بهترین سمپاش موتوری شارژی ، پشتی و دستی

فهرست مطالب نمایش

بهترین سمپاش موتوری شارژی ، پشتی و دستی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی انواع سمپاش های برای کشاورزی و باغبانی و ضدعفونی محیط از بهترین مارک پمپ سمپاش است، باکمک سمپاش علاوه بر تسریع در سمپاشی باعث صرفه جویی در مصرف سمپاش می شود و به بهترین شکل به نقاط دور از دسترس اسپری می کند.

برای سمپاشی گیاهان معمولاً مقدار محلول یا سم با آب ترکیب می شود و کمتر دیده می شود که سم در خالص ترین حالت استفاده شود.

استفاده از سموم دفع آفات می تواند تا حدی از این آسیب جلوگیری کرده و تا حد زیادی آن را کاهش دهد. روشهای زیادی برای سمپاشی در باغ یا زمین کشاورزی وجود دارد ، مانند استفاده از سمپاش دستی ، موتوری ، زنبوری ، تراکتوری و… ، اما بسته به مساحت زمین یا باغ و نوع گیاه در حال رشد و رشد کند ، از ابزارهای مناسب سمپاشی استفاده کنید.

راهنمای خرید بهترین سمپاش موتوری شارژی ، پشتی و دستی

راهنمای خرید بهترین سمپاش موتوری شارژی ، پشتی و دستی

مخزن

مخزن یا ظرفیت سمپاش است که در طراحی کلیه دستگاه های سمپاشی دستی یا موتوری به آن توجه می شود و در واقع مهمترین قسمت آن است.

اما آنچه این تفاوت را ایجاد می کند ، حجم مخزن است که برخی از آنها کوچک و قابل حمل برای انسان و برخی دیگر بزرگ هستند و باید با استفاده از سیستم حمل و نقل جابجا شوند.

پمپ

وظیفه پمپ در این دستگاه ها توزیع یکنواخت سموم است. همه سمپاش ها هستند ، اما نوع پمپ نصب شده در آنها متفاوت است. نیروی پمپ های دستی با نیروی محرکه انسان و نیروی موتور پمپ ها توسط موتورهای برقی و بنزینی تأمین می شود.

جنس بدنه

سمپاش از پلاستیک سخت ساخته شده است که در عین مقاومت دارای وزن بسیار کم و ایده آل می باشد توصیه می شود محصولات با دوام و سبک را انتخاب کنید تا در حین کار احساس خستگی نکنید.

نازل پاشش

یکی از کوچکترین اجزای است دستگاه که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید نازل دستگاه است. که نحوه عملکرد، شکل و نوع مواد ساخته شده آنها متفاوت می باشد. به طور کلی نازل ها از یک یا چند روزنه ساخته شده اند که محلول پس از عبور از آن، به قطرات کوچکتر تبدیل می شوند.

این عملیات نیاز به انرژی دارد و بنابراین نازل ها بر اساس انرژی وارد شده به آنها طبقه بندی می شوند. هنگام انتخاب نوع نازل باید مراقب باشید ، زیرا تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه دارد.

مهم است بدانیم که برای هر نوع موتوری یا سمپاش دستی می توان از هر نوع نازل استفاده کرد ، اما در برخی موارد ، باید سطح خاصی از فشار را ایجاد کنیم ، بنابراین قطر معینی از آفت کش ها باید تهیه شود. سمپاش موتوری می تواند این فشار را بهتر تامین کند.

راهنمای خرید بهترین سمپاش

نوع حمل و جابجایی

به طور کلی ، سمپاش ها با مخازن اسپری بزرگ ، بهترین راه حمل آنها با چرخ یا باربر مناسب است. با این حال ، برای سمپاش های با حجم متوسط ، سمپاش های پشتی را می توان انتخاب مناسبی در نظر گرفت. وزن این دستگاه بر روی کل بدن کاربر پخش می شود و کاربر سمپاش فشار زیادی را تحمل نمی کند.

قیمت سمپاش

هنگام خرید یک سمپاش باید به قیمت آن نیز توجه کنید. این قیمت بر انتخاب افراد تأثیر می گذارد ، اما به عنوان یک تجهیزات حساس مربوط به سلامتی ، کیفیت این سمپاش قطعاً مهمتر از قیمت آن است. البته بسیاری از مارک ها سمپاش های با کیفیت و ارزان را نیز ارائه می دهند.

لیست قیمت روز سمپاش موتوری شارژی ، پشتی و دستی

1. سمپاش هیوندای مدل HP2090 حجم 20 لیتر

سمپاش هیوندای مدل HP2090 حجم 20 لیتر

سمپاش دستی

سمپاش خیلی خوبیه، هم سبکه و هم اندازش برای روی دوش قرار گرفتن عالیه، پرتابش هم خیلی خوبه، من که راضی بودم از خریدم

انگار از قبل یک بار تست شده بود ولی پس از تست کردم و خوب بود و کار میکرد

من قطعات را سرهم کردم و سمپاش را تست کردم کارکرد خوبه وفشارنیز بالاست دراستفاده بلند مدت ان شاالله خوب باشد

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر
سایر مشخصات جنس بدنه از پلی اتیلن سبک
دارای مکانیزم ساده برای استفاده
دارای لنس از جنس Stainless Steel
فشار خروجی 2/5 – 3/5 بار
جنس نازل برنج
حجم 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. سمپاش موتوری مدل FST-768 گنجایش 25 لیتر

سمپاش موتوری مدل FST-768 گنجایش 25 لیتر

سمپاشی زمستانه

  • تا ارتفاع چندمتری میتونه سمپاشی کنه؟درختای بلندرومیشه؟ با سلام . تا 10 متر ارتفاع قابلیت پاشش دارد.
  • با سلام.ساخت کجاست؟ با سلام .ساخت کشور چین است.
  • سوخت سمپاش بنزین جدا روغن جدا است؟ خیر بنزین و روغن بایستی مخلوط گردد موتور دستگاه دوزمانه است
  • سلام موتورش چند سی سی هست؟ سلام 26 سی سی هست
  • سلام شیلنگ تا چند متر جواب میده؟ شلنگ دستگاه 1 متری است ولی می توان شلنگ 3 متری نیز به آن اضافه کرد

مشخصات ابزار

ابعاد 30x40x65 سانتی‌متر
جنس بدنه پلاستیک
طول شلنگ 1.5
سایر مشخصات ظرفیت مخزن: 25 سی‌سی
محدوه ظرفیت: 20.1 تا 50 لیتر
ویژگی‌های سمپاش: سمپاش دوشی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. سمپاش مکس مدل 2000 حجم 2 لیتر

سمپاش مکس مدل 2000 حجم 2 لیتر

سمپاش های دستی ، که اغلب ساختاری شبیه پمپ آب دارند ، در خانه های کنترل آفات و گلخانه ها و باغهای بسیار کوچک و سایر فعالیت ها استفاده می شوند. ساختار پمپ دوزیستان شامل یک مخزن و یک پمپ است و پیستون پمپ می شود و در داخل سیلندر حرکت می کند و با حرکت به جلو هوا را به دو قسمت نابرابر تقسیم می کند.پیستون وارد قسمتی از هوا در مخزن می شود و قسمت دیگر را مستقیماً از سوراخ کوچک سیلندر تخلیه می کند.

وارد لوله باریک می شود و در انتهای لوله بر اثر برخورد با قسمت دوم هوا به ذرات بسیار ریز تبدیل می شود.به شکل ذرات ریز.

به صورت سمپاش دستی که به سمپاش کاغذ معروف است ، مایع سمی با فشار در یک منبع کوچک از سمپاش خارج می شود. فشار در این نوع سمپاش ها دوره ای است ، به این معنی که فردی که با این سمپاش کار می کند ، اسپری ها را با یک دست و با دست دیگر پمپ می کند.

سمپاشی ساس

خوب و سبکه ولی به نسبت سمپاش های دیگه چندین بار اضافه تر باید تلمبه زد تا پاشش مطلوب رو بده در ضمن سری اسپری یدک رو که معمولا روی درش میذارن نداشت

سمپاشی که اگر سالم بود برای پاشیدن کف مثل کارواش هنگام شستشوی ماشین استفاده میکردم وکف میپاشیدم همه جای ماشینو تمیز میشستم

درب رو که بستم خوب هوابندی نمیکنه و بعد از هندل زدن بخشی از هوا از لبه های در پوش به بیرون نشت میکنه و فشار پاشش خیلی کم میشه،

بهترین سمپاشی ساس

برای سم‌پاشی باغچه و گلدان و نیز آب پاشی به برگ گل ها خریدم و راضی هستم. فشار و پاشش خوبی دارد ولی خروجی آنرا نمی توان تغییر داد

یه مارک کنزاکس قبلا از دیجی گرفته بودم که اون نیازمو برآورده کرده بود و هدف میگرفتم کفو میزون میپاشیدم تو سوراخ، خیلی خوب و چندین کاره بود…

کیفیت عالی داره.فقط نگهدارنده ضامن فشار آب ندارد .اگر داشت بهتر بود.ولی واقعا روان و عالیه.راضیم ازش.

مشخصات ابزار

ابعاد 34x26x16 سانتی‌متر
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 2 سی‌سی
سایر مشخصات تلمبه مقـاوم با کاربری سـاده
دارای مخزن مدرج برای نشان دادن حجم محلول
قابلیت مه پاش کردن
جهت بازده بهتر حداقل نیمی از مخزن پر شود
مناسب برای: سمپاشی منازل، گلخانه ها و باغچه های کوچک، آب یاری گیاهان، ضد عفونی کردن محیط و…..
سم پاش ها به طور کلی در انواع مختلف و ابعادهای گوناگون ساخته و به بارار عرضه می‌شوند. انتخاب اینگونه محصولات بستگی به نوع استفاده در مکان مورد نظر دارد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. سمپاش کنزاکس مدل KPS-105 حجم 5 لیتر

سمپاش کنزاکس مدل KPS-105 حجم 5 لیتر

سم ماده ای با منشاء گیاهی است که مقدار معینی به بافت های بدن نفوذ می کند و باعث می شود بدن انسان یا هر موجود زنده دیگری از کار بیفتد یا عملکرد خود را متوقف کند. سمپاش وسیله ای است که می تواند این مواد شیمیایی را در کاربردها ، کاربردها و فلس های مختلف سم پاشی کند

تا سم را نجات دهد و علاوه بر تسریع در عملیات سمپاشی ، سم را در محل مورد نظر پخش کند.از سموم گیاهی می توان به روش های مختلفی استفاده کرد. در شکل تقریباً خالص ، آنها به عنوان فنی شناخته می شوند. استفاده از حلال ، که معمولاً آب است و به صورت امولسیون ارائه می شود.

خرید سمپاش فرغونی

این سموم ، در برنامه سم پاشی ، باید به طور یکنواخت و یکنواخت روی گیاه (یا سایر اهداف) سم پاشی شود. مناسب ترین وسیله برای تجزیه محلول و تبدیل آن به قطرات سمی ، سمپاش است.

اجزای اصلی سمپاش بسته به نوع آن معمولاً شامل: مخازن ، لوله ها ، اتصالات ، پمپ ها ، توربین ها ، موتورهای الکتریکی ، نازل ها ، فیلترها و بوم ها می باشد. مهمترین نکته در تولید قطرات سمی توجه به ویژگی های قطرات است. مشخصات که باید با اهداف مورد نظر برای سمپاشی مطابقت داشته باشد.

قیمت سمپاش فرغونی

دوستان پمپ پاشش خطی و همچنین پودری(آئروسل) داره،برای مصارف خانگی خریدش به شدت توصیه میشه.

نازل سمپاش خیلی افتضاحه،اصلا پودر نمیکنه،قطرات خیلی درشت پخش میشن،اگه نازلش خوب بود ارزش داشت،ولی الان بنظر من جالب نیست

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
طول شلنگ 1.2
ظرفیت مخزن 5 سی‌سی
سایر مشخصات اقلام همراه : لنس – واشر
محدوه ظرفیت: تا 5 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. سمپاش فدرال مدل FDRL-20 حجم 20 لیتر

سمپاش فدرال مدل FDRL-20 حجم 20 لیتر

جدیدترین سمپاش فرغونی

صنعتی کشورمان خیلی خوب است اما با لازمه صنعتگران ما هم تلاش خودشان را در خصوص تولید محصولات با کیفیت بیشتر کنند

بندی ک روی دوش میفته خیلی کوتاه بود و باید بند هاشو بلندتر بکنید . اتصالات اب بندی نیس و سم میچکه از اتصالات

اولا یک سری پیچ و مهره پلاستیکی داره که خیلی ضعیفن و در آن ثانیه ممکنه بشکنن بعدش همین که کالا رو گرفتم یکی از مهره هاش شکسته بود با هزار دردستر و چسپ پلاستیکی ذوب کردم امیدوارم دوباره نشکنه

خرید سمپاش شارژی

چیزی که فکرشو میکردم نبود ولی کارمو راه انداخت،واسه کاری که مدنظرم بد نبود پرتاب خوبی داشت تو شگفت انگیز گرفتم،پیشنهاد میکنم شماهم تو آف بخرید ۲تا درخت بزرگ باهاش سمپاشی کردم،پرتابش حدودا به ۳متر میرسه هرچند دقیقه باید

تلمبله بزنی تا پرتابش ضعیف نشه،بند رو دوشش کوچیکه باید عوض بشه،….کار کردن باهاش خسته کننده است شاید بخواطر بند کوتاهش بوده….نصبت به قیمتش کارش خوبه تو بازار قیمت این سمپاشا از ۵۰۰ به بالاست وقتی دستتون رسید حتما تست کنید تا خیالتون راحت بشه

کیفیت کالا بسیار پایین میباشد .قدرت دستگاه برای سمپاشی کم میباشد.رنگ ارسال شده برای من نارنجی میباشد .درخواست من ابی رویال بود

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
طول شلنگ 1.11
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. سمپاش شارژی ویکتور مدل WXDD-20D گنجایش 20 لیتر

سمپاش شارژی ویکتور مدل WXDD-20D گنجایش 20 لیتر

مالکان مزارع برای برآوردن شرایط مطلوب محصولات خود نیاز به سم پاشی دارند و بدین منظور سمپاشی می تواند یکی از بهترین نمونه های رفع نیازهای مختلف فضاهای باغی یا کشاورزی باشد. همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای ضدعفونی سطوح آلوده و محیط استفاده شود.

در بسیاری از مناطق باغی و کشاورزی امکان استفاده از سمپاش های بزرگ مانند فرغونی و غیره وجود ندارد. محدودیت فضای موجود در بین درختان باغ ، صرفه جویی در سموم دفع آفات ، حمل و نقل دشوار ، تجهیزات گران قیمت و نگهداری دشوارتر از دلایل اصلی عدم خرید سمپاش بی سیم معمولی است.

بنابراین ، باید برای سیستمی که حجیم نیست ، سبک باشد ، تا بتوان آن را به راحتی در یک فضای کوچک قرار داد. آسیب آن کم است اما قیمت مناسبی نیز دارد و سمپاش دستی می تواند تمام این شرایط را برای کاربر فراهم کند. سمپاش ویکتور مدل WXDD-20D با ظرفیت 20 لیتر دارای مخزن کالیبره شده است.

سمپاش دست دوم

دو کاره است هم دستیه هم شارژی که از نکات خوبشه ما تا خریدیمش زدیمش به شارژ و چون شارژر زیادی ضعیف بود همون اول کار سوخت وما جدا گانه شارژر خریدیم ولی قیمت

این محصول نسبت به بیرون خیلی بهتر بود پس مرجوع نکردیم اگر قصد خرید دارین یه درصد احتمال بدین که ممکنه برای شما هم پیش بیاد و اینکه چند تا سری متفاوت برای سم پاشی داره که اونام خوبن

جنس پلاستیک درجه سه فرستاده بودن توش اب داشت مرجوعی کردم نسبت به قیمت خیلی بده

مشخصات ابزار

اقلام همراه دارای اتصالات – دارای صافی – دارای بند جهت حمل دوشی
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش 16 لیتر

سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش 16 لیتر

سمپاش بی سیم دو منظوره یکی از پرکاربردترین ابزارها در کشاورزی و باغداری است که هم پمپ سمپاش دستی و هم سمپاش شارژی را به شما ارائه می دهد. Reno Power یک نام تجاری قدیمی سنگاپوری است که محصولات خود را در چین تحت مجوز شرکت مادر تولید می کند.

سمپاش دو منظوره رنو پاور RP 416H دارای دو مزیت اصلی نسبت به سایر سمپاش های دستی دو منظوره می باشد: در مواردی که سمپاشی سطحی انجام می شود یا درختان در ارتفاع زیاد نیستند ، با کاهش دور موتور دستگاه ، غیر ضروری است.

از هدر دادن هزینه جلوگیری می شود نکته دوم که بسیار جالب است این است که شما می توانید باتری دستگاه را تنها با بازکردن درپوش و بدون نیاز به بازکردن حتی یک پیچ و یا قطع سیم جدا کنید.

خرید سمپاش تراکتور

این ویژگی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که دستگاه در حین کار تمام شود و می خواهید از حالت دستی استفاده کنید ، با خالی شدن باتری ، وزن دستگاه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و نیازی به تحمل وزن باتری بیهوده نیست.

به این سمپاش دارای باتری 12 ولت 8 آمپر می باشد. برای استفاده از پمپ دستی ، شیلنگ خروجی باید از خروجی پمپ باتری باز شود و در کنار خروجی پمپ دستی ، که در بالای دستگاه قرار دارد ، نصب شود.

سمپاش خوبی است ، اینکه هم شارژی و هم دستی میباشد از نقاط قوت این سمپاش است ، فقط اتصالات پلاستیکی درجه دو و شاید هم درجه سه میباشد .

بهترین سمپاش دستی فلزی

سلام به همه من این سمپاش رو در تاریخ 400/6/7 خریدم و به موقع به دستم رسید نسبت به قیمتش عالیه کارکردن باهاش راحته همه چیزش واقعا خوبه ارزش خرید داره من برای خونه باغ خریدم برای باغهای کوچک خوبه 50 تا درخت دارم که به راحتی باهاش سمپاشی کردم از خریدم راضیم توصیه میکنم بخرید

دوستان این سمپاش از هر نظر عالیه در سایز و قیمت خودش. کیفیت بالا تکنولوژی به روزتر وزنش هم با ظرفیت کامل مخزن حدود ۲۰ کیلو میشه

با توجه به اینکه من 5 سمپاش دیگر برای کارم دارم.این سمپاش به نسبت از همه بی دردسر تر وکارامدتره.فقط اینکه حجم مخزن درجه بندی نداره وبرای کار درست سمپاشی اندازه گیری حجم مهمه.البته با یک ماژیک ضد آب و ظرف اندازه گیری مساله حل میشه.

خیلی عالی هست من برای گل و گیاه گرفتم در بالکن ولی برای شستن ماشینم میشه استفاده کرد 😀👌👌

مشخصات ابزار

اقلام همراه 4 نوع نازل مختلف – واشر تلمبه یدک – شارژر – لانس – تفنگی لانس – شلنگ
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 16 سی‌سی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. سمپاش شارژی هیوندای مدل HP1690 حجم 16 لیتر

سمپاش شارژی هیوندای مدل HP1690 حجم 16 لیتر

بهترین پمپ سمپاش

این محصول کپی شده از مدل اصلی هست.همسایه باغمون خریده بود خیلی پایینتر و خودش هم اصلی من فکر کردم که گرون شده خریدم.با این قیمت میتونید 2 تا چینی بخرید.این خوش هم چینیه.

قبل از این خرید، یک نمونه ی دیگه خریداری کرده بودم که بخاطر نقض فنی و کیفیت پایین مرجوعش کردم، وقتی این مدل بدستم رسید و متوجه ی عدم تناسب محصول با عکس قرار گرفته از محصول تو سایت شدم

، فکر کردم که مجدد مجبور به عودت محصوم بشم، اما وقتی که استفاده کردم کاملا به کارایی و کیفیت محصول پی بردم البته از دیجی کالا هم انتقاد دارم که چرا عکس این محصول به اشتباه در سایت گذاشته شده

مشخصات ابزار

محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر
جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 16 سی‌سی
ظرفیت مخزن جنس بدنه از پلی اتیلن سبک
دارای باطری با کیفیت و عمر بالا
قابلیت استفاده از باطری شارژی و مکانیزم دستی
دارای لنس از جنس Stainless steel
حداکثر فشار خروجی 5/5 بار
جنس نازل برنج
حجم 16 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. سمپاش شارژی لمسین مدل F-Sabz-2in1 حجم 20 لیتر

سمپاش شارژی لمسین مدل F-Sabz-2in1 حجم 20 لیتر

آفات کشاورزی گیاهان یا جانوری هستند که با افزایش آنها در مزرعه و استفاده مستقیم یا غیر مستقیم از محصول ، مقدار یا کیفیت محصول را کاهش می دهند.سم پاشی برای استفاده بهینه و کارآمد از سم استفاده می شود.

سمپاش ابزاری است که سموم را در کاربردها و مقیاس های مختلف سم پاشی می کند و استفاده از این ابزار باعث افزایش سرعت سم پاشی ، صرفه جویی و توزیع کارآمد سموم می شود.

Lemsin یکی از شرکت های پیشرو در تولید سمپاش های با کیفیت می باشد.این محصول توسط Lemsin با ظرفیت 20 لیتر و فشار ثابت تولید می شود که با شارژ با اهرم دستی یا با استفاده از پمپ برقی می توان از آن استفاده کرد.

پمپ برقی سمپاش

در تولید این محصول از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود و طراحی منحصر به فرد آن سهولت استفاده ، دوام ، راندمان بالا و خستگی را بدون استفاده طولانی مدت به ارمغان می آورد. یکی از دغدغه های کشاورزان و باغداران در مورد سمپاش ها یافتن قطعات یدکی است.

اما در بسته بندی این محصول بسته بندی کاملی از قطعات یدکی وجود دارد و همچنین تمامی قطعات یدکی این برند در بازار موجود است. با استفاده از نازل های همراه این سمپاش و بسته به نوع گیاه و میزان سمپاشی ، کاربر می تواند موثرترین سم پاشی یا محلول پاشی را انجام دهد.

خیلی عالیه من دوسال پیش از دیجی کالا گرفتمش البته با قیمت پایین تر از این مدام دارم استفاده میکنم برای سم پاشی باغ و مزرعه

پرفروش ترین سمپاش

من این دستگاه دو هفته پیش خریداری کردم، بجای دفترجه راهنما یک برگ کاغذ داخل جعبه بود که اونم مربوط به این مدل نبود انگار مقداری پیچ و واشر ولوازم داخل یک پلاستیک ریختن کیفیت قابل قبولی نداره علی رغم قیمت بالا و وزن سنگینش

واقعا این سمپاش از لحاظ طراحی خیلی عالی حتی کار کردن به مدت طولانی هم با این سمپاش خسته کننده نیست و مهمتر از همه واقعا مشکل اصلی سمپاش لوازم یدکیشه که خوشبختانه این سمپاش یک پک کامل لوازم یدکی داره.

مشخصات ابزار

محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 18 سی‌سی
اقلام همراه بند دوشی – اهرم شارژ دستی – شارژر 12 ولتی – شلنگ – لنس تلسکوپی استیل با نازل برنجی – شیر اهرمی
سایر توضیحات دارای پشتی و بند طبی
فشار قابل تنظیم در حالت استفاده برقی
طول شلنگ: 1.2
ویژگی‌های سمپاش: سمپاش دوشی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. سمپاش شارژی کمینگ مدل QIMING sprayer b3.1 گنجایش 20 لیتر

سمپاش شارژی کمینگ مدل QIMING sprayer b3.1 گنجایش 20 لیتر

مالکان مزارع باید محصولات خود را برای تامین شرایط مطلوب محصولات خود اسپری کنند و برای این منظور دو سمپاش بی سیم و دستی می تواند یکی از بهترین نمونه ها برای رفع نیازهای مختلف باغ یا محوطه کشاورزی باشد.

همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای ضدعفونی سطوح آلوده و محیط استفاده شود. در بسیاری از مناطق باغی و کشاورزی امکان استفاده از سمپاش های بزرگ مانند فرغونی و غیره وجود ندارد.

سمپاشی فضای سبز

محدودیت فضای موجود در بین درختان باغ ، صرفه جویی در مصرف سموم دفع آفات ، حمل و نقل دشوار ، تجهیزات گران قیمت و نگهداری دشوارتر از دلایل اصلی عدم خرید موتور سمپاش معمولی است.

و اگر به سمپاش های ساده دست متوسل شویم ، با فعالیت های دشوار ، کند و وقت گیر مواجه می شویم.

مشخصات ابزار

محدوه ظرفیت تا 5 لیتر , 5.1 تا 10 لیتر , 10.1 تا 20 لیتر
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
اقلام همراه لوازم یدکی – شارژر – سری با کاربرد متفاوت – دفترچه راهنما
سایر توضیحات قدرت پمپ 6.2 بار
لنس استیل با قابلیت بلند و کوتاه شدن لنس(تلسکوپس)
سری های پر کاربرد
دارای نشانگر میزان شارژ باطری
درجه بندی مخزن (برای اطلاع دقیقتر از از میزان سم داخل مخزن و اختلاط دقیقتر)
دارای دور موتور متغیر برای تنظیم فشار پاششی سم برای بهبود سرعت و دقت سمپاشی
دارای دریچه دسترسی راحت به باطری
دارای پمپ اتوماتیک
دارای باطری باکیفیت 12 ولت 12 آمپر به وزن 3140 گرم
دسته دکمه قرمز
سمپاش دوشی
سری مجزا برای جدا سازی حالت دستی و پلمپ آن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. سمپاش شارژی رینو پاور مدل RP-620B 2021 ظرفیت 20 لیتر

سمپاش شارژی رینو پاور مدل RP-620B 2021 ظرفیت 20 لیتر

قدرت و کیفیت این دستگاه و همچنین مشخصات فنی دقیقاً مشابه نمونه های قبلی است ، با این تفاوت که در مدل 2021 نوع فر و شیلنگ به مدل تفنگ تغییر یافته است. سری جدید سمپاش های شارژی رنو پاور دارای چندین مزیت نسبت به سمپاش های نصب شده در عقب است.

این سمپاش بر روی شاسی محکم موتور سمپاش ها نصب شده است. در نتیجه از استحکام و طراحی بسیار خوبی برخوردار است. اما تفاوت اصلی این سمپاش فشار آن است. سمپاش موتوری رنو پاور مجهز به پمپ اسپری با حداکثر فشار 1 مگاپاسکال می باشد.

یعنی در حالی که حداکثر فشار پمپ های معمولی 0.4 مگاپاسکال است. در نتیجه ، سمپاش شارژی رنو پاور بیش از 2 برابر فشار سمپاش های معمولی شارژی دارد.

این سمپاش به دلیل فشار زیاد مجهز به لوله فولادی قابل تنظیم با چندین نوع نازل می باشد.استحکام این دستگاه را می توان در هنگام استفاده از نیزه های فولادی تلسکوپی در نظر گرفت و همچنین دارای سر نازل ساخته شده از برنج کامل می باشد.

سمپاش ارزان

سمپاش خوبی هست ،قدرت خوبی داره ،باطری قوی داره تا ۱۰ پمپ استفاده با یک بار شارژ ..

تو سایتهای دیگه ارزونترم دیدم همین مدل رو در هر صورت من گرفتم. با توجه به فیلمی که ازش دیدم فکر میکنم نازلش تو سری اول وارداتش جنس بهتری داشته، این نازلی که روش هست کیفیت خیلی بالایی نداره. کلا هم اتصالاتش با نوار تفلون آب بند کردم خوب نشتی گیری شد.

قدرت پاشش خوبه و من کاورش باز کردم مهمترین قطعه این سمپاشها که باطری هستش چک کردم تا یخ مال ۲۰۲۰ بود که عکسش میذارم. شارژرم مال من وقتی شارژ میشه ال ای دی از قرمز به زرد تغییر رنگ میده،

تو کارتش یه شماره تلفن بود که زنگ زدم سوالاتم رو جواب دادن با حوصله، ولت متر هم انگار در حالت درست وقتی روشنش میکنی لامپ زرد و سبز روشن باید باشه که یعنی باطری سالم و شارز داره و اگه قرمز باشه یعنی باطری خراب، حالا باید چند وقت کار کنه معلوم شه چقدر تو کار جواب میده

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
اقلام همراه لانس تلسکوپی استیل – شلنگ – تفنگ – سز نازل برنجی – سر نازل پلاستیکی دوبل – بند کوله –
سر نازل پلاستیکی خطی پاش – سر نازل پلاستیکی افقی پاش – سر نازل پلاستیکی شش تایی
شارژر – صافی مکش

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. سمپاش شارژی پاندورا مدل 102 گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی پاندورا مدل 102 گنجایش ۲۰ لیتر

عملکرد دوگانه سمپاش پاندورا یکی از مهمترین مزایای این دستگاه است که هم به صورت دستی و هم برای شارژ مجدد قابل استفاده است. این سمپاش از باتری با کیفیت 12 ولت (8 آمپر) استفاده می کند.اندازه اسپری این سمپاش 6 متر عمودی و 9 متر افقی است. همچنین این سمپاش مجهز به فشارسنج میزان شارژ باتری را نشان می دهد. وجود کمربند کولی حمل و استفاده از این سمپاش را آسان کرده است. ا

ز این سمپاش برای از بین بردن آفات ، حشرات و موارد دیگر استفاده می شود. این نوع سم پاشی عمدتا در خانه یا گلخانه ها یا باغ ها و باغات مورد استفاده قرار می گیرد. این سمپاش همچنین می تواند برای ضدعفونی یا ضد عفونی و ضدعفونی در محیط هایی مانند فضاهای داخلی و خارجی مانند بیمارستان ها یا مراکز خرید و غیره استفاده شود.

حجم مخزن این سمپاش 20 لیتر است و یک بند دوش برای تعلیق دوش وجود دارد ، بنابراین هنگام سمپاشی ، کاربر می تواند بدون خستگی و سرعت از گیاهان اسپری و مراقبت کند. استفاده از این سمپاش باعث صرفه جویی در وقت و انرژی کاربر می شود. برای کاهش شکستگی مخزن ، ضخامت مخزن این سمپاش تا حد امکان افزایش می یابد.

ارزان ترین سمپاش

من خرید کردم برای باغ شخصی بسیار عالی هست ارتفاع پاشش عالیه پیشنهاد میکنم ممنون از شما

سلام دوستان دقت داشته باشید ممکن است به دلیل تست داخل منبع این سمپاش خیس باشد. توجه کنید این محصول آکبند می باشد و حتی مونتاژ هم نشده است.

سلام یه مشکلی که این کالا داره میله دستی بسیار نازکیه که بعد چند بار استفاده میشکنه مورد دیگه اینکه کلید و ولوم خاموش روشن آن سمت راسته که موقع استفاده به راحتی قابل کنترل نیست و دستگیره پلاستیکی نرم و نازکش که باید بسیار با ملاحظه استفاده بشه خلاصه راضی نیستم

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر

سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر

مالکان مزارع برای برآوردن شرایط مطلوب محصولات خود نیاز به سم پاشی دارند و بدین منظور سمپاشی می تواند یکی از بهترین نمونه های رفع نیازهای مختلف فضاهای باغی یا کشاورزی باشد.همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای ضدعفونی سطوح آلوده و محیط استفاده شود. در بسیاری از مناطق باغی و کشاورزی امکان استفاده از سمپاش های بزرگ مانند فرغونی و غیره وجود ندارد.

محدودیت فضای موجود در بین درختان باغ ، صرفه جویی در مصرف سموم دفع آفات ، حمل و نقل دشوار ، تجهیزات گران قیمت و نگهداری دشوارتر از دلایل اصلی عدم خرید موتور سمپاش معمولی است.

بنابراین ، باید برای سیستمی که حجیم نیست ، سبک باشد ، تا بتوان آن را به راحتی در یک فضای کوچک قرار داد. آسیب آن کم است اما قیمت مناسبی نیز دارد و سمپاش دستی می تواند تمام این شرایط را برای کاربر فراهم کند.

پرفروش ترین سمپاش

کیفیت آنچنانی نداره بد نیست اگر تخفیف خورده باشه واسه استفاده منزل مناسبه نه چیز دیگه مرسی

سلام من گرفتم نسبت به قیمتش خوبه درسته امروز رسیده دستم آب ریختم امتحان کردم فشار پرتاب آب وسایل خوب هست توصیه میکنم تا تخفیف داره بخرید باتشکرات

از خریدم اصلا راضی نیستم و نشتی داره من برای امتحان داخلش آب ریختم و امتحان کردم زمان تلمبه زدن خیس میشی و دسته هم شکسته بود بلافاصله پس از دریافت مرجوع کردم

قویترین سمپاش

سمپاش خوبیه من برای خودم و دوستم گرفتم هر دو راضی بودیم یه مشکل کوچیک داشت که با شماره ای که داخل کارتن بود تماس گرفتم شرکت راهنماییم کردن و مشکلم کامل حل شد در کل سمپاش قوی ای هستش ممنونم از دی جی کالا

دستگاه خوبی بوده و من ازش راضی بودم مشکلاتی هم که دوستان گفتند رو نداشتم. بالاخره به اندازه ایی که پول میدین باید انتظار داشته باشین قطعا بهتر از این دستگاه هم هست ولی من درکل راضی ام

قوی تر باشد قیمت بالاتر ارزش داشته باشه.ضعیف که باشه زود خراب .اینو میخواهید دوباره سفارش نه اشتباه.پس جنس خوب تبلیغ برای کسی دیگه مشتری شما

مشخصات ابزار

اقلام همراه دارای اتصالات – دارای صافی – دارای بند جهت حمل دوشی
جنس بدنه پلاستیک
طول شلنگ 1.20
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
سایر توضیحات – امکان حمل به صورت دوشی و دستی
– دارای مخزن مدرج
محدوه ظرفیت: 10.1 تا 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. سمپاش رونیک مدل RON 01 گنجایش 2 لیتر

سمپاش رونیک مدل RON 01 گنجایش 2 لیتر

بهترین مارک سمپاش

سمپاش خوبیه و از لحاظ قیمت هم مناسبه.ولی اگه بزرگترشو میگرفتم، دیگه زود به زود پرش نمی کردم.

فقط یکبار استفاده شد و دفعه دوم از محل اتصال دسته شکست و این باعث نفوذ هوا و اسپری نکردن شد

باسلام.با کلی تحقیق این سم پاش رو خریدم.خیلی خوبه.شک نکنید.یه سرکی اضافه داره.

من از ی نمونه دیگه دو تا گرفتم خوب نبود ولی الان از این برا خودم و دو تا از همکارام گرفتم عالیه

بهترین برند سمپاش

من از ی نمونه دیگه دو تا گرفتم خوب نبود ولی الان از این برا خودم و دو تا از همکارام گرفتم عالیه

من که خریدم فک میکردم کوچیکه ولی اومد دیدم اندازه خیلی خوبی داره ، کیفیتشم خوبه فقط کاش این دسته پمپش فلزی میبود ، در کل چیز خوبیه بخرید پشیمون نمیشید من که خودم خیلی باهاش حال کردم. قدرت پاشش هم عالیه

من سالهاست به واسطه شغلم استفاده زیادی از این وسیله دارم این محصول بسیار با کیفیت میباشد قیمت مناسبی دارد حتما خرید این محصول رو پیشنهاد میکنم فقط چندتا نکته رو باید رعایت کرد بهتره تمام حجم مخزن رو پر نکنید سیلندر پمپ هوا رو هر چند وقت یکبار تمیز کنید بیش از حد پمپ نکنید و بعد از اتمام کار هوای داخل مخزن رو بوسیله سوپاپ، تخله کنید چون اگر با فشار هوای زیاد، ضربه بخوره یا زمین بخوره مخزن میترکه.

مشخصات ابزار

ابعاد 36x25x13 سانتی‌متر
جنس بدنه پلاستیک
محدوه ظرفیت تا 5 لیتر
ظرفیت مخزن 2 سی‌سی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. سمپاش رونیک مدل A02 گنجایش 2 لیتر

سمپاش رونیک مدل A02 گنجایش 2 لیتر

قیمت سم پاش

خیلی عالیه…همین که به دستم رسید برای شستن پنجره ها استفاده کردم…راضی هستم..از بیرون هم ارزون تر بود

قبلاً رونیکس خریده بودم که بدنه خودش دچار ترک شد و غیر قابل استفاده گردید اینو از لحاظ دوام بدنه نمی‌دونم ولی از لحاظ پاشش عملکردش حتی از رونیکس بهتره

جنسش خیلی خوبه کارامده و ظاهر قشنگی داره فقط نمیدونم چرا میبینن یه رنگ طرفدار داره قیمت بالاتر میدن

بهترین سم پاش

جنس بطریش خوبه ولی بقیش زود خراب میشه. فقط با تخفیف بخرید. هرچند این تخفیفا تازه میرسه به قیمت بازار .

حدود یک هفته است استفاده میکنم از نظر دوام و کیفیت بدنه قابل قبول هست سری آب پاش اون هم ۲حالت دارد که مورد تایید است در کل با توجه به قیمت کاملا کار راه انداز است

من به همراه این سمپاش، برند دیگه ای هم سفارش دادم ولی از این برند رضایت بیشتری دارم چون پخش محلول بهتری داره

مشخصات ابزار

سایر توضیحات جهت بازده بهتر حداقل نیمی از مخزن پر شود
ابعاد 25x13x35 سانتی‌متر
جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 2 سی‌سی
محدوه ظرفیت تا 5 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. سمپاش پرسیس مدل v20 گنجایش 20 لیتر

سمپاش پرسیس مدل v20 گنجایش 20 لیتر

نظرات کاربران

خوبه فقط اگه ارسالش زودتر بشه خیلی خوبه یک هفته زمان زیادیه .و درجه بندی بشه خیلی بهتره

ازش استفاده کردم مشکلی نداره عالیه چند نوع سری قابل تعویض برای سم پاشی داره که واقعاً خوبه

مشخصات ابزار

اقلام همراه دو عدد نازل اضافه – واشر و اورینگ یدک
طول شلنگ 1.2
جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. سمپاش اکتیو مدل AC1005LS

سمپاش اکتیو مدل AC1005LS

سم پاشی وسیله ای برای سم پاشی یکنواخت سموم است. سمپاش ها در اندازه های مختلف طبقه بندی می شوند. “سمپاش فعال 5 لیتری AC1005LS” با کمک نیروی انسانی وسیع و یکنواخت است.این سمپاش دارای لنز فلزی با نازل (سری) قابل تنظیم است. این سمپاش دارای اندازه متوسط است و برای از بین بردن آفات ، حشرات و موارد دیگر استفاده می شود.

این نوع سمپاش عمدتا در خانه یا در گلخانه ها یا باغ ها استفاده می شود. همچنین از این سمپاش می توان برای ضدعفونی و میکروب کش در محیط هایی مانند محوطه های بسته و باز مانند انبارها و غیره استفاده کرد.

جدیدترین سم پاش

حجم مخزن این سمپاش 5 لیتر است ، به طوری که هنگام سمپاشی ، کاربر می تواند گیاهان را بدون خستگی و به سرعت اسپری ، مراقبت و نگهداری کند. استفاده از این سمپاش باعث صرفه جویی در وقت و انرژی کاربر می شود.

برای کاهش شکستگی مخزن ، ضخامت مخزن این سمپاش تا حد امکان افزایش می یابد.

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 5 سی‌سی
محدوه ظرفیت 5.1 تا 10 لیتر
سایر توضیحات – – دارای مخزن مدرج
– دارای بدنه مقاوم و مستحکم
– مجهز به لنس فلزی و نازل قابل تنظیم
– صرفه جویی در انرژی و وقت
– سهولت در استفاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. سمپاش اس بی سی مدل 102 گنجایش 20 لیتر

سمپاش اس بی سی مدل 102 گنجایش 20 لیتر

این مدل سمپاش یکی از با کیفیت ترین سمپاش ها در ایران می باشد.طراحی مخزن آب ارگونومیک آن باعث می شود این سمپاش به راحتی حمل شود و از پشت افراد محافظت می کند.این سمپاش ها از نازل های فیبر شیشه ای ساخته شده اند و در انواع سنتی و تلسکوپی دیده می شوند. این دستگاه برای استفاده از دست راست و چپ طراحی شده است. محل. تکنیک این سمپاش قرار دادن محلول تحت فشار است.

تفاوت این است که فشار مورد نیاز در مخزن ذخیره نمی شود ، اما هنگام پمپاژ ، این فشار در پشت نازل تأمین می شود. محفظه فشار نصب شده در نزدیکی مخزن سوخت نیز می تواند از نوسانات ناشی از پمپاژ جلوگیری کند.

خرید اینترنتی سم پاش

مزیت اصلی این سمپاش نسبت به سمپاش پمپ معکوس ثابت بودن فشار در حین سمپاشی است. با استفاده از این عملکرد ، می توان به بادبان و نازل T-jet برای کنترل علف های هرز مجهز شد.

از این سمپاش برای ضدعفونی خانه ها و معابر در منطقه ای کوچک استفاده می شود. هنگام تنظیم فشار ، سوراخ ها و اتصالات مربوطه را بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ نشتی هوا وجود ندارد. اهرم را به سمت بدنه حرکت دهید تا از خم شدن یا آسیب اهرم جلوگیری شود.

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
طول شلنگ 1.5
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. سم پاش رونیک مدل c-3 ظرفیت 2 لیتر

سم پاش رونیک مدل c-3 ظرفیت 2 لیتر

پرفروش ترین سم پاش

جنس مناسب. قیمت مناسب. کیفیت خوب. بسیار کاربردی. دیگر چه میخواهید؟ من از این سمپاش برای آبیاری گل و گیاه استفاده میکنم و گاهی برای شستن ماشین.

به عنوان آب پاش گلدون خریدم و چند روزه ازش استفاده میکنم،به نظر میاد کیفیت خوبی داشته باشه. پاشش آب خوبی داره و با شل و سفت کردن سوراخ خروج آب، حالت مه پاش و آب پاشی خطی رو میتونید تنظیم کنید

واقعا عالیه ، کار باهاش خیلی راحت تره ، بدنه ی محکمی داره ، به دو درجه تنظیم میشه ، ولی مه پاش نیست ، من تازه اولین بار از این نمونه ها گرفتم ، گلهام رو با محلول پاش های کوچیک اسپری میکردم ، که مثل شیشه پاک کن بودند ،

بهترین سم پاش

دستم درد میگرفت تا اسپری گلها تموم بشه ، ولی با این سم پاشی گه گرفتم ، خیلی کارم راحت شد ، اولش متوجه درست کار کردنش نشدم ، ولی یه خورده که با هاش کار کردم ، درست شد ، من گلهام زیاده ، در عرض سه الی پنج دقیقه ، راحت همه رو اسپری کردم

دو سه حالت پاشش داره یک مرتبه تا حالا استفاده کردم خوب بود. در طولانی مدت نمی دونم جواب میده یا نه ولی به قیمتش می ارزه

در مقایسه با بازار قیمت سم پاش مناسب تری داره. ظاهر خوب و دلنشینی داره. امیدوارم کاراییش هم در طول زمان خوب باشه. استفاده کردم. اگه درش را محکم ببندین هم بادش خالی نمیشه و هم با یک سری تلمبه زنی حجم بالایی رو اسپری می کنه. فعلا که راضیم از خریدش.

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 2 سی‌سی
ابعاد 25x13x36 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. سم پاش ام آر تی مدل LM3 ظرفیت 3 لیتر

سم پاش ام آر تی مدل LM3 ظرفیت 3 لیتر

قیمت سم پاش

مناسب و همون چیزی که تو ابزار فروشی ها قیمت گرفتمو قیمتش بالاتر بود

نسبت به مشابه بازار جنس و قیمتش یکیه ولی من با کد تخفیف ۳۵ هزار تومنی و ارسال رایگان خرید کردم .

بنا ب نیازی ک داشتم دوتا خریدم.. جنسشون ک خوبه و کارایی راحت تری نسبت ب مدل قبلی ک خریدم دارن

با توجه به قیمت مناسب که دارد ارزش خرید دارد . قدرت اسپری آن بسیار ضعیف و آب به خوبی قطره ای پاشش نمیگردد . طراحی دستگیره آن بسیار ضعیف و با توجه به حجم اب قرارگرفته در مخزن میبایست حتما از زیر مخزن گرفته شود وگرنه به به دلیل نازک بودن دستگیره احتمال شکستن ان وجود دارد . فاقد بسته بندی بوده و رنگ بندی متنوع نداشت

خرید اینترنتی سم پاش

خیلی خوبه هم حالت پهن داره هم مستقیم با اون پیچ جلوش دستش مقاومه و بدنش هم کلفته فقط اگه دوست دارید عمرش زیاد باشه از بیست تا بیشتر تلمبه نزنید و بعد از استفاده بزارید فشارش خالی بشه

پاشیدن آب خوب بود اما برای من قفل زود خراب شد ،شاید هم من بلد نبودم درست استفاده کنم ،البته نسبت به قیمت از خریدم راضی بود .

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 3 سی‌سی
محدوه ظرفیت تا 5 لیتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. سم پاش اکتیو مدل AC-1020LS ظرفیت 20 لیتر

سم پاش اکتیو مدل AC-1020LS ظرفیت 20 لیتر

سمپاش وسیله ای است که سموم را به طور مساوی پراکنده می کند. سمپاش به اندازه های مختلف تقسیم می شود. سمپاش فعال 9 لیتری AC-1020LS با استفاده از نیروی انسانی به طور گسترده و یکنواخت سموم را سم پاشی می کند.

سمپاش دارای لنز فلزی (سری) با نازل قابل تنظیم است. از این سمپاش بزرگ برای از بین بردن آفات ، حشرات و غیره استفاده می شود. این نوع سم پاشی عمدتا در منازل یا گلخانه ها یا باغ ها و باغات مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این ، از این سمپاش می توان برای ضدعفونی و جوانه زنی در مناطق بسته و باز مانند انبارها استفاده کرد. مخزن آب این سمپاش 20 لیتر حجم دارد و مجهز به کمربند دوش متصل به دوش است

، بنابراین کاربر باید سریع اسپری کند و هنگام سمپاشی از گیاهان مراقبت کند. استفاده از این سمپاش می تواند در زمان و انرژی کاربر صرفه جویی کند. برای کاهش پارگی مخزن ، تا آنجا که ممکن است ضخامت مخزن سمپاش افزایش می یابد.

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلی‌اتیلن
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر
سایر توضیحات – دارای بنه مقاوم و مستحکم
– مجهز به لنس فلزی و نازل قابل تنظیم
– صرفه جویی در انرژی و وقت
– سهولت در استفاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

22. سم پاش مدل K2 گنجایش 20 لیتر

سم پاش مدل K2 گنجایش 20 لیتر

بهترین سم پاش

واقعا قیمتاتون خوبه گرگان همین سمپاش و میده ۵۰۰ و خوردهای منم نگرفتمو دم درمغازش سری از اینجا سفارش دادم ممنونم و متشکر بخاطر همه چیز

فعلا همه چیز درست بود، هنوز برای سم پاشی استفاده نکردم، امیدوارم مشکلی نداشته باشه. نسبت به قیمتش خوبه، فقط شلنگش یه سوراخ ریز داشت که اونم خودم درستش کردم

محصولی بی کیفیت هم جنس پلاستیک خوب نیست هم تلمبه کار نمی‌کند در کل همه چیزش ایراد دارد به همه توصیه میکنم نخرید

سم پاش دوشی

برای گلفروشی گرفتم نسبت به قیمت ارزشش رو داشت، بعد از یه مدت دسته سم پاش خراب میشه سعی کنید یا دسته فلزی باهاش سفارش بدبد یا حتما یه یدک فلزی بخرید.

هنگام خرید قیمت نسبتا مناسبی داشت و از کیفیت قابل قبولی برخورداره. برای فضاهای کوچک مناسبه با کمی دقت و حوصله زائده های پلاستیکی روی تلمبه رو با کاتر و سمباده برطرف کنید تا آسیبی به اورینگها نرسه

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن 20 سی‌سی
محدوه ظرفیت 10.1 تا 20 لیتر
سایر توضیحات – سمپاش دوشی
– طول شلنگ 1.5

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

23. سمپاش شارژی میتسوبیشی مدل دو کاره ظرفیت مخزن 20 لیتر

سمپاش شارژی میتسوبیشی مدل دو کاره ظرفیت مخزن 20 لیتر

دستگاه خوبیه ، من به تعریف بقیه دوستانی که خریده بودن ، سفارش دادم من سه ساله دارم استفاده میکنم واقعا عالیه متراژ پرتاب بالا بدون نشتی وبا نگهداری شارژ خیلی زیاد. عالیه عالیبهتر بود که از نظر بسته بندی محکم و اصولی با پلاستیک ضد ضربه نه بصورت کارتن خالی!!!! دستگاه بسیار عالی و با کیفیتی که از هر لوازمش هم چندتا یدکی داخلش گذاشتند و با طول مدت شارژ بسیار زیاد که به دیدگاه بنده بهترین هست

عالی و پرقدرت و کاربری آسان شارژ خوب جنس خوب ما هم با توجه به نظر کسایی که خریدن خرید کردیم امیدوارم کالای با کیفیتی باشه..

سلام بزرگوار لطفاً ساخت واقعی کشور مربوطه را بفرمایید ممنون روی جعبه اش نوشته تایلند ولی یه برچسب داره که زده Made in PRC چینیِ با کیفیت

مشخصات ابزار

جنس بدنه پلاستیک
ظرفیت مخزن ۲۰ لیتر سی‌سی
محدوه ظرفیت ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
سایر توضیحات اقلام همراه: آداپتور شارژ – لانس تلسکوپی با طول ۵۲ سانتی‌متر – ۵ عدد نازل – فیلتر مخزن – کمربند استاندارد و منعطف
ویژگی‌های سمپاش: لنس تلسکوپی – لنس استیلسمپاش دوشی – سمپاش دستی – دارای مکانیزم سوییچ

لیست پرفروش ترین سمپاش

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *