بهترین مارک انبردست ایرانی و خارجی

فهرست مطالب نمایش

بهترین مارک انبردست در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی بهترین انبر دست ها از بهترین مارک های ابزار آلات ایرانی و خارجی است باما همراه باشید.

یکی از ابزارهای متداول استفاده شده در جعبه ابزار انبردست است که برای نگهداری و اعمال نیروی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، برای خم کردن یک میله فلزی که با دست امکان پذیر نیست ، یا یک میله آهنی داغ که نمی توان آن را با دست نگه داشت ، می توانید از انبر برای خم یا نگه داشتن آن استفاده کنید.

اگر به تاریخچه انبر نگاهی بیندازید ، در می یابید که در گذشته از انبردست دستی بیشتر در آهنگری برای قرار دادن یا حذف آهن در محفظه احتراق ، یا نگه داشتن و جابجایی ظروف گرم و شکل دادن اشیاء فلزی استفاده می شده است.

بهترین مارک انبردست در بازار کدام است؟

وینکس (Winx)

مارک وینکس

شرکت وینکس یکی از شرکتهای ابزارآلات است که از چندین سال قبل توانسته وارد بازار ایران شود و سهم زیادی در فروش ابزار دارد.

شرکت Winx ابزارهایی را در چین تولید و به کشورهای مختلف صادر می کند.

انبر دست های این شرکت از کیفیت تولید خوبی برخوردار بوده و با قیمت مناسب عرضه می شود. انبر دست یکی از مهمترین ابزار این شرکت است.

رونیکس (Ronix)

مارک رونیکس

امروزه رونیکس با طیف گسترده ای از ابزارهای دستی و برقی جزء پرفروش ترین و متنوع ترین مارک در بازار ابزار ایران است. شعار برند رونیکس “رونیکس آخرین ابزاری که می خرید ” است که از نظر کیفیت عالی و توانسته نظر مشتریان بازار ابزار را به خود جلب کند.

اگر به دنبال انبردست با کیفیت و مناسب برای پروژه های خود هستید ، انبردست رونیکس می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد، رونیکس بیش از ده سال است که ابزار های دستی مختلفی را تولید میکند.

لیکوتا (licota)

برند لیکوتا

ابزارهای لیکوتا یکی از برجسته ترین و معتبرترین مارک ها در زمینه انواع ابزارها است که حتما وقتی به ابزار فروشی صددرصد فروشنده برند لیکوتا را به شما پیشنهاد داده است. این شرکت تایوانی فعالیت های تخصصی خود را از سال 1983 آغاز کرد و طی آن موفق شد در این 37 سال سابقه درخشانی را در کارنامه خود ثبت کند.

لیکوتا یکی از بهترین مارک های انبردست لیکوتا در زمینه طراحی و ساخت ابزار دستی پیشرو است.

این موفقیت بدان معنی است که تولید ابزار دستی در قلب تجارت تخصصی لیکوتا قرار دارد. البته لازم به ذکر است که لیکوتا اخیراً تولید ابزار برقی و پنوماتیک را آغاز کرده است. تنها چیزی که باعث محبوبیت این برند می شود و محبوبیت آن را افزایش می دهد.

اگر شما به صورت تخصصی با ابزار آلات کار میکنید و به دنبال خرید انبردست برای کارگاه یا تعمیر خود هستید ما به شما برند لیکوتا را پیشنهاد می دهیم.

فوجیا (fujiya)

فوجیا، که با مارک fujiya فعالیت می کند ، یک شرکت ژاپنی است که یکی از بهترین مارک های تولید کننده ای انبردست در دنیا است که در از سال 1923 کار خود را شروع کرده است

بوکسو (Boxo)

مارک بوکسو یکی از تولیدکننده های برتر ساخت کشور تایوانی است که از سال 1977 شروع به تولید بهترین مارک های ابزار های دستی کرده است که یکی از برترین محصولات این شرکت انبردست ها بوکسو است

این مارک بوکس با تولید ابزار و جعبه ابزار حرفه ای و طراحی تجهیزات و ملزومات از سابقه طولانی خود بهره می برد. Boxo در تحقیق و طراحی محصول ، کنترل کیفیت و آزمایشات مختلف برای تامین نیازهای مشتری تمرکز دارد. BOXO به طور مداوم در حال بهبود محصولات ، محصولات و خدمات برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر و بیشتر است.

توسن (tosan)

برند توسن

شما متخصصین ابزار حتما باکیفیت محصولات توسن آشنا هستید و میدانید که محصولات توسن در چین و تایوان تولید می شود. در همین حال ، ابزار های برقی این برند در کشور چین ساخته میشوند و ابزار های دستی توسن مانند بهترین مارک انبردست در تایوان تولید میشوند.

شاید کیفیت ابزار آلات برند توسن به بهتری مانند ابزار آلات دیوالت و بوش را نباشد اما قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش این شرکت باعث محبوبیت این برند در شهرهای کشورمان می شود.

این شرکت در جهت جلب رضایت مشتریان گامهای بلندی برداشته است و با توجه به رشد علمی ، تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و نیاز به بهبود فرآیندها ، تصمیم بر آن شد كه متخصصان و متخصصان مجرب در زمینه های مختلف كه دارای تجربیات و سوابق ارزشمندی هستند جمع آوری شود. در جهت ایجاد فضایی برای تبادل دانش و تجربه مفید و سازنده در زمینه صنعت گام بردارید و یک شرکت ایجاد کنید.

شیلدر (Shielder)

مارک شیلدر

شیلدر یکی از برند های مطرح توزیع کننده های ابزار آلات در ایران است که بهترین ابزار های دستی و برقی را به فروش می رساند. محصولات برند شیلدر تولیدات بهترین کارخانه های ابزار سازی دنیا است که با نام این برند در اختیار متخصصین قرار میگیرد محصولات شیلدر مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین المللی است.

استنلی (stanley)

مارک استنلی

طبق آخرین آمار مستند استنلی بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده ابزار صنعتی در جهان ، اکنون به راحتی برای همه قابل دسترسی است.

این اولین و منحصر به فردترین رهبر در صنعت است. برای بیش از 175 سال ، تنها هدف استنلی بلک اند دکر تولید انواع بیشتر و بهتر تجهیزات و ابزار صنعتی بوده است.

در راستای انقلاب صنعتی در جهان ، توانایی استفاده از ابزارهای جدیدتر و موثرتر در صنعت مادر و ایفای نقش اساسی و موثر در رشد و توسعه فناوری شد استنلی امروزه یکی از بهترین مارک های انبردست را تولید میکند.

راهنمای خرید بهترین مارک انبر دست ایرانی و خارجی

بهترین مارک انبردست ایرانی و خارجی

انواع انبر

انبر انواع مختلفی دارد که از هر یک در زمینه خاصی استفاده می شود. در ادامه شما را با انواع انبردست ها آشنا کرده و کاربرد آنها را توضیح خواهیم داد.

گاز انبر

گاز انبر یکی از انواع انبردست دستی است که دارای دو فک جلو است و با فشار دادن دسته ، نیرو به هر دو فک منتقل می شود که به شما امکان می دهد جسم را راحت تر بگیرید یا خم کنید.

شکل خاص نوک این انبردست باعث می شود که بتواند به راحتی اجسام را نگه دارد ، به عنوان مثال ، اگر می خواهید میخی را که با این انبر به داخل دیوار رانده شده بردارید یا مقدار اضافی آن را قطع کنید ، به راحتی انتهای میخ را بگیرید و یا برش ها

گاز انبر ها معمولاً بیشتر در نجاری استفاده می شود. نجاران در کار خود به ابزاری نیاز دارند که بتواند سیم را بکشد و سیم را دور چوب بچرخاند و این انبر دستی را برای آنها میتواند کار را آسان کند.

دم باریک

دم باریک وسیله ای شبیه انبردست ، اما با نوک بلند و باریک است. این دستگاه برای نگهداری ، برش و خم شدن سیمها و کابل ها یا صفحات نازک فلزی استفاده می شود. این محصول به دلیل ظاهر خاص خود می تواند در فضای بسته و فضای کافی برای انبر استفاده شود.

از دیگر کاربردهای این دستگاه می توان به استفاده از آن در کارهای الکتریکی ، خم کردن و ساخت بدلیجات، که به دقت و ظرافت و حالت سیم کشی نیاز دارد اشاره کرد.

سیم چین

سیم های برش دهنده یا قیچی های مفتولی با بازوهای برش 7 شکل برای برش و برش سیم ها و کابل ها استفاده می شود.

این ابزار یکی از رایج ترین ابزارها در زمینه برق و الکترونیک است که برای برش ، پیرایش یا سلب سیم استفاده می شود.

نوع دیگری از سیم مینیاتوری برای برش سیمهای اضافی قطعات الکترونیکی بیرون زده از فیبر PCB استفاده می شود.

از سیم چین دار برای نوار کشی سیم نیز استفاده می شود اما از آنجا که در هنگام جدا شدن غلاف از سیم می توان سیم را خراب کرد ، بهتر است برای این منظور از نوار سیم چین استفاده کنید.

خار جمع کن و خار باز کن

از جمع کننده سیم خاردار همانطور که از نامش پیداست برای جمع آوری سیم خاردار استفاده می شود این دستگاه زمانی استفاده می شود که بخواهید خار را بر روی شفت داخل محفظه قرار دهید

برای این کار باید خار را با این محصول جمع کنید تا جا بیفتد و سپس آن را رها کنید. بهتر است خار را هنگامی که روی قسمت قرار دارد جمع کنید ، زیرا این کار در هوا یا جلوی چشمان شما می تواند به شما یا افراد اطراف آسیب برساند.

با خار جمع کن و خار باز کن می توانید دهانه خار را بگیرید و آن را باز کنید. وقتی دسته خار بازکن را فشار می دهید ، فک های جلویی آن از هم دور میشوند تا خار باز شود. خار باز و جمع کننده خار در دو نوع نوک تخت و نوک منحنی تولید می شوند و بسته به کاربرد آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

انبر قفلی

این انبر قفلی عمدتا برای نگهداری ابزاری که آچار خاصی ندارند و یا باز و بسته شدن پیچ ها و پیچ های زنگ زده که فاقد آچار هستند استفاده می شود. برای خرید انبر قفلی کلیک کنید.

قیچی آهن بر

این ابزار برای برش ورق های فلزی و برخی از انواع واشر استفاده می شود. این انبرها دارای لبه ای صاف یا گرد هستند که از نوع گرد آن برای برش های منحنی استفاده می شود.

باید در نظر داشته باشید که استفاده از این ابزار به عنوان آچار نه تنها به خود قطعه یا انبر آسیب می رساند بلکه می تواند به کاربر آسیب برساند.

انبردست چند کاره

انبردست چند منظوره یا همه کاره به روش های مختلفی استفاده می شود

به عنوان مثال قسمت انتهایی به عنوان سیم چین ، قسمت میانی برای نگه داشتن قطعات مختلف و در بعضی موارد حتی برای باز و بسته شدن پیچ استفاده می شود.

این انبر نمونه با یک پوشش پلاستیکی عایق بندی شده است که از برق گرفتگی جلوگیری کرده و استفاده را تسهیل می کند.

انبر شلاقی

از انبرهای کلاغی یا آچار لوله گیر با آرواره های خاص در فضاها و گوشه های مخصوص استفاده می شود. دهانه این انبرها به خوبی باز می شود و در حالت بسته در مقابل یکدیگر و موازی یکدیگر قرار می گیرند.

از انبر شلاقی برای نگه داشتن لوله استفاده می شود و از انبر کلاغی برای محکم شدن لوله استفاده می شود.

پانچ

پانچ نوع دیگری انبر است که به ابزاری حیاتی در فروشگاه ها تبدیل شده است. چرم ، لاستیک و اشیاء نرم با این ابزار سوراخ می شوند.

راهنمای خرید بهترین مارک انبر دست

راهنمای خرید بهترین مارک انبر دست

کیفیت انبردست

یکی از نکات مهمی که باید هنگام خرید انبر به خاطر بسپارید. طول عمر و کیفیت ابزاری است که بسیار مهم است ، بنابراین هنگام خرید و انتخاب چنین محصولاتی به یاد داشته باشید که انبر با بالاترین کیفیت قطعاً عمر طولانی خواهد داشت. بنابراین قبل از خرید خوب بررسی کنید ، سپس به خرید ادامه دهید.

جنس بدنه ای انبردست

انبر دستی معمولاً از آلیاژهای فولادی حاوی مواد افزودنی مانند وانادیوم یا کروم برای مقاومت در برابر خوردگی استفاده می شود. بعضی از انبرهای مخصوص بسته به نوع کاربرد می توانند از فلزات نرم تری ساخته شوند ، مانند تعمیر آلات موسیقی یا ساخت جواهرات ، جایی که در هنگام تعمیر یا تنظیم فشار روی جسم باید کمتر باشد.

کاربرد آسان

استفاده آسانتر از ابزارهای خریداری شده مانند انبر قفلی و آچار لوله گیر و ابزارهای مشابه از این قبیل ، باید بسیار مراقب باشید تا بهترین و با کیفیت ترین کیفیت را داشته باشید تا در کار با آن مشکلی نداشته باشید و عملی ترین انتخاب خود باشید. محصول را بخرید و از خرید خود راضی باشید.

دسته انبردست

به یاد داشته باشید که نوع دسته انبر را در نظر بگیرید که بسیار مهم است. باید از روکش پلاستیکی با عایقی باکیفیت ساخته شود تا در حین کار دچار برق گرفتگی نشوید. یا در سایر محل های کار ، می توانید کار خود را ایمن تر انجام دهید و انبر باید دارای عایق یا پوشش پلاستیکی از مواد خوب باشد تا عمر طولانی داشته باشد.

قیمت انبردستی

قیمت انبردست بسته به نوع ماده ای که در این رده استفاده می شود متفاوت است و .. محصولات دارای دستگیره های ضد لغزش ، ضد خوردگی یا سیم پرس گران ترند. برای دیدن قیمت محصولات می توانید به بخش قیمت روز انبردست در ابتدای مقاله مراجعه کنید.

برندهای انبردستی

از مارک های معتبر انبردست خرید کنید این برند ها شامل: فوجیا ، استنلی ، رونیکس ، سیلور ، شیلد ، وینکس و… هستند. که برای مثال فوجیا یک مارک ژاپنی است که حدود یک قرن است که ابزار تولید می کند و کار می کند. این مارک یکی از بهترین مارک های ابزار دستی و انبردست است و از کیفیت عالی برخوردار است اما باید گفت محصولات این برند قیمت بالایی دارند.

لیست قیمت بهترین انبر دست های ایرانی و خارجی

1. انبردست اف اس تی مدل F88 سایز 8 اینچ

قیمت انبردست

با توجه به قیمتش باید محصول خوب و با کیفیتی باشه، اما وقتی گرفتم تیغه سیم چینش شکسته بود. حوصله دردسر مرجوعی رو نداشتم، قابل استفاده هست ولی انتظار این کیفیت پایین رو نداشتم

انبردست عالی بود و برای کارای منزل خوبه جنس محصول خوب بوده همچنین لبه برشی سیم چین آن تیز می باشد فقط نقطه ضعف آن کمی لقی پین اتصال دو فک انبردست می باشد که بعد از مدتی کار کردن زیاد تر میشود.

خرید انبردست

نوک انبردست به هم چفت نمیشه متاسفانه و من راضی نیستم از این جریان اصلا کیفیت ساختش خوب نیست با دو سه دفعه استفاده دهنه اش خراب شد

یک طرف لبه ساییدگی داشت ولی برای من زیاد مهم نبود

انبردست اف اس تی مدل F88 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
قفل ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. انبر دست تابا مدل T8 سایز 8 اینچ

بهترین انبردست

فعلا استفاده نکردم ولی هر چیزی ک خار آید یکروز به کار آید بد بدم ک باشه ی موقعی ک فکرشم نمیکنی ب کار میاد این ک همه چی تو دیجی کالا هست و نمیخواد هی برید دونه دونه دنبالش بگردین عالیه دیگه

خوبه ، من راضیم ، فقط یه کم سفت است که مربوط به نوی میباشد ، قیمت خوب قیمت و کیفیت قابل قبولی دارد، خوشدست و کاربردی

جنسش زیاد خوب نیست ولی به نسبت قیمتش هست. در مجموع ممکنه ظاهرش تو ذوقتون بزنه ولی کار راه بندازه

انبردست ارزان

من حدود 70 خریدم که با این قیمت مناسب است و شاید با کمی قیمت بیشتر رونیکس ارزشمندتر باشد اما در کل سعی کنید ایرانی با کیفیت بخرید

خوب بود من راضیم و به همه پیشنهاد میکنم بسته بندی کثیف بود و خود انبردست هم تمیز نبود !! بسیار عالی است با این قیمت کالای ایرانی و با کیفیت

خداروشکر که یه انبردست ایرانی پیدا کردم نسبت به قیمتش عالیه یکم اگر آبکاریش بهتر بود عالی میشد ولی با این حال راضیم

انبر دست تابا مدل T8 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 230x60x30 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
قفل ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. انبردست فایو استار مدل 07 سایز 8 اینچ

انبردست محکم

خوش دسته و روان اما قسمت سیم چینش از یک طرف کیپ میشه اما از طرف دیگش کمی فاصله داره اما برای کار خونه خوبه.

کالا بدون بسته بندی اصلی محصول و نایلون پیچ شده بود که به احتمال قوی مرجوعی مشتریانی است که به دلیل همین مشکلاتی که مطرح شد در مورد چفت نشدن تیغه ها توی تخفیف ویژه داره بفروش میرسه و اگه اینطور باشه قطعا از این نوع خرید راضی نیستم

انبر استخونداریه. حالا حالا ها کار می‌کنه مخصوصا اگر برای خونه باشه که حداقل دو سه نسل کار می‌کنه. با کروم آبکاری شده و زیباتر شده

انبردست قوی

سلام ظاهرش که سالم ولی انگار قبلا استفاده شده روی شیارا دندونه هاش صاف شده و بالای دستگیره هاش چسب زدگی و خیلی شل باز بست

با تاخیر 5 روزه با بسته بندی نایلون پیچ دستی و سایز کوچکتر و مارک متفاوت با مارک اصلی موجود در تصویر سایت توهین به شعور مشتری میباشد

انبردستی که تو عکسه روش زده ۲۰۰ میل ولی جنس ارسالی ۱۸۰ میل بود و با عکس فرق داشت میشه گفت ۷ اینچه نه ۸ ولی بازم نگه داشتم برای کیف ابزار تو ماشین به کار میاد

انبردست جدید

سایز ارسالی توسط فروشنده 180میلیمتر یا 7 اینچ هست نه 200 میلیمتر یا 8 اینچ!!! ی کم سفت بود ولی ی کم کار کردم نرم و روان شد تیز و میزون هست تو برش سیم اذیت نکرد

جنس خوب و با کیفیت.نسبت به قیمتش خوبه.من راضیم.کار راه بندازه.

خواهش خود کالای سفارش داده شده. را بفرستید. من تاس سفارش دادم نه‌ ان رنگها نه‌ ان اندارها داده شده

انبردست فایو استار مدل 07 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x30 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
قفل ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. انبردست کد 0215

انبر دست کد 0215

مشخصات ابزار

ابعاد 12*2 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فلز
حداکثر میزان باز شدن 2 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. انبر دست هیبو مدل 020406

انبر دست هیرو مدل 020406

مشخصات ابزار

ابعاد 16.5×6×1.5 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
حداکثر میزان باز شدن 40 میلی‌متر
سایر توضیحات تولید شده به روش drop forged

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. انبر دست یونیور کد 4064G سایز 8 اینچ

انبر دست یونیور کد 4064G سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200*70&20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد کربنی
سایر توضیحات حرفه ای

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. انبردست ای زد دی کد 1055 سایز 7 اینچ

انبردست ای زد دی کد 1055 سایز 7 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 180x55x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
سایر توضیحات دسته لاستیکی نرم و خوش ساخت
بدنه فولادی مقاوم
دوام بالا
ساخت تایوان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. انبردست اینکو مدل HHCP28200 سایز 8 اینچ

انبردست اینکو مدل HHCP28200 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x30 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه استیل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. انبردست بین مدل YP 06 سایز 6 اینچ

انبردست بین مدل YP 06 سایز 6 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 20*60*170 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
سایر توضیحات – دارای روکش ساتین روی فک

– روکش مقاوم دسته و ضد لغزش از جنس TPR

– تولید شده به روش DROP FORGED

– تولید تیغه ها به روش CNC

– دارای فک دندانه‌دار

حداکثر میزان باز شدن 30 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. انبردست تیتانیوم مدل TC20 سایز 8 اینچ

انبردست تیتانیوم مدل TC20 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x70x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
حداکثر میزان باز شدن 30 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. انبردست رونیکس مدل RH-1167 سایز 7 اینچ

انبردست رونیکس مدل RH-1167 سایز 7 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 50×50×200 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
نوع انبردست

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. انبردست رونیکس مدل RH-1168 سایز 8 اینچ

انبردست رونیکس مدل RRH-1168 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 50x50x200 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
نوع انبردست

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. انبردست مخصوص پازل فلزی – مدل BMK005

انبردست مخصوص پازل فلزی - مدل BMK005

مشخصات ابزار

ابعاد 100*60*20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه استیل
سایر توضیحات مخصوص پازل فلزی می باشد.
حداکثر میزان باز شدن 30 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. انبردست مدل AT55 سایز 8 اینچ

انبردست مدل AT55 سایز 8 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. انبردست مدل CRV سایز 7 اینچ

انبردست مدل CRV سایز 7 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فلز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. انبردست مدل TCV8

انبردست مدل TCV8

مشخصات ابزار

ابعاد 200x60x10 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
حداکثر میزان باز شدن 35 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. انبردست مدل TPK-85

انبردست مدل TPK-85

مشخصات ابزار

ابعاد 15×65×130 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
حداکثر میزان باز شدن 14 میلی‌متر
سایر توضیحات مناسب برای کارهای ظریف از قبیل کار با قطعات الکترونیکی
دارای فنر برگرداننده در بین دو دسته
وزن: 80 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. انبردست هنسون مدل PA 1770 سايز 8 اينچ

انبردست هنسون مدل PA 1770 سايز 8 اينچ

مشخصات ابزار

ابعاد 210x60x25 میلی‌متر
جنس دسته فلزی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
حداکثر میزان باز شدن 37 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. انبردست ولبورن مدل VN__2022 سایز 4.5 اینچ

انبردست ولبورن مدل VN__2022 سایز 4.5 اینچ

مشخصات ابزار

ابعاد 13x9x2 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه کروم-وانادیوم
حداکثر میزان باز شدن 20 میلی‌متر
سایر توضیحات مناسب برای کارهای حرفه ای برای مدت طولانی
ساخته شده از بهترین فولاد ریخته گری شده
سخت کاری شده و حرارت داده شده به روش مخصوص ال بی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. مجموعه 3 عددی انبردست و سیم چین و دم باریک هنسون مدل si6

مجموعه 3 عددی انبردست و سیم چین و دم باریک هنسون مدل si6

مشخصات ابزار

ابعاد 200x80x20 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی
جنس بدنه فولاد
سایر توضیحات مجموعه سه عددی شامل انبردستی و سیم چین و دم باریک
نوع: انبردست , انبر سیم چین , انبر دم باریک

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین انبر دست

سخن پایانی

انبردست یکی از پرکاربردترین ، متداول ترین ابزار دستی است که در هر جعبه ابزار وجود دارد و حتی در ساده ترین تعمیرات منزل نیز قابل استفاده است و توانایی های آنها را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد.

به همین دلیل این ابزار دستی یکی از شناخته شده ترین ابزارها است که توسط مبتدیان در زمینه فنی شنیده می شود و حتی ممکن است بارها از این ابزار استفاده کرده باشد.

با این وجود دنیای انبردست چنان متنوع است و شرکت های مختلفی در زمینه تولید با کیفیت به رقابت میپردازند که بهتر است قبل از انتخاب این ابزار ساده نکاتی را که در این مقاله به آنها اشاره کردیم را رعایت کنید.

منبع
biknikhandymansplacelatimes

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *