راهنمای خرید انواع فن تهویه، هواکش خانگی (حمام ، دستشویی)

بهترین نوع فن تهویه، هواکش خانگی و صنعتی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های فن تهویه هوا و هواکش دمنده است اگر حمام داخل خانه است، برای از بین بردن بوی بد و تهویه مناسب حمام، باید هواکش و فن تهویه حمام خریداری کنید. با توجه به اندازه حمام، باید تهویه مناسبی را با فضایی که می خواهید هوا را در آن به درستی تهویه کند، فراهم کنید.

فن ها وسایلی هستند که امکان تهویه هوا را در محیط ایجاد می کنند. هواکش های صنعتی در محیط های اداری نیز کاربرد دارند. فن ها به دو نوع صنعتی و خانگی تقسیم می شوند. تهویه های خانگی برای آشپزخانه، حمام و توالت استفاده می شوند.

خرید فن تهویه خانگی برای انتخاب دقیق و هوشمندانه نیاز به دانش و اطلاعات دارد. بنابراین برای انتخاب و خرید آگاهانه این قسمت از راهنمای خرید تهویه و هواکش باما همراه باشید.

راهنمای خرید هواکش مناسب

 

راهنمای خرید هواکش مناسب

محل نصب

انواع فن های خانگی باید در محل مناسب نصب شوند تا بهترین کارایی را داشته باشد. هنگام نصب فن تهویه خانگی در حمام، توالت و آشپزخانه باید آن را در مکانی نصب کنید که بهترین تهویه را داشته باشد.

هواکش آشپزخانه

فن تهویه آشپزخانه باید نزدیک سقف باشد، زیرا هوای گرم به سقف نزدیک می شود و در آن مکان می ماند. بنابراین فن را نزدیک سقف نصب کنید تا بتواند هوای گرم انباشته شده را خارج کند.

بخار تولید شده در حین پخت، محیط آشپزخانه را مرطوب می کند. باید هوای مرطوب را با هوای تازه جایگزین کنید. این کار از ایجاد کپک جلوگیری می کند و از آلرژی های مختلف، آسم یا عفونت های تنفسی جلوگیری می کند.

هواکش حمام و سرویس بهداشتی

هواکش حمام و سرویس بهداشتی

فن تهویه حمام علاوه بر از بین بردن بوی، رطوبت اضافی را که می تواند عواملی که منجر به کپک زدن می شوند را از بین ببرد. هر حمامی با هر اندازه ای باید یک هواکش داشته باشد، اما انتخاب بهترین فن تهویه برای کار با آن بستگی به اندازه فضای حمام دارد.

سقف مکانی منطقی برای نصب هواکش است که گرما و بخار را از حمام ساطع می کند. علاوه بر سقف، پنکه را می توان روی دیوار و شیشه پنجره نصب کرد.

دیوارها یا کانال های بیرونی مناسب برای حذف هوای گرم و رطوبت از ساختمان بسیار مهم است.

واضح ترین مکان برای نصب فن تهویه احتمالا درست بالای حمام یا دوش است، اما در این مورد باید از یک هواکش مخصوص استفاده کنید.

هنگام نصب فن تهویه در حمام، آن را از سایر منابع احتمالی هوای ورودی مانند پنجره ها یا حمام دور نگه دارید. اگر پنجره حمام در نزدیکی هواکش شود و پنجره در حالی که فن روشن است باز بماند، فن می تواند این هوا را از طریق فن خارج کند که انرژی خود را از دست می دهد و مدت بیشتری طول می کشد تا تمام رطوبت حمام از بین برود.

اندازه هواکش

در انتخاب اندازه هواکش باید قطر لوله تهویه را در نظر بگیرید و طوری انتخاب کنید که لوله ای با همان قطر داشته باشد. به عنوان مثال یک فن سایز 40 دارای لوله ای به قطر 40 سانتی متر است. اگر پنکه شما پروانه ای با سایز 40 است یعنی قطر پروانه آن 40 سانتی متر است.

بر اساس مساحت فضا یک هواکش انتخاب کنید:

هواکش حمام و سرویس بهداشتیهواکش حمام و سرویس بهداشتی

میزان تهویه معیار اصلی انتخاب و خرید هواکش برای هر اتاق است. جریان هوا یا مقدار هوای مبادله شده در دقیقه توسط فن با CFM اندازه گیری می شود. اگر مساحت حمام شما کمتر از 4.5 متر مربع است، باید از پنکه 50 CFM استفاده کنید و برای حمام های بزرگتر از این اندازه به CFM بیشتری نیاز دارید.

صدای هواکش

اگرچه صدای فن به دلیل دور موتور حذف نمی شود، اما همچنان می توانید اطمینان حاصل کنید که میزان صدایی که تولید می کند به دلیل فضایی که دارد شما را آزار نمی دهد. این مقدار باید بین 0.5 تا 1.5 باشد. در غیر این صورت، صدای بیشتر ممکن است شما را آزار دهد.

نظافت هواکش

تمیز کردن دوره ای فن الزامی است در غیر این صورت هوا را به خوبی تهویه نمی کند و صدای زیادی ایجاد می کند. تمیز کردن پنجره خارجی فن و همچنین پره های آن که در طول عمر مفید آن چربی و کثیفی را جذب می کند، ضروری است.

هواکش پلاستیکی یا فلزی؟

هواکش پلاستیکی یا فلزی؟

هنگام خرید هواکش با انواع پنکه های فلزی و پلاستیکی از برندهای مختلف مواجه می شوید. تفاوت این دو در نوع کاربرد و نوع صدا است. هر دو با تهویه مطبوع کار می کنند، با این تفاوت که هواکش های فلزی برای فضاهای بزرگ مانند کارخانه ها استفاده می شود.

دلیل این امر صدای زیاد و قدرت مکش بالای این نوع فن ها می باشد. فن های پلاستیکی برای فضاهای کوچکتر مانند حمام و دستشویی ساخته شده اند. این هواکش برای منازل و ادارات مناسب بوده و صدای کمی دارد.

عایق کانال تهویه

اگر در آب و هوای با زمستان های سرد زندگی می کنید، خوب است مجرای متصل به فن را عایق بندی کنید. این کار کمک زیادی به جلوگیری از تجمع کثیفی و چربی در کانال می کند.

بدون عایق، مقداری از این میعانات می تواند از طریق دریچه های سقف به اتاق بازگردد یا به فضاهای بالای سقف چکه کند، که در نهایت اگر رطوبت بیش از حد بالا باشد، می تواند مشکلاتی مانند کپک ایجاد کند.

حجم هوای خروجی

حجم هوای خروجی از فن های حمام و توالت بر حسب متر مکعب بیان می شود. دانستن این نکته مهم است که استفاده از فن یا برق کمتر برای تهویه و افزایش مصرف انرژی زمان بیشتری می برد. برای کاهش مصرف انرژی سعی کنید محصولات استانداردی را انتخاب کنید که رده مصرف انرژی کمتری دارند.

لیست قیمت روز انواع فن تهویه، هواکش خانگی و صنعتی

1. هواکش لوله ای پارت الکتریک سری Turbo مدل P5515

هواکش لوله ای پارت الکتریک سری Turbo مدل P5515

هواکش صنعتی

ابعادش بزرگ بود.من برای سرویس گرفته بودم ولی برای تهویه هوای جاهای بزرگ تر هست .مرجوعش کزدم.

از تمام هواکش های خانگی که تاحالا دیدید قدرت و مکش و توانش بیشتره. یکم صداش زیاده که نرماله اونم بخاطر اینکه با خیال راحت کارتونو بکنید!

مطابق عکس بود خوبه چند هفته ای که نرمال کار میکنه

بهترین هواکش صنعتی

کیفیتش عالی بود و خریدش پیشنهاد میشه قدرت مناسبی دارد

پیچ و رول پلاک علی رغم متن بروشوروش نداشت و باید بگردم پیچ پیدا کنم براش… ناراضی هستم.

برای تهویه اتاق خریدم مکشش عالیه کسی خواست برای حمام و سرویس عالیه بشرطی که لوله تهویه پانزده باشد

خرید هواکش صنعتی

تازه نصب کردم و خوبه اینکه چقدر عمر کنه رو نمیتونم نظر بدم فعلا

من به نوبه خودم از سازنده کمال تشکر را دارم و به دوستان پشنهاد میکنم

محشره به خرید برند پارت خیلی خوبه برند با کیفیتی هست ۲ سال گارانتی داره ممنون از دیجی کالا جان

مشخصات

ابعاد محل نصب 146 میلیمتر سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
شکل محل نصب دایره
سایر مشخصات – دارای درجه حفاظت IP2X
– طراحی شده برای فضاهای کوچک و متوسط
– قابل نصب روی دیوار و سقف (ترجیحا دیوار)
– تعداد پره‌های مناسب و هوادهی خوب
– نصب آسان
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , اماکن اداری و تجاری , انبار و فروشگاه , رستوران

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. هواکش صنعتی هفت پره فلزی دمنده سری ایلکا مدل VIK-40L4S

هواکش صنعتی هفت پره فلزی دمنده سری ایلکا مدل VIK-40L4S

فن یکی از وسایلی است که تبادل هوا بین دو قسمت را تسهیل می کند. این دستگاه ها معمولاً نسبت به سایر دستگاه هایی که برای این منظور استفاده می شوند ارزانتر هستند و همین امر باعث استفاده گسترده از آنها شده است. فن ها به دلیل ساختار، اندازه و قدرت برای مصارف مختلفی استفاده می شوند.محصول فوق یکی از انواع فن های صنعتی می باشد که دارای ساختار فلزی مستحکمی می باشد. این ساختار باعث شده که محصول عمر طولانی داشته باشد و از طرفی وزن زیادی نیز افزایش دهد. این پنکه قدرتمند برای مکان هایی که نیاز به جابجایی حجم زیادی هوا دارند مناسب است. این پنکه ساخت شرکت معروف دامنده می باشد.

این محصول از سری Axial و با نام مدل «VIK-40L4S» در بازار موجود است. اندازه خروجی این فن 40 سانتی متر است و قادر است 4000 متر مکعب هوا را در یک ساعت جابه جا کند. توان این دستگاه 175 وات بوده و حداکثر دور موتور آن به 1320 دور در دقیقه می رسد.

این محصول دارای استاندارد IP54 می باشد و همین امر امکان استفاده در محیط های مرطوب و گرد و غبار را فراهم می کند. این پنکه به شکل مستطیل طراحی شده و 7 پره آن دارای ساختار فلزی است.

قیمت هواکش صنعتی

این هواکش بهترین نوع هواکشی هست که خریدم بسیار کم صدا پر قدرت و مکش عالی

دقیقا منطبق با مشخصات ذکر شده در سایت بود و تحویل زودتر از زمان اعلام شده صورت گرفت

من ۲ماه پیش خریدم از دیجی کالا انصافا قدرت دمندگیش خوبه و صداش کمه

جنسش خیلی خوبه قیمتشم نسبت به بازار ارزونتره

هواکش صنعتی پرقدرت

در نگاه نخست خیلی مجذوب کیفیت ساخت این محصول شدم، البته به واسطه حرفه ای که دارم با محصولات دمنده آشنایی داشتم، منتظر کیفیت کمتری هم نبودم، صدای ناشی از گردش پره ها ممکن است

در محیط مسکونی کمی زیاد باشه ولی برای فضاهای تجاری و صنعتی اصلا محسوس نیست، نکته قابل ذکر این که ابعاد پشت تا پشت این فن (با فریم مربع شکل) ۵۰*۵۰ است که در مشخصات نوشته شده ۶۰*۶۰ که نکته مهمیه برای خریدار.

من این محصول را از دیجی کالا تهیه کردم. از انتخابم راضی هستم. بواسطه Ip54 بودن این محصول اونا به تمام کارگاههای نجاری و ام دی اف توصیه می کنم.

تهویه مطبوع

هواکش پر قدرتی است ولی چون در مشخصاتش گفته شده کم صدا، واقعا کم صدا نیست.

الان 3 ماهه خریدم از دیجی کالا، اگه بدونی که چه گرمایی رو داره تهویه میکنه باور نمیکنین که میتونه اینقد تحمل داشته باشه و مزیت دیگه کاملا بدون صدا بودنشه عالیه حتی یک لحظه هم شک نکنین بهش

من واسه یک مغازه 80 متری خیلی عالی کار می کنه واقعا کم صدا تا جای که بعضی ها می پرسن واقعا روشن هست ؟؟؟ پس کو صداش مکش قوی ظاهر استاندار و مناسب الان یک هفته هست که خاموش نشده دم سازندش گرم

مشخصات

ابعاد محل نصب 40 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
شکل محل نصب دایره
سایر مشخصات – قابل استفاده برای مصارف یونیت هیتر
– ظرفیت هوادهی و راندمان کاری بالا
– کم صدا
– دارای موتور اکسترنال روتور (External Rotor) با محافظ حرارتی
– دارای استاندارد IP54
– نصب آسان
سازگار با محیط آشپزخانه , کارگاه , سوله , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , انبار و فروشگاه , رستوران , کابین , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا طرح جوشی مدل VIK-30V2S

هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا طرح جوشی مدل VIK-30V2S

بهترین تهویه مطبوع

خیلی خوبه من همیشه هواکش برند دمنده میخرم

واقعا کاراییش فوق العاده بود خیلی خوبه محصولات این شرکت من همیشه از هواکش های دمنده استفاده میکنم توصیه میکنم صدای مناسب و مکش بالا داره

پس از باز کردن بسته با محصولی مواجه می شوید که در همان نظر اول شما را مجذوب خودش می کند: ضخامت اجزای مختلف که همگی فلزی هستند، کیفیت رنگ آمیزی، جوش های متصل کننده پره ها به محور و …. همگی رضایت بخش هستند. با راه اندازی نیز متوجه مکش بالای آن خواهید شد. لذا در صورت نیاز می توانید روی این کالا حساب کنید.

من دو تا از این محصول خریدم یکی از اون که تا حالا خوب کار کرده و یکی هم از همان اول اصلا کار نکرد و پره هاش نمیچرخید

خرید تهویه مطبوع

عالیه. من از این مدل چند تا دارم و 24 ساعت هم روشنه. یک ساله کمه داره کار میکنه. فقط مراقب باشید درپوش پشت موتور نیوفته چون باعث ورود گرد و خاک به بلبورینگها و موتور میشه

برای اونایی که دور بالا مهمه براشون، من برای خنک کردن رادیات گرفتم که عالیه، صداشم زیاد نیست ولی ۱۴۰۰ دورش صداش کمتره

نسبت به قیمتش خوبه اگه با بقیه مقایسه بشه

مشخصات

ابعاد محل نصب 30X30 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
شکل محل نصب دایره
سایر مشخصات توان: 135 وات
ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 30 سانتی‌متر
جریان: 0.6 آمپر
سرعت گردش موتور: 2200 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 1800 متر مکعب بر ساعت
سازگار با محیط کارگاه , سوله , پارکینگ , رستوران , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. هواکش سارگاتی کد 10PLB

هواکش سارگاتی کد 10PLB

قیمت هواکش

ایرانی گرفته بودم مقایسه کردم این هم سنگینه هم کلیدش بهتره هم الیاژش خوبه به نسبت جنس ایرانی مشابه ولی با نصف قیمت .

من در سقف کاذب نصب کردم ، واقعا خوب و نرم کار میکنه امروز به دستم رسید، به نسبت محصولات ایرانی تو این رنج قیمت عملکردشون خوب بود

فقط قشنگی داره انگار نه انگار هواکش وقتی روشن میکنی انگار فن کامپیوتر روشن شده ..

خرید هواکش

کم صدا با ظاهری مدرن کیفیت در ساخت در مقایسه با کالاهای ایرانی موجود در بازار

لوله خروجی 10 سانت است و اگر لوله هواکش طول کم باشه مناسب نیست

برای بندی کم صدا بودن ، تهویه مناسب و طراحی زیبا مد نظر بود که هر سه رو با هم داشت . خریدش رو پیشنهاد میکنم

قیمت هواکش

مکشش بد نیست ولی باید به نحوی نصب بشه که صدای زیادی تولید نکنه.

طراحی خوبی داره هم مناسبه، هم رنگ سفیدش هم رنگ مشکی اش خوبه، فقط برای جایی که سقف کاذبش سوسک داره خوب نیست

کالای ایرانی با کیفیت برای جایی ک میخواید نصب کنید دقت کنید لوله پشتش بلنده

کیفیت و طراحی محصول قابل قبوله قیمتش بالاست به نظرم

مشخصات

ابعاد محل نصب 10×10 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
شکل محل نصب دایره
سایر مشخصات توان: 12 وات
ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 10×10 سانتی‌متر
جریان: 0.08 آمپر
سرعت گردش موتور: 2350 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 40 متر مکعب بر ساعت
محل نصب: داخل لوله , دیوار , پنجره , سقف
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , اماکن اداری و تجاری , رستوران , کابین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. هواکش دمنده مدل VMA-10S2S

هواکش دمنده مدل VMA-10S2S

بهترین فن

وقتی به دستم رسید دیدم کوچک هست شوکه شدم رفتم دیدم ابعادش همینه من اشتباه کردم

جنسش خوبه ولی با وجود این که ابعاد داده بود فکر کردم خیلی بزرگه به کارم نیامد

با سلام این فن را دریافت کردم در کل از نظر کارکرد مشکلی نداره ولی موتور فن اون چیزی نبود که در تصاویر کالا دیدم در تصاویر موتور کاملا فلزیه ولی چیزی که بدستم رسید قاب موتور پلاستیکی هست

خرید فن

و البته شاید به همین دلیل هست که هسته موتور تهویه خوبی نداره و بعد از پنج دقیقه هسته داغ میکنه تصوریش را میفرستم

بنظرم قیمتش یکم بالاست اما با توجه به ویژگی های خوبش، اگر برای تهویه سرویس نیاز دارید از همین برند تهیه کنید کارت گارانتی 18 ماهه هم در جعبه است و البته کیفیتش مورد تایید است.

چیزی که تو عکس است با فنی که فرستادن فرق داشت.اصلا جواب نمیده‌.نخرید پولتون ریختین دور

مشخصات

ابعاد محل نصب 10 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
محل نصب خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 15 وات
ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 10 سانتی‌متر
سرعت گردش موتور: 2500 دور بر دقیقه
تعداد فاز: تک فاز
سازگار با محیط کارگاه , پارکینگ , کابین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-30C4S

هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-30C4S

قیمت روز فن

به نظرم عالیه ، کلان هواکش دمنده که برند معتبریه و قیمت دیجی کلا نسبت به بازار خیلی پایین تره، اصلان کالاهایی که قیمت مصرف کننده نداره تو بازار خرید از دیجی کالا رو حتمان پیشنهاد میدم ، مثل وسیله برقیا

من به همراه چند قلم کالای دیگه خریدم .وقتی به دستم رسید کارتون بسته بندی داغون بود انگار از جنگ جهانی اومده بود ولی در کل خود تهویه چیز خوبیه پیشنهاد میدم بخرید

میزان دهندگیش خوبه ولی فقط بدرد خونه و مکان کوچیک میخوره. من دوبار از دیجی خریدم ش

صدای کمی دارد و قدرت مکشش خوبه, خیلی قوی نیست ولی برا کار من کافی بود

خرید اینترنتی فن هواکش

کار بسیار با کیفیت متریال عالی و سنگین بی صدا تست اولیه کرداَم،بی صدا کار میکرد هنوز نصب نکرداَم،چون بیمار هستم ولی خوبه دوستان تعریف هم کردن در کامنت‌ها،هر چند بعضی هم ناراضی بوداَن شاید کن هم بعد از نصب دچار مشکل بشم اما الان که تست کرداَم واقعاً خوب و عالی کار کرد

دمنده واقعا تولید کننده عالی و درجه یکی هست. ممنون ازشون. کالای مرغوب و باافتخار ایرانی

من قبلا برا موتورخانه گرفتم بعد ۲/۵ کار مداوم خراب شد الان باز خریدمش به نسبت قیمتش خیلی خوبه

سلام اول که از بروبچ خوب مهربان دیجی کالا تشکر میکنم و خیلی خیلی از هواکشی که واسم فرستاد راضی هستم ب دوستانی که دنبال هواکش میگردن این هواکش رو توصیه میکنم دقیق همین که تو عکس هست واسم فرستادن خیلی خوبه پس شما هم دوست عزیز بخر هم قیمتش خوبه هم کارش

خرید اینترنتی فن هواکش

محصولات کیفیت عالی است و در صورت مشکل داشتن ضمانت برگشت داره

سپاس از دیجی کالا دقیق سر موقع رسید و سریع نصب کردم و اصلا صدای اذیت کننده ای نداره دوستانی که گفته بودن صدا داره اصلا اینجور نبود خوب من برای جایی میخواستم که صدا زیاد مهم نبود ولی این فن اصلا صداش اذیت کننده نیست بسیار هم خوب و عالی بود مرسی

برای سالن پرنده هام استفاده میکردم به یکی دیگه نیاز داشتم که از دیجی کالا بخاطر قیمتش گرفتم، همین فن رو بیرون داشتن

مشخصات

ابعاد محل نصب 30 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 45 وات
ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 30 سانتی‌متر
جریان: 0.21 آمپر
سرعت گردش موتور: 1200 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 1300 متر مکعب بر ساعت
شکل محل نصب: دایره
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , کارگاه , سوله , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , انبار و فروشگاه , رستوران , کابین , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-25C4S

هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-25C4S

جدیدترین فن هواکش

دوستان اگر میخواهید جهت دور پروانه عوض بشه با انتخاب پایه دیگه خازن این کار شدنی است. کافیه سیم ورودی که به خازن قرمز روی ترمینال متصل است را در بیاورید و به پایه دیگر خازن بزنید.

من که تاحالا هرچی گرفتم راضی هستم و خرید این محصول رو برای دیگران پیشنهاد میکنم

سلام . من این هواکش رو از دیجی خریدم . چیز خوبیه قدرتش خوبه کم سرو صداس و کم مصرفه و مناسب خونه اس . دمنده مارک خوبیه کلا .اما به نظرم بهترین مدلی که مناسب خونه باشه به نظرم مدل vsg-30c4s که از نوع پلاستیکی و

فن هواکش ارزان

دریچه داره از این کم صدا تره و البته قوی تره و زیباییشم بیشتره اینه . ولی متاسفانه وقتی این رو تحویل گرفتم از دیجی کارتنش کمی مخدوش و سوراخ سوراخ بود انگار جنس دست دو داری میگیری که کمی تو ذوق ادم میخوره . ولی خود فن مشکلی نداشت و کاملا سالم بود .

خیلی خوبه ، من حدود ۱ ساله که دارمش و توی مرغداری وصلش کردم ، از نظر دوام که خیلی فوق العادس ، چند بار مجبور شدم ۲ الی ۳ روز مستقیم روشنش بزارم ، از نظر قدرت هم در این رنج قیمت و در همین رده چیز خوبی هست ، امیدوارم که نظر من برای شما مفید باشه.

زیاد خرید داشتم. از پنج تا، حتما دوتاش بعد مدتی خراب میشه؛ درست بعد اتمام گارانتی.

ارزان ترین فن هواکش

فن های دمنده کالا فنهای خوبیه من برای راحتی بیشتر از دیجی خریدم بهترین فن تولید ایران هست

به دلیل مصرف کم و قدرت قابل قبول برای تهویه یک مرغداری کوچک مناسب است و من و راضی هستم. محصولات دمنده کیفیت خوبی دارند.

مشخصات

ابعاد محل نصب 25 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 35 وات
ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 25 سانتی‌متر
جریان: 0.16 آمپر
سرعت گردش موتور: 1375 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 700 متر مکعب بر ساعت
تعداد فاز: تک فاز
شکل محل نصب: دایره
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , کارگاه , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , انبار و فروشگاه , رستوران , کابین , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-25C2S

هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-25C2S

فن کویل

با روزی ده ساعت استفاده حدود ۱۵ ماه بی مشکل کار می کند

خیلی به درد بخور و کاری بود و دقیقا همون چیزی بود که میخواستم

عالی عالی بدون شک بخرید من برای پرورش مرغ گرفتم که عالی هوا رو تحویه میکنه

برا کارگاه یا جایی که در بیست و چهار ساعت چند ساعت استراحت کنه و خاموش بشه خوبه ولی مداوم روشن باشه فشار بهش میاد

صدا خیلی میده همش صدا هم داره.ولی دورش زیاده .استفاده مناسب منزل نداره

خرید فن کویل

هواکش خوبیه ولی تو انتخاب مدل و توان خروجی و اینا دقت کنید من این رو سفارش دادم ولی جعبه دیگه ای بود شماره بدنه رو که چک کردم دیدم درسته

به نظرم حرف نداره. واقعا عالیه از هر لحاظ. بیش از قیمتش البته با توجه به انواع دیگه می ارزه و الا که امروز روز همه چیز بیش از حد گرونه

سلام خیلی هواکش مناسب بازدهی عالی است ولی کارهایش باستین دیجی کالافرق دار بازدهی کمترو55است

با سلام ، قدرت و سرعت تهویه هوا در فضای حدود ۲۰ متری خیلی خوب و با توجه به عملکرد خوب ان ، صدای قابل قبولی دارد

قیمت فن کویل

صداش اونقدرا هم که میگن زیاد نیست مکش بسیار عالی نسبت به هواکش های این سایز

سلام.بسیار عالی و بدون صدا جنس بدنه هم محکم و مقاوم. باتشکر

من خریدم معمولی قدرت باد زیادی نداره بیش از این هم نمی ارزه پره نازک ضعیف داره

مشخصات

ابعاد محل نصب 25 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 65 وات – ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 25 سانتی‌متر
جریان: 0.3 آمپر
سرعت گردش موتور: 2500 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 1150 متر مکعب بر ساعت
تعداد فاز: تک فاز
شکل محل نصب: دایره
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , کارگاه , سوله , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , انبار و فروشگاه , رستوران , کابین , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-15S2S

هواکش خانگی فلزی دمنده مدل VMA-15S2S

تهویه هوا

به علت هرج و مرج بوجود امده در بازار و رو اوردن اکثریت مردم به واسطه گری قیمت این یک قلم جنس در بازار بیرون از دیجی کالا گاهی تا سه برابر قیمت دیجی کالا میرسد! البته اگه با این نظرم برای قیمت گزاری

باید شرکت دمنده طراحی را به گونه ای کند که قسمت موتور در سَمت بیرون قرار گیرد.

به نظر میرسد شرکت دمنده خواسته یک فن ارزان قیمت تولید کند به همین خاطر موتور ضعیف میباشد،از طرفی چون پروانه فن فلزیه برای این موتور سنگین میباشد.البته بزرگترین حسن این دستگاه قیمت آن میباشد که واقعا خوش قیمته،همچنین گزینه مناسب برا کاربرد خانگی

برای سرویس خریدم قیمتش نسبت به محل زندگی ما پایین تر بود کیفیتش هم خوبه

خرید تهویه هوا

پر قدرت با ظاهر زیبا…برای حمام خریدم و در حمام رو باز میذاریم هوای کل خونه رو عوض میکنه.

من تابحال ۴ نوع فن برای آشپزخانه تهیه کردم که با صدا میدادن یا داغ میکردن و از کار میفتادن ولی خوشبختانه این مدل هم موتور خوبی داره هم بسیار بیصدا کار میکنه برای همین یکی دیگه هم خریدم … متشکر از دیجی

سلام با همین قیمت میشه گفت متوسط خوبه ضمنن شب فن کار میکرد صبح اومدم دیدم پر های فن از جاش افتاده روی زمین دوباره پر ها رو جا گذاشتم به نظرم فن خیلی قوی نیست

تنها مشکلش اینه ک دور کند است و سرعتش قابل تنظیم نیست ولی با توجه ب قیمت راضی کنندس

قیمت تهویه هوا

حدود 2 هفته ای میشه از دیجی کالا این محصول رو تهیه کردم. از عکس که میدیدمش بنظر بزرگتر میاد ولی وقتی دیدم خیلی کوچیکتر از اون جیزی بود که تصور میکردم برای یه انباری15متری که تعدادی مرغ و خروس نگه داری میکنم نصبش کردم که تا اینجا عالی بوده

عالیه برای جاهای کوچیک جواب گو هست و قدرت خوبی داره نسبت به قیمتش

مشخصات

ابعاد محل نصب 20×20 سانتی‌متر
جنس پروانه فلز
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 16 وات – ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 15 سانتی‌متر
جریان: 0.08 آمپر
سرعت گردش موتور: 2000 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 200 متر مکعب بر ساعت
تعداد فاز: تک فاز
شکل محل نصب: دایره
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , کارگاه , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , انبار و فروشگاه , رستوران , کابین , دام‌داری و مرغ‌داری , کشاورزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. هواکش خانگی دمنده مدل VBX-20S2S

هواکش خانگی دمنده مدل VBX-20S2S

تهویه هوا ارزان

تمیز ساخته شده و جالب بود که ترمینال هم برای وصل کردن سیم ها گذاشتن فقط سمهایی که استفاده شده بسیار نازک هستند که مشکل اغلب این محصولات هست سیمهای کوتاه و نازک فقط دقت داشته باشید

که از 20 سانت ، یکی دو میلیمتر کلفت تر بود و مجبور شدیم دیواره را بتراشیم که داخل لوله بشه. صدای زیادی داره ولی اگر برای مدت کوتاه آزاردهنده نیست مکش خوبی داره

فقط به ابعاد دقت کنید سایز قسمت جلویی 27×27 سانت قطر لوله پشت هواکش 20 سانت

خرید اینترنتی تهویه هوا

با کیفیت ساخته شده امیدوارم موتورش هم تو بلند مدت همین باشه قدرت خیلی زیادی هم داره من تو سرویس نصب کردم قشنگ تعویض هوا رو میشه احساس کرد فقط صداش زیاده که با توجه به اون قدرت طبیعیه

برای سرویس بهداشتی می‌خواستم که عالی است. کم صدا و پر قدرت با نصب آسان. درود بر تولید کننده کالای باکیفیت ایرانی و ممنونم

جنس خوبیه منتها کمی صداش زیاده و به شبکه جلوش گیر میکنه که من شبکه رو مجبور شدم باز کنم

سلام فن خوبیه من چند سال فقط از برنده دمنده استفاده میکنم و واقعا عالیه فن قبلیم مدل توربو بود که قدر موتور با این فن یکی هست فقط این فن قطر کوچک تری نسبت به فن قبلیم داره که باعث میشه حجم هوای خروجی کم تر بشه ولی در کل چیز خوبیه

مشخصات

ابعاد محل نصب 20×20 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار
سایر مشخصات توان: 28 وات – ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 20 سانتی‌متر
جریان: 0.18 آمپر
سرعت گردش موتور: 1850 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 240 متر مکعب بر ساعت
تعداد فاز: تک فاز
شکل محل نصب: دایره
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. هواکش خانگی دمنده سری AXILINE مدل VBX-10S2S

هواکش خانگی دمنده سری AXILINE مدل VBX-10S2S

جدید تهویه هوا

من واسه آسانسور گرفتم بی صدا و مکش خوب بیرون گرونتره

خیلی راضی ام خیلی عالی و با متریال درست هوادهی بالا همچین کم صدا هم نیست در حد هواکش معمولی

هرچند این هواکش هم مثل همه چیز خیلی گرون شده اما همچنان جز با کیفیت‌ترینهای بازاره ،

نصب کردیم سالم و قشنگ کار میکنه نمیدونم عمرش چقدره ولی ظاهرا همهدچی خوبه

تهویه هوا ارزان

عالیه.متاسفانه به دستشویی من نخورد.بزرگ بود.اما زیباست.من بازش نکردم.حیف شد بزرگ بود

صداش معمولی بود (بعضی ها گفتم خیلی کم ولی به نظرم معمولی بود) قدرتش خوب است. راضی کننده است.

صدای خیلی کم دارد و قدرتش خوب است. کاملا راضی کننده است.

من چون دنبال مارک معتبر هواکش برای دستشویی بودم و مارک دمنده مارک معتبر و استانداردی هستش

ارزان ترین تهویه هوا

تازه نصب کردم فعلا که تنها نکته منفی اینه که صدای بیشتر از استاندارد تولید میکنه. نمیگم خیلی زیاده ولی بیشتر از حده.

کم صداست و دور موتور بالایی هم داره امیدوارم بیشتر از مدلهای دیگه دمنده کار کنه!!!

من سالهاست که از این برند استفاده میکنم که به شدت از کارکردش راضی هستم ، کم صدا با قدرت مناسب ، دوام بالا ، و اگر کمی فنی باشید بعد از مدتی استفاده به راحتی قابل سرویس و شستشو و روانکاری هست .

در مقایشه با برند پارت الکتریک صدای کمتری داره ، فقط این سری جدیدش کمی کیفیت پلاستیک ش نسبت به سری توربو که همیشه میگیرم پایین تره ، در ضمن خیلی ارزون تر از فروشگاه های سطح شهر میتونید تهیه کنید من 3 تا مغازه قیمت کردم با سه قیمت عجیب و غریب مختلف روبرو شدم 🙁

در همين ابتداي استفاده كمي صداي ان بالاتر از حد انتظار است ولي نسبتا كيفيت خوبي دارد

اصلا از ترمینالی که درونش گذاشته استفاده کنید بیشتر شبیه اسباب بازیه بچه س!

مشخصات

ابعاد محل نصب 10 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
محل نصب داخل لوله , خارج لوله , دیوار , پنجره , سقف
سایر مشخصات توان: 14 وات – ولتاژ: 220 ولت
سایز خروجی: 10 سانتی‌متر
جریان: 0.1 آمپر
سرعت گردش موتور: 2600 دور بر دقیقه
حجم هوای خروجی: 65 متر مکعب بر ساعت
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی , کابین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. هواکش خانگی دمنده سری Autolux مدل VAL-20C4S

هواکش خانگی دمنده سری Autolux مدل VAL-20C4S

هواکش دستشویی

من این هواکش رو خریدم . کم صدا و خوبه اما چیزی که خریداران باید بهش توجه کنند اینه که چیزی به اسم دمپر اتوماتیک وجود نداره . درواقع دمپر ها بصورت آزاد پشت فن آویزان هستند و با فشار باد فن بالا میروند.

کلمه اتوماتیک برای دمپرهایی است که دارای مکانیزم برقی بالابر هستند و با روشن شدن دستگاه باز و بسته میشوند . این اطلاعات غلطی است که متاسفانه شرکت دمنده به مشتریانش میدهد .

با سلام برای آشپزخانه هود خریده بودم ؛ ولی با توجه به اینکه کابینت طوری ساخته شده بود که استفاده از هود ممکن نبود ، پس از تحقیقو خواندن نظرات ، این هودوانتخاب کردم و راضی هستم

کار من رو راه انداخت اول وات مشخصات با وات خودش فرق داشت چون ضعیف هست صدا کمی هم دارد برای تهویه خوبه

خرید هواکش دستشویی

واقعا راضی بودید به راحتی نصب شود صدای کم قدرت عالی واقعا میارزه برا آشپزخانه خریدیم

جنس ساخت خوب و محکم، ولی دمپر بصورت اتوماتیک بازو بسته نمیشه.

هواکش کم صدا و دارای مکش خوبی هست من قبلا از هواکش دمنده استفاده کردم کیفیت خوبی دارن، هواکش قبلی دوازده سال کار داد آخر سر هم موتورش کار میکرد فقط پره به علت دمای زیاد شکست ولی این مدل دمپرش درست کار نمیده مدل قبلی دمپر دستی داشت که با اهرم استارت باز میشد بهتر بود

قیمت هواکش دستشویی

این مدل جدید شرکت است که خیلی عالی ساخته شده و بیشترین امتیاز بخاطر پروانه است پروانه این محصول دارای خمیدگی و استحکام بیشتر است که در نتیجه هوای بیشتری جابجا میشه بر خلاف سری قدیم که پروانه کمترین حجم هوا رو با بیشترین صدا جابجا میکرد.

من این هواکش رو خریدم . کم صدا و خوبه اما چیزی که خریداران باید بهش توجه کنند اینه که چیزی به اسم دمپر اتوماتیک وجود نداره . درواقع دمپر ها بصورت آزاد پشت فن آویزان هستند و با فشار باد فن بالا میروند . کلمه اتوماتیک برای دمپرهایی است که دارای مکانیزم برقی بالابر هستند و با روشن شدن دستگاه باز و بسته میشوند . این اطلاعات غلطی است که متاسفانه شرکت دمنده به مشتریانش میدهد .

مشخصات

ابعاد محل نصب 29.8 × 29.8 × 16.3 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
محل نصب سقف , دیوار , پنجره
سایر مشخصات حجم هوای خروجی: 480 متر مکعب بر ساعت
سرعت گردش موتور: 1400 دور بر دقیقه
جریان: 0.19 آمپر
سایز خروجی: 24.4 × 24.4 سانتی‌متر
ولتاژ: 220 ولت
توان: 40 وات
سازگار با محیط کشاورزی , کابین , سوله , آشپزخانه , اماکن اداری و تجاری , پارکینگ , رستوران , انبار و فروشگاه , سرویس بهداشتی , کارگاه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. هواکش خانگی خزر فن مدل 2008

هواکش خانگی خزر فن مدل 2008

خرید اینترنتی هواکش دستشویی

ایراد خاصی ندارد ولی به نظر کیفیت متوسطی دارد. به نظر عمری طولانی خواهد داشت.

آنقدر ارزان ساخته شده که زحمت کشیدن با یه برچسب یا یه نوشته برندش رو مشخص کنند( روی محصول) برای من سایزش اشتباه ارسال شده بود مرجوع کردم دیگه از این برند سفارش نخواهم داد

واقعا عالی و بی صدا هستش قدرت مکشش خوبه ارزش خرید داره با تشکر

مشخصات

ابعاد محل نصب 15*15 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
محل نصب دیوار , پنجره
سایر مشخصات توان: 220 وات
سایز خروجی: 15*15 سانتی‌متر
ابعاد محل نصب: سازگار با محیط
جنس بدنه: پلاستیک
تعداد فاز: تک فاز
جنس پروانه: پلاستیک
سازگار با محیط آشپزخانه , سرویس بهداشتی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست قیمت روز انواع هواکش

14. هواکش سارگاتی کد 10PLB-C

هواکش سارگاتی کد 10PLB-C

قدرت مکش مثل خیلی از فن های دیگه در همین ابعاد هست ولی خود این قشنگه و من بیشتر برای زیبایی گرفتمدنبال ی محصول خارجی بودم که صداش کم باشه و مکشش بالا ولی این کالا رو دیدم که ظاهرش زیبا بود و کیفیتشم مناسب.

من این فن رو یک ساله دارم از دیجی خرید نکردم کیفیتش متفاوته با بقیه هرچقد پول بدی همون قدر آش میخوری

بهترین هواکش

من از این هواکش خریدم و داخل حمام نصب کردم. خیلی کم صدا است و نصبش هم راحته برای یه فضای ۳ تا ۴ متری هم خوب جواب میده

بسیار زشت و قاب بسیار بزرگ این مدل از روی برند KDK نمونه برداری شده ولی این کجا و آن کجا اصلا قابل مقایسه نیستن من که راضی نبودم بسیار زشت و بزرگ و صدای هوی زیاد به خاطر پره ی کوچک بودن کیفیت پلاستیکش هم خوب نبود در تصویر کوچک تر و قشنگ تر نشان داده شده

پروانه فن زیادی عقب است و لذا امکان چسباندن توری پشت فن به منظور جلوگیری از ورود حشرات ندارد

بهترین مدل هواکش خانگی

عجیب بی صداست شما حساب کنید این رو برای استودیو گرفتم و صداش خیلی کمه قشنگ هم هست مکششم خوبه

اول بعد تحویل متوجه شدم فقط نمای قشنگ تری داره وگرنه هیچ فرقی نمیکنه با این قیمت بالا بیخود بعد از نیم ساعت روشن بودن توی سرویس بوی سوختگی میاد که اصلا جالب نیست پیشنهاد نمیکنم خریدشو

توجه کنید طول لوله پشت فن بلند است و ممکن است اگر هواکش شما زانویی خورده موقع نصب به مشکل بخورید.

بهترین هواکش دستشویی

معمولا فن ها ظاهر معمولی دارند ولی این مدل طراحی شیکی داره ولی قیمتش بنظرم میتونست کمتر باشه

محصول زیبای ایرانی که بخشی از قیمتش به خاطر طراحی می باشد ولی بازم خیلی قشنگه و زیباست بخرید پشیمون نمیشید.

خیلی تعریفی نیست معمولی معمولی ارزش نهایت ۱۳۰ الی ۱۵۰ پشیمونم از خرید سفید سفارش دادم نقره ایی اومد

مشخصات

ابعاد محل نصب 10*10 سانتی‌متر
جنس پروانه پلاستیک
محل نصب داخل لوله – خارج لوله – دیوار – پنجره – سقف
سایر مشخصات سرعت گردش موتور: ۲۳۵۰ دور بر دقیقه
جریان: ۰.۰۸ آمپر
سایز خروجی: ۱۰×۱۰ سانتی‌متر
ولتاژ: ۲۲۰ ولت
توان ۱۵ وات
اقلام همراه : دو عدد پیچ و رولپلاک سایز۳-ترمینال نمره ۴A
سازگار با محیط آشپزخانه – سرویس بهداشتی – کارگاه – اماکن اداری و تجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *