بهترین ماسک تنفسی پارچه ای سه لایه و سه بعدی

فهرست مطالب نمایش

بهترین ماسک تنفسی پارچه ای سه لایه و سه بعدی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های ماسک تنفسی N95 و FFP2 و… است، از ابتدای وجود بشر ، خطرات و حوادث زیادی انسان ها را تهدید می کند ، از کشته شدن توسط حیوانات و بلایای طبیعی گرفته تا بیماری ها و ویروس هایی مانند طاعون ، آنفولانزا ، هپاتیت و غیره. جدیدترین آنها ویروس کووید -19 یا متاسفانه بسیاری از مردم جان خود را از دست داده اند.

انسان از بهترین ماسک تنفسی و ابزارهای دیگر برای جلوگیری از این شیوع ویروس ها استفاده کرده است. بهترین ماسک تنفسی می تواند قسمت های مهم صورت شما را در برابر ویروس ها (از جمله Covid-19) محافظت کرده و از ورود آنها به دهان و بینی جلوگیری کند.

ویژگی ماسک های سری N

ماسک های سری N در برابر روغن مقاوم نیستند. این ماسک ها فقط در برابر آلودگی های غیر روغنی مقاومت ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، آنها می توانند از ورود گرد و غبار معادن ، صنایع فلزی ، فرآوری چوب و غیره به بدن شما جلوگیری کنند. تا زمانی که بدن آسیب نبیند و تنفس دشوار نباشد ، می توان از ماسک های سری N استفاده کرد.

بهترین ماسک N95

در برخی از روزهای سال ، به ویژه هنگامی که هوا سردتر می شود ، میزان آلودگی در شهرهای بزرگ افزایش می یابد. در این زمان ، پزشکان توصیه می کنند از ماسک مناسب مانند ماسک N95 استفاده کنید و تا حد امکان از تردد خارجی خودداری کنید.

از آنجا که در محیط باز آلودگی ها وارد ریه های شما می شوند و می توانند مشکلات تنفسی شما را بدتر کنند یا در طولانی مدت منجر به بروز برخی بیماری های ریوی شوند. فصلی مانند روزهای پاییز و بهار که ذرات گرد و غبار یا دانه های گل و گیاه در هوا پراکنده می شوند ، حساسیت ها و حساسیت های فصلی تشدید می شود.

در این فصول ، همچنین می توانید افرادی را مشاهده کنید که از ماسک استفاده می کنند تا از حساسیت فصلی شدید و عطسه مکرر جلوگیری شود. این موارد هر ساله مشاهده می شود و استفاده از ماسک تنفسی مشکل جدیدی نیست. اما این روزها از ماسک های N95 به دلایل دیگری استفاده می شود.

کرونا ویروس که تقریباً یک سال است از کشورهای مختلف جهان دیدن می کند ، در هوا در حال انتشار است. این بیماری آسیب های جدی به بدن وارد می کند و تاکنون منجر به مرگ بسیاری شده است. به همین دلیل ، دولت ها برای جلوگیری از شیوع بیماری ، استفاده از ماسک های مناسب را ملزم می کنند. اگر می خواهید در مورد ماسک های N95 و تفاوت آنها با سایر مدلها بیشتر بدانید ، با ما همراه باشید.

بهترین ماسک N95

ماسک سه بعدی

این جدیدترین مدل ماسک تنفسی در بازار است و مزایای خاصی نیز دارد. ماسک سه بعدی شبیه به پاکت نامه را می توان به عنوان یک نوع بهبود یافته ماسک تنفسی سه لایه در نظر گرفت که اشکالات اصلی آن را برطرف می کند.

علاوه بر این ، ماسک های سه بعدی مقرون به صرفه تر از ماسک های N95 هستند و توانایی خرید افراد بیشتری را برای چنین ماسک های افزایش می دهند. از معایب این نوع ماسک ها می توان به مشکل اندازه گیری صورت همه افراد اشاره کرد.

ماسک سه لایه پزشکی

این ماسک را هم اکنون می توان یک ماسک اقتصادی و مناسب دانست. از آنجا که قیمت نهایی مناسب و کیفیت آن قابل قبول است ، ماسک های پزشکی سه لایه به سرعت مورد استقبال اکثر مردم قرار می گیرد.

علاوه بر هزینه مناسب ، تولید مناسب از دیگر مزایای این ماسک است ، در صورت کمبود ماسک تنفسی ، می توان آن را به سرعت تولید و توزیع کرد ، با توجه به هزینه نهایی این ماسک ، کاستی های آن ناچیز است.

ماسک فیلتردار

این ماسک وظیفه فیلتر کردن هوا ، جلوگیری از آلودگی ذرات ریز و بیماری ها در محل کار ، محیط اطراف و یا جو شهری را به ریه های ما و از آنجا به بدن ما دارد.

اگر از این نوع ماسک استفاده نکنید ، احتمال ابتلا به بیماری های مختلف تنفسی به شدت افزایش می یابد. اگر کارهای شما اغلب در معرض آلودگی های شیمیایی قرار دارد ، ما اکیداً توصیه می کنیم از این نوع ماسک ها استفاده کنید.

ماسک N95 چیست؟

N95 یک ماسک محافظ با فیلتر پلیمری مش مصنوعی است. عدد 95 اختصاص داده شده به این ماسک نشان می دهد که ماسک تا 95 درصد ذرات گرد و غبار (تا 0.3 میکرون و بیشتر) را در هوا فیلتر می کند. در میان این ذرات ذرات آلوده به ویروس کرونا وجود دارد.

برخی از افراد به محض شنیدن 95٪ ظرفیت فیلترینگ ماسک فکر میکنند که دچار تنگی نفس می شوند و ترجیح می دهند از ماسک های دیگر استفاده کنند. زیرا این افراد معتقدند در نتیجه استفاده از این ماسک ها ، اکسیژن کمتری به بدن آنها می رسد. اما این تفکر اشتباه است اکسیژن به خوبی از طریق این ماسک ها عبور می کند و کسانی که از ماسک N95 استفاده می کنند مشکل تنفسی ندارند.

ماسک های N95 توانایی فیلتر کردن موادی همچون ذرات گرد و غبار در هوا ، آلودگی هوا ، باکتری ها ، ویروس ها ، آلرژی یا ذرات آلرژیک را دارند.

ماسک‌های سه لایه پزشکی بهتر است یا ماسک‌ N95

ماسک طبی سه لایه یک یکبار مصرف هستند که می تواند یک مانع فیزیکی بین دهان و بینی انسان و آلاینده های احتمالی در محیط ایجاد کند.

این نوع ماسک ها اغلب ماسک صورت نامیده می شوند ، اگرچه همه ماسک ها ماسک های سه لایه پزشکی نیستند! این ماسک ها آزادانه روی صورت قرار می گیرند و طراحی لبه های آنها مانع نفوذ هوای آزاد به ماسک و رسیدن به دهان و بینی نمی شود.

در مقابل ، ماسک N95 یک دستگاه محافظ تنفسی است که برای تناسب صورت و پوشش کامل بینی و دهان طراحی شده است. با وجود فیلتراسیون موثر ، این ماسک ها اجازه نفوذ ذرات آلاینده به دستگاه تنفسی انسان را نمی دهند.

ظرفیت فیلترینگ این ماسک ها تا 95 است و احتمال عبور ویروس از ماسک تنها 5 است. اما برای ماسک طبی سه لایه هیچ عددی برای فیلتر آلاینده ها تعیین نشده است.گاهی حتی در صورت استفاده از ماسک ، ممکن است آلودگی ها از کنار ماسک وارد بدن انسان شده و منافذ ماسک را باز کنند.

راهنمای خرید خرید ماسک تنفسی

راهنمای خرید خرید ماسک تنفسی

افزایش آلودگی هوا ممکن است باعث شود که سعی کنید ماسک تنفسی تهیه کنید. قبل از خرید هر محصولی ، بدون شک سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد می شود. خرید ماسک های تنفسی ، به ویژه ماسک های N95 نیز به همین ترتیب است. در ادامه ، ما سعی می کنیم به سوالات متداول در مورد خرید این محصول پاسخ دهیم.

اندازه ماسک

اندازه ماسک ها متفاوت است. این مهم است زیرا اگر ماسکی بزرگتر از صورت خود بخرید ، کارکرد مناسبی ندارد؛ زیرا بینی و دهان شما را به خوبی نمی پوشاند و هیچگونه فیلتر کننده ای نخواهد داشت.

اگر می خواهید هر روز به مدت طولانی از ماسک تنفسی استفاده کنید ، باید ماسک فیلتر دار استفاده کنید. ماسک های بدون این دریچه ها می تواند تنفس را با مشکل مواجه کند.

قبلاً گفتیم که ماسک ها می توانند از ورود آلاینده ها به ریه ها و بدن جلوگیری کنند ؛ این عمل همچنین می تواند از بازدم جلوگیری کند. بنابراین ، بهتر است از ماسک دارای سوپاپ استفاده کنید. این نوع ماسک ها بازدم را تسهیل می کنند و اجازه نمی دهند رطوبت در داخل ماسک ایجاد شود.

گیره ماسک

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید ماسک باید به آن توجه کنید ، گیره ماسک است. اگر ماسک این گیره را نداشته باشید انتخاب خوبی برای جلوگیری از نفوذ آلاینده ها انتخاب خوب و سالمی نیست.

ماسک بدون این گیره نمی تواند قسمت های مهم صورت یعنی بینی و دهان را بپوشاند و همچنین نمی تواند تمام منافذ صورت را برای جلوگیری از آلودگی ببندد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از ماسک بهتر است. هنگام استفاده همزمان از آن ، به یاد داشته باشید که باید گیره را فشار داده و محکم کنید تا اندازه دقیق آن روی صورت تنظیم شود.

توانایی فیلتر کردن ماسک ها بر دو اساس کلی استاندارد شده است: سری n و FFP. اگرچه ماسک های استاندارد N95 و FPP2 همچنین می توانند تا حد زیادی از آلودگی جلوگیری کنند ، اما در دوران اوج آلودگی هوا ، استفاده از ماسک های استاندارد N99 و FFP3 قطعاً می تواند به سدی قوی تر در برابر شدت آلودگی هوا تبدیل شود.

مریت ماسک‌ N95 چیست؟

این نمونه های ماسک این قابلیت را دارند که ذرات ریز موجود در فضای اطراف ما را فیلتر کنند. گرده ها و گیاهان پراکنده در هوای نامرئی برای چشم ها ، آلودگی هوا ناشی از تردد خودروها ، ذرات ویروس و سایر ذرات بیماری زا نمی توانند از این ماسک عبور کنند ؛ بنابراین وقتی این ماسک را دارید ، مطمئن باشید که تحت تأثیر تنفس آلرژی ها و ویروس ها و باکتری های مختلف قرار نخواهید گرفت.

زمان استفاده از ماسک N95 چقدر است؟

تعداد دفعاتی که از ماسک N95 استفاده شده است دقیق مشخص نیست؛ با این حال ، روش استفاده تأکید می کند که ماسک باید پس از آسیب دیدگی دور ریخته شود. این به این دلیل است که فیلتر ماسک به دلیل پارگی یا سوراخ شدن به شدت آسیب دیده است و دیگر نمی تواند محافظت مناسبی را برای شما انجام دهد.

ماسک n95 برای کودکان

از آنجا که اندازه ماسک N95 مطابق با استاندارد صورت بزرگسالان است ، این نوع ماسک تنفسی برای کودکان انتخاب مناسبی نیست. برای کودکان ، می توانید از ماسک های پارچه ای یا ماسک های مناسب آنها استفاده کنید.

لیست قیمت روز ماسک تنفسی برای کودکان و بزرگسالان

1. ماسک تنفسی کودک اونلی یو مدل سه بعدی CH3D بسته 25 عددی

ماسک تنفسی کودک اونلی یو مدل سه بعدی CH3D بسته 25 عددی

بهترین برند ماسک تنفسی

قلب و ریه ها دو عضو حیاتی انسان هستند که تاثیر زیادی بر سلامتی دارند. انتخاب ماسک تنفسی مناسب و استفاده صحیح از آن علاوه بر جلوگیری از شیوع بیماری، تاثیر زیادی بر انرژی روزانه افراد دارد. ماسک ها دارای انواع استاندارد سه لایه، چهار لایه و پنج لایه می باشند. لایه ها در دو حالت (پرس شده) و جداگانه به هم چسبانده می شوند.

هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد با فشار دادن فاصله بین لایه ها کمتر می شود. به عنوان مثال، ماسک های 5 لایه فقط باید با استفاده از فناوری KN95 یا N95 تولید شوند. ماسک های سه بعدی برای حالت 4 لایه و ماسک های جراحی برای حالت 3 لایه مناسب هستند.

بهترین برند ماسک پزشکی

مهم: از ماسک های KF94 یا 3D حداکثر به مدت 4 ساعت و نیم در محیط های بسته و نسبتاً شلوغ (مانند مهمانی ها) استفاده کنید. توصیه: ماسک ها از الیاف نبافته پلیمری ساخته شده اند، بنابراین ماندن آنها در طبیعت باعث آلودگی محیط زیست می شود. نکته: هنگام برداشتن ماسک به لایه بیرونی آن دست نزنید

و دوم اینکه ماسک را از کش خارج کرده و با قیچی برش دهید تا مورد استفاده دلالان قرار نگیرد و دوباره بفروشید و در نهایت ماسک های خود را در سطل بازیافت قرار دهید. توجه: هنگام خرید از وجود سیم فیکس کننده بینی، کش ضد حساسیت و ماسک استریل اطمینان حاصل کنید. (چون زمان زیادی می برد و برای بسیاری گران است

ماسک ffp2 دیجی کالا

تولید کنندگان از استریل کردن تحت اشعه ماوراء بنفش خودداری می کنند و داخل جعبه را در بسته های 10 و 5 تایی بسته بندی می کنند و جعبه را با ماسک جمع می کنند و مهر و موم می کنند.) توصیه:

ماسک‌هایی را که خریداری کرده‌اید به آزمایشگاه کنترل سلامت ببرید و مقدار ATP را با یک ابزار ساده به نام لومینومتر اندازه‌گیری کنید. عدد زیر 150 برای ماسک مناسب است. (توجه: این دستگاه نمی تواند ویروس ها را شناسایی کند، اما کیفیت استریل ماسک ها را به خوبی نشان می دهد.) با افتخار اعلام می کنیم که تمامی ماسک ها

بهترین برند ماسک تنفسی در ایران

نام تجاری آنلاین مهر و موم شده دارای امتیاز زیر 100 است، زیرا همه ماسک ها به مدت 45 دقیقه در معرض استریل شدن در فر UVC Osram قرار می گیرند. این محصول شامل 25 ماسک در طرح باب اسفنجی شاد است زیرا بچه ها باید ماسک های خود را دوست داشته باشند.

دقیقا تو همون بسته بندی و درست اومده بود ماسک خوبیه پنج رنگ داره قیمتش خوبه فقط دقت کنید اندازه‌ش کوچیکه واسه زیر ۷ سال خوبه من واسه دخترم که ۴ سال داره گرفتم خوبه

بهترین مارک ماسک سه لایه

اندازه و سایزش مناسب بچه‌ها ی زیر ۸ سال خوبه و مناسب من این رو برای پسر ۶ ساله م گرفتم..چون از طرح و رنگ بندی که داشت (یعنی ۵ رنگ ۵ تایی) خوشم اومد ..اما وقتی دستم رسید فقط یه رنگ بود. ۲۵ ماسک یه رنگ قرمز… ضمن اینکه، سایزش هم خیلی کوچی بود

یعنی راحت و مناسب و مشکل و دارای تنوع رنگ دخترم برای مدرسه میزنه و دوسش داره ماسک خیلی خوبیه هم از نظر جنس و هم سایزش برای بچه ها

خرید ماسک تنفسی خارجی

بخاطر ایجاد نقشهای روی ماسک که با حرارت ایجاد شده در برخی از ماسکها سوراخ شدگی وجود دارد قشنگ و زیبا امیدوارم کیفیتشم خوب باشه و راضی بودند

ضخیمه ولی یکم برای بچه کوچیکه خود ماسک. باعث نشت هوا میشه و کش هایش زیادی بلنده. باید گره زد

ماسک سه لایه

کیفیت ساختش خوبه، ضخیم و استانداردها و اندازه مناسبی هم داره. البته الان گرونتر شده و من خیلی ارزونتر خریدم. جا داشت تو جعبه بزرگترین میذاشتن چون بعضیاش بخاطر فشردگی تا خورده بود.

بهترین ماسکی که دخترم راحت دو ساعت بدون ناراحتی نگه میداره بخاطر طراحی سه بعدی آن،البته برای صورتش کمی بزرگ است که کمی کش ها رو گره میزنیم، کشها کمی سست هستند و تا حالا چند تا ماسک قبل از استفاده بدون کش و خراب شده زیاد کشها رو نکشید.

بهترین برند ماسک تنفسی

خیلی خوبه ولی اندازه هاش انگار متفاوتن بسته های 5 تایی توشه و همش طرحدار نیست 3 تا بستش ساده و بدون طرح بود عکس و محصول همخوانی ندارد فقط سه بسشه که طرح داره بقیه سادس

ماسک سه لایه بدون فیلتر ما که تو شهرستانیم یه همچین کالایی رو به سختی میتونم تو شهر خودمون پیدا کنیم، ممنون از دیجیکالا که خرید رو برامون راحت کرده

پارچه سه بعدی دیجی کالا برای کودکان زیر چهار سال مناسب است کیفیتش هم خوب بود . نسبت به قیمتش و اینکه بچه ها رو ترغیب میکنه ماسک بزنن عالیه

مشخصات ابزار

استاندارد ایمنی و محافظتی بدون استاندارد
نوع کاربرد عمومی
وزن 2 گرم
ویژگی‌های ماسک تنفسی دارای فیلتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ماسک تنفسی آسان پوش مدل Melt blown بسته 50 عددی

ماسک تنفسی آسان پوش مدل Melt blown بسته 50 عددی

بهترین برند ماسک تنفسی سه لایه

خیلی خوبه و کامل بپوشونه دهان و بینی پسر بیست ماهه منو این مخصوص ۶ رنگ و هر کدام ۵ عدد و کلفت و دقیقا سایز کودک بود و همچنین سه بعدی

سلام وقت بخیر امکان داره جنس و نام هر 4 لایه رو بفرمایید پاسخ اسپان 40 گرمی و اسپان داخلی 25 گرمی و اسپان 25 گرم رنگی و لایه ملت بلون 25 گرمی پر تراکم. خوب بود

سلام قسمت بالای ماسک ازین سیم های تنظیم کننده روی بینی هم داره؟ پاسخ بله سیم بالای بینی هم دارد خیلی ماکس های خوبی هستن

ماسک طاعون دیجی کالا

سلام طرح ساده اش رو میخوام ، دارید؟ اندازه اش برای بچه ۹ تا ۱۲ سال مناسبه؟ پاسخ نه ، برای سنین ۴ تا ۸ سال است

اولا که جعبه اش اصلا اونی نیست که تو عکسه، فقط یه برچسب روی درش زده اسمشو نوشته . بعدشم بسته های داخلش، ۲ تاش مثل عکسه، سه تاش متفاوته !!!!! هم جنسش هم سایزش!!!!! چرا باید اینجوری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ متاسفانه فرصت ندارم‌ مرجوع کنم .

تا حالا هر چی ماسک بچه خریدم بی کیفیت بوده و خوب روی صورت نمی نشسته. ولی این روی صورتهای کوچک مناسبه و مهمتر اینکه برخلاف مدلهای دیگه جای پرس کشها صورتو اذیت نمیکنه. چند سایز بودنم واسه صورتهای مختلف که هر بچه ای مناسب با صورتش ازش استفاده کنه.

خرید ماسک ffp2 دیجی کالا

برای بچه ها خیلی خوبه روی صورتشون خوب فیکس میشه و جایی بروی نفوذ هوا و ویروس باقی نمیمونه

خیلی خوبه از نظر کیفیت و ظاهر ولی خیلی کوچیکه کمی هم بو میده خیلی ماکس هایی هستن حتما حتما بخرید شک نکنین. عکس هم قرار دادم ببینین.

از نظر کیفیت ،سایز،وقتی تنوع در رنگ و بسته بندی کاملا بهداشتی…کودک من سه سالشه کاملا ایمن نگه میدارد ماسک،وطراحی خوشگلش باعث شده خیلی خوب نسبت به سایرماسکهاازش استقبال کنه…خیلی مچکرم

بهترین ماسک سه لایه پزشکی

فروشنده محترم تو این وضع کرونا بچه ها قشر حساسی هستن ما براشون ماسک تهیه می‌کنیم که ازشون محافظت کنه این اصلا انصاف نیست که بیشتر از نصف ماسک ها کلا یک مدل دیگه و جنس بسیار نازک تری هستن.

ما هم بهرحال برای اون ها پول دادیم مجبوریم یا به همون شکل یا بهرحال طوری که بچه اذیت می‌شه استفاده کنیم چون فرصت مرجوع نداشتم. من دیگه از این ماسک خریداری نمی‌کنم و به بقیه هم توصیه می‌کنم نخرن یا اگر خریدین مرجوع کنین ارزش نداره.

ماسک تنفسی خارجی

ماسک خوبیه تا ۵_۶ سال جوابگو هست.نمیدونم بقیه چی به دستشون رسیده که نظرات منفی دادن. برای من کاملا همونی هست که باید باشه.با همون جعبه و تعداد و کیفیت

وقتی به دست من رسید کارتنش پاره بود که البته به دلیل بی دقتی در بسته بندی بود. ماسک ها توی نایلون نیستن ولی اندازشون برای صورت بچه سه ساله خیلی مناسبه. بعد از استفاده متوجه شدم که بخش از ماسک زیر پرس نرفته و بازه

بهترین مارک ماسک تنفسی

سایز ماسک برای پسر 7 ساله من که صورت ظریفی داره خیلی خوبه. رنگش و طرحش خوبه. هر چندتاشونم تو یه بسته جدان. اما بوی بسیار بدی دارن. قابل استفاده نیست. چند روز همه رو باز کردم بیرون گذاشتم اما فایده نداشت

جنسش خیلی خوبه بسیار هم زیبا ولی رنگبندی تصویر رو نذاشته بودن من برای پسرم میخواستم متاسفانه ۵تاشو صورتی گذاشتن ده تاشو زرد گذاشتن

برای صورت بچه ها از ۲ تا ۱۰ سال مناسب هست و قشنگ صورت رو‌میگیره. از مدلهای قبلی که خریده بودم سایز مناسب تری داشت

ماسک پارچه ای دیجی کالا

دوستان اصلا ماسک با کیفیتی نیست ،قسمتهایی از ماسک که شکل کارتونی داره خیلی نازک و چندتا از ماسک n95 اصل دیجی کالا هایی که من سفارش دادم در همون قسمت ها سوراخ هستند متاسفانه حتی اگه لایه ملت بلون اصل باشه وقتی سوراخه قابل استفاده نیست، پولتون رو دور نریزید

سایز ماسک برای کودکان تا ۶ سال مناسب است ماسک به کل صورت میچسبه و خیلی عالی هست ممنون از دیجی کالا

بهترین ماسک تنفسی

برای دختر ۴سال و ۶ ماهم خرید کردم که یک مقدار کوچک بود روی صورتش البته نه اون قدری که نشه استفاده کرد .ولی خوب مجدد به خاطر اندازش سفارش نمیدم. امیدوارم بلا و بیماری از تمام مردم به دور باشد.

خیلی عالیه من هم برای مهمونی استفاده کردم هم خستم هم……خرید ماسک تنفسی… اصلا خیلیییی خوبن هم من با فندک امتحان کردن اطلاعات هوا از اونورش زد نیمشه عالیه فقط بوی بدی که میده رو من چند روز گذاشتن بیرون بوش رفت

خرید ماسک تنفسی

خیلی کیفیت خوبی داره سایزش هم کوچیکه فیت بچه هاست بچه من ۵ سالشه کاملا اندازه صورتش بود خیلی هم خوشگله سایزش برا بچه ها خیلی مناسب هست اما فقط دو رنگ سبز و قرمز در جعبه بود

ماسک n95 دیجی کالا دخترم طرح‌هاشو دوست داره…و منم از اینکه تمام صورتش رو میپوشونه راضی‌ام یکم برا بچه۳ساله بزرگ بود که کشاشو مجدد چسبوندم عالی شد

ماسک n95 کودکان دیجی کالا

عینا شبیه عکس بود یه مقدار خشکه و یکمم قیمتش بنظر من بالاست مناسب سن کمتر از 8 سال هست خیلی خوبه ، برا بچه ها لازمه، هم تنفس براشون راحت تره ، هم فیکس میشه و تکون نمیخوره .

خیلی خوب و باکیفیت در رنگ های صورتی و بنفش و سبز و آبی و قهوه ای. دخترم خیلی دوسشون داشت. عکسشم گذاشتم میتونید ببینید چقدر با مزه ان رنگ بندی و کیفیتش خوبه و در پک های جداگانه بسته بندی شده

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. ماسک تنفسی انزانی مدل رنگین کمان بسته 50 عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل رنگین کمان بسته 50 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی BL02 بسته 20 عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی BL02 بسته 20 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی Q01 بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی Q01 بسته ۲۰ عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی T01 بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی T01 بسته ۲۰ عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. ماسک تنفسی بارمان مدل N95 بسته 10 عددی

ماسک تنفسی بارمان مدل N95 بسته 10 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
ویژگی‌های ماسک تنفسی دارای فیلتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. ماسک تنفسی بایکو مدل BS بسته 50 عددی

ماسک تنفسی بایکو مدل BS بسته 50 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 9.5×7.5 سانتی‌متر
استاندارد ایمنی و محافظتی بدون استاندارد
نوع کاربرد عمومی
وزن 3 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. ماسک تنفسی بایکو مدل PB بسته 50 عددی

ماسک تنفسی بایکو مدل PB بسته 50 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 17x10x0.1 سانتی‌متر
استاندارد ایمنی و محافظتی بدون استاندارد
نوع کاربرد عمومی
وزن 3 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. ماسک تنفسی دکتر کرست مدل Drc-3D-40

ماسک تنفسی دکتر کرست مدل Drc-3D-40

مشخصات ابزار

ابعاد 21×12 سانتی‌متر
ویژگی‌های ماسک تنفسی دارای فیلتر
نوع کاربرد عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
وزن 8 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل 3D-5color بسته 20 عددی

ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل 3D-5color بسته 20 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 22x12x12 سانتی‌متر
نوع کاربرد عمومی , بیمارستان
وزن 120 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد 2 بسته 5 عددی

ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد 2 بسته 5 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد1 بسته 5 عددی

ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد1 بسته 5 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. ماسک تنفسی فراز مهر مدل FZ1 بسته 50 عددی

ماسک تنفسی فراز مهر مدل FZ1 بسته 50 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 9×17 سانتی‌متر
نوع کاربرد عمومی , بیمارستان
وزن 5 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 3 بسته 5 عددی

ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 3 بسته 5 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ماسک تنفسی مانترا مدل سه بعدی پنج لایه بسته 25 عددی

ماسک تنفسی مانترا مدل سه بعدی پنج لایه بسته 25 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 8x10x24 سانتی‌متر
استاندارد ایمنی و محافظتی EN 405:2001+A1:2009
نوع کاربرد عمومی , بیمارستان
وزن 150 گرم
ویژگی‌های ماسک تنفسی دارای فیلتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. ماسک تنفسی مدل SBN بسته 50 عددی

ماسک تنفسی مدل SBN بسته 50 عددی

مشخصات ابزار

ابعاد 17 × 9 × 0.5 سانتی‌متر
نوع کاربرد عمومی
وزن 3 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. ماسک تنفسی مدل مدیکوم B12 بسته 53 عددی

ماسک تنفسی مدل مدیکوم B12 بسته 53 عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته ۵۰ عددی

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته 51 عددی

ماسک تنفسی مدل ملت بلون

مشخصات ابزار

نوع کاربرد عمومی , بیمارستان
ویژگی‌های ماسک تنفسی دارای فیلتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین ماسک تنفسی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *