بهترین مارک ست پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض

فهرست مطالب نمایش

پیچ گوشتی در دنیای صنعتی امروز ابزاری ساده است. ابزاری که با سادگی در طراحی توانسته بسیاری از نیازهای کاربران در صنایع مختلف را برآورده سازد.

بندرت شخصی را پیدا خواهید کرد که حداقل یک بار از این ابزار استفاده نکرده باشد. این نیز به دلیل وجود پیچ در بیشتر اتصالات است. برای ساختن دستگاه ، باید قطعات مختلفی را به هم متصل کنید.

این ویژگی به شما امکان می دهد از پیچ ها در اندازه ها و شکل های مختلف استفاده کنید. بنابراین برای باز و بسته شدن آنها به یک پیچ گوشتی احتیاج دارید. به همین دلیل مدل های مختلف این ابزار با توجه به شکل پیچ ساخته می شود.

برای هر پیچی به یک پیچ گوشتی خاص نیاز دارید که می تواند آن را باز یا بسته کند. و برای باز و بسته کردن انواع پیچ های کوچک و بزرگ با لبه های مختلف می توان از پیچ گوشتی های مختلف استفاده کرد.

همین تنوع در شکل پیچ ها و لبه های آنها ، طراحان و تولیدکنندگان ابزار را وادار به ساخت مدل خاصی از این ابزار کرده اند پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض نامیده می شود.

پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض به صورت دسته پیچ گوشتی منفرد و تعداد زیادی بیت یا سری مختلف در اندازه ها و مدل های مختلف طراحی شده است.

بعضی از آنها همه سری پیچ گوشتی دارند ، از جمله پیچ گوشتی های چهارسو و دوسو ، شش ضلعی ، ستاره ای ، آلن و غیره ، اما برخی دیگر فقط می توانند به سری های پرکاربرد را دارند

بهترین مارک ست پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی همه کاره

  • رونیکس
  • وینکس
  • پاورست
  • بوش
  • اپکس
  • رینو

راهنمای خرید پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض

انواع پیچ گوشتی همه کاره

انواع پیچ گوشتی همه کاره

پیچ گوشتی چند کاره دستی ساده

ساده ترین مدل پیچ گوشتی چند منظوره دستی به عنوان یک پیچ گوشتی معمولی طراحی شده است ، بنابراین در نگاه اول ممکن است متوجه چند منظوره بودن این ابزار نشوید. اگرچه بیت ها یا سری های مختلفی به همراه این دستگاه وجود دارد ، کاربر می تواند یکی از سری ها را به میله پیچ گوشتی متصل کند تا پیچ های مختلف را باز و بسته کند.

پیچ گوشتی همه کاره ترمینال

اگر قرار است یک پیچ را باز کنید احتمال خطر برق گرفتگی وجود دارد ، فقط یک پیچ گوشتی ترمینال می تواند سلامت زندگی شما را تضمین کند. مدل چند منظوره این ابزار با سری های مختلف ، نیاز شما به خرید چند پیچ گوشتی ترمینال در اندازه ها و هدهای مختلف را محدود می کند.

پیچ گوشتی همه کاره جغجغه ای

اگر از پیچ گوشتی چند کاره با پیچ گوشتی جغجغه ای استفاده می کنید ، لازم نیست ابزار را بچرخانید تا پیچ باز یا بسته شود. بلکه کافی است ابتدا سری مناسب را با پیچ به دسته پیچ گوشتی وصل کنید و پس از قرار دادن سری بر روی پیچ ، دست خود را بچرخانید تا چرخ جغجغه ای داخل این دستگاه در جهت چرخش پیچ باز و بسته شود.

پیچ گوشتی چند کاره برقی

تمام مدل های پیچ گوشتی چند کاره که تاکنون بررسی کرده ایم ، مدل های دستی این ابزار بوده اند. اما اگر به دنبال سهولت و سرعت کار برای باز و بسته کردن انواع مختلف پیچ ها به تعداد بیشتر هستید ، پیشنهاد می کنیم یک پیچ گوشتی برقی چند منظوره انتخاب کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید سری مختلف پیچ گوشتی را به دسته پیچ گوشتی متصل کرده و با شارژ باتری پیچ گوشتی پیچ های بیشتری را برای مدت زمان محدود باز و بسته کنید.

بهترین پیچ گوشتی های برقی

پیچ گوشتی چند کاره T شکل

بیشتر پیچ گوشتی چند کاره T شکل به دلیل سری قابل تعویض به پیچ گوشتی های چند منظوره تقسیم می شوند و تنها تفاوت تعداد سری های قابل اتصال به دسته این ابزار است. دسته T این مدل پیچ گوشتی گشتاور زیادی را به پیچ وارد می کند و در نتیجه فشار کاهش می یابد.

پیچ گوشتی همه کاره مشتی

پیچ گوشتی دستی نوع مشتی یک مدل پیچ گوشتی عالی است ، ایده آل برای فضای کاری محدود. سری این ابزار در مدل ساده شده آن می تواند به دو شکل پیچگوشتی چهارسو و دوسو ، شش ضلعی ، ستاره ای و حتی مربع باشد. حال تصور کنید که یک مدل پیچ گوشتی چند منظوره کوچک ، جمع و جور و قدرتمند دارید ، فقط با اتصال دسته پیچ گوشتی می توانید از تمام سری های ذکر شده استفاده کنید.

پیچ گوشتی چند کاره 90 درجه

آیا تا به حال سعی کرده اید پیچ ها را در مکانی غیرقابل دسترس مانند لبه دیوار یا کمدی که فضای کافی برای استفاده از پیچ گوشتی معمولی را ندارد ، باز و بسته کنید؟ با کمک پیچ گوشتی یا رابط چند کاره 90 درجه که می تواند به سری های مختلف متصل شود ابزاری بسیار کاربردی است که به کمک آن می توانید پیچ های واقع در فضاهای غیرقابل دسترسی را باز و بسته کنید.

راهنمای خرید پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض

راهنمای خرید پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض

بعداز آشنایی انواع مختلف پیچ گوشتی چند منظوره ، وقت آن است که به چند نکته مهم به عنوان راهنمای خرید پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض اشاره کنیم:

تنوع سایز سری قابل‌ تعویض

درست است که همه پیچ گوشتی های همه کاره دارای چندین سری در اندازه ها و مدل های مختلف هستند ، اما همه نمونه های این ابزار با اندازه گیری صحیح سری ارائه نمی شوند.

به عنوان مثال ، یک نمونه از پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض دارای 120 قطعه است که در آن می توانید سری مختلف آچار را به پیچ گوشتی های دو طرفه ، چهار طرفه ، شش ضلعی ، ستاره ای و 12 نقطه ای مشاهده کنید.

انتخاب این مدل از پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض بیشتر برای کارگاه و اهداف صنعتی مناسب است، برای مصارف خانگی ، تهیه پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض با 25 تا 36 سری مختلف مناسب خواهد بود.

جنس دسته

هنگام باز و بسته شدن پیچ ، تمام نیروی شما از ابتدا به دستگیره ، سپس به میله و نوک پیچ گوشتی چند منظوره منتقل می شود، به همین منظور جنس دسته بسیار مهم است جنس دسته پیچ گوشتی نباید لغزنده نباشد و هیچ اثری از چین و زائده روی آن دیده نمی شود. طراحی دسته باید ارگونومیک باشد تا در هنگام استفاده طولانی مدت دستان شما خسته نشود. هنگام باز کردن پیچ های بزرگ و محکم کاملاً نشکن و در برابر فشار زیاد مقاوم است.

خرید اینترنتی انواع پیچ گوشتی همه کاره

مغناطیسی بودن سری

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض مختلف این ابزار است. با افزایش سرعت کار شما در بستن پیچ ها ، احتمال ریزش پیچ های کوچک از ابزار کاهش می یابد.

جنس سری پیچ گوشتی

مواد بکار رفته در ساخته سری پیچ گوشتی باید باکیفیت باشد زیر با طول عمر پیچ گوشتی رابطه ای مستقیم دارد ، بنابراین جنس سری پیچ گوشتی چند کاره از فولاد وانادیوم و روکش کروم با کیفیت بالا ساخته شده است که در برابر ضربه ، فشار و خم شدن بسیار مقاوم است.

لیست قیمت روز بهترین پیچ گوشتی های چندکاره با سر قابل‌ تعویض

1. مجموعه پیچ گوشتی رینو مدل RPT6048 ست 38 عددی

مجموعه پیچ گوشتی رینو مدل RPT6048 ست 38 عددی

ست پیچ گوشتی

از ست پیچ گوشتی باز کردن یا سفت کردن پیچ ها با استفاده از ابزارهای باکیفیت آسان تر است. اگر دوست دارید پیچ گوشتی هایی با سری های قابل تعویض با اشکال مختلف تهیه کنید، محصولاتی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر تنوع سری پیچ گوشتی، از کیفیت ساخت خوبی نیز بهره مند شده اند. مجموعه پیچ گوشتی Rhino RPT6048 شامل یک دسته پیچ گوشتی با طراحی ارگونومیک است.

همچنین در این مجموعه 37 سری پیچ گوشتی دو طرفه، چهار طرفه، چهار طرفه خاردار سری آلن و دو نوع ستاره (ستاره معمولی و سوراخ دار) وجود دارد. دسته پیچ گوشتی سری کانورتیبل که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است، علاوه بر دسته ای که شکل مناسبی دارد، به صورت جغجغه ساخته شده است.

بهترین سری پیچ گوشتی

بهترین سری پیچ گوشتی این ست باکس حتی با استفاده از مواد پلاستیکی نیز از استحکام خوبی برخوردار است. RPT6048 را می توان در بسیاری از برنامه های تجاری و تجاری استفاده کرد. ابعاد کوچک و وزن سبک این محصول از دیگر مزایای آن می باشد. می توانید این مدل را برای منزل یا محل کار درست کنید و از آن استفاده کنید.

باسلام خوبه اما کوتاه بودن پیش تو بسیاری موارد باعث عدم امکان استفاده میشه. پلاستیک دسته هم بعد از شش ماه کنده شد که من چسب زدم

نسبت به قیمتش نمی ارزه، جغجغه داره وجنس مقاومی به نظر میرسه، ارزش خرید داره وکاش ارزونتر بود

سری پیچ گوشتی

من این محصول رو دو سال پیش با یک چهارم قیمت خریدم، اون موقع کامنتی فک کنم نداشت با بررسی انتخاب کردم. همه کاری باهاش کردم باز و بسته کردن میز و صندلی و تخت و قفلی در و باز کردن پیچ کوچک لپ تاپ و … و تا الان ناامیدم نکرده.

شاید اگر خیلی خیلی کار سنگین هر روزه بخواید باهاش بکنید سریع دچار آسیب شه اما برای یک مجموعه ی خانگی کاملا مناسبه و برای من بعد از این مدت استفاده خراب نشده. تنها ایرداش نداشتن دسته با طول بلندتره که تو فضاهای خاص شاید کمی اذیت کنه.

پیچ گوشتی خاص

بسیار عالی!!! ممنونم از دیجی کالا!!! فقط دوستان بست های سیاه رو با احتیاط باز کنید که روی بدنه جعبه خط و خش نیافته.

تمام ساری رو دنبالش گشتم پیداش نکردم. هم نداشت. تازه موجود کرد که خریدم. عالی و بی نظیرع. شک نکنید در خریدش‌

من مدل های مختلف رو خیلی بررسی کردم و آخر اینو انتخاب کردم جنس سری ها به نظر خوب میاد اما دسته بخاطر وجود جغجغه کمی لقی داره سری های چهارسو هم از هر اندازه ۲ تا داره در کل کار راه اندازه و راضیم

پیچ گوشتی چند سر

به گفته دوستان، فقط برای کارهای سبک خوبه و مناسبه! کاحتمال این که سری ها خراب شن زیاده برای کارهای سنگین درضمن، جغجغه‌ش ۳تیکه‌س، بعضیا نمیدونم، گفتم بگم! میشه قفلش کرد، یا جهت عقربه های ساعت بچرخه یا برعکس من برا لپ تاپم گرفتم، خیلی راضیم

خیلی کار راه اندازه جنسش هم خوبه جغجغه ای بودنش خیلی کار راه اندازه سه حالت داره سپاس از دیجی

مجموعه پیچ گوشتی

به نظر من جنس خوبی داره، خیلی ازش استفاده نکردم اما فک نکنم کیفیت بدی داشته باشه

من این مجموعه را خریداری کردم و رک بگم اگر از سری ریز خیلی استفاده میخواین بکنین اصلا نخرین چون طی چند استفاده راحت خم یا میشکند اما سری های بزرگش خوب است .

فیلم آنباکس مجموعه پیچ گوشتی رینو

مشخصات ابزار

سری آلن , چهار سو , چهار سوی خاردار , دو سو , ستاره‌ای
تعداد ست 38 عددی
توضیحات تعداد – یک عدد دسته پیچ گوشتی جغجغه‌ای
– 37 عدد سری پیچ گوشتی
جنس سری کروم-وانادیوم
کاور دارد
سایر توضیحات – 4 عدد سری ستاره‌ای سوراخ‌دار سایز T20، T15، T10 و T30
– 6 عدد سری ستاره‌ای سایز T30، T25، T20، T15، T10 و T40
– 7 عدد سری آلنی سایز 2، 2.5، 3، 4، 5، 5.5 و 6
– 7 عدد سری دوسو سایز 2، 2.5، 3، 4، 5، 5.5 و 6
– 7 عدد سری چهارسو سایز(PH2 (2) – PH1 (2) – PH0 (2 و PH3
– 4 عدد سری چهارسو خاردار سایزPz2 – Pz1 – Pz0 و Pz3
– 2 عدد سری چهارگوش سایز S1 و S2
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ست پیچ گوشتی تعمیرات رونیکس 2710 -RH

ست پیچ گوشتی تعمیرات رونیکس 2710 -RH

بهترین مارک ست پیچ گوشتی

برای کارهای منزل خوبه. یه آچار با کلی سری مختلف و بیشتر از این آچار داشتم که شکسته بود و رابط این آچار باعث شد بتونم از اون سری ها دوباره استفاده کنم.

دوستان عرض سلام و وقت بخیر من شاید باور نکنید مدت 20 روز شبانه روزم شده بود تحقیق و بررسی و امتحان کردن انواع و اقسام پیچ گوشتی بکس های موجود توی بازار که ماشاالله هزار جور مختلف وجود داره خلاصه بعد از کلی صرف وقت و هزینه رفت و آمد

تا راسته ابزار فروشان و درگیری فکری این کار رو با علم و آگاهی انتخاب کردم، شما هم میتونین خودتون وقت بذارین تحقیق کنین یا بدون صرف وقت و هزینه از تجربه من و دیگران که این مجموعه رو پیشنهاد دادن استفاده کنیین و با خیال راحت تصمیم بگیرین و توی خرید …

بهترین برند پیچ گوشتی

تازه به دستم رسیده، ظاهر خوبی داره و کاربردیه، اینکه چقدر دووم بیاره رو نمیدونم

یه ابزار مناسب که واسه کارهای خونه مناسبه و کلی سری توی سایزهای متفاوت داره که جوابکوی هر کاری میتونه باشه.

نسبت به قیمت خوبه. البته انتظار قدرت و جنس عالیه نداشته باشید، متناسب با قیمت

بهترین مارک آچار و پیچ گوشتی

فشار زياد بدید قبل از این که پیچ خراب شه این خراب میشه ولی کلا زور نزنید خوبه

خیلی خیلی راضی هستم تقریبا همه چی داره و جنس دستش هم خوبه

برای مصرف خانگی ایده آل هستش و کار راه انداز زیاد بهش فشار نیاد دوام خوبی داره

پیچ گوشتی چاکدار

در کل محصول خوبیه اگه بخواین یه چیز کامل و با کیفیت تقریبا خوب بگیرین این گزینه خوبیه

من دو تا گرفتم چو پسرم میدونستم خوشش میاد میگیره دوتا خریدم پسر پدر دعوامون نشه

ابزار پیچ گوشتی

انتظار کیفیت بالاتری داشتم قسمت انتها اهنربا نداره ،قسمت رابط به سر پیچ گوشتی کمی لغ میزنه

ظاهرا که عالیه ولی کیفیت معمولی با سری های ناکامل تراش خورده و پستی بلندی دیده میشه وقتی تکه ی اضافه کننده طول رو به پیچ گوشتی اضافه میکنید, بدجور لق لق میزنه و احساس تسلط روی پیچ رو نخواهید داشت! و بدتر اینکه از هر سری پیچگوشتی 2,3 4 عدد موجوده! انگار رو دستشون مونده بوده تو یک جعبه کردن باید 15 سری فقط باشه بقیه تکرار شدن

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای
تعداد ست 42 عددی
توضیحات تعداد – یک عدد دسته پیچ گوشتی جغجغه‌ای
– 37 عدد سری پیچ گوشتی
جنس سری فولاد
کاور دارد
قابلیت آهنربایی دارد
سایر توضیحات متشکل از 42 عدد انواع سری پیچ گوشتی ساعتی ، دوسو، چهارسو، مثلثی و …
دارای دسته پیچ گوشتی تمام آلومینیومی با سری آهنربایی
دارای دسته افزایش دهنده طول جهت استفاده در مکان های با عمق بالا
قابل استفاده در انواع ادوات الکترونیکی
دارای کیف برزنتی قابل حمل
مناسب تعمیر تفلن همراه، دوربین عکاسی، ساعت، عینک و …
ساخت کشور تایوان
جنس دسته فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. مجموعه 10 عددی سر پیچ گوشتی بوش مدل 2607019510

مجموعه 10 عددی سر پیچ گوشتی بوش مدل 2607019510

ست پیچ گوشتی ریز

سر پیچ گوشتی بوش خوب و با کیفیتی بود، اما چند نکته وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد. اولا نمیشه از شل استفاده کرد چون پیچ هنوز شله و دوباره باز میشه ولی وقتی تا نیمه سفتش میکنی آزاد عمل میکنه نکته دوم جاهایی مثل دیوار یا ام دی اف چون بازو صاف نیست

و 90 درجه آویزون میشه و به عنوان پیچ گوشتی معمولی به راحتی قابل استفاده نیست … سر دو طرفه نداره و 4 تا چهار طرفه 2 آلن 2 سولار هست راحتتر بسته میشه و با دست آسیب کمتری میگیره از مواد محکم و ضخیم ساخته شده پلاستیک است و به طور کلی در محل کار احساس خوبی دارد و راحت است.

طراحي عالي داره جنس خوبه ولي چينيه و بوش آلمان نيست كم جا است و براي ماشين خوبه.

پیچ گوشتی چند کاره

برای همسرم خریدم عالیه خیلی ازش راضیه البته یه بار سفارش دادم خراب بود و برگشتم و دوباره سفارش دادم که عالی بود.

راستش من زیاد خوشم نیومد. در حین نوشتن طرح بوش به نوعی شبیه محصولات اصلی و قدرتمند بوش نبود. تخت سری وجود ندارد. به نظر من خیلی کاربردی و راحت نیست و فرد کنترل کافی برای باز و بسته کردن پیچ را با آن ندارد.

اگر پیچ خیلی سفت باشه از بدنه ترک بر میدارد. ولی برای کارهای معمولی با سرهای متفاوتی که دارد خوب است.

خرید ست پیچ گوشتی

من هنوز ازش استفاده نکردم ولی نمیدونم چرا پیچ گوشتی تخت نداره که مهمترین چیزه ولی اینطور نیست.

سلام به موقع گرفتم وقتی آن را باز می کنید متوجه کیفیت صحیح پیچ گوشتی می شوید، اما هنوز نمی توانم سری دو طرفه را قانع کنم. اما عالی عالی مخصوصا جغجغه اش با کیفیت لوکیشن سریال مناسب و آزاردهنده نیست. ممنون ، حتما پیشنهاد میکنم.

در کل راضی کننده بود ؛ یک پیچ گوشتی خاص هست که نباید به کسی قرض داد چون ممکنه دیگه برنگردد آنقدر که کارامد و خاص هست . کمی طول پیچ‌گوشتی کمه که دست به پیچ خیلی نزدیکه ولی میتوان با نصب سری های بلند مشکل را برطرف کرد. جغجغه دارد .امکان استفاده بدون جغجغه هم هست کلید را در حالت وسط میگذارید تعویض به چپ گرد و راست گرد می‌توانست بهتر و راحت تر تعبیه شود.

انواع سر پیچ گوشتی

شگفت انگیز خرید کردم و داخل توضیحات نوشته بود دوسو هم داره که متاسفانه نداشت ولی چون کاربردی بود مرجوع نکردم .

کیفیت خوبی میتونه داشته باشه بخاطر برندش ولی تعجب کردم دوسو نداره بیشترین کاربرد پیچ گوشتی دوسو و چهارسو هستش

واقعا عالیه و کیفیت بی نظیری داره ستاره هاش خیلی مفیده و دایره های چپ و راست هست.

ست پیچ گوشتی کوچک

سلام دوستان پیچ گوشتی مرغوب و کوچیک ولی محکمه و پلاستیکی بودنش باعث میشه که نفر اول نگران نباشه تا مدتی خراب بشه ولی قویه…

این پیچ گوشتی از روی عکس مشخص نیست که چقدر محکم است، با نگه داشتن و کار با آن متوجه شدید که بدنه آن از پلاستیک محکم ساخته شده است و وجود دکمه کلید چپ و راست است و سر پیچ گوشتی جا می شود. مانند توپ و قوی است.مثل برخی مدل ها مغناطیسی نیست.

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای
تعداد ست 10 عددی
توضیحات تعداد – یک عدد دسته پیچ گوشتی جغجغه‌ای
– 37 عدد سری پیچ گوشتی
سایر توضیحات 1 عدد پیچگوشتی
1 عدد سر پیچگوشتی PZ سایز 1 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی PZ سایز 2 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی PZ سایز 3 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی PH سایز 1 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی PH سایز 2 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی T سایز 20 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی T سایز 25 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی HEX سایز 4 میلیمتر طول 25 میلیمتر
1 عدد سر پیچگوشتی HEX سایز 5 میلیمتر طول 25 میلیمتر
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. مجموعه 13 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی فایرفاکس مدل 601813

مجموعه 13 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی فایرفاکس مدل 601813

ست کامل پیچ گوشتی

برای من هم مثل یکی از دوستان بجای چارسو، شیش سو فرستادن که خب میشه استفاده کرد، کیفیتش هم متوسط رو به بالاست برای کارای خونگی عالیه مخصوصا حالت جغجغش

پیچ گوشتی خوش دستیه جنس دستش عالیه ولی جنس سری هاش معمولیه به جای سری ۴ سو هم ۸ سو بود که مشکلی نداشت چون کار ۴ سو رو هم انجام میده.

بد نیست . اونی نبود که میخواستم کیفیت پایینی داره بهتره بیشتر هزینه کنید و یه دونه باکیفیتش رو بخرید

پیچ گوشتی همه کاره

قیمت نسبتا مناسب و ارزش خرید بالایی دارد سری و پیچ گوشتی کیفیت قابل قبولی دارد.

واسه اقوام هدیه خریدم و خیلی راضی بود و ست پیچ گوشی های خاصیکه داره واقعا کار راه اندازه

به نظر من متریال سریال بسیار ضعیف است و دوام چندانی نخواهد داشت. اما جنس دسته از ثانویه بالاتر است و چون مانند آچار کار می کند خوب کار می کند. او کار خوبی برای من کرد.

ست سری پیچ گوشتی

پیچ گوشتی خوبی هستش ولی متاسفانه این فروشنده با دو قیمت متفاوت اقدام به فروش می نماید یعنی دقیقا همین پیج گوشتی رو با عنوان اصلیش یعنی فرفوکس و با قیمت 54 هزار تومن

جنس دسته واقعا قابل قبوله ولی جنس سری خیلی مشخص نیست. برای کارهای سنگین استفاده نکنید برای باز و بسته کردن پیچ های معمولی از دست زدن به پیچ های سخت و زنگ زده خودداری کنید. به روغن یا گریس نیاز دارد

من از کیفیتش راضی هستم ولی فروشنده عزیز دوست دارم به جای ست چهار رخ یک ست 8 رخ ببینم که نیازی به آن نداشتم و به خاطر این بسته از گوشه و کنار شکست. قطعا به تی اشاره خواهد کرد.

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای
تعداد ست 13 عددی
توضیحات تعداد – یک عدد دسته پیچ گوشتی جغجغه‌ای
– 37 عدد سری پیچ گوشتی
جنس سری کروم-وانادیوم
قابلیت آهنربایی دارد
سایر توضیحات 4 عدد سری چهار سو: PZ0-PZ1-PZ2-PZ3
4 عدد سری دو سو: 3-4-5-6
3 عدد سری ستاره ای: T10-T15-T20
و یک عدد هولدر مگنتی
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. مجموعه 17 عددی سری پیچ گوشتی موبایلی اپکس مدل APT-2315

مجموعه 17 عددی سری پیچ گوشتی موبایلی اپکس مدل APT-2315

ساخت پیچ گوشتی چند کاره

این محصول برای افرادی مناسب است که با پیچ های کوچک سر و کار دارند و معمولا قطعات وسایل الکترونیکی مانند موبایل و تبلت را تعمیر می کنند. این ست 17 رقمی شامل یک سری پیچ گوشتی های دو طرفه، چهار وجهی، ستاره ای، مثلثی، مثلثی و شیاردار می باشد که دارای دسته مخصوص برای پیچ گوشتی کار می باشد.

یکی دیگر از مزایای این کیت، پین پورت سیم کارت است. همچنین در این مجموعه دو اسکرابر پلاستیکی وجود دارد تا کاربر بتواند قاب ها را بدون آسیب باز کند. APPEX شامل دو اندازه کاربردی از پیچ گوشتی های متحرک در این مجموعه می باشد.

بنابراین کاربر مجبور نیست سری پیچ گوشتی ها را تغییر دهد. هر دو یک پیچ گوشتی 1.2 طرفه و یک پیچ گوشتی ستاره ای 0.8 هستند. این کیت در روکش پلاستیکی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

انواع سری پیچ گوشتی

من از روی نظرات دوستان که اکثرا مثبت بود خریدم و راضی بودم. بیشتر برام مهم بود که به گوشی آیفون بخوره که خورد.

من برا تعمیر دسته کنسول بازی خریدمشون خیلی راحت میشه باهاشون دسته رو باز کردن،جنس آلیاژی هم که به کار رفته خیلی خوبه

به نام خدا سلام کالایی که دریافت میکنید کاملا با مشخصات و تصاویر سایت فروشگاه دیجیکالا همخوانی دارد جنس قطعات فلزی خوب است ولی پلاستیکی ها کم مثل گیره مکنده ؤ نوک کاردک ها

مجموعه سری پیچ گوشتی

سلام من برای باز کردن دسته های ps4 خریدم حقیقتش من فک کردم بی کیفیته ولی دیدم خیلی خوبن جنسشون عالیه واقعا کاربردیه

من تعمیرکار موبایلم.به نظرم جنس خیلی معمولی و ارزونیه و این قیمت براش زیاده.من خریدم و پشیمون شدم.

کیفیت مونتاژ خوب نیست اصلا تنه پیچ گوشتی درست با یک دست نمیچرخه در حالی که پیچ گوشتی های ارزون تر مثله کره میچرخن . در کل با توجه به قیمت راضی نبودم

قیمت انواع ست پیچ گوشتی

برای باز و بست انواع گوشی و تبلت خوبه تو چند تا دستگاه ی که من باز و بست کردم نیاز به چیز دیگری نداشتم البته من به صورت حرفه ای استفاده نمیکنم فقط نوک دو تا لبه گیر زرد زود خم میشه، مراقبت کنید موقع استفاده

کار راه اندازه من برای کار راه اندازی خرید چون قبلا هم باتری گوشیمو شخصا تعویض کردم

کار راه اندازه من تونستم با این پک قاب گوشی رو خودم تعویض کنم خیلی هم جنس با کیفیتی داره

ست آچار و پیچ گوشتی

برای موبایل و پیچ های کوچیک خیل خوبه. هم چهار سو و هم دو سو رو داره. ستاره ای هاش هم کامله، البته برای موبایل. خود دسته هم آهنربا داره که سری رو نگه میداره

بهترین مارک پیچ گوشتی موبایل درکل با تخفیفی که خورده بود من از خریدم راضی هستم آهنربایی هستش ومن ازجنسشم خیلی راضیم ممنونم دیجی

سلام من از خرید راضی هستم واقعا کارم رو شروع کردم چندتا پیچ باز کردم جاش اینجاست تا به دوستانش بگوید که اصولی برای توسعه وجود دارد! ابتدا فشار عمودی نرمی به پیچ وارد کنید، سپس پیچ را باز کنید. عمرا باید خراب بشه… با پیچ گوشتی دعوا نکن آقا ممنون

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , سه‌پر
تعداد ست 17 عددی
توضیحات تعداد – 2 عدد اهرم موبایلی
– 1 عدد بادکش
– 1 عدد سوزن
– 1 عدد دسته پیچ‌گوشتی فلزی
– 8 سری پیچ‌گوشتی ستاره‌ای در سایزهای T4 , T5 , T6 , T7 , T8 , T10 ؛ 0.8 و 2 میلی‌متر
– 2 سری پیچ‌گوشتی چهارسو در سایزهای PH000 , PH00
– 1 سری پیچ‌گوشتی سه‌پر در سایز 2 میلی‌متری
– 1 سری پیچ‌گوشتی دوسو در سایز 1.2 میلی‌متری
جنس سری کروم-وانادیوم
قابلیت آهنربایی دارد
روکش کروم
سایر توضیحات – دارای محلی مخصوص روی کاور جهت آویزان کردن
– وزن بسته‌بندی: 150 گرم
– ابعاد بسته‌بندی: طول:15، عرض: 8، ضخامت: 2.5 سانتی‌متر
جنس دسته فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. مجموعه 18 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1018

مجموعه 18 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1018

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای
تعداد ست 18 عددی
توضیحات تعداد – 2 عدد اهرم موبایلی
– 1 عدد بادکش
– 1 عدد سوزن
– 1 عدد دسته پیچ‌گوشتی فلزی
– 8 سری پیچ‌گوشتی ستاره‌ای در سایزهای T4 , T5 , T6 , T7 , T8 , T10 ؛ 0.8 و 2 میلی‌متر
– 2 سری پیچ‌گوشتی چهارسو در سایزهای PH000 , PH00
– 1 سری پیچ‌گوشتی سه‌پر در سایز 2 میلی‌متری
– 1 سری پیچ‌گوشتی دوسو در سایز 1.2 میلی‌متری
جنس سری فولاد
روکش کروم
سایر توضیحات دارای یک عدد دسته‌ی پیچ‌گوشتی برای جای‌گزاری سری به طول 12 سانتی‌متر
دارای 3 عدد سری دوسو به سایزهای: 1،1.5،2 میلی‌متر
دارای 1 عدد سری چهارسو به سایز: PH000
دارای 5 عدد سری ستاره‌ای به سایزهای: T4,T5,T6,STAR0.8,STAR1.2
دارای 7 عدد سری بکس به سایزهای: 2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5 میلی‌متر
جنس دسته فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. مجموعه 23 عددی پیچ گوشتی تعمیرات کنزاکس مدل KMR-123

مجموعه 23 عددی پیچ گوشتی تعمیرات کنزاکس مدل KMR-123

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , مثلثی , سه‌پر
تعداد ست 23 عددی
توضیحات تعداد 4 عدد سر پیچ‌گوشتی چهارسو،
3 عدد سر پیچ‌گوشتی دوسو،
5 عدد سری ستاره‌ای در سایز های T3 , T2 , T6 , T5 , T4 , ،
3 عدد با گل پنج پر ،
یک عدد سری دلتا (مثلثی)،
یک عدد سری هگزا
دارای یک عدد سری سه سو
جنس سری استیل
قابلیت آهنربایی دارد
روکش کروم
سایر توضیحات دارای دسته ای از جنس آلومینیوم آندایز شده به طول 90 میلیمتر
در جعبه ای از پی وی سی با در قفل شونده و نمایی شفاف
کاور: دارد
جنس دسته فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. مجموعه 30 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی وینکس مدل EH2513

مجموعه 30 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی وینکس مدل EH2513

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , چهار سوی خاردار , ستاره‌ای , آلن
تعداد ست 30 عددی
توضیحات تعداد – 6 سری پیچ‌گوشتی دوسو در سایزهای 3 و 4 و 5 و 5 و 6 و 6 میلی‌متر
– 6 سری پیچ‌گوشتی چهارسو در سایزهای PH0 , PH1 , PH1 , PH2 , PH2 , PH3
– 3 سری پیچ‌گوشتی چهارسوی خاردار در سایزهای PZ1 , PZ2 , PZ3
– 6 سری پیچ‌گوشتی ستاره‌ای در سایزهای T10 , T15 , T20 , T25 , T27 , T30
– 3 سری پیچ‌گوشتی آلنی در سایزهای H3 , H4 , H5
– 2 کمکی به طول‌های 7.5 و 12.5 سانتی‌متر
– 2 رابط بکس 3/8 و 1/4 اینچی
– 1 سوکت 8 میلی‌متری به طول 3.5 سانتی‌متر
– 1 سری پیچ‌گوشتی جغجغه‌ای T با قابلیت چرخش در دو جهت و محفظه‌ی نگهدارنده‌ی 6 سری پیچ‌گوشتی با دسته‌ی روکش‌دار به طول 9 سانتی‌متر
جنس سری فولاد
قابلیت آهنربایی دارد
کاور دارد
سایر توضیحات – دارای محل مشخص برای قرار دادن ابزارها
– وزن بسته‌بندی: 645 گرم
– ابعاد بسته‌بندی: 26 × 12 × 4.5 سانتی‌متر
جنس دسته فلزی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. مجموعه 31 عددی سری پیچ گوشتی پاندا مدل VC03-404

مجموعه 31 عددی سری پیچ گوشتی پاندا مدل VC03-404

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , آلن
تعداد ست 31 عددی
توضیحات تعداد – 30 عدد سری پیچ‌گوشتی شامل:
4 عدد سری چهارسو در سایزهای PH1، PH0، PH00 و PH2
7 عدد سری دوسو در سایزهای 1.0، 1.3، 1.5، 2، 2.5، 3 و 4
6 عدد سری آلنی در سایزهای H3.5، H3.0، H2.5، H2.0، H1.5 و H4.0
8 عدد سری ستاره‌ای در سایزهای T10، T8، T7، T6، T5، T4، T3 و T15.
2 عدد سری مثلثی سیز 3.0
1 عدد سری دوسوی چاک‌دار سایز 2.6
1 عدد سری شش پر سایز 2.0
1 عدد سری گرد سایز 1.6
جنس سری فولاد
قابلیت آهنربایی دارد
سایر توضیحات – دارای دسته‌ی پیچ‌گوشتی با سری مغناطیسی آهنربایی
– وزن بسیار کم
– مناسب برای تعمیر موبایل و بردهای الکتریکی و الکترونیکی
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. مجموعه 31 عددی سری پیچ گوشتی مدل AT-42

مجموعه 31 عددی سری پیچ گوشتی مدل AT-42

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , آلن , چهارگوش , مثلثی
تعداد ست 31 عددی
توضیحات تعداد – 5 عدد سری چهارسو در سایزهای 1.7، 2.0، 2.5، 3.0 و 3.5
– 5 عدد سری دوسو در سایزهای 1.5، 2.0، 2.5، 3.0 و 3.5
– 1 عدد سری سه سو سایز Y3.0
– 1 عدد سری مثلثی سایز 3.0
– 1 عدد سری پنج‌پر سایز 2.0
– 1 عدد سری دوسوی چاک‌داز (دوپین) سایز U2.6
– 6 عدد سری آلن در سایزهای H3.0، H2.5، H2.0، H1.5، H1.3 و H4.0
– 10 عدد سری ستاره‌ای سایزهای T15، T10، T9، T8، T7، T6، T5، T4، T3 و T20
جنس سری کروم-وانادیوم
قابلیت آهنربایی دارد
کاور دارد
سایر توضیحات – دارای دسته‌ی پیچ‌گوشتی با سری قابل تعویض و طول 9.5 سانتی‌متر
– ابعاد کوچک و وزن کم
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. مجموعه 32 عددی پیچ گوشتی موبایلی مدل 7389c

مجموعه 32 عددی پیچ گوشتی موبایلی مدل 7389c

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , چهارگوش , سه‌پر
تعداد ست 32 عددی
توضیحات تعداد یک عدد دسته
یک عدد دسته بلند سه حالته (کوتاه متوسط بلند)
PH000 PH00 PH0 PH1 PH2
1.5mm 2.0mm 2.5mm 3.0mm 4mm
T4 T5 T6 T8 T9 T10
H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0
Y2.0mm Y3.0mm
2.0mm 2.3mm
0.8mm 1.2mm 2.0mm
U2.3mm
قابلیت آهنربایی دارد
روکش دارد
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. مجموعه 37 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1037

مجموعه 37 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1037

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , چهار سوی خاردار , ستاره‌ای , بکس , آلن
تعداد ست 37 عددی
جنس سری استیل
سایر توضیحات دارای یک عدد دسته‌ی پیچ‌گوشتی برای جای‌گزاری سری به طول 14 سانتی‌متر
دارای 6 عدد سری دوسو به سایزهای: 1،1.5،2،2.5،3،3.5 میلی‌متر
دارای 4 عدد سری چهارسو به سایزهای: ph000,ph00,ph0,ph1
دارای 2 عدد سری چهارسوی خاردار به سایزهای:pz0, pz1
دارای 9 عدد سری ستاره‌ای به سایزهای: T4,T5,T6,T7,T8,T9,T10،T15،T20
دارای 7 عدد سری آلن به سایزهای: H0.7,H0.9,H1.3,H2,H2.5,H3,H4
دارای 7 عدد سری بکس به سایزهای:2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. مجموعه 41 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1041

مجموعه 41 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی پاورست مدل TH1041

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , آلن , بکس , چهار سوی خاردار , چهارگوش
تعداد ست 41 عددی
جنس سری فولاد
کاور دارد
سایر توضیحات دارای یک عدد دسته‌ی پیچ‌گوشتی برای جای‌گزاری سری به ابعاد 4 × 9 × 10 سانتی‌متر
دارای 7 عدد سری دوسو به سایزهای: 3mm,4mm,4mm,5mm,5mm,6mm,7mm
دارای 6 عدد سری چهارسو به سایزهای: ph0,ph1,ph2,ph2,ph2,ph3
دارای 4 عدد سری چهارسوی خاردار به سایزهای:pz0, pz1,pz2,pz3
دارای 7 عدد سری ستاره‌ای به سایزهای: T10,T15,T20,T25,T27,T30,T40
دارای 4 عدد سری آلن به سایزهای: H3,H4,H5,H6
دارای 4 عدد سری چهارگوش به سایزهای: S0,S1,S2,S3
دارای کمکی بکس با سری مغناطیسی به طول: 12.5 سانتی‌متر
دارای رابط بکس
دارای 6 عدد سری بکس 1/4 اینچ به سایزهای 5و6و7و8و9و10 میلی‌متر
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. مجموعه 42 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی وینکس مدل EH2517

مجموعه 42 عددی پیچ گوشتی و سری پیچ گوشتی وینکس مدل EH2517

مشخصات ابزار

سری آلن , چهار سو , چهار سوی خاردار , دو سو , ستاره‌ای , ستاره‌ای سورا‌خ‌دار
تعداد ست 42 عددی
جنس سری فولاد
توضیحات تعداد – 5 سری پیچ‌گوشتی دوسو در سایزهای 4 و 5.5 و 5.5 و 6.5 و 6.5 میلی‌متر
– 10 سری پیچ‌گوشتی چهارسو در سایزهای PH1 , PH1 , PH2 , PH2 , PH2 , PH2 , PH3 , PH3 , PH3 , PH3
– 10 سری پیچ‌گوشتی چهارسوی خاردار در سایزهای PZ1 , PZ1 , PZ2 , PZ2 , PZ2 , PZ2 , PZ3 , PZ3 , PZ3 , PZ3
– 6 سری پیچ‌گوشتی ستاره‌ای در سایزهای T10 , T15 , T20 , T25 , T30 , T40
– 5 سری پیچ‌گوشتی ستاره‌ای سوراخ‌دار در سایزهای Tr10 , Tr15 , Tr25 , Tr30 , Tr40
– 4 سری پیچ‌گوشتی آلنی در سایزهای H3 , H4 , H5 , H6
-1 رابط 6 سانتی‌متری
– 1 دسته‌ی پیچ‌گوشتی جغجغه‌ای 15 سانتی‌متری با دسته‌ی روکش‌دار ضد لغزش و قابلیت چرخش قفل جغجغه در هر دو جهت
سایر توضیحات – دارای محل مشخص برای قرار دادن ابزارها
– وزن بسته‌بندی: 490 گرم
– ابعاد بسته‌بندی: 15 × 14 × 4 سانتی‌متر
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. مجموعه 100 عددی سری پیچ گوشتی و مته دیوالت مدل DT71563

مجموعه 100 عددی سری پیچ گوشتی و مته دیوالت مدل DT71563

مشخصات ابزار

سری دو سو , چهار سو , ستاره‌ای , آلن , بکس , چهار سوی خاردار
تعداد ست 100 عددی
توضیحات تعداد – مجموعه 100 عددی مته و سری پیچ‌گوشتی با اشکال مختلف شامل:
– 28 عدد مته‌:
13 مته‌ی چوب در قطرهای 3 (دو عدد)، 3.5، 4، 4.5، 5 (دو عدد)، 5.5، 6، 6.5، 7 و 7.5 میلی‌متر
12 عدد مته‌ی آهن در قطرهای 1.5، 2، 2.5، 3 (دو عدد)، 3.5، 4، 4.5، 5، 5.5، 6، و 6.5 میلی‌متر
3 عدد مته الماسه در قطرهای 6، 7 و 8 میلی‌متر
– 60 عدد سری پیچ‌گوشتی:
– سری‌های پیچ‌گوشتی 25 طول میلی‌متر:
6 عدد سری چهارسو در سایزهای PH2، PH1 و PH3 هرکدام دو عدد
3 عدد سری دوسو در سایزهای 4، 5 و 7.2 میلی‌متر
31 عدد سری چهارسوی خاردار در سایزهای Pz1 (یک عدد)، Pz2 (سه عدد جداگانه و یک بسته‌ی 25 عددی) و Pz3 (دو عدد)
4 عدد سری آلنی در سایزهای H6، H5، H4 و H7
5 عدد سری ستاره‌ای در سایزهای T30، T25، T20، T15 و T40
– سری‌های پیچ‌گوشتی 50 طول میلی‌متر:
4 عدد سری چهارسو در سایزهای PH2، PH1 (دو عدد) و PH3
4 عدد سری چهارسوی خاردار در سایزهای Pz1 (یک عدد)، Pz2 (دو عدد) و Pz3
3 عدد سری دوسو در سایزهای 5، 6 و 7.2 میلی‌متر
– 7 عدد سری‌ بکس در سایزهای 5، 6، 8، 10، 11، 12 و 13 میلی‌متر
– 1 عدد سری خزینه
– 1 عدد نگهدارنده‌ی مغناطیسی با طول 60 ملی‌متر
– 1 عدد مته گردبر با دو سری در قطرهای 32 و 44 میلی‌متر
سایر توضیحات – بسته‌بندی بسیار مناسب
– قابل استفاده در کنار دریل‌های برقی و شارژی
– قابل استفاده با دستگاه‌های پیچ‌گوشتی برقی و شارژی یا پیچ‌گوشتی دستی با سری قابل تعویض
– دارای کیف پلاستیکی قفل‌دار
– وزن: 1470 گرم
جنس دسته پلاستیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین پیچ گوشتی چندکاره

سخن پایانی

پیچ گوشتی ها در نگاه اول مانند یک ابزار ساده به نظر می رسند. اما این یک تصور غلط است. تقریبا می توانید بگویید که شما ابزاری را سراغ ندارید که یکی از انواع پیچ ها برای ساخت و اتصال قطعات مختلف آن پشتیبانی نکرده باشد.

در واقع پیچ ها به دلیل سادگی و سهولت استفاده بسیار محبوب هستند. این امر منجر به طراحی و تولید مدلهای مختلف با توجه به حساسیت قطعات شده است. با توسعه طراحی پیچ ، پیچ گوشتی ها روز به روز پیشرفته تر می شوند و از سختی کار می کاهند و سرعت را با حداقل خستگی برای کاربر افزایش می دهند.

مدل های مختلفی از این ابزار ساخته و در بازار در دسترس عموم قرار گرفته است. از پیچ گوشتی های چهارسو معمولی که ساده ترین مدل هستند تا حرفه های مختلف مانند پیچ گوشتی های برقی که سرعت کار را چندین برابر کرده اند.

برای خرید پیچ گوشتی چندکاره با سر قابل‌ تعویض به تمام نکاتی که در بخش قبل به آنها اشاره کردیم توجه داشته باشید تا انتخاب درستی داشته باشید.

منبع
nytimesprotoolreviewsbiknik

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

1 دیدگاه

  1. یکی از این نوع پیچ گوشتی ها که به مواد عایقی نیز معروف است برای استفاده از برق استفاده می شود. در پیچ گوشتی علاوه بر داشتن دسته ای از مواد عایق، اصلی دارای روکش عایق است تا احتمال برق گرفتگی به حداقل برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *