لیست قیمت بهترین انواع جک آرام بند درب آهنی و چوبی

فهرست مطالب نمایش

بهترین مدل انواع جک آرام بند درب آهنی و چوبی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های آرام بند های دو زمانه و سه زمانه برای درب های آهنی و چوبی ورودی ساختمان و حیاط ؛ آرامبند یک محصول هیدرولیکی و مکانیکی است ، مناسب برای انواع درهای چوبی اداری و آپارتمان ها ، و می تواند برای انواع مختلف درهای استفاده شود.

بهترین مارک آرام بند در ایران

  • مارک کینگ
  • مارک بهسازان
  • مارک ریوبی

راهنمای خرید انواع آرام بند و جک

جنس درب

برای اینکه بدانید کدام نوع دستگاه برای درب ساختمان شما مناسب است ، ابتدا باید نوع و جنس درب را در نظر بگیرید که از کدام قسمت ساختمان استفاده شده و از چه موادی ساخته شده است.این به شما کمک بزرگی در انتخاب نوع دارد

آرام بندی که بر روی درب ورودی ساختمان و جنس آهن ساخته شده است نصب شده است آیا با آرامشی که روی درب چوبی ضد سرقت یا درب های چوبی داخلی آپارتمان نصب می شود از نظر سایز استفاده می شود و عملکرد آن متفاوت است.

درب‌ های چوبی

با توجه به وزن ، درهای چوبی درهای سبک هستند. به طور کلی ، وزن این درها بین 20 تا 60 کیلوگرم است. با توجه به طبقه بندی بندی آرام ها ، اندازه های یک ، دو و سه برای درهای کشویی چوبی مناسب است.

بنابراین ، برای درهای با وزن کمتر از 20 کیلوگرم ، محدوده اندازه 1 ، برای درهای 20 تا 45 کیلوگرم ، محدودیت اندازه 2 و برای درهای با وزن 45 تا 60 کیلوگرم ، محدودیت اندازه سه است.

درب های فلزی سبک

وزن درب های فلزی سبک و فلزی سنگین تقریباً 45 تا 100 کیلوگرم است. طبق استانداردهای تعیین شده و دستورالعمل های خرید آرام بند، از آرام بندهای شماره 3 ، شماره 4 و شماره 5 استفاده شود.

برای درهای فلزی سبک (وزن بین 45 تا 60 کیلوگرم) ، از محدوده شماره 3 ، برای درهای فلزی نیمه سنگین (وزن بین 60 تا 80 کیلوگرم و 80 تا 100 کیلوگرم) ، از شماره دیگر 4 و شماره 5 استفاده کنید.

با توجه به اهمیت و ضرورت رعایت اندازه ها توجه داشته باشید که وزن درب نباید کمتر یا بیشتر از حد تحمل استفاده شده باشد. عدم رعایت این استانداردها می تواند خرابی آرام بند و آسیب ناگهانی شود.

بهترین آرام بند درب

درب فلزی سنگین

درهای فلزی سنگین با درهای مجلل و بسیار گران قیمت مطابقت دارند ، بنابراین آرام بند های این مدل درب بسیار گران قیمت و قدرتمند هستند و برای مصرف انرژی بالا نیازی به نیروی انسانی ندارند.

سایزی که برای این نوع استفاده می شود 5 است و یک درب با وزن 150 کیلوگرم بدون هیچ مشکلی بسته می شود. بسته به نوع زمان های جک درب نصب شده بر روی آن ، دو و سه زمانه است.

یک نکته مهم در انتخاب این نوع آرام بند این است که اگر از وزن زیاد درب مطمئن نیستید ، می توانید از متخصصان این حوزه استفاده کنید ، زیرا اگر این نوع مهار را برای درهای نیمه سنگین انتخاب کنید ، افرادی با قدرت کمتر مانند کودکان و پیرمرد نمی تواند در را باز کند.

نوع آرام بند

تولید کنندگان انواع مختلف محصولات را طراحی و ارائه می دهند. هر نوع مهار کننده درب از نظر کیفی متفاوت است و باید هنگام خرید با توجه به نوع درب در نظر گرفته شود.

آرام بندها در دو مدل مخفی و آشکار تولید می شوند ، آنها همچنین در دسته خاصی قرار می گیرند که نوع آرام بند را نشان می دهد. این طبقه بندی مبتنی بر زمان منجر به سه الگو شد که به شرح زیر است:

تک زمانه

این نوع آرام بند های درب معمولاً در حین حرکت بدون توقف در را می بندند ، بنابراین این نوع محصول برای درهای سبک بسیار مناسب خواهد بود.

دو زمانه

دو سرعت نام دیگر این مدل است ، نصب این مدل برای درهای با وزن متوسط مناسب است و برای بستن یکبار درب برای چند ثانیه متوقف می شود. به عبارت دیگر ، آرام بند دو زمانه در را در دو حرکت می بندد.

سه زمانه

همانطور که از نام این مدل محصول مشخص است ، با نصب مدل سه زمانه درب ، درب به آرامی با دو توقف در چند ثانیه بسته می شود. بنابراین ، خرید یک مدل سه زمانه برای درهای آهنی سنگین بسیار بسیار مناسب خواهد بود.

در حالی که آرام بندها در اندازه های مختلف و همچنین با مواد مختلف تولید و عرضه می شوند. پس از مطالعه و بررسی راهنمای خرید ، می توانید طبق معیارهایی که ارائه کرده ایم محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

کیفیت و مواد آرام بند در مدل های فوق ممکن است یکسان باشد و برای خرید محصولات با کیفیت ، باید از مارک های معتبر خرید کنید. علاوه بر این ، هر چه کیفیت مواد و قطعات به کار رفته در آرام بند بیشتر باشد ، عمر و کارایی آرام بند بهتر است.

توصیه می کنیم برای اطمینان از بسته بودن درب از مدل های سه زمانه استفاده کنید. این محصول دارای قفل برقی جهت جلوگیری از ورود و خروج افراد می باشد.

وزن درب

همانطور که در ابتدا ذکر شد، هنگام خرید آرام بند، باید یکی از اندازه های نگهدارنده را بر اساس اندازه و وزن درب انتخاب کنید. پس از نوع و مواد آرام بند کننده ، وزن درب تأثیر قابل توجهی بر کیفیت و طول عمر این وسیله دارد. بنابراین هنگام خرید به این امر توجه ویژه ای داشته باشید.

با انتخاب آرام بند متناسب با وزن درب ، عمر دستگاه آرام بند افزایش می یابد و همیشه از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار خواهد بود. علاوه بر این ، گاه به آرام بند ها را بررسی و روغن کاری کنید. نگهداری مداوم آرام بخش ها می تواند کیفیت و کارایی آنها را بهبود بخشد.

امکان تنظیم سرعت

هنگام خرید آرام بند، مطمئن شوید که وسیله ای مورد نظر توانایی تنظیم سرعت را دارد. در این حالت می توانید سرعت باز و بسته شدن در را به دلخواه و با توجه به محیط و میزان تردد تنظیم کنید. آرام بند های که این ویژگی را ندارند نسبتاً ارزان هستند.

قیمت آرام بند

در خرید آرام بند خسیس نباشید ؛ زیرا اگر این نوع محصول کاربردی را با کیفیت بالا خریداری کنید طول عمر بالایی خواهد داشت. به عبارت دیگر ، آرام بندبه راحتی آسیب نمی بیند و نیازی نیست هر چند ماه یکبار آن را تعویض کنید ، بنابراین بهترین آرام بند را از نظر مواد و عملکرد انتخاب کرده و خریداری کنید.

مارک های مختلفی در تولید این محصول دخیل هستند ، باید از بهترین مارک های تولید کننده ای آرام بند درب خرید کنید. جالب اینجاست که فروشگاه ها و تولیدکنندگان این محصول را بر اساس وزن درب توزیع و عرضه می کنند تا بتوانید به راحتی محدودیت هایی را برای درب ایجاد کنید. قیمت آرام بند با توجه به مارک ، مدل ، مواد بکار رفته در ساخت و … تعیین میشود

گارانتی معتبر

مردم همیشه به دنبال محصولاتی هستند که خدمات پس از فروش و گارانتی داشته باشند. هنگام خرید بهترین مدل جک آرام بند، مطمئن شوید که محصول خریداری شده دارای گارانتی معتبر است.

علاوه بر این ، دوره گارانتی (یکسال ، پنچ ساله و…) مهم است. تولید کنندگان محصولات خود را در فواصل مختلف تضمین می کنند. شرایط و مدت زمان گارانتی عمدتا در دفترچه راهنمای نوشته شده است.

توجه داشته باشید که گاهی فقط گارانتی به محصولی داده می شود که توسط نمایندگی در محل نصب شده است. در چنین مواردی ، اگر افراد شخصاً بهترین جک آرام بند را نصب کنند ، بهترین آرام بند خریداری شده شامل گارانتی نمی شود.

ضدحریق بودن آرام بند

درب ضد حریق عملکرد بالایی در برابر آتش سوزی دارند. آنها معمولاً از فلز یا چوب مقاوم در برابر آتش ساخته شده اند و می توانند دمای حداکثر 800 درجه را به مدت 4 ساعت تحمل کنند. این درها معمولاً در ورودی ساختمان یا در خروجی نصب می شوند.

لیست قیمت روز بهترین مدل های آرام بند

1. جک آرام بند ویلکا مدل vk80-cod3

جک آرام بند ویلکا مدل vk80-cod3

بهترین آرام بند درب آهنی

قیمت آرام بند فنر محصول مکانیکی هیدرولیک می باشد که برای انواع درب های اداری چوبی، منازل و آپارتمان ها مناسب بوده و برای انواع درب های با بازشو چپ، راست، بازشو خارجی و بازشو داخلی قابل استفاده می باشد. این محصول بر روی انواع درب های فلزی و چوبی قابل نصب می باشد.

این محصول دارای 2 پیچ تنظیم سرعت می باشد که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه باز شدن تا 15 درجه تا بسته شدن درب کنترل می کند و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب.

قدرت اسمی این فنر برای درب های 60-80 کیلوگرمی مناسب است. باید با وزن درب خریداری شود. باید توسط یک نصاب واجد شرایط نصب شود. پیچ های تنظیم میلی متری باید چرخانده شوند.

بهترین مارک آرام بند درب

کیفیتش خوبه ، برای اپارتمان ۱۰ واحده خریداری کردم ، فعلا که راضی هستیم ، آرام بندهای قبلی توسط تکنسین های مبتدی نصب میشد و هنگام باز و بستن سفت باز و موقع بستن ضربه شدیدی وارد می شد ، حتما از نصاب خودش درخواست نصب بدین آقای خوش برخورد و کاربلدی هستند

جک آرام بند درب آهنی حدود یک ماهه خریدم و نصب کردم.مشکلی نداشته تا الان.و کیفیتش هم خوب.قیمتش نصبت به بقیه مارکها بسیار مناسب تره.مجموعا بنده راضیم.نکات مهم هم نصب حتما توسط نصاب نصب بشه چون ریزه کاری زیادی داره.و ریگلاژ فصلی رو هم مرتب باید انجام بشه.

من راضی بودم نصاب هم اومد نصب کنه ،نصابش برای یه مارک گرونتر بود. اما گفت خیلی خوبه جکش و با این قیمت عالیه کیفیت خیلی بالا ضمنا قیمت نسبت به بازار فوق العاده پایین میباشد

جک آرام بند درب آهنی سنگین

سلام این کالا علاوه بر کیفیت از قیمت خیلی پایینی نسبت به بازار میباشد و نقطه مهمتر اینکه فروشنده نصاب معرفی میکند و گارانتی ۱۸ ماهه دارد که این کار نشان از اطمینان کیفیت کالا میباشد در حالیکه در بازار برندهای دیگری با قیمت بالا پیشنهاد میدهند و یکسال ضمانت کالا را میکنند.

آرام بند درب ورودی ساختمان برای نصب باید پیچ های تنظیم زیاد چرخیده شود… حتما از نصاب کمک بگیرید.. این جک مناسب در تا وزن 85 کیلو هست ارام بند خوبی هست. آقا رشیدی زحمت کشید نصب کرد آدم بسیار محترم ومتشخص وخوبی هستند.فردیس قریشی

آرام بند درب آهنینصبش راحت بود فقط توی سرما که اون هم عادیه عملکرد خوبی نداره به نظر خوب و باکیفیت میآد در دراز مدت بهتر میشه قضاوت کرد، باسلام و احترام . به نظر بنده ارسال کارت گارانتی محصول همراه با کالا جهت جلب رضایت مشتریان بیش‌از بیش ضروری می‌باشد.

جک آرام بند ویلکا مدل vk80-cod3

قیمت آرام بند درب آهنی

این ارام بند درب نسبت به بقیه قیمتش به صرفه هست فقط برا نصبش یا کسی رو بیارید ک کار بلد باشه یا از اپارات طریق نصبش رو با دقت یاد یگیرید ما خودمون نصب کردیم، با استفاده از فیلم های آموزشی که تو اینترنت بود و کارایی خوبی داره برای شرکت خریدیم و بسیار راضی هستم.

جک درب ورودی نیاید ناچار کنند که از نصاب خودشون استفاده کنیم تا اینکه هزینه پرداخت کنیم تا گارانتی بشه یه ماهه وصل کردیم خوبه در مورد نصاب هم زنگ زدیم گفتن چون اطراف تهرانید نمی تونیم بیاییم خودمون از بیرون کلیدساز آوردیم خیلی راحت وصل کرد که اگر لوازمشو داشتم خودمم میتونستم وصل کنم تو نت بزنید روش نصبش هست

بهترین آرام بند درب

بد نیست ، یکم سفت هست که گفتن به مرور زمان کمی نرم میشه ، افراد سالمند بسختی در را باز میکنن. کلا بدید نصاب نصب کنه چون یک پیچ ریگلاژ داره که اگه زیادی سفت یا شل بشه روغن میده و یکبار بیروغن کار کنه باید دور انداخته بشه ‌. نصاب هیچ شهری ندارن شماره توی کارتن الکیه ، دادم یک نفر نصب کرد

قیمت مناسبی دارد ولی مدتی باید از ان استفاده شود تا نتیجه بررسی گردد دستگاه خوبیه. شماره نصاب داخل جعبه بود. تماس گرفتم، به موقع آمدند و کارشون هم عالی بود. من راضی ام. خیلی هم در خوب و آرام بسته میشه. همه چیز عالی.

امروز سومین روزی هست که این جکو نصب کردم از زمانی که نصاب رفت کم کم صدای بسته شدن در زیاد شد به نظرم دوستانی که میخوان جک بخرن یه مقدار بیشتر هزینه کنن جنس معتبر تر و با کیفیت تر بخرن

مشخصات ابزار

ابعاد 29x9x8 سانتی‌متر
طول بازو 62
مناسب در با حداکثر وزن 85 کیلوگرم
وزن 1600 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. جک آرام بند ویلکا مدل vk062-60

جک آرام بند ویلکا مدل vk062-60

راهنمای خرید آرام بند درب چوبی

سه ماه پیش خریدم برای در راه رو و طریقه نصب و تنظیمش رو توی اپارات دیدم و نصبش کردم، موقع نصب یکم تنظیم کردنش سخت بود، ولی بعد از نصب شدنش توی این سه ماه عالی کار میکنه،

خودتون اگه یکم فنی باشید نصب میکنید.. آرام بند روی در نصب میشه و بازوی اون به چارچوب در متصل میشه طوری که دوتا پیچ تنظیم روی آرام بند باید سمت لولای در قرار بگیره..برای تنظیم سرعت بسته شدن دوتا پیچ هست.. پیچ بالایی برای برای سرعت ثانویه و پایینی برای سرعت اولیه.. خیلی کم باید پیچوند..

حدود یک ماهه روی درب آهنی ورودی ساختمان نصب کردیم، تا الان که بدون مشکل کار کرده، دوتا پیچ تنظیم هم برای تغییر سرعت اولیه(بسته شدن تا نزدیک قفل) و سرعت ثانویه(کوبش روی قفل) داره به نسبت قیمتش خوبه اگر دوام داشته باشه در دراز مدت

بهترین جک آرام بند

الان شش ماه نصب کردم، روی درب چوبی معمولی ورودی راهرو آپارتمان که تردد زیادی داره، مشکلی پیش نیومده تا حالا، و خوب جواب داده، اگر خودتون دست به آچار هستید، راحت میتونید نصب کنید،

بهترین جک آرام بند من خودم نصب کردم و بدون مشکلی داره کار میکنه، برای در چوبی یه ذره قوی تر از اون چیزیه که باید باشه، و باید با فشار در رو باز کنید، ولی در مجموع راضی ام و پیشنهاد میکنم

جک ارام بند بسیار عالی بود فقط یکم محکم باید هل بدی تا باز بشه در وگرنه هم جنس خوبی داره هم کارامد هست توی مشخصات ذکر شده تا 65 کیلو ولی روی کالای دریافتی 60 کیلو درج شده است

قیمت آرام بند درب ایرانی

بنده چند ماهی است دارم استفاده میکنم وقیمت خوبی دارد وکیفیت خوبی دارد وکارخوب دیگردیجی کالا شماره نصاب رابه بنده داد وایشان باتلفنی به بنده راهنمای کرد وخودم نصب کردم

برای درب های سبک مثل درب داخلی واحد مناسب برای درب های سنگین از ارام بندهای شماره بالاتری استفاده کنید در کل من دوباره بالاترین سفارش دادم ولی گارانتی و شماره نصاب داخلش بود کالا هم بنظر خوب میامد

جک آرام بند خوبی است بشرط اینکه روی درب مناسب نصب گردد درب های 40 یا 50 کیلوئی نه بیشتر فعلا که خوب کار میکند ببنیم در طولانی مدت چگونه است .

بهترین آرام بند درب آهنی

جک خوبی بود البته ما برای درب چوبی آشپزخانه محل کار نصب کردیم برای بستن حتما باید کسی که کارش هست انجام بدهد ،پیچ های نصب کمی ضعیف بودند ولی کار مارا بخوبی را انداخت و راضی هستیم

آرام بند خیلی خوبیه نسبت به مدل های مشابه هم قیمت خیلی مناسب تری داره من یک مارک خارجی قبلا خریده بودم که ۳ برابر این قیمت داشت ولی اصلا بدرد نمی‌خورد و در کیپ نمی‌شد اینو با اون جایگزین کردم که واقعا درجه یکه لطفا سراغ قیمت های بالا نرید همینو بخرید

این دستگاه با توجه به اینکه نیاز به تنظیم دارد و امکان ترجمه زبان انگلیسی برای همه مقدور نیست بهتر است کاتالوگ فارسی جهت نصب داشته باشد و از نظرات یک نصاب ماهر استفاده گردد.

بهترین مارک آرام بند درب

فعلا که خوب داره کار میکنه ولی نمیدونم در ادامه چطور خواهد بود من که دادم نصاب نصب کرد خوبه با مدل دیگه ی گرونترش که دارم فرقی نمیکنه

خیلی خوب بود. دیگه تو سرما در باز نمیمونه. نصب و رگلاژش برای تازه کارها یه کم مشکله. قیمتش ۴۰ تومن ارزون شد…. برای در آهنی فکر نکن زیاد مناسب باشه ولی بازم نسبت به قیمتش عالیه جنسش هم اوکیه

پیچ های تنظیم از کارخانه پلمپ هست برای اینکه روغن نزنه برای همین حرکت نداره اولش

جک آرام بند درب آهنی سنگین

خودم قبل از خرید هر کالای بر اساس نظر کاربران ارجمد تصمیم می گیرم پس منم تجربه خودم از استفاده چند روزه از این آرامبند می ذارم در این چند روز دیدم در محل مفصل که کار بربرینگ انجام میده

جک آرام بند خط آفتاده تا چینی بودن خودش را نشان دهد در نظر بگیرید که این خط اگر بزرگتر شود با باز و بسته شدن درب بزودی مفصل از کار می افتد برای درب فلزی من مناسب نبود

حتما با توجه به وزن درب انتخاب کنید والا بعد در باز کردن درب مشکل خواهی داشت اگر درب شما وزنش 20 کیلو و کمتر باشد باز کردن درب برایتان سخت میشه پس در هر جا قدرت بدرد بخورد اینجا خوب نیست نیازی به نصاب ندارند خودتون هم می تونید نصب کنید نگاه به ویدیوها در آپارات کنید

مشخصات ابزار

ابعاد 22x8x8 سانتی‌متر
طول بازو 50
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1250 گرم
سایر توضیحات مناسب برای درهای فلزی.چوبی وزن بین 45 تا 65 کیلوگرم
دارای پیچ نصب
راهنمای نصب
دارای برچسب ul
حداکثر ضخامت در: 15

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. جک آرام بند کینگ مدل 85-120

قیمت انواع جک درب ورودی

بستن ناگهانی و شدید درب می تواند خطرناک باشد و باعث تصادف شود. با نصب آهسته تسمه در، نگران بسته شدن محکم درب نباشیم، تسمه نرم کینگ کد 4 از محکم بسته شدن درب جلوگیری می کند و با دو حرکت کنترل شده درب بسته می شود. همچنین با قفل درب، نگران بسته شدن ناگهانی درب نباشیم.

زیرا حتی با درب امنیتی نیز درب بسته می شود و امنیت و ایمنی به خصوص در ساختمان های عمومی، ساختمان های اداری و یا ساختمان های شلوغ افزایش می یابد. آرام بند کینگ کد 4 مناسب برای درب استیل از 120 تا 85 کیلوگرم می باشد. این آرامبند دارای مدار هیدرولیک دو سرعته با پیچ های برنجی جهت باز کردن درب های چپ و راست می باشد.

قیمت آرام بند درب آهنی

بدنه این طناب محکم بوده و دارای بازوی قابل تنظیم می باشد. این آرامبند به راحتی قابل نصب است. King Korea Armband Jack محصولی از شرکت Assa Abloy است. این دکل گیر پرسرعت یکی از پیشرفته ترین دکل های موجود در بازار کشورمان می باشد.

کینگ جک آرام بند از سایز 1 تا 4 موجود است و جک کینگ آرامبند کد 4 قدرت بیشتری دارد و با توجه به اینکه سرعت دوم آن از 10 درجه آخر شروع می شود، این جک آرام بند برای انواع فلزی و درب قابل استفاده است. او یک میله فولادی تا 110 سانتی متر قرار داد

آرام بند درب چوبی

سلام یک جک کینگ 700 خریده ام که شماره گارانتی و نصاب دارد راهنمایی بفرمایید؟ پاسخ سلام این با مدل کینگ ۷۳۰ فرق داره؟؟ آیا اصل کره هست ؟؟

سلام این مدل سری اکونومی است. با سری k740 یا همان شماره 4 چه فرقی داره؟ پاسخ کینگ رو تا شرکت میارن . یه شرکت با کد بندی سری K200,K300,K400 میاره یه شرکت بر اساس وزن بندی تقسیم کرده مثلا 80-120 یا 65-80 . این کالا ها با هم متفاوت هستند . کالایی که برای شما ارسال میشه دقیقا عین عکس با جعبه داخل عکس و بدون هیچ مغایرتی ارسال میشه .

آرام بند درب حیاط

من این محصول رو از سام یراق گرفتم. نه کارت گارانتی داخلش بود نه شماره نصاب. پشتیبانی دیجیکالا هم که داغون تر از فروشنده. دو روزه قرار پیگیری کنن یه کارت گارانتی بفرستن…

گارانتی و نصب ندارد … کیفیت بسته بندی ، راهنمای روش نصب و ظاهر جنس قابل قبول عملکرد طولانی مدت نامشخص آرام بند خوب و محکمی هستش از لحاظ قیمت هم مناسبه نسبت به بیرون

قیمت آرام بند دیجیکالا

حواستون باشه که این King اصلی نیست و فقط یک برچسب King زده اند روش. قفل لند اصلا پاسخگو نیست و من بعد از کلی پیگیری باشون و آوردن دلیل و مدرک فقط به این بسنده کردند که آره دو نوع کینگ داریم! ما مجبور شدیم بازوش را درآوردیم و تا الان موفق نشدیم که پسش بدیم.

حدود یک ماه هست نصب کردم و بسیار راضی هستم برای درب ورودی آپارتمان نصب کردم و بسیار آرام و بدون ضربه ( در صورت نصب صحیح و تنظیم درست ) درب رو میبنده و از بسته نشدن درب خیالم راحت شده

جک آرام بند کینگ مدل 85-120

مشخصات ابزار

ابعاد 23x7x4 سانتی‌متر
طول بازو 25
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 2000 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. جک آرام بند کینگ کد 3 65-80

انواع آرام بند درب حیاط

سلام آیا این محصول رو میتونم برای درهایی که به سمت بیرون (به سمت خیابون) باز میشن نصب کرد؟ پاسخ پله نصب می شود با توجه به شرایط درب یا جک داخل بسته میشود اگر نشه مجبورید جک رو بیرون درب ببندید .

سلام تا چند کیلو جواب میده اصل کره است پاسخ سلام عرض ادب از 65 تا 80 کیلو درب را پاسخگو می باشد ساخت کشور چین است ولی روی جعبه گره خورده است نسب به قیمت و جک های با توان مشابه با برندهای مختلف این جک خیلی باکیفیت و خوش قیمت هست

خیلی عالیه دو سرعته زیبا و با کیفیت قیمت مناسب نصب آسان کیفیت عالی قیمت مناسب، عملکرد آرام بند و قدرت خیلی خوب جک در صورت تنظیم صحیح هر دو مرحله از کارکرد و نصب صحیح کاملا تایید میشود.ممنون از دیجی کالا

قیمت آرام بند درب

برای درب شرکت نصب شده و تردد هم زیاد است و راضی هستیم کیفیت بسیار خوب و قوی ، روی در آلومینیومی با وزن ۸۵ کیلو نصب کردیم ، فعلا که عالیه

سلام.درب ورودی آهنی است و چپ بازشو آیا این آرام بند مناسب میباشد.با توجه به طول بازوی 30 سانتی و آیا اگر مناسب نباشد محصول پس گرفته میشود؟

موقع خرید دقت نکردم که ۳ سرعته نیست بنابراین قدرت مورد نیاز باز شدن درب قابل تنظیم نیست و دربی که به راحتی و نرمی باز میشد بعد از نصب نیاز به قدرت خیلی زیاد داره و برای خانمها و افراد مسن باز کردنش سخته

بهترین جک آرام بند

به درب حیاط آپارتمان نصب کردیم ، کمی زحمت داشت نصبش و تنظیمش ولی واقعا از کیفیت محصول راضی هستیم، کیفیتش عالی نیست، ولی قابل قبول است نصبش هم خیلی سخت نیست

اصلا بدرد نمیخوره درب منزل ما خیلی سخت باز میشه و سرعت بسته شدن در زیاده اگه بچه جلو در باشه آسیب میبینه به شدت حتما تحقیق کنید بعد جک برای درب خونتون بخرید که مثل ما پشیمون نشید

جک پشت درب

این جک دو زمانه است و به هیچ وجه برای دربهای با قفل برقی مناسب نیست اما برای دربهای با قفل معمولی بسیار عالی و مناسب است

این قیمت آرام بند درب ایرانی را بیش از دو سال پیش خریدم و روی در آهنی ۹۵ سانتی ورودی آپارتمان ۱۰ واحدی نصب کردم. این درد مدام در حال استفاده است و بسیار عالی عمل کرده است.

گران بود دوامش خوبه ولی خوب رگلاژ میشه یا در میکوبه یا کامل بسته نمیشه الان چند وقته ازش استفاده میکنم و راضیم

جک آرام بند کینگ کد 3 65-80

مشخصات ابزار

ابعاد 7×4.5×19 سانتی‌متر
طول بازو 30
مناسب در با حداکثر وزن 90 کیلوگرم
وزن 1800 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. جک آرام بند کینگ کد 2 40-65

جک آرام بند کینگ کد 2 40-65

مشخصات ابزار

ابعاد 17×4×7 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 60 کیلوگرم
وزن 1200 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. جک آرام بند فاتلس مدل D55 S

جک آرام بند فاتلس مدل D55 S

مشخصات ابزار

ابعاد 25x5x5 سانتی‌متر
طول بازو 25
مناسب در با حداکثر وزن 80 کیلوگرم
وزن 1200 گرم
سایر توضیحات کسب کلیه استانداردهای ضد حریق UL
گواهی کیفیت CE اروپا
مناسب برای درهای فلزی , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. جک آرام بند فاتلس مدل D 89 S

جک آرام بند فاتلس مدل D 89 S

مشخصات ابزار

ابعاد 30x5x4 سانتی‌متر
طول بازو 30
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 1400 گرم
مناسب برای درهای فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. جک آرام بند فاتلس D89

جک آرام بند فاتلس D89

ابعاد 25x5x4 سانتی‌متر
طول بازو 28
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
سایر مشخصات مناسب برای درهای فلزی
حداکثر ضخامت در 140

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. جک آرام بند ریوبی مدل 8803

جک با کیفیت و خوبی می باشد و احتمالا دارای عمر مناسب

کیفیت خیلی بالایی دارد و برای درب های ورودی حیاط خیلی خوبه. تنظیم کردنش یکم سخته اونم چون سه زمانه است. یکم که باهاش کار کنین تنظیمش دستتون میاد. باید برای زمستون و تابستون مجدد تنظیم بشه

برای خرید آرام بند باید ابعاد و وزن درب را در نظر بگیرید این آرام بند برای درب های آهنی با وزن متوسط بین 60 الی 80 کیلو می باشد . آرام بند چپ و راست ندارد و برای هر دو جهت قابلیت نصب دارد .

جک آرام بند ریوبی مدل 8803

ابعاد 30*10*15 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
سایر مشخصات حداکثر ضخامت در 20
برند ژاپنی و ساخت تایوان
مناسب برای درهای چپ‌ بازشو
طـــول بــــــازوی قابـــــل تنظیــــم
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
عملکرد 2 سرعته مناسب دربهای چوبی
عدم نیاز به نیروی زیاد جهت باز نمودن درب
نوسان کم روغن هیدرولیک با توجه به تغییرات دما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. جک آرام بند ریوبی مدل 8803 6080

جک آرام بند ریوبی مدل 8803 6080

مشخصات ابزار

ابعاد 30*10*15 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 65 تا 100 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
سایر مشخصات حداکثر ضخامت در 20
برند ژاپنی و ساخت تایوان
مناسب برای درهای چپ‌ بازشو
طـــول بــــــازوی قابـــــل تنظیــــم
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
عملکرد 2 سرعته مناسب دربهای چوبی
عدم نیاز به نیروی زیاد جهت باز نمودن درب
نوسان کم روغن هیدرولیک با توجه به تغییرات دما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. جک آرام بند ریوبی مدل S8803

جک آرام بند ریوبی مدل S8803

مشخصات ابزار

ابعاد 30x15x10 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
سایر مشخصات این مدل استپ دار هست
عمر مفید 500 هزار بار باز و بسته شدن
بازوی متحرک دارای حالت استپ در مدل S
دارای پیچ رگلاژ تمام برنجی
کنترل کامل هیدرولیکی با سه پمپ – سه زمانه
دارای دو حالت تنظیم برای درب های راست یا چپ بازشو
قابل نصب بر روی درب های سمت داخل و خارج

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. جک آرام بند روستیک مدل 120k

جک آرام بند روستیک مدل 120k

مشخصات ابزار

ابعاد 24x8x8 سانتی‌متر
طول بازو 29
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 2375 گرم
سایر مشخصات بر روی دربهای چپ بازشو نیز قابل تنظیم و نصب است.
حداکثر ضخامت در: 12
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
مناسب برای درهای راست بازشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. جک آرام بند روستیک مدل 80k

جک آرام بند روستیک مدل 80k

مشخصات ابزار

ابعاد 20x7x7 سانتی‌متر
طول بازو 27.5
مناسب در با حداکثر وزن ۸۰ کیلوگرم
وزن 1565 گرم
سایر مشخصات قابلیت تنظیم بر روی دربهای چپ بازشو نیز وجود دارد.
حداکثر ضخامت در: ۱۰
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
مناسب برای درهای راست بازشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. جک آرام بند تندیس مدل TT-2020

جک آرام بند تندیس مدل TT-2020

مشخصات ابزار

ابعاد 28x8x7 سانتی‌متر
طول بازو 40
مناسب در با حداکثر وزن 60 کیلوگرم
وزن 1000 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. جک آرام بند ان اچ ان مدل 351

جک آرام بند ان اچ ان مدل 351

مشخصات ابزار

ابعاد 27x9x5 سانتی‌متر
طول بازو 50
مناسب در با حداکثر وزن 40 کیلوگرم
وزن 900 گرم
سایر توضیحات امنیت :افزایش چشمگیر امنیت ساختمان
راحتی :افزایش رفاه اهالی ساختمان
صرفه اقتصادی :صرفه جویی در مصرف انرژی
آرامش : کاهش خرابی و افزایش طول عمر درب
دارای نقشه نصب
حداکثر ضخامت در: 10
به همراه کلیه متعلقات شامل بازوها و پیچ ها

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. جک آرام بند ان اچ ان مدل 350

جک آرام بند ان اچ ان مدل 350

مشخصات ابزار

ابعاد 29x10x5 سانتی‌متر
طول بازو 24
مناسب در با حداکثر وزن 80 کیلوگرم
وزن 1440 گرم
سایر توضیحات امنیت :افزایش چشمگیر امنیت ساختمان
راحتی :افزایش رفاه اهالی ساختمان
صرفه اقتصادی :صرفه جویی در مصرف انرژی
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
آرامش : کاهش خرابی و افزایش طول عمر درب
دارای نقشه نصب
به همراه کلیه متعلقات شامل بازوها و پیچ ها

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. جک آرام بند ان اچ ان مدل 85

جک آرام بند ان اچ ان مدل 85

مشخصات ابزار

ابعاد 34x11x7 سانتی‌متر
طول بازو 50
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 2400 گرم
سایر توضیحات امنیت :افزایش چشمگیر امنیت ساختمان
راحتی :افزایش رفاه اهالی ساختمان
صرفه اقتصادی :صرفه جویی در مصرف انرژی
آرامش : کاهش خرابی و افزایش طول عمر درب
حداکثر ضخامت در: 15
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
دارای نقشه نصب
به همراه کلیه متعلقات شامل بازوها و پیچ ها

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. جک آرام بند ان اچ ان مدل 83

جک آرام بند ان اچ ان مدل 83

مشخصات ابزار

ابعاد 33x10x6 سانتی‌متر
طول بازو 27.5
مناسب در با حداکثر وزن 80 کیلوگرم
وزن 1750 گرم
سایر توضیحات امنیت :افزایش چشمگیر امنیت ساختمان
راحتی :افزایش رفاه اهالی ساختمان
صرفه اقتصادی :صرفه جویی در مصرف انرژی
آرامش : کاهش خرابی و افزایش طول عمر درب
دارای نقشه نصب
به همراه کلیه متعلقات شامل بازوها و پیچ ها

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K24

جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K24

مشخصات ابزار

ابعاد 25x6x9 سانتی‌متر
طول بازو 65
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 1320 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K23

جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K23

مشخصات ابزار

ابعاد 20×4.5×7 سانتی‌متر
طول بازو 65
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1200 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K21

جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K21

مشخصات ابزار

ابعاد 16x4x6 سانتی‌متر
طول بازو 65
مناسب در با حداکثر وزن 45 کیلوگرم
وزن 1000 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22. جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K20

جک آرام بند اطلس اسمارت تکنولوژیست مدل K20

مشخصات ابزار

ابعاد 20x4x7 سانتی‌متر
طول بازو 65
مناسب در با حداکثر وزن 65 تا 80 کیلوگرم
وزن 1100 گرم
مناسب برای درهای فلزی , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

23. آرام بند ریوبی کد 3 سایز 60

آرام بند ریوبی کد 3 سایز 60

مشخصات ابزار

ابعاد 17*4*7 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
سایر توضیحات برند ژاپنی و ساخت تایوان
طـــول بــــــازوی قابـــــل تنظیــــم
عملکرد 2 سرعته مناسب دربهای چوبی
عدم نیاز به نیروی زیاد جهت باز نمودن درب
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی
ویژگی‌های آرام‌بند مکانیزم حرکت دو‌سرعته
سرعت قابل تنظیم آرام بند سری 8800 / 9900
نوسان کم روغن هیدرولیک با توجه به تغییرات دما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

24. آرام بند در ریوبی مدل 8004

آرام بند در ریوبی مدل 8004

مشخصات ابزار

ابعاد 24x5x7 سانتی‌متر
طول بازو 60
مناسب در با حداکثر وزن 120 کیلوگرم
وزن 2500 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

25. آرام بند در روستیک مدل 7030 سایز 60

آرام بند در روستیک مدل 7030 سایز 60

مشخصات ابزار

ابعاد 25×8×8 سانتی‌متر
طول بازو 50
مناسب در با حداکثر وزن 90 کیلوگرم
وزن 2000 گرم
سایر توضیحات دارای راهنمای نصب ، شابلون نصب ، پیچ و استاندارد UL
حداکثر ضخامت در: 15
ویژگی‌های آرام‌بند: مکانیزم حرکت دو‌سرعته
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

26. آرام بند در روستیک مدل 7030 سایز 50

آرام بند در روستیک مدل 7030 سایز 50

مشخصات ابزار

ابعاد 25×8×8 سانتی‌متر
طول بازو 50
مناسب در با حداکثر وزن 90 کیلوگرم
وزن 2000 گرم
سایر توضیحات حداکثر ضخامت در: 15
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
ویژگی‌های آرام‌بند: مکانیزم حرکت دو‌سرعته

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

27. آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 60

آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 60

مشخصات ابزار

ابعاد 22×8×8 سانتی‌متر
طول بازو 45
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1250 گرم
سایر توضیحات دارای پیچ نصب . راهنمای نصب و استاندارد UL
حداکثر ضخامت در: 15
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
ویژگی‌های آرام‌بند: مناسب برای درهای راست بازشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

28. آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 50

آرام بند در روستیک مدل 702 سایز 50

مشخصات ابزار

ابعاد 22×8×8 سانتی‌متر
طول بازو 15
مناسب در با حداکثر وزن 65 کیلوگرم
وزن 1250 گرم
سایر توضیحات دارای پیچ نصب . راهنمای نصب و استاندارد UL
مناسب برای درهای: فلزی , چوبی
مناسب در با حداکثر وزن:وزن
ویژگی‌های آرام‌بند: مناسب برای درهای راست بازشو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

29. ارام بند بهسازان کد 2

 ارام بند بهسازان کد 2

مشخصات ابزار

ابعاد 17×4×7 سانتی‌متر
طول بازو 26
مناسب در با حداکثر وزن 60 کیلوگرم
وزن 1500 گرم
مناسب برای درهای فلزی , شیشه‌ای , چوبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین آرام بند و جک

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *