لامپ هوشمند چه مارکی خوبه؟

بهترین مارک لامپ هوشمند کدام است؟ برند شیائومی یا فیلیپس؟ برای خرید لامپ هوشمند باید بهترین مدل ها و برند ها رو بشناسید، موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های لامپ های هوشمند در بازار است، چراغ های هوشمند نوعی چراغ ال ای دی است که می تواند توسط تلفن هوشمند ، رایانه یا سیستم های خانه هوشمند کنترل شود.

این مدل ملزومات روشنایی معمولا گرانتر از لامپهای معمولی یا حتی لامپهای LED معمولی هستند. اما در دراز مدت ، آنها انرژی کمتری مصرف می کنند و می توانند این هزینه ها را جبران کنند. همچنین مدت زمان استفاده از لامپ بیشتر از سایر مدل ها است

بهترین مارک لامپ هوشمند

  • لامپ هوشمند شیائومی
  • لامپ هوشمند فیلیپس

راهنمای خرید لامپ هوشمند برای زندگی هوشمند

راهنمای خرید لامپ هوشمند

همه به شیوه زندگی خود متفاوت نگاه می کنند. اما شاید این بار ما از زاویه دیگری و با آب و هوایی هوشمند به زندگی نگاه کنیم. سبکی که آلودگی محیط زیست را از بین می برد و منابع اصلی انرژی را در طبیعت ذخیره می کند ، راحتی و سبکی را به ارمغان آورد.

در کنار تمام فناوری های هوشمند اطراف ما ، از تلفن های هوشمند گرفته تا انواع ساعت های هوشمند موجود در بازار که نمی توانیم از خودمان جدا کنیم ، فناوری های ساده تری نیز وجود دارد.

فناوری هایی مانند لامپ های هوشمند که مشکل روشن و خاموش کردن چراغ های خانه و محل کار را با کلید برق برای همیشه از بین می برد. این راه حل علاوه بر کاهش مشکلات ما ، نقش مهمی در مدیریت مصرف انرژی در خانوارها دارد.

لامپ هوشمند چگونه کار می‌کند؟

عملکرد لامپ های هوشمند بسیار ساده است. درست مانند همه ابزارهایی مانند دستبندهای هوشمند ، که برای آنها برنامه جداگانه ای وجود دارد و می توانید از طریق تلفن هوشمند آنچه را که در بدن شما اتفاق می افتد به دقت ارزیابی کنید.

لامپ های هوشمند مجهز به برنامه ای برای نسخه موبایل هستند که عملکردهای مختلفی را برای روشن و خاموش کردن لامپ ، برنامه ریزی و خاموش شدن در غیاب شما ، کنترل صدا و غیره ارائه می دهد.

بسیاری از مارکها برای ادغام بهتر لامپها با سایر دستگاهها و سیستمهای هوشمند شما می توانید استفاده کنید. آنها از بیش از یک فناوری بی سیم استفاده می کنند.

انواع لامپ های هوشمند از طریق سیستم عامل های Android و iOS کار می کنند. اکثر تولیدکنندگان برنامه مخصوص خود را برای نصب تلفن ارائه می دهند و توضیحات لازم در بسته بندی محصول گنجانده شده است. فقط سازگاری برنامه لامپ را با نسخه سیستم عامل تلفن خود بررسی کنید.

انواع لامپ هوشمند LED

انواع لامپ هوشمند LED

لامپ هوشمند کنترلی

چراغ هوشمند LED کنترلی دارای یک کنترل از راه دور کوچک است. کنترلر دارای ماژول های زیادی است که به شما امکان می دهد نور ، زمان ، رنگ و روشنایی را تنظیم کنید.

برخی از چراغ های کنترل هوشمند دارای کنترل های جداگانه هستند ، اما در برخی موارد ، آنها از طریق بلوتوث به تلفن متصل شده و توسط برنامه های خاصی کنترل می شوند.

با استفاده از لامپ هوشمند کنترلی می تواند رنگهای متنوعی را ایجاد کند تا فضا را پر از جذابیت و هیجان کند. می توان گفت که این یک انتخاب عالی برای جشن ها و مجالس است و به دلیل هزینه کم آن ، قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است.

لامپ هوشمند گیمینگ

بعضی از این لامپ ها می توانند نسبت به بازی شما واکنش داشته باشند. با کمک این چراغ های هوشمند مخصوص بازی ، می توانید هیجان بازی را بالا ببرید.

علاوه بر این ، اگر اهل بازی هستید ، این چراغ های LED قطعاً تنظیمات اتاق بازی را هیجان انگیزتر می کند. چراغ های هوشمند بازی با توجه به سیستم های مختلف تنظیم و کنترل می شوند.

برخی دارای کنترل ، برخی دارای آداپتور هستند. همچنین لازم به ذکر است که آنها به عنوان چراغ سقفی نصب شده اند ، یا می توانید آنها را به دیوار بچسبانید تا محیط شوم به نظر برسد.

لامپ هوشمند اسپیکر دار

بدیهی است که بسیاری از دوستداران موسیقی وجود دارند و آنها همیشه به دنبال راهی برای جذابیت بیشتر گوش دادن به موسیقی هستند. خبر خوب این است که در چراغ های LED هوشمند موزیکال.

یکی از نمونه ها وارد بازار شده است و در عین پخش موسیقی ، رنگ های متنوعی از نور ایجاد کرده است. در واقع ، این نوع چراغ ها دارای بلندگوی کوچکی در داخل هستند که می تواند در فضا ضمن تولید نور ، موسیقی پخش کند.

لامپ هوشمند اسپیکر دار می توانند کمی گرانتر از سایر لامپ های LED هوشمند باشند. اما تصور کنید اگر یک بلندگوی جداگانه و یک لامپ هوشمند جداگانه داشته باشید چقدر هزینه خواهد داشت. در نتیجه ، تهیه این لامپ می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند.

لامپ هوشمند هالوژنی

این چراغ های LED هوشمند دارای انواع مختلف سقفی ، دیواری و مناسب کف هستند. اگر می خواهید فضای داخلی یا خارجی ساختمان را با چراغ تزئین کنید ، چراغ های هوشمند هالوژنی یک گزینه عالی است.

راهنمای خرید لامپ هوشمند برای زندگی هوشمند

بهترین مارک لامپ هوشمند

مصرف بهینه ای برق

با استفاده از لامپ های هوشمند در هر کجا ، حتی در خارج از منزل ، می توانید روشنایی خانه خود را کنترل کنید. فرض کنید از خانه یا محل کار خارج می شوید و فراموش میکنید لامپ ها را خاموش کنید. بنابراین می توانید مصرف انرژی در خانه خود را از راه دور کنترل کنید.

افزایش امنیت

سیستم های امنیتی تک بعدی نیستند. حتی یک لامپ هوشمند می تواند نقش یک سیستم امنیتی موثر در خانه ها و آپارتمان ها را ایفا کند. میزان روشنایی لامپ ها را برای ساعات پایانی روز در صورت تمایل تنظیم کنید ، بنابراین خطر سرقت را کاهش می دهید.

مهم نیست کجای دنیا هستید. بستر اینترنت بستر ارتباطی شما با گوشه و کنار زمین است و شما همیشه به خانه خود متصل هستید. به این ترتیب می توانید شب هنگام مسافرت چراغ را روشن کنید. به طور معمول ، با لامپ های معمولی ، این چراغ حتی در روز که ناکارآمد است روشن می ماند و مصرف انرژی را افزایش می دهد.

لامپ هوشمند اسپیکر دار

برخی از مدل های لامپ هوشمند نیز برای پخش موسیقی مجهز به بلندگوی جداگانه هستند. البته ، این بلندگوها به اندازه بلندگوهای بلوتوثی که خریداری می کنید قدرتمند نیستند.

اما به طور کلی ، آنها کارآمد هستند. قدرت پخش کننده موسیقی و کیفیت صوتی که از طریق بلندگوی لامپ های هوشمند شنیده می شود به قدرت آنها بستگی دارد

قیمت لامپ هوشمند

به طور کلی چراغ های هوشمند قیمت مناسبی دارند و هر کسی که نیاز داشته باشد می تواند این چراغ ها را تأمین کند. استفاده از لامپهای هوشمند ارزان قیمت قطعاً برای استفاده روزمره محدود است، اما مدلهای گرانتر برای استفاده حرفه ای تر از طراحی و دکوراسیون و خرید تجهیزات نورپردازی بیرونی و داخلی استفاده می شود.

امکانات جانبی لامپ هوشمند

بسته به مارک یا مدلی که خرید می کنید ، این لامپ ها عملکردهای قدرتمندی دارند که لامپ های معمولی ندارند،

به عنوان مثال ، هنگام تماشای فیلم یا سریال تلویزیونی ، می توانید نور و رنگ نور هوشمند را با توجه به عملکرد صفحه نمایش و روشنایی محیط خود تغییر دهید.
بسیاری از چراغ های هوشمند می توانند از مکان GPS تلفن هوشمند شما برای روشن کردن خودکار چراغ ها هنگام ورود به اتاق یا خاموش کردن چراغ ها هنگام خروج از اتاق استفاده کنند.

طول عمر بیشتر

از آنجا که همه لامپ های هوشمند LED هستند ، می توان انتظار داشت که عمر بیشتری نسبت به لامپ های رشته ای قدیمی داشته باشند. از آنجا که راندمان LED حدود 90 بیشتر از لامپ های رشته ای است،

مصرف انرژی کمتر است و این ویژگی همراه با کنترل هوشمند ، مصرف انرژی سیستم های روشنایی هوشمند را بسیار کمتر از سیستم های روشنایی معمولی می کند.

لیست قیمت روز لامپ هوشمند

1. لامپ هوشمند 8 وات شیائومی پایه E27

لامپ ال ای دی هوشمند 8 وات شیائومی مدل XMBGDP01YLK پایه E27

لامپ های هوشمند

لامپ مطابق انتظار و مشخصات و به راحتی به اپلیکیشن وصل شد. عملکرد فروشنده، ارسال سریع و رایگان، بسته بندی خوب و رفتار محترمانه فروشنده نکس وان بسیار رضایت بخش بود.

نسبت به لامپ eufy امکانات کمتری دارد ولی از لحاظ وزن و اندازه نسبت به eufy بهتره

خرید لامپ هوشمند

با درود نکته ی مهمی که ندیدم هیچ کجا بهش اشاره شده باشه مصرف لامپ هست، این لامپ ۶۰ وات هست که به نسبت مصرف بالایی دارد و از آنجایی که این لامپ‌ها در حالت خاموش هم از وای فای برای اتصال به شبکه دارن استفاده می‌کنن باید توجه داشته باشید

که مصرف برق تون رو افزایش میدن. دومین لامپ از این مدل دیروز به دستم رسید و یک نکته موقع اضافه کردنش به mihome داره اونم اینه که اگر قبلا لامپ دیگه‌ای از این مدل دارید باید اون لامپ رو از کلید خاموش کنید که کلا ارتباطش با شبکه قطع بشه تا بتونید لامپ جدید رو اضافه کنید.

لامپ کنترلی دیجی کالا

در مقایسه با لامپ T1012 Eufy Lumos که ۲ ساله دارم استفاده می‌کنم می‌تونم بگم فرقی از نظر سرعت واکنش به دستورات و میزان نوردهی وجود نداره ولی لامپ eufy می‌تونه رنگ سفید هم بهتون بده ولی نور این لامپ فقط خورشیدی (زرد) هست

و همچنین سایز لامپ شیائومی برابر یک لامپ معمولی است در حالی که Eufy Lumos بزرگتر از یه لامپ معمولیه. در ضمن داخل توضیحات این لامپ نوشته دارای میکروفن که برای من جالب بود ولی وقتی لامپ رو بررسی کردم همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

لامپ اسپیکر دار شیائومی

در ضمن حتما این نوع لامپ ها رو به google home اضافه کنید تا بتوانید از دستیار صوتی گوگل گوشیتون هم برای کنترلش استفاده کنید.

من این لامپ رو میخوام ولی نگرانم کالای آسیب دیده و دست دوم دریافت کنم. آیا آکبند می‌فرستید؟ پاسخ سلام وقت بخیر بله تمام محصولات ما نو و آکبند هستند

لامپ هوشمند ایرانی

امکانات خوبی داره ،اما تک رنگ، به دوربین شیائومی که بعنوان نود اصلی در منزل قرار میگیرد که بقیه دیوایس ها بهش وصل بشن ،متصل نمیشه، وقتی برنامه ریزی میکنید که روی یه ساعت خاصی روشن و خاموش بشه

حتما باید به اینترنت وصل باشه در غیر اینصورت از سرور دستور نمیگیره و خاموش و یا روشن نمیشه! من برای اینکه مثلا دزد فکنه یکی توی خونه هست خریدم ولی چون نتم خیلی قط و وصل ویشه متاسفانه برام کاربرد دیگه ای نداره.

لامپ گیمینگ دیجی کالا

دیمر داره و به صورت فیدینگ نورش کمو زیاد میشه که خوبه، روشنایی چشم خوبه فقط بالای ۸۰ درصد که میذاری یکم داغ میکنه که من مشکوکم ب طول عمرش،

این لامپ در بیشترین قدرت نور خود باز هم کم نور است و دلیل اصلی آن آفتابی بودن و زرد بودن طیف رنگ است. برای مطالعه مناسب نیست ولی برای شب و تلویزیون دیدن و حتی آباژور و چراغ خواب مناسب است.

لامپ rgb شیائومی

من برای سرویس بهداشتی خریدم اما نور آن حتی برای سرویس بهداشتی که کوچک است من را باز راضی نکرد. البته در ریجن یو کی در برنامه ی می هوم. اضافه می شود.

به صورت دیم می توانید نورش با اپلیکیشن از روی گوشی به مقدار دلخواه کم زیاد کنید و خاموش روشن هم با اپلیکیشن امکان پذیره

مشخصات ابزار

توان 8 وات
میزان روشنایی 810 لومن
نوع پایه E27
سایر مشخصات قابلیت اتصال به WIFI
شکل: حبابی
دارای میکروفون و دستیار صوتی
نور قابل تنظیم از 40 تا 810 لومن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس E27 بسته 2 عددی

لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس مدل Hue Starter Kit پایه E27 بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 2000-6500 لومن
طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: E27
شکل: حبابی
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. لامپ هوشمند 10وات شیائومی مدل MJDP02YL پایه E27

لامپ هوشمند 10وات شیائومی مدل MJDP02YL پایه E27

لامپ هوشمند شیائومی

اینو چندوقت پیش از بیک نیک گرفتم. نورش خیلی کمه و برای یک اتاق کوچک خیلی مناسب نیست. بیشتر به درد چراغ خواب یا چراغ مطالعه میخوره. من مرجوعی کردم

در کل اگر مشکل خاصی با پرداخت و هزینه کردن آش دارید پیشنهاد میکنم. من چندین تا دارم ازش که واقعا به خونه رنگ و بو خاصی میده کلا محصولات شیائومی کیفیت خوبی داره و قابل اعتماد و استفاده است

با سلام آیا هر دو لامپ این پک رنگی هستند ؟ پاسخ بله هر دو رنگی و قابلیت تعویض رنگ دارند

لامپ هوشمند کنترلی

سلام کلا به چه دردی می خورد پاسخ سلام با این لامپ هر رنگی با شدت های مختلف قابل دسترسی میباشد و جهت نورپردازی در تولید محتوا بسیار کاربردی میباشد

ایا برای سیستم عامل اندروید هم کار میکنه ؟ اپلیکیشن کجا هس پاسخ با سلام با برنامه Mi home کنترل میشه و میشه این برنامه به google assistant وصل کرد

لامپ هوشمند گیمینگ

علاوه بر تغییر میزان گرمای نور (آفتابی، سفید) رنگ نور (مثلا بنفش) هم قابل تغییر و تنظیم است پاسخ سلام هر دو قابلیت تولید 16 میلیون رنگ و حالت رنگ سفید با کلوین های مختلف ،کم و زیاد کردن نور و رقص نور بسیار زیبایی با گوشی را دارند که متاسفانه در توضیحات قید نگردیده است

تجربه و حس خیلی خوبیه. هم کیفیت رنگ ها خوبه هم استفاده از اپلیکیشن و هم تنظیم اندازه نور

لامپ هوشمند دیجی کالا

لامپ هوشمند فوق العاده که نصب و متصل کردن به گوشی خیلی راحت انجام میشه و خیلی راحت هم میتونید با HomeKit اپل بهش متصل بشید و با Siri خاموش و روشن کنید یا Scene بسازید یا رنگ لامپها رو عوض کنید. در کل لامپ بسیار خوش ساخت و خوبیه و خیلی راحت میتونید باهاش کار کنید. البته توجه داشته باشید برای استفاده از Home باید اپل آیدی تون Two Step Verification داشته باشه. در غیر این صورت میتونید از نرم افزار خودش استفاده کنید.

خیلی راحت با نرم افزار Mi home سینک میشه در کمتر از یک دقیقه کل کاراش انجام شد، البته من رنگ سفید گرفته بودم نمیدونم چرا رنگ های دیگه رو هم میتونست تنظیم کنه، قدرت نوردهی خوبی هم داره

لامپ قابل تنظیم

بسیار زیبا و کارآمد مخصوص کسانی که دوست دارند با نور بخوابند و یا بیدار شوند. برنامه زمانبندی کامل و تایمر شبیه سازی نورهای واقعی و طبیعی مناسب برای کنترل رفتار حیوان خانگی

چراغ گیمینگ دیجی کالا یه ذره تو قسمت ریجن انتخاب کردن و استفاده نکردن از محصولات مختص چین در دیگر کشور هاست مثلا تو دوربین نظارتی و …. درد سر سازه برای یوزر ساده وگرنه اینا محصولات اش خوبه به شادی و دل خوش استفاده کنید

روشنایی خیلی زیادی رو نداره و یک اتاق ۱۲ متری رو به اندازه یک لامپ معمولی روشن نمیکنه بیشتر فکر میکنم مناسب برای چراغ خواب باشه

مشخصات ابزار

توان 10 وات
ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات نوع پایه: E27
شکل: حبابی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. لامپ هوشمند 0.34 وات شیائومی

لامپ هوشمند 0.34 وات شیائومی مدل MJYD02YL

بهترین لامپ هوشمند

نور هوشمند شیائومی دارای یک حسگر دوگانه بر روی بدن انسان است و به نور حساس است و دامنه اندازه گیری آن تا 120 درجه است. اگر بدن انسان در هیچ کجای محدوده یافت نشود.

پس از 15 ثانیه به طور خودکار خاموش می شود.در صورت تمایل کاربر می تواند چراغ را خاموش کند. این دستگاه از سه باتری استفاده می کند. این باتری ها می توانند تا 365 روز دوام بیاورند ، مخصوصاً در صورت استفاده در نور کم.

خرید لامپ هوشمند

خوبه برای لامپ شب خواب میتونید ازش استفاده کنید اسپیکر خوبی داره ولی نورش کمه

یک مورد اینکه دستگاه در اپ می هوم اد نمیشه، چندین بار تلاش شد. فکر کنم فقط ورژن بلوتوث دارش قابل ادد کردن در اپ است و این دستگاه ورژن بلوتوث دار نیست. البته ریجن دستگاه های شیائومی من چین است، ممکن است در ریجن های دیگر قابل ادد باشد اما فکر نکنم.

مورد دوم اینکه فقط به واسطه تشخیص حرکت روشن می شود، این آپشن رو ندارد که به دلخواه خاموش یا روشن بشه و یا از طریق اپ کنترل بشه.

لامپ های هوشمند

اون کاربردی که من میخواستم رو نداشت. تنها کاربردی که داره استفاده در کمد و یا راهرو است وقتی تو تاریکی از اون نقطه رد بشی روشن بشه یا در کمد رو باز کردی روشن بشه.

و اینکه امروز صبح با اینکه باطری داخلش بود و روی میز بود وقتی دورش حرکت میکردیم روشن نمیشد و فقط همون موقع که باطری رو توش گذاشتیم روشن شد. فکر کنم یک مشکلی داره. به احتمال زیاد عودت می دمش‌.

مشخصات ابزار

توان 0.34 وات
میزان روشنایی 30 لومن
نوع پایه MR16
سایر مشخصات شکل: فلت
زاویه نوردهی: 360

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس پایه E27 بسته 2 عددی

لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس مدل Hue پایه E27 بسته 2 عددی

کیت استارت Philips Hue یک بسته دو رقمی با شماره پل برای راه اندازی و کنترل از راه دور است.این لامپ ها دارای رنگ آفتابی گرم هستند و به صورت بی سیم به پل متصل می شوند و با برنامه Philips Hue قادر خواهید بود چراغ ها را در زمان های مشخص روشن و خاموش کنید و همچنین چراغ ها را اضافه و حذف کنید.

لامپ هوشمند شیائومی

هر لامپ دارای نور قابل تنظیم است و تا 25000 ساعت دوام می آورد و همچنین می تواند تا 50،000 بار روشن و خاموش شود. همچنین قابلیت کنترل از طریق Amazon Alexa – Apple HomeKit – Google Assistant یکی از ویژگی های لامپ هوشمند فیلیپس است.

هنگامی که در خارج از منزل هستید و نیاز به روشن یا خاموش کردن چراغ دارید می توانید این کار را انجام دهید. پل ارائه شده در کنار این محصول می تواند حداکثر 50 لامپ را کنترل کند.

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 06 لومن
طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: E27
شکل: حبابی
زاویه نوردهی: 360
جنس محافظ: شیشه
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. لامپ 9 وات فیلیپس پایه E27 بسته 2 عددی

لامپ 9 وات فیلیپس مدل Hue 2700 پایه E27 بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 806 لومن
طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: E27
شکل: حبابی
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس پایه E27

لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس مدل 9290020093 پایه E27

قیمت لامپ هوشمند

من چون یه کلید برق دارم که دسترسی بهش سخته این لامپ رو سفارش دادم که با گوشی بتونم کنترل لامپ رو داشته باشم، چند تا نکته فقط برای استفاده از لامپ میگم که امیدوارم بهتون کمک کنه و مثل من چند ساعت از وقتتون رو توی اینترنت دنبالش نباشید.

۱. با برنامه Mi Home میتونید کنترلش کنید، البته با روتر ۲. تو تنظیمات منطقه داخل برنامه، کشور رو سنگاپور انتخاب کنید و به اینترنت هم وصل باشید تا مدل لامپ، اضافه بشه و بتونید انتخابش کنید ۳. برای وصل شدن به لامپ اول که باید روتر(مودم) داشته باشید که اینترنت هم داشته باشه و لوکیشن گوشیتون هم روشن باشه

لامپ کنترلی دیجی کالا

۴. اول باید از طریق برنامه Mi Home به مودم وصل بشید، و بعدش از طریق برنامه بعلاوه رو‌بزنید و مدل لامپ رو که تو لیست وای فای گوشیتون هست رو انتخاب و بعد بهش وصل بشید تا سیستم بتونه شناساییش کنه ۵. برای ریست کردنش باید ۵ بار لامپ را روشن و خاموش کنید،

تا لامپ شروع به چشمک زدن بکنه، که برای کانکت شدن معمولا بعد از هر بار تلاش ناموفق، سیستم میگه که ریست کنید لامپ رو و بعد ادامه بدید خلاصه بعد وصل شدن به لامپ میتونید از طریق برنامه روشن و خاموش و یا نورش رو کم و زیاد بکنید،

و تغییر رنگی در این مدل در کار نیست. در پایین هم خطای وصل شدن رو عکسش رو‌براتون گذاشتم، چون چمدین مرتبه برای من مشکل خورد تا تونستم وصل بشم. طولانی بود، ولی خاستم مشکلاتتون کمتر بشه برای استفاده از لامپ.

لامپ هوشمند کنترلی

من قبل از این لامپ از biknik یک لامپ بلوتوثی mipow خریده بودم که فقط با دانلود اپلیکیشن خیلی راحت کانکت و خوب با اپلیکیشن خودش ۱۶ میلیون رنگ مختلف رو تو یک طیف رنگی ایجاد میکرد اما متاسفانه این برند از دستیار های صوتی پشتیبانی نمیکرد.

لامپ فیلیپس از طریق وای فای به روتر متصل میشه و بعد گوشی اون رو شناسایی میکنه که برای این پروسه مجبور شدم ویدیو های زیادی تو یوتیوب ببینم و بارها و بارها لامپ رو به تنظیمات کارخانه ریست کنم تا آخر موفق بشم.

لامپ کنترلی

اگر این مراحل رو رد کنید و شروع به استفاده کردن از لامپ بکنید تفاوت هاش با یک لامپ بلوتوثی خیلی محسوس میشه… من به شخصه از سیستم عامل ios استفاده میکنم و با دستوراتی که به Siri خودم دادم الان دیگه خیلی راحت با گفتن یک جمله لامپ خاموش و یا روشن میشه

همچنین شورتکات های سیری هم با این لامپ کار میکنن که میشه خیلی کار هارو باهاش انجام داد مثلا من اجازه دسترسی به لوکیشن ام رو به برنامه دادم و براش تعریف کردم که هروقت من این لوکیشن (خانه) ترک میکنم لامپ ها خاموش بشن که اگر تمام لامپ های خونرو از لامپ های هوشمند تعبیه کنید میتونه چیز خیلی کارسازی باشه.

لامپ اسپیکر دار شیائومی

سلام لامپ بسیار خوب و کاربردی‌ای هست اما متاسفانه بر خلاف اطلاع درج‌شده بر روی سایت رنگ نور زرد است و برای بنده اصلاً مطلوب نبود.

دوستان عزیر دقت کنید که این لامپ فقط 9 وات هست و 800 لومن نور داره که تنها مناسب چراغ خواب و امثال اون هست و بعنوان روشنایی قابل استفاده نیست.

لامپ که با گوشی روشن میشود

حالا فیلیپس، کارش ساختن لامپه ، هیچی ، از شیائومی بعیده این محصول. احتمالا ساخته شده تا تعداد زیادی از اون در کنار هم مورد استفاده قرار بگیره. برای یک اتاق 12 متری، حداقل 2 الی سه عدد از این لامپ لازم ه

این لامپ به یه دستگاهی به نام Philips Hue احتیاج داره برای اینکه به موبایل وصل بشه. تو توضیحات لامپای دیگه فیلیپس نوشته که نیاز هست اما اینو نگفته. من فکر کردم با موبایل کار میکنه و خریدمش ولی نمیکنه. یه لامپ LED معمولیه که خیلی ارزون تر هم میشه لامپ های LED رو خرید.

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 100 – 240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 806 لومن
طول عمر: 15000 ساعت
نوع پایه: E27
شکل: حبابی
زاویه نوردهی: 180
جنس محافظ: پلاستیک
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. لامپ ال ای دی هوشمند 9 وات شیائومی پایه E27

لامپ ال ای دی هوشمند 9 وات شیائومی مدل MJDPL01YL پایه E27

قیمت لامپ کنترلی خانه

چراغ هوشمند نسبتا خوب البته برای راه اندازی کمی پیچیده بود که با اموزش که خودش میده راحتر میشه به گوشی وصل شد قابلیت تنظیم ساعت روشن و خاموش شدن و دستیار صوتی هم پشتیبانی میکنه اما متاسفانه نور دهی کمی دارد

من این لامپ برای اتاق پسرم گرفتم ، برای یک اتاق تقریبا ۱۲ متری خوبه ، کارکرد هم خوبه، اپلیکیشن هم راحت نسب شد، گوگل اسیستنسش هم کار میکنه و هیچ مشکلی نداره.

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 2412 – 2472 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 950 لومن
طول عمر: 25000 ساعت
تعداد LED: 19 عدد
نوع پایه: E27
شکل: استوانه
زاویه نوردهی: 240
جنس محافظ: پلاستیک
امکانات لامپ و چراغ: محافظ
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس پایه E27

شیائومی یا و برند فیلیپس

این لامپ تک رنگ میباشد اما شدت نور بالاتری (806 لومن) نسبت به لامپ هایی که قابلیت تنظیم رنگ دارند دارا میباشد و تولید مشترک برند شیائومی و برند فیلیپس است و میتوان از دستیار صوتی یا اپلیکیشن های معرفی شده در بروشورش برای خاموش و روشن کردن یا تغیر پروفایل نوری آن استفاده کرد

سایر مزایای این لامپ به شرح زیر است : قابلیت تنظیم شدت روشنایی و کنترل کامل با نرم افزار تلفن همراه قابلیت استفاده از نرم افزار به جهت کنترل لامپ از راه دور دارای چندین مود پیشفرض و تنظیم دلخواه آن امکان زمانبندی روشن و خاموش شدن خودکار

پرفروش ترین لامپ هوشمند کنترلی

این محصولات که در طبقه بندی سبک زندگی جای می گیرند، انتخاب مناسبی برای بهبود دکوراسین و ایجاد تنوع در محیط زندگی هستند. امّا برای کسب تجربه‌ی دلپذیر، شما به یک اکوسیستم هماهنگ و چند بخش دیگر از جمله بریج و لامپ‌های رنگی نیاز دارید.

(تم‌های مختلف داخل اپلیکیشن) زنجیره‌ی فروش و خدمات این محصول متأسفانه در ایران به دلایل مختلف وجود ندارد و به دلیل هزینه‌ی بالاتر نسبت به سایر محصولات، ممکن است بلاصرفه به نظر برسند. امّا با جمع بندی تکنولوژی به کار رفته در لامپ‌ها و دقّت و کیفیت تولید، واقعاً مناسب به نظر میرسد.

لامپ هوشمند 9 وات فیلیپس مدل Hue 2700 پایه E27

مشخصات ابزار

توان 9 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50/60 هرتز
سایر مشخصات میزان روشنایی: 806 لومن
طول عمر: 25000 ساعت
نوع پایه: E27 – شکل: حبابی
زاویه نوردهی: 360
جنس محافظ: شیشه
بازه توان مصرفی: 5.5 تا 10 وات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. لامپ ال ای دی هوشمند 10 وات شیائومی پایه E27 بسته 2 عددی

لامپ ال ای دی هوشمند 10 وات شیائومی مدل MJDP02YL پایه E27 بسته 2 عددی

مشخصات ابزار

توان 10 وات
میزان روشنایی 800 لومن
نوع پایه E27
سایر مشخصات شکل: حبابی
قابلیت اتصال به WIFI
دارای میکروفون و دستیار صوتی
نور قابل تنظیم از 80 تا 800 لومن
قابلیت تنظیم رنگ نور از 1700 تا 6500 کلوین

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. لامپ هوشمند آن‌ اسمارت مدل RGB

لامپ هوشمند آن‌اسمارت مدل RGB

لامپ گیمینگ هوشمند

لامپ بسیار کاربردی و قوی و مناسب است و از تکنولوژی بالایی برخوردار است . برای نصب و راه اندازی کمی نیاز به دانش هست . البته می توان از پشتیبانی هم استفاده کرد .

دقت به فروشنده ها بسیار مهمه . فروشگاه استراسمارت هم پشتیبانی خوبی داره و هم محصولات اورجینال داره .

لامپ هوشمند فیلیپس

راحت وصل شد، کوچیکه و نور کمی دارد، برای چراغ مطالعه خوبه در ضمن اگه بوسیله کلید قطع بشه، بعد از وصل شدن به حالت قبل از خاموشی برمیگرده که جالب بود از طریق اینترنت هم قابل کنترل هست

خیلی عالیه هم راحت وصل میشه به گوشی هم کاملا روون و بدون تاخیر کار میکنه

عملکرد سریع و روان جذابیت این لامپو بیشتر میکنه و توی اپلیکیشن قابلیت های مختلفی داره که راضی کننده ست

لامپ هوشمند گیمینگ

تا الان که خوب بوده کنترلش خیلی کامل و راحت هست راحت هم کانکت شد. برنامش تو گوگل پلی واسه ایران نیست از بازار میتونین بگییرین.

لامپ خوبیه ولی برای اتصال و استفاده باید همیشه به یک وای فای وصل بشه یعنی اگه وای فای خاموش بشه دیگه نمیتونی بهش وصل بشی

لامپش خیلی خوبه نسبت به قیمت ولی وصل کردنش خیلی سخته اگه داخل ایران باشید

لامپ هوشمند کنترل از راه دور

تمام دستورات دفترچه رو خوندم و طبق دستورالعمل پیشرفتم ولی با این حال وصل نشد و با اپلیکیشن ارتباط برقرار نکرد

من از دیروز که به دستم رسید با یکم ور رفتن متوجه شدم که پس از نصب اپ شما باید یه وایفای داشته باشید که بذارینش سر راه که لامپ به اون وصل بشه و شما هم به اون که بتونید لامپ رو کنترل کنید ، پس از اون شما بی نهایت می تونید از نورهای زیباش لذت ببرید ، اپ بسیار راحتی داره ، اما خود لامپ اسپیکر نداره ولی رقص نور با موزیک داره

مشخصات ابزار

توان اسمی ۹/۱۰ وات
ولتاژ ورودی ۲۴۰ ولت
نور لامپ RGB
سایر مشخصات نصب و استفاده آسان
قابل کنترل با نرم افزار از طریق Wi-Fi
کم مصرف – قابلیت کنترل روشنایی
توان نوری: ۱۰۰۰ لوم
قابل استفاده با سرپیچ های معمولی(E۲۷)
محافظت شده در برابر افزایش بار و گرما

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین لامپ هوشمند

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *