بهترین مبدل برق خودرو چند واتی بخریم؟

فهرست مطالب نمایش

بهترین مبدل برق خودرو با اینورتر ماشین کدام است؟ راهنمای خرید و نکات تخصصی برای خرید و لیست قیمت روز در این مطلب آماده شده است باما همراه باشید.

مبدل برق خودرو یا اینورتر وسیله ای است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می کند منبع تغذیه AC است یعنی در هر جریان قطب مثبت و منفی تغییر می کند که به آن تغییر فرکانس می گویند و واحد آن را هرتز نیز می گویند. این تبدیل باعث ایجاد برق شهری می شود و می توانید از وسایل برقی مورد نظر استفاده کنید.

یکی از سوالاتی که در این راهنمای خرید مبدل برق خودرو باید به آن پاسخ داده شود این است که به طور کلی مبدل برق خودرو چه مزایا و کارایی هایی دارد؟ لازم به ذکر است که مبدل برق خودرو معمولاً برای مصارف برق شهری استفاده می شود. البته از این دستگاه می توان در برخی کاربردهای پرکاربرد مانند تبدیل برق خودرو استفاده کرد.

در این حالت مبدل یا اینورتر خودرو 12 ولت DC را به 220 ولت شهری تبدیل می کند. در این صورت می توانید به راحتی از برق خودرو برای تامین بیشترین نور و یا برای وسایل برقی مانند لپ تاپ، شارژر و… استفاده کنید.

مفهوم سینوسی یا شبه سینوسی

قبل شروع به توضیح راهنمای خرید مبدل خودرو باید بگوییم که سعی کنید یک مبدلی را بخرید که قدرت واقعی را نشان دهد. به بیان ساده، برخی از اینورترها به عنوان “اینورتر موج سینوسی” شناخته می شوند. این نوع دستگاه ها به هر میزان توان درج شده در مشخصات را دارند، به عنوان مثال یک اینورتر موج سینوسی 500 وات دقیقاً 500 وات توان دارد.

نوع دوم که به عنوان یک اینورتر پله ای “شبه سینوسی” شناخته می شود، می تواند نیمی از توان خروجی را داشته باشد. بنابراین اگر یک اینورتر شبه سینوسی 500 وات بخرید، می توانید انتظار داشته باشید که 250 وات برای شما کار کند.

مبدل برق خودرو

مبدل برق خودرو چیست؟

مبدل برق صرفاً وسیله ای است که به باتری خودرو متصل می شود و نیروی خروجی آن مانند برق شهری، لوازم دیجیتال و لوازم الکتریکی (مانند تلویزیون، لپ تاپ، شارژر و غیره) را تامین می کند.

چرا خرید مبدل برق یا اینورتر باتری های خودرو ولتاژ ثابتی تولید می کنند و اکثر وسایل الکترونیکی و برقی با ولتاژ AC کار می کنند و اگر می خواهید دستگاه های AC در خودرو یا محل خود داشته باشید، بر اساس برق شهری طراحی شده است. مبدل DC به AC نیاز دارید

همانطور که می دانیم ولتاژ خودرو 12 ولت DC است. از طرف دیگر، اکثر وسایل برقی با برق 220 ولت متناوب کار می کنند. در این حالت لازم است ولتاژ 12 ولت DC را به ولتاژ 220 ولت متناوب مورد نظر تبدیل کنید. حال از آنجایی که اکثر باتری های خودروها 12 ولت و برق شهر 220 ولت هستند، به مبدل های 12 به 220 ولت نیز معروف هستند.

لازم به ذکر است که این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. مهمترین مشخصه اینورترها توان خروجی یا توان دستگاه است. اینورترهای موجود در فروشگاه اینترنتی از 100 وات تا 3000 وات می باشد. این بدان معناست که یک اینورتر 150 وات، یک اینورتر 300 وات 500 وات و یک اینورتر 1000 و 1500 تا 3000 وات نیز موجود است.

هنگام خرید مبدل برق خودرو باید با توجه به نیاز خود و با توجه به اینکه کلیه لوازم برقی از قبیل (لامپ، پنکه، کولر، شارژر لپ تاپ و موبایل و کامپیوتر، سشوار، دریل برقی و …) همزمان چقدر برق نیاز دارید، یک اینورتر بخرید.

مبدل برق خودرو چگونه کار میکند؟

مبدل برق خودرو چگونه کار میکند؟

هدف این دستگاه تبدیل منبع تغذیه 12 ولت DC به 220 ولت AC جهت استفاده در لوازم خانگی می باشد. همانطور که می دانید خودروها و سیستم های خورشیدی دارای باتری هستند و با باتری تغذیه می شوند و این باتری ها دارای ولتاژ خروجی 12 ولت هستند. در نتیجه، این تبدیل باید با یک اینورتر برای روشن کردن لوازم خانگی با ولتاژ 220 ولت انجام شود.

مبدل های الکتریکی خودرو توسط باتری خودرو از طریق سوکت فندکی یا مستقیماً از باتری تغذیه می شوند. مدل های کم مصرف را می توان گنجاند، اما مدل هایی با بیش از 500 وات باید مستقیماً به باتری متصل شوند.

سپس برق از طریق برد الکترونیکی داخل جعبه به 220 ولت تبدیل می شود و از طریق یک پریز استاندارد در اختیار کاربر قرار می گیرد و کاربر می تواند سیم برق دستگاه برق خود را به این پریز وصل کرده و آن را وصل کند.

راهنمای خرید بهترین مبدل برق ماشین

راهنمای خرید بهترین مبدل برق ماشین

توان خروجی

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید مبدل برق ماشین باید به آن توجه کرد این است که مبدل برق ماشین را چند وات بخریم؟ توان خروجی دستگاه چقدر است؟ اینورترهای 100 وات تا 3000 وات معمولا ساخته و عرضه می شوند. آنها همچنین ارزان تر یا گران تر هستند. پس اول از همه، آیا مصرف کننده باید میزان وسایل برقی را که می خواهد روشن کند تعیین کند؟

مثلاً اگر میخواهید 5 لامپ ال ای دی 10 وات کم مصرف را روشن کنید کافی است یک مبدل برق ماشین 200 وات بخرید. اما اگر 15 لامپ 20 واتی با تیغ 50 واتی و برخی شارژرهای قابل حمل بخواهند همراه آن باشند، به طور طبیعی به یک اینورتر 500 واتی نیاز است.

به طور مشابه، به عنوان مثال، اگر شما نیاز به روشن کردن 5 لامپ 15 وات همزمان با تلویزیون یا سیستم صوتی با مصرف برق 400 وات و بلندگو دارید، یک اینورتر 1000 وات بخرید

و اگر یک سشوار 750 وات باید روشن شود، اینورتر 1500 وات بخرید. در نهایت، اگر قصد دارید یک پمپ آب، دریل شارژی یا بهترین مینی فرز 1000 یا 1100 وات را روشن کنید، باید یک اینورتر 2000 وات بخرید.

در واقع مجموع برق مصرفی دستگاه های ضروری که همزمان روشن می شوند باید محاسبه شود و اینورتر حداقل 2 برابر توان محاسبه شده تامین شود. دلیل این امر در ادامه آورده خواهد شد.

نوع موج خروجی برق

سینوسی یا شبه سینوسی

خرید مبدل برق ماشین با خروجی مربع و سینوسی را توصیه نمی کنیم! به طور کلی اکثر وسایل برقی معمولاً با برق شبه سینوسی راه اندازی می شوند، مگر در موارد بسیار خاص مانند برخی وسایل موتوردار و …. اما به جای ورود به بحث های علمی در این زمینه، بهتر است در ابتدا ذکر کنیم که با توجه به قیمت اینورتر خرید یک اینورتر موج سینوسی کامل را مقرون به صرفه و راحت نمی دانیم.

دستگاه های معمولی که در بالا ذکر شد با اینورترهای شبه سینوسی کار می کنند و اگر با این نوع اضافه ولتاژ کار نکنند (که معمولاً بعید است) خرید اینورتر سینوسی کامل دیگر مقرون به صرفه به نظر نمی رسد مگر اینکه مورد خاصی وجود داشته باشد. لازم به ذکر است که اکثر اینورترها در حال حاضر خروجی شبه سینوسی دارند.

امکانات جانبی دستگاه

اتصال کوتاه و فن خنک‌ کننده، محافظ دما اینها نیز اجزای مهمی در هنگام انتخاب محصولات هستند. در واقع اکثر دستگاه های تولیدی موجود در بازار دارای این اقلام هستند. فن خنک کننده هوشمند و بی صدا، محافظ برق، اتصال کوتاه و فیوز، محافظ ولتاژ، فیوز دمای کار و غیره. برخی از عناصری هستند که در اکثر دستگاه ها دیده می شوند.

اما برخی ممکن است اجزایی نداشته باشند که ما خرید محصولاتی که این استانداردها را ندارند توصیه نمی کنیم. مورد دیگر با خروجی مجزا برای کانکتور USB به عنوان شارژر دستگاه های مختلف است که می تواند به عنوان یک گزینه نیز در نظر گرفته شود.

قیمت مبدل برق ماشین

در نظر گرفتن میزان بودجه ای که برای این منظور اختصاص داده می شود نیز مهم است. به طور کلی باید در نظر داشت که در شرایط فعلی شرکت ها در تلاش هستند تا قیمت برند خود را از خریداران دریافت کنند.

البته در بیشتر موارد نه در همه موارد، تولیدکننده با برند معروفتر کیفیتی بالاتر از قیمتی که برای محصولات خود قائل است ارائه نمی دهد. در نتیجه، برند محبوب‌تر ممکن است لزوماً بهترین گزینه برای خرید نباشد. به خصوص در زمینه خرید اینورتر خودرو.

نوع خروجی مبدل ماشین

نوع خروجی مبدل ماشین

مبدل ماشین تک خروجی

اینورترهایی که تنها یک خروجی دارند طراحی ساده ای دارند و معمولا بین 150 تا 300 وات توان دارند. آنها کوچک، قابل حمل و سبک هستند و شما فقط می توانید یک دستگاه را در یک زمان شارژ کنید. اکثر این اینورترها ارزان و بسیار ساده هستند.

چندین خروجی

این اینورترها چندین پریز دارند و می توانید چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید. نگرانی اصلی معمولاً اضافه بار یا گرم شدن بیش از حد دستگاه است. اکثر این دستگاه ها گران تر، بزرگتر و دارای ظرفیت جریان بالاتری نسبت به اینورترهای تک خروجی هستند.

خروجی USB

این اینورترها دارای چندین پورت USB برای دستگاه‌هایی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، پخش‌کننده‌های MP3 و سایر پورت‌های USB هستند، انرژی کافی برای این دستگاه‌ها را تامین می‌کنند، اما نمی‌توانند اکثر دستگاه‌ها یا برق را شارژ کنند.

کاربرد مبدل برق ماشین

این دستگاه برای سفرهای طولانی مدت، کمپینگ، رانندگان کامیون، افرادی که برای بسیاری از مشاغل و مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارند و کاربردهای مشابه سفر می کنند ایده آل است.

حال با توضیحاتی که برای راه اندازی تجهیزات مورد نظر داده شد، به یک اینورتر متناسب با دستگاهی که می خواهید راه اندازی کنید نیاز دارید. برخی از دستگاه ها مانند تلفن های همراه و لپ تاپ ها را می توان مستقیماً با شارژر فندکی به شارژر داخل خودرو متصل کرد.

یکی از پرکاربردترین کاربردهای مبدل برق ماشین، تامین نیروی مورد نیاز برای ایجاد روشنایی است. با توجه به توان خروجی اینورتر می توانید از این دستگاه برای داشتن چندین چراغ ال ای دی یا پروژکتور کم مصرف به طور همزمان استفاده کنید. . آن را روشن کنید. بهترین اینورترها برای چنین کاربردهایی آنهایی هستند که قدرت پایینی دارند.

لیست قیمت بهترین مبدل برق یا اینورتر خودرو

1. مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green-1000W

مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green-1000W

ارزانترین مبدل برق خودرو

البته در صورت قطع برق می توانید از اکثر وسایل خانه تا توان 1000 وات در منزل یا محل کار بدون استفاده از ژنراتور و تنها با یک یا چند باتری خودرو استفاده کنید. این دستگاه نه تنها دارای سیستم های حفاظتی در برابر آسیب به مصرف کننده و خود دستگاه می باشد

و باتری دارای 2 فیوز است که در خارج از دستگاه تعبیه شده و به راحتی قابل تعویض می باشد.این دستگاه دارای خروجی USB برای شارژ دستگاه ها نیز می باشد.مانند تلفن همراه و تبلت توان خروجی در حالت پیک 3000 وات می باشد که در چند لحظه مانند لحظه راه اندازی دریل یا کمپرسور یخچال و … امکان پذیر است.

این مبدل رو تازه از خریدم خیلی بدرد بخور هست ان شاالله خوب کار کنه من برای استفاده از روشن کردن چراغ در کوه و پیک نیک خریدم فعلا جواب داده به اونایی که اهل گشت و گذار هستند توصیه می کنم

مبدل برق خودرو ارزانترین

دو سه ماهی میشه خریدمش تا الان کاراییش خوب بوده فقط واسه روشنایی . لامپ رو روشن میکنه ولی وقتی به خروجی دستگاه فاز متر میزنی نمیدونم چرا هردوش رو فاز نشون میده …

من این مدل رو برای دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۴ هشتاد تایی خریدم که اگه بری بره ازش استفاده کنم .به دستگاه وصل کردم و روشن شد نمایشگرها روشن شدن اما سرعت فن بطور محسوسی کمتر شد

از برق مستقیم .پمپ اب هم روشن شد و دما ثابت موند ، دریل 810 وات رونیکس رو هم باهاش روشن کردم و تقریبا ۲۰ تا سوراخ رو بشکه فلزی ایجاد کردم . البته این واتهایی که روی دستگاهها زده ، مصرف برقشون نیست ، احتمالا یا توان موتورشه یا یه عدد بی ربطیه ، چون برای 810 وات مصرف روی برق 220 ولت ،

لیست قیمت مبدل برق خودرو

بدون در نظر گرفتن اتلاف برای تبدیل که ضریب بزرگی هم هست ، نیاز داریم 68 امپر 12 ولت به ورودیش بدیم در صورتی که من مبدل رو به یک باتری 12 ولت 10 امپر وصل کردم این یعنی دریلی که روش زده 810 وات چیزی حدود 120 وات مصرف داره اونم

بدون در نظر گرفتن اتلاف و به فرض اینکه از تمام جریان 10 امپری باتری استفاده کرده باشه . این واتهایی که روی وسیله هایی که باهاشون سروکار داریم چطور بدست میاد نمیدونم اما احتمالا وات مبدل هم با همون فرمول بدست اومده اما درکل جوابگوی نیاز من بوده و ظاهرا کیفیت مناسبی داره

واقعاً عالیه،اون دسته از دوستانی که گفتن سوخت،این دستگاه چون دوتا فیوز بیرون و دوتا فیوز داخل دستگاه وجود داره کافیه که یکمی فنی باشید،و بتونید دستگاه رو باز کنید و کابل های ورودی دستگاه رو با آچار خوب سفت کنید،

لیست مبدل برق خودرو قیمت

چون اگه اتصال کابلها ضعیف باشه،دستگاه به هیچ وجه روشن نمیشه مگر اینکه کابل هاش رو سف کنید و دوباره مثل روز اول کار کنه عکسشو هم گذاشتم،همون کابل های قرمز و مشکی رو فقط کافیه خوب سفت کنید

چند نکته روبایدبگیم.وسیله هایی که توش المنت داره رو روشن نمیکنه مثل سشوار.کتری برقی.ولی من ریش تراش.دلر۴۰۰وات.روتست کردم کارکرد.درضمن یو اس پی قدرت شارژش خیلی پایینه.ولی وقتی شارژ رووصل میکنی زودشارژمیکنه.سیمهاس هم خیلی کوتاهه

با سلام اون دوستی که گفته یه لامپ کم مصرف بیشتر روشن نمیکنه کاملا اشتباه میکنه شما ورودی با آمپر خوب بهش بده راحت 1000 وات جواب میده من خودم با این دستگاه مینی فرز 800 وات روشن کردم

تبدیل برق ماشین به 220

من اول برق رو از فندکی گرفتم، وقتی وسیله ای وصل میکردم صدا میداد یا برق قطع و وصل میشد یا فن با سرعت کار میکرد، حتی لپ تاپ هم به زور برق میداد و دوتا وسیله رو اصلا نمیتونست برق بده، زدم مرجوع شه که گفتم

مبدل برق خودرو 5000 وات از برق مستقیم باتری خودرو هم امتحان کنم، وقتی برق مستقیم گرفتم عاااالی شد و مرجوعی رو لغو کردم و نگه داشتم، عالی کار میکنه

خیلی خوب و خفنه من خریدمش برای باند به راحتی میشه یه باند بزرگو بهش وصل کرد کیفت صداشم کم نمیشه واقعا عالیه وسیله ای مفید برای کارهای کوچک و راحتی سفر است نه ماه خریدم راضی هستم

قیمت اینورتر خودرو

یه هفته اس وصل کردم واسه یه ضبط خونگی ۲۲۰ واتی خیلی خوب جواب میده دیگه انواع شارژر و اینا رو بخوبی جواب میده

منکه یک ماهه استفاده می کنم راضیم حتی همزمان هم لامپ روشن بود هم از دریل استفاده می کردم جواب داد

دریافت که کردم سریع تست کردم ببینم چطوره کار نکرد چون از الکترونیک سر در میارم باز کردم ببینم چشه باز که کردم متوجه عمق فاجعه شدم یعنی انگار توی خط تولید فرقون دستی ساختنش اولش که یه دونه از لامپ ها کلا کنده شده بود

لیست قیمت مبدل برق خودرو دوم این که فیوز منفی رو به مثبت متصل کردن یعنی منفی فیوز نداره و مثبت 2 تا فیوز 40 امپری موازی که شده 80 امپر فیوز داره هیچ کودوم از ترانزیستور های داخلش به هیت سینک متصل نشده بودن نه این که

مبدل برق خودرو فندکی

جدا شده باشن ها کلا کیفیت ساختشون انقدر بد بوده چون ترانزیستور ها به هیت سینک وصل نیستن اگر هم کار کنه خیلی زود و با بار خیلی کم میسوزه از شدت حرارت خلاصه تاکید میکنم که خیلی بی کیفیته و نخرید من خودم مرجوع کردم مرسی

رو نوشته 1000 وات یعنی تا 500 وات رو باید ساپورت کنه اما من دستگاه 400 واتی رو بهش وصل کردم با نوسان زیاد کار کرد، فقط برای روشن کردن لامپ خوبه

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای سیستم برق خورشیدی ۱- اخطار صوتی در صورت کاهش ولتاژ باتری
۲- حفاظت در برابر افزایش دما
۳- در صورت وجود اتصال کوتاه در خروجی دستگاه خاموش شده و خروجی را قطع می کند.
مناسب برای خودرو – مبدل برق ۱۲ ولت باتری به ۲۲۰ ولت متناوب(AC) برای استفاده از دستگاههای با ولتاژ ۲۲۰ متناوب
– ولتاژ خروجی تثبت شده با تغییرات بار مصرفی
– دارای فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه
– دارای سیستم های حفاظتی چند گانه برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه و باتری
– دارای ۲ فیوز بیرونی – دارای خروجی USB

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green-500W

مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green-500W

تبدیل برق ماشین به 220

بدرد هیچی نمیخوره.لامپ ۳۵ وات زدم نوسان نوسان کرد سوزوند.واقعا چیز بیخودیه.یه ال سی دی ۳۲ اینچ رو نتونست روشن کنه.وسیله برقی که بهش وصل میکنه صدای ویز ویز جرقه میده.واقعا وسیله بدرد نخوریه حیف این پول.عودت زدم.

دستگاه را به ماشین که وصل کردیم روشن میشد ولی کار نمیکرد،فَنِش هم کار نمیکرد.کلا خراب بود

با عنایت به اینکه هر روز شاهد قطعی مکرر برق هستیم لذا خرید این دستگاه برای هرخانواده ضروریست .

مبدل برق خودرو 5000 وات

حتما بخرید چون خوبه کارت گارانتی هم داشت با شارژ کنترلر خورشیدی و پنل خورشیدی به راحتی باطری رو شارژ کنید و با این اینورتر برق رایگان بسازید.

 • قبلا دست ساز ساده خودم درست میکردم خوب نبود ولی اینو که خریدم جونم راحت شد
 • 410 وات لامپ وصل کردم جواب داد .فن هم فقط موقعی روشن میشه که هیت سینکش گرم بشه
 • به سشوار و پنکه و دریل 360 وات و تلوزیون و اب سرد کن وصل کردم جواب داد .عالیه
 • هیت سینک کفش یکم لق میخورد و صدا میداد البته اگه موقع کار ثابت باشه صدا نمیده.فن هم صدایی نداره.

قیمت مبدل برق خودرو

قیمت اینورتر خودرو ۱هقته واست خریدم تا حالا که خوب بوده ظرفیت اسمی اش رو داره منظورم اینه که تا ۴۰۰ وات رو ازش گرفتم مشکلی نداشته مشخصٱ سازنده خوبی اینو ساخته،

اگر از باتری مستقیم وصل بشه دریل و مینی سنگ فرز رو هم خیلی راحت جواب میده. فوق العاده خوبه من چند مدل رو امتحان کردم این خیلی خوب جواب داد و اگر خروجی بیش از حد بشه خودش اخطار میده.

بهترین مبدل برق خودرو

در ضمن در جواب اون دوستمون که گفته بدرد نمیخوره باید فیوز مربوط به فندکی رو ۴۰ آمپر بزارید و در ضمن از طریق فندکی نمیشه به توان ۴۰۰ تا ۵۰۰ وات رسید توصیه میکنم به باطری مستقیم وصل کنید تا از کارایی آن متعجب بشید

عزیزانی که این مبدل رو خریداری میکنن توجه داشته باشن اصلا توان نوشته شده رو نمیده و فقط برای روشنایی و اینکه حتی با باطری ۷۴امپر یک عدد لامپ مهتابی رو روشن نکرده و مهمتر اینکه به هیچ عنوان نمیشه برای روشنایی تلویزیون و وسایل الکترونیکی استفاده کرد چون باعث سوختن آنها میشود ..

برای داخل ماشین و سفر و حتی درون شهر داخل ماشین بسیار کاربردی و لازم هستش و کیفیت عالی از خریدم راضی ام ممنونم

قیمت مبدل برق خودرو جنسیس

سلام دوستان این محصول 500واته یعنی وسیله ای که توانش زیر 500 باشه باهاش روشن کنید مثل لامپ تلویزیون سیستم صوتی تصویری شارژر .لپ تاپ وایرلس چیزی که استارت اولیه نداشته باشد اگر میخواهید وسیله ای رو روشن کنید

قیمت اینورتر مبدل برق خودرو که استارت اولیه داشته باشد باید دو برابر توان وسیلتون توان مبدل باشد چون استارت اولیه دارد و در هنگام استارت زدن دو برابر برق لازم دارد مثلا با 500 وات پمپ هرتی دلر موتور کولر و غیره که استارت اولیه دارد روشن نمیشود

دوست عزیز از محصول الکی ایراد نگیرید برای این لوازمی که گفتم 500 جواب نمیده 2000 به بالا باید تهیه کنید که جواب مطلوب را بگیرد و اگر هم از این وسیله استفاده میکنید مستقیم از باطری بگیرید به جای فندکی که میزنید

مشخصه که فیوز میسوزه دوست عزیز برق مبدل رو از سر باطری بگیرید و سازنده این محصول هم الکی بازخواست نکنید . من 5ساله این مبدل رو دارم خدایش خیلی تو مسافرت مورد استفاده من شده

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای سیستم برق خورشیدی 1- هشدار صوتی، در صورت افت ولتاژ باتری و در صورت رسیدن ولتاژ به زیر 11 ولت، خروجی به صورت خودکار قطع می شود.
2- حفاظت در برابر افزایش دما (در صورتی که دستگاه توسط فن تا حد مجاز خنک نشود، خروجی به طور خودکار قطع و خاموش می شود.
3- در صورت وجود اتصال کوتاه در خروجی دستگاه، آن را خاموش و خروجی را قطع می کند.
مناسب برای خودرو – مبدل برق ۱۲ ولت باتری به ۲۲۰ ولت متناوب (AC) برای استفاده از دستگاههای با ولتاژ ۲۲۰ متناوب
– ولتاژ خروجی تثبت شده با تغییرات بار مصرفی
– دارای فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه
– دارای سیستم های حفاظتی چند گانه برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه و باتری
– دارای ۲ فیوز بیرونی – دارای خروجی USB

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green- 1500W

مبدل برق خودرو ویلیون مدل Green- 1500W

مبدل برق خودرو ونک

خرید این کالا را برای دوستان پیشنهاد میکنم ،من از این دستگاه که خریداری کردم کاملا راضیم

مبدل برق خودرو ایرانی هم اتصال به باتری هم جا فندکی داشت 1500 وات 125= 1500÷12(ولت باتری) معادل 125 آمپر لحظه ای میتونه بکشه اگر مصرف کننده توان بالا بهش وصل بشه پس ماشین من پژو پارس جافندکی

مبدل برق خودرو فندکی

فیوز 20 آمپر حداکثر وسیله با اتصال جا فندکی میشه وصل کرد 200 واته تا فیوز نسوزه اینورتر نصف توان ذکر شده کارایی دارد یعنی برا این 750 وات حداقل باتری ماشین رو این توان 66 آمپر باید باشد

که ورودی دستگاه امپر کم نیاره از اونجایی که حداکثر وات رو وسایل برقی می نویسن و باتری هم در زمان روشن بودن خودرو تا 14 ولت هم میره من یک دستگاه فرز مینی 850 وات روشن کردم باهاش بی مشکل و دریل با وات کمتر استفاده طولانی نکردم ولی راضی هستم اگر حداکثر توان مصرف دارید 66 آمپر باتری باید باشد

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای سیستم برق خورشیدی 1- هشدار صوتی، در صورت کاهش ولتاژ باتری و در صورت رسیدن ولتاژ به زیر 11 ولت، خروجی به صورت خودکار قطع می شود.
2- حفاظت در برابر افزایش دما (در صورتی که دستگاه توسط فن تا حد مجاز خنک نشود، خروجی به طور خودکار قطع و خاموش می شود.
3- در صورت وجود اتصال کوتاه در خروجی دستگاه، آن را خاموش و خروجی را قطع می کند. 12 ولت را به 220 ولت متناوب تبدیل کنید تا وسایل برقی شهری با حداکثر توان 1500 وات روشن شود، مراقب باشید از حداکثر توان دستگاه برای دوام بیشتر استفاده نکنید.
مناسب برای خودرو – مبدل AC 12 ولت به 220 ولت متناوب برای استفاده با دستگاه های 220 ولت AC
– تثبیت ولتاژ خروجی در صورت تغییر بار – وجود فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه
– سیستم های حفاظتی زیادی برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و باتری وجود دارد – دارای 2 فیوز خارجی – دارای خروجی USB

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. مبدل برق خودرو ویلیون مدل 12V-TO-220V-500W

مبدل برق خودرو ویلیون مدل 12V-TO-220V-500W

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای سیستم برق خورشیدی 1- هشدار صوتی، در صورت کاهش ولتاژ باتری و در صورت رسیدن ولتاژ به زیر 11 ولت، خروجی به صورت خودکار قطع می شود.
2- حفاظت در برابر افزایش دما (در صورتی که دستگاه توسط فن تا حد مجاز خنک نشود، خروجی به طور خودکار قطع و خاموش می شود.
3- در صورت وجود اتصال کوتاه در خروجی دستگاه، آن را خاموش و خروجی را قطع می کند. 4- در صورت خرابی اتصال، محفظه دستگاه محافظت می شود.
12 ولت را به 220 ولت متناوب تبدیل کنید تا وسایلی که با برق شهری کار می کنند را روشن کنید.به 500 وات حداکثر توجه کنید، از حداکثر توان دستگاه برای دوام بیشتر استفاده نکنید.
مناسب برای خودرو – مبدل AC 12 ولت به 220 ولت متناوب برای استفاده با دستگاه های 220 ولت AC
– تثبیت ولتاژ خروجی در صورت تغییر بار – وجود فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه
– سیستم های حفاظتی زیادی برای جلوگیری از آسیب به دستگاه و باتری وجود دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. مبدل برق خودرو ونک الکترونیک مدل 1200

مبدل برق خودرو ونک الکترونیک مدل 1200

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو ابعاد ۶.۸×۱۵.۷×۱۸.۳ سانتی متر وزن ۷۷۸ گرم
توان ۱۲۰۰ وات ولتاژ
ورودی ۱۲ ولت
حداکثر جریان لحظه ای ۱۲۰۰ ولت
حداقل جریان دائم ۴۰۰ وات
دارای سیستم محافظت از برق کشی خودرو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. مبدل برق خودرو ونک الکترونیک مدل 200

مبدل برق خودرو ونک الکترونیک مدل 200

مبدل برق داخل خودرو منبع تغذیه 12 ولتی خودرو را به برق شهری 220 ولتی تبدیل می کند. اینورتر خودرو در مکان های بدون برق شهری قابل استفاده است.با کمک اینورتر خودرو می توانید برخی از وسایل برقی مانند لامپ های کم مصرف، تبلت، لپ تاپ، سشوار، پنکه، پخش کننده MP3، شارژ دوربین های دیجیتال و غیره را راه اندازی و استفاده کنید.

بهترین مبدل برق خودرو

کار با مبدل خودرو ونک الکترونیک 200 بسیار ساده است. کافی است از دوشاخه فندک و گیره برای اتصال دو سر باتری خودرو برای راه اندازی وسایل برقی استفاده کنید…

اول که باز کردم کیفیت بد و ظاهرش تو ذوقم خورد و بعد که تست کردم حتی لبتابم هم نمیتونست شارژ کنه که به همین منظور خریده بودمش.. خلاصه اینکه راضی نیستم و کارمو راه ننداخت

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو ابعاد ۶.۵×۸.۳×۱۶ سانتی متر
وزن ۳۷۵ گرم
توان ۲۰۰ وات
ولتاژ ورودی ۱۲ ولت
ولتاژ خروجی ۲۰۰ ولت
DC حداکثر جریان لحظه ای ۲۰۰ ولت
حداقل جریان دائم ۸۰ وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. مبدل برق خودرو مدل 150w-AC

مبدل برق خودرو مدل 150w-AC

توان خوبی دارد فقط بخاطر داشتن فن ممکنه یه کم مصرف برقش بالا باشد البته قطعاً باید به اندازه 150 وات ازش توقع داشته باشیدابعاد به اندازه یک پاور بانک. در حالیکه در عکس ها واقعا بزرگتر به نظر می‌رسید. من فقط موبایلمو باهاش شارژ کردم مدام پیغام شارژر ضعیف است رو میده. دیگه استفاده ای نداشتم هنوز

برای شارژ موبایل و روشن کردن مودم تی دی ال تی ای استفاده کردم و راضی بودم

قیمت روز مبدل برق خودرو

دستگاه تو جعبه هایی بود که درش راحت باز میشد و متاسفانه من هم توی مدت مهلت گارانتی هفت روزه تست نکردم وقتیکه رفتم و زدم به ماشین دیدم کار نکرد ، گفتم شاید مستقیم وصل کنم کار کنه و بازم کار نکرد لذا یا نخرید یا همون اول تست کنید

امشب بردم باغ چند تا لامپ باهاش روشن کردم خیلی خوب وراحت بودم به باطری ماشینم فشار نیاورد دیگه موتور برق سنگین با خودم نبردم البته لامپ های ال ای دی ۹وات داشتم و اینکه من فندکی رو ازش جدا کردم گیره زدم با سر باطری راضیم ازش

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو تبدیل برق خودروی از ۱۲ به ۲۲۰ ولت
با استفاده از فندکی خودرو دارای حداکثر توان ۱۵۰وات
داری ۱ عدد در گاه ۵ ولت USB ۵۰Hz

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. مبدل برق خودرو فوسا کد 100

مبدل برق خودرو فوسا کد 100

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو ولتاژ ورودی : ۱۲ ولت
ولتاژ خروجی : ۲۲۰ ولت
توان : ۱۰۰ وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. مبدل برق خودرو سولار تک مدل TST-994 کد 1000

مبدل برق خودرو سولار تک مدل TST-994 کد 1000

خریدش به نظر من عالیه وقتی که برق میره کرکره مغازمو راحت میدم بالا وقتی هم که تو اسنپ هستم گوشیمو تو ماشین شارژ میکنم

این دستگاه رو به اسم هزار وات میفروشن ولی صد وات هم نیست چون اسپیکر کامپیوتر بهش وصل کردم سوخت ولی تلوزیون ال ای دی 32وبخاری گازی فن دار کوچک که با آدابتور روشن میشه ولامپ 20 ولت همه رو باهم وصل کردم

جواب داد وفقت اسپیکر کامپیوترم سوخت ومن فکر میکنم که 100وات هم نیست وعلت اینکه اسپیکرم سوخت سه تای دیگه نسخوت نمیدونه چیه

خرید مبدل خودرو

مبدل خوبیه ولی با این قیمت توصیه نمیکنم قیمت بالاست و با کمی پول بیشتر میشه مبدل قوی تری رو خریداری کرد که برای دراز مدت و مصارف صنعتی هم بکار بیاید این مبدل قیمت از قیمت واقعی خودش بیشتر میباشد

باید مراقب باشید برق مثبت یا منفی به بدنه آلومینیومی اتصال نکنه، که باعث سوختن میشه

امروز رسید دستم هنوز تست نکردم ولی متاسفانه همه ی پیچ ها خورده شده بود و مشخصه که باز شده قبلا کاملا واضح هست که پیچ‌گوشتی انداخته شده به دستگاه نه یکی نه دوتا پیچ بلکه همشون خورده شده احتمالا عودت کنم….

مبدل خودرو چیست؟

چند رو پیش خرید انجام دادم و امروز 17-03-1400 به دستم رسید. چندین ایراد اساسی داره. اولا به جای برق 220 ولت برق 190 ولت میده. هم با ماشین خاموش و هم روشن تست کردم.

این کسر ولتاژ برای وسایل برقی خیلی ضرر داره. دوما اینجا مدلش رو نوشته TST-994 اما روی جعبه محصول نوشته TS-1000S حالا کدوم درسته نمیدونم. یه کاتالوگ همراهش بود

که توضیحات مدلهای مختلف این برند رو داده بود اما هیچکدام از این دو مدل در اون ذکر نشده. (عکسش رو میذارم) درب زیرش لق میزنه خروجی USB جهت شارژ موبایل خیلی ضعیفه، کمتر از 300 میلی آمپر میده رو 4 ولت

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو مبدل برق ۱۲ ولت باتری به ۲۲۰ ولت متناوب(AC)
بهره گیری از تکنولوژی تداخل پایین بر روی دستگاههای الکتریکی مجاور ولتاژ خروجی تثبت شده
با تغییرات بار مصرفی دارای خروجی USB جهت شارژ موبایل و تبلت
دارای فن خنک کننده برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد
دستگاه دارای سیستم های حفاظتی چند گانه برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه و باتری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. مبدل برق خودرو ژیمی مدل CZNBQ01ZM

مبدل برق خودرو ژیمی مدل CZNBQ01ZM

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو رنک :سفید

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. مبدل برق خودرو جی امی استار مدل 3000MSW

مبدل برق خودرو جی امی استار مدل 3000MSW

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو مشخصات فیزیکی وزن (کیلو گرم): ۲.۵
جنس: آلومینیوم
قابلیت نصب ثابت: دارد
اتصال با پیچ
مشخصات فنی پورت USB
تعداد پورت یو اس بی: ۱عدد
خروجی یو اس بی: ۵ولت
۱ آمپر ولتاژ ورودی: ۱۲ولت
مستقیم ولتاژ خروجی: ۲۲۰ولت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. مبدل برق خودرو جی اچ کا مدل 2000w

مبدل برق خودرو جی اچ کا مدل 2000w

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو مبدل فوق مناسب برق ۱۲ ولت خودرو و برای تبدیل آن به برق شهری طراحی شده
مبدل برق جی اچ کا مدل ۲۰۰۰w دارای فن خنک کننده
مبدل فوق دارای سیستم اضطراری قطع برق در صورت نزدیک شدن به انتهای شارژ باتری می باشد
،که قبل از اینکه باتری کامل تخلیه شود سیستم را از مدار جدا می کند .
دارای یک درگاه usb جهت شارژ موبایل و لوازمی که با برق ۵ ولت کار میکنند تعبیه شده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. مبدل برق خودرو پیشرو الکترونیک مدل PE10

مبدل برق خودرو پیشرو الکترونیک مدل PE10

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو – قابلیت اتصال به فندکی خودرو
– افزایش‌دهنده‌ی ولتاژ برق ۱۲ ولت خودرو به برق ۲۲۰ ولت
– توان خروجی ۶۰ وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. مبدل برق خودرو پرکس کد pe2000

مبدل برق خودرو پرکس کد pe2000

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو – مبدل برق خودرو و باتری ۱۲ ولت به ۲۲۰ ولت توان ۲۰۰۰ وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. مبدل برق خودرو پدرام مدل 12V-TO-220V-500W

مبدل برق خودرو ویلیون مدل 12V-TO-220V-500W

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو – مجهز به سیستم کاهش باطری با قطع به موقع قبل از تخلیه باطری و جلوگیری از خوابیدن باطری
– صد درصد ایزوله
– ذکر توان حقیقی کارکرد دستگاه
– تمام اتوماتیک
– مجهز به کنترلر جهت کنترل عملکرد دستگاه
– خروجی برق با ولتاژ و فرکانس ثابت بدون نوسان در آمپراژ و ولتاژ و مجهز به سیستم آنتی شوک
– دارای دو خروجی برق ۲۲۰ ولت شهری روشن کردن لامپ خانگیدر چادر با تبدیل کیا
– تبدیل برق ماشین به برق شهری
– سبک و کم حجم ، زیبا و کاربردی با بدنه فلزی و مقاوم در برابر ضربه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. مبدل برق خودرو باسئوس مدل CRNBQ-01

مبدل برق خودرو باسئوس مدل CRNBQ-01

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – تمام خودروها
مناسب برای خودرو مجهز به ۴ پورت شامل ۲ پریز برق (US/JP)
یک پورت USB و یک پورت Type-C
توان خروجی ۱۵۰W حداکثر شدت جریان ورودی ۲۰A ۱۲V
حداکثر ولتاژ خروجی ۱۱۰ تا ۱۲۰ ولت، محدوده پاسخگویی فرکانسی ۶۰ هرتز شدت
جریان خروجی یو اس بی ۴٫۵V ۵A / ۵V ۴.۵A / ۵V ۳ A / ۹V ۲A / ۱۲V ۱.۵A
شدت جریان خروجی تایپ سی ۵V ۳A / ۹V ۲A / ۱۲V ۱.۵A،
دارای صفحه نمایش دیجیتال برای نشان دادن جریان و ولتاژ محافظت از دستگاه در برابر ولتاژ های بیش از حد
و اتصالات کوتاه، دارای دکمه خاموش و روشن دارای سری شارژر فندکی با کابلی به طول ۴۰ سانتی متر جهت شارژ
طریق فندکی ماشین ساخته شده از جنس پلاستیک PC + ABS مقاوم در برابر فشار
حرارت و ضربه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. مبدل برق خودرو آلفا مدل 12V-TO-220V-3000W

مبدل برق خودرو آلفا مدل 12V-TO-220V-3000W

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو – لیفان ۶۲۰
لیفان X۶۰
لیفان X۵۰
لیفان ۸۲۰
جک S۵
جک J۵
جک J۳

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. مبدل برق خودرو آلفا مدل 12V-TO-220V-2000W

مبدل برق خودرو آلفا مدل 12V-TO-220V-2000W

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو تمام خودروها
مناسب برای خودرو -تبدیل ۱۲ ولت خودرو به ۲۲۰ ولت AC
-جهت روشن کردن لوازمی که با برق شهر کار می کنند
-حداکثر توان ۲۰۰۰ وات
-ولتاژ ورودی ۱۲ ولت DC
-خروجی ۲۲۰ ولت
-شکل موج شبه سینوسی
-فن اتوماتیک ( روشن شدن فن در صورت دمای بیش از حد)
-مناسب و کاربردی برای خودرو جهت شارژ لپ تاپ و روشنایی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. مبدل برق خودرو اسمارت مدل 1000W

مبدل برق خودرو اسمارت مدل 1000W

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو تمام خودروها
مناسب برای خودرو -ولتاژ ورودی ۱۲ ولت DC
-خروجی ۲۳۰ ولت
-مناسب و کاربردی برای خودرو جهت شارژ لپ تاپ و روشنایی
-فیوز جهت جلوگیری کردن از سوختن دستگاه در برابر اتصال معکوس
-تبدیل ۱۲ ولت خودرو به ۲۳۰ ولت AC
-قابلیت شارژ انواع موبایل از طریق پورت USB
-دارای فن هوشمند
-دارای ۲ فیوز بیرونی
– دارای سیستم های حفاظتی چند گانه برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه و باتری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. مبدل برق خودرو اتوکر مدل DY-75

مبدل برق خودرو اتوکر مدل DY-75

مشخصات فنی ابزار

مناسب برای خودرو تمام خودروها
درگاه‌های ارتباطی USB
مناسب برای خودرو – وزن: ۱۴۰ گرم
– تعداد پورت‌: یک عدد
– قابلیت اتصال به فندکی خودرو
– دارای مبدل: استرالیا و چین – اروپا – انگلستان – آمریکا و ژاپن
– افزایش‌دهنده‌ی ولتاژ برق ۱۲ ولت خودرو به برق ۲۲۰ ولت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین مبدل برق های ماشین

راهنمای استفاده از اینورتر خودرو

 • اینورتر خروجی 220 ولت دارد، بنابراین باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • اینورتر 12 ولتی را به باتری 24 ولتی وصل نکنید، زیرا باعث سوختن اینورتر می شود.
 • محافظ برق یا چندراهی برق را به یک اینورتر وصل نکنید، زیرا باعث سوختن محافظ برق و اینورتر می شود.
 • مبدل های ولتاژ بالا دارای فن اتوماتیک هستند و زمانی استفاده می شوند که دما از دمای تعیین شده برای اینورتر بیشتر شود.
 • هیچ یک از مبدل ها را نمی توان موازی کرد، همه مبدل ها دارای یک موج خروجی شبه سینوسی هستند و تحمل توان ثابت آنها یک سوم توان نامی محصول است.
 • برای استفاده برای روشنایی با سوکت فندکی از لامپ LED یا کم مصرف با توان 50 وات یا کمتر و در صورت استفاده بیشتر از 50 وات از باتری دوتایی استفاده کنید.
 • از افزایش طول سیم ورودی اینورتر خودداری کنید این امر منجر به افت شدید برق در اینورتر می شود، اما می توانید تا 40 متر سیم رابط خروجی را وصل کنید.
 • لامپ های ال ای دی زیر 20 وات موجود در بازار را به مبدل ها وصل نکنید زیرا خازن به کار رفته در این لامپ ها باعث آسیب جدی به مبدل و یا عدم کارایی آن می شود.
 • اگر باتری به حد مجاز تخلیه برسد، اینورتر به طور خودکار خاموش می شود تا از تخلیه کامل باتری جلوگیری شود. در این حالت ماشین را به مدت 10 دقیقه روشن بگذارید تا باتری شارژ شود.
 • مبدل های برق برای روشن کردن ماشین های لباسشویی، سشوارهای پرسرعت، ماشین های جوش مناسب نیستند، مگر اینکه در عنوان یا توضیحات محصول مربوط به عملکرد این ماشین‌ها ذکر شده باشد.
 • دستگاه را با پوشش های پلاستیکی و سایر پوشش ها نپوشانید، زیرا از محفظه آلومینیومی نیز برای خنک سازی دستگاه استفاده می شود و با پوشاندن آن، عملیات خنک سازی به خوبی انجام نمی شود و از کار می افتد.
 • از ریختن آب و مایعات داخل دستگاه خودداری کنید و در صورت بروز این اتفاق از روشن کردن دستگاه به مدت 48 ساعت تا خشک شدن کامل برد خودداری کنید در غیر این صورت برد می سوزد و از گارانتی خارج می شود.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

2 تجربیاتی که شما داشته اید

 1. مبدل برق خودرو اینورتر mplus خیلی عالیه
  من استفاده کردم توانش خیلی واقعیه
  یه سالم گارانتی داره

 2. سلام خسته نباشید مبدل برق خودرو های که معرفی کردین واقعا عالیه پشتیبانی انلاین هر موقع سوال داشتم جواب من را دادند. تشکر از سایت بیک نیک که این مطالب قرار دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *