لیست قیمت بهترین پایه دریل در بازار

بهترین پایه دریل کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های پایه دریل در ایران است، پایه دریل یک وسیله نگه‌دارنده است و انواع مختلفی دارد. اکثر متخصصین و استادکاران حتما دریل دستی را در جعبه ابزار خود دارد. اما از طرف دیگر از خرید پایه دریل غافل اند.

یکی از دلایل اصلی این است که پایه ها یک ابزار استاتیک یا ساکن است. بنابراین ، آنها را نباید در کارگاه ها و در دست همه متخصصان دید. اگر می خواهید کارهای زیادی را در کارگاه خود ، چه با چوب یا فلز انجام دهید ، قطعاً خرید پایه دریل و آشنایی با استفاده از پایه دریل ضروری است.

برای اینکه قبل از خرید دقیقاً بدانید پایه دریل چیست؟ چرا باید از آن استفاده کنید و دقیقاً چه کاری می توان با آن انجام داد ، در این مطلب باما همراه باشید تا با راهنمای خرید پایه دریل آشنا شوید.

بهترین مارک پایه دریل

  • پایه دریل مهر
  • پایه دریل محک
  • پایه دریل صنعتگران

راهنمای خرید پایه دریل

پایه دریل چیست چه کاربردی دارد؟

بهترین مارک پایه دریل

کمبود فضا یا نیاز به جابجایی مدلوم دریل می تواند این ابزار برقی خوب را به یک ابزار بی اثر تبدیل کند. در این حالت ، شما به بهترین وجه می توانید از دریل معمولی خود با پایه دریل استفاده کنید ، که یک وسیله متحرک سبک تر است.

اگر قبلاً پایه های ارزان قیمت را امتحان کرده اید ، می دانید که آنها تنها در صورت نیاز به سوراخ های مستقیم ، محدودیت خطا را کاهش می دهند.

اما اگر نیاز به انجام کارهای دقیق تر و داشتن پایه با کیفیت خوب دارید ، بهتر است برای اطمینان از ثبات کار خود یک ابزار با کیفیت خوب با ستون فولادی پیدا کنید. حتی اگر از پایه با قطر بزرگتر استفاده کنید.

عامل مهم دیگری که هنگام خرید پایه دریل باید به آن توجه داشته باشید این است که مطمئن شوید پایه به اندازه کافی برای هر نوع حفاری مناسب است تا نیازهای شما را برآورده کند.

پایه دریل از ابزارهای رایج در بین کارگران چوب و فلز برای کارهای دقیق مانند حفاری و برش ، به ویژه برش عمودی هستند. این دستگاه گاهی متشکل از مته یا دریل است که بر روی یک ستون نصب شده است و به نوبه خود می تواند بر روی برخی اجسام ثابت مانند میز کار ثابت شود.

یک پایه مستقل بدون دریل وجود دارد. در هر صورت ، برخلاف دریل معمولی، فشار مته به اطراف و یا محل انجام کار برش یا حفاری منتقل نمی شود. برای تبدیل دریل دستی به دریل ستونی و استفاده میشود.

کاربردی پایه دریل

حفاری دقیق

مهمترین کاری که با مته و دریل انجام می شود حفاری است و دریل همچنین به شما این امکان را می دهد که به لطف پایه دریل شما حفره های دقیق و هم زاویه ، عمق و عرض دقیق را یک قدم دیگر برش دهید.

در صورت لزوم ، می توانید پایه دریل را دقیق تنظیم کرده و سرعت چرخش را تغییر دهید. لطفا توجه داشته باشید که با افزایش اندازه مته ، سرعت چرخش مته نیز باید کاهش یابد. اگر سوراخ هایی روی فلز ایجاد می کنید ، ممکن است به موتور قوی تر و مته های پیشرفته نیاز داشته باشید.

رفع خطاها

هنگام سوراخ کردن ، معمولاً دستگاه باید از سطح برداشته شود. گاهی اوقات ، ممکن است قسمت فوقانی سوراخ کاملاً مشخص باشد ، اما قسمت پایینی همچنان نیاز به سوراخ دارد. بنابراین ، با خرید پایه دریل در این مورد برای رفع خطا استفاده می شود.

ضربه زدن

برای برخی از مشاغل ، مانند ساخت صنایع دستی ، آنها نیاز به سوراخ دارند ، و پایه دریل انتخاب ایده آل است. از آنجا که برخی از مواد برای حفاری بسیار شکننده هستند ، باید با دقت حفاری شوند. و اندازه گیری ها را برای یکنواخت نگه داشتن رزوه انجام دهید.

معرفی ویژگی‌ های پایه دریل

ویژگی‌ های پایه دریل

یکی از ویژگی ها و قابلیت های مهم پایه حفاری که آن را برای همه استادان و کاربران دریل مگنتی مفید می کند این است که استفاده از پایه حفاری برای کارهایی که باید به طور مداوم انجام شوند بسیار مناسب است.

این ابزار به کاربر کمک می کند که مجبور نباشد دریل را در حین کار نگه دارد ، بنابراین کاربر دستگاه کمتر خسته می شود. از طرف دیگر ، پایه دریل را می توان به راحتی جابجا کرد ، زیرا معمولاً سبک است و وزن هنگام کار با کمک پایه حفاری کمتر تولید می شود.

از آنجا که بسیاری از صنعتگران به جای دریل های ستونی ، پایه دریل می خرند ، گفته می شود که مزیت دیگر استفاده از پایه ها این است که از نظر قیمت و حجم از دریل های ستونی بهتر هستند.

متریال پایه دریل‌ معمولاً از آلومینیوم یا چدن ساخته می شود و نوع چدنی مقاومت بالاتری نسبت به جنس آلومینیومی دارد. در صورت لزوم ، دریل‌ دستی را می توان با کمک پایه روی ستون بالا و پایین حرکت داد.

از آنجا که شافت مته در دستگاه ثابت است و در اثر تکان خوردن انحراف نخواهد داشت ، می توان از آن برای برش یا سوراخ بسیار دقیق روی اجسام مورد نیاز استفاده کرد.

انواع پایه دریل

با توجه به نوع کاربرد و استفاده از پایه دریل، به دسته های مختلف تقسیم می شوند. با کمک این پایه ها می توانید سرعت کار خود را بهبود بخشید.

از آنجا که استفاده از پایه دریل آسان تر است ، کیفیت کار بالاتر و سرعت بیشتر است. پایه به دو دسته ثابت و قابل حمل تقسیم می شود.

مدل قابل حمل کوچکتر و سبک تر است. اما مدل ثابت نسبت به مدل های دیگر فضای بیشتری را اشغال می کند. حرکت آنها نیز دشوار است. اما آنها ویژگی های همچون قدرت بیشتر و ظرفیت بالاتر را دارند.

سرعت مدل قابل حمل بین 5 یا 6 است. در مدل ثابت سرعت چرخش به 16 می رسد. برخی از این پایه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند ، به عنوان مثال ، برخی از آنها الکتریکی هستند و دارای پایه مغناطیسی هستند.

در برخی مدلها ، عمق نفوذ را می توان با مهره تعیین کرد. مهره پس از رسیدن به عمق بدنه ، مته را متصل می کند تا از عمق زیاد مته جلوگیری شود.

ضرورت خرید پایه دریل

خرید پایه دریل

باید بدانید که آیا برای خرید پایه دریل به این ابزار نیاز دارید یا خیر. برای پاسخ می توانید باما همراه باشید. زیرا می خواهیم توضیح دهیم که چرا از انواع مختلف پایه دریل استفاده می کنید.

  • افزایش قدرت دریل: نکته بعدی برای خرید پایه دریل افزایش قدرت بیشتر دریل و تسلط بیشتر به کارهای دقیق برای سوراخکاری روی سطوح قوی تر است. همچنین استفاده از این نوع پایه می تواند ایمنی کار را افزایش دهد
  • دقت بالا حین سوراخکاری: مراحل حفاری را با دقت بالا انجام دهید با استفاده از پایه دریل می توانید مراحل حفاری را با دقت بیشتری انجام دهید. کیفیت عملکرد کار نیز بهبود یافته است.
  • بالارفتن سرعت کار: سرعت بخشیدن به کارها با استفاده از این ابزار سرعت کار شما را افزایش می یابد. بنابراین ، کارها سریعتر انجام می شود و می توانید محصولات بیشتری را در زمان کوتاه تری تولید کنید.

لیست قیمت روز پایه دریل

یکی از نکات مهم برای خرید پایه دریل قیمت محصول است. ابزارهای زیادی وجود دارد که می توان آنها را با قیمت کمتر خریداری کرد. اما باید توجه داشته باشید که هرچه قیمت ابزار بالاتر باشد ، تضمین اصالت و کیفیت آن آسان تر است.

برندهای خارجی و اروپایی قیمت های بسیار بالایی دارند. اما در کنار قیمت بالا ، کیفیت آنها نیز بسیار مناسب است. اگر می خواهید محصولی با دوام بخرید ، حتماً محصولاتی را از مارک های اصلی انتخاب کنید.

پایه دریل نیز دارای مدل های مختلف و مارک های مختلف است. برای خرید پایه دریل بهتر است خرید خود را با توجه به نوع نیاز و میزان هزینه ای که می توانید انجام دهید ، انجام دهید.

1. پایه دریل نمونه بردار ای جی پی مدل AS200

پایه دریل نمونه بردار ای جی پی مدل AS200

مشخصات ابزار

ابعاد 36×25×89 سانتی‌متر
ابعاد بسته‌بندی 45×35×95 سانتی‌متر
سایر توضیحات پایه دریل نمونه بردار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. پایه دریل مهر مدل DS13

پایه دریل مهر مدل DS13

کیفیت ساخت خوب فقط تا رسید دستتون زودی هرجایی که رنگ نشده رو روغن کاری کنید چون به شدت مستعد زنگ زدنهمحصول با کیفیت ساخت داخل که البته می توانست خیلی بهتر باشد. به عنوان مثال استفاده از پیچ و مهره محکم تر در قسمت نگهداری دریل و نیز بهره گیری از مکانیزم تنظیم ارتفاع قوی تر. البته با توجه به قیمت های کنونی بازار، فعلا یکی از بهترین گزینه هاست.

سلام دیروز به دستم رسید هنوز ازش استفاده نکردم تو عکس خیلی ترو تمیزتر وکیفیت رنگ خوبی داشت ولی در واقعیت اینجوری نبود بعضی قسمت ها زنگ زده بود ولی از کیفیت ساخت خوبی برخورداره

ساخت پایه دریل

کار با این پایه نسبت به معمولی خیلی روان و راحته من یه گیره روش نصب کردم ویه دریل توسن 0034 یه دریل ستونی مناسب که وزن دریل رو دیگه لازم نیست

تحمل کنی بعضی دوستان گفتن حلقه ای که دریل رومیگیره موقع کار دریل سرمیخوره بالا برامنم پیش اومد خوب که نگاه کردم دیدم مته تیزنیست بخاطر همین مجبور شدم فشاربیشتری بیارم که دریل کمی روبه بالا رفت مته تیز گزاشتم

دیگه تکون نخورد مته تیز هم برا اینکار خوبه هم فشار به دریل نمیاره ولی کلا خوبه راحتی درسوراخکاری که نخوای وزن دریل وتحمل کنی بخصوص اگه 3کیلو باشه عین دریل 0034فقط رنگش خیلی خیلی بده

قیمت پایه دریل

کیفیت رنگش اصلا مورد تایید من نشد . نمونه عکسش اصلا درست نیست . کیفیت ساختش خوبه ولی کیفیت رنگه بدنش اصلا خوب نیست

دیجی کالا موجود نداشت و متاسفانه از بیرون خریدم ببینید محصول با کیفیت هست . متریال خوبه . جوندار هست و نصفه صنعتی ! میشه ازش واقعا کار کشید یعنی ایراد لقی که تو نقاط ضعف نوشتم هم تو عرض 10 دقیقه حل کردم .

کافیه یه پیچ نمره 4 یا 5 روی بدنه مونتاژ کنید که لقی رو بگیره عکس ازش میزارم تا ببینید و انجامش بدین بعد از این مورد ، من هیچ ضعفی ندیدم ! من پایه دریل metabo هم داشت

خرید پایه دریل

که هرچند لقی اش بسیار کم بود ولی قیمتش 4 برابره این پایه دریلِ ایرانی مِهر بودش که به نظرم ارزش اون همه هزینه دادن رو نداره الان .

واسه همین این محصول رو بخرید و با یه پیچِ صد تَک تومنی مشکلش رو حل کنید الان میبینم که متاسفانه قابلیت عکس گذاشتن تو اینجا فعال نیست ! به هر حال خریدش بشدت توصیه میشه

مشخصات ابزار

ابعاد 30×16×16 سانتی‌متر
جنس فلز
نوع تجهیزات کارگاهی پایه
سایر توضیحات – تبدیل دریل دستی به دریل ستونی
– جهت سوراخ کاری های دقیق
– حالت دنده ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. پایه دریل مهر مدل D13

پایه دریل مهر مدل D13

کاش با قرار دادن قطعات جانبی داخل بسته می شد برای انواع دریل ازش استفاده کرد. قطر دهانه اش ۴/۲ میلیمتر بود من ی چرم دو میلیمتری داخل دهانه چسباندم تا برای دریل چهار میلیمتری قابل استفاده باشد. در کل ارزش خرید دارد.با توجه به اینکه این محصول دارای گیره مخصوص میباشد ، و بدون گیره کارایی چندانی نداره با توجه به هزینه تهیه یک گیره جدا قیمت نهایی محصول بسیار بالاست

پایه خوبیه من که راضی هستم من کارم ام دی اف هسته گرفتم بجایه گازور زن استفاده میکنم من راضی ام ممنون از دیجی کالا بابت همه ی خدمات خوبش

خرید اینترنتی پایه دریل محک

ابتدا در مورد فنر دستگاه که گفتن سفت هستش باید توضیح بدم که فنر تاب پذیری خوبی داره و اصلا سفت نیست در دو سمت راست و چپ پیچهای هست که پیچ سمت راست جهت ثابت نگهداشتن دریل به صورت عمودی هست

و پیچ سمت چپ جهت ثابت نگه داشتن میله و فنر اندازه که باید میله اندازه رو به اندازه نفوذ مته سفت کرد تا وقتی اهرم رو به پایین میکشیم مجبور نباشیم دو فنر رو فشار بدیم

قیمت پایه دریل محک

به اینصورت فقط فنر اصلی دستگاه درگیره و روان حرکت میکنه به جز این دستگاه وزن خوبی داره و با حرکت اهرم تکان نمیخوره مواد خوبی در ساختش به کار رفته ولی بزرگترین

مشکلی که من با این پایه ها دارم اینه که چرا سازنده هاش یه گیره جهت ثابت کردن قطعه در کف در نظر نمیگیرن که میتونن با یه پیچ بلند و دو نبشی این کار رو انجام بدن

و دوم اینکه ستون اصلی دستگاه باید هر مقطعی باشه غیر دایره چون دایره باعث میشه دریل به دور ستون بچرخه ولی اگه مقطع به صورت آی باشه حرکت جانبی صفر میشه حتی اگه قیمت فروش پنجاه درصد افزایش پیدا کنه ولی این دو قابلت اضافه بشه ارزش داره

مشخصات ابزار

ابعاد 30×16×16 سانتی‌متر
جنس فلز
سایر توضیحات – تبدیل دریل دستی به دریل ستونی
– جهت سوراخ کاری های دقیق

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. پایه دریل مغناطیسی میلواکی مدل DDH 32 RP

پایه دریل مغناطیسی میلواکی مدل DDH 32 RP

مشخصات ابزار

ابعاد صفحه‌ کار 12.6 × 25.2 سانتی‌متر
جنس فلز
نوع تجهیزات کارگاهی پایه
سایر توضیحات – پایه برقی دریل ستونی
– دارای پایه‌ی مغناطیسی
– حداکثر تحمل سوراخ‌کاری در فولاد: 32 میلی‌متر
– کورس حرکت: 27 سانتی‌متر
– چرخش مغناطیس: 330 درجه
– حداکثر قدرت مغناطیسی: 18 KN

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. پایه دریل مدل 2000

پایه دریل مدل 2000

مشخصات ابزار

ابعاد صفحه‌ کار 16*18 سانتی‌متر
ابعاد 49*38*17 سانتی‌متر
جنس فلز
حداکثر فشار قابل تحمل 120
سایر توضیحات مناسب برای دریل های 10 و 13 میلیمتری
کورس حرکت برای سوراخ کاری 5.5 سانتی متر
تبدیل دریل دستی به دریل ستونی
قابلیت نصب گیره
دارای محدود کننده حرکت دریل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. پایه دریل مدل 101

پایه دریل مدل 101

مشخصات ابزار

ابعاد 50 *45*20 سانتی‌متر
جنس فلز
سایر توضیحات ارتفاع ستون 45 سانتی متر
قابلیت تنظیم دریل
قابلیت نصب گیره
قابلیت تنظیم ارتفاع دریل
جنس بدنه چدن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. پایه دریل محک مدل ST-431

پایه دریل محک مدل ST-431

مشخصات ابزار

ابعاد 8 × 16 × 51 سانتی‌متر
جنس فلز
سایر توضیحات ارتفاع: 51 سانتی‌متر
عمق سوراخ‌کاری 60 میلی‌متر
قطر نگهدارنده: 43 میلی‌متر
طول دسته: 36.5 سانتی‌متر
ابعاد کفی: 3 × 15.5 × 21 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. پایه دریل گریتک مدل GTDS100

پایه دریل گریتک مدل GTDS100

مشخصات ابزار

ابعاد 15x23x40 سانتی‌متر
جنس فلز
سایر توضیحات – ارتفاع: 40 سانتی متر
– کورس حرکت برای سوراخ کاری: 60 میلی متر
– چنس دسته :فلز
– قطر گلویی:45 میلی متر
– طول دسته:35 سانتی متر
– ابعاد صفحه:15×20 سانتی متر
– مناسب برای:انواع دریل و فرز انگشتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. پایه دریل فاین مدل IBS 16

پایه دریل فاین مدل IBS 16

مشخصات ابزار

جنس فلز
اقلام همراه 1 × مخزن خنک کاری
1 × لوله منعطف
1 × حلقه کاهنده برای قطر 43 میلیمتر
سایر توضیحات ساخت آلمان
قطر گلویی مناسب : 53 میلیمتر
حداکثر قطر دریل کاری : 16 میلیمتر
حداکثر قلاویزکاری : M12
حداکثر قطر خزینه کاری : 50 میلیمتر
حداکثر قطر برقو زنی : 16 میلیمتر
کورس : 145 میلیمتر
بازه کل کورس : 295 میلیمتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. پایه دریل پارسیان مدل A13

پایه دریل پارسیان مدل A13

مشخصات ابزار

سرعت حرکت آزاد 1200
ابعاد 25x17x48 سانتی‌متر
جنس فلز
مشخصات سه نظام 13
سایر توضیحات منبع تغذیه برق
ویژگی‌های دریل سیستم گردش تک‌جهت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. پایه دریل اکسکورت مدل xad-6102

پایه دریل اکسکورت مدل xad-6102

مشخصات ابزار

ابعاد 51x16x8 سانتی‌متر
جنس فلز
سایر توضیحات – ارتفاع: 40 سانتی متر
– کورس حرکت برای سوراخ کاری: 60 میلی متر
– چنس دسته :فلز
– قطر گلویی:45 میلی متر
– طول دسته:35 سانتی متر
– ابعاد صفحه:15×20 سانتی متر
– مناسب برای:انواع دریل و فرز انگشتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین پایه دریل

سخن پایانی

برای سرعت بخشیدن به کار می توانید پایه دریل بخرید. حفاری برای استفاده در صنایع چوب ، بتن و صنایع بسیار مهم است. زیرا فرآیند حفاری قطعات و مهره ها را سریعتر می کند. اکنون پایه دریل ها می توانند به شما در سرعت بخشیدن به کار کمک کنند. بنابراین ، در اکثر کارگاه ها ، انواع مختلفی از پایه ها را می توان یافت.

برای خرید بهترین پایه برای دریل ، توجه به کیفیت ، قیمت ، مارک و غیره. باید یکی از اصول اساسی انتخاب شما باشد. سعی کنید محصولات لازم را از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری کنید. سپس از محصولات دارای گارانتی معتبر استفاده کنید.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *