17 بهترین ماسک جوشکاری و کلاه اتوماتیک مارک قیمت 1402

جوشکاری اگرچه یکی از پردرآمدترین فعالیت ها است اما خطرات و مشکلات زیادی از جمله برق گرفتگی و سوختگی در آن وجود دارد ، بنابراین استفاده از ماسک جوشکاری برای جوشکار برای کاهش این خطرات بسیار مهم است.

البته رعایت نکردن نکات ایمنی جوشکاری ، به ویژه در فصول گرم سال و مکان های مرطوب ، می تواند صدمات زیادی به جوشکار وارد کند. بنابراین ، افزایش سطح اطلاعات و استفاده از نکات ایمنی می تواند این خطرات را کاهش داده و باعث نجات جان جوشکار و افزایش سرعت کار جوشکاری شود.

کلاه جوشکاری چیست؟

کلاه ایمنی جوشکاری یک وسیله محافظتی است که از جوشکار در برابر نور قوس و جرقه های مداوم محافظت می کند. به عبارت دیگر ، این نوع کلاه می تواند صورت را در برابر جرقه و چشم را در برابر اشعه ماورا بنفش مضر و خطوط قرمز محافظت کند.بعضی از انواع حتی می توانند از استنشاق گازهای سمی توسط جوشکاران جلوگیری کنند.

اگر هنوز از کلاه ایمنی جوشکاری قدیمی استفاده می کنید و نمی توانید ببینید چه کاری انجام می دهید ، دلیل آن کوچک بودن پنجره است.

در این مورد ، لطفا دریغ نکنید که آن را با یک درپوش جدید جایگزین کنید که می تواند تجربه جوشکاری شما را کاملا تغییر دهد. چه در کارگاه مشغول کار باشید و چه در حال تعمیر سازه ها ، اتومبیل ها ، موتورسیکلت ها یا در خانه باشید ، برای تکمیل کار خود به ابزار مناسب نیاز دارید.

حتی سال ها تجربه یک جوشکار نمی تواند مانع اشتباه او در هنگام خستگی یا استفاده از ابزارهای نامناسب شود. داشتن ابزار مناسب می تواند کار را تسهیل کند و به تکمیل به موقع و با کیفیت مناسب کمک کند.

آشنایی با انواع ماسک جوشکاری

تیره شونده اتوماتیک

ماسک جوشکاری اتوماتیک در حین فرآیند جوشکاری نور را تشخیص می دهد و لنز را متناسب با آن تنظیم می کند. بنابراین ، با بهبود این توانایی ، بازده جوشکاری نیز بهبود می یابد و صرفه جویی در زمان قابل توجهی حاصل می شود.

تغذیه شونده با نور خورشید

برخی از کلاه های جوشکاری اتوماتیک از باتری های ثابتی بهره می برند که قابل جایگزینی نیستند. در واقع آنها با استفاده از نور خورشید دوباره شارژ می شوند.

برخی از ماسک های جوشکاری اتوماتیک از باتری های ثابت استفاده می کنند که قابل تعویض نیستند. در حقیقت ، آنها با کمک نور خورشید شارژ می شوند.

باتری خور

روکش ماسک مخصوص جوشکاری باتری خور دارای باتری قابل شارژ و قابل تعویض است. باتری ها بیشتر لیتیوم هستند.

تیرگی ثابت

این نوع کلاه ها درجه مات ثابت دارند. آنها توانایی تنظیم روشنایی قوسهای مختلف را ندارند. این کلاه ها برای کار در یک پروژه خاص که فقط از یک نوع ماده استفاده می کند مناسب هستند.

بهترین مارک کلاه و ماسک جوشکاری اتوماتیک

  • ماسک جوشکاری تک پلاست
  • ماسک جوشکاری دوو
  • ماسک جوشکاری آروا
  • ماسک جوشکاری اخوان

راهنمای خرید ماسک و کلاه جوشکاری

بهترین ماسک و کلاه جوشکاری اتوماتیک

انواع مختلف کلاه های جوشکاری

گزینه های مختلفی برای انتخاب کلاه ماسک جوشکاری وجود دارد. هنگام انتخاب کلاه ماسک جوشکاری باید استانداردهای ایمنی را در نظر گرفت.

برخی از این نکات ایمنی شامل محافظت از سر جوشکار در برابر اجسام پرتاب شده در هوا ، اشعه ماور بنفش و اشعه مادون قرمز است. وزن درپوش های جوشکاری نیز برای جلوگیری از گردن درد بسیار مهم است. در بخش بعدی انواع مختلف کلاه های جوشکاری را بررسی خواهیم کرد.

ماسک جوشکاری منفعل

یکی از اساسی ترین مدل های کلاه برای جوشکاری ماسک. این ویژگی های زیادی ندارد ، اما این باعث نمی شود که هزینه پوشیدن آن در هنگام جوشکاری کاهش یابد.

این کلاه از کاربر در برابر اجسامی که به سمت او پرتاب می شوند ، اشعه ماورا بنفش و گرمای زیاد ناشی از جوشکاری محافظت می کند. یکی از ویژگی های اصلی این کلاه ارزان قیمت بودن آن است.

ماسک جوشکاری اتوماتیک

یکی از معایب کلاه ماسک جوشکاری قبلی، تنظیم مداوم لنز های آن است. این مشکل در کلاه ماسک جوشکاری تیره شونده اتوماتیک کاهش ماسک جوشکاری برطرف شده است. در طی فرآیند جوشکاری ، ماسک جوشکاری اتوماتیک نور را تشخیص می دهد و متناسب با آن لنز را تنظیم می کند.

کلاه باتری خور

روکش ماسک مخصوص جوشکاری باتری خور دارای باتری قابل شارژ و قابل تعویض است. باتری از لیتیوم ساخته شده است.

بیشتر جوشکارها زمان زیادی را برای انجام پروژه های جوشکاری خود صرف می کنند.

آنها همیشه شکایت دارند که می خواهند لنز کلاه ایمنی را به صورت دستی تنظیم کنند ، چه رسد به این که منتظر شارژ کلاه ایمنی خود در برابر آفتاب باشند.

بنابراین بهتر است از کلاه جوشکاری که برای روشن ماندن از باتری استفاده می کند استفاده کنید. با این حال ، استفاده از کلاه هایی که با نور خورشید شارژ می شوند و کلاه هایی که در باتری باقی می مانند مزایا و معایبی دارند.

لنزهای تیرگی ثابت

این نوع کلاه ها دارای درجه کدری 10 درجه هستند. با توجه به روشنایی قوسهای مختلف نمی توان آنها را تنظیم کرد. این کلاه ها برای کار در یک پروژه خاص که فقط از یک نوع ماده استفاده می کند مناسب هستند.

لنزهای تیرگی متغیر

برخلاف ماسک با لنز ثابت ، این نوع کلاه دارای ویژگی است که باعث می شود لنز قابل تنظیم با هر نوع نوری با هر درجه روشنایی تابشی باشد. این کلاه برای جوشکارانی که می خواهند با هر نوع پروژه ای با مواد مختلف کار کنند مناسب است.

کلاه های جوشکاری لنزهای تیرگی متغیر و قابل تعویض محافظ خوبی هستند. با این حال ، ماسک های جوشکاری متغیر میزان تیرگی را تنظیم می کنند. این ویژگی قابلیت مشاهده کاربر را افزایش می دهد. زیرا اگر نورها با روشنایی بسیار بالایی ساطع شوند ، عملیات جوشکاری به درستی انجام نمی شود و جوشکاری باید از همان ابتدا دوباره انجام شود.

بهترین ماسک و کلاه جوشکاری اتوماتیک

نحوه ای عملکرد ماسک جوشکاری

وقتی لنزهای جوش خاموش می شوند ، کریستال مایع بین فیلترهای پلاریزه کننده نور را تا 90 درجه شکسته می کند.

در این حالت لنزها تیره به نظر می رسند. این عملکردی است که در کلاهک ماسک جوشکاری تعبیه شده است و در صورت آسیب دیدن لنزهای خودکار از نور ، چشم را از نور بسیار شدید محافظت می کند.

تفاوت ماسک جوشکاری لنزهای تیرگی متغیر با ثابت (معمولی)

لنز های تیرگی متغیر

استفاده از ماسک های معمولی ممکن است محافظت کامل از چشم ، خصوصاً در مورد جوشکاری با فرایندهای مختلف ، فلزات مختلف و ضخامت های مختلف ، ایجاد نکند.

در این حالت می توانید از کلاه جوشکاری با لنزهای تیرگی متغیر استفاده کنید که به صورت خودکار قابل تنظیم است. میزان تیرگی لنز را می توان با توجه به جریان و میزان روشنایی قوس تنظیم کرد.

سرعت سوئیچ

هرچه لنز سریعتر تاریک شود ، از چشم در برابر نور شدید محافظت می کند. امروز کلاه هایی با قیمت و سرعت های مختلف در بازار موجود است. اگر ساعات کار طولانی است ، توصیه می شود برای تسکین چشم ، لنزهایی با میزان تیرگی بیشتر با قیمت بالاتر خریداری کنید.

وزن سبک

وزن کلاه های لنز های تیرگی متغیر از کلاه های معمولی کمتر هستند. استفاده از کلاه سبک باعث می شود در پایان روز کمتر احساس خستگی کمتری داشته باشید. کسانی که ساعت های طولانی کار می کنند باید کلاه های سبک تری انتخاب کنند تا بعد از کار روزانه دچار سردرد و گردن درد نشوند و احساس بهتری داشته باشند.

کنترل حساسیت

از دیگر مزایای کلاه های با لنز های تیرگی متغیر این است که امکان کار آسان با فرایندهای جوشکاری ولتاژ پایین مانند GTAW | این TIG است. این ویژگی باعث می شود تا لنز بر اساس میزان روشنایی قوس کم نور شود.

تیرگی با تاخیر

این ویژگی با تأخیر در تاریکی لنز پس از خاموش شدن قوس مرتبط است. جوشکار می تواند بسته به شرایط ، زمان تأخیر کوتاه یا طولانی را انتخاب کند.

در مورد جوشکاری با فرایندهای تقویت بالا ، بهتر است تنظیماتی را اعمال کنید که زمان تأخیر را افزایش دهند.

تأخیرهای کوتاه برای فرآیندهای کم قوس نیز توصیه می شود. کلاه های جوش متعارف این ویژگی را ندارند.

لیست قیمت روز کلاه و ماسک جوشکاری اتوماتیک و معمولی

1. ماسک جوشکاری وینر مدل W-001

ماسک جوشکاری وینر مدل W-001

مشخصات ابزار

ابعاد 30*15 سانتی‌متر
وزن 200 گرم
استاندارد ندارد
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری , عمومی
نوع فیلتر ثابت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ماسک جوشکاری هیترمن مدل HN00

بهترین ماسک جوشکاری

عالی بود فقط باید براش یک شیشه مخصوص جوشکاری هم بگیرید خوب و با کیفیت هست کولی شیشه جوشکاری را باید جدا تهیه کرد

با توجه به قیمتش که از بقیه کالاهای هم نوع خودش گرون‌تر بود کاشکی حداقل شیشه هم روش بود

از جمله وسایل حفاظتی که باید در هنگام جوشکاری وجود داشته باشد می توان به عینک و ماسک جوشکاری اشاره کرد.

خرید ماسک جوشکاری

با کمک این تجهیزات احتمال سوزش صورت و آسیب به چشم فرد کاهش می یابد. در صورت خرید محصول فوق دیگر نیازی به عینک نخواهید داشت. این ماسک جوشکاری توسط برند Heterman تولید شده است.

قسمت محافظ صورت این ماسک دارای ساختار پی وی سی است که از استحکام بالایی برخوردار بوده و وزن مناسبی نیز دارد.

قیمت ماسک جوشکاری

برای استفاده از این ماسک، نیازی نیست که آن را با دست بگیرید. زیرا مجهز به نگهدارنده پلاستیکی است و به راحتی روی سر قرار می گیرد. از دیگر ویژگی های این ماسک جوشی لنز محافظ چشم است.

لنز داخلی این ماسک شفاف بوده و فقط برای محافظت از چشم در برابر تراشه استفاده می شود. در جلوی این لنز یک قسمت قابل جابجایی برای نصب لنز بخار جوش وجود دارد که باید آن را جداگانه تهیه کنید. این محصول حدود 400 گرم وزن دارد و می توان از آن برای تراشکاری و جوشکاری استفاده کرد.

ماسک جوشکاری هیترمن مدل HN00

مشخصات ابزار

وزن 200 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری , عمومی
سایر توضیحات دارای لنز متحرک و قابل تعویض
دارای یک لنز شفاف و قابلیت نصب یک لنز دیگر در جلوی آن
دارای نگه‌دارنده‌ی قابل تنظیم
دارای ساختار پلاستیکی مستحکم
ایجاد پوشش کامل روی صورت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. ماسک جوشکاری هیترمن کد HDNV049

ماسک جوشکاری خوب

تنظیم دلخواه سایز سر داره یه شیشه مشکی هم جدا گرفتم استفاده کردم خوب بود ممنون ماسک اصلا سر بند نداشت حداقل تو توضیحات می نوشتید. اصلا ارزش خرید نداره

جنس مرغوبی داره تو رنج قیمتیش و فقط یه شیشه دودی همراهش باید جداگانه خریداری کرد باتوجه به جنس خوب و قیمت ارزانش این کالا را به دیگران سفارش میکنم

ماسک جوشکاری هیترمن کد HDNV049

مشخصات ابزار

وزن 225 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری , عمومی
سایر توضیحات – دارای لنز متحرک و قابل تعویض
– دارای یک لنز شفاف و قابلیت نصب یک لنز دیگر در جلوی آن
– دارای نگه‌دارنده‌ی قابل تنظیم
– دارای ساختار پلاستیکی مستحکم
– ایجاد پوشش کامل روی صورت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. ماسک جوشکاری مدل کمل کد YPZ-038

خرید اینترنتی ماسک جوشکاری

توی ذهن من چیز دیگه ای بود رسید دستم واقعا اونی که می خواستم نبود من در انتخابم اشتباه کردن کیفیت خوبی داره ولی پلاستیکی که شیشه رو نگه داشته دل آدم رو میزنه ولی در کل کیفیت خوبی داره

نسبت به نمونه هایی که همراه خود دستگاه به فروش میرسه با کیفیت تره زیاد محکم نیست و برای کسی که کارش جوشکاری باشه خوب نیست ولی در شگفت انگیز برای مصرف خانگی خوبه

خرید ماسک جوشکاری

من اینو سفارش دادم برام ماسک mrt فرستادن که تو سایت دیجی به اسم m12 به فروش میرسه سرمه ایش اینه

درست همان چیزی است که در تصاویر دیجی‌کالا دیده می‌شود. بسیار سبک، کیفیت و جنس خوب و قابل قبول، سریع و راحت در استفاده و بسیار کاربردی، به شرطی که یک دست آزاد داشته باشید.

هنوز استفاده نشده ولی به نظر خوب میاد ، نسبت به قیمتش عالیه چون عینک جوشکاری زیر ۸۰۰ تومن گیر نمیاد

ماسک جوشکاری مدل کمل کد YPZ-038

مشخصات ابزار

وزن 290 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری
سایر توضیحات – ماسک ایمنی مدل کمل
– یک عدد شیشه نور 9 کنزاکس روی ماسک تعبیه شده است
– نسوز در برابر ذرات الکترود
– جنس فیبر
– این ماسک بسیار سبک و کارا می باشد
– دارای دستگیره برای نگه داشتن جلوی صورت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. ماسک جوشکاری مدل YPS-PARS01

ماسک جوشکاری مدل YPS-PARS01

مشخصات ابزار

وزن 705 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – ماسک جوشکاری مدل پارس
– وضعیت حالت نور روشن: DIN4
– وضعیت تاریکی سایه متغییر از 9 – 13
– سرعت تغییر0.06 میلی ثانیه (از حالت روشن به حالت تاریک)
– روشن و خاموش شدن بطور کاملا اتومات
– منبع انرژی سلول خورشیدی
– تعداد سنسور قوسی 2 عدد
– ناحیه دید 90 در 35 میلی متر
– درجه حرارت موثر :55+ – 5- سانتیگراد
– مقدار نفوذ اشعه فرابنفش: 0.0003 در 313-365 میلی متر
– مقدار نفوذ اشعه مادون قرمز : حداقل 0.027 در 780-1300 میلیمتر حداکثر:0.085 در 1300-2000 میلی متر
– مدت زمان مکث: 0.1 – 1.0

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. ماسک جوشکاری مدل YPSM-SHADI03

ماسک جوشکاری مدل YPSM-SHADI03

مشخصات ابزار

وزن 795 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – ماسک جوشکاری مدل پارس
– وضعیت حالت نور روشن: DIN4
– وضعیت تاریکی سایه متغییر از 9 – 13
– سرعت تغییر0.06 میلی ثانیه (از حالت روشن به حالت تاریک)
– روشن و خاموش شدن بطور کاملا اتومات
– منبع انرژی سلول خورشیدی
– تعداد سنسور قوسی 2 عدد
– ناحیه دید 90 در 35 میلی متر
– درجه حرارت موثر :55+ – 5- سانتیگراد
– مقدار نفوذ اشعه فرابنفش: 0.0003 در 313-365 میلی متر
– مقدار نفوذ اشعه مادون قرمز : حداقل 0.027 در 780-1300 میلیمتر حداکثر:0.085 در 1300-2000 میلی متر
– مدت زمان مکث: 0.1 – 1.0

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. ماسک جوشکاری مدل YPSM-02

ماسک جوشکاری مدل YPSM-02

مشخصات ابزار

وزن 450 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – وضعیت حالت نور روشن: DIN4
– وضعیت تاریکی سایه متغییر از 9 – 13
– سرعت تغییر0.06 میلی ثانیه (از حالت روشن به حالت تاریک)
– روشن و خاموش شدن بطور کاملا اتومات
– منبع انرژی سلول خورشیدی
– تعداد سنسور قوسی 2 عدد
– ناحیه دید 90 در 35 میلی متر
– درجه حرارت موثر :55+ – 5- سانتیگراد
– مقدار نفوذ اشعه فرابنفش: 0.0003 در 313-365 میلی متر
– مقدار نفوذ اشعه مادون قرمز : حداقل 0.027 در 780-1300 میلیمتر حداکثر:0.085 در 1300-2000 میلی متر
– مدت زمان مکث: 0.1 – 1.0

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. ماسک جوشکاری مدل NU222

ماسک جوشکاری مدل NU222

مشخصات ابزار

وزن 389 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری
سایر توضیحات این ماسک دارای اهرم بالا و پایین کردن شیشه جوشکاری بدون لزوم برداشتن ماسک از سر می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. ماسک جوشکاری مدل AUTO 888

ماسک جوشکاری مدل AUTO 888

مشخصات ابزار

وزن 705 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری
سایر توضیحات – وضعیت حالت نور روشن: DIN4
– وضعیت تاریکی سایه متغییر از 9 – 13
– سرعت تغییر0.06 میلی ثانیه (از حالت روشن به حالت تاریک)
– روشن و خاموش شدن بطور کاملا اتومات
– منبع انرژی سلول خورشیدی
– تعداد سنسور قوسی 2 عدد
– ناحیه دید 90 در 35 میلی متر
– درجه حرارت موثر :55+ – 5- سانتیگراد
– مقدار نفوذ اشعه فرابنفش: 0.0003 در 313-365 میلی متر
– مقدار نفوذ اشعه مادون قرمز : حداقل 0.027 در 780-1300 میلیمتر حداکثر:0.085 در 1300-2000 میلی متر
– مدت زمان مکث: 0.1 – 1.0

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. ماسک جوشکاری مدل A 15

ماسک جوشکاری مدل A 15

مشخصات ابزار

وزن 200 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری , عمومی
سایر توضیحات دارای لنز متحرک و قابل تعویض
دارای یک لنز شفاف و قابلیت نصب یک لنز دیگر در جلوی آن
دارای نگه‌دارنده‌ی قابل تنظیم
دارای ساختار پلاستیکی مستحکم
ایجاد پوشش کامل روی صورت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ماسک جوشکاری مدل 1002

ماسک جوشکاری مدل 1002

مشخصات ابزار

وزن 270 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات ماسک جوشکاری دستی و دارای شیشه جوشکاری میباشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ماسک جوشکاری مدل 1001

ماسک جوشکاری مدل 1001

مشخصات ابزار

وزن 270 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات این ماسک بصورت دستی و دارای شیشه جوشکاری روی ماسک می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. ماسک جوشکاری مدل 410

ماسک جوشکاری مدل 410

مشخصات ابزار

وزن 70 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – دارای عینک محافظ و یک صفحه پارچه ای برای پوشاندن صورت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. ماسک جوشکاری کد N110 به همراه 5 عدد شیشه ماسک

ماسک جوشکاری کد N110 به همراه 5 عدد شیشه ماسک

مشخصات ابزار

وزن 389 گرم
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری , تراشکاری
سایر توضیحات ماسک جوشکاری باقابلیت سایز سر و علائه بر شیشه جوشکاری روی ماسک 5 عدد شیشه ویپکس نور 9 ارایه میشود

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. ماسک جوشکاری دوو مدل DALY600A

ماسک جوشکاری دوو مدل DALY600A

مشخصات ابزار

ابعاد 20×21×30 سانتی‌متر
وزن 485 گرم
استاندارد ندارد
فیلتر ندارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – سرعت تغییر 0.0003 ثانیه (از حالت روشن به حالت تاریک)
– محافظ UV/IR , DIN16
– روشن و خاموش شدن بطور کاملا اتومات
– منبع انرژی سلول خورشیدی
– وضعیت تاریکی سایه متغیر از 9 – 13
– تعداد سنسور قوسی 2 عدد
– سایز کارتریج 110*90*90 میلیمتر
– ناحیه دید 92 در 42 میلیمتر
وضعیت نور DIN 4
– باتری لیتیوم 600 میلی آمپر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ماسک جوشکاری تک پلاست مدل T12

ماسک جوشکاری تک پلاست مدل T12

مشخصات ابزار

وزن 600 گرم
فیلتر دارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات ماسک جوشکاری ارزان
به همراه یک عدد شیشه جوشکاری
دارای مکانی بای قرارگیری سر در داخل آن
سهولت در استفاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. ماسک جوشکاری اولکو مدل 2000-E-90390

ماسک جوشکاری اولکو مدل 2000-E-90390

مشخصات ابزار

وزن 400 گرم
نوع فیلتر قابل تعویض
فیلتر دارد
مناسب برای جوشکاری
سایر توضیحات – دارای فیلتر LCD با قابلیت تغییر میزان شفافیت
– امکان مشخص کردن زمان برای تغییر فیلتر
– دارای باتری خورشیدی برای تامین انرژی (تامین انرژی از طریق نور حاصل از جوشکاری)
– دارای 2 سنسور نور
– امکان تنظیم میزان حساسیت نسبت به نور
– محافظت از کاربر دربرابر اشعه‌های مادون قرمز و فرابنفش
– قابلیت تنظیم روی سر
– مناسب برای جوش‌های MMA , TIG , MIG
– دارای استاندارد DIN 9-13

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین ماسک و کلاه جوشکاری

منبع
biknikratemywelderwaterwelders

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

مجید غفاری

با سلام، من مجید هستم، نویسنده مطالب بخش ابزار های جوشکاری سایت نقد و بررسی بیک نیک، من دارای بیش از 6 سال تجربه در زمینه فروش و استفاده از ابزارهای جوشکاری کردم و با توجه به این تجربه، تصمیم گرفتم که اطلاعات مفیدی را در مورد ابزارهای جوشکاری به اشتراک بگذارم. هدف من در نوشتن مطالب، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و ارائه راهنمایی‌هایی است که بهترین راه برای خرید و استفاده از ابزارهای جوشکاری را برای خوانندگان فراهم می‌کند. من به دنبال ارائه مطالبی هستم که به خوانندگان کمک کنند تا به راحتی ابزار جوشکاری مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنند و با آن کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *