بهترین جعبه کمک های اولیه

بهترین مدل جعبه کمک های اولیه دیواری ، هلال احمر ، کوهنوردی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین جعبه کمک های اولیه هلال احمر ، دیواری و کوهنوردی است، امروزه سلامت کارکنان در جامعه و شرکتها ، سازمانها ، کارخانه ها و کارگاههای دارای تجهیزات کمکهای اولیه بسیار مهم است و همچنین نصب وسایل کمکهای اولیه برای همه مکانها ضروری است. این جعبه دارای تمام جعبه های کمک های اولیه بوده و مجهز است.

این محصول قابل نصب بر روی دیوار است و می توانید موارد دیگری را به تجهیزات این جعبه اضافه کرده و در صورت تمایل در آن قرار دهید. وقتی مشغول فعالیت ها و کارهای روزانه هستید ، سلامت شما بسیار مهم است. هنگامی که مجروح می شوید ، باید بهترین واکنش را برای جلوگیری از خونریزی و عفونت زخم نشان دهید.

ویژگی ها و ضرورت خرید جعبه کمک های اولیه چیست؟

خرید جعبه کمک های اولیه

لازم به ذکر است که وجود جعبه کمک های اولیه به انجام اقدامات مناسب و حیاتی در هنگام حادثه کمک می کند. از طرفی وزن مناسب و کم این دستگاه های کاربردی امکان نصب آسان و بدون درد بسیاری از سطوح به روش دلخواه را ممکن می سازد. بدون شک وقوع حوادث و سوانح بزرگ و کوچک جزء لاینفک و اجتناب ناپذیر زندگی بشر است.

در صورت وقوع این حوادث ، انجام اقدامات و مداخلات لازم می تواند جان افراد را نجات دهد. این امر با توجه به ابزار و تجهیزات لازم به بهترین وجه به دست می آید. بر این اساس ، استفاده از جعبه کمک های اولیه گامی موثر در جهت دستیابی به این هدف مهم تلقی می شود.

بدون اغراق ، وجود این جعبه در شرایط اضطراری و بحرانی مانند تصادفات ، آتش سوزی ها ، زلزله ها و سیل ها را می توان یک نیروی قلبی و یک راه حل مفید دانست. معمولاً در ساخت و تولید جعبه های کمک های اولیه از مواد با کیفیت بالا استفاده می شود.

بر این اساس ، این محصول از دوام و مقاومت قابل توجهی در برابر شرایط و عوامل محیطی برخوردار است. جادار و با فضای کافی ، کیفیت بالا ، کاربردی و کارآمد و همچنین سهولت حمل و نقل و جابجایی ، از دیگر ویژگی های مهم این محصول است.

مزایای استفاده از جعبه کمک های اولیه

کاهش آسیب های احتمالی به مصدوم یکی از مهمترین مزایای استفاده از جعبه کمک های اولیه است. بر این اساس ، در پرتو وجود این محصول ، در صورت بروز حادثه در اسرع وقت و بدون تاخیر ، ممکن است مداخلات پزشکی لازم و ضروری تا زمان رسیدن نیروهای امدادی انجام شود.

تسریع در روند بهبود یکی دیگر از مزایای موثر جعبه کمک های اولیه است. با درمان مناسب ، صدمات و عوارض جدی ، می توان از پیشرفت ضایعات و حتی مرگ قربانی جلوگیری کرد.

همچنین با در نظر گرفتن اقدامات روحی و جسمی می توان رنج مجروحان را به حداقل رساند. کمک به بهبود وضعیت مجروحان ، تسریع در انتقال بیمار به مراکز درمانی و زنده شدن مرگ از دیگر مزایای داشتن جعبه کمک های اولیه است.

قیمت کیف کمک های اولیه چند است؟

قیمت جعبه کمک های اولیه ارزان و مناسب برای همه افراد است. با توجه به نیاز به داشتن جعبه کمک های اولیه در هر خانه و قیمت مناسب و ارزان آن ، می توانید به راحتی انواع مدل های موجود را مشاهده کرده و خرید. جنس کیسه های برزنت ضد آب و محکم است و به دلیل رطوبت و شرایط نامناسب به محتویات آسیبی نمی رساند.

همچنین انواع مختلفی از جعبه ها با اندازه های مختلف و با کاربردهای متفاوت برای استفاده در خانه ، خودرو ، شرکت ها ، سازمان ها و جاهای دیگر وجود دارد. بهترین و مناسب ترین قیمت برای جعبه کمک های اولیه را از داخل سایت انتخاب و خرید کنید.

نگهداری محتویات کمک های اولیه

نکات مهم در مورد نگهداری محتویات کمک های اولیه

1. اول از همه ، شما باید به تاریخ انقضای داروها توجه کنید. لازم نیست این کار را هر روز انجام دهید. هر شش ماه یک بار ، کل سابقه داروهای موجود در جعبه کمک های اولیه را مرور کنید ، داروهای تاریخ مصرف را دور بریزید و داروها جدیدی را جایگزین کنید.

2. جعبه کمک های اولیه را در دمای 20 تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری کنید. بهتر است چراغ قوه را در جعبه کمک های اولیه قرار دهید ، اما باتری ها را تا زمانی که از آنها استفاده می کنید بردارید و هنگام برنامه ریزی برای سفر آنها را مجدداً قرار دهید.

3. اگر از داروهای موجود در جعبه کمک های اولیه استفاده کرده اید ، آنها را فوراً عوض کنید تا در سفرهای آتی دچار نقص یا نقص نشوید.

4. لیستی از همه مواردی که ذکر کردیم روی یک تکه کاغذ تهیه کنید و قبل از سفر وسایل موجود در جعبه کمک های اولیه را دوباره بررسی کنید. همچنین می توانید نقشه هایی مانند ناوبری و یافتن مسیرهای کوهنوردی را در جعبه کمک های اولیه قرار دهید.

5. با تداخلات دارویی آشنا شوید. به عنوان مثال ، افرادی که ناراحتی معده یا خونریزی از معده دارند ، نباید از قرص هایی مانند آسپرین استفاده کنند که باعث رقیق شدن خون و افزایش خونریزی می شود. بنابراین ، تمام داروها را با دقت در جعبه کمک های اولیه قرار دهید و استثنائاتی قائل شوید.

6. هرگز این جعبه را در دسترس کودکان قرار ندهید ، زیرا داروها و لوازم جانبی موجود در آن به کودک آسیب می رساند. از آنجا که داخل جعبه شلوغ است ، کودک شما بیشتر در مورد وسایل موجود در آن کنجکاو می شود. بنابراین تا جایی که می توانید آن را دور از دسترس نگه دارید.

7. از طرف دیگر ، هر نوع دارویی را که در جعبه ای با برچسب بزرگ روی آن قرار داده اید بنویسید تا از داروی اشتباه به جای داروی دیگری که اثرات جبران ناپذیری خواهد داشت استفاده نکنید. همچنین برای راحتی ، می توانید نام فردی را که داروی خاص او روی بطری دارو است بنویسید.

لیست قیمت جعبه کمک های اولیه دیواری ، هلال احمر ، کوهنوردی

1. جعبه کمک های اولیه الماس مدل Professional Emergency

جعبه کمک های اولیه الماس مدل Professional Emergency

محتویات جعبه کمک های اولی

ممنون بابت این کیف کمکهای اولیه کامل کامل خوبه برای وقت های ضروری عالیه در کل خوبه، میشه یه سری چیزا رو بهش اضافه کرد

برند کیف با چیزی که نوشته شده بود متفاوت بود. اما از نظر ظاهر همون بود و موارد همگی داخلش بودن. اما برند پد ها و باند چینی هست و شخصا نمیتونم اطمینان کنم بهشون

خوبه ولی به نسبت بیرون گرونتره من چون کد تخفیف داشتم گرفتم پکیج عالییه ،خودتون هم میتونید چند قلم چیز اضافه کنید

قیمت جعبه کمک های اولیه

یه جعبه کمک های اولیه زیبا و جمع و جور با حداقل نیازمندی ها برای استفاده ضروری درون ماشین تنها چیزی ک نبود و باید بهش اضافه میشه بتادین بود

هر چیزی که لازمه رو داره کیفیتش خوبه محتوای زیاد خوبه برا مسافرت تو ماشین کوله عالیه .

من برای سفر گرفتم، ابعادش طوریه که حتی تو داشبورد جا میشه در عین حال لوازمش به طور نرمال کامله

چک لیست جعبه کمک های اولیه

عالیه و کامل بدون هیچ مشکلی و کم و کسری رسید دستم خوبه خودتون هم میتونید چند تا چیز دیگه هم اضافه کنید

از خریدم راضی بودم فقط چند تا چیز کم داشت که خودم اضافه کردم تقریبا خوب بود ولی خیلی جمع و جور کوچک بود ولی بد نبود

کیف خیلی خوب و کاملیه البته برای تو خونه یا ماشین نه استفاده حرفه ای ،خیلی کوچک هست اصلا اندازش بزرگ نیست من میخواستم وسایل دیگه داخلش بذارم ،اشتباه کردم اینو گرفتم

محتویات جعبه کمک های اولیه خانگی

کیفیتش خوبه و همه چی داخلش داره. ولی تعدادشون خیلی کم است. خیلی لازمه هر خونه ای مخصوص برای مسافرت

یسری لوازم کم داره و میشه کاملش کرد. ولی نسبت به سایز کوچیکش خوبه. من برای تو ماشین گرفتم، همه وسایل رو داشت فقط تعدادشون کمتر بود

خیلی عالی و کاربردی برای مسافرت و کمپ و کوهنوردی سایز عالی برای داخل کوله ، مناسب برای کوهنوردی و طبیعتگردی چون حجمش کم وسایل داخلشم بد نیست ، چراغ قوش که عالی اگه کیفیتش همینجوری بمون بدون باطری و چراغ شارژی دستی

مشخصات ابزار

ابعاد 20*12*8 سانتی‌متر
وزن 0.200 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , پنس , گاز استریل , شریان بند , باند کشی , باند زخم , چسب باند , پد الکلی , سوت , سنجاق قفلی , بروشور آموزشی , پتوی نجات , دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای , چراغ قوه , کمپرس یخ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. جعبه کمک های اولیه حفاظ ابزار مدل 1207

جعبه کمک های اولیه حفاظ ابزار مدل 1207

محتویات جعبه کمک های اولیه هلال احمر

بسیار عالی و محکم و مناسب خانواده های پرجمعیت و متوسط

به جای کالایی که ۲۴۰۰۰۰ تومان قیمت داشت و من آن را سفارش دادم ، کالایی را برای من ارسال کردند که شاید صد هزار تومان هم ارزش نداشت و اندازه خیلی کوچک تر از آن کالایی که من سفارش دادم داشت و اصلا مشابه هم نبود ، و من کاملا ناراضی هستم از فروشنده این کالا.

کیفیت خوبی دارد و مرتب می باشد ولی قیمت به نسبت بالایی داره من واسه خونه خریدم، کلا خوبه فقط به نظرم قیمتش بالاست برای شرکت خریداری شده.پلاستیک سخت

هستش.خوبه

مشخصات ابزار

ابعاد 14×22×37 سانتی‌متر
وزن 0.6 کیلوگرم
سایر توضیحات – دارای پیچ ورول پلاک جهت نصب آسان
– مقاوم
– جنس : ABS
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , گاز استریل , بتادین , باند کشی , باند زخم , پد الکلی , پنبه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. جعبه کمک های اولیه کاسپین مدل first

جعبه کمک های اولیه کاسپین مدل first

عکس جعبه کمک های اولیه

کیفیت افتضاحی داره ، درش به بدنه چسبیده بود اگر داخل جعبه بتادین کوچک هم بود عالی میشد

چسبش خراب بود خیلی کوچک و دکوری داخل شکم چیزی نداشت در هر ماشینی لازم میشود

من برای همراه در وسیله نقلیه خریدم زیبا همراه با اندکی وسایل : چسب زخم بانداژ کوچک گاز استریل باند

خرید جعبه کمک های اولیه هلال احمر

خوبه جا داره اگه خواستین چیزای دیگه هم اضافه کنید ولی ماسک تنفسی نداشت این جعبه رو بخاطر ماسک خریدم ولی ماسک تو جعبه نبود

من از یک جای دیگه این رو تهیه کردم کمی بزرگ و جادار و روش هم پوست پوست شده من راضیم

مشخصات ابزار

ابعاد 21*16*7 سانتی‌متر
وزن 400 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , چسب زخم , دستکش , گاز استریل , باند زخم , چسب باند

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. جعبه کمک های اولیه کد 03

جعبه کمک های اولیه کد 03

مشخصات ابزار

ابعاد 4.5×9.5×12.5 سانتی‌متر
وزن 0.55 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , پنس , گاز استریل , باند زخم , دستکش لاتکس , پد الکلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. جعبه کمک های اولیه لوتوس مدل سبلان

جعبه کمک های اولیه لوتوس مدل سبلان

مشخصات ابزار

ابعاد 38×24×12 سانتی‌متر
وزن 1.5 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , گاز استریل , باند کشی , باند زخم , پد الکلی , پنبه , پیچ و رول پلاک , دستمال کاغذی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. جعبه کمک های اولیه مدل 01

جعبه کمک های اولیه مدل 01

مشخصات ابزار

ابعاد 34x12x44 سانتی‌متر
وزن 2.2 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , چسب زخم , دستکش , پد چشمی , گاز استریل , بتادین , باند کشی , باند زخم , چسب باند
پد الکلی , تیغ بیستوری , سرنگ , پنبه , بروشور آموزشی , گاز وازلینه
ضد حساسیت , باند دور بافت , پانسمان آماده , چسب حلقه ای , دستمال کاغذی
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ جنس جعبه فلزی
محکم و بادوام
قابل نصب بر روی دیوار
پایه ثابت برای قرار دادن وسیله
قابل استفاده در کارخانه ها،مدارس،منازل،اداره ها،مجتمع های مسکونی و تجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. جعبه کمک های اولیه مدل 47901

جعبه کمک های اولیه مدل 47901

مشخصات ابزار

ابعاد 40*30*100 سانتی‌متر
وزن 1.5 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , دستکش , گاز استریل , باند زخم , چسب باند , پد الکلی , پنبه , چسب حلقه ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. جعبه کمک های اولیه مدل F70

جعبه کمک های اولیه مدل F70

مشخصات ابزار

ابعاد 32×13×17 سانتی‌متر
وزن 0/65 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. جعبه کمک های اولیه هارتمن کد 06

جعبه کمک های اولیه هارتمن کد 06

مشخصات ابزار

ابعاد 8.5x17x25 سانتی‌متر
وزن 0.805 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , پنس , گاز استریل , دستکش لاتکس , پد الکلی , بروشور آموزشی
گاز وازلینه , پتوی نجات , دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ پانسمان آماده شکل پذیر-باند سوختگی-باند محکم کننده -گوش پاک کن- لیست محتویات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. جعبه کمک های اولیه

جعبه کمک های اولیه

مشخصات ابزار

ابعاد 13 × 17 × 33 سانتی‌متر
وزن 0.7 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , دستکش , گاز استریل
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ – جعبه‌ی دو طبقه‌ی کمک‌ها اولیه
– داری سینی قابل حمل
– سایر اقلام همراه: باند و پنبه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. کیف کمک های اولیه بی تی بی مدل 1120

کیف کمک های اولیه بی تی بی مدل 1120

مشخصات ابزار

ابعاد 29x25x8 سانتی‌متر
وزن 0.72 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , چسب زخم , پنس , پد چشمی , گاز استریل
بتادین , باند کشی , چسب باند , دستکش لاتکس , پد الکلی
تیغ بیستوری , پنبه , سوت , سنجاق قفلی , گاز وازلینه
چسب ضد حساسیت , باند دور بافت , آتل انگشتی
ایروی , سرجی فیکس سر , قیچی , چسب حلقه ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. کیف کمک های اولیه رویال

کیف کمک های اولیه رویال

مشخصات ابزار

ابعاد 29 × 25 سانتی‌متر
وزن 0.72 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , دستکش , گاز استریل , باند کشی , چسب باند
پد الکلی , تیغ بیستوری , پنبه , سوت , سنجاق قفلی
گاز وازلینه , باند دور بافت , پتوی نجات , پانسمان آماده
آتل انگشتی , سرجی فیکس سر , دستمال سه گوش
قیچی , پد چشمی , چسب حلقه ای , چراغ قوه
سایر توضیحات – دارای کیف با جنس برزنت با یک جیب بیرونی و یک محفظه‌ی اصلی
– دارای نوار شب رنگ روی کیف

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. کیف کمک های اولیه سبلان مدل کمری

کیف کمک های اولیه سبلان مدل کمری

مشخصات ابزار

ابعاد 20 × 14 سانتی‌متر
وزن 0.3 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , دستکش , گاز استریل
باند کشی , باند زخم , پد الکلی , پنبه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. کیف کمک های اولیه کد 04

کیف کمک های اولیه کد 04

مشخصات ابزار

ابعاد 57x13x13 سانتی‌متر
وزن 2190 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , گاز استریل , باند زخم , دستکش لاتکس
پد الکلی , سوت , بروشور آموزشی , گاز وازلینه
پتوی نجات , دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای , چراغ قوه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. کیف کمک های اولیه کد SAM1

کیف کمک های اولیه کد SAM1

مشخصات ابزار

ابعاد 26x22x5 سانتی‌متر
وزن 0.3 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ گاز استریل , باند زخم , پد الکلی , پنبه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. کیف کمک های اولیه مدل 01

کیف کمک های اولیه مدل 01

مشخصات ابزار

ابعاد 38x24x18 سانتی‌ متر
وزن 1.5 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , چسب زخم , گاز استریل , بتادین
باند کشی , پد الکلی , پنبه , باند دور بافت
سایر توضیحات دارای کیف برزنتی با 2 محفظه جداگانه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. کیف کمک های اولیه مدل 2

کیف کمک های اولیه مدل 2

مشخصات ابزار

ابعاد 10 × 30 × 41 سانتی‌متر
وزن 1.4 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , پنس , دستکش , گاز استریل , بتادین
باند کشی , پد الکلی , تیغ بیستوری , پنبه , سوت
گاز وازلینه , باند دور بافت , آتل انگشتی
دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای , کمپرس یخ
سایر توضیحات قابل حمل
کیف دارای دو محفظه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. کیف کمک های اولیه مدل EM03

کیف کمک های اولیه مدل EM03

مشخصات ابزار

ابعاد 40x50x30 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ ماسک , چسب زخم , گاز استریل , بتادین
باند کشی , پد الکلی , پنبه , باند دور بافت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. کیف کمک های اولیه مدل empt12

کیف کمک های اولیه مدل empt12

مشخصات ابزار

ابعاد 38*24*18 سانتی‌متر
وزن 1 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ فاقد محتویات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. کیف کمک های اولیه هارتمن کد 02

کیف کمک های اولیه هارتمن کد 02

مشخصات ابزار

ابعاد 13x7x21 سانتی‌متر
وزن 515 کیلوگرم
جعبه کمک های اولیه شامل چیست؟ چسب زخم , پنس , گاز استریل , باند زخم , چسب باند
دستکش لاتکس , پد الکلی , بروشور آموزشی , گاز وازلینه
پتوی نجات , دستمال سه گوش , قیچی , چسب حلقه ای
سایر توضیحات پانسمان آماده شکل پذیر-باند سوختگی
باند محکم کننده-گوش پاک کن- لیست محتویات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین جعبه کمک های اولیه

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *