بهترین دوربین تفنگ در ایران کدام است؟ (10 مدل برتر)

اگر از آن دسته افرادی هستید که به ورزش های شکار و تیراندازی علاقه مند هستید، اولین سوال این است که دوربین مناسب برای اسلحه خود را انتخاب کنید.

دوربین تفنگ یکی از گیج کننده ترین جنبه های سلاح است، اگر دوربین تفنگ را بدون درک آن انتخاب و استفاده کنید، می توانید لذت تیراندازی را از دست بدهید و در شکار و تیراندازی ناامید شوید.

صرف نظر از این عوامل، نکات مهمی در این زمینه وجود دارد که دانستن هر یک از آنها منجر به انتخاب آسان و دقیق دوربین اسلحه شما می شود.

ضروت خرید دوربین خوب برای تفنگ بادی

بیشترین کاربرد دوربین های تفنگ در تفنگ های بادی است. خیلی از علاقه مندان فکر میکنند که دوربین های مخصوص تفنگ های شکاری را نیز میتوانند برروی تفنگ بادی خود نیز استفاده کنند.

در واقع اکثر تفنگ های پیستونی فنری و اکثر تفنگ های پرقدرت دارای اجزای متعددی هستند، اما این ضربه ها طبیعی نیستند، بلکه قسمت های مختلف این ارتعاش وارد تفنگ و اجزائ تفنگ شما می شود.

در تفنگ های بادی فنردار دو نوع پس زدگی وجود دارد، اول اینکه وقتی فنر بیرون می آید، جلوی تفنگ را به عقب می راند و دوم اینکه وقتی پیستون به انتهای حرکت خود رسید، قنداق را به جلو می راند! این لرزش و شلاق مضاعف باعث آسیب به اجزاء به خصوص به دوربین اسلحه در طول زمان یا حتی شلیک های متعدد می شود.

راهنمای خرید بهترین دروبین تفنگ

دوربین با زوم ثابت یا متغیر

دوربین با زوم ثابت

ما اولین انتخاب خود را روی یک دوربین با زوم ثابت قرار می دهیم، در اینجا ما در مورد چشمی دوربین (عدسی که از آن نگاه می کنید) صحبت می کنیم. به عنوان مثال، در دوربین های زوم ثابت مانند 4×32، اولین عدد بزرگنمایی دوربین است، به این معنی که دوربین می تواند تا 4 برابر زوم کند.

بزرگنمایی های بالاتر برای مسافت های طولانی تر عالی هستند، اما به خاطر داشته باشید که هر چه زوم نزدیک تر می شوید، میدان دید شما کاهش می یابد و هر چه نزدیک تر می شوید، نور کمتری وارد دوربین می شود و باعث می شود هدف شما تیره تر به نظر برسد.

سپس طبق توضیحات بالا به نظر می رسد که لنز دوربین 6×32 تیره تر از دوربین 4×32 است و همچنین میدان دید کمتری را در اختیار شما قرار می دهد.

دوربین با زوم متغیر

دوربین های زوم ثابت معمولاً میدان دید کمتر و وسیع تری نسبت به دوربین های زوم متغیر دارند، دوربین های زوم ثابت برای تیراندازی از فواصل نزدیک و اهداف متحرک بسیار مناسب تر هستند، در واقع این دوربین ها برای شکار حیوانات کوچک هستند.

در فواصل کوتاه، آنها گزینه خوبی در نظر گرفته می شوند. همچنین، این دوربین ها قطعات متحرک زیادی ندارند، بنابراین کار با آنها بسیار راحت تر از دوربین های زوم متغیر است.

از طرفی دوربین های با زوم متغیر نیز وجود دارند، به عنوان مثال در این نوع دوربین ها لنز دوربین این قابلیت را دارد که از یک عدد خاص به عدد دیگری مانند 3 تا 9، 4 تا 16 و … زوم کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و شگفت انگیز دوربین لنز متغیر این است که می توانید چندین نیاز تیراندازی را به طور همزمان برآورده کنید

که می توان از آن ها به بزرگنمایی کم و میدان دید وسیع تر، بزرگنمایی بالا برای تیراندازی در فواصل طولانی و شفافیت های مختلف نام برد.

قطر لنز خروجی

اگر به دنبال این مشخصه در دوربین خود هستید، باید بگوییم که این مشخصه در انتهای نام دوربین و بعد از حرف x قرار می گیرد، به عنوان مثال در یک دوربین 3.9×40 عدد اول حداقل بزرگنمایی است، عدد دوم. حداکثر بزرگنمایی و آخرین عدد قطر لنز دوربین است که به معنای 40 میلی متر (4 سانتی متر) است.

به عنوان مثال دوربین 3.9×40

  • عدد اول: 3 حداقل بزرگنمایی
  • عدد اول: 9 حداکثر بزرگنمایی
  • عدد آخر: 40قطر لنز

نکته بسیار مهمی که در مورد لنز دوربین باید بدانید این است که هرچه قطر لنز دوربین بیشتر باشد، نور بیشتری وارد لنز دوربین می شود و تصویر شما واضح تر می شود و همچنین وضوح تصویر با افزایش زیادی نیز افزایش می یابد. خیلی بهتر باشه

دیافراگم دوربین معمولا بین 32 تا 50 میلی متر است که در بین تیراندازان بسیار محبوب است.

لازم به ذکر است که اگرچه دیافراگم بزرگتر وضوح تصویر را افزایش می دهد، اما باعث افزایش سایز و وزن دوربین نیز می شود، پس بهتر است قبل از خرید دوربین این موارد را در نظر داشته باشید.

مفهوم (FFP) و (SFP) در دوربین تفنگ بادی

مفهوم (FFP) و (SFP) در دوربین تفنگ بادی

هر دوربینی برای هدفگیری دو حالت اصلی دارد. اگر نقطه لید جلوی دوربین باشد به آن FFP و اگر نقطه پشت دوربین باشد به آن SFP می گویند. در هنگام تیراندازی و شکار، تصاویر ارائه شده توسط دو دوربین متفاوت است و همین موضوع باعث درگیری تیراندازان شده است.

قبل از هر چیز همه ما می دانیم که دوربین های تفنگ بادی دارای رتیکل هستند و باید اشاره کنیم که مشبک در مرکز اول یا دوم قرار دارد.

هنگامی که رتیکول دوربین شما در ارتفاع دوم یا SFP قرار دارد، هیچ تغییری در اندازه میلدات ها ایجاد نمی شود و رتیکول فقط با بزرگنمایی اتفاق می افتد، در حالی که شبکه دوربین شما در ارتفاع اول یا FFP قرار دارد و بزرگنمایی رتیکول و میلدات نیز افزایش می یابد و تعداد میلدات قرار داده شده روی تصویر کاهش می یابد.

به طور کلی، دوربین های SFP برای مسابقات تیراندازی مانند بنچ‌رست و فیلدتارگت بهترین هستند، زیرا اندازه مشبک با اندازه و اندازه تغییر نمی کند.

طرف دیگر؛ دوربین های FFP برای شکار افراد بسیار مفید و مناسب هستند زیرا اندازه شبکه و بزرگنمایی قابل تنظیم دارند.

رتیکل دوربین چیست؟

رتیکل دوربین

رتیکل ها قطعاتی هستند که در صنعت اپتیکی استفاده می شوند مانند فاصله یاب، دوربین های دوچشمی و تجهیزات نوری، تلسکوپ های مدرج و میکروسکوپ. خطوط علامت گذاری با توجه به نیاز هر صنعت به روشی خاص تولید و طراحی می شود.

رتیکل یکی از ابزارهای ضروری برای هر محدوده ای است که هدف گیری و تیراندازی شما را بسیار آسان می کند. رتیکل در انواع و اشکال مختلف طراحی شده است که هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند.

به طور کلی دو نوع توری دوربین در بازار وجود دارد که بسته به نحوه استفاده از دوربین با سیمی یا نوع دیگری که حکاکی شده است می توانید آنها را تهیه و استفاده کنید.

در نوع اول که سیمی است دو سیم به صورت پلاس در لنز دوربین قرار می گیرد و در نوع دوم پلاس و نقاط روی لنز حک می شود.

یک نکته مهم این است که نوع اول که سیمی معمولاً در برابر ضربات تفنگ بادی خیلی خوب نیستند، اما در برابر سلاح های PCP بسیار مؤثر هستند. رتیکل حکاکی شده برای تفنگ های فنری و ضربه بالا توصیه می شود.

1. دوربین تفنگ بی اس آ مدل SWEET

بهترین دوربین تفنگ بادی

سلام‌ برای‌ هاتسان 1100 خوبه‌ یا نه پاسخ سلام دوست عزیز، برای 1100 قابل نصب است

سلام میخوام روی هاتان نصب کنم پایه هاش میخوره پاسخ سلام دوست عزیز، پایه ها استاندارد و قابل نصب می باشد

بهترین دوربین تفنگ برای هاتسان 1100 th خوبه یا نه پاسخ سلام دوست عزیز، بله روی 1100 هاتسان جواب میدهد.

بهترین دوربین برای تفنگ برنو

سلام این دوربین به درد کرال n01 کالیبر۵.۵ با ۲۳ ژول قدرت میخوره؟ پاسخ سلام دوست عزیز، اگر ضرب داره دوربین های GAMO (گامو) پیشنهاد میدم وگرنه کار بسیار خوبی هست

سلام. بهترین دوربین تفنگ واسه دیانا ۵۲ گرفتم با پایه یک تکه.فعلا یک هفتست که تنظیماتش بهم خورده.قبلا چند عدد دوربین نصب کرده بودم که تنظیماتش بهم میخورد.

من تفنگ گامو مدل شادو 1000 را سال 97 خریدم الان براش این دوربین را گرفتم. با وجودی که دوربین هم قیمت تفنگ درآمد.از خریدم راضی ام.

بهترین مارک دوربین تفنگ گلوله زنی

عالیه حتما بگیرین فقط اگر تنظیم بود و درپوش داشت عالی میشد

بهترین دوربین تفنگ برای تفنگهای چینی خیلی خوبه . فقط یکم باید پایه هاشو با دقت نصب کرد که موقع تنظیم دوربین اذیت نکنه

امروز رو هاتسان رنجر ۱۱۰۰ بستم ۵۰ تا ساچمه انداختم خوبه راضیم کیفیت خوبی داره و کار راه اندازه کاش درپوش لنز داشت

بهترین دوربین تفنگ بادی

مشخصات فنی دوربین

وزن ۴۵۰ گرم
قطر دهانه ۴۰ میلی متر
بزرگنمایی ۳ تا ۹ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
پایه دو تکه دستمال تنظیف محافظ لنزها دفترچه راهنما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دوربین تفنگ مدل N 4×28

بهترین دوربین برای تفنگ بادی فنری

در حد قیمتش خوبه ولی تنظیم کردنش سخته باید کسی تنظیمش کنه که بلد باشه کمی دیدش تاره که اون تاثیر زیادی در تیراندازی نداره

بهترین دوربین تفنگ خوب بود و خوبترش اینه که با تفنگم یه مارکه و دقیق بودو نوشته بودن در لنز نداره ولی داشت و کاملا راضی هستم

دوربین خوبیه من راضیم خوب و کاربردی ولی هنوز تستش نکردم ولی وضوح خیلی زیادی داره عالیه

بهترین مدل دوربین دیسکاوری

دوستانی که میگن تنظیم نداره داره دوتا و باید درپوش اون رو بردارن.

طبق نظرات بقیه خریدمش وای وقتی نصب کردم واقعا انتظار نداشتم با این قیمت انقدر خوب باشه

بهترین دوربین تفنگ اما خیلی خفن نیست ولی برای ظاهر تفنگتون خوبه قیمتشم خوبه من تو تخفیف بود خریدم اگر انتظارتون زیاده باید بالای دو تومن پول بدید .

بهترین دوربین اسلحه شکاری

بهترین دوربین تفنگ خوبیه با توجه به قیمتش ولی روی شیار اسلحه حرکت میکنه

با توجه به قیمت واقعا عالیه. بعضی دوستان نوشتن برای زیبایی فقط خوبه، در صورتی که اصلاً اینجوری نیست هم زیبایی خوبی داره هم نشانه گیری خوبی

بهترین دوربین برای تفنگ برنو

مشخصات فنی دوربین

وزن ۱۱۵ گرم
ابعاد ۲۷x۴x۴ سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دوربین تفنگ مدل EG 40 × 9-3

بهترین دوربین تفنگ پی سی پی

باسلام من برای تفنگ بادی چینی گذاشتم عالی بود هم دقیق بود و هم زوم عالی داشت و هم فوکوس عالی داشت عالی و خوب است.

بهترین دوربین تفنگ قیمت‌ مناسب و هم زوم دقیق بعضی از دوستان نوشته بودن فقط برای ظاهر خوبه اصلا هم اینجوری نیست هم دقیق من تو فاصله ۵۹ متری یک گنجشک زدم و در ۵۳ متری در نوشابه

من برای تفنگ هاتسان ۴.۵ خریدم نسبت به قیمتش خوبه ولی زوم زیادی نداره و تنظیم کردنش هم سخته و باید دست کسی که بلده بدید تا تنظیم کنه اما به نظر من برای تفنگ های pcp بهتر جواب بده چون لگد نداره و تنظیم دوربین بهم میخوره در کل خوبه .

بهترین دوربین تفنگ

به اندازه ایی که هزینه کردم کارایی داشت برای تفنگ چینی خوب بود.. مسلما بیشتر هزینه کنی بهترش رو بگیرید

من خودم تک تیراندازم و زیاد با دوربین های حرفه ای مثل pso 1 یا pm2 سرکار دارم برا یه چیز خیلی ابتدایی و مبتدی روی تفنگ بادی غیر حرفه ای خوبه به نسبت قیمتش

بهترین دوربین تفنگ خوبی است ولی دوربین تنظیم نبود یه سیبیل درست کردیم یه بسته تیر خالی کردیم تا دقیق تنظیم کردیم

دوربین تفنگ شکاری

عالی بود فقط به علت ضربه تفنگ بادی مجدد باید تنظیم بشه و با چسب باید بسته بشه یه بار از تفنگ افتاد و لبه کج شد.

هر کسی با اسلحه بدون دوربین کارکرده عادت کرده بدون دوربین نخوره ولی هرکی بلد نیست بخوره

بهترین دوربین تفنگ خوبه برای تفنگ بادی های ارزون به اندازه پولی که میدی خوبه

یکسال و نیمه دارم خوب کار میکنه رتیلش هم مشکلی نداشته تا حالا

بهترین مارک دوربین تفنگ گلوله زنی

مشخصات فنی دوربین

وزن ۳۸۰ گرم
قطر دهانه ۴۰ میلی متر
بزرگنمایی ۳ تا ۹ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
قابلیت‌های تصویری : توانایی زوم
قطر مردمک خروجی : ۴۰ میلی متر
دارای یک جفت پایه دو تکه
دارای ۲ عدد درپوش لنز برای محافظت
دارای دستمال تنظیف
دارای رتیکل رنگ مشکی، سبز، قرمز
دارای رتیکل سیمی
ضد شوک ضد آب ق
ابلیت نصب بر روی تمامی تفنگ های بادی و پی سی پی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دوربین تفنگ مدل 28×7-3 C

دوربین اسلحه ۲۷۰

سلام من این دوربین خریدم دو تا مشکل داشتم یک اینکه چراغش روشن نمیشه حالا یا باطریش خرابه یا چراغ نمیدونم باید باطری بگیرم تست کنم دوم اینکه رتیکل درختی بود تو اگهی اما الان بعلاوه ساده است و با حدود ده تیر.

بهترین دوربین تفنگ رتیکلش چرخید بخاطر مهارتی که دارم تونستم بازش کنم و با سلام و صلوات ببندم تا سفت بشه در کل خوبه ولی شانس من بود این اتفاقات برام افتاد

قیمت دوربین تفنگ برنو

عالی هست تا حالا که خوب جواب داده تا ببینیم در آینده چطوره خیلی خوبه کیفیت داره نسبت به قیمتشم به صرفه هست

بهترین دوربین تفنگ من دو ماه پیش گرفتم تقریبا خوبه ولی پیچ پایه ای بعد از پنجاه تا تیر خراب شد مجبور شدم تازه بخرم ولی در هر حال خوبه

نقاط قوت گویای همه چیز هست از بیرون خیلی ارزون تر هست و دوربین خیلی با کیفیتی هست البته فوق العاده

قیمت دوربین کلاشینکف

من خریدم به سختی تنظیم میشه با هر تنظیم بالا سمت راست رو نشانه میره.

بهترین دوربین تفنگ وضوح تصویر بالایی داره بزرگنمایش از ۳تا۹ برابر میشه که قابل قبوله در حد یه دوربین شکاری در حد متوسط است ولی به راحتی تنظیم نمیشه

این دوربین رو به کمک پایه یک تکه روی هاتسان ۱۱۰۰ ایکس بستم.خیلی دید شفافی داره.به راحتی هم تنظیم شد.

بهترین دوربین برای تفنگ بادی فنری

مشخصات فنی دوربین

وزن ۱۰۰ گرم
قطر دهانه ۲۸ میلی متر
بزرگنمایی ۳ تا ۷ برابر
گستره قطر دهانه تا ۵۰ میلی متر
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : تا ۷ برابر
قابلیت‌های تصویری : توانایی زوم
اقلام همراه : دو درپوش برای جلوگیری از کثیف شدن و گرد و غبار گرفتن
سایر توضیحات :
مناسب برای تفنگ بادی ضد آب، ضد بخار و ضد ضریه
دارای روکش چندگانه DDB
دارای زاویه میدان دید عریض
دارای عدسی با فوکس سریع

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دوربین تفنگ مدل 4×20 ZT

دوربین تفنگ pcp

غیر اصل هست و بعد چندتا تیر اندازی پیج های همه قسمت های دوربین شل میشن و اگه حواست نباشه کلا داغون میشه که سر من اومد گلا پشیمونم از خرید.

بهترین دوربین تفنگ همینجوری نگاه کردم خوبه کیفتم باید خوب باشه بعد نصب و تنظیم کردن و امتحان کردن دور و نزدیک نظرم کامل و دقیق بهتون میگم

دوربین بسیار عالی واضح دقت بالا دارای قابلیت تعویض رنگ ریتیکال بد نیست راضیم ازش بعد حدود ۶۰ شلیک شل میشه دوربین دوباره باید سفت کنی

تفنگ شکاری دوربین دار

دقیق‌.با کیفیت.من قبلا شبیه این داشتم خواستم همین جوری سفارش بدم چون از آرایش باخبر بودم ولی واقعا دقیقه راحت میکنه کارتونو ارزششو داره

واقعا عالیه فک نمیکردم اینقدر خوب باشه بخرین پشیمون نمیشین نسبت به قیمتش خوبه

من از جای دیگه خریدم بهترین دوربین تفنگ عالیه از هر جهت، فقط بخاطر اینکه تفنگ من جای تیرش کمی وسطه بزرگی دوربین یکم سخن کرده مسلح کردنو

خرید دوربین تفنگ بادی

من که استفاده میکنم رو پی سی پی خیلی خوبه، قیمتش نسبت به بقیه مدل ها هم ارزونتره، خلاصه بدرد کار من خورده

بسمه تعالی با عرض سلام این دوربین بسیار باکیفیت و خوش ساخت است و ارزانترین دوربینی هست که به عنوان یک بهترین دوربین تفنگ با کیفیت می شود

بهترین مدل دوربین دیسکاوری

مشخصات فنی دوربین

وزن 100 گرم
ابعاد ۲۷x۳x۴ سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دوربین تفنگ کومت مدل 1X35

دوربین روی اسلحه

خرید تنظیم اون خیلی راحت و سریع انجام میشه برای تنظیم کردن یک کارت بگذارید و وسطش یک نقطه بکشید و از فاصله ده متری دقیق هدف گیری کنید در صورتی که به هدف نزدیک دوربین را تنظیم کنید

و از پیچ های راستگرد و چپگرد دوربین استفاده کنید و از بالا و پایین دوربین استفاده کنید تا دقیقا تنظیم گردد شاید حدود بهترین دوربین تفنگ رب ساعت تنظیم کردنش زمان ببره و یک عدد باتری همراه دوربین است

دوربین پی سی پی

که چراغ رتیکل داخل دوربین به رنگ سبز و قرمز روشن میشه و میزان کم و زیادی نور هم قابل تنظیمه خلاصه راضی هستم از خرید من از تفنگ برای زدن پرنده اصلا استفاده نمی کنم بلکه فقط برای هدف زنی سر نو شابه و جلد کبریت و چیزهای کوچک واقعا تیراندازی ورزش لذت بخشی است

بهترین دوربین تفنگ خلاصه خیلی وقت بود دنبال دوربین خوب می گشتم تا این رو پیدا کردم دوربین از این بهتر هم هست اما قیمت ها خیلی بالاست و این دوربین کار راه بنداز و با کیفیت هست الان ۷۶۵ تومان خریدم

دوربین اسلحه

مطمئنم چند وقت دیگه قیمتش چند برابر میشه خلاصه پیشنهاد می کنم ارزش خرید داره و پشیمون نمیشید میشه بیشتر هم در موردش نوشت فکر می کنم این توضیحات کافی باشه و نظرات دیگر دوستان رو هم بخونید و بعد برای خرید اقدام کنید . یا علی مدد

اول پایه را بستم و هر چی اومدم کالیبره کنم نشد چون خود دوربین بخاطر پایه کج بسته شده بود یه بار دیگه از بهترین دوربین تفنگ باز کردم و با دقت به تفنگ هاتسان ۱۱۰۰ بستم و بعد کالیبر کردم الان از ۱۲ متری با نیم سانت خطا هدف را میزنم عالیه بنظرم

بهترین دوربین اسلحه شکاری

مشخصات فنی دوربین

وزن ۱۱۵ گرم
قطر دهانه ۳۳ میلی متر
بزرگنمایی ۱ برابر
میدان دید (در 1000 یارد) ۱۵۸
سایر مشخصات گستره بزرگنمایی : تا ۷ برابر
نوع فوکوس : عادی
میدان دید (زاویه) : ۷ درجه
قاب محافظ شیشه، باتری، آچار آلن، دستمال تنظیف
فاصله راحتی چشم
۲۰۰ میلی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-1 3-9X40 AO

تفنگ دوربین دار شکاری

به موقع به دستم رسید، کیفیت ساخت نسبت به قیمتش خوبه، روی اسلحه هاتسان ۱۱۰۰ نصب کردم، عالی و دقیق هدف رو میزنه، خودم با یه خورده دقت تنظیمش کردم.

بهترین دوربین تفنگ وضوح خوبی داره با همین پایه های خود دوربین روی هانتر ۳۰۱ بستم خوب بود نسبت به قیمت ارزش خرید بالای داره

تفنگ بادی پی سی پی دیجی کالا

سلام ، من این دوربین رو برای تفنگ بادی ۵.۵ آرتا خریداری کردم عالی است از هر نظر ، فقط باید تنظیم بشه

وزن ایده آل و خوب همراهش پایه های خوبیم هست رینگ 25 و ریل 11 میلیمتری. روی تفنگ 4.5 بستم تا متراژ 50 متر وضوح خوبیم داره و اینکه رتیکلش روشن میشه به دورنگ قرمز و سبز ک دید رو بهتر میکنه

قیمت دوربین تفنگ بادی امریکایی

اگه درست صفر بشه معمولا توی 20 یا 25 متر خیلی عالی دقت میده و اینکه آنتی شوک این بهترین دوربین تفنگ آنقدر قوی نیست،

ک روی تفنگ های بالای 24 ژول ببندینش و خب به نظرم اصل بودن چیزی ک بدستم رسید چون هیچ جا ننوشته بود چین و همینطور bushnell نیست و به درستی bushnell هست

بهترین دوربین تفنگ پی سی پی

مشخصات فنی دوربین

وزن ۴۱۰ گرم
قطر دهانه ۴۰ میلی متر
بزرگنمایی ۹ برابر
نوع منشور Porro
سایر مشخصات نوع اپتیک : پرو
گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : از ۷ تا ۱۵ برابر
قابلیت‌های تصویری : توانایی زوم
نوع فوکوس : فوکوس از جلو
نزدیک ترین فاصله فوکوس : ۱۰
اقلام همراه : سانشیلد ، محافظ لنز ، دفترچه راهنما ، دستمال ، برگ مشخصات دوربین
قطر مردمک خروجی : ۳۵ میلی متر
توضیحات مقاومتی : انتی شوک واقعی بوده و توانایی استفاده بر روی انواع تفنگ تا کالیبر ۲۷۰ را دارد
توضیحات توانایی زوم : قدرت زوم ۳ الی ۹ برابر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT_R 6-24X42 AOE

اسلحه شکاری دوربین دار

سلام. این بهترین دوربین تفنگ قیمت مناسبی دارد و پایه دوربینش برای ریل ۱۱ و ارتفاعش ۵ سانت است. نورگیری خوبی در شب داره

ولی اگر شفافیت براتون خیلی مهمه اینو نگیرید. برای فوکوس کردن دلخواه حتما باید درپوش جلو دوربین باز کنی تا بتونی بهترین فوکوس داشته باشی.

قیمت دوربین تفنگ بادی امریکایی

البته اگر برای ۱۵ متر تنظیم کنی که بهترینه اونوقت برای بیشتر یا متر آن کمی تصویر وضوح نداره برای تنظیم راحت تره دوربین هم بهتره یک لیزر به تفنگ خود ببندید

من این دوربین روی تپانچه pc1 بستم چون سبکه. دقت خیلی خوبی به تفنگ داده و از فاصله ۱۵ متر که بهترین فاصله برای این تپانچه هست دقیقا به هدف میزنم. با تشکر

قیمت تفنگ بادی گامو شادو 2000

این دوربین رو برای pcp به شدت توصیه میکنم، چون pcp لگد نداره و نیاز نیست هزینه زیادی کنید، بهترین دوربین تفنگ اما برای فنری نمیدونم چطور باشه

سلام من سالهاست با تفنگم ۵/۵ با ژول ۱۶ هستش کار کردم و باهاش حال میکنم در مورد دوربین تفنگ اطلاعات زیادی دارم اما با خرید این دوربین خواستم

دوربین تفنگ

مشخصات فنی دوربین

وزن ۶۸۰ گرم
قطر دهانه ۴۲ میلی متر
بزرگنمایی ۲۴ برابر
نوع منشور Porro
سایر مشخصات گستره قطر دهانه : تا ۵۰ میلی متر
گستره بزرگنمایی : بیشتر از ۲۰ برابر
قابلیت‌های تصویری : توانایی زوم
نوع فوکوس : فوکوس از جلو
نزدیک ترین فاصله فوکوس : ۱۰
اقلام همراه : آفتابگیر (سانشیلد) ، دفترچه راهنما ، دستمال مخصوص برای تمیز کردن لنز
قطر مردمک خروجی : ۳۵ میلی متر
توضیحات توانایی زوم : توانایی زوم ۶ الی ۲۴ برابر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دوربین تفنگ تی سی مدل 40

قیمت دوربین اسلحه گلوله زنی

یه تنوعی به خودمو بهترین دوربین تفنگ بدم اما حالمو بد خراب کرد این دوربین از لحاظ ساختاری بدون هییییچ نقص مشکلی هست اما اما بدترین مشکلش اینه که خطا زیاد داره تا فاصله چهار متر به هدف خوب میزنه اما از چهار متر بیشتر شد

با هفتاد سانت تا یک متر اطراف هدف میزنه در زمانی که داشتم تنظیم میکردم حتی برا دلخوشیم یه دونه گلوله به هدف از فاصله ده متر به هدف نزد حیف از اون همه گلوله ای که واسش حروم کردم.

دوربین تفنگ بادی امریکایی

بهترین دوربین تفنگ کیفیت معمولی پایه دوربینش کیفیت پایینی دارد یک پایه یک تیکه تهیه کنید ( ترجیحا پایه لئوپولد )

در مجموع رضایت بخش است، فقط پایه اش به تفنگ بادی نمیخوره مجبورشدم هزینه کنم و پایه مخصوص بگیرم،درکل راضی ام حرف نداره

دوربین تفنگ بادی ارزان

بهمراه دوربین یک جفت پایه برای نصب هست که باعث تسریع کار می شود.

یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب دوربین وزن اون هست که این دوربین از وزن مناسبی برخوردار.

بهترین دوربین تفنگ هنوز زود تفنگ که نبستمش ولی وضوحش خوبه …جنسش بد بنظر نمیرسه …ممنون

دوربین تفنگ بادی

مشخصات فنی دوربین

وزن 500 گرم
ابعاد ۲۸x۶x۷ سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *