پرفروش ترین فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر تا 32 آمپر

فهرست مطالب نمایش

پرفروش ترین و بهترین فیوز مینیاتوری کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های فیوز مینیاتوری تک فاز و سه فاز در بازار همراه با لیست قیمت است، فیوزهای مینیاتوری در سیستم برق ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و وظیفه آنها خاموش و روشن کردن برق است.

این فیوزها به صورت سری در مدار قرار می گیرند، زمانی که شدت جریان بیشتر از حد مجاز باشد، این فیوزها در جلوگیری از آسیب تجهیزات نقش خواهند داشت.

فیوز مینیاتوری چیست؟

فیوز مینیاتوری وسیله ای است که برای محافظت از وسایل و تجهیزات الکتریکی استفاده می شود. این بدان معناست که وقتی جریان عبوری از تجهیزات از محدوده نرمال فراتر رود، جریان توسط فیوز مینیاتوری قطع می شود تا به تجهیزات الکتریکی آسیبی نرسد.بنابراین باید از این قسمت در سیم کشی برق ساختمان استفاده کرد تا حفظ شود.

البته در فرآیند سیم کشی برق ساختمان تمامی اقدامات لازم برای حفظ ایمنی سیستم توسط برق کاران و کارشناسان انجام می شود. اما آنچه بین این دو نهفته است احتمال نشتی مدار و اتصال کوتاه است که اگر این مشکل حل نشود ممکن است جان و خطرات مالی جبران ناپذیر مصرف کنندگان را تهدید کند.

بهترین مارک فیوز مینیاتوری

  • هیوندای
  • اشنایدر
  • دورمن اسمیت
  • لگراند
  • کانل

مارک دورمن اسمیت

مارک دورمن اسمیت

دورمن اسمیت یک شرکت بریتانیایی است که در سال 1886 تاسیس شد. این شرکت بیش از یک قرن است که محصولات برق صنعتی را به فروش می رساند. فیوزهای مینیاتوری دورمن اسمیت در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین فیوزهای موجود در بازار هستند که در انواع تک فاز و فیوز مینیاتوری سه فاز موجود می باشند.

مارک اشنایدر

مارک اشنایدر

اشنایدر یک شرکت فرانسوی است که طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی، تجهیزات امنیتی و ایمنی و غیره را تولید می کند. اشنایدر یکی از 500 شرکت برتر جهان است و مشتریان زیادی در سراسر جهان دارد.

یکی از محصولات مهم این شرکت فیوزهای مینیاتوری است که سال ها پیشتاز بازار بوده است. برند اشنایدر معروف ترین برند فیوزهای مینیاتوری است و ارزیابی آن به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به سایر برندها برتری دارد.

جریان نامی فیوزهای اشنایدر بین 6 تا 63 آمپر هستند. یکی از مزایای این فیوزها سهولت در نصب و ریل های راهنما می باشد.

مارک لگراند

مارک لگراند

مارک لگراند Legrand یک شرکت معروف فرانسوی است که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند. این شرکت در سال 1865 تاسیس شد و اکنون محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند.

فیوزهای مینیاتوری لگراند مطابق با استانداردهای جهانی بوده و مناسب برای منازل، ادارات، محیط های صنعتی و … می باشد. مزایای فیوز مینیاتوری لگراند: با کیفیت و راندمان بالا، قابلیت نصب موتور کمکی

عیب این نوع فیوز قیمت بالای آن است، اگر فردی بودجه کمی برای خرید فیوز داشته باشد قادر به خرید این نوع فیوز نخواهد بود.

مارک کانال

این فیوز محصول شرکت کانل کانادا و وارد شده توسط شرکت لنا افراتاب می باشد. فیوز لوله مینیاتوری مطابق با استانداردهای جهانی است و می تواند جریان تا 100 آمپر را عبور دهد.

فیوز کانل در صورت بروز مشکل در مدار به طور خودکار جریان را قطع می کند و بلافاصله پس از قطع شدن می توان از آن مجددا استفاده کرد. مزایای فیوز اتصال مینیاتوری: قیمت مناسب، کیفیت خوب

مارک هیوندای

مارک هیوندای

هیوندای یک شرکت کره ای است که محصولات آن به دو دسته محصولات خانگی و محصولات صنعتی تقسیم می شود. این شرکت در سال 1977 در کره جنوبی تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند. نمایندگی ایران در شهر دبی امارات قرار دارد.

محصولات هیوندای متعلق به دسته فیوزهای کم ولتاژ هستند. این فیوزها معمولا در تابلوهای روشنایی یا تابلو برق مورد استفاده قرار می گیرند. فیوزهای مدرن با توجه به سرعت برش کلید به دو دسته سرعت آهسته و سریع تقسیم می شوند. مزیت فیوزهای مدرن این است که با وجود کیفیت بالا، قیمت مناسبی دارند.

راهنمای خرید فیوز مینیاتوری

انواع فیوز های مینیاتوری

انواع فیوز های مینیاتوری

به طور کلی فیوز های مینیاتوری با توجه به عملکردشان به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که در زیر با انواع فیوزها آشنا می شوید:

تیپ B

این مدل عمدتاً برای روشنایی و مصارف خانگی استفاده می شود. روش کار این فیوز به این صورت است که اگر اضافه جریان 3 تا 5 برابر جریان نامی باشد، اتصال برق مدار را قطع می کند، به نوع B فیوز تند کار نیز می گویند.

تیپ C

این نوع فیوز بیشتر در مواقع صنعتی استفاده می شود. اگر اضافه جریان 5 تا 100 برابر جریان نامی باشد، موتور برق مدار را قطع می کند. از آنجایی که فیوز C کوتاهتر از فیوز B است، فیوز کند کار نامیده می شود.

تیپ K

این نوع فیوز برای حفاظت از موتورها و ترانسفورماتورها استفاده می شود. این نوع فیوز جریان اضافی کمتری دارد و با ایجاد بار اضافی بلافاصله مدار را قطع می کند.

تیپ Z

این نوع فیوز زمانی که جریان عبوری از جریان نامی زیاد باشد مدار را قطع می کند.نوع حساس همانطور که از نامش پیداست بسیار حساس تر از فیوزهای دیگر است. در صورت بروز کوچکترین ایراد در مدار، فیوزهای حساس بلافاصله جریان را قطع می کنند و به همین دلیل از این فیوزها در شبکه با حساسیت بالا استفاده می شود.

ضرورت خرید فیوز مینیاتوری چیست؟

خرید فیوز مینیاتوری

فیوزها از طریق عملکرد خود می توانند از سیستم الکتریکی ساختمان ها و حتی جان افراد در برابر مشکلات زیر محافظت کنند:

شدت جریان

هنگامی که جریان عبوری از مدار بیشتر شود و استاندارد شود، پدیده ای به نام شدت جریان رخ می دهد.

دو حالت اساسی شدت جریان توسط متخصصین اضافه بار و اتصال کوتاه نامیده می شود. فیوزهای مدار و کلیدهای مدار می توانند تجهیزات الکتریکی و حتی جان افراد را در برابر تاثیر شدت جریان از طریق حضور موقت خود در مدار محافظت کنند.

اتصال کوتاه

اتصال کوتاه یکی از نقاط قوت جریان است که به دلیل وجود جریان غیرعادی با مقاومت کم در مدار ایجاد می شود.

این جریان کم مقاومت هزار برابر جریان معمولی در مدار ایجاد می کند و صدمات جبران ناپذیری به بار می آورد.

اجزای اصلی فیوز مینیاتوری

اجزای اصلی فیوز مینیاتوری

قاب فیوز

فیوز مینیاتوری توسط یک قاب پلاستیکی بسیار محکم محافظت می شود. این قاب یک ماده عایق بسیار قوی برای جلوگیری از آسیب به اجزای فیوز است، تمام اجزا در داخل آن کار می کنند.

بخش عملکرد

عملکرد اصلی فیوز مینیاتوری استفاده از اهرم و کلید برای تکمیل است. اهرم دارای سه حالت کلی “بسته”، “باز” و “تریپ” است. هنگامی که اهرم در هر یک از این موقعیت ها باشد، می توانیم وضعیت مدار را درک کنیم.

بخش اتصالات

قسمت اتصالات مهمترین قسمت فیوز مینیاتوری است. قطع کن فیوزهای مینیاتوری دو عملکرد اصلی را انجام می دهد: یک دو فلزی دو فلزی برای جلوگیری از جریان اضافه و یک آهنربا برای اتصال کوتاه.

لیست قیمت روز بهترین فیوز مینیاتوری

1. فیوز مینیاتوری تک فاز 32 آمپر هیوندای کد C32

فیوز مینیاتوری تک فاز 32 آمپر هیوندای کد C32

بهترین فیوز مینیاتوری

HYUNDAI طیف گسترده ای از لوازم الکتریکی را ارائه می دهد. این محصولات شامل انواع پریز برق می باشد. این قبض ها کیفیت خوبی دارند و می توان از آنها برای ساخت مناطق صنعتی، تجاری و مسکونی استفاده کرد.

بسته بندی دیجی کالا خیلی ضعیف بود کارتن کلا وا رفته بود خود اداره پست دوباره چسب زده بود هیچ گونه ضربه گیر داخل کارتن گذاشته بودن برای پر کردن جاهای خالی

قیمت مناسب نسبت به بازار ولی مطمئن نیستم از عملکرد و اصل بودن کالا این مارک با این قیمت واقعا عالیه و قیمتش از بازار کلی کمتره و کیفیتش هم عاله

بهترین مارک فیوز مینیاتوری

انواع مختلفی از ولتاژ پایین در بین محصولات هیوندای وجود دارد که یکی از آنها مینیاتوری تک فاز کوچک 32 آمپری است. شما می توانید از این سپرده برای مقاصد مسکونی، تجاری یا صنعتی استفاده کنید. این آتشفشان با ولتاژهای 230 تا 400 ولت قابل استفاده است.

با توجه به عنوان این مدل حداکثر جریان مدار عبوری از این مدار 32 آمپر است و اگر جریانی بالاتر از این خروجی ایجاد شود به طور خودکار جریان قطع می شود.مدار الکتریکی. به طور کلی بهتر است آتشفشان های کوچک روی ریل های جداگانه نصب شوند.

فیوز مینیاتوری قیمت

محصولی که به شما معرفی شده قابل نصب بر روی ریل هایی با عرض 35 میلی متر می باشد. فشار کوچک وسیله ای برای محافظت از مدارهای الکتریکی در برابر جریان های کنترل نشده است. اگر جریان برق زیاد باشد، لوله گرم می شود و برق قطع می شود.

به عبارت ساده تر، ساعد وسیله ای محافظ است که در وسایل برقی و مدار استفاده می شود تا مدار را زمانی که جریان از حد مورد انتظار فراتر رفت، با سوزاندن ساعد و سایر تجهیزات غیر الکتریکی، قطع کند. انواع مختلفی از فیوزها وجود دارد که ساخته می شوند بنابراین فیوزها با یکدیگر متفاوت هستند.

پیچ های کوچک، شیشه ای، لوله ای، گلوله ای و تیغه ای از انواع پیچ های مورد استفاده هستند. گونه های کوچکتر مانند سایر گونه ها به گونه های سریع و کند تقسیم می شوند. آنها از نوع سریع برای لامپ ها (نه خودروها) و از نوع کند برای موتورهای الکتریکی استفاده می کنند.

بهترین فیوز مینیاتوری

این جنس تقلبی حداکثر ۱۰ هزار تومان ارزش دارد. کافیه یکم جریان برق کم و زیاد بشه فیوز دود میکنه یا آب میشه.

صرفا دویگو کره ایی استفاده کنید. حتی اگر 10 برابر باشه قیمتش. هیوندا اصلی که نیست هیچی. اصلا کیفیت هم نداره. ادم میترسه بخواد ازش استفاده کنه

جنسش مرغوب نیست 20 آمپر ازش بکشید فیوز میپره از مارک های لگراند استفاده کنید سگش به این برند می ارزد حتی مارک "دنا" ایرانی هم جنس خوب و عملکرد مناسبی دارد و اذیت نمی کند از خرید خود بسیار پشیمان ام

خرید بهترین فیوز مینیاتوری

به واسطه کارم برندهای مختلفی تست کردم. هیوندایی از بیشتر برندهای ایرانی و چینی غیراستاندارد کیفیت ساخت و عملکرد بهتری دارد.

در مورد اصل بودنش نظری ندارم چون مارک های معروف تقلبی زیاد داره ولی هم هولوگرام داشت هم وزنش مثل مدل های قدیم که گرفته بودم بودش ٫کیفیت بدنه هم خوب بود،

داخلشم دیدم و دقیقا مثل مدل های قدیم که گرفته بودم بودش و قلابی نبود که یه تکه سیم لخت بگذارد داخلش به اسم فیوز بفروشد به خریدار بی خبر از خطرات در کل راضی هستم و بسیار پیشنهاد میکنم،ممنون

فیوز مینیاتوری ارزان

درود خدمت دوستان عزیز: این کلید برند اصلی نیست اما خیلی هم بد نیست من خودم برقکارم از این کلید ها خریدم خلاصه معمولی آن به نظرم اما اگه بیشتر خرج کنید و برند چینت رو بخرید خیلی بهتره کلید دنا هم از این بهتره

بسیار خوب بود پیشنهاد میکنم اگر نیاز دارید حتما تهیه کنید در نبود بوش و اشنایدر اصلی بهترین گزینه هست

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
تعداد فیوز قابل نصب -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
-دمای کارکرد: 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد
-قابل نصب روی ریل‌های 35 میلی‌متری
– درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. فیوز مینیاتوری تک فاز 32 آمپر پارس فانال مدل C32

فیوز مینیاتوری تک فاز 32 آمپر پارس فانال مدل C32

بهترین فیوز مینیاتوری هیوندای

قطع کننده مدار کوچک (MCB) وسیله ای محافظ است که از تجهیزات الکتریکی و صنعتی در برابر آسیب های ناشی از اضافه بار یا اتصال کوتاه محافظت می کند.

ساخته شده در یک پل واحد، یک پل با صفر (1P + N)، دو پل، سه پل، سه پل با صفر (3P + N) و چهار پل. این محصول دارای کلید 32 آمپر تک فاز فشار ضعیف نوع C با ظرفیت قطع 6KA می باشد.

انواع فیوز مینیاتوری تک فاز

برا خودم متاسفم که این چندمین باریه که دی جی کالا یه جنس دیگه ارسال میکنه و همون جنس هم برا یک دقیقه هم کارایی نداره و باز هم من اعتماد میکنم تو شهر خودمون فیوز پارس فانال رو با هولوگرام اصلی و با ضمانت تعویض خود مغازه بهم میدن 55 بعد من اومدم

من برق کشی خونه خودم رو خودم انجام دادم . این فیوز ها رو که تا الان نصب کردم مشکلی نداشتند.

من برق کارم جنس های پارس فانال با کیفیت و مرغوب هستند از خیلی از مارک های خارجی موجود در بازار بهترو اقتصادی تره

بهترین برند فیوز مینیاتوری

از سایت این فیوز رو به اسم پارس فانال اصلی و با یه مقدار قیمت بالاتر خریداری کردم ولی وقتی به دستم رسید تا یه جنس بی کیفیت بازیافتی برام فرستادن که همون جنس بی کیفیت هم یک ثانیه کار نمیده و درجا فیوز میپره، حقیقتا دیگه حوصله و وقت مرجوعی هم ندارم و رفتم دست

از پا درازتر از همون مغازه نزدیک خونه یه دونه دیگه خریدم و جایگزین کردم و فقط این وسط بیشتر به بی مدیریتی و عدم نظارت پی بردم و حتما از این ببعد در خرید فیوز مینیاتوری تجدید نظر میکنم

چون دیگه شورش رو درآورده، آدم با هزارتا امید جنس سفارش میده و وقتی میاد باید هم پولت و هم وقتت رو ضرر کنی و بری یه جنس دیگه از بیرون بخری فقط میتونم بگم متاسفم….

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
تعداد فیوز قابل نصب قابليت حفاظت در مقابل اضافه جريان ((اضافه بار)) در مدار
قابليت عملكرد مغناطيسي در مقابل اتصال كوتاه در مدار
مطابق با استاندارد بين المللي IEC 60898
داراي نشانگر حالت قطع و وصل
قدرت قطع 6KA
قابليت نصب روي ريل 35mm
با رنگ بندي استاندارد دستگيره هاي قطع و وصل
عرضه با هولوگرام ضد تقلب و كد رديابي محصول
داراي امكان پلمپ كليد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای کد C25

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای کد C25

فیوز مینیاتوری سه فاز

دوستان اصلا نخرید .فیوز اصلا عمل نکرد بیشتر به عنوان فیوز کولر گازی استفاده میشه تا محافظ. هیچ کیفیتی نداره. اصلا بدرد نمیخوره . یا پارس شوان مشکی. یا دویگو کره ایی. دیگه نگیرین اصلا

من که از وسایل برقی سر در نمیارم،به سفارش همسرم خریدم که کار ما رو راه انداخت قیمت و کیفیت کالای دریافتی من خوب بود از خریدم راضیم ولی اگه امکان تشکیل یه سیستم ارسال کالا به همه نقاط کشور از طریق خود دیجی کالا فراهم میشد و کالای خرید شده تو ۲۴ساعت بدست مصرف کننده میرسید خیلی عالی میشد

فیوز مینیاتوری تک فاز

من برق کشی خونه خودم رو خودم انجام دادم . این فیوز ها رو که تا الان نصب کردم مشکلی نداشتند.

من برق کارم جنس های پارس فانال با کیفیت و مرغوب هستند از خیلی از مارک های خارجی موجود در بازار بهترو اقتصادی تره

من که از وسایل برقی سر در نمیارم،به سفارش همسرم خریدم که کار ما رو راه انداخت

بهترین فیوز مینیاتوری ایرانی

چندجا قیمت کردم خیلی از این بالاتر بود فکر کردم ممکنه زیاد کیفیتش خوب نباشه ولی عالی بود و الان هم داره همون کار رو با قیمت خیلی کمتر انجام میده

فیوز با جنس معمولی هستش و انتظار کشیدن آمپراژ بالا نداشته باشید تند کاره این فیوز و حفاظت مناسبی در برابر اتصالی احتمالی داره

خوشبختانه جنس اصلی بود – اگر کنارش برچسب مشکی رنگ باشد اصلی و اگر هولوگرام باشد چینی

فیوز مینیاتوری ایرانی

تو این اوضاع قطع و وصل برق خیلی لازمه که بطور ذخیره تو خونه داشته باشیم

در مورد اصل بودنش شک دارم چون دوتا سفارش دادم یکی هولوگرام داشت یکی برچسب QR code داشت و هولوگرام نداشت. ضمنا یکی تاریخ تولید داشت و یکی نداشت که از یک کمپانی معتبر بعیده. البته یکی 25 آمپر و دیگری 32 آمپر بود. هیچ جایی ساخت کره ننوشته.

نسبت به قیمت خوبه ولی اون قسمت گیره که میره داخل کشویی و قفل میشه داخل ریل نمیرفت خیلی باریک بود ولی دیگه مرجوع نکردم طبق معمول بیشتر اجناس که مجبور میشم خودم تعمیرشون کنم اینم با سوهان نازک درستش کردم

فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی

پیچ سیم رو زیاد سفت کنید فیوز از وسط باز میشه !!! دقت کنید به اندازه محکم کنید. ولی خوب قیمتش خوبه تفاوت قیمت با فروشگاه‌های سطح شهر خیلی زیاده و بابت این از دیجی خیلی ممنونم

من برای برادرم گرفتم ،هنوز استفاده نکرده اما نارضایتی هم نشون نداده برای قطع و وصل موتور آب استفاده کردم.کیفیت ساخت خوبی دارد. حتما جنس خوب استفاده کنید

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
تعداد فیوز قابل نصب -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
-دمای کارکرد: 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد
-قابل نصب روی ریل‌های 35 میلی‌متری
– درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل C25

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل C25

فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی

این تغییر با نظارت سازمان استاندارد ایران با کد رهگیری ۶۹۶۱۵۴۵۹۵۶ در کارخانه دنا الکتریک ایرانیان (از خانواده دلند الکتریک، ایران الکتریک و فضل الکتریک) انجام خواهد شد.

کیفیت ساخت و قطعات بر اساس استاندارد بین المللی IEC60898 و استاندارد ملی 2611 تست شده است.فیوز مینیاتوری دنا با استفاده از روش های حفاظت جریان از مدار الکتریکی فیوز مینیاتوری کولر گازی زیر شاخه خود محافظت می کند. بدنه فیوز مینیاتوری دنا الکتریک از پلی آمید و مقاوم در برابر آتش ساخته شده است.

کلید مینیاتوری تک فاز

فیوز از نوع کند کار که مناسب دستگاههای موتوری و کولر گازی می‌باشد. من به اعتبار علامت استاندارد و توضیحات فنی سازنده خریدم که امیدوارم از کیفیت و عمر بالایی برخوردار باشه.

من ۳ تا گرفتم. حدود ۶ ماه گذشته و عالی هستند. دست سازنده درد نکنه. نسبت به برندهای تقلبی خیلی بهتر و مطمئن تره

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
تعداد فیوز قابل نصب قدرت قطع 60000 آمپر
منحنی C
جریان 25 آمپر
درجه حفاظت ip20
تک پل
دارای قابلیت قطع و وصل بارهای مقاومتی القایی،کلاس قطع اضافه بارهای متوسط
بدنه پلی آمید مقاوم در برابر آتش
حفاظت اضافه جریان و اضافه بار
مطابق با مبحث 13 مقررات ملی ساختمان سازمان نظام مهندسی
مقاوم در مقابل زنگ زدگی و مناسب برای آب و هوای مناطق شرجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل B25-6KA

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل B25-6KA

فیوز مینیاتوری پارس فانال

کیفیتش خیلی خوبه و قیمتش نسبت به بازار ۲۵ الی ۳۰ تومن پایین تره من تایپ B رو سفارش داده بودم اشتباهی برام C ارسال شده .

این فیوز از کیفیت خوبی برخورداره و میشه بهش اعتماد کرد فقط در نظر باشه این فیوز تیپ بی هست و فقط برای روشنایی کاربرد داره و نمیشه برای کولر و یخچال و غیره استفاده کرد .

بهترین کلید مینیاتوری

نسبت به جایی که توی بازار هستش کیفیت و قیمت مناسبی دارد هنوز استفاده نکردم و نمیتونم نظری بدم. ولی ظاهرا بد نیست

ظاهراً که خوبه باید ببینم چقدر تو کار عمر می‌کنه بعداً نظرم رو میگم جنسش خوبه کیفیت خوبی هم داره قیمتش نسبت به بازار خیلی ارزونتره

بین محصولات ایرانی برند خوبی هستش. نمی‌شه گفت عالیه ولی مطمئن و خوبه. ظاهرش خوب بود ولی اینجور چیزا رو باید بعد یه مدت استفاده نظر داد

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات قدرت قطع 6000 آمپر
منحنی B
جریان 25 آمپر
درجه حفاظت ip20
تک پل
دارای قابلیت قطع و وصل بارهای مقاومتی القایی،کلاس قطع اضافه بارهای متوسط
بدنه پلی آمید مقاوم در برابر آتش
حفاظت اضافه جریان و اضافه بار
مطابق با مبحث 13 مقررات ملی ساختمان سازمان نظام مهندسی
مقاوم در مقابل زنگ زدگی و مناسب برای آب و هوای مناطق شرجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر پارس فانال مدل C25

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر پارس فانال مدل C25

فیوز مینیاتوری پارس فانال

اگر می خواهید از آن برای کولر گازی یا ورودی خانه استفاده کنید. اصلا فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی خوب نیست پارس شوان یا مشکی بگیرید. یا دویگو کره ای. کیفیت متوسط ولی با توجه به قیمت مناسب است

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات قابليت حفاظت در مقابل اضافه جريان ((اضافه بار)) در مدار
قابليت عملكرد مغناطيسي در مقابل اتصال كوتاه در مدار
مطابق با استاندارد بين المللي IEC 60898
داراي نشانگر حالت قطع و وصل
قدرت قطع 6KA
قابليت نصب روي ريل 35mm
با رنگ بندي استاندارد دستگيره هاي قطع و وصل
عرضه با هولوگرام ضد تقلب و كد رديابي محصول
داراي امكان پلمپ كليد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر ال اس کد C25

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر ال اس کد C25

فیوز مینیاتوری abb

فیوز خواستین بخورین از فیوزهای استاندارد بخرین پارس فانال عالیه هیوندای انتخاب کردم اینو واسم فرستاده.حتی ظاهرش معلومه بدرد نخور

شکسته بود که توی تصویر میبینید حتی پلاستیکش هنوز باز نشده توی کارتن را دیدم که اگر هست بچسبونم ولی متاسفانه اونجا هم خورده هاش نبود به این نتیجه رسیدم که در انبار این اتفاق افتاده حالا نمیدونم مرجوع بکنم یا نکنم کسی نیاز داره همون بره در مغازه خرید کنه بهتره حداقل میبینی شکسته بود پس میدی یکی دیگه میگیری

به هیچ عنوان نمیشه ازش آمپر کشید. از شکلش و حتی شاسی اون معلومه که مثل اسباب بازی هست. پولتون دور نریزین. یا دویگو کره ایی استفاده کنید یا پارس شوان. مشکی

فیوز مینیاتوری نوع a

کیفیت جنسش خوبه و قیمت هم نسبتا خوب و توصیه به خرید میکنم کیفیت ساخت خوبی دارد و قابل اعتماد البته قیمتش هم نسبت به بازار پایین تره

این محصول نمونه چینی ال اس است و کیفیت چینی و پایینی داره. خوب نیست به نظر منی که تجهیزات کنترل و برق میفروشم و برا مغازم سفارش داده بودم

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه بار یا اتصال کوتاه
-ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت
– قابل نصب بر روی ریل های مینیاتوری
– کیفیت بالا
-جنس بدنه ABS
-تک فاز تیپ C
-شدت جریان 25 آمپر
-قابل نصب بر روی ریل هایی با پهنای 35 میلیمتر
-ساخت کره

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر آب ب مدل S201M

فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپر آب ب مدل S201M

شرکت ABB آلمان در حال ساخت یک قطعه کوچک 25 آمپری می باشد. این آتشفشان با ولتاژهای 230 تا 400 ولت قابل استفاده است. طبق عنوان این مدل حداکثر جریان مدار عبوری از این مدار 25 آمپر می باشد در صورت بروز جریان بیشتر در این خروجی به صورت خودکار مدار الکتریکی فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی قطع می شود.

ترانسفورماتورهای کوچک به انواع لامپ B، موتور C، ترانسفورماتور D، قدرت K، Z برای کاربرد بسیار حساس تقسیم می شوند. این انتقال یک پل واحد است، یک شکاف نوع C.

فیوز مینیاتوری تیپ a

اگه داخلش جرقه گیر مسی داشته باشه با این قیمت می ارزه. بعضی از محصولات فیک وطنی این قطعه مهم را ندارند و با اولین عملکرد زود می‌سوزند

برند ABB یک برند فوق العاده باکیفیت آلمانی و یک برند جهانی با تجربه خیلی طولانی در ساخت کلیدهای ایمنی برقی هست که دو مورد خیلی مهم کیفیت ساخت بالا و ایمنی صد در صد رو داره.

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات تعداد فاز: تک پل
منحنی قطع:Type C
بازه جریان: 25 آمپر
قدرت قطع: 10kA
شرکت سازنده: ABB
کشور سازنده: آلمان
کد تجاری محصول: ABB S201M-C25
-قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
– دارای نشانگر روشن و خاموش

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. فیوز مینیاتوری تک فاز 20 آمپر هیوندای مدل C20

فیوز مینیاتوری تک فاز 20 آمپر هیوندای مدل C20

فیوز مینیاتوری a

از نظر کار کرد نظری ندارم چون تازه نصب شده اما کیفیت ساخت و قیمتش در قیاس با کالاهای موجود بازار مناسب تره

فعلا که خوب جواب داده برای کولر گازی پنجره ای استفاده کردم و گرم نمیشه

فیوز 20 آمپری مغازه رو برام فرستاده نمیدونم چند آمپر با تیغ تمیز کردن و در عوض برچسب 20 آمپر چسبیده.

فیوز مینیاتوری c

بولتون را دور نیندازید ایرانی ها شوان سیاه می خواهند. تنها خارجی دویگو است. آنها گران هستند، اما بسیار ارزشمند هستند.

خوبه کیفیت مناسب باید باشد یدکی تو خونه من سه تا گرفتم اون چیزی که دست من رسید پشتش حک شده بود هیوندای کره ا ما نمی‌دونم اصل هست یا نه؟!

در مورد اصل بودنش نظری ندارم چون مارک های معروف تقلبی زیاد داره ولی هم هولوگرام داشت هم وزنش مثل مدل های قدیم که گرفته بودم بودش ٫کیفیت بدنه هم خوب بود،داخلشم دیدم

فیوز مینیاتوری b

و دقیقا مثل مدل های قدیم که گرفته بودم بودش و قلابی فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی نبود که یه تکه سیم لخت بگذارد داخلش به اسم فیوز بفروشد به خریدار بی خبر از خطرات در کل راضی هستم و بسیار پیشنهاد میکنم،ممنون از فروشنده و‌دیجی

کار میکنه ولی توش لقه نمیدونم چرا حس میکنی توش کلا خرد شده

من مطمئن نیستم که اورجینال است، زیرا هولوگرام ندارد، فقط بارکد نامعتبر دارد

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات – فیوز تک فاز 20 آمپر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. فیوز مینیاتوری تک فاز 20 آمپر دورمن اسمیت انگلیس مدل MS1PC20

فیوز مینیاتوری تک فاز 20 آمپر دورمن اسمیت انگلیس مدل MS1PC20

بهترین فیوز برای خانه

یک برند انگلیسی و دارای اصالت و کیفیت بالا در ضمن روی فیوز قسمتی هست ک میشه نام محلی که استفاده میشه رو یادداشت کرد

فیوز های درمن اسمیت کلا خیلی مطمئن هستند . بازم میخواستم خرید کنم که دیدم موجود نیست

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات ساخت انگلستان
رنج جریان: 20 آمپر
تعداد پل: تک پل
تیپ: C (برای مصارف صنعتی)
قدرت قطع: 6KA
ساخته شده مطابق با انواع استانداردهای بین المللی (EN/IEC 60947-2)
مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
ولتاژ کارکرد: 240 تا 415 ولت AC و 220 تا 440 ولت DC
دمای کارکرد: 40- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
درجه‌ی حفاظت IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر هیوندای مدل C-16

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر هیوندای مدل C-16

خرید فیوز مینیاتوری تک فاز

‘دوستان این نمونه کپی است که کیفیت متوسطی داره من به عنوان کسی که کارش اینه پیشنهاد میکنم اگه تو این رنج قیمت میخواین هزینه کنین مارک های ایرانی با کیفیت ، خیلی عمر و کارایی بهتری دارد نسبت به یه جنس کپی که فقط اسم یک برند معروف رو یدک میکشه.

من این فیوز رو توسط یه برقکار نصب کردم ولی با تحقیقات در موردش در سایت و نظرات تخصصی برقکار متوجه شدم که این کالا کاملاً ساخت چین هستش ولی متاسفانه به نام کره و کالای اصل میفروشن. قبل از خرید حتماً کالای اصل با غیر اصل رو‌مقایسه کنید. امیدوارم که درست کار کنه

قیمت فیوز مینیاتوری تک فاز

این مینیاتوری تیپ C برای کاربرد های صنعتی و اصطلاحاً کندکار است و برای منزل توصیه نمیشه. برای کاربرد خانگی تیپ B مناسب است.

فیوز مناسب برای وسایل موتور دار از قبیل کولر-مخلوط کن -چرخ گوشت و … که پرمصرف ترند البته در مورد اصل بودن یا نبودنش اطلاعی ندارم ، اما در کل نسبت به قیمتش خوبه .

بهترین برند فیوز مینیاتوری ایرانی

کلید مینیاتوری هیوندای با کیفیت هستش و من ازش رضایت کامل رو دارم، و هیچ جا به مناسبی قیمت گیرتون نمیاد.

به نظر میرسه که اصل نباشه. استفاده از جنس استاندارد در تاسیسات برقی ضروریه و این کالا برای اینکار مناسب نیست

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
-دمای کارکرد: 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد
-قابل نصب روی ریل‌های 35 میلی‌متری
– درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دورمن اسمیت انگلیس مدل MS1PC16

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دورمن اسمیت انگلیس مدل MS1PC16

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات ساخت انگلستان
رنج جریان: 16 آمپر
تعداد پل: تک پل
تیپ: C (برای مصارف صنعتی)
قدرت قطع: 6KA
ساخته شده مطابق با انواع استانداردهای بین المللی (EN/IEC 60947-2)
مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
ولتاژ کارکرد: 240 تا 415 ولت AC و 220 تا 440 ولت DC
دمای کارکرد: 40- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
درجه‌ی حفاظت IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل C16-6KA

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل C16-6KA

نظرات کاربران

پیشنهاد میشه ممنون از فروشنده … زیاد میخواستم بخرم ولی فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی بعضی فروشنده ها اذیت میکنن و تامین نمیکنن ….نیازی به گذاشتن عکس نیست چون مثل تصویر هست ممنون

خیلی ضعیف بود. ایرانی ها پارس شوان مشکی بهتره. یا کره ایی دویگو. البته قیمتشون بالاتره ولی ارزش داره

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات قدرت قطع 60000 آمپر
منحنی C
جریان 16 آمپر
درجه حفاظت ip20
تک پل
دارای قابلیت قطع و وصل بارهای مقاومتی القایی،کلاس قطع اضافه بارهای متوسط
بدنه پلی آمید مقاوم در برابر آتش
حفاظت اضافه جریان و اضافه بار
مطابق با مبحث 13 مقررات ملی ساختمان سازمان نظام مهندسی
مقاوم در مقابل زنگ زدگی و مناسب برای آب و هوای مناطق شرجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل B16-6KA

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل B16-6KA فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر دنا الکتریک ایرانیان مدل B16-6KA

داخل ایرانی ها پارس شوان مشکی کیفیت بالاتری داره. در حد فیوز خوب نبود. فیوز خیلی خوب هم خواستین دویگو کره عالیه بنده از بازار فیوز گرفتم مانند کلید عمل کرد

و این فیوز ها درست عمل نمود فقط بخاطر داشته باشید برای منزل حتما نوع B آن را سفارش دهید نه نود C چون این نوع خیلی با تاخیر قطع میکند و باعث سوختن سیم منزل میشود

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات قدرت قطع 6000 آمپر
منحنی B
جریان 16 آمپر
درجه حفاظت ip20
تک پل
دارای قابلیت قطع و وصل بارهای مقاومتی القایی،کلاس قطع اضافه بارهای متوسط
بدنه پلی آمید مقاوم در برابر آتش
حفاظت اضافه جریان و اضافه بار
مطابق با مبحث 13 مقررات ملی ساختمان سازمان نظام مهندسی
مقاوم در مقابل زنگ زدگی و مناسب برای آب و هوای مناطق شرجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر اشنایدر الکتریک مدل C16

فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپر اشنایدر الکتریک مدل C16

اشنایدر الکتریک یکی از فعال ترین تولید کنندگان فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی محصولات صنعتی برق در جهان است. یکی از شعب فعال اشنایدر الکتریک فرانسه تجهیزات و ملزومات برق صنعتی است که اصلی ترین و پرکاربردترین فروشگاه محصولات اشنایدر است که توسط بیک نیک به صورت آنلاین ارائه می شود.

متاسفانه کلیدهای ارسال شده غیر اصل و بسیار بی کیفیت بود و من تمام آنها را مرجوع کردم. یکی از خوبی های خرید از دیجی کالا همین سیاستهای برگشت کالا هست که متاسفانه کمتر فروشگاهی در کشورمان بدان عمل می‌کند و رعایت کردن و انجام دادن این سیاست توسط شما باعث آرامش خیال خریدار و خریدی مطمئن می‌گردد.

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات – کیفیت بالا
– ساخت فرانسه
– مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
– قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
– دمای کارکرد: 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گرا
,-قابل نصب روی ریل‌های 35 میلی‌متری
-درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندای کد C10

فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر هیوندای کد C10

فیوز خوبیه با توجه به اینکه فیوز استاندارد حداقل ۵۵ تومنه, اما باید توجه کرد که از این فیوز از حداکثر توان بار کشید و فشار زیاد نیاورد تا عمرش زیاد بشه من خیلی ارزانتر از قیمت الانش از دی جی کالا و تعداد زیاد واسه ساختمان خرید کردم الان یه چند ماهی هست نصب کردم تا الان خوب بوده و هیچ مشکلی نداشتن

دوستان من این فیوز رنو 5 ماه پیش خریدم و نصب کردم. هفته پیش دیدم بوی دود میاد و پرید. فکر کردم سیم کشی برق کار آوردم گفت فیوز سوخته !!! همشون بوی دود گرفته بود. همه رو باز کردم از اول فیوز خوب گرفتم بستم. تو انتخاب فیوز دقت کنید و گول قیمت رو نخورید هم پولتون میره هم وقتتون هم سبب آتش سوزی میشه

فقط از اسم و شکل فیوز مینیاتوری استفاده شده. حتی کار یک کلید هم نمیتونه انجام بده. اگر جنس خوب میخواین یا پارس شوان مشکی یا دویگو کره ایی اصلی. بگیرین

قیمت فیوز مینیاتوری abb

خیلی خوب بود دستشون درد نکنه.اصل نیست مشخصه.ولی واقعا خیلی جنس و عملکرد خوبی داره.فیوز اصل بالای ۱۰۰ ولی جفتشون کارو میکنن.اینم خوب کار میکنه نسبت به قیمتش

من در بازار قیمت کردم ۴۸ تومن بود!! ولی به نظرم اصل و فیکشون هردو کار میکنن

چند تا از این برند فیوز با آمپرهای مختلف برای روز مبادا خریدم. قیمتش از بازار کمتره ولی در مورد اصلی بودنشون مطمئنم نیستم. یکیش هم نوشته on , off روی دکمه را ندارد…

خیلی خوبه من الان 3 ماهه استفاده کردم مشکلی نداشته داخل محافظ جان خانه نصبش کردم قیمتش داخل دیجی کالا خیلی بهتر از بیرون بود

پرفروش ترین قیمت فیوز مینیاتوری abb

مطمئن نیستم اصل باشه و هنوز استفاده نکردم ببینم درست کار میکنه یا نه

یک مدل 32 آمپر گرفته بودم بیشتر از 16 کشیدم ازش زود خراب شد..ولی این قشنگ داره کار میکنه.

کیفیت ساخت خوبی دارد و نسبت به برندهای دیگر از نظر قیمتی بسیار مناسب تر است.

این محصول تاپ فیوز مینیاتوری مناسب کولر گازی نیست اما تو محصولاتی که در ایران است خوب و باکیفیت است و برای مصارف خانگی و اداری راضی کننده اس

قیمت فیوز مینیاتوری ارزان

فکرشو نمیکردم اینقدر بیخود باشه، بیشتر فیوزها پیچ و مهره ها شل و ول بود، با یه مکافاتی سر همش کردم،

این جنس تو بازار کمتر پیدا میشه با اینکه تو جعبه فیوز لازمه برای روشنایی استفاده بشه و به لحاظ قیمت هم عالیه

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه‌بار یا اتصال کوتاه
– ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت AC
-دمای کارکرد: 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد
-قابل نصب روی ریل‌های 35 میلی‌متری
– درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر ال اس کد C10

فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر ال اس کد C10

کلا همه چیز متوسطه و برای کارهای حساس نمیشه اعتماد کنی نسبت به بازار قیمتش مناسب تر بود فیوز خوبیه با توجه به اینکه فیوز استاندارد حداقل ۵۵ تومنه, اما باید توجه کرد که از این فیوز از حداکثر توان بار کشید و فشار زیاد نیاورد تا عمرش زیاد بشه

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
سایر مشخصات -مناسب برای انواع مدارهای الکتریکی
-قطع مدار در حالت اضافه بار یا اتصال کوتاه
-ولتاژ کارکرد: 230 تا 400 ولت
– قابل نصب بر روی ریل های مینیاتوری
– کیفیت بالا
-جنس بدنه ABS
-تک فاز تیپ C
-شدت جریان 10 آمپر
-قابل نصب بر روی ریل هایی با پهنای 35 میلیمتر
-ساخت کره

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین فیوز مینیاتوری

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *