راهنمای خرید اینترنتی انواع بهترین استابلایزر خانگی

استابلایزر یا تثبیت کننده چیست؟ استابلایزر نوعی محافظ هوشمند برای وسایل برقی است. این محصول دارای مصارف خانگی و اداری می باشد و قابل استفاده برای کامپیوتر و لوازم خانگی جهت محافظت در برابر صاعقه و افزایش و کاهش نوسانات ناگهانی و دائمی ولتاژ، صدا و برق در شهر و اتصال کوتاه به اتصالات داخلی لوازم برقی متصل به خود، لوازم خانگی و اداری شما برای محافظت

وسایلی مانند کولر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر و یخچال، تلویزیون و کنسول بازی و غیره. در خانه ها در شرکت ها و سازمان ها: ماشین های اداری و تجهیزات آزمایشگاهی به نوسانات برق بسیار حساس بوده و آسیب می بینند، استابلایزر برای اطمینان از مصرف انرژی آنها از این قطعات در پایداری کامل عمل می کند.

استابلایزر ولتاژ چیست؟

با توجه به افزایش مشترکان برق شهری و به دنبال آن افزایش تعداد وسایل برقی و یا مشکل در توزیع صحیح برق، ممکن است ولتاژ برق شهری از 220 ولت بیشتر یا کمتر شود. این تغییرات می تواند به ابزارهای مانند موتور برق و کمپرسور باد یا دستگاه ها آسیب برساند. بدین منظور برای حفاظت از وسایل برقی خانه، تجهیزات اداری، تجهیزات پزشکی، سیستم های روشنایی و … باید از استابلایزر استفاده کرد.

این دستگاه ولتاژ 220 ولت (حداقل ولتاژ و حداکثر ولتاژ در بازه زمانی معین) را در صورت افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ شهری تصحیح می کند و آن را به 220 ولت برمی گرداند و بدون وقفه از وسایل برقی محافظت می کند. . تثبیت کننده تنها در صورتی برق خروجی را قطع می کند که ولتاژ کمتر یا کمتر از حداقل یا حداکثر ولتاژ مجاز دستگاه باشد.

ضرورت خرید استابلایزر

به طور معمول، تمام تجهیزات و دستگاه های الکتریکی برای طیف وسیعی از ولتاژهای ورودی طراحی و ساخته می شوند. با توجه به حساسیت دستگاه، محدوده عملکرد تجهیزات به مقادیر خاصی محدود می شود.

به عنوان مثال، برخی از لوازم الکتریکی قادر به تحمل ولتاژ + و -10 هستند. با این حال، انواع دیگر دستگاه های الکتریکی فقط تا + و -5 را تحمل می کنند.

نوسانات ولتاژ در اکثر مناطق به ویژه در خطوط انتهایی کاملاً رایج است. دلایل مختلفی می تواند این نوسانات ولتاژ را به وجود آورد از رایج ترین آنها می توان به روشنایی، سیم کشی معیوب، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، خطاهای الکتریکی و … اشاره کرد.

این نوسانات می تواند باعث بروز حوادث جدی و آسیب به لوازم خانگی و تجهیزات الکتریکی شود. که ما میتونید از استابلایزر برای رفع این نوع مشکلات استفاده کنیم.

مزایای استفاده استابلایزر

استابلایزرها که به انواع تثبیت کننده ها یا استابلایزرها نیز گفته می شود و ترانس های اتوماتیک برای جبران نوسانات ولتاژ در شهر استفاده می شوند و با کمک آنها می توانند به تجهیزات برق آسیب وارد کنند.بیمه شده به دلیل نوسانات ولتاژ در شهر.

مهمترین مزیت استفاده از استابلایزر این است که طول عمر تجهیزات الکتریکی را افزایش می دهد، با بالاترین راندمان کار می کند و هیچ آسیبی در نوسانات ولتاژ ندارد. علاوه بر موارد فوق؛ رگولاتور برق می تواند از تجهیزات الکتریکی شما در برابر اتصال کوتاه، برخورد صاعقه ناگهانی، افت ناگهانی ولتاژ و سایر مشکلات محافظت کند.

تثبیت برق شهری: برق در شهر دارای نوسانات ولتاژ می باشد، بنابراین استفاده از استابلایزرها می تواند با تثبیت ولتاژ، عمر و کارایی دستگاه های مانند تلویزیون و یخچال و… را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

محافظ اتصالات کوتاه: اگر به هر دلیلی به تثبیت کننده خروجی یا مدار داخلی متصل شد، دستگاه بلافاصله توسط میکروکنترلر نصب می شود و خروجی را قطع می کند و برای کاربر مشکلی ایجاد نمی کند.

کاهش هزینه برق: دستگاه های برقی با نیروی برق برای کار با جریان متناوب سینوسی کامل طراحی شده اند. اکنون با وجود اینکه نوسانات شهری در بالا و پایین شهر وجود دارد، جریان ورودی دستگاه دیگر شبیه به جریان متناوب سینوسی کامل نیست. این امر باعث می شود که دستگاه برای کارایی مناسب مصرف برق را افزایش دهد که این امر باعث افزایش هزینه قبض برق می شود. وجود استابلایزر باعث می شود تا با کنترل نوسان، مصرف برق دستگاه به جریان متناوب سینوسی شباهت بیشتری داشته باشد و دستگاه مصرف برق معقول تری داشته باشد.

خرید استابلایزر

استابلایزر چگونه کار می کنند؟

به طور کلی می توان گفت که هر وسیله الکتریکی به گونه ای طراحی و ساخته می شود که محدوده خاصی از توان یا برق را تامین کند. همچنین بسته به حساسیت محل استفاده از دستگاه، تلرانس (نوسان) خاصی برای عملکرد روان دستگاه های مختلف در نظر گرفته می شود. برخی تا 10 و برخی دیگر تا 5 درصد از کل دریافتی را تحمل می کنند.

مشکل اینجاست که تکرار این نوسانات حتی در مقیاس قابل قبول، علاوه بر کاهش عمر دستگاه ها، به طور قابل توجهی باعث کارکرد لحظه ای خط تولید و یا کیفیت زندگی روزمره می شود. در اینجا تثبیت کننده ها می آیند.

همانطور که گفته شد، تثبیت کننده ها جریان کم را تقویت می کنند و جریان بالا را تعدیل می کنند تا ورودی دستگاه الکتریکی ما همانطور که باید باشد. به این کار Boost and Buck می گویند که هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار انجام می شود. هنگامی که جریان کاهش می یابد، تثبیت کننده جریان را تقویت می کند و هنگامی که الکتریسیته بیش از حد وارد دستگاه می شود، عملیات کاهش را تقویت می کند.

تثبیت کننده ها این کار را با قرار دادن یک ترانسفورماتور در مسیر انجام می دهند. مدل های رله نیز به صورت دستی (به معنای غیر هوشمند و مکانیکی) عمل می کنند، در حالی که استابلایزرهای سرو دارای ترانسفورماتور اتوماتیک هستند.

در نتیجه، قبل از اینکه جلوتر برویم، باید بگوییم که تثبیت کننده ها در واقع با قرار دادن یک یا چند ترانسفورماتور در مدار الکتریکی خود، ولتاژ را کاهش یا افزایش می دهند.

حال مشکل عملکرد آنها به دو عامل بستگی دارد. اول اینکه ترانسفورماتور مورد استفاده باید چه ویژگی هایی داشته باشد (که موضوع این بحث نیست) و دوم اینکه ترانسفورماتور چگونه باید در مدار حفاظت ولتاژ ما قرار گیرد. روش های مختلفی برای قرار دادن ترانسفورماتور در ساختار مدار تثبیت کننده بررسی می شود.

انواع استابلایزر رله ای می توانند به صورت دستی یا مکانیکی ولتاژ دستگاه مناسب را بدست آورند و بر اساس این عدد، جریان مورد نیاز را با ساختار منحصر به فرد خود کنترل کنند. اما اگر نیاز به کنترل خودکار باشد، کار با این مدارها جواب نمی دهد و باید به سراغ نمونه هایی از استابلایزر سرو برویم. در ادامه این مقاله به بررسی و ارائه کار با جزئیات بیشتری پرداخته ایم.

انواع استابلایزر

استابلایزر رله ای

این نوع تثبیت کننده دارای یک ترانسفورماتور است که دارای چندین رله می باشد. این رله ها سر خروجی کویل ها را تنظیم می کنند تا با منبع تغذیه خانه سازگاری داشته باشند. این تثبیت کننده قدرت به صورت مرحله ای تنظیم و اصلاح می شود.

در مکان هایی که نوسانات برق آنی است بهتر است از این نوع تثبیت کننده رله استفاده شود. تثبیت کننده رله می تواند نوسانات برق و افت ولتاژ را در کمتر از یک ثانیه تنظیم کند و از سوختگی و آسیب به وسایل برقی جلوگیری کند.

نکته ای که باید در مورد تثبیت کننده های رله بدانیم این است که این دستگاه تغییرات ولتاژ تا 20 ولت را تشخیص می دهد. از آنجایی که ولتاژ وسایل برقی 220 ولت است، اگر نوسانات برق به زیر 200 و بالای 240 برسد، استابلایزر شروع به کار کرده و ولتاژ را تنظیم می کند.

تثبیت کننده رله در منازل مسکونی و برای وسایل برقی با ارزش که دائما روشن هستند استفاده می شود. در شرکت ها بهتر است از تثبیت کننده رله ای برای وسایل برقی مختلف مانند ماشین های چاپ و کامپیوتر و غیره استفاده شود.

تثبیت کننده رله برای محافظت از چراغ ها، لامپ ها و منابع نور و همچنین برای محافظت از انواع سیستم های حفاظتی و کنترلی و برخی تجهیزات الکتریکی، از تثبیت کننده رله بیشتر استفاده می شود زیرا وسایل برقی فوق الذکر به طور مداوم به برق متصل هستند. و نوسانات برق آسیب جدی به آنها وارد می کند.

انواع استابلایزر

استابلایزر سروو

تثبیت کننده سروو فاقد رله بوده و دارای ترانسفورماتور گرد می باشد. ترانسفورماتور دارای یک اهرم است که به صورت هوشمند توسط ترانسفورماتور کنترل می شود. نوسانات ولتاژ منبع تغذیه توسط این بازو کنترل می شود.

این تثبیت کننده دقت بیشتری نسبت به نوع رله دارد و نوسانات در محدوده کمتر از 3 ولت را کنترل می کند. استابلایزر سروو موتور سیستم مکانیکی دارد و به همین دلیل سرعت آن کمتر از استابلایزر رله است.

در جاهایی که ولتاژ همیشه بالاتر یا کمتر از حد معمول است، از تثبیت کننده سروو موتور استفاده می شود، زیرا نمی تواند مانند تثبیت کننده رله، جهش های ناگهانی و نوسانات الکتریکی را کنترل کند.

دامنه استفاده از تثبیت کننده های سروو موتور بسیار گسترده است و برای دستگاه های حساس به نوسانات برق، دستگاه های الکترونیکی پزشکی و صنعتی استفاده می شود.

استابلایزر ثابت

در این نوع استابلایزر که سرعت و دقت بسیار بیشتری نسبت به دو نوع قبلی دارد، مبدل الکترونیکی وجود دارد که در صورت نیاز ولتاژ برق را تغییر می دهد. ریزپردازنده موجود در تثبیت کننده استاتیک هنگامی که نوسانات برق را تشخیص می دهد به مبدل الکترونیکی پیام می فرستد. در آنجا ولتاژ مورد نیاز تولید و به ترانسفورماتور ارسال می شود. به این ترتیب تثبیت کننده استاتیک می تواند ولتاژ را کنترل کند.

تک فاز و سه فاز چیست؟

  • استابلایزر تک فاز: استابلایزر یا استابلایزر تک فاز برای وسایل برقی خانگی و اداری مانند کولر، یخچال، تلویزیون و … استفاده می شود. و در انواع رله، سروو موتور و استاتیک موجود است.
  • استابلایزر سه فاز: این نوع تثبیت کننده برای دستگاه های بیمارستانی مانند سی تی اسکن و ام آر آی که نیاز به ولتاژ بالا دارند استفاده می شود. از آنجایی که تثبیت کننده سه فاز به ترانسفورماتور برقی نیاز دارد، تنها در دو نوع سروو موتور و استاتیک موجود است.

انواع استابلایزر خانگی

  • استابلایزر خانگی 5 کیلو وات و توان خروجی تا 20 آمپر: این تثبیت کننده خانگی برای کولرهای آبی، یخچال، فریزر و تلویزیون مناسب است.
  • استابلایزر خانگی 8 کیلو وات و توان خروجی تا 32 آمپر: این استابلایزر خانگی برای انواع کولرهای گازی و آبی، ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و تلویزیون کاربرد دارد.
  • استابلایزر خانگی 10 کیلو وات مسکونی و توان خروجی تا 40 آمپر: این استابلایزر خانگی دارای دو هسته مسی است و برای فضاهایی که بیش از دو کولر گازی وجود دارد مانند مساجد استفاده می شود.

راهنمای خرید استابلایزر مناسب

انتخاب نوع استابلایزر

  • استابلایزر ولتاژ رله‌ای
  • استابلایزر ولتاژ سروو موتوری
  • استابلایزر ولتاژ ثابت

توان استابلایزر

هر دستگاهی که می‌خواهید از آن محافظت کنید دارای رتبه‌بندی‌ها و اعدادی است که باید در نظر بگیرید. این درجه بندی ها شامل کیلووات (KW)، کیلوولت آمپر (KVA) و آمپر (AMP) است که روی دستگاه یا دفترچه راهنمای آن نوشته شده است.

علاوه بر این، دانستن ولتاژ و فرکانس نامی خطوط نیز مهم است. ولتاژ، جریان و توان دستگاه روی برچسبی با مشخصات نزدیک کانکتور سیم نوشته شده است. اگر نه، دفترچه راهنمای دستگاه را بررسی کنید.

از آنجایی که جریان برق خانگی در کشور ما 220 ولت است، برای به دست آوردن حداکثر توان، باید عدد 220 را در حداکثر جریان نامی تمام دستگاه هایی که باید به استابلایزر متصل شوند ضرب کنید. همیشه یک حاشیه امنیتی یا بافر 20 تا 25 درصدی به عدد حاصل اضافه کنید تا بتوانید بعداً دستگاه های بیشتری را به آن متصل کنید.

استابلایزر دیجیتالی بخرید

بسیاری از مدل‌های جدید برای عملکرد و قابلیت اطمینان بیشتر به صورت دیجیتالی تثبیت می‌شوند. این مدل ها با دستگاه های مختلف سازگار می شوند. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که استابلایزر را از یک دستگاه به دستگاه دیگر متصل کنید و نیازی به ریست نیست. بسیاری از آنها حتی می توانند به ژنراتور متصل شوند.

سطح نوسان ولتاژ

استابلایزرها محدوده عملکرد متفاوتی دارند. محدوده عملکرد ولتاژی است که استابلایزر در آن کار می کند، یعنی ولتاژ ورودی را ثابت نگه می دارد و ولتاژ خروجی مورد نظر را به دستگاه می رساند. بنابراین، انتخاب یک تثبیت کننده مناسب برای نوسانات ولتاژ در منطقه شما بسیار مهم است.

محدوده کار تثبیت کننده باید به گونه ای باشد که با سطح نوسان در منطقه مسکونی شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، اگر نوسانات ولتاژ در منطقه شما بسیار کم یا زیاد است، باید یک تثبیت کننده بخرید که محدوده کاری وسیعی دارد.

راهنمای خرید انواع استابلایزر

استابلایزر افزایش دهنده ولتاژ یا کاهشی

تثبیت کننده ها از نظر تأثیر بر ولتاژ دریافتی به دو نوع افزایش و کاهش / افزایش تقسیم می شوند. میزان این اثر روی ولتاژ توسط پایه تعیین می شود و پایه معمولاً کمتر از رشد آن کاهش می یابد.برخی از مدل های موجود در بازار تنها اثر کاهشی بر ولتاژ دریافتی دارند و اگر سطح ولتاژ از حد معینی بیشتر شود به جای اصلاح جریان آن را خاموش می کنند

. بنابراین، اگر در منطقه خود با افزایش ولتاژ مواجه شدید، مطمئن شوید که یک تثبیت کننده گام به گام/پایین را خریداری کنید. امکان حفاظت از اضافه بار منجر به قطع کامل خروجی تثبیت کننده در صورت اتصال کوتاه یا هر نوع اضافه بار می شود.

تفاوت استابلایزر با محافظ برق چیست؟

دستگاه حفاظتی فقط دارای یک برد الکترونیکی است که در مواقعی که برق شهری بالاتر یا کمتر از حد تعریف شده باشد جریان برق را قطع می کند و همچنین دارای مدار ذخیره سازی برای وصل مجدد برق شهر در زمان معین است که نتیجه سیستم ابتدایی آن است. این یک محافظ امن و کامل برای دستگاه های مصرف کننده نیست.

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ منبع تغذیه را با تغییر ولتاژ قطع نمی کند. در عوض، ولتاژ را در محدوده مشخصی از نوسانات اصلاح می کند. تثبیت کننده ولتاژ یک محافظ بسیار قابل اعتماد برای دستگاه های الکتریکی با برخی از ویژگی های زیر است:

لیست قیمت روز بهترین مدل استابلایزر تک فاز و سه فاز

1. استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full ظرفیت 3000 ولت آمپر

استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full ظرفیت 3000 ولت آمپر

قیمت استابلایزر

ترانسفورماتور استابلایزر فول پرنیک ECO-3000 دارای سه پله افزایشی و یک پله کاهش، ظرفیت 3000 ولت و مناسب برای ماشین لباسشویی و ظرفشویی یا هر چیزی که تا 10 آمپر جریان دائم و 15 آمپر جریان موقت مصرف می کند.

این دستگاه دارای سیستم کنترل ریزپردازنده است که با استفاده از نمایشگر دیجیتال پارامترهای مختلف سیستم مانند سطح ولتاژ خروجی و جبران ولتاژ را نمایش می دهد و به کاربر امکان تنظیم تاخیر و حساسیت دستگاه را می دهد.

سلام، من قبلا استابلایزر وسعت الکترونیک ۱۰ کیلو ولت آمپر گرفتم، به دلیل ارزون بودن، سر کنتور بستم، ۷ ماه کارکرد بعدش آتیش گرفت، و گارانتی قبول نکرد، بعدش این رو گرفتم، در مقایسه با قبلی کیفیت و کارکرد عالی داره، هر ارزونی بی حکمت نیست، جنس خوب بخر، یک عمر آسایش.

بهترین استابلایزر

خیلی عالی بعد از ۴ دستگاه خریدم و بعضی را مرجوعی کردم این برایم کار می کرد ولتاژ خانه من ۲۴۲ ولت ولی با این دستگاه ۲۲۰ میشه ولی برای ماشین لباس شویی مناسب نیست وقتی ماشین لباسشویی من با این دستکاه وصلش کردم ولتاز 207 شده! لطفا ودیوها رو ببنید

مشکل برق خانه باعث شد تلویزیون بسوزه گویا اوضاع برق تهران خوب نیست اینو خریدم واسه تلویزیون متاسفانه جای نصب یه دونه کلی برای خونه رو نداریم اما چون کولر گازی هم داریم کلی جواب نمیده و این مشکلش وزن زیاده اش هست و حتما باید روی زمین باشه فعلا که داره خوب کار میکنه

من برای یک کولر 12000 ازش استفاده کردم و همزمان به یک یخچال 5 فوتی هم وصل میکردم جواب میداد و خیلی هم خوب بوده تا الان

خرید اینترنتی استابلایزر

توی دفترچه راهنما خیلی چیزا نوشته بود ولی هیچ کدوم از این کارا انجام نمیده چون یک دکمه بیشتر جلوش نیست

بعضی دوستان گفتن که وقتی جعبه محصول رو باز کنم بوی رنگ می داده. برای من اینطور نبود. یکم وزنش بالاست که خب دلیلش مشخصه. مثل یکسری از دوستان برای من هم پریز پشتش شل بود و لق میزد. امیدوارم که این مطلب رو بخونن و مشکل رو برطرف کنن

برای یک کولر گازی 19000 استفاده کردم با جریان 9 و استارت 12. متاسفانه بعد از یکساعت کار گرم میکنه و پیام OH میده

مشخصات ابزار

وزن ۹۲۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل ۱.۵ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: ارت
نوع عملکرد: رله ای
حداکثر جریان انتقالی: ۱۵ آمپر
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۳۰۰۰ ولت آمپر
ولتاژ ورودی: ۱۵۵ولت تا ۲۶۵ ولت ولت
زمان تاخیر: ۳۰ تا ۳۰۰ ثانیه قابل تنظیم
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۶۵ ولت
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۵۵ ولت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. استابلایزر پرنیک مدل XI-14 ظرفیت 14000 ولت آمپر

استابلایزر پرنیک مدل XI-14 ظرفیت 14000 ولت آمپر

بهترین قیمت استابلایزر

استابلایزر سری X-Intelligent پورنیک محصول دانش بنیان شرکت ریزپردازنده مدار سبز می باشد که ولتاژ خروجی را بسیار سریع و دقیق (خطای کمتر از 1 ولت) به صورت کاملا الکترونیکی تنظیم می کند. این دستگاه بر خلاف تمامی ترانسفورماتورها یا سروموتورهای رله اتوماتیک بدون استهلاک کار می کند و به مرور زمان از کیفیت و عمر دستگاه کاسته نخواهد شد.

تثبیت کننده پورنیک XI-14 هرگونه نوسان ولتاژ در محدوده 160 تا 270 ولت را حذف می کند و ولتاژ خروجی خود را در 220 ولت حفظ می کند. همچنین می تواند جریان تا 60 آمپر را تامین کند. سیستم کنترل طراحی شده برای دستگاه کاملا هوشمند و کاملا دیجیتال بوده و دارای قابلیت اطمینان بالا و تمامی حفاظت هایی است که یک دستگاه بسیار مدرن به آن نیاز دارد.

حفاظت از اتصال کوتاه خروجی، حفاظت برق ورودی دو فاز، حفاظت خارج از محدوده، حفاظت در برابر صاعقه، حفاظت در برابر اضافه بار، محافظت در برابر آسیب به فن یا فن دستگاه. خنک کننده ماژول منبع تغذیه محافظت در برابر آسیب دما سنسور ترانسفورماتور است. یا سنسور دمای ماژول پاور.

قیمت روز استابلایزر

خوب و دقیق عمل می کنه فقط اگر فن دستگاه قویتر بود که راحتر خنک بشه بهتر بود در محیط سایه ولی تابستان اگر حدود ۴۰ آمپر مصرف کنید فن خوب جواب نمیده و ممکن دستگاه بابت گرم شدن اتوماتیک قطع بشه

من از این دستگاه در حال حاضر دارم برای یه خونه دوبلکس با زیر بنای دوطبقه ۲۸۰ متر با وسایل سیستم صوتی و تصویری برای هردو طبقه یعنی سه تا تلوزیون و سینمای خانگی و یخچال دوقلو کولر گازی ۳۲ هزار یه لباس شوئی و ماشین ظرفشویی شوئی و توستر و مایکرویو یخچال فریزر بستی مغازه ای و سیستم روشنائی نورپردازی بیرون خونه و داخل خونه هر دو طبقه پس میشه گفت عالیه ممنون از زحمتی که برای درست کردن این دستگاه عالی کشیدین و دست مریزاد.

باسلام، متاسفانه زمانی که من مدل xi 10 این دستگاه رو خریدم دیجی کالا اینو موجود نداشت، معمولا این نوع خریدها رو از دیجی کالا انجام میدم چون پشتیبانی و بازگشت کالا مطمئن تر هست، تجربه یک ماه و نیم استفاده رو مینویسم در خصوص تنظیم ولتاژ هم بنده تست کردم

استابلایزر ارزان قیمت

و عملکرد دستگاه خوب بوده و از این نظر راضی بودم ولتاژ لحظه ای تو دستگاه نمایش داده نمیشه و عدد دستگاه با عدد ولتمتر در حد ۱ تا ۱.۵ ولت اختلاف داره، یکی از آپشن هایی که داره کالیبراسیون نرم افزاری دستگاه هست که خوب و کاربردیه نکته مثبت

دیگه اینکه قابلیت نمایش مدت زمان استفاده و کارکرد دستگاه رو داره و شما هنگام خرید میتونین اونو چک کنین و از اکبند بودن دستگاه مطمئن شین نکته اصلی و حیاتی این دستگاه پشتیبانی عالی شرکت گارانتی میباشد که هم سریع پاسخ میدن و هم مشکلات رو حل میکنن که تو کمتر شرکتی همچین تعهدی دیدم و جای تقدیر داره

من الان دو هفته اس که ساختم وزنش خیلی زیاده ولی خروجی ثابت هست من چند بار چکش کردم یکم قیمتش بالاس ولی من از خریدم راضیم

استابلایزر ارزان

علت انتخاب این دستگاه نوسانات برق منزل بود که در این شرایط اقتصادی و به جهت پیشگیری از ضرر و زیان و کاهش هزینه برق در بلندمدت منطقی به نظر میرسد. پس از تحقیق مفصل در این خصوص در نهایت به این دستگاه رسیدم.

دارای ۲ سال ضمانت و دفترچه راهنما است. از همان ابتدا و همانطور که انتظار داشتم باعث تثبیت ولتاژ شد. در حال حاضر در حدود یکماه از نصب آن میگذرد و مشکلی نداشته است. مثل دستگاه های نوع رله ای یا پله ای هیچ نوع صدایی مثل تق تق ندارد که باعث آزار شود.

استابلایزر ولتاژ را در کوتاهترین زمان و بسیار سریعتر و با دقتی در حدود ۱% نصب به نوع رله ای به ولتاژ تنظیم شده می رساند. در منوی دستگاه می توان ولتاژ خروجی را به میزان دلخواه (بین ۲۱۰ تا ۲۳۰ ولت) تنظیم کرد.

سایر تنظیمات نیز در دفترچه راهنما ذکر شده که می توانید درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس حاصل نمایید. امیدوارم توضیحات ارائه شده مختصر کمکی در جهت انتخاب صحیح نموده باشد.

مشخصات ابزار

وزن ۳۱۰۰۰ گرم
تعداد پریزها فاقد پریز
طول کابل ۱.۵ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات توضیحات پریز: دارای ترمینال‌های ورودی و خروجی برای اتصال به کنتور یا تابلو مینیاتوری
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۶۰
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۱۴۰۰۰ ولت آمپر
ولتاژ ورودی: ۱۵۳-۲۷۰ ولت ولت
زمان تاخیر: ۳۰ تا ۳۰۰ ثانیه قابل تنظیم
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۷۰
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۵۳

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. استابلایزر سارا مدل T127F ظرفیت ۷۰۰ ولت آمپر

استابلایزر سارا مدل T127F ظرفیت ۷۰۰ ولت آمپر

استابلایزر چیست؟

یکی از مهمترین عوامل آسیب دیدن بردهای الکترونیکی و سوختن آنها، نوسانات مداوم ولتاژ شهری است. وسایلی مانند کولر، بسته بندی، یخچال و تلویزیون در منازل و پرینتر و اسکنر در ادارات و سازمان ها به نوسانات برق بسیار حساس بوده و آسیب می بینند.

استابلایزرها محصولاتی هستند که نوسانات ولتاژ شهر را در هنگام رعد و برق تثبیت می کنند و ولتاژ و صداها و نوسانات ناگهانی و ثابت در شهر و حتی یک اتصال داخلی کوتاه را برای جلوگیری از آسیب به وسایل برقی مرتبط کم و زیاد می کنند.

استابلایزر سارا T127F با ظرفیت 700 ولت آمپر برای تضعیف، تقویت و تنظیم ولتاژ تجهیزات صوتی و تصویری و لوازم جانبی آن مانند تلویزیون، رسیور، پخش کننده دی وی دی یا کامپیوتر و لوازم جانبی آن طراحی و ساخته شده است.

استابلایزر دوربین

T127F نیازی به نصب ندارد و کافی است دوشاخه مصرف کننده را به درگاه خروجی دستگاه وصل کرده و استابلایزر (ترانسفورماتور) را به برق وصل کنید. به مرور زمان تأخیر مجاز دستگاه به صورت عادی کار می کند و عمر دستگاه ها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. لازم به ذکر است بخشی از عواید گروه صنعتی سارا صرف ساخت مدارس می شود.

استابلایزر دوربین بالاخره با دو روز تاخیر و در نهایت باز هم با کلی تاخیر در بازه زمانی اعلام شده به دستم رسید( عملکرد و کیفیت خدمات دیجی کالا روز ب روز داره بدتر و گرونتر میشه). جعبه دستگاه به نظر قدیمی و استفاده شده میومد.

بوی رنگ شدیدی میده دستگاه که بعد از چند روز کمتر و کمتر میشه. طراحی پریزها خیلی مناسب نیست و ب سختی میشه از هر چهارتا استفاده کرد به دلیل نزدیک بودن بیش از حد به هم. دکمه پاور برق ورودی دستگاه رو قطع نمیکنه

و برق خروجی رو قطع میکنه که خیلی عجیبه این عملکرد. کیفیت ظاهری و بدنه دستگاه خوبه و تا سال 1404 گارانتی داره و به نظر دستگاه خوب و مطمئنی میرسه که میشه از ایرادات ذکر شده صرف نظر کرد.

استابلایزر موبایل

چند روز است که خریدم تا این لحظه مشکلی نداشتم یا خیال میکنم مشکلی ندارم

استابلایزر خوراکی چیست محافظ های معمولی فقط یک مدار قطع و وصل ولتاژ بین ولتاژ 180 ولت تا 250 ولت هستند،و تجربه نشون داده به دلیل نوسانات شدید برق هم دستگاه مصرف کننده میسوزانند هم خودشون میسوزند،و عملا هیچ کارایی جز قطع و وصل جریان برق ندارند،

اما این وسط مصرف کننده هایی هستند مثل تلوزیون های ال ای دی که نسبت به تغییرات ولتاژ به شدت حساس هستند،استابلایزر ها بر خلاف محافظ های معمولی قادرند که جریان ورودی برق به خود را اصلاح کنند و ولتاژی همواره ثابت را به مصرف کننده اهدا کنند،

با خرید یک استابلایزر در واقع شما وسایل الکترونیک خودتون بیمه میکنید،هرچند که قیمت زیادی دارند ولی با توجه به قیمت های نجومی وسایل برقی و هزینه های سنگین تعمیرات،مقرون به صرفه هستند.

استابلایزر خانگی

از فاراتل بهتره. این بدنش فلزیه. بدنه فاراتل بعد از چند سال چون پلاستیکیه خشک میشه و از هم میپاشه برای استفاده در مناطقی که برق ولتاژ پایینی دارند بسیار مناسب می باشد با ولت متر هم ورودی و خروجی رو که اندازه گرفتم ۱۷۰ رو به ۲۱۰ تبدیل کرده بود به نظرم ظاهر محکم و خوبی داره.

دستگاه خوبیه و نسبت به نوسانات خوب واکنش نشون میده ، یکم بوی نامطبوع داره اولین روز های کارکرد در کل با این قیمت چیز مناسبی ندیدم چهارتا پریز داره ک از هر چهارتاش بدون مشکل در حال استفاده ام و کابل ۱.۵ متریش هم برای من مناسب بود

صرفا با خواندن فیدبکهای کاربران خریدم. بوی بدی در هنگام کار از دستگاه متساعد میشد که بعد از گذشت چند روز کم شده مقدارش. شاید فاراتل میخریدم بهتر بود شاید هم نه به هر حال امیدوارم جواب نوسانات برق را بدهد و به مشکل بر نخورم

استابلایزر امگا

من مانیتور فوجیتسو ای کی دارم . با یه سرچ ساده متوجه میشید مانیتور خداست و ۷ الی ۹ میل قیمتشه . مشکل من این بود که وقتی توی محل کارم موتور یخچال شروع میکرد به کار یا مهتابی روشن خاموش میشد صفحه خاموش روشن میشه . به توصیه متخصص باید استابلایزر میگرفتم که متاسفانه اینو انتخاب کردم . همچنان همونجوریه و هیچ فرقی نکرده . مثل چند راهی برقه !!! نه استابلایزر

‌با توجه نوسانات شدید برق داشتن ان به منظور حفظ و طول عمر وسایل برقی الزامی است برق منطقه ما اکثرا دچار مشکل میشه افت ولتاژ بخاطر همین از این استفاده می کنم و راضی ام

برای کسانی که نوسان برق دارد ضروریه برای کامپیوتر مخصوصا کامپیوترهایی که هارد اس اس دی دارن من چند وقته خریدم،الان دارم نظرم رو میگم،اگه دستگاه برقی دارین حتما بخرین،من قبل این استابلایزر دو تا پی سی سوزوندم،آنقدر که برق هر روز میره میاد یا ضعیفه،از وقتی اینو زدم به کامپیوترم مشکلم بر طرف شده،گارانتی داره و خیلی راضی ام

استابلایزر استاتیک

حدود دو سال در مغازه عینک سازی برای چند دستگاه حساس استفاده میشود که راضی هستم. کیفیت خوبی داره ولی حتما لازم بود نمایشگر دیجیتالی ولتاژ ورودی و خروجی داشته باشه برند معتبریه .. فقط موقع تحویل تاریخ اعتبار گارانتی رو چک کنید زمان زیادی ازش نگذشته باشه

خیلی خوبه نوسان برق رو میگیره و به ولتاژ صافی رو تحویل میده من از یک دستگاه برای کامپیوتر ،چاپگر،دستگاه dvr استفاده میکنم و از یک دستگاه دیگه برای درب کرکره و درب اتوماتیک فروشگاه استفاده میکنم با توجه به نوسانات برق و گران بودن لوازم صوتی و تصویری کاملاً لازم و ضروری است

ولتاژ را تا 24 ولت بالا میبره و نگه میداره. طوری ک یه محافظ برق بزنی سرش برق. عمل میکنه قطع میشه. هزینه دادم فرستادم گارانتی برگشت گفتن تست شده مشکلی نداره ولی بازم 240 ولته، کاملا برام بی استفاده شده

مشخصات ابزار

وزن ۳۵۰۰ گرم
تعداد پریزها چهار عدد
طول کابل ۱.۶ متر
سایر مشخصات محفظه: محافظ داخلی
ویژگی‌های مقاومتی: مقاوم در برابر گرد و غبار
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: دکمه روشن و خاموش
حداکثر جریان انتقالی: ۲.۵ آمپر
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۷۰۰ ولت آمپر
ولتاژ ورودی: ۱۶۵-۲۴۵V ولت
زمان تاخیر: ۲۵ ثانیه
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۴۵ ولت
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۶۵ ولت
مناسب برای کامپیوتر ، تلویزیون و سینمای خانگی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. استابلایزر فاراتل مدل STB2000 ظرفیت ۲۰۰۰ ولت آمپر

استابلایزر فاراتل مدل STB2000 ظرفیت ۲۰۰۰ ولت آمپر

راهنمای خرید استابلایزر

چند نمونه از استابلایزر های فاراتل در این سالها خریده ام. بالای پانزده سال بدون خرابی

با سلام حدود 3 سال است که این استابلایزر را تهیه کردم و مدام در حال استفاده بوده. بهش دستگاه کپی و کامپیوتر و دی وی آر دوربین مدار بسته را وصل کردم که به خوبی پشتیبانی کرده و ولتاژشون را تأمین می کنه.

نکتن مهم برای خرید استابلایزر در جایی که من هستم ولتاژ بین 210 تا 240 در نوسانه، ولی با ولت سنج که ولتاژ خروجی را اندازه گرفتم، متوجه شدم که ولتاژی نزدیک به 220 را در همه حال به دستگاهها وارد می کنه. یه محصول با کیفیت ایرانی هستش که به همه توصیه می کنم.

راهنمای خرید بهترین استابلایزر

سلام خدمت دوستان عزیز بنده این دستگاه رو برای کامپیوتر خریدم ولی بکارم نیومد حالا دقت دستگاه اونقدری که باید باشه نیست یا چیز دیگه نمیدونم بعضی وقتا لامپ زرد که نشون دهنده ی تنظیم ولتاژ هست روشن میشه ولی در کل مشکل من حل نشد

بدنه پلاستیکی با طراحی شبیه وسایل 40-50 سال پیش. امیدوارم داخلش به اندازه بیرونش ناامید کننده نباشه. دیگه بهتر از محصولات فاراتل در ایران وجود نداره برای یخجال مخصوصا با این قیمتهای نجومی بخرید

کیفیت مناسبی دارد، و قیمت مناسبی البته اگه دستگاه های فدق حساسی دارید، از برند omega استفاده کنید، چون فاراتل رله ای است و امگا پردازشگر. کیفیت خوب با توجه به قیمتش خوبه و ارزش خرید داره برای تجهیزات پزشکی خریداری کردم و تا حالا راضی بودم

نکات ضروری خرید استابلایزر

محصولات فاراتل همیشه جز بهترین های این حوزه هستند. پدر من یک ترانس داشت مال ۲۵ سال پیش که سر راه برق اصلی ساختمان خانه مان در شهرستان قرار داده بود من تازه فهمیدم که مارک اون فاراتل بود و هنوز مثل ساعت کار می‌کنه. درود بر تمام ایرانیان با غیرت و تولید کنندگان باشرف.

وقتی وصلش کردم به پریز برق ابتدا سبز بود پس از مدتی یه صدا ازش اومد و رو حالت سبز و زرد باقی مونده الان چند ساعتیه که همینطوریه،ولتاژ برق منزل در حال حاضر روی 226 قرار داره ، فکر نمیکنم محصول خیلی با کیفیتی باشه

مشخصات ابزار

وزن ۵۸۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
سایر مشخصات امکانات چندراهی برق: دکمه روشن و خاموش
حداکثر جریان انتقالی: ۵.۵ (Amax)
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۲۰۰۰ (VAmax)
ولتاژ ورودی: ۱۸۰-۲۵۰ (V) ولت
جریان ورودی: ۵.۵ (Amax)
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۵۰ (V)
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۸۰ (V)

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. استابلایزر فاران مدل STB2000 ظرفیت 2000 ولت آمپر

استابلایزر فاران مدل STB2000 ظرفیت 2000 ولت آمپر

خرید استابلایزر ضرورت دارد؟

برای من بعد دو روز پورت usb از کار افتاد به زحمتش هم نمی ارزه بفرستم گارانتی بدنه عایق بندی خوبی داره روی مانیتور تاثیر نمیزاره چهرش از رقبای ایرانیش کمی بهتره

با توجه به قیمت خریداری شده مناسب ارزیابی می شود علاوه بر اینکه پورت USB برای شارژ دارد، ولتاژ ورودی و خروجی را نمایش میدهد، گارانتی خوبی دارد از سایر نمونه های وطنی بهتر مینماید

۱ روز بیشتر کار نکرد و دستگاه خراب شد یعنی برقو دیگه رد نمیکرد با گارانتی تماس گرفتم هیچ جواب درستی ندادن تا از تریق دیجی کالای عزیز مرجوع کردم

بهترین استابلایزر

برای یک کیس با پاور ۷۵۰ وات، یک مانیتور ۲۷ و اسپیکر ها کامل جواب میده… نهایتا تا ۱۲۰۰ وات رو ساپورت میکنه.

سلام من بعد چند ماه استفاده فهمیدم که اصلا خروجی ثابت ۲۲۰ ولت نمیده و اون عدد ۲۲۰ سبز رنگ کاملا دکوریه اصلا نخرید من اگه میدونستم نمیخریدم حتما فاراتل میخریدم

واقعا عالی بود من خروجی دستگاه چک کردم عالی بود برای ساید خریدم ولتاژ روی ۱۷۰ امدم خروجی ۲۱۵ بهم داد عالی بود عالی

دوستانی هستم که واقعا نمیدونم توقعشون از یه استابلایزر چیه استابلایزر بر توان رله ای که بر روی ان که ۲۲۰ هست بالانس داره زمانی که فشار جریان روی ۲۶۰ بره خروجی میاد روی ۲۳۰ که عالیه به نظر من برای یخچال عالیه

نوسان گیر برق

در هنگام دریافت این محصول متوجه ضربه روی بدنه و نبودن کارت ضمانت به همراه محصول شدم که مجبور شدم دستگاه را مرجوع کنم.به نظر لازمه قبل از ارسال محصولات کارکنان دیجیکالا از کیفیت محصول مطمئن باشند و جنس مشکل دار را ارسال نفرمایند. در ضمن در نظرات هم متوجه شدم که یک نفر دیگه هم این مشکل را داشته است.

من برای کولر گازی 24000 هزار گرفتم جواب نداد ولی برق وردی 170 بود خروجی 230 میداد برگشت زدم تا 10000 هزارش رو بگیرم

به نظر من این دستگاه تثبیت کننده ولتاژ نیست. جلوی نوسان برق رو نمیتونه بگیره، و فقط زمانی که برق نوسان نداشته باشه و فقط ضعیف باشه اونم بدون نوسان میتونه برق تا بیست ولت تقویت کنه،

نویزگیر برق خانه

زمانی که نوسان دو سه دفعه تکرار بشه خود رله ها باعث پارازیت رو دستگاه میشن و این تو تلویزیون و مانیتور خودش رو نشون میده. اگر یک محافظ قطع کن برق خوب بعد دستگاه استابلایزر نصب کنید به حرفم می‌رسید

چون در نوسان ها برق رو قطع میکنه بازم میگم این دستگاه خيلی به درد بخور نیست، بیشترین ایرادش زمانی که ورودی تون بین 210تا 215متغیر باشه چون برق230 خروجی میده و به دلیل سویچ پی در پی رله ها باعث نوسان شدید میشه

که اگر بعد استابلایزر محافظ قطع کن نباشه به دستگاه اسیب میزنه امیدوارم تجربه هام به کارتون بیاد، به نظر ریسک استفاده اش بالاست

بنده چند برند از استابلایزر داشتم با توجه به نوسانات برق مجبور به تهیه این برند شدم ولی متاسفانه رغم نمایش ولتاژ ۲۲۰ عملا نوسانات کنترل نمی شوند و کاملا به لوازم شما مانند یخچال و تلویزیون منتقل می شود

تثبیت کننده ای برق شهری

این را برای یه ساید ۳۶ فوت خانگی استفاده کردم عالیه و اصلا داغ نمیکنه تو این قطع وصل شدنا واقعا لازمه

فعلا که تازه خریدم و مشکلی نداشته. بعدا اگر مشکلی پیش اومد میام نظرمو اینجا اصلاح می کنم.

فاران و فاراتل هر دو برندهای خوب این حوزه هستن که هر دو برند رو از دیجیکالا میتونید تهیه کنید. این محصول خوب و با کیفیتیه که من برای یخچال و تلویزیون استفاده میکنم مدتیه و خروجیش رو هم تست کردن درست بوده. اگه از نظر مالی براتون مقدوره یه استابلایزر 6kva بخرید و روی ورودی برق خونتون نصب کنید و همه برق خونه رو پایدار کنید. هروقت هم خونه رو عوض کردید بازش کنید ببرید خونه جدید!

استابلایزر بهترین مارک موتور برق

اگه عمر دستگاهتون براتون مهمه حتما بخرین که با این نوسان ها آسیب نبینن کیفیت داره و خوش ساخته و از سایز اش معلومه فرق اش با کالا های مشابه واقعا گارانتی داره باید برین سایت فرم پر کنین

اون آقایی که گفته مانیتور یا tv موقع ایی که یخچال کار مینه صفحه میپره دلیلش اش نوسان برق نیست…یدونه HDMI نویز گیر و جنس خوب بگیر دیگه این اتفاق نمیوفته…(به همین راحتی) HDMI با کیفیت بگیر

استابلایزر چه مارکی بخرم؟

کیفیت ساخت خیلی خوبی داره، داغ هم نمیکنه. البته من دوتا فن یواس بی بهش وصل کردم اون یه ذره گرمای ایجاد شده رو هم خارج کرد و عالی شد. حالا خروجی رو ثابت نوشته 220 ولی باید دقیق اندازه بگیرم ببینم چقدر نوسان رو میتونه ثابت کنه.

در کل چیز خوبی هست خیلیم خوشگل هست مخصوصا صفحه نمایشش. یک نکته مهم اینکه این دستگاه دو حالت حساسیت داره یکی 10 درصد و یکی 8 درصد که با دکمه بالایی قابل سویچ هست. دقت کنید نویزهای ریز رو نمیگیره. کاش حساسیت 8 درصد پایینتر هم داشت.

مشخصات ابزار

وزن ۶۰۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل ۱۳۰ سانتیمتر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات محفظه: محافظ داخلی
نوع عملکرد: رله ای
درجه‌بندی الکتریکی: IP۲۰
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
تعداد پورت USB: یک عدد
توضیحات درگاه‌های USB: USB۲ ، ۱۰۰۰mA
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۵.۴۵ آمپر
جنس بدنه: فلز
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۱۲۰۰ وات
ولتاژ ورودی: ۱۴۰-۲۶۰ ولت ولت
جریان ورودی: ۵.۴۵ آمپر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. استابلایزر گلداستار مدل LG-1P-1.5K-V ظرفیت 1500VA

استابلایزر گلداستار مدل LG-1P-1.5K-V ظرفیت 1500VA

مشخصات ابزار

وزن ۷۰۰۰ گرم
تعداد پریزها سه عدد
طول کابل 150 سانتیمتر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات محفظه: محافظ داخلی
نوع عملکرد: سرووموتور
توضیحات نشانگر LED: نمایشگر LCD استابیلایزر واریاک حلقوی
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
حداکثر جریان انتقالی: ۶ (A)
جنس بدنه: فلز و پلاستیک
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۱.۵ (kVA)
ولتاژ ورودی: ۲۶۰ ~ ۱۴۰ (V) ولت
جریان ورودی: ۶ (A)
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۶۰ (V)
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۴۰ (V)

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. استابلایزر ماتا مدل EMA 2000 ظرفیت 2000 ولت آمپر

استابلایزر ماتا مدل EMA 2000 ظرفیت 2000 ولت آمپر

مشخصات ابزار

وزن ۸۱۷۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل 170 سانتیمتر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات محفظه: محافظ داخلی
توضیحات نشانگر LED: LCD
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۲۰۰۰ VA
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۲۰۰۰ وات آمپر
ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
جریان ورودی: ۱۰ A
زمان تاخیر: ۳ دقیقه
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۵۵
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۴۰
چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با: کامپیوتر – صوتی و تصویری – یخچال و فریزر – کولر – پکیج
مجهز به ولت متر دیجیتال . نمایش ولتاژ ورودی و خروجی دارای فیوز مینیاتوری جهت حفاظت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. استابلایزر ماتا مدل EMA 3000

استابلایزر ماتا مدل EMA 3000

مشخصات ابزار

وزن ۱۳۰۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل ۱.۲ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات توضیحات نشانگر LED: LCD
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۳۰۰۰ VA
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۳۰۰۰ وات آمپر
ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
جریان ورودی: ۱۶ A
زمان تاخیر: ۳ دقیقه
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۵۵
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۴۰
چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با: صوتی و تصویری – یخچال صنعتی – یخچال و فریزر – کولر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. استابلایزر ماتا مدل EMA 5000

استابلایزر ماتا مدل EMA 5000

مشخصات ابزار

وزن ۱۴۵۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل ۱.۲ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات نوع عملکرد: رله ای
توضیحات نشانگر LED: LCD
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۵۰۰۰ VA
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۵۰۰۰ وات آمپر
ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
جریان ورودی: ۲۵ A
زمان تاخیر: ۳ دقیقه
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۵۵
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۴۰
چندراهی برق و محافظ ولتاژ سازگار با: کامپیوتر – صوتی و تصویری – یخچال صنعتی – یخچال و فریزر – ماشین لباسشویی – ماشین ظرفشویی – کولر گازی – پکیج

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. استابلایزر هانی مدل5A

استابلایزر هانی مدل5A

مشخصات ابزار

وزن ۴۵۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
سایر مشخصات امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
حداکثر جریان انتقالی: ۵ آمپر
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۵ آمپر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ترانس استابلایزر پرنیک مدل ECO-1000-Full ظرفیت 1000 ولت آمپر

ترانس استابلایزر پرنیک مدل ECO-1000-Full ظرفیت 1000 ولت آمپر

مشخصات ابزار

وزن ۴۱۰۰ گرم
تعداد پریزها سه عدد
طول کابل ۱.۵ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات نوع عملکرد: رله ای
امکانات چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نشانگر LED
امکانات چندراهی برق: ارت
حداکثر جریان انتقالی: ۴.۵ آمپر
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۱۰۰۰ ولت آمپر
ولتاژ ورودی: ۱۵۵ولت تا ۲۶۵ ولت ولت
زمان تاخیر: ۳۰ تا ۳۰۰ ثانیه قابل تنظیم
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۶۵ ولت
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۵۵ ولت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ترانس استابلایزر و جبران‌ساز نوسان برق پرنیک مدل ECO-3000 مناسب ماشین لباسشویی و ظرفشویی

ترانس استابلایزر و جبران‌ساز نوسان برق پرنیک مدل ECO-3000 مناسب ماشین لباسشویی و ظرفشویی

مشخصات ابزار

وزن ۸۰۰۰ گرم
تعداد پریزها دو عدد
طول کابل ۱.۵ متر
تعداد فاز تک فاز
سایر مشخصات محفظه: محافظ داخلی
ویژگی‌های مقاومتی: مقاوم در برابر گرد و غبار
امکانات چندراهی برق: دکمه روشن و خاموش
حداکثر جریان انتقالی: ۱۰ آمپر
جنس بدنه: فلزی
حداکثر توان قابل پشتیبانی: ۳۰۰۰ وات
ولتاژ ورودی: ۱۴۵ ولت تا ۲۴۵ ولت ولت
جریان ورودی: ۱۰ آمپر
زمان تاخیر: ۱۸۰ ثانیه
حداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۲۴۵ ولت
حداقل ولتاژ برای قطع شدن جریان: ۱۴۵ ولت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین استابلایزر

سخن پایانی

تثبیت کننده ها عموماً برای مناطقی که ولتاژ نوسان دارد و دائماً بالا و پایین می رود استفاده می شود. تثبیت کننده به محافظت از دستگاه های الکتریکی در برابر افزایش ناگهانی ولتاژ و آسیب کمک می کند. نصب و استفاده از استابلایزر برای هر خانه ای ضروری است زیرا وسایل برقی بسیار ارزشمند هستند و در صورت خرابی صدمات زیادی به صاحب خود وارد می کنند.

استابلایزر خانگی برای انواع لوازم خانگی مانند یخچال، تلویزیون، کولر، آبگرمکن و … کاربرد دارد و برای این لوازم عمدتاً از استابلایزر رله ای استفاده می شود. دفاتر همچنین از تثبیت کننده های رله برای محافظت از سرورهای اطلاعات، مانیتورها، چاپگرها و رایانه ها استفاده می کنند.

همچنین از تثبیت کننده سروو موتور سه فاز برای محافظت از دستگاه های جوش، کمپرسور باد، انواع فرز و دریل و… استفاده می کند. بنابراین برای هر دستگاه نوعی تثبیت کننده ولتاژ که به راحتی قابل استفاده است ارائه می شود.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *