راهنمای خرید انواع بهترین قفل شیشه سکوریت

آیا به اهمیت ورودی های محل کار و ساختمان خانه خود توجه کرده اید؟ بسته به ورودی های ادارات، ساختمان های تجاری و مسکونی، امنیت لازم برای افراد ساختمان و همچنین اموال با ارزش موجود در آن را می توان به طرق مختلف تامین کرد.

از آنجایی که درهای مختلف نیز برای ایجاد امنیت خوب به قفل های متفاوتی نیاز دارند، باید بدانید که برای هر در از کدام قفل استفاده کنید. به عبارت ساده تر، کیفیت ورودی های مغازه می تواند مهمترین نقش را در جلوگیری از سرقت و سرقت ناجوانمردانه در زمان های مختلف داشته باشد.

تمامی پنجره ها، درها و ورودی های پشت ساختمان و همچنین ورودی ساختمان، همگی می توانند مناطقی باشند که ساکنین و اشیای قیمتی داخل ساختمان را به خطر بیندازند. کیفیت انواع درب و قفل پنجره و قفل سکوریت می تواند بسیار متنوع باشد.

ویژگی های شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از شیشه هایی است که امروزه برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. این نوع شیشه بیشتر از سایر شیشه های مشابه در صنعت ساختمان استفاده می شود.

شیشه سکوریت را می توان در دسته شیشه های نشکن قرار داد و از آنجایی که ساختمان ها سازه هایی هستند که به شدت در معرض آب و هوای بد و سرقت قرار دارند، باید از شیشه های مقاوم و نشکن ساخته شوند. شیشه سکوریت نوعی شیشه است که با مراحل خاصی به این نوع شیشه های نشکن تبدیل می شود.

برای ساخت شیشه‌های بادوام، شیشه‌های معمولی را تا دمای بسیار بالایی گرم می‌کنند و در حالی که شیشه هنوز بالاست، به سرعت خنک می‌شوند. این تغییرات دما منجر به تولید شیشه نشکن می شود.

نکته بسیار مهمی که در تولید شیشه سکوریت باید به آن توجه کرد این است که ابعاد شیشه باید با دقت بالایی اندازه گیری شود، شیشه بعد از سکوریت بریده نمی شود و اگر کوچکترین اشتباهی در اصل آن صورت گیرد. شیشه دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

زیرا هر چه بیشتر آن را برش دهید، سریعتر شیشه را اسپری می کنید. برای تولید درب شیشه ای از شیشه محافظ با ضخامت 6 تا 10 میلی متر استفاده می شود. البته واضح است که بهترین شیشه برای درب های شیشه سکوریت استفاده از شیشه های 10 میلی متری است زیرا مقاومت بیشتری دارند.

ویژگی های درب ورودی از جنس شیشه سکوریت

ویژگی های درب ورودی از جنس شیشه سکوریت

امروزه بسیاری از نسل های جدید درب ها با مواد مختلفی ساخته و طراحی شده اند که از جمله آنها می توان به درب های شیشه ای اشاره کرد که در بیشتر آنها از قفل های جدید سازگار با شیشه مخصوصا قفل های برقی و هوشمند برای ایجاد امنیت استفاده می شود.

هرکسی بسته به نیاز خود می تواند از یکی از آنها برای ورودی ساختمان اداری، تجاری یا مسکونی خود استفاده کند. ایمن‌سازی ورودی‌ها با قفل‌های هوشمند امنیت بیشتری دارد، زیرا این درها تنها با کارت‌های اعتباری یا با وارد کردن رمز خصوصی مورد نظر باز می‌شوند.

یکی از ورودی های مدرن و جدیدی که در اغلب مکان های اداری و تجاری امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، درب های شیشه ای در انواع و اقسام مختلف است. از آنجا که امنیت یک ورودی، حال از هر جنسی که باشد بسیار مهم است،

انواع شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت

قفل کمری دستبندی

قفل کمری یکی از پرکاربردترین قفل هایی است که برای نصب روی شیشه سکوریت استفاده می شود. این قفل ها بدون نصب و با نصب قابل نصب هستند. در بسیاری از موارد، قفل کمری بدون ایمپلنت نصب می شود. برای نصب قفل کمری تنها در صورتی باید از دستگاه تعبیه شده استفاده کنید که بخواهید آن را روی میله شیشه ایمن نصب کنید.

قفل شدن کمر دستبند شیشه سکوریت از چند جهت توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. مهم ترین ویژگی این است که برای نصب روی شیشه سکوریت نیاز به نصب خاصی نیست که از قبل روی شیشه نصب شده است و قفل کمری دستبند به راحتی در وسط درب شیشه سکوریت نصب می شود. سگک کمر دستبند کارایی بالایی دارد و هم از بیرون و هم از داخل باز و بسته می شود. از طرفی علاوه بر داشتن ظاهری بسیار زیبا، قیمت مناسبی نیز دارد.

قفل کمری خرچنگی

از آنجایی که قفل های کمری از متنوع ترین قفل های شیشه ای سکوریت در مدل های شیشه به شیشه و شیشه به دیوار هستند، می توان آنها را پرمصرف ترین قفل های شیشه ای سکوریت دانست. دستبند چوبی و قفل کمر خرچنگی از مهم ترین قفل های کمری هستند و طراحی متفاوتی دارند و با رنگ های طلایی و نقره ای قابل عرضه هستند. نوع دیگری از قفل کمری، قفل کمری سرطانی است که آلیاژی است که برای ساخت فولاد استفاده می شود.

بنابراین مشخص است که می تواند رطوبت زیادی را تحمل کند. همچنین این قفل ها برای نصب روی شیشه سکوریت بدون نصب می باشد. این یک ویژگی خوب برای این قفل ها است. نوع باز و بسته شدن قفل سرطان کمر با سایر قفل های مشابه بسیار متفاوت است.

قفل کمری خرچنگی با چرخاندن کلیدهای کام و زبان یا با حرکت دادن شاسی رفع می شود. این قفل ها را می توان بر روی تمامی شیشه های سکوریت بدون توجه به نحوه استفاده از شیشه سکوریت نصب کرد.

ویژگی قفل برقی مگنتی

قفل های اثر انگشتی برقی که بر روی درب های شیشه ای سکوریت نصب می شوند را می توان امن ترین قفل های شیشه ای سکوریت دانست. این قفل ها ایمن و آسان برای استفاده هستند. همانطور که از نام آنها پیداست مهمترین ویژگی آنها این است که قابلیت ثبت اثر انگشت افراد را دارند.

بنابراین تنها کسانی که اثر انگشت ثبت شده روی این درب ها دارند می توانند این قفل ها را باز کرده و از درب مورد نظر عبور کنند. این قفل های برقی می توانند 30 اثر انگشت را با دقت بسیار بالایی ثبت کنند. برای استفاده در مکان های تجاری مهم و همچنین مکان هایی مانند طلافروشی ها و صرافی ها و مکان هایی که از اشیاء قیمتی محافظت می شود. بدنه قفل اثر انگشتی برقی از رنگ نقره ای و فولاد ریخته گری قوی ساخته شده است.

نوع دیگر قفل برقی قفل برقی مغناطیسی است که با برق کار می کند. این قفل ها می توانند فشارهای بسیار بالایی را تا حدود 300 کیلوگرم تحمل کنند. قفل های مغناطیسی اغلب برای درب های زرهی کشویی استفاده می شوند و از دو قسمت تشکیل شده اند.

قسمت اول در قسمت ثابت نصب شده و پنل جلویی را می گیرد و قسمت دیگر در قسمت متحرک در تعبیه شده است. قفل برقی مغناطیسی با کنترل از راه دور باز و بسته می شود و قیمت مناسبی دارد و همچنین امنیت درب فوق العاده بالایی را فراهم می کند.

انواع شیشه سکوریت

قفل فرودگاهی

اولین نمونه از انواع قفل های سکوریت شیشه ای که توضیح خواهیم داد قفل فرودگاهی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است این قفل ها معمولا برای شیشه های با قطر 10-12 میلی متر و برای درب ها مناسب هستند.داخل و بیرون برنامه های کاربردی.

این قفل ها از فولاد ضد زنگ و اجزای داخلی آن از آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده اند. نصب این قفل در وسط در نصب می شود تا از داخل با شاسی و از بیرون با کلید قفل شود. همچنین این نوع قفل ها در پارتیشن های شیشه ای کاربرد فراوانی دارند. خود قفل فرودگاه نمونه و مدل دارد.

قفل پارتیشنی مرونی

این قفل های در رنگ ها و ظواهر گوناگونی تولید می شوند. ساختار این قفل ها به گونه ای است که هم برای درب های چوبی و هم برای شیشه به کار می روند و این قفل ها در دو نوع nova meroni و forma meroni تولید و عرضه می شوند.

این قفل ها در رنگ ها و ظاهرهای مختلف تولید می شوند. ساختار این قفل ها به گونه ای است که هم برای درهای چوبی و هم برای شیشه استفاده می شود، زیرا این قفل ها در دو نوع nova nova Meroni و Forma Meroni ساخته و عرضه می شوند.

قفل پارتیشن هوبه

این قفل ها از بهترین نمونه قفل های فرودگاهی هستند که با مدرن ترین و به روزترین تجهیزات و دانش در کشور سوئیس تولید، تولید و عرضه می شوند. این قفل ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و دارای گیره بسیار نرمی هستند. یکی از دلایل فروش بالای این قفل ها ظاهر زیبا و کیفیت بسیار بالا آنهاست

لیست قیمت روز انواع قفل شیشه سکوریت

1. قفل شیشه سکوریت مدل MTC070

قفل شیشه سکوریت مدل MTC070

قفل درب سکوریت

هفته قبلش یه تعمیرکار اومد و بانصبش پونصد تومن ازم پول گرفت دفعه بعد که میخواست بیاد با خودم گفتم بذار ببینم دیجی داره دیدم دقیقن همون برندو میفروشه صدوهفتاد و فوری چندتا سفارش دادم و خودم نصب کردم. ممنون

با اینکه مارکی میخواستم نبود ولی جنسش خیلی خوب بود با قسمت منا سب ممنونم

قیمت قفل شیشه سکوریت خوبه و‌ روی شیشه سکوریت به راحتی نصب میشه ،فقط اگه یک لنگه فلز باشه ،ابزار سوراخکاری و برش لازمتوت میشه ولی اگه دو لنگه سکوریت باشه براحتی آی خوردن نصب میشه

خیلی خوب و کاربردیه. برای سکوریت گرفتم و تقریبا نصف قیمت بازاره. نمیدونم میتسوبای اصلیه یا نه ولی کیفیتش خوبه. فقط قبل از خرید دقت داشته باشید فاصله بین دو شیشه حدود 1 سانتیمتر باشه

قفل شیشه میرال

که دو لبه قفل به هم سابیده نشن ( پیشنهاد خودش توی کاتالوگ نوشته 7 تا 12 میلیمتر). نکته بعدی اینکه اگه از قبل جاش روی شیشه ها در نظر گرفته نشده باشه مجبورید زیرش چسب آکواریوم بزنید که حرکت نکنه.

قیمت قفل برقی درب شیشه ای سکوریت قبل از خرید حتما توجه کنید درب سکوریت شما فاصله از هم هنگام بستن داشته باشه .اگر فاصله سکوریت شما هنگام بستن زیر دو سانت باشه بعد از نصب قفل با هم درگیر میشه

قیمتش عالیه. نصف قیمت بازار. نصب کردم مشکلی نداره. تنها ایرادش اینه که زبانه ای که میچرخه و قفل میکنه فیت نیست و درب بعد از قفل شدن کمی تکان میخورد. اینم باید مقایسه بشه با برندای دیگه که ببینیم اونام این مشکل رو دارن یا نه.

نصب آسان ، جنس خوب ، کیفیت و عملکرد مناسب قیمت بسیار مناسب نسبت به بیرون ممنون ممنون از اینکه قابل اعتماد ما هستند و ممنونم از محصولی که برام فرستادین خیلی راضییم همین کالا را از شهر خودم پرسیدم ۲۵۰ تومن قیمت گفتن بازمم تشکر ویژه

قفل 105 شیشه سکوریت

قفل خوبی هست و میتونید حتی شیشه رو هم سوراخ نکنید و با پیچ های خودش سفت کنید که من از چسب آکواریوم هم برای محکم شدنش به شیشه استفاده کردم

من همین مارک میتسوبا رو تو بازار میخواستم بخرم میگفتن ۲۴۰ ولی از دیجی کالا و از فروشنده قفل لند خریدم ۱۲۸ تومن رسید دستم دقیقا مطابقت داشت با خود عکس برای اطمینان بیشتر هر لنگه به یک سوراخ نیاز داره در غیر این صورت میتونید علاوه بر دو پیچ از چسب آکواریوم هم استفاده کنید

این قفل ها دو طرفه هستند اما هر طرف مستقل عمل میکند. از داخل با اهرم خودش قفل میشود از بیرون با کلید، بله روی درب تک لنگه هم میشود نصب کرد اما خارج از حالت استاندارد و به ابزاری نظیر سنگ فرز شاید نیاز پیدا کنید. این روش را حتما توسط یک استاد کار ماهر انجام دهید تا دچار خسارت نشوید. صفری، نصاب درب و کرکره های سکوریت و برقی

قفل درب شیشه سکوریت

قفل خوب و کاربردی هست،فقط باید خوب نصب بشه ،وگر نه مشکلاتی در باز و بسته شدن خواهد داشت.

با سلام از خریدم ولی دارم برا مغازه اصلا قابل اعتماد نیست با کلیدای دیگه باز میشه و رد میکنه یا کلید سخت جا میخوره

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۵.۵×۱۰×۱۴ سانتی‌متر
وزن ٨١٦ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. قفل شیشه ایران یراق کد 4000

قفل شیشه ایران یراق کد 4000

قفل 105 شیشه سکوریت

ضخامت یراق به کار رفته بسیار زیاد است. بین دو شیشه باید حدود ۱.۵ تا ۲ سانت فاصله باشد تا بتوان قفل را نصب کرد. که این فاصله بسیار زیاد است.

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۲x۵x۴ سانتی‌متر
وزن ۴۵۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. قفل شیشه آنژیلی کد 2000

قفل شیشه آنژیلی کد 2000

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۰×۶×۲۰ سانتی‌متر
وزن ۴۵۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. قفل شیشه آنژی لی کد 03-826

قفل شیشه آنژی لی کد 03-826

قفل پایین شیشه سکوریت

قفل های شیشه ای Angie Lee Security وسیله ای برای ایجاد امنیت بیشتر بر روی درب های شیشه ای است. این قفل ها را می توان بر روی انواع درب های شیشه ای بدون نصب یا برش شیشه نصب کرد. این قفل را می توان در داخل و خارج شیشه به صورت جداگانه استفاده کرد.

قفل 105 شیشه سکوریت این قفل بسیار راحت و روان کار می کند. رنگ استیل آینه انزی لی آن را از سایر قفل های شیشه ای متمایز می کند، علاوه بر این استفاده از 3 قفل برنجی باعث دوام بیشتر و امنیت بیشتر قفل می شود.

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۵.۵×۱۰×۱۴ سانتی‌متر
وزن ۸۰۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. قفل درب شیشه ای ویرلای مدل w-228

قفل درب شیشه ای ویرلای مدل w-228

قفل شیشه سکوریت سوئیچی

قفل های شیشه ای وسایلی برای ایجاد امنیت بیشتر هستند که معمولا بر روی انواع درب های شیشه ای بدون تعبیه و برش روی شیشه نصب می شوند. این قفل ها را می توان به صورت جداگانه در داخل شیشه و بیرون شیشه استفاده کرد.

همچنین می توان آن را روی یک درب نزدیک به دیوار نصب کرد به گونه ای که قسمتی از قفل روی شیشه نصب شود و قلاب در دیوار قرار گیرد.

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۹x۶x۶.۵ سانتی‌متر
وزن ۱۰۲۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار
سایر توضیحات این قفل قابلیت قفل شدن از دو طرف را دارد. یک طرف سوییچ و یک طرف کلید دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. قفل درب شیشه ای ویرلای مدل w-208

درب شیشه ای ویرلای مدل w-208

قفل شیشه ای وسیله ای برای ایجاد امنیت بیشتر است که معمولا بر روی انواع درب های شیشه ای بدون شیشه توکار و برش خورده نصب می شود. این قفل به صورت جداگانه هم در داخل شیشه و هم در خارج از شیشه قابل استفاده است.

همچنین قابل نصب بر روی درب های تکی که به دیوار بسته می شود به گونه ای که قسمتی از قفل روی شیشه نصب می شود و قلاب ها داخل دیوار قرار می گیرند.

قیمت سایت قفل درب شیشه ای

بجای این مدل ۲۲۸ رو فرستاده بودن که دو سر قفل نیست و ارزونتره. کلیدشم که کامپیوتریه و اصلا بدرد نمیخوره چون کلیدای کامپیوتری همه به هم میخورن

دوطرف کلید میخوره ،توی بازار حسن آباد خیلی دنبال این مدل بودم که دوطرف کلید داشته باشه پیدا نکردم این مدلشو بلاخره تو ابزار فروشی بیک نیک دیدم ممنون دیجی جون

این قفل از لحاظ مقاومت در رده بالایی قرار می گیرد و با توجه به قیمتش به نظرم ارزش خرید رو داره

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۹x۶x۶.۵ سانتی‌متر
وزن ۱۰۲۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار
سایر توضیحات این قفل قابلیت قفل شدن از دو طرف را دارد. دو طرف سوییچ میباشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. قفل درب شیشه ای ویتن کد 5000

قفل درب شیشه ای ویتن کد 5000

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۴x۸x۴ سانتی‌متر
وزن ۵۰۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. قفل درب شیشه ای ویتن کد 3000

قفل درب شیشه ای ویتن کد 3000

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۲x۵x۵ سانتی‌متر
وزن ۵۰۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. قفل درب شیشه ای میتسوبا مدل M MUE

قفل درب شیشه ای میتسوبا مدل M MUE

قیمت قفل درب شیشه سکوریت

متاسفانه برخی از فروشنده ها صداقتی در کار ندارن عکس و اطلاعات یک کالا رو میزارن چیز دیگه ای ارسال میکنن، قفلی که فرستادن میتسوبا نبود یک قفل متفرقه و کاملا متفاوت با عکسهای سایت ارسال شد،

رنگ هم مغایرت داشت و طلایی نبود. به همین خاطر مرجوع کردم. امیدوارم برخورد مناسبی بشه که دیگه شاهد این جور مسائل در سایت خوب دیجی کالا نباشیم. عکسها رو هم قرار دادم نمی دونم چرا تایید نشد

من خریدم خیلی راضیم به شما توصیه میکنم فقط من برای قفسه شیشه ای کمد خریدم که یکم بزرگ و سنگینه ولی کارمو راه انداخت این قفل فکر کنم بیشتر برای درهای شیشه ای بزرگه

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۲x۵x۱۰ سانتی‌متر
وزن ۵۵۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. قفل درب شیشه ای میتسوبا کد 100

قفل درب شیشه ای میتسوبا کد 100

خوب .کارایی خودشو داره.توصیه میکنم .البته به همین قیمت

جنس نسبتا خوبی داره که بهتر هم میتونست باشه .ولی با این قیمت خوب و توصیه میکنم قفل خیلی روان عمل میکنه وظاهر قابل قبولی داره. ممنون

چون جنس چین هست یکم ضعیفه ولی در کل خوب بود کارمو راه انداخت

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۲۰x۷x۶ سانتی‌متر
وزن ۱۰۰۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. قفل درب شیشه ای مدل Silver-012A

.قفل درب شیشه ای مدل Silver-012A

قفل برقی شیشه سکوریت

به نسبت قیمتش خوبه ولی چند جا زدگی داشت واینکه کلیدش خیلی خیلی بی کیفت بود همون اول شکست.

هم به موقع رسید به دستم و هم خیلی راحت نصب کردم .قیمتش هم عالی بود

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۵x۱۰x۸ سانتی‌متر
وزن ۷۲۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار
ضخامت حلقه یا میله 7

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. قفل درب شیشه ای مدل CK012A

قفل درب شیشه ای مدل CK012A

برای درب سکوریت راهرو ساختمان خریدم، به نظر بنده مناسب و خوب بود و همینطور کسی نمیتونه از طریق راه پله به پاگرد دسترسی داشته باشه

سلام ایا این قفل قابلیت این را دارد که وقتی از یک طرف قفل میشود از طرف دیگر قابل باز شدن باشد؟ مثلا وقتی با کلید قفل میکنیم از سمت دیگر باز شود. سوال دوم اینکه ایا نیاز به برش شیشه دارد یاخیر؟ مکانیزم نصب به چه صورت هست؟

سلام با کلید قفل کنید نمیشه از طرف دیگه بازش کنید، برای نصبش فقط باید جاسازی بشه و با اهرم چفت میشه

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۲x۹.۵x۵ سانتی‌متر
وزن ۱۱۰۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. قفل درب شیشه ای اسپید مدل D010AB

قفل درب شیشه ای اسپید مدل D010AB

قفل شیشه سکوریت یک طرفه

از نظر جنس بد نیست فقط حتما باید با چسب اکواریوم بچسبونینش یکم خشکه که فکر کنم کار کنه نرم تر بشه ولی در کل خوبه

بعلت ضعیف بودن بدنه موقع تحویل برای من فرورفتگی داشت و من مرجوع کردم رزوه های جایی که پیچ میخوره هرز بود پس دادم. خلاصه بگم، جنس متوسط بازاره

قفل برقی شیشه سکوریت خوبه و باکیفیت – محصولات بیک نیک از یک طرف کلید میخوره و از یک طرف اهرم داره . هم قیمت مناسب بود هم کیفیت هم ارسال عالی ، بسته بندی هم عالی

من خوشم اومد . فقط باید شیشه 2 تا سوراخ 0.7 بشه . قفل قبلیم پیچی بود به سکوریت فشار میورد می چسبید

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۲x۸x۴ سانتی‌متر
وزن ۴۳۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. قفل درب شیشه ای اسپید کد 2020

قفل درب شیشه ای اسپید کد 2020

قیمت قفل شیشه سکوریت پرشیا

قفل شیشه سکوریت پرشیا کیفیت خوبی دارد و کلید هم راحت میچرخه داخلش و هیچگونه ایرادی نداره فکر میکردم کوچیک و ضعیف باشه اما بزرگه و همونی که میخواستمه توصیه به خریدش میکنم

مشخصات فنی ابزار

ابعاد ۱۴x۸x۴ سانتی‌متر
وزن ۴۵۰ گرم
جنس استیل
نحوه باز شدن قفل کلیددار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین مدل قفل شیشه سکوریت

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *