بهترین دستمال نانو و دستمال نظافت جادوی میکروفایبر ماشین

فهرست مطالب نمایش

بهترین دستمال نانو و دستمال نظافت جادوی میکروفایبر ماشین کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های دستمال نظافت جادوی میکروفایبر در بازار است، همانطور که پاکی ظاهر و خانه شخصی شما نشان دهنده شخصیت شماست. تمیزی ماشین شما نیز بخشی از همین شخصیت را نشان می دهد.

به همین دلیل توصیه می کنیم داخل و خارج خودرو را همیشه تمیز نگه دارید. برای این کار طبیعی است که برای تمیز کردن ماشین به حوله نیاز داشته باشید. امروزه این محصول در قالب انواع دستمال مرطوب جادویی، دستمال مرطوب نانو و میکروفایبر، حوله با قابلیت جذب بالا و تمیز کنندگی بالا و موارد مشابه تولید و به صورت جداگانه و در چندین طرح و رنگ به فروش می رسد.

این دستمال ها و حوله ها برای پاک کردن هرگونه آلودگی از روی سطوح و هیچ شوینده ای روی سطح استفاده می‌شوند. در حالت خشک به دلیل اینکه این دستمال ها و حوله ها از پلی استر و پلی آمید هستند به ذرات گرد و غبار می چسبند و نیازی به مواد شوینده دیگری نیست. محصولات میکروفایبر بهترین پاک کننده برای انواع سطوح هستند و می توان از آنها در صنایع مختلف به خصوص خودرو استفاده کرد.

راهنمای خرید انواع دستمال نانو و جادوی میکروفایبر ماشین

راهنمای خرید انواع دستمال نانو و جادوی مایکروفایبر ماشین

یکی از مهم ترین کارها نظافت خودرو است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت و باید به طور مرتب انجام شود. ابزار و وسایل زیادی برای نظافت خودرو وجود دارد و برای اینکه نتیجه بهتری در نظافت و شست و شوی خودرو بگیرید باید با این وسایل آشنا شوید. انواع دستمال نانو و دستمال نظافت جادوی میکروفایبر ماشین یکی از کاربردی ترین و پرکاربردترین ابزارهایی است که هر فردی برای تمیز کردن ماشین خود به آن نیاز دارد.

مهم نیست که چقدر از مواد شوینده و تجهیزات تمیز کننده با کیفیت استفاده می کنید، بدون حوله با کیفیت نمی توانید به خلوصی که تصور می کنید دست پیدا کنید. اغلب اتفاق می افتد که شما زمان زیادی را صرف تمیز کردن ماشین خود می کنید.

اما استفاده از دستمال نامناسب باعث ایجاد مشکلاتی مانند رد دستمال، پرز های زائد، جلوه های هولوگرافیک شده است.در ادامه شما را با انواع دستمال های مناسب خودرو آشنا می کند و کاربرد آنها را نیز ذکر می کند.

انواع مختلف دستمال های نظافت ماشین

دستمال میکروفایبر

دستمال مرطوب میکروفایبر یکی از مناسب ترین و شناخته شده ترین دستمال مرطوب برای نظافت خودرو می باشد. الیاف این دستمال دارای خاصیت الکترواستاتیکی است. این ویژگی چگونه به نظافت حرفه ای تر کمک می کند؟ ویژگی های الکترواستاتیک منجر به جذب قوی تر گرد و غبار می شود. به این ترتیب بار منفی گرد و خاک و بار مثبت را جذب می کند. بهتر است درک عمیق تری از ساختار میکروفیبرها داشته باشید.

الیاف میکروفایبر

میکروفایبر یک الیاف مصنوعی بسیار نازک است که از دو ماده پلی آمید و پلی استر با مقاومت بالا تشکیل شده است. دستمال‌های میکروفیبر انواع مختلفی دارند.

یکی از اجزایی که دو دستمال میکروفایبر را از هم جدا می کند، تراکم الیاف آنهاست. توجه داشته باشید که چگالی پارچه میکروفایبر ارتباط مستقیمی با نیروی جذب و هزینه آن دارد.

مزایای استفاده از دستمال جادویی میکروفایبر

نام دیگر این دستمال ها دستمال جادویی است که از میلیون ها رشته در اندازه های بسیار کوچک تشکیل شده است. می توان به وضوح بیان کرد که یک دستمال الیافی فوق ریز یک سانتی متری از هزاران نخ ریز تشکیل شده است که می تواند ذرات کثیف را با بار معکوس جذب کند.

استفاده از این دستمال ها مزیت های زیادی دارد یکی از آنها عدم نیاز به استفاده از مواد شوینده زیاد در هنگام استفاده از این دستمال ها است، مزیت دیگر این نوع دستمال ها این است که جدا از اینکه می توانند تمام سطوح را به راحتی تمیز کنند، وجود دارد. نیازی به استفاده مجدد زیاد از دستمال مرطوب نیست.

مزیت دیگر این است که این دستمال مرطوب قابلیت جذب چندین برابر وزن خود را دارد، بنابراین زمان خشک شدن آنها سریعتر از سایر دستمال های مرطوب دیگر است. قابلیت تمیز کنندگی این دستمال ها هیچ اثری از لکه بر روی سطح باقی نمی گذارد.

مزیت دیگر این دستمال ها این است که چون دستمال ها گرد و غبار و کثیفی را بین الیاف نگه می دارند، آلودگی به سطوح دیگر منتقل نمی شود و تا زمانی که دستمال ها با آب شسته نشوند. کثیفی و مایع خارج نمی شود. شایان ذکر است این دستمال ها توانایی بسیار بالایی در جذب آب و گرد و غبار دارند و ظرفیت جذب آب به چندین برابر وزن آن می رسد.

مزایای استفاده از دستمال جادویی میکروفایبر

نگهداری از دستمال میکروفایبر

شستن یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای مراقبت از حوله میکروفایبر انجام دهید. شستشوی میکروفایبر با پارچه های دیگر، استفاده از سفید کننده و مواد شوینده غیر مایع و شستشو با آب داغ باعث کاهش کیفیت و ماندگاری دستمال مرطوب میکروفایبر می شود.

دستمال نانو

همانطور که می دانید برای تمیز کردن ماشین خود نمی توانید از هر دستمالی استفاده کنید. برای نظافت خودرو مشخصات تعریف شده است که اگر دستمال این مشخصات را نداشته باشد نمی توان آن را دستمال مناسب خودرو نامید.

دستمال مرطوب نانو یکی از دستمال مرطوب هایی است که می تواند ماشین ها را تمیز کند و یکی از رقبای دستمال های میکروفایبر است. این دستمال توانایی بالایی در از بین بردن آلودگی ها و باکتری های سطح خودرو دارد؛ در واقع دستمال نانو مانند آهنربا این آثار آلودگی را به خود جذب خواهد کرد.

دستمال مرطوب نانو یا دستمال مرطوب جادویی و دستمال مرطوب میکروفیبر نیز همین ویژگی را دارند. تفاوت اصلی بین دستمال مرطوب نانو و دستمال مرطوب میکروفایبر اندازه الیاف آنهاست. می توان گفت که تراکم الیاف دستمال مرطوب نانو بیشتر از دستمال مرطوب فوق ریز است. هر دو دستمال برای نظافت خودرو بسیار موثر هستند.

دستمال جیر

دستمال جیر نوع دیگری از دستمال های میکروفایبر است که برای تمیز کردن استفاده می شود. به عبارت دقیق تر، این دستمال ها شبیه دستمال های عینک هستند، اما از نظر اندازه و اندازه بزرگتر هستند، بنابراین می توانند سطوح صاف و صیقلی و لوازم جانبی جلا را تمیز کنند. فضای داخلی ماشین فلزی و چرمی، نمایشگر تمیز و…بسیار کارآمد.

دستمال نخی

دستمال های نخی نیز یکی از دستمال های مورد استفاده برای نظافت است. این پارچه به دلیل بافت و ساختاری که دارد می تواند کثیفی ها را از بین ببرد اما ایرادی دارد. اگر از این پارچه استفاده کنید کثیفی را جذب می کند اما اگر بخواهید چندین بار از همان پارچه برای تمیز کردن سطوح دیگر استفاده کنید، پارچه نخی کثیفی را از سطح قبلی به سطح جدید منتقل می کند.

انتخاب دستمال مناسب برای نظافت خودرو

انتخاب دستمال مناسب برای نظافت خودرو

نظافت بدنه خودرو

استفاده از دستمال مرطوب نانو و دستمال مرطوب میکروفیبر برای بدنه توصیه می شود. این دو نوع دستمال دارای الیاف با چگالی بالا در ساختار خود هستند که می توانند انواع آلودگی ها از جمله باکتری ها را از بین ببرند. همچنین می توانید از دستمال های نانو برای تمیز کردن رینگ و گلگیرها استفاده کنید. حوله های نخی نیز توانایی تمیز کردن بدن را دارند؛ اما دستمال های میکروفیبر و نانو نتایج با کیفیت تری را به شما می دهند.

نظافت شیشه خودرو

استفاده از دستمال های میکروفایبر برای تمیز کردن شیشه های خودرو انتخاب خوبی است، زیرا تمیز کردن شیشه‌های خودرو را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. از بین بردن لکه های آب یکی از ویژگی های این دستمال است. می توانید از این دستمال چندین بار استفاده کنید، از محصولات بی کیفیت استفاده نکنید و محیط زیست را در نظر بگیرید.

نظافت داخل خودرو

نظافت داخل خودرو دستمال های میکروفیبر یکی دیگر از کاربردهای آن است. دستمال مرطوب میکروفایبر به دلیل چندکاره بودن، قابلیت تمیز کردن داخل کابین را نیز دارد، اما برای تمیز کردن داخل کابین نیز می توانید از دستمال های نانو استفاده کنید. دستمال‌های نانو چگالی الیاف بیشتری نسبت به دستمال‌های میکروفایبر دارند، بنابراین توانایی قوی‌تری در حذف آلودگی‌ها دارند؛ اما استفاده از هر یک از این دستمال‌ها باعث می‌شود از تمیزی کابین راضی باشید.

راهنمای خرید دستمال نظافت ماشین

راهنمای خرید دستمال نظافت ماشین

انتخاب دستمال مناسب

نکته مهمی که هنگام خرید دستمال نظافت ماشین باید به خاطر بسپارید این است که ابتدا تعیین کنید که از آن چه انتظاری دارید و قصد دارید از کدام سطوح برای تمیز کردن آن استفاده کنید. از آنجایی دستمال نظافت ماشین انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال، دستمال مرطوبی که برای تمیز کردن بدنه استفاده می شود با دستمال مرطوبی که برای تمیز کردن سطوح دیگر استفاده می شود، متفاوت است.

قیمت دستمال نظافت خودرو

مانند سایر لوازم جانبی خودرو، تعیین جنس و کیفیت محصول می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت آن داشته باشد، بنابراین هزینه خرید این دستمال بسیار مهم است. با توجه به اینکه دستمال های تقلبی و غیراستاندارد زیادی در بازار وجود دارد و به فروش می رسد، لازم است در خرید این محصول نهایت دقت را به خرج دهید.

امکان جذب مایعات

دستمالی که خریداری میکنید باید قابلیت جذب مایعات را داشته باشد که دستمال های میکروفیبر میتوانند چندین برابر وزن خود جذاب باشند.

مارک دستمال

از آنجایی که نمونه های تقلبی زیادی از این محصول در بازار وجود دارد، سعی کنید یک برند معتبر را انتخاب و خریداری کنید. از برندهای معروف و باکیفیت این دستمال ها می توانید با مراجعه به قسمت لیست بهترین دستمال های نظافت بدنه و شیشه و داخل کابین خودرو دستمال نانو و دستمال نظافت جادوی میکروفایبر را خریداری کنید

کیفیت محصول

سعی کنید دستمالی که خریداری می کنید اصل و با کیفیت باشد تا دستمال های اصلی باشد و در نتیجه جای لک ایجاد نکند و مهمتر از همه خط و خش روی سطوح ایجاد نشود.

لیست قیمت روز دستمال نانو و دستمال نظافت جادوی مایکروفایبر ماشین

1. دستمال وایت اند وایت مدل WS01

بهترین دستمال برای شیشه ماشین

برای خودم و اقوام تابحال ۷ عدد خریدم که همشون عالی بودن. دوستان کالا اصل نبود ولی خوب نسبت به قیمتش انتظار بیشتری نداشته باشید من ۴۲ خریدم باسلام من از صداقت سنتر خریدم ولی ایشون یه دستمال متفرقه و بی مصرف برای من فرستاده بود و مرجوع کردم

دستمالش واقعا جادویی برای شیشه ماشین معرکس،توصیه میکنم بگیرین،فقط دستمال بایدخیس بشه فشار بدن بعد باهاش لک آب روی شیشه رو پاک کنید،اونوقت میبینی که جای لک آب کاملا میره

بهترین دستمال برای بدنه خودرو

دیشب اصلش رو از کارواش محلمون 58 تومن خریدم اصله کد رو به شماره ش فرستادم و اصالت کالا تایید شد قبلا خریده بودم خوب بود بازم خریدم فقط صفحه ال ای دی و مانیتور لک میوفته خوراک تمیز کردن شیشه هستش رد دستمال رو شیشه نمی مونه عالیه

من چندین ساله از این مارک استفاده میکنم یا این دستماله اصل نیست یا خود شرکت کیفیت را آورده پایین با وجود اینکه شرکت سازنده ای که رو پارچه نوشته بود اینو نساخته اما کارایی همونه

بهترین دستمال نانو برای ماشین

سلام واقعا عالیه برا شیشه پیشنهاد میکنم تهیه کنید اگه جایی ک میخواید تمیز کنید خیلی کثیفه اول با ی دستمال خیس خاک رو ببرید و بعد با این برق بندازید??

کالا رو باز کردم دیدیم یه نصفه دستمال فرستادن و خیلی عجیبه، لبه‌ها نخ‌کش شده بود مشخص بود که قیچی شده!!! اما به هر حال اونو در نظر نگیریم جنس خوبی داره ولی خریدن و نخریدنش تصمیم خودتونه اما من دوباره این کالا رو نمیخرم به خاطر عیبی که بهش اشاره کردم.

 

بهترین دستمال جادویی

واقعا جذب آب خوبی داره من بعد شستن ماشین با این دستمال کامل ماشینو خشک میکنم نمیدونم اصله یا نه ولی کیفیت خوبی داره

من قبلا از این مارک خریدم و هنوز دارم و موقع خیس کردن لیز و سر میشه ولی این دوتا اصلا خوب نیست و مثل دستمال معمولیه

دستمال مخصوص شیشه ماشین

دوستان من از طریق یکی از آشنایان به کارخانه ویت رفتم البته منظورم جایی که برش می‌خوره و بسته بندی میشه، البته قبل از هر چی اینو بگم که بعضی از کالا تقلبی که به اسم این برند کلا جنس با اصل فرق می‌کنه کاری ندارم

من در مورد اون کالاهایی که جنس تقریباً با اصلش یکیه فقط یا نازک‌تر یا هم نازک‌تر و هم کوچکتر . این دستمال تو روزهای بزرگ از آلمان میاد نمی‌دونم فرایند تولیدش چه شکلیه که فقط وسط رول کیفیتی که از ویت می‌دونیم

پارچه نانو برای ماشین

داره که با دستگاه برش می‌خوره و بسته بندی اصل میشه میاد تو بازار اون قسمت های کنار رول به صورت فله فروخته میشه که اونها هم برش میخورن و در بسته بندی های تقریباً شبیه اصل وارد بازار میشن. امیدوارم توضیحات مفید باشه.

برای تمیز کردن ماشین عالیه از بیرون گرونتر خریدم ولی کیفیتش بهتر از این بود ولی در کل خوبه

بهترین دستمال برای شیشه

اگر وسواس به تمیزی و لک بودن شیشه و جاهای مختلف دارید بخرید که معجزه می‌کنه و هر چقدر که کارکرده میشه کاراییش بهتر میشه.از مواد خاصی استفاده نکنین دستمال را کامل زیر آب ولرم رو به سرد خیس کنید و کامل آبگیری کنید و برید معجزه پاکیزگی رو‌ببینید

من از آریا ساز خریدم محصولی که فرستادن اونی که توی عکس بود نیست سایزش و خصوصاً ضخامتش واقعاً ناامیدکننده ست روی جعبه سامانه ۱۰۰۰۲۳۵ ثبت شده و پشت محصول یه برچسب زدن که کد رو به ۱۰۰۰۱۰۰۰۷۲۷ بفرستید

دستمال میکروفایبر ماشین

که اونم هیچ پاسخی نداد البته که مطمئن بودم اصل نیست اما انتظار داشتم حداقل کیفیت در حد قیمتی که گذاشتن باشه اما باید بگم که کارکردش خوبه جذب آب و چسبندگی و لکه بری همه خوبه اما اینقدر نازک و کوچیکه که کاملاً دل زده میکنه آدمو اگر خیسش نکرده بودم حتماً مرجوع میکردم

من تا حالا سه تا دستمال نانو مخصوص شیشه خریدم، واقعا واسه نظافت ماشین کاربردی، و هزینه کارواش توان به بیشتر از نصف کاهش پیدا میکنه…

دستمال وایت اند وایت مدل WS01

مشخصات ابزار

ابعاد 45x30x0.3 سانتی‌متر
وزن 30 گرم
تعداد در بسته‌بندی 1
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه
سایر توضیحات -جهت نظافت شیشه، لوازم خانگی و ماشین بدون بر جای گذاشتن لکه، پرز، رد آب و خش بدون نیاز به استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی
-برای خودرو پیشنهاد میشود از رنگ خاکستری استفاده شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو مدل CA بسته 6 عددی

خرید دستمال نانو

دستمال های عالی و باکیفیت خریدشو توصیه میکنم انقدر راضی هستم که برای بار دوم هم سفارش میدم بخاطر قیمتش خوبه کار راه اندازه ولی جذب خاصی نداشت بیشتر ب درد آشپزخونه میخوره تا ماشین شایدم یکم استفاده بشه بهتر شه نمیدونم

برای جاهای دیگه به غیر از ماشینم میشه استفاده کرد. خیلی نرم نی. بد هم نی فعلا استفاده نکردم و نمیتونم نظری بدم ولی از لحاظ رنگ و اندازه خوبه این یه دستمال عالی به همه پیشنهاد می کنم عالی حتما بخرید قیمت مناسب

دستمال نانو اصل دیجی کالا

خوبه با قیمت مناسب ولی ما اصلا این دستمال ها رو تو خونه ندیدیم معلوم نیست همسرم با دستمال ها چکار کرده من برای اسپری سرامیک نانو شیشه خریدم و مناسب بود و کیفیت خوبی داره

کیفیت مطلوبی و قابل قبولی دارن در کل راضی ام هم نرم هستن هم خط و خش میندازن. پیشنهاد میکنم برای روزمرگی تهیه کنید بدرد همه جا میخورن و رنگ های شادی دارن

دستمال شستشوی ماشین

تو مشخصات زده تعداد هفت و منم هفت رنگ انتخاب کردم ولی تو بسته بندی شش تاست! از این موضوع که بگذریم کیفیتش خوبه پرز نمیده و جذب آبشم خوبه در ضمن سایزش ۴۰×۴۰ نیست و ۴۰×۳۰ رنگ بندیش هم مطابق سلیقه فروشندش نه عکس سایت مال من همشون تم قرمز دارن در حالی که من آبی دوست دارم⁦;)⁩

با توجه به قیمت کیفیت قابل قبولی دارد برای گردگیری و تمیز کردن ماشین بد نیست دستمال ها مثل عکس در رنگ های متفاوت اومد اما بسیار نازک است با توجه به قیمت بد نیست

دستمال جادویی ماشین

اونجوری ک باید باشه نیست اما در حد قیمتش خوبه انتظار زیادی نباید ازش داشت تعداد با توجه به قیمت خوبه ولی تنوع رنگها کمتر بود هرچند خیلی مهم نبود برام.

برا بدنه خوبه اما اگه ماشین رنگ مشکی است رد میفته شاید هولوگرافیک کنه استفاده کردم رنگ اصن نمیده ولی ابعاد نسبت به قیمت کوچیک هست

دستمال جادویی اصل برای ماشین

از کالا ویژن خریدم ، فقط قیمتش ارزونتره ولی آنچنان تعریفی نیست کار راه بنداز برای سه چهار بار استفاده خوب بود قیمتش هم مناسب بود دیگه با این قیمت چیزی پیدا نمیشه که ، کیفیت خوبی هم داشت

با قیمتی مناسب ۶ عدد دستمال می‌خرید که کاملاً کارتون رو راه میندازه . مخصوصا برای بدنه و داخل ماشین خیلی کاربرد داره.

بهترین دستمال برای شستن ماشین

به نظرم کیفیت قابل قبولی دارد و اینکه با تعداد داخل بسته و زیبایی رنگش ارزش خرید داره چیز خاصی نیست و یه پارچه معمولیه فک میکنم همون لنگای قدیم بهترش هست

خشکه و کم پشت اما برای یک دستمال تمیز کننده قیمت پایینی هست اما همانطور کم پشته و خشک برای اسفاده باید مثل لنگ بجوشه

قیمت دستمال نانو ماشین

دستمال نانو برای شیشه ماشین دوستان این دستمال ها برای پاک کردن شیشه ماشین شستن و خشک کردن بدنه تمیز کردن داخل کابین و هرکاری که مربوط به ماشین خوبه و عالیه من که راضیم نسبت به قیمتش خوبه و طول عمر مناسیی داره خرابم شد باز میخرم واقعن خوبه

خیلی دستمال خوبیه خط و خش نمیندازه و فوق العاده بدنه و شیشه ماشین تمیز میکنه ابگیری خوبی داره جنسشم خوبه فقط رنگ بندیش مطابق عکس سایت نیست دوتا صورتی یکی بنفش یکی سبز یکی زرد و یکی خاکستری بود برای من

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو مدل CA بسته 6 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 40×40 سانتی‌متر
وزن 75 گرم
تعداد در بسته‌بندی 7
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو غزل مدل 55 بسته 4 عددی

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو غزل مدل 55 بسته 4 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 1x30x40 سانتی‌متر
وزن 25 گرم
تعداد در بسته‌بندی 4
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , داشبورد

نظرات کاربران

دستمال میکروفایبر برای نظافت خودرو است که قدرت پاک کنندگی مناسب را دارد. به عنوان دستمال به قیمت یکبار مصرف می‌توان استفاده گرفتم ولی با آب براحتی تمیز شد و قابل استفاده مجدد دارد.

من برای همین نظافت خودرو خریدم که با دستمال آشپزخونه تفاوتی نداره ، انتظار داشتم یکمی کیفیتش بهتر باشه اما کار‌ راه اندازه

خیلی قیمتش مناسبه و پرز هم نمیده حتما توصیه میکنم خردیش رو مخصوصا وقتی تخفیف میخوره

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تام کلین مدل TC-MFL450A

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تام کلین مدل TC-MFL450A

مشخصات ابزار

ابعاد 40x30x1 سانتی‌متر
وزن 80 گرم
تعداد در بسته‌بندی 1
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ , پولیش کاری , گلگیر
سایر توضیحات حوله ی دولایه ی میکروفایبر تام کلین
دو رنگ
تراکم بالا و جذب زیاد
دارای خاصیت ضدخش
مناسب برای پولیش کاری
مناسب برای کارواش بدون آب

نظرات کاربران

اندازه و ضخامت خوب است یک سال است که استفاده می کنم راضی هستم لک های بجا مانده در دستمال بعد از تمیز کاری براحتی پاک می شود

هر ماشینی یکی از اینا لازم داره بسیار خوب و با کیفیت و پاک کنندگی بدون اثر لک انجام میده و رطوبت رو کاملا جذب میکنه

کیفیت ساخت و جنس دستمال قابل قبوله وکلا محصول کاربردیه و واسه خودرو نیاز میشه

نظرات کاربران

بسیار جنس خوبی دارد و ضخیم است تقریبا برای ماشین فوق العادس کیفیت خوبی داره

خیلی دستمال نرم و عالی است من از یک سمتش برای خشک کردن ماشین و از یک سمتش برای تمیزی شیشه ها استفاده میکنم با همه دستمال هایی که داشتم تا حالا فرق میکنه و عالی هست

برای آبگیری بعد از شستن خوبه،ولی حتما بعدش باید با یه دستمال دیگه بدنه ماشین رو خشک کنید مخصوصا اگه رنگ ماشین تیره باشه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تام کلین مدل MFL450 A

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تام کلین مدل MFL450 A

مشخصات ابزار

ابعاد 40x30x1 سانتی‌متر
وزن 80 گرم
تعداد در بسته‌بندی 1
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ , پولیش کاری , گلگیر
سایر توضیحات حوله ی دولایه ی میکروفایبر تام کلین
دو رنگ
تراکم بالا و جذب زیاد
دارای خاصیت ضدخش
مناسب برای پولیش کاری
مناسب برای کارواش بدون آب

نظرات کاربران

بسیار جنس خوبی داره و خط و خش به بدنه نمی اندازه قدرت جذب بالایی هم دارد

دستمال خیلی با کیفیت ولی انتظار معجزه رو نداشته باشین برا من ک مشکی ماشینم باز یذره جا میذاره

من سه تا برای خودم ماشین و دو تا برای آشپزخونه گرفتم من خیلی دستمال و برندها رو امتحان کردم برای ماشین هیچی این تام کلین آلمان نمیشه

عالیه من دو سه بار تا حالا گرفتم فکر کنم یک بار امتحان کنید ضرر نداره البته یک بارش رو من از بازار خریدم فکر نمیکردم دیجی کالا تام کلین اصلی رو داشته باشه ولی دفعات دیگه از دیجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تاپ کلین مدل 6412 بسته 5عددی

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو تاپ کلین مدل 6412 بسته 5عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 40x40x1 سانتی‌متر
وزن 200 گرم
تعداد در بسته‌بندی 5
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه

نظرات کاربران

کیفیتش اون طوری نیست که توی تصویرها مشخصه. کیفیتش پایین تره. اما خب، با این قیمت، انتظار بیشتری هم نمی رفت.

خوب بودن.برای من یه دونه از دستمالا با بقیه فرق داشت یه جنس دیگ بود ولی در کل خوب بود

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو اینجوی هاوس مدل HW6 بسته 6 عددی

دستمال میکروفایبر نظافت خودرو اینجوی هاوس مدل HW6 بسته 6 عددی

مشخصات ابزار

 

نظرات کاربران

من به شیشه های ماشین بسیار حساسم و برای پرزهایی که بعد از تمیز کردن روی شیشه می مانند بیشتر از هر چیزی حساس ترم که با این دستمال تمیز می کنم واقعاً کیفیت عالی داره.

من دو بار خرید کردم سری اولی که برام فرستادن جنسش خوب بود ولی سری دوم جنسش با قبلی فرق داره نمیدونم خوبه یا چجوریه

به نظرم برا کسی که ماشین صفر خریده و میخواد خطو خشی روش نیفته خوبه و کسی که ظاهر ماشینش براش اهمیت داره توصیش میکنم

برای داخل ماشین خوب نیست پرز میده….برای شستن ماشین و کارای دم دستی خوبه

این دستمال ها در عکس و قیمتی که در دیجی‌کالا خورده به نظر خیلی خوب میاد ولی دستتون که میرسه میبینید دستمالهای نازکی هست و تو بعضی موارد پرز هم میده.ولی رد نمیندازه روی شیشه ماشین.من تازه گرفتم ولی فکر نمیکنم عمر زیادیم داشته باشه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. دستمال میکرو اکتیو و نانو وورث مدل 899900106

دستمال میکرو اکتیو و نانو وورث مدل 899900106

مشخصات ابزار

ابعاد 30*30*0.1 سانتی‌متر
وزن 20 گرم
تعداد در بسته‌بندی 6
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه

نظرات کاربران

این دستمال ها در عکس و قیمتی خورده به نظر خیلی خوب میاد ولی دستتون که میرسه میبینید دستمالهای نازکی هست و تو بعضی موارد پرز هم میده.ولی رد نمیندازه روی شیشه ماشین.من تازه گرفتم ولی فکر نمیکنم عمر زیادیم داشته باشه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. دستمال میکروفایبر نظافت خودرو اینجوی هاوس مدل D07

دستمال مایکروفایبر نظافت خودرو اینجوی هاوس مدل D07

مشخصات ابزار

ابعاد 40*40*1 سانتی‌متر
وزن 100 گرم
تعداد در بسته‌بندی 1
جنس پارچه
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ , گلگیر
سایر توضیحات شستشوی راحت و آسان
قابلیت جذب بالا
ضدخش
مناسب برای کارواش بدون آب
دارای پرزهای مقاوم و لطیف

نظرات کاربران

فعلا استفاده نکردم ببینم چقدر تو جذب اب و خشک کردن خوب عمل میکنه

سلام خدمت دوستان… امروز به دستم رسید من قبلا هم از این دستمال سفارش داده بودم و بخاطر کیفیت خوبش دوباره سفارش دادم… ،،درخریدش شک نکنید خریدش رو پیشنهاد میکنم… باسپاس

خیلی عالیه. مخصوصا واسه پاک کردن شیشه ها و داخل ماشین. آبگیر خوبی هم هست

سلام ،، قیمت مناسبی دارد و کاربردی ، پیشنهاد میکنم ،، ممنون

نظرات کاربران

واقعا کیفیت و انسجام خاصی داره و خاصیت تمیز کنندگی خیلی خوبی داره مخصوصا شیشه های ماشین

تا الان استفاده نکرده م ولی با توجه به لطافت فکر کنم موج نمی ندازه

هنوز که استفاده نکردم ولی کیفیت پارچه مناسبه و به نظر از اینا نیست که پرز میدن و زود تغییر شکل میدن …

نظرات کاربران

معمولا رنگ خاکستری تیره در تولید دستمال های نظافت کمتر است این رنگ دیرتر لک می شود.

دوستان راحت با ی دستمال مثل این کل ماشینو بدون اینکه لک بیوفته میتونید تمیز کنید ولی ی خرده کوچیکه

اندازه‌ مناسبی داره، تا حالا باهاش ماشین خشک نکردم تا ببینم چطوره

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. دستمال حوله ای میکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300sx4 بسته 4 عددی

دستمال حوله ای میکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300sx4 بسته 4 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 40×40 سانتی‌متر
تعداد در بسته‌بندی 4
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ
سایر توضیحات -شستشوی راحت و آسان
-قابلیت جذب بالا
-مقاوم و باکیفیت

نظرات کاربران

دستمال متوسط رو به بالا از لحاظ کیفیت مدل mfl300s از این مدل بزرگتر و قطورتر هست البته گرونتر هم هست اگه مطابق مدل ارسال بشه البته

بین تمام حوله هایی ک تا حالا استفاده کردم از همه بهتر ماشین رو تمیز کرده و هیچ پرزی روی ماشین نمیمونه، قبلا وقتی از حوله یا پارچه معمولی استفاده میکردم شیشه های ماشین خوب تمیز نمیشدن ولی از وقتی از این حوله ها استفاده میکنن کاملا شیشه ها پاک میکشن از طرفی این حوله های میکروفایبر آبگیری خیلی خوبی دارن و من با دوتا حوله ماشین رو کاملا خشک میکنم.

به درد کارایی شبیه تمیز کردن ماشین میخوره ولی واسه خونه زیاد خوب نیست

نظرات کاربران

برای تمیز کاری احتیاج ب هیچی نداره .فقط آب .ن لکه میندازه که ردی به جا میذاره. مخصوصاً برای بدنه و شیشه اتومبیل

این ۴ تا دستمال برای شرکت تام کلین که نیاز به تعریف نداره من کلا با یه اسفنج ماشین میشورم بعد با دو تا از این دست مال ها کل ماشین خشک میکنم

قدرت پاک کنندگی برای شیشه و بدنه اتومبیل عالی شستشو و استفاده مجدد عالی

نظرات کاربران

بهترین دستمالی بود که برای تمیز کردن ماشین استفاده کردم، جنس و متریالش عالی

من از دستمال ها برای شستشوی ماشین استفاده کردم.تمیزکننده گی وخشک کننده گی بسیار عالی داشت.من خریدشو به همه پیشنهادمیدم.باتشکر

ابعاد و جنسش خوبه و آب رو به خوبی جذب میکنه. البته برای تمیز کردن شیشه دستمال نانو رو بیشتر توصیه میکنم. تنها ایرادی که داشت رنگ ها قابل انتخاب نبودن و من اصلا رنگ هایی که برای من ارسال شد دوست نداشتم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. دستمال حوله ای میکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300s

دستمال حوله ای مایکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300s

مشخصات ابزار

ابعاد 40×40 سانتی‌متر
تعداد در بسته‌بندی 1
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ
سایر توضیحات شستشوی راحت و آسان
قابلیت جذب بالا
مقاوم و باکیفیت

نظرات کاربران

جنسش خوبه و اب رو به خوبی به خودش جذب می کنه محصولات تام کلین محصولات خوبی هستند

برای ماشین گرفتم خیلی خوب خشک میکنه و نرمه برای اولین بار که شستمش یکم حالت نرم بودنش از بین رفت ولی در کل عالیه

کیفیت خوبی داره واقعاً خیلی نرم و پر تراکم واسه خشک کردنه بدنه خودرو حرف نداره

حتما بخرید عالی درجه یک از همه لحاظ برای شیشه بدنه ماشین عالی نسبتا کارایی خوبی دارد ولی دستمال های بهتری هم در بازار موجود هست

نظرات کاربران

خیلی خوب هست نرم و لطیف هست تمیز کردنش هم خوب و عالی هست راضیم ازت

به نظرم خوب بود ، یه مرتبه تست کردم جذب آب خوبی داشت

یه دستمال به شدت کاربردی برای استفاده های آشپزخانه و ماشین و نرمی داره که به ماشین اسیب نمیزنه میتونید برای شستشو ماشین بهش اعتماد کنید ولی یه مقدار بزرگ تر بود واقعا بهتر بود

چنانچه می خواهید داشبورد و سطوح داخلی خودرو را تمیز کنید، بسیار مناسب است

نظرات کاربران

پاک کنندگی خوب بود قیمت هم مناسب بود ولی لوگوی دستمال مشخص شده یود عوض شده و مجددا دوخته شده

جنس فوق العاده خوبی داره خیلی نرم هست از خریدم راضیم ولی قیمتش بالاست

سلام این دستمال به نظرم خوبه من برای شیشه ماشین استفاده کردم و واقعا کارمو راه انداخت ممنون بابت ارسال به موقع و بسته بنده مناسب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. دستمال تمیز کننده نانو وورث مدل 899900106

دستمال تمیز کننده نانو وورث مدل 899900106

مشخصات ابزار

ابعاد 42*38 سانتی‌متر
وزن 20 گرم
تعداد در بسته‌بندی 1
مناسب برای استفاده در داخل کابین , بدنه , شیشه , رینگ , پولیش کاری , گلگیر
سایر توضیحات میکرواکتیو و نانو

نظرات کاربران

خوب نیست خیلی کوچک و نازک اگه سه تا حداقل میذاشتن خوب بود یکی فقط هست ک با کرایه خوردن بار اصلا بصرفه نیست

برای شیشه ماشین عالیه مخصوصا اگر یک مقدار الکل هم بپاچید به شیشه

من برا پاک کردن لپتاپ و تلویزیون گرفتم خیلی خوبه بافت نرمی داره که اسیب نمیزنه

من سفارش بسته ۱۷ تایی دادم فقط یکی به دستم رسید با قیمت ۶۱ هزار تومان چه خبره به پشتیبانی هم زنگ میزنم جوابگو نیست این کلاهبرداری تو بازار دونه ایی ۶ تومانه

نظرات کاربران

دستمال خوبیه ولی برای تمیز کردن ماشین من دستمالهای دیگه ای رو پیشنهاد میکنم

سلام خیلی دستمال خوبیه من برای تمیز کردن داخل ماشین گرفتم خیلی عالیه ممنون

از کیفیتش راضی ام (نسبت به قیمتش) واسه شیشه ماشین استفاده میکنم محصول مناسبیه

من یه سری قبلا ها خریدم و عالی بود و واقعا راضی بودم و به همه توصیه میکردم بخرن ولی گمش کردم و این سری که خریدم اشتباه ارسال کردن که خب پیش میاد بالاخره و مرجوع کردم و دفعه ی بعدی باز مجددا اشتباهی ارسال کردن و منم دیگه حوصله مرجوع کردنشو نداشتم ولی اگر براتون درست بیارن پارچه اصلی رو بی نظیره خصوصا برای تمیز کردن بدنه ماشین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. حوله میکروفایبر نانو خودرو مادرز مدل 155600

حوله مایکروفایبر نانو خودرو مادرز مدل 155600

مشخصات ابزار

ابعاد 50 × 61 سانتی‌متر
تعداد در بسته‌بندی 1
مناسب برای استفاده در بدنه , داخل کابین , شیشه
سایر توضیحات – قابلیت شست‌وشو
– بسیار نرم و راحت
– پاک کننده گردو غبار
– دارای لبه ساتن برای تمیز کردن نقاط حساس
– عدم ایجاد پرز

نظرات کاربران

کیفیت بی نهایت عالی داره،مدتهاست که دارم ازش استفاده میکنم، ولی همچنان کیفیت خودش رو حفظ کرده و قدرت جذب بسیار خوبی داره

در یک کلام، اگر جنس اصلی آن را بگیرید عالی است، در پاک کردن معجزه می کند، من چندین سال قبل از دیجی گرفتم، فقط در برخورد با پوست دست هم، به پوست دست احساس خشکی می دهد. ممنون از دیجی که این امکان را میده که با اطمینان یک جنس اصلی بخریم

من بیشتر برای خشک کردن ماشین مشکی استفاده میکنم و کاملا راضی ام. فقط قبل از استفاده برای اولین بار،چند بار شستشو بدید که رد پرزهاش روی ماشین نمونه.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین دستمال جادوی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *