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *