بهترین مارک آچار فرانسه

بهترین مارک آچار فرانسه در ایران کدام است؟ موضوع این مقاله در راستای راهنمای خرید بهترین آچار فرانسه است تا به شما کمک کنیم تا برترین آچار را بخرید باما همراه باشید.

آچار چیست؟

از جمله ابزارهای رایج مورد استفاده در هر کارگاه ، آچار است. از آچارها برای باز و بسته شدن پیچ و مهره ها در اندازه های مختلف استفاده می شود ، بنابراین این یکی از مهمترین ابزارهای جعبه ابزار است. این ابزارها به اشکال مختلف در دسترس هستند: آچار بکس جغجغه ای، آچار لوله گیر، آچار آلن و ستاره ای ، آچار یکسر تخت یکسر رینگی

بهترین مارک آچار فرانسه خارجی و ایرانی

آچار فرانسه ساخت کدام کشور است؟

این ابزار ابتدا توسط یک مهندس انگلیسی به نام ریچارد کلابرن اختراع شد. به همین دلیل در بسیاری از کشورهای اروپایی مانند فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و اسپانیا به آن آچار انگلیسی می گویند.

در بعضی از کشورها به آن آچار سوئدی نیز گفته می شود. زیرا یک مهندس سوئدی به نام جان پیتر جانسون آن را با تغییراتی بهبود بخشید و به نام خود ثبت کرد. این آچار نسخه تکامل یافته آچار اصلی نسخه ای اولیه کلابرن است در برخی از کشورها مانند ایران و لهستان به آن آچار فرانسه نیز گفته می شود.

آشنایی با آچار فرانسه و ویژگی ‌های آن

این ابزار کاربردی یک آچار تخت و دارای یک دهانه‌ی متغیر است که برای باز کردن مهره یا پیچ مربع یا شش ضلعی استفاده می شود.

این آچار دارای دوفک، یکی ثابت و دیگری متحرک است، که فک متحرک آن با چرخاندن یک پیچ در وسط به فک ثابت نزدیک و دورتر می شود و در نتیجه قادر به سازگاری با مهره های مختلف است.

یکی از ویژگی های آچارهای دیگر همان زاویه 15 درجه فک متحرک با دسته آچار ثابت است.

بهترین مارک آچار فرانسه خارجی و ایرانی

آچار فرانسه استنلی

آچار فرانسه یکی از ابزارهایی است که کاربردهای زیادی دارد و در محل های مختلف کار مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه های این آچار حتی در بسیاری از خانه ها یافت می شود. یکی از بهترین مارک های تولیدکننده ای آچار فرانسه برند استنلی است.

شرکت استنلی یکی از تولید کنندگان پیچ گوشتی است و یکی از مارک های شناخته شده ای است که فعالیت های گسترده ای در زمینه ابزار دستی و ابزارهای لیزری دارد. علاوه بر این ، مدلهای مختلف جعبه ابزار نیز توسط استنلی تولید می شوند.

محصولات استنلی تنوع زیادی دارند که با کیفیت بالا و دقت ویژه ای تولید می شوند. در تولید این محصولات از ترکیبی از سیاه و زرد استفاده شده است. این دو رنگ حس خوبی به کاربر ابزار می دهد. کیفیت محصولات استنلی مثال زدنی است و عمر مفید آنها طولانی است.

بهترین مارک آچار فرانسه استنلی اندازه درستی دارد و برای پیچاندن پیچ و مهره های بزرگ استفاده می شود. آلیاژ استفاده شده در ساخت آچار استنلی ترکیبی از کروم و وانادیوم است و در برابر ضربه ، فشار و مقاومت پیچشی به خوبی مقاومت می کند.

استفاده از این محصول در شرایط آب و هوایی مرطوب محدود نیست و این عملکرد به لطف آلیاژ استفاده شده در ساخت آچار حاصل می شود. انتهای کلید بالایی به گونه ای طراحی شده است که کاربر می تواند آن را به راحتی حمل یا آویزان کند. استنلی یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ابزار دستی و ابزار برقی است و تجربه زیادی در این زمینه دارد.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه استنلی مدل 97-797 سایز 24 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل STMT87433-8 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل STMT87431-8 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل 874-95-0 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل STMT87434-8 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل 1-430-87 سایز 4 اینچ
 • آچار فرانسه استنلی مدل STMT87432-8 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه ایرگا

ایرگا اسپانیا بزرگترین تولید کننده آچار در جهان است که محصولات خود را با کیفیت بی نظیر تولید می کند.

شرکت ایرگا در سال 1960 در اسپانیا تاسیس شد. این شرکت بزرگترین تولید کننده آچارهای انحصاری در جهان است ، بنابراین سالانه صدها هزار آچار تولید می شود. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به آچار فرانسه های لبه باریک، آچار های لوله گیر، عایق برق فشار قوی اشاره کرد.

دوام و کیفیت بی نظیر تولید از ویژگی های بارز این شرکت است. این شرکت شعار “آچار فرانسه دنیای ماست” را انتخاب کرده است.

بدنه بهترین مارک آچار فرانسه ایرگا از فولاد کروم وانادیوم ساخته شده است و دستگیره ها دارای یک پوشش ضد لغزش قابل جابجایی و ارگونومیک دارد. تا حداکثر راحتی هنگام کار را تضمین کنند.

کیفیت ساخت منحصر به فرد آچار های فرانسه مارک ایرگا علاوه بر استفاده در منزل باعث این امر شده است. این تجهیزات و وسایل نقلیه همچنین برای مصارف صنعتی مناسب هستند.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه ایرگا مدل SWO 92XS سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا مدل ERGOTOP 99W سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا مدل SWO 92XS سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا مدل ERGOTOP 99W سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا مدل 92WR سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا کد 77 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا کد 77 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه ایرگا مدل 77F سایز 12 اینچ

آچار فرانسه لیکوتا

بهترین آچار فرانسه

بهترین مارک آچار فرانسه لیکوتا ابزاری است که برای محکم کردن پیچ های بازو استفاده می شود. دسته بلند این ابزار گشتاور زیادی ایجاد می کند آچارها انواع مختلفی دارند و هر کدام در اندازه خاص و کابرد خاصی ساخته شده اند.

آچار فرانسه لیکوتا از فولاد ساخته شده است آچار فرانسه لیکوتا دارای دو فک است. یک فک ثابت و دیگری متغیر است کاربر می تواند به راحتی اندازه فک را با غلتک های موجود تنظیم کند.

از آچار فرانسه لیکوتا برای بازکردن مهره ها بسته شدن آنها و همچنین پیچ های 6 یا 4 شاخه استفاده می شود. آچار فرانسه لیکوتا دارای یک دسته پلاستیکی با طراحی ارگونومیک است که از تعریق و سر خوردن کلید در دست کاربر در حین کار جلوگیری می کند. این محصول ساخت کشور تایوان می باشد.

شرکت لیکوتا که فعالیت های گسترده ای در زمینه تولید انواع ابزار دستی دارد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1983 آغاز کرد و اکنون علاوه بر ابزار دستی ، به تولید ابزارهای بادی و برقی نیز مشغول است.

در کیفیت مطلوب و استفاده از مواد و آلیاژهای با کیفیت در تولید محصولات این شرکت شکی نیست. انواع مختلف آچار به صورت جداگانه یا ست کامل از جمله محصولات لیکوتا است که یکی از بهترین مارک های موجود در بازار است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه لیکوتا مدل AWT-35036-8 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه لیکوتا مدل AWT-35037-10 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه لیکوتا مدل AWT-35037-6 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه لیکوتا مدل AWT-35037-12 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه لیکوتا مدل AWT-35036-10 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه آروا

 

آچار فرانسه آروا مارک آروا از سال 1993 برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان در منطقه و جلب رضایت مشتری و با پشتیبانی از سی سال دانش و حضور در زمینه ابزار ، یک کارخانه تولید ابزار صنعتی در کشور ایجاد کرده است.

طی 7 سال کار در زمینه ابزار ، شرکت Areva موفق شد رضایت مشتری را با ارائه محصولات با کیفیت و فروش مناسب و خدمات پس از فروش جلب کند. مارک آروا Areva موفق شده انواع ابزار دستی ، برقی ، بی سیم ، پنوماتیک ، برش و دستگاه جوشکاری را به بازار معرفی کرد.

تمام محصولات Areva از علائم ایمنی و استاندارد CE اروپا ، علامت کیفیت GS آلمان و استاندارد ISO پیروی می کنند. با توجه به کیفیت بالای دستگاه های جوش اینورتر آروا، 30 ماه ضمانت برای این محصول ارائه شده است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه آروا مدل 4403 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه آروا مدل 4402 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه آروا مدل 4401 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه آروا مدل 4404 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه ایران پتک

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1510 سایز 15 اینچ

گروه کارخانه شرکت ایران پتک معتبرترین و بزرگترین تولید کننده ابزار در ایران است که کلیه محصولات آن مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی قابل اجرا تولید می شود. این شرکت در حال حاضر بیش از 1100 اندازه و انواع ابزار صنعتی ، خانگی و آموزشی (مارک IPKA) را تولید می کند.

مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 5185 تولید می‌شود. از فولاد آلیاژی ویژه و به روش آهنگری (فورج) تولید می‌شود. دسته و فک های آنها سنگ خورده و پولیش می‌شوند.کلیه قطعات، آبکاری نیکل – کروم می‌شوند.

مطابق با استاندارد ملی ایران № 5185 ساخته شده است. از فولاد آلیاژی مخصوص به روش آهنگری ساخته شده است. کلیه قطعات کاملاً سخت می شوند. دستگیره ها و فک آچار فرانسه ایران پتک سنگ زده و صیقل داده شده است. تمامی آچار فرانسه ایران پتک از جنس نیکل کروم هستند.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1210 سایز 12 اینچ
آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1510 سایز 15 اینچ
آچار فرانسه ایران پتک کد RSTV004910 سایز 10 اینچ
آچار فرانسه ایران پتک کد 1210 EA سایز 12 اینچ
آچار فرانسه ایران پتک کد EA1510 سایز 15 اینچ
آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1010

آچار فرانسه تانوس

آچار فرانسه تانوس کد 04 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه تانوس ابزاری با دهانه متغیر است که از سه قسمت پیچ ثابت ، متحرک و تنظیم کننده ساخته شده است. از آچار می توان برای انجام کارهای فنی بسیار سبک و نیمه سنگین استفاده کرد.

بهترین مارک آچار فرانسه تانوس دارای ساختاری ساخته شده از کروم وانادیوم است و همین امر باعث می شود تا بتواند به خوبی در برابر نیروها مقاومت کند. فک این ابزار وجود دارد تا کاربر بتواند به راحتی اندازه مورد نیاز خود را تنظیم کند.

دسته استاندارد این محصول نگه داشتن آن و انجام تعمیرات را برای کاربر راحت تر می کند. لازم به ذکر است که این محصول بدون روکش در دسترس است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

آچار فرانسه تانوس کد 04 سایز 8 اینچ
آچار فرانسه تانوس کد 03 سایز 8 اینچ
آچار فرانسه تانوس کد 02 سایز 12 اینچ
آچار فرانسه تانوس کد 002 سایز 12 اینچ
آچار فرانسه تانوس کد 01 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه تاپ تول

تاپ تول در سال 1981  را راه اندازی شد تا وارد تولید ابزارهای با کیفیت شود. این شرکت از سال 1994 در سراسر جهان فعالیت می کند.

کلیه محصولات این برند دارای گواهینامه ISO 9001-2000 بوده و وجود گواهینامه جهانی کنترل کیفیت نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات است. علاوه بر کیفیت بالای این محصولات ، آنها با قیمت کمتری نسبت به محصولات مشابه خود ارائه می شوند که می توان گفت این یک مزیت رقابتی خوب است.

از ابزار های دستی برند تایوانی تاپ تول  در کارگاه های اتومبیل و مکانیک، در صنعت هوافضا و کارهای سنگین استفاده کرد زیرا از قطعات با کیفیت بالا ساخته شده اند. این مارک یکی از بهترین مارک آچار فرانسه در ایران است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه تاپ تول مدل AMAB24115 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه تاپ تول مدل AMAC2925 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه توسن

آچارها ، مانند بسیاری از ابزارهای دستی ، انواع مختلفی دارند. اندازه های ویژه برای ساخت این ابزار نیز بسیار متنوع است. از آچارها برای باز و بسته شدن پیچ و مهره های مختلف استفاده می شود.

بهترین مارک آچار یکسر تخت یکسر رینگی ، شلاقی ، آچار لوله گیر ، بهترین مارک آچار بکس جغجغه ای از جمله انواع آچار هستند. از آچار فرانسه توسن به روشهای مختلف استفاده می شود این آچار عمدتا برای باز کردن پیچ ها یا مهره های سری شش ضلعی و مستطیلی استفاده می شود..

بهترین مارک آچار فرانسه توسن یکی از بهترین برند های آچار فرانسه است که در اندازه های مختلف تولید می شود. آچار فرانسه توسن از آلیاژ کروم-وانادیوم ساخته شده و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارد.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه توسن کد T25 – 10 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه توسن مدل T25-6AW سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه توسن مدل T25-1AW سایز 15 اینچ
 • آچار فرانسه توسن مدل T25-12AW سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه توسن کد AFG049 سایز 6 اینچ

آچار فرانسه رونیکس

آچار فرانسه جغجغه‌ ای رونیکس مدل RH-2420 سایز 10 اینچ

بهترین مارک آچار فرانسه رونیکس ابزارهای مفیدی هستند که می توانید آنها را در هر جعبه ابزاری پیدا کنید. آچار های رونیکس انواع مختلفی از آچار بکس جغجغه ای رونیکس ، آچار آلن رونیکس ، آچار یک سر تخت یک سر رینگی رونیکس و غیره دارند. آچار یکی از معروف ترین ابزارها است. این محصول دارای فک ثابت و فک متحرک است.

نحوه ای کار آچار های فرانسه رونیکس دارای دو فک با پیچ تنظیم کننده واقع در زیر آرواره ها است. آچارها فرانسه دائماً تحت فشار هستند، بنابراین باید بدنه ای قوی داشته باشند.

از مزایای آچار های فرانسه رونیکس استحکام و روکش کروم ساتن برای دسته است. در سالهای اخیر ، رونیکس با استفاده از روشهای علمی با تلاش فراوان توانسته است پیوند عمیقی بین علم و بازار ایجاد کند. ابزارها را به تأمین کنندگان محلی برگردانید و سطح سلیقه و تقاضای محصولات رونیکس را افزایش دهید.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه جغجغه‌ ای رونیکس مدل RH-2420 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH2403 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2404 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2402 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2401 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2401 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2402 سایز 8 اینچ

 آچار فرانسه کنزاکس

آچارها ابزار بسیار مفیدی هستند و در هر جعبه ابزاری یافت می شوند. این محصولات انواع مختلفی دارند و متناسب با نوع کاربرد آنها طراحی می شوند.

این ابزار برای گرفتن و پیچاندن پیچ ها ، مهره ها و … استفاده می شود. یکی از ویژگی های این ابزار استفاده از فک های قابل تنظیم است. در واقع ، یک فک ثابت است و فک دیگر با استفاده از یک پیچ تنظیم کننده که در پایین فک متحرک قرار دارد ، تنظیم می شود.

بهترین مارک آچار فرانسه کنزاکس با طراحی خاص خود در تعمیر کمک زیادی به کاربر می کند. این محصول نوعی آچار فرانسه است که ساختار فولادی محکمی دارد و قادر است نیروی زیادی را به سطح وارد کند.

فک این ابزار به صورت مدرج طراحی شده است که با کمک آن کاربر می تواند سطح دقیق باز بودن فک آچار را پیدا کند.

مارک های زیادی در تولید و عرضه ابزار دستی مشارکت دارند و در این بین برند تایوانی کنزاکس (KENZAX) با ارائه محصولات با قیمت مقرون به صرفه به عملکرد موفقی دست یافته است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KAW-112 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWR-210 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-404 سایز 4 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWP-308 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KAW-110 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-412 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-410 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل KWT-408 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه کنزاکس مدل Kaw-115 سایز 15 اینچ

آچار فرانسه نووا

آچار فرانسه نووا مدل NTA3009 سایز 10 اینچ

آچارها ، مانند بسیاری از ابزارهای دستی ، انواع مختلفی دارند. اندازه های ویژه برای ساخت این ابزار نیز بسیار متنوع است.

از آچارها برای باز و بسته شدن پیچ و مهره های مختلف استفاده می شود. آچار آلن نووا و آچار بکس جغجغه ای نووا و آچار لوله گیر نووا از جمله انواع آچار هستند.

از بهترین مارک آچار فرانسه نووا به روشهای مختلف استفاده می شود این آچار عمدتا برای باز کردن پیچ ها یا مهره های سری شش ضلعی و مستطیلی استفاده می شود. این آچار در اندازه های مختلف و خاص ساخته شده است.

بسیاری از برند ها در تولید و عرضه ابزار دستی فعال هستند و در این بین یکز از بهترین مارک های آچار فرانسه برند نووا است که با ارائه محصولات مقرون به صرفه عملکرد موفقی دارد.

چندین سال است که نوا به طور گسترده در کشور ما در زمینه طراحی و تولید ابزار دستی کار می کند. با توجه به قیمت اکثر محصولات نوا می توان گفت که تولید محصولات این شرکت سودآور است.

مارک نووا موفق به دریافت استاندارد GS اروپا شد. GS مخفف آلمان استاندارد است. این استاندارد توسط آلمان تعیین شده است كه تولیدكننده آن را ملزم به رعایت اصول ایمنی و كیفیت بالاتر در تولید محصول می كند. جالب است بدانید که شهروندان آلمان مایل به پرداخت هر مبلغی برای کالایی هستند که این استاندارد را دریافت کرده است.

بهترین مدل های آچار فرانسه برند

 • آچار فرانسه نووا مدل NTA 3006 سایز 6 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA 3003 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA3008 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA 9622 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA 3004 سایز 12 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA3007 سایز 8 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA 3202 سایز 10 اینچ
 • آچار فرانسه نووا مدل NTA-3009 سایز 12 اینچِ

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1210 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1210 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد فورج
وزن 675 گرم
شماره آچار 12
توضیحات آچار – آچار فرانسه با طول 300 میلی‌متر
– روکش کروم وانادیوم
– بدنه‌ی فولادی سخت‌کاری شده
– دارای دسته و فک‌های سنگ‌خورده و پولیش شده

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1510 سایز 15 اینچ

آچار فرانسه ایران پتک مدل EA 1510 سایز 15 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد فورج
وزن 1200 گرم
شماره آچار 15″
توضیحات آچار – آچار فرانسه با طول 375 میلی‌متر
– روکش کروم وانادیوم
– بدنه‌ی فولادی سخت‌کاری شده
– دارای دسته و فک‌های سنگ‌خورده و پولیش شده

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه بلزر مدل B2 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه بلزر مدل B2 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
وزن 665 گرم
شماره آچار 12″
توضیحات آچار طول: 300 میلی‌متر
بهترین مارک آچار فرانسه
دارای فک مدرج 35 میلی‌متری
تولید شده به روش فورج
استاندارد متریک
نوع دسته استاندارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه پراید مدل 300 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه پراید مدل 300 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس استیل
وزن 770 گرم
شماره آچار 12″
کاور دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه تابا کد6 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه تابا کد6 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کروم وانادیوم
وزن 700 گرم
شماره آچار 12″
استاندارد متریک و SAE
توضیحات آچار بهترین مارک آچار فرانسه تابا
– مناسب برای کارهای سنگین و صنعتی
– دارای فک ثابت درجه‌بندی شده
– بدنه مقاوم در برابر فشار
– پیچ تنظیم فک روان
-جنس عالی
-بدنه با روکش مشکی ضد زنگ
-ساخت ایران

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه تابا کد7 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه تابا کد7 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کروم وانادیوم
وزن 410 گرم
شماره آچار 10″
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
توضیحات آچار آچار فرانسه تابا
– مناسب برای کارهای سنگین و صنعتی
– دارای فک ثابت درجه‌بندی شده
– بدنه مقاوم در برابر فشار
– پیچ تنظیم فک روان
-جنس عالی
-بدنه با روکش مشکی ضد زنگ
-ساخت ایران

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه تانوس کد 04 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه تانوس کد 04 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فلز
وزن 280 گرم
شماره آچار 8″
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
توضیحات آچار دارای فک مدرج با قابلیت باز شدن به میزان 30 میلی‌متر
طول: 20 سانتی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه تیتان تولز کد 150 سایز 6 اینچ

آچار فرانسه تیتان تولز کد 150 سایز 6 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کروم وانادیوم
شماره آچار 6″
توضیحات کاور ساخته شده از سخت ترین آلیاژ
دوام بالا
فک مدرج شده به میلی متر
قابلیت باز شدن تا 20 میلی متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه جغجغه‌ ای رونیکس مدل RH-2420 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه جغجغه‌ ای رونیکس مدل RH-2420 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
شماره آچار 10″
نوع دسته استاندارد
توضیحات کاور – دارای فک‌های سخت کاری شده با بالاترین کیفیت
– دارای روکش دسته‌ی TPR جهت سهولت عملکرد و راحتی کاربر
– دارای بدنه‌ای مستحکم با آلیاژ کروم

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه رونیکس مدل RH2403 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه رونیکس مدل RH2403 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس روکش ساتن کروم
شماره آچار 10″

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 10 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 10 سایز 10 اینچ

 

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 9 , 10
وزن 185 گرم

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 12 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 12 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
نوع دسته استاندارد
شماره آچار 12
وزن 700 گرم

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه فرید کد 200-8 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه فرید کد 200-8 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فلز
وزن 317 گرم

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه کد 01 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه کد 01 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد سختکاری شده
نوع دسته استاندارد
استاندارد SAE
وزن 630 گرم
شماره آچار 12
توضیحات آچار طول 300 میلی‌متر
دارای فک مدرج 40 میلی‌متری

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه مدل 01 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه مدل 01 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
نوع دسته استاندارد
وزن 200 گرم
شماره آچار 8

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه مدل YPSD-CAMEL012 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه مدل YPSD-CAMEL012 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کروم وانادیوم
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
وزن 670 گرم
شماره آچار 12″
توضیحات آچار – فرانسه مدل کمل سایز 12 اینچ تمام حرفه ای برای کارگاه و خانه
– دارای اندازه‌گیری روی دهانه‌ی آچار :0-40 میلیمتر
– ساخته شده از آلیاژ کروم-وانادیوم
– دارای سوراخ انتهای دسته برای نگهداری و حمل آسان‌تر
– قابلیت باز کردن یا بستن مهره و پیچ‌های چهارگوش و شش گوش
– حداکثر میزان باز شدن دهانه: 40 میلی متر
– طول اچار : 300 میلیمتر یا (12 اینچ)

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه نورس سایز 10 اینچی

آچار فرانسه نورس سایز 10 اینچی

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کربن استیل
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک
وزن 470 گرم
توضیحات آچار – دارای درجه بندی تا 33 میلی‌متر بر روی فک ثابت

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه نووا مدل NTA3008 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه نووا مدل NTA3008 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد فسفاته
استاندارد متریک
وزن 400 گرم
توضیحات آچار – قابلیت استفاده برای پیچ‌های سایز 0 الی 250
– دارای سر آچار پولیش‌کاری شده جهت جلوگیری از خوردگی
– دارای خط‌کش بر حسب میلی‌متر روی سرآچار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه نووا مدل NTA-3009 سایز 12 اینچِ

آچار فرانسه نووا مدل NTA3009 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس آلیاژ فولاد فورژ
وزن 650 گرم
استاندارد متریک و SAE
توضیحات آچار – آچار به سایز 12 اینچ

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه هنسون مدل 8-250 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 8-250 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
وزن 250 گرم
استاندارد متریک و SAE
توضیحات آچار حداکثر میزان باز شدن دهانه: 25 میلی‌متر
دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
دارای ساختار سختکاری شده
طول 200 میلی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه هنسون مدل 10-250 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 10-250 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
شماره آچار 10″
وزن 427 گرم
نوع دسته استاندارد
توضیحات آچار – حداکثر میزان باز شدن دهانه: 32 میلی‌متر
– دارای ساختار سختکاری شده
– دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
– طول 255 میلی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه هنسون مدل 12-300 سایز 12 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 12-300 سایز 12 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
شماره آچار 12″
وزن 646 گرم
نوع دسته استاندارد
توضیحات آچار – حداکثر میزان باز شدن دهانه: 38 میلی‌متر
– دارای ساختار سختکاری شده
– دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
– طول 310 میلی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
شماره آچار 8″
وزن 250 گرم
نوع دسته استاندارد
توضیحات آچار حداکثر میزان باز شدن دهانه: 25 میلی‌متر
دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
دارای ساختار سختکاری شده
طول 200 میلی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
شماره آچار 10″
وزن 427 گرم
نوع دسته استاندارد
توضیحات آچار حداکثر میزان باز شدن دهانه: 32 میلی‌متر
– دارای ساختار سختکاری شده
– دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
– طول 255 میلی‌متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چار فرانسه صامو پرشین مدل G 869 سایز 10 اینچ

چار فرانسه صامو پرشین مدل G 869 سایز 10 اینچ

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس فولاد
وزن 600 گرم
نوع دسته استاندارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نکات کاربردی قبل از استفاده از آچار فرانسه

 • برای گشتاور و توان محدود از این آچار استفاده کنید.
 • هنگام استفاده از بهترین مارک آچار فرانسه، حتما سوراخ دهانه ای آچار را چک کنید ، زیرا آزاد شدن آچار باعث لغزش ، خرد شدن و خراب شدن مهره یا پیچ می شود.
 • از این آچار برای باز و بسته پیچ های نرم مانند برنجی یا برنزی استفاده نکنید.
 • هنگام استفاده از آن به اندازه پیچ و اندازه آچار توجه کنید ، زیرا بزرگ بودن آچار باعث می شود که پیچ به دلیل فشار زیاد بریده شود.
 • هنگام تمیز کردن آچار ، حتماً هر 3 ماه یک بار مقدار کمی فک و پیچ و مهره را روان کنید
منبع
yelpnytimes

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا