پرفروش ترین مدل کپسول آتش نشانی

فهرست مطالب نمایش

پرفروش ترین مدل کپسول آتش نشانی کدام است؟ موضوع این مطلب معرفی بهترین برند ها و مدل کپسول آتش نشانی است؟ برای حفظ سلامت و ایمنی خود در حوادث مختلف (از جمله آتش سوزی) ، باید امکانات و تجهیزات لازم را داشته باشید تا به موقع به این حوادث واکنش نشان دهید.

تهیه کپسول آتش نشانی نیز برای مقابله سریع با گسترش آتش و جلوگیری از آتش سوزی بسیار مناسب است. کپسول آتش نشانی نوعی کپسول اطفاء حریق است.

بسته به نوع آتش ، با اعمال فشار بر روی آتش ، ترکیبات مختلفی مانند آب ، گرد و غبار خشک ، گاز و دی اکسید کربن را آزاد می کند. وزن کپسول آتش نشانی دستی از 1 کیلوگرم تا وزنهای سنگین متغیر است به طوری که فرد می تواند به راحتی آن را حمل کند.

پرفروش ترین برند کپسول آتش نشانی

  • مارک دژ
  • مارک سپهر
  • مارک دریا
  • مارک روناک گاز خزر

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی یکی از تهجیزات ایمنی ضروری در خانه یا محل کار است که برای اطفاء حریق های کوچک یا کاهش خسارت قبل از رسیدن آتش نشانان به محل مورد استفاده قرار می گیرد.

از کپسول آتش نشانی می توان در مکان هایی مانند ساختمان ها ، کارخانه ها ، وسایل نقلیه عمومی یا وسایل نقلیه شخصی استفاده کرد. نوع و تعداد کپسول های آتش نشانی مورد نیاز در یک منطقه تحت مقررات ایمنی آن منطقه خاص تنظیم می شود.

توجه داشته باشید برای خاموش کردن آتش سوزی از هر کپسول آتش نشانی نمیتوانید استفاده کنید چرا؟ چون در واقع این کار می‌تواند آتش سوزی را بدتر و شما را به خطر جدی بیاندازد.

هر نوع کپسول آتش نشانی به یک نوع آتش سوزی اختصاص داده شده است و فقط در آن دسته قابل استفاده است. قبل از خرید کپسول آتش نشانی ، مهم است که نوع حریقی که با آن روبرو هستید را بشناسید.

معرفی انواع کلاس آتش سوزی

آتش سوزی کلاس A

از کپسول آتش نشانی کلاس A می توان برای خاموش کردن سوختن های معمول از جمله پارچه ، کاغذ و برخی از پلاستیک ها استفاده کرد. به منظور محافظت از آتش سوزی های کلاس A ، شما نیاز به جذب گرما از آب یا استفاده از پودر خشک دارید. تمام کپسول های آتش نشانی مناسب برای این نوع آتش با مثلث حاوی حرف A نشان داده شده است.

آتش سوزی کلاس B

کپسول های آتش نشانی کلاس B با حرف B مشخص شده اند و برای سوزاندن گازهای مایع قابل اشتعال مانند نفت و بنزین استفاده می شوند. اصل عملکرد این کپسول های آتش نشانی این است که آتش اکسیژن مورد نیاز برای حفظ احتراق و کنترل انتشار گازهای قابل احتراق را از دست می دهد.

آتش سوزی کلاس B

آتش سوزی کلاس C

کپسول های آتش نشانی کلاس C برای خاموش کردن آتش سوزی های تجهیزات الکتریکی باشد و ممکن است با یک دایره حاوی حرف C مشخص شوند. هنگامی که تجهیزات الکتریکی را خاموش کرده اید ، می توانید از کپسول های آتش نشانی کلاس A یا B استفاده کنید.

آتش سوزی کلاس D

کپسول آتش نشانی کلاس D برای مقادیر زیادی فلزات قابل احتراق طراحی شده است. این نوع کپسول های آتش نشانی به خاموش کننده هایی نیاز دارند که با فلز مذاب واکنش نشان نمی دهند و در داخل ستاره با D مشخص شده اند. پنج پر قابل تشخیص هستند.

انواع کپسول های آتش نشانی براساس موارد استفاده در آن

انواع کپسول های آتش نشانی

کپسول های حاوی آب

کپسول آتش نشانی آب پایه ای برای اطفای حریق فرش و مبلمان مناسب است. با این حال ، در شرایطی که قصد خاموش کردن مایعات قابل اشتعال یا روغن های آشپزی را دارید ، آنها خطرناک هستند و به هیچ وجه توصیه نمی شوند.

جای مناسب برای نگهداری این نمونه کپسول اتاق خواب و اتاق نشیمن است، به ویژه اگر سیگار می کشید. اما کپسول های حاوی آب برای آشپزخانه اصلا انتخاب مناسبی نیست.

کپسول های حاوی کف

این نوع کپسول آتش نشانی بیشتر برای مایعات قابل اشتعال مانند نفت ، بنزین و غیره مناسب است. اما برای آشپزخانه ها و آتش سوزی هایی که به دلیل اتصال برق قابل استفاده نیستند. توصیه می شود این تجهیزات پارکینگ کارآمد را در خانه خود قرار دهید.

کپسول های CO2

این کپسولها برای مایعات قابل اشتعال و آتش سوزی ناشی از برق بسیار موثر و کارآمد هستند. اما برای استفاده در آشپزخانه یا مبلمان با روکش چرم مناسب نیست.

کپسول های پودر خشک

این کپسول برای کنترل آتش های بزرگ در خانه استفاده می شود. از این نوع کپسول می توان به راحتی برای خاموش کردن هرگونه بافت ، چوب ، مایعات قابل اشتعال ، گازهای قابل اشتعال و آتش سوزی ناشی از برق استفاده کرد.

البته باید توجه داشت که این نوع کپسول نمی تواند در آشپزخانه ها و آتش سوزی هایی که از چربی ها و روغن های خوراکی سرچشمه گرفته اند استفاده شود و با این وجود شما باید از وسیله دیگری برای خاموش کردن آتش آشپزخانه خود استفاده کنید.

کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده

کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده برای اطفاء حریق مبلمان چرمی و روغن پخت و پز استفاده کرد. اما باید مراقب باشید ، زیرا استفاده از این کپسول ها برای اطفای حریق ناشی از برق یا گازهای قابل احتراق خطرناک است. توصیه می شود این کپسول را در آشپزخانه یا اتاق نشیمن خود قرار دهید و در پارکینگ خانه قرار ندهید.

پتو های مخصوص خاموش کردن آتش

پتو های مخصوص خاموش کردن آتش بسیار کارآمد در آشپزخانه ها و آتش سوزی های متمرکز و حجم کم استفاده می شود. این پتو کارآمد سریعترین راه برای خاموش کردن آتش های کوچک است. همچنین می تواند برای خاموش کردن افرادی که لباس هایشان آتش گرفته است استفاده شود.

کپسول های مورد تایید آتش نشانی کدام است؟

کپسول آتش نشانی با مارک های مختلف با کیفیت های مختلف به فروش می رسد. مارک های کپسول آتش نشانی که می توانند گواهینامه استاندارد و تأییدیه لازم را از مرکز استاندارد و تحقیقات ایران دریافت کنند ، معمولاً از کیفیت خوبی برخوردار هستند و همچنین توسط سازمان آتش نشانی شناخته می شوند. لیستی از شرکت هایی که دارای این استانداردها هستند در وب سایت رسمی سازمان آتش نشانی یافت می شود.

کلیه قطعات و تجهیزات کپسول آتش نشانی توسط سازمان آتش نشانی آزمایش شده است. در صورت مطابقت با استانداردهای مورد نیاز ، تأییدیه اخذ می شود و نام تجاری در وب سایت رسمی سازمان آتش نشانی منتشر می شود. تأیید سازمان آتش نشانی نشانه کیفیت محصولات مارک دار آن است.

لیست قیمت روز کپسول آتش نشانی (قیمت امروز)

1. کپسول آتشنشانی CO2 دژ ظرفیت 6 کیلوگرم

کپسول آتشنشانی CO2 دژ ظرفیت 6 کیلوگرم

بهترین کپسول آتش نشانی

خوب و عالی فقط نمیدونم چرا هزینه حمل دریافت از من. سفارشم بالای دو میلیون بود کارایی،قیمت،کیفیت مناسب است این مدل کپسولها بعد از ۵ سال معمولا نیاز به شارژ دارند

دوتا برای شرکت گرفتم. ظاهرش مثل اکثر کپسولاس. کارایی هم امیدوارم هیچوقت نیاز نشه نسبت به سایرین 6 کیلو واقعی هست و قیمتشم خوب

خیلی خوب و با قیمت مناسب با سلام ..من این کپسول رو خریدم بعد از اتمام تاریخ شارژ بردم برا شارژ مجدد گفتن که بخاطر اینگه شیر آن کمک میباشد قابل شارژ نمی‌باشد و چون گلویی آن کوچک میباشد قابل تعویض نیست…

بهترین برند کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی نوعی کپسول آتش نشانی است. این دستگاه جزء کپسول های آتش نشانی قابل حمل دستی است و با توجه به نوع آتش، ترکیبات مختلفی مانند آب، گرد و غبار و گاز، دی اکسید کربن تحت فشار بر روی آتش رانده می شود.

برند معتبری هست و قیمت مناسبی هم داره… ضمنا نازل شیپوری هم همراهش هست ولی برای بعضی برندهای دیگه نداره

با سلام ارتفاع دقیق بدون شیر بالاش. یعنی تا انتهای قرمز رنگ کپسول چقدر هست؟ و قطر کپسول چقدر هست؟ برای زیر آکواریوم میخام جا بشه متاسفانه چرا داخل مشخصات هیچ طول و عرض و ارتفاعی نوشته نشده!!

بهترین مارک کپسول آتش نشانی

من برای دفتر کار نیاز داشتم ۶ کیلوگرم بود اما حیف که عقربه ندارد و کارت گارانتی همراه نبود من برای مغازه گرفتم ظاهرا که سالم هستش امیدوارم هیچوقت مورد استفاده کسی نشه

کپسول مثل کپسول های CO2 دیگه، عقربه نداره و پر بودنش رو با وزن کردن باید سنجید. وزن این کپسول پس از تماس با شرکت و خدمات، باید حدودا 14، 15 کیلو باشه که بود. کارت شارژ رو دیجی کالا نفرستاده بود، اما سال و ماه ساخت به صورت حک شده، 2021/3

بود. به صورت نوشته، هم زده شده بود سال ساخت 99 و 400 ولی ماه رو نزده بود. مجموعا در صحبت با شرکت و با توجه به نوشته ها، تاریخ ساخت، اسفند 99 و به نظر، بدون مشکل هست.

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 7.8 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات – فشار کاری: 35 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
– قابلیت شارژ: دارد
– پایه: دارد
– دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
– جهت استفاده در آتش سوزی های ناشی از جریان الکتریسته

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. کپسول آتشنشانی CO2 دژ ظرفیت 4 کیلوگرم

کپسول آتشنشانی CO2 دژ ظرفیت 4 کیلوگرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 4.8 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 4 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات – فشار کاری: 35 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
– قابلیت شارژ: دارد
– پایه: دارد
– دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
– جهت استفاده در آتش سوزی های ناشی از جریان الکتریسته

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. کپسول آتش نشانی صدف مدل A-60 وزن 6 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی صدف مدل A-60 وزن 6 کیلوگرم

بهترین مارک کپسول آتش نشانی خودرو

خوب بود شارژ و پایه ام داشت ولی پیچ باید خودت بگیری خیلی خوب بود فقط معلوم نیست کی شارژ شده

چهار عدد برای آپارتمان خریداری کردیم ،از واجبات آپارتمان است و سایز خوبی هم دارد و پایه دیواری دارد و قیمت هم نسبت به جاهای دیگر مناسب تر بود

با اولین و کم ترین فشار ممکن روی اهرم برای امتحان کردن ، یه قسمت فلزی باریک زیر اهرم داره ، که اهرم روی اون فشار میاره و اون شکست و غیر قابل استفاده شد !! اگر عکسمو دیجی بذاره ، قسمتی که توی عکس با فلش مشخص کردم شکست

بهترین کپسول آتش نشانی خودرو

تولیدش 1400 هست و استانداردها ولی متاسفانه شارژ نداشت که باعث شد برای شارژش پول بدم و وقت بزارم که این مسئله مزایای خرید اینترنتی رو از بین میبره

حرف ندارد شارژ کامل پایه روی دیواری خوب ووزن عالی خیلی ضربه خورده بود و زندگی زیادی داشت فقط خدا کنه پر باشه

کپسول خوبیه و شارژ هم کمی بیشتر از نرمال داشت و پایه نگهدارنده برای دیوار هم داشت.

کپسول آتش نشانی دیجی کالا

انقدر خوب است که در یک کلام عالی خوبه در کل همیشه باید دم دست باشه برای اینکه خدایی نکرده اگر اتفاقی پیش اومد‌ بتونی اون رو خاموش کنی

محصول خوبیه و برا هر خونه ای لازمه من که ازش استفاده نکردم فقط تنها موردی که داره شیلنکش کوچیه

بعضی ها فقط پول برندشونو میگیرن این کپسول واقعا عالیه

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 9 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات – بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
– فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
– قابلیت شارژ: دارد
– پایه: دارد
– دمای نگهداری: از 10- تا 40+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. کپسول آتش نشانی سپهر مدل A143 وزن 3 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی سپهر مدل A143 وزن 3 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی مورد تایید سازمان آتش نشانی

کپسول رو برای ماشین تهیه کردم بنظرم کپسول باید ۳کیلو باشه چون کارایی مهم هست نه اندازه شاید یه مقدار بزرگ باشه ولی حداقل سریع تموم نمیشه

در بین کپسول های آتش نشانی کپسول های آتش نشانی حاوی پودر اطفای حریق فشرده در اطفای شعله بسیار موثر هستند. این کپسول ها در وزن های مختلف در بازار موجود هستند.

کپسول آتش نشانی پودر و گاز

کپسول کپسول آتش نشانی 3 کیلوگرمی ساخت شرکت سپهر یکی از این محصولات است. این شرکت این محصول را به فشارسنج کوچک مجهز کرده است. برای استفاده از این محصول کافی است سوئیچ را بردارید و خروجی کپسول را به سمت شعله های آتش هدایت کنید.

سپس دسته را فشار داده و مسیر اسپری گرد و غبار را تمیز کنید. وزن این محصول 4.6 کیلوگرم است و امکان حمل و استفاده برای همه وجود ندارد. اما عملکرد این دستگاه کنترل شعله در زمان کمتر است. روی بدنه این کپسول یک قطعه فلزی کوچک وجود دارد که می توانید از آن برای نصب کپسول روی دیوار استفاده کنید.

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 4.6 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 3 کیلوگرم
نوع نازل ثابت
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 0-5 کیلوگرم
فشار کاری: 15 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: ندارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. کپسول آتش نشانی سپهر مدل 1 وزن 1 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی سپهر مدل 1 وزن 1 کیلوگرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 2 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 1 کیلوگرم
نوع نازل ثابت
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 10-15 کیلوگرم
فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
دارای پودر خشک BC
نیروی محرکه: گاز ازت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. کپسول آتش نشانی سپهر سه کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی سپهر سه کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 4.6 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 3 کیلوگرم
سایر توضیحات فشار کاری: 15 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
کپسول پودری 3 کیلویی
نگهداری در دمای بین 15- تا 50 درجه‌ی سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. کپسول آتش نشانی سپهر 6 کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی سپهر 6 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 8 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
کپسول پودری 6 کیلویی
نگهداری در دمای بین 15- تا 50 درجه‌ی سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. کپسول آتش نشانی سپهر 4 کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی سپهر 4 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 5.4 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 4 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 15 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
کپسول پودری 4 کیلویی
نگهداری در دمای بین 15- تا 50 درجه‌ی سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. کپسول آتش نشانی روناک گاز خزر مدل 6 وزن ۶ کیلوگرم

کپسول آتش نشانی روناک گاز خزر مدل 6 وزن ۶ کیلوگرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 8 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
دارای پودر خشک BC
نیروی محرکه: گاز ازت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 1.94 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 1 کیلوگرم
پایه دارد
سایر توضیحات فشار کاری: 14 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
کپسول پودری 1 کیلویی
دارای پایه پلاستیکی جهت نصب روی دیوار یا داخل خودرو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. کپسول اتش نشانی دژ دو کیلوگرمی

کپسول اتش نشانی دژ دو کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 3.3 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 2 کیلوگرم
پایه دارد
سایر توضیحات فشار کاری: 14 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
پایه: دارد
کپسول پودری 2 کیلویی
دارای پایه‌ی فلزی جهت نصب روی دیوار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. کپسول آتش نشانی دریا مدل b-377 وزن 2 کیلو گرم

کپسول آتش نشانی دریا مدل b-377 وزن 2 کیلو گرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 4 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 2 کیلوگرم
نوع نازل ثابت
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 0-5 کیلوگرم
فشار کاری: 15 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. کپسول آتش نشانی دریا مدل A-346 وزن 2 کیلو گرم

کپسول آتش نشانی دریا مدل A-346 وزن 2 کیلو گرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 4 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 2 کیلوگرم
نوع نازل ثابت
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
کپسول از نوع پودر و گاز می باشد که نیروی محرکه آن گاز ازت می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. کپسول آتش نشانی دریا مدل A-345 وزن 6 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی دریا مدل A-345 وزن 6 کیلوگرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 9 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: ندارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. کپسول آتش نشانی دریا مدل A-344 وزن 1 کیلو گرم

کپسول آتش نشانی دریا مدل A-344 وزن 1 کیلو گرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 2 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 1 کیلوگرم
نوع نازل ثابت
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
قابلیت شارژ: دارد
پایه: ندارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. کپسول اتش نشانی پودری دژ 12 کیلوگرمی

کپسول اتش نشانی پودری دژ 12 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 15 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 12 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
دارای پودر خشک BC
دارای استاندارد ISO9001:2008
نیروی محرکه: گاز ازت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. کپسول اتش نشانی پودری دژ 6 کیلوگرمی

کپسول اتش نشانی پودری دژ 6 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 8.1 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
دارای پودر خشک BC
دارای استاندارد ISO9001:2008
نیروی محرکه: گاز ازت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. کپسول اتش نشانی پودری دژ 4 کیلوگرمی

کپسول اتش نشانی پودری دژ 4 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 5.2 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 4 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. کپسول اتش نشانی پودری دژ 3 کیلوگرمی

کپسول اتش نشانی پودری دژ 3 کیلوگرمی

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 0.43 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 0.3 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات فشار کاری: 25 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 15- تا 50+ درجه سانتی‌گراد
رای اطفای حریق ناشی از فرآورده های نفتی ، گاز و مایعات قابل اشتعال

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. کپسول آتش نشانی پودر و گاز سپهر کد P123 وزن 6 کیلوگرم

کپسول آتش نشانی پودر و گاز سپهر کد P123 وزن 6 کیلوگرم

مشخصات ابزار

فشار سنج دارد
وزن کپسول 6 کیلوگرم
وزن ماده ضد آتش 6 کیلوگرم
نوع نازل شلنگ
سایر توضیحات بازه وزن ماده ضد آتش: 5-10 کیلوگرم
نوع نازل: شلنگ
فشار کاری: 17 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
قابلیت شارژ: دارد
پایه: دارد
دمای نگهداری: از 10- تا 40+ درجه سانتی‌گراد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست قیمت کپسول آتش نشانی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *