بهترین مارک قیچی مفتول بر در بازار

فهرست مطالب نمایش

بهترین مارک قیچی مفتول بر در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های قیچی مفتول بر موجود در بازار است قیچی ها یکی از ابزار و وسایلی هستند که در انواع مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند.

قیچی مفتول بر چیست؟

نوعی قیچی است که دارای دسته های بلند و دارای دو تیغه است که با قرار دادن خود بر روی یکدیگر به اشکال مختلف عملیات برش را انجام می دهند و … حتی پیچ ها و قفل ها را برمی دارند.

تیغه های قیچی مفتول بر توسط لولاهای محکم به هم متصل می شوند و بخشی از قدرت برش سیم به دلیل همین لولاها است. اندازه دسته نیز بر قدرت برش سیم تأثیر می گذارد ، هرچه طول دسته بیشتر باشد ، قدرت بیشتری نیز دارد.

انواع مختلفی از قیچی های مفتول بر وجود دارد که عمدتا از نظر شکل تیغه و طول دسته متفاوت هستند.به همین دلیل ، سیم را متناسب با نوع قطعه ای که می خواهید برش دهید ابزار مناسب را انتخاب کنید.

بهترین مارک قیچی مفتول بر در بازار

  • استنلی
  • ایران پتک
  • اینترکیبل
  • توتال
  • نووا
  • آرم
  • رونیکس

راهنمای خرید انواع قیچی مفتول بر

قیچی های مفتول بر نوعی ابزار برای برش انواع زنجیر ، پیچ ، قفل ، آرماتور بتن آرمه ، نرده ها و انواع قطعات فلزی به صورت سیم با ضخامت های مختلف است.

قیچی مفتول بر دسته های بلندی دارد که کمک می کند نیروی زیادی به تیغه وارد شود. معمولاً لولاهای کامپوزیتی وجود دارد که به افزایش مقاومت آن کمک می کند ، به طوری که یک سیم عادی تقریباً 100 برابر بیشتر از نیرویی است که به دسته وارد می شود ، یعنی. حدود 20،000 نیروی نیوتنی به زبانه ها وارد می شود.

هرچه دسته بلندتر باشد ، قدرت ابزار بیشتر می شود. و 60 سانتی متر از آنها برای میله ها ، زنجیرها و کابل ها با ضخامت متوسط 10 میلی متر و مدل های طولانی تر از 75 سانتی متر برای میله های ضخیم فولادی و زنجیر و حتی کابل های مسی استفاده می شود.

قیچی مفتول بر کوچک نیز از این دستگاه با طول حدود 20 سانتی متر وجود دارد که اگرچه قدرت کمتری دارند اما برای حمل و نقل و جابجایی راحت تر مورد استفاده قرار می گیرند.

این دستگاه علاوه بر تمام کاربردهای مفیدی که دارد ، یکی از ابزارهایی است که حتی برای نجات جان افراد در تصادفات نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، اما مانند شمشیر دو لبه است و کاربردهای منفی بسیاری دارد. قدرت بالای این دستگاه سارقان را بر آن داشته تا از آن برای بریدن زنجیر و قفل هایی که برای محافظت از خانه ها یا وسایل استفاده می شود سریعتر و راحت تر استفاده کنند

انواع قیچی مفتول بر

انواع قیچی مفتول بر

قیچی مفتول بر را می توان با توجه به نوع تیغه طبقه بندی کرد:

تیغه وسط تیز: این متداول ترین نوع تیغه است که لبه های آن تیز است که باعث افزایش قدرت آن می شود و برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مفتول بر رومیزی: مفتول بر رومیزی روی میز کار قرار می گیرد و برای افراد و کارگاه هایی که به طور مداوم از این دستگاه استفاده می کنند مناسب است.

تیغه کف چین: در این مدل، فقط یک لبه تیغه تیز و لبه دیگر آن صاف است. نقطه برش با این نوع تیغه کمتر از تیغه میانی تیز است و باعث می شود قطعه مورد نظر از پایین ترین نقطه یا به درستی از کف بریده شود. برای بریدن میخ ها و پیچ های برجسته از سطح مورد استفاده قرار می گیرد تا پیچ یا میخ از نزدیکترین مکان به سطح مورد نظر منتقل شود و سطح مورد نظر کاملا صاف و بدون برجستگی باشد

تیغه‌های زاویه دار: تیغه های زاویه دار کاربرد مشابه تیغه های کف چین دارند. تیغه آنها خمیده است و دستگیره بالاتر از تیغه قرار می گیرد ، به طوری که تیغ روی سطح کار می خوابد و اجازه می دهد برش های اضافی خارج شده از سطح در پایین ترین نقطه بریده شود. این دستگاه معمولاً به صورت دسته های کوتاه تولید می شود.

مفتول بر گاز انبری: این مدل شکل تیغه آن شبیه انبر است. مانند سیمهای معمولی کار می کند اما برای فضاهای بسته که ابزار های معمولی به آنها دسترسی ندارند استفاده می شود.

مفتول بر پلیکان: سیم بر پلیکان هایی که تیغه آنها عمود بر دسته است به جای اینکه در جهت دسته باشد ، و این نوع مفتول بر بسیار مناسب است که شما نیاز به برش چیزی دارید که در ارتفاع بالای سر یا زیر پا قرار دارد.

جغجغه ای: یک مدل جغجغه ای نیز از این ابزار وجود دارد که از سیستم چرخ جغجغه استفاده می کند. این سیستم کمک می کند تا نیروی مورد نیاز برای برش کاهش یابد و کار مورد نظر آسان تر و با خستگی کمتر انجام شود.

دسته‌های فایبرگلاس:از این مدلهای دارای دسته فایبرگلاس برای برش سیمها و کابلها با جریان استفاده می شود. علاوه بر مزیت عایق بندی وزن سبک ، از ویژگی های قیچی های فایبرگلاس نیز هست.

راهنمای خرید انواع قیچی مفتول بر

چرا از مفتول بر استفاده میکنیم؟

قیچی مفتولی یا به طور خلاصه مفتول بر ابزاری است که در جعبه ابزار اکثر افراد شاغل در صنعت یافت می شود. از این قیچی های قدرتمند برای برش انواع زنجیر ، پیچ و مهره ، انواع توری و هر قطعه فلز ضخیم استفاده می شود.

این ابزار روشی آسان ، ارزان ، سریع و کارآمد برای برش اشیا فلزی محکم و سخت است. طراحی آنها به گونه ای طراحی شده است که بالاترین فشار را به تیغه دارای تیغه کم قدرت وارد می کند. هرچه دسته مفتول بر بیشتر باشد ، میزان خروجی نیرو بیشتر است.

مفتول بر برای برش چه چیزی مناسب است؟

این قیچی ها به لطف طراحی خود قادرند با کمترین فشار بیشترین نیرو را به قسمت مورد نظر وارد کنند و اجسام ضخیم و فلزی را به راحتی برش دهند. به عنوان مثال ، یک رسانای معمولی می تواند بازدهی 20 کیلو نیوتن داشته باشد. در حالی که این مقدار نیرو فقط با اعمال نیروی 250 نیوتن با قیچی به جسم وارد می شود. این ویژگی باعث شده است که این ابزارها برای برش انواع فلزات و اجسام سخت مانند:

سیم ها و کابل ها ، زنجیر ها ، قفل ها ، پیچ ها و مهره ها ، توری ها ، لوله ها، ورقه های فلزی و… راحت و قابل استفاده می توان گفت تقریباً هر نوع فلزی از هر ضخامت را می توان با سیم برش داد البته باید توجه داشت که مدل و اندازه قیچی نیز در این کار بسیار موثر است.

راهنمای خرید انواع قیچی مفتول بر

راهنمای خرید انواع قیچی مفتول بر

اولین چیزی که باید هنگام خرید قیچی مفتول بر به خاطر بسپارید ، ظاهر و طراحی ارگونومیک آنها است. طراحی ارگونومیک به کاربر اجازه می دهد هنگام کار با ابزار راحتی و کنترل کافی داشته باشد.

وزن ابزار نیز باید مناسب باشد. قیچی های سنگین هنگام کار دست و بدن شما را خسته می کنند و کارایی شما را کاهش می دهند.

هنگام خرید قیچی مفتولی مطمئن شوید که کیفیت مواد اولیه بالا است ، بنابراین وزن و مقاومت قیچی برای برش مناسب است.

روکش دسته نیز باید از تعریق و لیز خوردن دست جلوگیری کند.در آخر باید به شکل تیغه و طول دسته توجه کنید که باید متناسب با نوع کار و نوع قطعه انتخاب شود.

تفاوت قیچی مفتول بر با ورق بر چیست؟

قیچی های مفتولی را می توان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار دانست و می توانید از این دو محصول با خیال راحت استفاده کنید. از قیچی های ورق برای برش ورق ها و سطوح استفاده می شود،

در حالی که از قیچی های مفتول بر برای برش قطعه ضخیم آهن یا فولاد استفاده می شود. هنگام استفاده از این دو محصول باید نکات ایمنی را رعایت کنید و بسته به نیاز خود قیچی مفتول بر یا قیچی ورق بخرید.

لیست قیمت امروز قیچی مفتول بر ارزان قیمت روز

1. قیچی مفتول بر آرم مدل 350M

قیچی مفتول بر آرم مدل 350M

بهترین قیچی میلگرد بر

قیچی میلگرد بر یکی از سخت ترین کارها بریدن سیم های فلزی است. این کار نیاز به ابزار قدرتمندی دارد تا بتوان سیم هایی با ضخامت های مختلف را برش داد و این کار فقط با قیچی میلگرد بر امکان پذیر است.زنجیر، پیچ، نرده های فلزی و قفل ها با قیچی میلگرد بر بریده می شوند. این قیچی نسبت به اره و سایر ابزارهای مشابه قدرت بیشتری برای برش سریعتر قطعات فلزی ضخیم دارد.

قیچی میلگرد بر دسته بلند به تمرکز بیشتر روی تیغه ها کمک می کند تا عملیات برش را تسهیل کند. با افزایش دسته ها در این قیچی، نیروی وارده افزایش می یابد که باعث افزایش دقت و سرعت کار می شود. در این زمان دسته به عنوان یک اهرم عمل می کند و قدرت این ابزار موثر را افزایش می دهد. هادی معمولی قادر است 100 برابر نیرو در هر قطعه اعمال کند.

قیچی میلگرد بر دستی

این سیم بری ها با طول دسته 30 تا 35 سانتی متر برای برش میله ها و زنجیرهای نازک با حداکثر ضخامت 3.5 میلیمتر مناسب هستند. همچنین سیم های 6 میلی متری را به راحتی برش می دهد. سیم بری با دسته های از 45 تا 60 سانتی متر برای برش کابل، زنجیر و میله با ضخامت متوسط 10 میلی متر مناسب است. کوچکترین دسته برای قیچی میلگرد بر حدود 20 سانتی متر است یکی از مزایای این سیم نسبت به حمل و نقل راحت و آسان است.

به خاطر داشته باشید که سیم برش ها مانند سایر ابزارها دارای اشکالاتی هستند. از معایب این دستگاه این است که می توان از آن برای عملیات تخریب بعدی استفاده کرد. زیرا قطعاتی که با چاقوی سیمی بریده شده اند دیگر قابل استفاده نیستند.

مشخصات ابزار

سایز 14 اینچ
وزن 0.950 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها ندارد
سایر توضیحات – تیغه‌های مقاوم با قدرت برش بالا و طراحی منحصر به‌فرد
– قدرت بالای اهرم در هنگام برش
– دسته پلاستیکی ضد لغزش و ارگونومیک
– کیفیت فوق العاده
– ساخت ژاپن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. قیچی مفتول بر آرم مدل HA-250

قیچی مفتول بر آرم مدل HA-250

قیمت قیچی مفتول بر دست دوم

قیچی میلگرد بر یکی دیگر از انواع قیچی است که برای برش میلگرد، زنجیر، نرده فلزی، قفل، پیچ و به عبارتی هر جا که نیاز به برش قطعات فلزی ضخیم باشد، استفاده می شود. قیچی میلگرد بر دارای دو دسته بلند است و هر چه این دسته ها بلندتر باشند، استحکام و قدرت برش بیشتر می شود. این قیچی دارای تیغه و لولای ترکیبی نیز می باشد، علاوه بر این، لولاها نیز می توانند در افزایش نیروی برش موثر باشند.

قیچی میلگرد بر کوچک با طول دسته 20 سانتی متر دارای قدرت و دقت پایینی است و برای کارهای کوچک و سبک استفاده می شود. برای برش زنجیر و میله تا ضخامت 3.5 میلی متر و سیم 6 میلی متر از قیچی میلگرد بر با طول دسته 30 تا 35 سانتی متر استفاده می شود

قیمت قیچی سیم بر

همچنین قیچی سیم دستی با طول دسته 45 تا 60 سانتی متر برای برش کابل، زنجیر مناسب است. و میله هایی با ضخامت 10 میلی متر. قیچی با طول دسته 75 سانتی متر برای برش میله های ضخیم تر، کابل های مسی، زنجیر فولادی استفاده می شود.

هنگام برش سیم ها یا کابل هایی که دارای برق هستند، باید از چاقوی سیمی با دسته عایق و پوشش فایبرگلاس استفاده شود. سیم برش ها تیغه های مختلفی دارند. در مدلی که هم لبه های تیغه تیز دارد و هم قدرت برش بالایی دارد به آن مدل با چاقوی وسط تیز می گویند. برای بریدن یک تکه کف مانند بریدن میخ و پیچ از مدل لبه تیز و صاف برای صاف کردن کامل سطح مورد نظر استفاده می شود که به این نوع تیغه کف تاشو می گویند.

قیمت قیچی مفتول بر

قیمت قیچی قفل بر تیغه کف منحنی نوع دیگری است که تیغه آن بر روی سطح مورد نظر قرار می گیرد و در آن سیم بالاتر از تیغه قرار می گیرد. برای فضاهای بسته با دسترسی سخت از توری سیمی با تیغه گاز استفاده می شود. نوع دیگری از تیغه که تیغه پلیکان نامیده می شود، عمود بر دست است به طوری که تیغه و دسته در یک راستا قرار نمی گیرند.

قیمت قیچی مفتول بر کوچک رومیزی یا قیچی ارت یکی دیگر از ابزارهایی است که برای استفاده مداوم در کارگاه ها استفاده می شود و دیگر شبیه قیچی نیست. قیچی حصیری دارای جغجغه است و به نیروی برش کمتری نیاز دارد، بنابراین کاربر می تواند کار را با خستگی کمتری انجام دهد.

مشخصات ابزار

سایز 14 اینچ
وزن 0.6 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها ندارد
سایر توضیحات – تیغه‌های مقاوم با قدرت برش بالا و طراحی منحصر به‌فرد
– قدرت بالای اهرم در هنگام برش
– قابلیت برش تا 4 میلی متر
– کیفیت فوق العاده
– ساخت ژاپن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. قیچی مفتول بر استنلی مدل 753-17-1

قیچی مفتول بر استنلی مدل 753-17-1

قیچی قفل شکن

در خرید اینترنتی قیچی میلگرد توجه به کیفیت، وزن و استحکام قیچی بسیار مهم است، وزن کمتر در کنار استحکام و کیفیت بالاتر انتخاب بهتری است. هرچه قیچی قوی تر باشد، بریدن قطعات ضخیم تر و سخت تر آسان تر است.

بنابراین در هنگام انتخاب باید به اندازه و استحکام قیچی متناسب با کار مورد نظر توجه کرد. نوع تیغه باید با توجه به کار با توجه به محتوای مشخص شده انتخاب شود و قیچی سیم با تیغه های مناسب خریداری شود. طراحی ارگونومیک قیچی و دسته یکی دیگر از عوامل انتخاب خوب و کاهش خستگی با استفاده طولانی مدت است.

قیمت قیچی قفل بر

قیمت قیچی میلگرد دستی به مشخصات آن مانند اندازه قیچی، نوع تیغه، استحکام و کیفیت برش و در نهایت برند بستگی دارد. اندازه قیچی معمولاً بیشترین تاثیر را در قیمت آن دارد، بنابراین قیمت یک قیچی میلگرد دستی کوچک ارزانتر از سایز بزرگتر است.

و هر چه قیچی بزرگتر و ضخیم تر باشد قیمت نازل بالاتر است. به طور کلی برند ابزار یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت است، اما در مورد ابزار دستی، برند ابزار چیزی است که می توان آن را از ویژگی های مهم سایر ابزارها پایین تر دانست.

مشخصات ابزار

سایز 30 اینچ
وزن 3.825 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات مناسب برای برش انواع زنجیر، پیچ، قفل، میلگرد، فنس
تیغه های قابل تعویض و تنظیم شونده
آلیاژ سخت و مقاوم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. قیچی مفتول بر ایران پتک کد RSTV00450

قیچی مفتول بر ایران پتک کد RSTV00450

قیمت قیچی سیم بر ابزاری برای برش فلزات مانند قفل، زنجیر، کابل، نرده یا پیچ است. تیغه های این دستگاه ها به قدری محکم هستند که می توانند هر سیمی را به راحتی برش دهند.

بهترین قیچی میلگرد بر

برندها و نمونه های مختلفی از قیمت قیچی سیم بر در بازار وجود دارد. به دلیل استفاده محدود از این قیچی در صنعت، بسیاری از افراد ممکن است در هنگام خرید دچار سردرگمی شوند.

بنابراین مطالعه راهنما و دانستن نکات مهم آن می تواند به شما در تهیه قیمت قیچی سیم بر مناسب برای خود کمک کند. در اینجا نکاتی وجود دارد که هنگام خرید قیچی سیمی باید به آنها توجه کنید.

مشخصات ابزار

وزن 1.610 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات – از قیچی میلگرد بر برای برش انواع میلگرد ها, مفتول ها و … استفاده می شود.
– سیستم کارکرد به صورت دست می باشد.
– انتهای دسته برای راحتی در کار دارای روکش ضد لغزش و تعرق می باشد.
– کلیه قطعات از آلیاژ فورج فولادی ساخته شده است.
– طول کلی : 450 میلیمتر یا 18 اینچ.
– قطر قطعه کار با حداکثر سختی 40 HRC این قیچی مفتول بر 6mm می باشد.
– قطر قطعه کار با حداکثر استحکام کششی 49.6kg/mm2 این قیچی مفتول 8mm است.
– فک این میلگرد بر دستی ساخته شده از فولاد با مقاومت بالا می باشد.
– قابلیت تعویض تمامی قطعات امکان پذیر است.
– قابلیت تنظیم فاصله دهانه تیغه ها.
– این میلگرد بر دستی ساخت کشور ایران است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CA 3010

قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CA 3010

مشخصات ابزار

سایز 30 اینچ
وزن 4.2 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات کلیه قطعات فولادی می‌باشند.
تیغه‌ها و اهرم‌ها به روش آهنگری (فورج) ساخته می‌شوند.
فاصله دهانه تیغه‌ها قابل تنظیم هستند.
کلیه قطعات قابل تعویض هستند.
قیچی های مفتول بر سایز 750 میلی متر دارای تیغه‌هایی هستند که لبه برنده‌شان درست در مرکز ضخامتی آن‌ها قرار گرفته است.
مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 9225 تولید می‌شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CA 3610

قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CA 3610

مشخصات ابزار

سایز 36 اینچ
وزن 6.3 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات تهیه شده از قطعات تمام فولادی
– دارای تیغه‌ها و اهرم‌های فورج شده به روش آهنگری
– قابلیت تنظیم فاصله دهانه تیغه
– قرارگیری لبه‌ی برنده تیغه‌ها درست در مخزن ضخامتی آن‌ها
– ایجاد کمترین تغییر در مقطع برش
– تولید شده مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 9225

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CB 4210

قیچی مفتول بر ایران پتک مدل CB 4210

مشخصات ابزار

وزن 9 کیلوگرم
سایر توضیحات – طول: 105 سانتی‌متر
– دارای تیغه‌های دوبار فورج شده
– افزایش قابلیت سخت‌بری قطعات از 40 راکول‌سی به 48 راکول‌سی
– ساخته شده از قطعات تمام فولادی
– دارای تیغه‌ها و اهرم‌های فورج شده به روش آهنگری
– قابلیت تنظیم فاصله‌ی دهانه تیغه‌ها
– قابلیت تعویض کلیه‌ی قطعات
– تولید شده مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 9225

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. قیچی مفتول بر توتال مدل THT-113181

قیمت قیچی قفل بر

کالای نسبتاً خوبی است ولی با این قیمت بالا ی که داره جهت مصرف کننده مقبول و به صرفه نمی‌باشد

محصولات ایران پتک همیشه عالی بوده مخصوصا اگه از دیجی کالا بخری بسیار خوش دست با سایز جمع و جور پیچ نمره ده رو به راحتی برید

قیچی آهن بری دیجی کالا

من از دیجی کالا کامل راضیم چون اولا” جنساش توضیحات کامل میدن از لحاظ اصل بودن یا نبودن من چند سال است که خریدم از همه جنساش تلویزیون ال ای دی بگیر تا لوازم تحریر تا شخصی از همه راضیم هم بسته بندیش خوبه هم خدمات پس از فروش .خلاصه از همه لحاظ عالیه ممنونم

قیچی مفتول بر توتال مدل THT-113181

مشخصات ابزار

سایز 18 اینچ
وزن 1.500 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس تیغه Cr-Mo
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات قیچی مفتول بر توتال ، جنس درجه یک
حداکثر بازشوندگی : ۲ سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. قیچی مفتول بر توتال مدل THT-113241 سایز ۲۴ اینچ

قیچی مفتول بر توتال مدل THT-113241 سایز ۲۴ اینچ

مشخصات ابزار

سایز 24 اینچ
وزن 2.300 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس تیغه Cr-Mo
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات قیچی مفتول بر ۲۴ اینچ توتال ، جنس درجه یک
حداکثر بازشوندگی تیغه ها : ۲.۲ سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. قیچی مفتول بر صامو پرشین سایز 14 اینچ مدل G 890

قیچی مفتول بر صامو پرشین سایز 14 اینچ مدل G 890

مشخصات ابزار

وزن 0.75 کیلوگرم
سایر توضیحات قیچی مفتول بر سایز 14 اینچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. قیچی مفتول بر کنیپکس مدل 7102200

قیچی مفتول بر کنیپکس مدل 7102200

مشخصات ابزار

سایز 8 اینچ
وزن 0.365 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها ندارد
سایر توضیحات ایجاد یک برش تمیز با کمترین نیرو
سختی لبه های برش حدود 64 HRC
طراحی ظریف و میکرویی شکل لبه های برش
توانایی برش راحت و ساده سطح مقطع های بزرگ
آهنگری شده و سخت کاری شده با روغن در چند مرحله
ساخته شده از فولاد کروم وانادیوم مخصوص کارهای سخت
لبه های برش سخت کاری شده به صورت القایی به صورت مازاد
کاربری راحت تر و حمل و نقل آسان با دسته های با روکش چند جزئی
سایز 8 اینچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. قیچی مفتول بر مدل 603CC

قیچی مفتول بر مدل 603CC

مشخصات ابزار

سایز 8 اینچ
وزن 1.4 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته ندارد
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات تیغه یدکی بدون دسته می باشد و ساخت کشور انگلستان است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. قیچی مفتول بر مدل BST-300-CR-V

قیمت قیچی مفتول بر چینی

نسبت به سایزش خیلی قوی و کاربردیه. من تا میلگرد 6 میلی راحت بریدم قیچی مفتول بر توتال ساخت کدام کشور است؟ سلام ساخت کشور چین جنس عالی هنوز استفاده نکردم ولی به نظرم برای کار های کوچک خوبه

قیچی مفتول بر مدل BST-300-CR-V

مشخصات ابزار

سایز 12 اینچ
وزن 1.5 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات قیچی مفتول بر سایز 12 اینچ مدل BST-300 -CR-V

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. قیچی مفتول بر مدل THT-113141 سایز 14 اینچ

قیچی مفتول بر مدل THT-113141 سایز 14 اینچ

مشخصات ابزار

سایز 14 اینچ
وزن 0.925 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه Cr-Mo
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات قیچی مفتول بر توتال ، جنس درجه یک
حداکثر باز شوندگی : ۱.۵ سانت

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. قیچی مفتول بر مدل راک کد YPUN-300MM

قیچی مفتول بر مدل راک کد YPUN-300MM

مشخصات ابزار

سایز 12 اینچ
وزن 0.760 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات – مفتول بر مدل راک بدنه تمام فلزی مستحکم
– طول : 300 میلی متر یا ( 12 اینچ )
– وزن:760 گرم
– قدرت اهرم بالا
– فک تیز و برنده
– تیغه های قابل تعویض و تنظیم شونده
– آلیاژ سخت‌کاری شده برای افزایش استحکام و مقاومت
– دسته پلاستیکی ضد لغزش و ارگونومیک
– کیفیت فوق العاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. قیچی مفتول بر نایس مدل YP300K

قیچی مفتول بر نایس مدل YP300K

مشخصات ابزار

سایز 12 اینچ
وزن 0.680 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات -وزن:680 گرم
-قدرت اهرم بالا
-فک تیز و برنده
-تیغه های قابل تعویض و تنظیم شونده
-آلیاژ سخت‌کاری شده برای افزایش استحکام و مقاومت
-دسته پلاستیکی ضد لغزش و ارگونومیک
– کیفیت فوق العاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. قیچی مفتول بر نایس مدل YP350B

قیچی مفتول بر نایس مدل YP350B

مشخصات ابزار

سایز 14 اینچ
وزن 0.871 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها دارد
سایر توضیحات -وزن:871 گرم
-قدرت اهرم بالا
-فک تیز و برنده
-تیغه های قابل تعویض و تنظیم شونده
-آلیاژ سخت‌کاری شده برای افزایش استحکام و مقاومت
-دسته پلاستیکی ضد لغزش و ارگونومیک
– کیفیت فوق العاده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. قیچی مفتول بر وای دی اس مدل CR-V 18

قیچی مفتول بر کوچک

برای برش انواع زنجیر، پیچ و مهره، قفل، میله در بتن جامد، نرده و هر قطعه فلزی به صورت سیم با ضخامت های مختلف که اغلب در مصارف متوسط ​​و کوچک استفاده می شود،

مناسب است. به طور کلی قیچی سیمی ابزاری شبیه به قیچی با دسته های بلند است، به ویژه اینکه طول ابزار، نیروی وارده بر قطعه و در نتیجه نیروی برش بیشتر باشد. سیم برش ها دارای لولاهای یکپارچه هستند و این لولاها قدرت برش را نیز افزایش می دهند.

در کل کیفیت نداره تیغ ها از تنظیم در اومد ۴روز برامون کار کرد خیلی ضعیف هست من برا برش سیم مسی استفاده میکنم برا مفتول که فکر کنم جواب بده

قیچی مفتول بر وای دی اس مدل CR-V 18

مشخصات ابزار

سایز 18 اینچ
وزن 2.5 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها ندارد
سایر توضیحات مناسب برای برش انواع زنجیر، پیچ، قفل، میلگرد در بتن مسلح، فنس و …
سایز 18 اینچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. قیچی مفتول بر وای دی اس مدل 24 CR-V

قیچی مفتول بر وای دی اس مدل24 CR-V

مشخصات ابزار

سایز 24 اینچ اینچ
وزن 1.2 کیلوگرم
جنس دسته فولاد
روکش دسته دارد
جنس روکش دسته پلاستیک
جنس تیغه فولاد
قابلیت تنظیم تیغه‌ها ندارد
سایر توضیحات مناسب برای برش انواع زنجیر، پیچ، قفل، میلگرد در بتن مسلح، فنس و …
سایز 24 اینچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. قیچی مفتول بر ورک سایت مدل WT1168

قیمت قیچی مفتول بر دست دوم

برش سیم و کابل و قطعات فلزی نیازمند ابزار خاصی است که سیم بری ها با آن بسیار آشنا و مفید هستند. این دستگاه ها به کمک طراحی منحصر به فرد خود به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. در این قیچی ها طول دسته بسیار بیشتر از طول فک است و این باعث گشتاور بیشتر با قدرت کمتر می شود.

از آنجایی که این مواد از استحکام بالایی برخوردار هستند، مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز بسیار مهم است. تیغه های بالا از آلیاژ کروم وانادیوم ساخته شده اند. این آلیاژ استحکام بالایی دارد و به راحتی زنگ نمی زند و خورده نمی شود.

قیچی مفتول بر ورک سایت مدل WT1168

مشخصات ابزار

وزن 0.8 کیلوگرم
سایر توضیحات سایر توضیحات
– سایز 14 اینچ
– ساختار کروم وانادیوم
– دسته‌ی روکش‌دار
– ابعاد: 36 × 12 × 2.5 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین قیچی مفتول بر

منبع
biknikelectronicshub

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *