راهنمای خرید لوازم تزئینی ماشین

راهنمای خرید لوازم تزئینی ماشین بهترین لوازم تزئینی ماشین کدام است؟ موضوع این مقاله بررسی لوازم تزئینی ضروری و غیرضروری برای ماشین صفر و کارکرده است، ساخت و طراحی هر خودرو با سلیقه هر فردی مطابقت ندارد، بنابراین صاحبان خودرو می خواهند ظاهر خودروی خود را بر اساس سلیقه و ترجیحات خود تغییر دهند.

بهترین برند های ایرانی و خارجی که در این زمینه فعالیت میکنند لوازم جانبی خودروهای لوکس و اسپرت برخی از لوازم جانبی هر خودرو را در طرح ها و مدل های مختلف به فروش می رسانند تا افراد بتوانند و لوازم جانبی خودروهای اسپرت خود را با لوازم جانبی جایگزین کنند.

در این راستا قسمت های مختلف خودرو تغییر خواهد کرد.این تغییرات ممکن است به سمتی برود که ظاهر کلی خودرو دیگر شبیه خودروی تولیدی کارخانه نباشد و قدرت تشخیص مدل خودرو در نگاه اول را داشته باشد. برای دیگران سخت است

امروزه مردم خواهان یک مدل خودروی لوکس و مقرون به صرفه هستند و این خودرو بزرگتر از خودروهای دیگر به نظر می رسد، اما هیچ روشی برای خرید آن وجود ندارد و می خواهند با استفاده از لوازم تزئینی ماشین آن را شبیه خودروی خود کنند.

انواع لوازم تزئینی ماشین

کفپوش سه بعدی خودرو

کفپوش سه بعدی خودرو

کف خودرو یکی از مهم ترین قسمت های خودرو است و برای جلوگیری از پوسیدگی یا کثیفی از کفپوش استفاده می شود.

کفپوش سه بعدی خودرو یکی از مهم ترین تجهیزات خودرو است که برای پوشش کف داخل خودرو استفاده می شود، از این رو به آن کفپوش خودرو می گویند.

رنگ، طرح و نوع کفپوش سه بعدی مهم است. یک کفپوش خوب می تواند ظاهری چشم نواز در داخل خودرو ایجاد کند. هنگام خرید کفپوش سه بعدی ماشین باید ویژگی های انواع آن ها را بشناسید تا نقاط ضعف و مزایای هر کدام را برای انتخاب درست و مناسب درک کنید.

کفپوش سه بعدی اتومبیل در سبک های سه بعدی و انعطاف پذیر برای انواع خودروها با مدل‌ها و برندهای بابل، سانا، هایکو، بی‌ ام‌ و و دیگر برندهای معروف ساخته شده‌اند.

خرید اینترنتی کفپوش سه بعدی خودرو

نظم دهنده داخل خودرو

نظم دهنده داخل خودرو

وقتی درب صندوق عقب برخی از خودروها را باز می کنید با نبردی دردناک با آچار و پیچ گوشتی روبرو می شوید که در وجود جعبه خالی روغن ترمز و بطری های پر و خالی آب با لاستیک زاپاس و هزار چیز دیگر درهم تنیده اند می کنند.

خرید نظم دهنده داخل خودرو با باما نگهداری وسایل را آسان می کند، بنابراین اگر به فضایی برای قرار دادن وسایل دیگر در پشت ماشین نیاز دارید، این مشکلی ایجاد نمی کند. بیرون از منزل بودن برای زمانی که در سفر می گذرانید عالی است.

اگر توجه کرده باشید، اکثر خودروها صندوق عقب بزرگی دارند، بنابراین به راه حلی نیاز خواهید داشت که فضای بیشتر و تراز بهتری داشته باشد. انواع مختلفی از جعبه و کیف برای سفارش در خودروهایی وجود دارد که قیمت آنها بر اساس جنسیت متفاوت است.

بسته به سلیقه و ترجیح خود باید از بین مدل های مختلف ابزار تعمیر خودرو برای جعبه بهترین گزینه را انتخاب کنید. هزینه این جعبه ها و کیسه ها از 20000 تومن تا 100000 تومن متغیر است.

خرید اینترنتی نظم دهنده داخل خودرو

پشتی گردنی صندلی

پشتی گردنی صندلی

با پیشرفت علم و فناوری، مشاغل‌ بر اساس نحوه کار اکثر مردم بعد از نمایش تغییر کرده است. اگر به توصیه های پزشکی توجه نکنید، ساعت ها ورزش و نشستن طولانی مدت در مطب یا روی صندلی ماشین می تواند به کمر و مهره های شما آسیب برساند.

به همین دلیل استفاده از کیسه های پشتی گردنی صندلی می تواند تا حد قابل توجهی از بروز این مشکلات جلوگیری کند.

مهم ترین نکته ای که در انتخاب پشتی گردنی صندلی باید به آن توجه کنید، نوع ویژگی آن است. برخی از پشتی ها هوشمند و مناسب برای صندلی ماشین هستند، اما برخی ساده هستند و می توان از آنها هم در صندلی های اداری و هم در ماشین استفاده کرد. بنابراین ابتدا باید نیازهای خود را شناسایی کنید.

موارد زیر مربوط به جنس پشت و عرق کردن آن است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این پشتی برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و مهم است که پشتی با کیفیت باشد.

خرید اینترنتی پشتی گردنی صندلی

روکش صندلی خودرو

روکش صندلی خودرو

هر کسی که به طور منظم از ماشین استفاده می کند یا ماشین دارد، احتمالاً با دسته ای به نام روکش صندلی خودرو آشنا است. زیبایی و راحتی صندلی ماشین تا حد زیادی به روکشی که روی صندلی ها نصب می شود بستگی دارد.

زیبایی خودرو و تودوزی صندلی ها بیش از هر چیز دیگری به چشم می خورد و شاید این مهم ترین لحظه در زیبایی داخلی خودرو باشد. این مسائل کوچک بر اهمیت روکش صندلی ماشین تاکید می کند

و نشان می دهد که در انتخاب روکش صندلی خودرو باید دقت کرد. حال اگر به فکر انتخاب لباس جدید برای صندلی ماشین هستید، این پوستر می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

خرید اینترنتی روکش صندلی خودرو

بالش نشیمن خودرو

بالش نشیمن خودرو

همانطور که میدانید برخی از صندلی های خوردو بر اساس استانداردهای ارگونومیک طراحی نشده اند و بسیاری از صندلی های کوچک و غیر استاندارد هستند. گاهی اوقات صندلی های غیر استاندارد را دوباره مرتب می کنند تا بتوان دوباره از آنها استفاده کرد. این صندلی ها متناسب با شکل بدن انسان طراحی نشده اند.

اگر ساعات زیادی از روز را بر روی صندلی خودرو می گذرانید و فشار زیادی روی صندلی، پشت و پهلوهای شما تأثیر می گذارد، پیشنهاد می کنیم برای کاهش آسیب و جلوگیری از لغزش و ساییدگی مهره های کمر از بالش نشیمن خودرو زیر استفاده کنید.

خرید اینترنتی بالش نشیمن خودرو

کنسول وسط خودرو

کنسول وسط خودرو

بهترین کنسول وسط خودرو یکی از لوازم تزئینی خودرو است که امروزه در اکثر خودروها یافت می شود. یک جعبه کاربردی و زیبا وجود دارد که فضای بین صندلی راننده و بغل را پر می کند. با کنسول به راحتی می توانیم فضای بین دو صندلی را پر کنیم و شاید بهتر باشد آن را به نوعی کنترل داخلی خودرو در نظر بگیریم.

از قدیم الایام تا به امروز فضاهای ویژه ای برای نگهداری تجهیزات و مدارک رانندگی در انواع وسایل نقلیه گنجانده شده است. کنسول یکی از بادوام ترین قطعات در انواع خودروهای داخلی و وارداتی است. اما طراحی داخلی و جدیدترین تجهیزات صنعت خودروسازی قرار است برای راحتی و زیبایی فضای خودرو به این فضاها بیافزاید.

در بین لوازم تزئیناتی تزئینی خودرو، کنسول وسط خودرو مناسب فضاهای جانبی و خالی خودرو کم نیستند؛ اما احتمالا خرید کنسول ارزان قیمت‌ترین تجهیزات نظم دهنده برای ماشین باشد که بدان نیاز دارید.

خرید اینترنتی کنسول وسط خودرو

پشتی کمر صندلی

با پیشرفت علم و فناوری، مشاغل بر اساس نحوه کار اکثر مردم بعد از نمایش تغییر کرده است. اگر به توصیه های پزشکی توجه نکنید، ساعت ها ورزش و نشستن طولانی مدت در مطب یا روی صندلی ماشین می تواند به کمر و مهره های شما آسیب برساند.

به همین دلیل استفاده از پشتی کمر صندلی می تواند تا حد قابل توجهی از بروز این مشکلات جلوگیری کند. در این پست راهنمای خرید پشتی کمر صندلی مناسب برای صندلی ماشین و صندلی اداری را در اختیار شما قرار می دهیم.

استفاده از پشتی کمر صندلی برای کسانی که در طول روز به مدت طولانی روی صندلی نشسته اند بسیار ضروری است و باید از آن برای حفظ وضعیت صحیح ستون فقرات استفاده کنند،

زیرا پشتی صندلی به طور طبیعی باعث از بین رفتن کمر و کمر می شود. باعث بدشکلی می شود. آسیب های ستون فقرات و کمر به همین دلیل پشتی صندلی طبی بسیار ضروری است و برای انواع صندلی ها موجود است. حتی پشتی صندلی طبی در خودرو برای کسانی که زیاد رانندگی می کنند وجود دارد.

خرید اینترنتی پشتی کمر صندلی

جاسوئیچی خودرو

جاسوئیچی خودرو

جاسوسی خودرو یکی از ابزارهای پرکاربرد برای کسانی است که صاحب خودرو هستند. جاسوئیچی خودرو بدون از دست دادن جاسوئیچ مزیت خاصی به نگهداری شما خواهد داد.

جاسوئیچی خودرو توسط مردم همیشه استفاده می شود. کاربرد اصلی آن نگه داشتن و اتصال سوئیچ است. به دلیل تنوع طرح، متریال، اندازه و ظرفیت ممکن است نتوانید درست انتخاب کنید. به همین منظور هنگام خرید باید هوشیار باشید.

خرید اینترنتی جاسوئیچی خودرو

کیسه زباله خودرو

کیسه زباله خودرو

اگر از شما بپرسند که یکی از منزجر کننده ترین عکس ها و صحنه های جهان چیست، قطعاً در لیست طولانی خود به پرتاب زباله از پنجره ماشین اشاره خواهیم کرد. اما با خرید یک سطل کوچک و کوچک می توانید به لیست افراد آگاه دسترسی پیدا کنید. با خرید سطلی که به راحتی به دستگیره در ماشین یا صندلی عقب وصل می‌شود، زباله‌ها را از پنجره بیرون نمی‌اندازید.

برخی آشغال را که ماشین می ریزند. خرید سطلی که به قسمت های مختلف خودرو متصل است، رفع مشکلات را آسان می کند. هزینه خرید کیسه زباله خودرو زیاد نیست و نزدیک به 10 تا 15 هزار تومان یا کمتر می توانید یکی از بهترین تجهیزات تعمیر خودرو را خریداری کنید. پس معطل نکنید، یک سطل خوب برای ماشین خود بخرید.

خرید اینترنتی کیسه زباله خودرو

آفتابگیر خودرو

آفتابگیر خودرو

در فصول گرم سال که آفتاب می تابد و گرمای آن تشدید می شود، نور مستقیم خورشید باعث گرم شدن خودرو، صورت و بدن مسافران می شود. این کار راحتی را از شما سلب می کند.

حتی اگر از کولر استفاده کنید، گاهی مشکل حل نمی شود و نور داخل آن باعث سوزش چشم می شود. برای حل این مشکل راه حل استفاده از پرده یا آفتابگیر خودرو است. چترها در انواع خودروها تا 50 درصد توانایی جلوگیری از ورود نور خورشید به گرما را دارند.

استفاده از سایبان علاوه بر ایجاد راحتی در این خودرو باعث کاهش مصرف سوخت به دلیل استفاده کمتر از کولر می شود. روکش فرمان

خرید اینترنتی آفتابگیر خودرو

باربند خودرو

باربند خودرو

برنامه ریزی برای تعطیلات و سفر زمانی آسان تر می شود که بتوانید تمام وسایل لازم را به راحتی و بدون فشار آوردن به ماشین حمل کنید. بنابراین با نصب بار مناسب وسیله نقلیه می توانید تمامی تجهیزات لازم را با خود حمل کنید. البته اگر در انتخاب درست و اصولی باربند خودرو دقت کنید و نکات را رعایت کنید.

باربند ماشین یکی از قطعات و لوازم یدکی خودرو است که به گونه ای طراحی شده است که فضای بیشتری به خودرو اضافه کند. در واقع، باربرها می توانند مقدار قابل توجهی از وسایل شما را در فضای پشت بام ذخیره کنند، که به شما این امکان را می دهد تا مطمئن شوید که تمام تجهیزات مورد نیاز برای سفر را در ماشین خود دارید.

خرید اینترنتی باربند خودرو

چادر خودرو

چادر خودرو

با خرید چادر خودرو روشی مطمئن برای محافظت از بدنه خودرو در برابر باران های فصلی (بارش هایی که کیفیت بدنه را در طولانی مدت تغییر می دهد) خواهیم داشت. اخیراً باران اسیدی نیز به تمامی مخاطرات طبیعی اضافه شده است، بنابراین خرید روکش مناسب خودرو مانند سایر لوازم جانبی خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ایمنی و سلامت بدنه خودرو چیزی نیست که بخواهید ریسک کنید و متحمل خسارات مالی سهل انگاری شوید. بدنه خودرو حتی از موتور نیز مهمتر است و اولین سدی است که از آلودگی هوا، باران، باد و برف سایر قسمت ها و البته سرنشینان محافظت می کند. پس شاید علاوه بر خرید اسپیکر لازم باشد با خرید چادر ماشین به پوشش بدنه آن نیز توجه بیشتری داشته باشیم!

خرید اینترنتی چادر خودرو

سر دنده

سر دنده

سر دنده یکی از قطعاتی است که بیشترین تماس را در ماشین شما دارد. در حین رانندگی، با لمس سر دنده با دست، دنده را به طور مکرر عوض کنید. برخی از رانندگان علاقه زیادی به تعویض این قطعه از خودروی خود دارند.

فرقی نمی کند ماشین شما دستی باشد یا اتوماتیک، سر دنده ماشین باید متناسب با ماشین طراحی شده باشد و بتوانید به راحتی دنده را عوض کنید و مشکلی نداشته باشید.

همچنین در اکثر خودروهای تولید شده در کارخانه، سر دنده ها با کیفیت و مناسب خودرو طراحی شده اند که برای طراحی داخلی خودرو مناسب است. افرادی هستند که دوست دارند مدل مورد علاقه خود را روی تجهیزات خودرو قرار دهند.

خرید اینترنتی سر دنده

سر اگزوز

سر اگزوز

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به ماشین یا به اصطلاح ماشین باز علاقه مند هستید، می دانید که از تجهیزات و وسایل مختلفی برای خاص و اسپرت شدن خودرو استفاده می شود. برای خاص بودن می توانید از یک سیستم صوتی قدرتمند استفاده کنید یا نورپردازی خاصی در خودروی خود ایجاد کنید.

یکی از ابزارهایی که ماشین شما را خاص می کند استفاده از سر اگزوز است. سراگزوز ها انواع مختلفی دارند مانند سراگزوز شکاری، سر اگزوز هفت رنگ و …

خرید اینترنتی سر اگزوز

 

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *