برند ابزار نووا ساخت کجاست؟

تمام تلاش ما برای دستیابی به فلسفه ناب در صنعت ابزار این است که محصولات نوا دارای ترکیب مناسبی از کیفیت و قیمت باشد که نیاز مصرف کنندگان و صنعتگران ایرانی را برآورده کند، بنابراین هرگاه نام نوا را بر روی هر ابزاری دیدند، مطمئن باشند که آنها نه تنها چیزی را از دست دادند، بلکه چیزهای زیادی نیز به دست آوردند.

در گروه نوا، ماموریت ما ارائه ابزارهایی است که می توانند با هر چالشی مقابله کنند. آیا شما یک ماشین‌کار، کارگر ساختمانی، نجار یا برق هستید یا فقط یک ابزار دوست، هر شغلی که دارید، مطمئن شوید که Nova بهترین ابزار برای شما در همه این شرایط است، ما برای هر کاری ابزار داریم. .

یکی دیگر از برندهای معروف بین المللی در زمینه تولید ابزار نووا است. این شرکت در اصل تنها تولید کننده ابزار صنعتی بوده و امروزه یکی از عرضه کنندگان محصولات متنوع در این زمینه بوده و نمونه های جالبی را برای مصارف مختلف ارائه می دهد.

علاوه بر این، محصولات این برند از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه برند و فعالیت های آن ارائه شده است.

برند نووا برندی شناخته شده در صنعت ابزار آلات مخصوصا ابزارآلات چوبی است که از سال 1387 با تولید ابزارآلات صنعتی فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.

هدف این شرکت طراحی و ساخت طیف وسیعی از ابزارآلات دستی، برقی و بادی با کیفیت خوب و قیمت مناسب و صرفه جویی در وقت و هزینه خریداران با ارائه خدمات پس از فروش نامحدود می باشد. این شرکت با هدف کاملترین مجموعه ابزار در ایران فعالیت می کند.

برند نووا ساخت کجاست؟

برند ابزار و تجهیزات نوا توسط گروهی از متخصصان ایرانی آغاز کرد. این برند ابزار و لوازم صنعتی مانند ابزار دستی، برقی و … را از چین، تایوان، کره، آلمان و … طراحی و جمع آوری می کند.

مارک نووا

شعار گروه نووا

در گروه نووا، ماموریت ما ارائه ابزارهایی است که می توانند با هر چالشی مقابله کنند. آیا شما یک ماشین‌کار، کارگر ساختمانی، نجار یا برق هستید یا فقط یک ابزار دوست، هر شغلی که دارید، مطمئن شوید که Nova بهترین ابزار برای شما در همه این شرایط است، ما برای هر کاری ابزار داریم. .

تمام تلاش ما برای دستیابی به فلسفه ناب در صنعت ابزار این است که محصولات نووا دارای ترکیب مناسبی از کیفیت و قیمت باشد که نیاز مصرف کنندگان و صنعتگران ایرانی را برآورده کند،

بنابراین هرگاه نام نووا را بر روی هر ابزاری دیدند، مطمئن باشند که آنها نه تنها چیزی را از دست دادند، بلکه چیزهای زیادی نیز به دست آوردند.

تمرکز ما بر کیفیت، کارایی و قابلیت اطمینان است. برای رسیدن به این اهداف، ما همیشه به دنبال نوآوری در فناوری تولید هستیم.

تعهد ما ارائه ابزارآلات با بالاترین کیفیت برای جلب رضایت مشتریان و پیشرفت مستمر و پیوسته در طراحی، انتخاب، تولید و توزیع است. بنابراین ما گام بزرگی برداشتیم تا گستره ابزارهای خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان ایرانی و با توجه به شهرت نوا بزرگتر و کاملتر کنیم تا مشتریان ما با نام استاندارد “Nova” به آنچه که لیاقتش را دارند برسند. کیفیت و کارایی باید توسط مصرف کنندگان و صنعتگران به رسمیت شناخته شود.

مجموعه 10 عددی آچار آلن نووا مدل NTK1147

خدمات پس از فروش

این شرکت علاوه بر کیفیت عالی و قیمت کاملا مناسب محصولات خود، با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی نامحدود در زمان و هزینه مصرف کنندگان صرفه جویی می کند.

بخش تحقیق و توسعه این شرکت همواره از علم روز و کارشناسان مجرب برای نوآوری و تولید محصولات جدید، بهینه سازی محصولات اصلی و تلاش برای تبدیل شدن به کامل ترین ابزار در ایران استفاده می کند.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

1 دیدگاه

  1. من آچار آلن ۵ سال پیش گرفتم
    بسیار راضی هستم.
    واقعا نووا ابزار بسیار خوبیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *