راهنمای خرید بهترین مارک غلتک نقاشی طرح دار و ساده

اگر به دنبال راهی ارزان برای نوسازی خانه خود هستید. نقاشی یک ساختمان یکی از آن راههای جذاب برای صرف هزینه بیشتر از ایده های دیگر است. برای داشتن یک تصویر با کیفیت ، بهتر است علاوه بر دانستن رنگ ، در شناخت ابزار طراحی گام بردارید.

بهترین غلتک نقاشی از رایج ترین ابزارها برای رنگ آمیزی ساختمان ها با ضمیمه های مختلف است. در همین زمان ، بسیاری از مردم غلطک هایی را برای رنگ آمیزی دیوارهای خود انتخاب می کنند که این کار سرعت کار را افزایش می دهد.

شکی نیست که استفاده از غلتک نقاشی برای رنگ آمیزی کار را آسان می کند. در مقایسه با برس ، رنگ آمیزی با غلطک سریعتر است. همچنین از رنگ اسپری کمتر کثیف کاری دارد.

انواع بافت غلطک نقاشی

انواع بافت غلطک نقاشی

غلتک ها می توانند بافت های طبیعی و مصنوعی داشته باشند. پارچه های طبیعی از دوام و کیفیت بهتری برخوردار هستند ، اما همانطور که مشخص شد ، گران تر نیز هستند. دسته های دیگری از این پارچه ها ممکن است ارائه شود که عبارتند از:

 • غلطک پرز بلند: این غلتک ها بیشتر مناسب رنگ آمیزی با رنگ اکریلیک و رنگ پلاستیکی هستند که برای سطوح ناهموار و بافت های سنگین مناسب هستند و چنگالهای بلند آن باعث نفوذ رنگ به قسمتهای عمیق سطوح ناهموار می شود و همچنین برای رنگ آمیزی روی سقف ها نیز مناسب است. .
 • غلطک پرز کوتاه: این غلتک ها بیشتر برای رنگ آمیزی با رنگ روغن مناسب هستند که مصرف کمتری نیز دارد.این غلتک برای سطوح صاف و یکدست مناسب است.
 • غلطک پرز با متوسط: این غلتک ها برای رنگ آمیزی دیوارهای صاف مناسب هستند و همچنین دارای بافت سبک هستند. و آنها برای رنگ آمیزی سقف نیز مناسب هستند. برای شما ، استفاده از غلتک های متوسط روش خوبی است ، زیرا مقدار نسبتاً زیادی رنگ را جذب می کند.
 • غلطک های طرح دار: غلتک هایی برای ابر و اسفنج نیز وجود دارد که نوعی غلتک دارای طرح است که عمدتا برای کارهای تزئینی و پتینه کاری استفاده می شود. با کمک غلتک های لولایی می توانیم با کمی توجه به راحتی طرح های زیبایی ایجاد کنیم. بهترین گزینه برای نقاشی با طرح سفارشی استفاده از غلتک های طرح دار است.

راهنمای خرید غلطک نقاشی طرح دار و ساده

رنگ آمیزی با غلطک چه مزایا و معایبی دارد؟

مزایا

 • غلتک های پشمی از رنگ بیشتری استفاده می کنند.
 • غلتک ها را می توان به راحتی خارج از محدوده رنگ آمیزی کرد و نیازی به استفاده از پله نیست ، می توان از آنها برای حفظ و بازیابی رنگ انواع سنگ های کابینت استفاده کرد.
 • در برخی موارد ، هزینه غلتک ها بسیار کمتر از قلم مو رنگ کاری است و همچنین برای نقاشی با پیستوله رنگ پاش به تجهیزات الکتریکی نیاز است.
 • شما می توانید با غلطک خیلی سریعتر از قلم مو نقاشی کنید و نتیجه نهایی هموارتر خواهد بود.
 • از آنجا که کیفیت رنگ آمیزی با غلطک بالاتر است ، زیرا برای کار با غلتک لازم است از رنگ با غلظت بالاتر از حد معمول استفاده کنید.
 • از دیگر مزایای رنگ آمیزی غلتک ، مشخص شدن نم در خانه است. یعنی اگر بعد از رنگ آمیزی با غلتک ، رنگ پوسته پوسته شود ، متوجه می شویم که آن قسمت رطوبت داده و نیاز به ترمیم دارد.

معایب

 • غلتک ها نمی توانند مناطقی مانند گوشه های سقف و دیوارها را بپوشانند ، اما به راحتی می توانند با پیستوله رنگ پاش این مناطق را رنگ آمیزی کنند. از این تجهیزات می توان برای رنگ آمیزی دیوار آجری استفاده کرد.
 • برای غلطک ها باید یک پوشش خاص از همان رنگ تهیه کنید. اما اگر قلم مو برای رنگ آمیزی استفاده کنید چنین شرایطی را نخواهید داشت
 • اگر در استفاده از رنگ با غلطک دقت کافی نداشته باشید ، روی رنگ می ریزد و صحنه زیبایی ایجاد می کند.

رنگ آمیزی سطوح مختلف با غلطک نقاشی

رنگ آمیزی سطوح مختلف با غلطک نقاشی

برای رنگ کردن سطوحی مانند آجر، گچ و سنگ باید غلتک ضخیم استفاده کنید یعنی:

غلتک های 19 میلی متری گزینه مناسبی برای چنین سطوحی هستند زیرا رنگ بیشتری را حفظ می کنند و می توانید سطوح ناهموار را به طور مساوی رنگ آمیزی کنید.

اما اگر از غلتک های موی کوتاه 6 میلی متری برای چنین سطوحی استفاده کنید ، سطح به طور مساوی رنگ آمیزی نمی شود ، زیرا این غلطک ها نمی توانند رنگ را روی این زبری بهم منتقل کنند.

غلطک های 10 میلی متری گزینه بهتری برای رنگ آمیزی سقف و دیوارهای تخت و خشک هستند.

غلتک های 6 میلی متری برای رنگ آمیزی دیوارها ، سطوح چوبی و فلزی مناسب هستند

برای رنگ آمیزی دیوارها و سقف ها از غلتک های بزرگ استفاده کنید ، زیرا این غلطک ها می توانند سطوح بیشتری را رنگ آمیزی کرده و رنگ آمیزی دیوارها و سقف ها را تسریع کنند.

غلطک های میکروفیبر گزینه خوبی برای رنگ آمیزی سطوح با بافت سبک تا متوسط است.

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان با غلطک های طرح دار

رنگ آمیزی ساختمان با غلطک های طرح دار در کشور ما رواج یافت و امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرد. به جای استفاده از کاغذ دیواری ، برای ایجاد طرح های مختلف برای کار با پتینه روی دیوار استفاده می شود. معمولاً برای سطوح صاف مناسب هستند. این غلتک ها در انواع مختلف طرح های برجسته ، شیک و زیبا موجود هستند.

آشنایی با رنگ آمیزی با غلطک های طرح دار

برای ترسیم رنگ ساختمانی که از غلتک های طرح دار استفاده می کند ، ابتدا باید مطابق با دکوراسیون داخلی طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سپس غلطک ها را آماده کرده و از ایمن بودن غلتک ها اطمینان حاصل کنیم ، زیرا کار با الگوهای غلتکی نسبت به غلتک ها بسیار حساس است. باید با دقت انجام شود.

سپس مطمئن شوید که سطح دیواری که طراحی می شود صحیح باشد و در صورت لزوم آن را قبل از رنگ آمیزی ترمیم کنید ، پس از انجام این کار قبل از رنگ آمیزی گوشه ها را با چسب بپوشانید و رنگ را درون غلتک بریزید و آن را بغلتانید. آن را غوطه ور کنید و از یک طرف شروع به نقاشی کنید. هنگام نقاشی با الگوهای غلتکی باید دقت شود که طرح های هر ردیف یکسان و مشابه هستند.

ما باید اطمینان حاصل کنیم که جهت درام در تمام ردیف ها هنگام نقاشی یکسان است. نکته دیگری که هنگام استفاده از غلتک های طرح دار باید به خاطر داشته باشید ، رنگ آمیزی دیوار از بالا به پایین و ترتیب آن است و اگر این کار را درست انجام ندهید ، می توانید سایه را در وسط سطح مشاهده کنید.

برای صافی و یکنواختی ، می توانیم قبل از قرار دادن رول ها به سطح ، رول را روی کاغذ آزمایش رنگ کنیم تا رنگ های اضافی به سطح کاغذ منتقل شده و از ایجاد لکه جلوگیری کند.

مزایا استفاده از غلطک طرح دار نسبت به کاغذ دیواری

اگر در گذشته دیوار های خانه ای خود را با غلطک نقاشی رنگ آمیزی کرده باشید و اکنون می خواهید رنگ ساختمان را تغییر دهید یا رنگ را دوباره رنگ کنید ، این کار به راحتی انجام می شود زیرا ما فقط دوباره طرح قبلی را فقط با یک رنگ می پوشانیم. کاغذ دیواری اینگونه نیست و باید کاغذ دیواری جدا شود ، دیوار باید دوباره تمیز و گچ کاری شود تا بتوانیم روی آن نقاشی کنیم.

هنگام استفاده از کاغذ دیواری ، اگرچه طرح های مختلفی وجود دارد ، اما نمی توانید آن را مطابق میل خود ترکیب کنید ، برعکس ، هنگام استفاده از غلتک های رنگارنگ برای رنگ آمیزی ساختمان ، می توانید از چندین رنگ به دلخواه خود استفاده کنید.

رنگ آمیزی ساختمان با غلطک های طرح دار بهتر از کاغذ دیواری است زیرا از نظر زمان دوام تر و مقرون به صرفه است.

یک نقطه ضعف قابل توجه در مورد همه غلتک های طرح دار این است که نمی توان گوشه های دیوار را با آن نقاشی کرد. یکی دیگر از معایب غلتک های رنگارنگ زمانی است که می خواهید از لبه های مختلف با طرح های مختلف استفاده کنید. در این حالت بهتر است طرح ها را با فاصله کمی کنار هم قرار دهید.

نکات مهم برای رنگ آمیزی با غلطک ها

نکات مهم برای رنگ آمیزی با غلطک ها

هنگام استفاده از غلتک رنگ لازم نیست غلتک ها را فشار دهید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که غلتک ها را به اندازه کافی رنگ آمیزی کرده و با دقت آن را در امتداد دیوار بلغزانید تا رنگ به دیوار منتقل شود.

غلتک ها از دو جز، تشکیل شده اند ، قاب اصلی که همان دسته فلزی غلطک ها و پوشش یا سطح کرکی آن است که در اندازه ها و مواد مختلف موجود است. بلافاصله پس از استفاده ، پوشش غلتک را از قاب جدا کرده و آن را بشویید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید.

برای شستن غلطک مورد استفاده برای رنگ آمیزی با لاتکس یا رنگ اکریلیک پایه آب ، فقط باید از آب و صابون استفاده کنید. درب غلتک را زیر آب فرو برده و با دست فشار دهید تا رنگ و بقایای صابون پاک شود. ممکن است لازم باشد این کار را طی چند مرحله انجام دهید ، اما مطمئن شوید که رنگی باقی نمانده است.

همچنین اجازه ندهید که درب ظرف خیس شود تا آنجا که ممکن است آب بیشتری بگیرید و اجازه دهید خشک شود. همجنین هوای بیرون می تواند گزینه خوبی برای خشک شدن سریع باشد.

برای خشک کردن غلطک ها پس از شستشو ، می توانید مانند روزنامه آن را روی یک سطح خشک بکشید تا آب از آن خارج شود و مطمئن شوید که هیچ رنگی روی غلطک باقی نماند.

لیست قیمت روز بهرین غلطک نقاشی طرح دار و ساده

1. غلتک مدل K99

غلتک مدل K99

بهترین مارک غلطک نقاشی ساختمان

غلتک نقاشی هنوز استفاده نکردم ولی خوب بنظر میرسه دستش یکم ضعیف هست مغازه گرونتر بود پرسیدم رنگ هم کردن رنگ پلاستیک اوکی بود خوب و راحت قیمت هم مناسب تر از بیرون

قبلا غلتک های دیگه خریدم ولی زود خراب شدند،ولی این محصول به مراتب کیفیت قابل قبول تری داشت،فقط بعد از استفاده برای سری های بعد حتما و حتما خوب بشورید وگرنه قابل استفاده نیست دیگه، میتونید سینی رنگ پارسیان غلطک کد 002 رو هم برای جای رنگ تهیه کنید که سایزش کاملا فیکس هست با این قلتک

قیمت غلطک طرح کاغذ دیواری دیجی کالا

از لحاظ کیفیت فکر میکنم خوب باشه، استفاده که کردم دوباره میام و نظر میدم دون دوناش باعث میشه رنگ خوب نشه شاید طی استفاده زیاد درس شه

با توجه به قیمت کیفیت مناسبی دارد و کاملا قابل استفاده است. به نظر من با توجه به اینکه از بیرون خرید کنی هم قیمت مناسبی داره و کیفیت خوبی داره من که راضی بودم .

کیفیت نسبت به قیمتش خیلی عالیه الان این کیفیت رو تو بازار باید حداقل دو برابر بخرید مگر اینکه دنبال غلطک خیلی عالی باشید

انواع غلطک رنگ

سلام خیلی خوبه واقعا از رنگ فروشی ها یا ابزار فروشی ها ارزون تر میگه خیلی قیمتش خوبه . کلا دارم خرید هامو از میکنم چون قیمت بازار دستم هست تنها بدیش یکم دیر به دستم میرسه ولی من خرید هامو پیش پیش میکنم ک ب مشکل نخورم با تشکر

طبق عکسشه و ابعادش بزرگه هنوز استفاده نکردم ولی الیاف غلتک هم بنظر خوب میاد دستش محکمه مرسی

بهترین مارک غلطک رنگ

سلام..اگر بار اولیه که میخواین با غلتک رنگ کنید قبلش توی اینترنت روش کار یاد بگیرید..چون بلد نبودم و بار اولم بود که از غلتک استفاده میکردم یخرده اولش خراب کاری کردم..ولی درنهایت طرز کارشو یاد گرفتم و گوشه های دیوار رو نمیشه با این رنگ کرد و باید با قلمو رنگ کنی..ونهایت خیلی ساده و یکدست میشه رنگ کرد (بافت غلتک : درشت)

خیلی خوبه. باهاش پرایمن ورنگ تمام ونیمه پلاستیک واکریلیک زدم که همشو عالی زد از جنس ترکیه که گرنم هست خیلی سرتره. تشکر دقت کنین طول غلطکش ۲۵ سانت است و برای ابعاد کم مناسب نیست

مشخصات ابزار

ابعاد 20x25x20 سانتی‌متر
وزن 150 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات بسته‌بندی: دارد
غلتک همه کاره بزرگ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. غلتک نقاشی دنی مدل DY10 سایز 10 سانتیمتر

غلتک نقاشی دنی مدل DY10 سایز 10 سانتیمتر

مشخصات ابزار

ابعاد 43x12x3 سانتی‌متر
وزن 230 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات طول دسته: 40 سانتی‌متر
عرض تیغه: 100 میلی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. غلتک نقاشی استقبال مدل ET25

غلتک نقاشی استقبال مدل ET25

بهترین مارک غلطک رنگ

غلتک یا قلطک ابزاری برای رنگ آمیزی است که به دلیل سهولت در استفاده و سرعت کار بسیار محبوب شده است به طوری که افراد غیرحرفه ای به راحتی و بدون نیاز به تخصص خاصی می توانند از غلتک برای رنگ آمیزی منازل خود استفاده کنند. غلتک های گیرنده همه کاره، به عرض 25 سانتی متر، دارای دسته های پلاستیکی نشکن و الیاف پلی آمید با حداقل ریزش هستند.

این غلطک ها را می توان با انواع رنگ های پایه پلاستیکی، روغنی و پلی استر استفاده کرد. توصیه می شود بعد از هر بار استفاده غلتک ها را کاملا شسته و خشک کنید تا دفعه بعد به راحتی قابل استفاده باشند.

از هر نظر خوب بود. فقط يه ايراد داشت اونم اينه رول غلطك خيلي تلرانس داشت تو جاي خودش

بهترین غلطک نقاشی

قیمت غلطک طرح دار عالیه. صدمتر خونه رو باهاش رنگ کردم خیلی یکدست و خوب بود با توجه به قیمتش کیفیت نسبتا خوبی دارد و از خریدش پشیمان نمیشوید و راضی کننده است

الیاف کوتاست و رنگ رو دون دون میکنه..مدل دیگری انتخاب کنید..روشون نوار رنگی داره خوبه خوبه ولی بعد از چند روز رنگ زدن قفل کرد و دیگه نمیچرخید دوباره خریدم فکر کنم رنگ رفته بود داخل بلبرینگش بعد از هربار رنگ زدن تمیز بشورید

رنگ زیادی نگه نمیداره و خوب پخش نمیکنه سطح یکنواخت در نیومد سلام با این قیمت واقعا خوب هستش من هم برای رنگ روغن هم برای رنگ پلاستیک استفاده کردم خیلی یک دست و با کیفیت تونستم رنگ رو اجرا کنم

مشخصات ابزار

ابعاد 35x25x6.5 سانتی‌متر
وزن 200 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات مناسب برای رنگهای پلاستیک، روغنی و رنگ‌های پایه پلی استر
جنس دسته پلاستیک و فلز
با حداقل ریزش
جنس دسته و الیاف سری غلطک مرغوب و قابل شستشو
مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و …

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. غلتک نقاشی کد GH-5 سایز 5 سانتی متر

غلتک نقاشی کد GH-5 سایز 5 سانتی متر

غلطک رنگ اکریلیک

با کیفیت مناسب جهت رنگ آمیزی میله های نازک و ظریف جنسش خیلی خوبه ولی یه کم درازه. طول کلی دسته تا غلطک 35 سانته.

بهترین وسیله برای رنگ کردن خانه و کارگاه با کمترین مصرف انرژی و وقت, پوشش خوب رنگ بدون خط قلم و سایه روشن, کیفیتش خوبه و کار راه انداز, سایز و اندازه ها هم مثل عکس و توضیحات

سلام کاربردی و دقیقا اندازه مطابق نوشته ها هست برای رنگ کردن در میخواستم گرفتم با تشکر

خرید غلطک طرح دار

کار منو راه انداخت ترک انداخت رو رنگ چوب نمیدونم از این بود یا چی ولی جالب شد همون روز و ساعت که سفارش داده بودم دستم رسید رنگ دستش نارنجیه و یه مقدار رنگش رفته

خیلی بنظرم کیفیتش خوب نیست قسمت نمایش مثل این پشم شیشه هاست که برای لباس استفاده میشه

سلام. سری بی کیفیتی داره که موقع رنگ کردن یهو گیر میکنه و رنگ رو میکشه رو کار.

من میخواستم سرش کوچیک باشه برای نقاشی با بچه. ولی خب اینم خوبه

مشخصات ابزار

ابعاد 43x8x3 سانتی‌متر
وزن 98 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات _ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
طول دسته; 13 سانتی‌متر
عرض تیغه: 50 میلی‌متر
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و منافذ کوچک و ظریف
_ قطر غلتک 3 سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. غلتک نقاشی کد GH-25 سایز 25 سانتی متر

غلتک نقاشی کد GH-25 سایز 25 سانتی متر

غلطک نقاشی ساختمان

سلام. این غلطک مناسب برای کارهای رنگ روغنی و با سطح بزرگ.درکل جنسش هم خوبه. کارایی خوبی داره اینکه چه اندازه میشه ازش کار کشید در زمان روشن می شود

هنوز باهاش رنگ نزدم ولی کیفیت الیافش مثل جنس های دیگه نیست خدا کنه رنگ رو خوب دربیاره تو این گرونی مجبور شدم بخرمش

نسبت به موارد مشابه تحقیقات صورت گرفته مقرون به صرفه از هر لحاظ به ویژه قیمت مناسب با پوشش سطح رنگ امیزی مناسب به ویژه در دیوارها وسقف با نصب دسته

والا من نتونستم ازش استفاده کنم شاید من بلد نبودم رد می انداخت روی دیوار تازه امروز به دستم رسیده به نظر میاد کیفیت خوبی داشته باشه

خرید غلطک طرح دار

درسته قیمتش پایینه ولی چون مقدار پرزهاش کمه اصلا رنگ رو خوب نمیگیره. من برا رنگ پلاستیک استفاده کردم. گرون تر بخرید که دیوار رنگش مهم تر از یه رل ارزونه

خیلی عالیه فقط قبل استفاده دستتون رو خیس کنید و پرز هاش رو بگیرید من دوتا اتاقو باهاش رنگ‌زدم چند دست. برای دفعه بعدی دیگه به درد نمیخوره. اما برای همون یه‌دفعه که من کارش داشتم خیلی خوب بود

جنسش مثل اونایی که قبلا دیده و خریده بودم نبود هنوز استفاده نکردم ولی احساس میکنم یکبار مصرف هستش

مشخصات ابزار

ابعاد 29x27x3 سانتی‌متر
وزن 138 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات _ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و …
_ قطر غلتک 3 سانتی متر
طول دسته: 13 سانتی‌متر
عرض تیغه: 250 میلی‌متر
بسته‌بندی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. غلتک نقاشی مدل D-25 سایز 25 سانتی متر

غلتک نقاشی مدل D-25 سایز 25 سانتی متر

بهترین مارک غلطک نقاشی ساختمان

خیلی خوبه میشه دستش هم بهش لوله اضافه کرد که بلند بشه به نظرت قسمت حوله ای اندازه خوبی داره.قسمت اول هم راحت میچرخه

خیلی خوبه ولی مناسب رنگ روغن چون پرز بلند دایره، زدن رنگ پلاستیک یه کم سخت و انرژی بره باهاش

غلطک رنگ آمیزی قیمتش که خوب بود اونی ام که برا ما فرستادن بالاش سبز بود اما دسته اش قرمز بودیکمم گیری داشت این گیری نبود دیگه عالی میشد جز اون قیمتش مناسبه

با بیرون فرقی نمیکنه. اگر بیرون رفتن براتون سخته خوبه که اینجا بخرینش عالی بود واقعا من همش میترسیدم زود دربیاد از جاش ولی خیلی خوب بود

قیمت غلطک طرح کاغذ دیواری

من کل دیوارهای خونه رو باهاش نقاشی کردم خیلی خوب بود و بصرفه.بازار قیمتش دو برابر همین بود

هنوز باش کار نکردم اما جنس ها رو میشناسم الیاف متوسط داره اما از بازار ارزونتره خلاصه برای استفاده خونه خوبه اما برای نقاش که میخاد چندید بار استفاده کنه مناسب نیست. در کل راضی ام

برای منی که بار اولم بود خیلی راحت بود برام بعد نقاشی به راحتی شسته میشه غلطک روانی داره نسیت به قیمتش عالیه

انواع غلطک نقاشی

نسبت به بیرون خیلی ارزون تر هستش و درکل خیلی خوبه با این قیمت با سلام این غلتک بدرد نقاشی رنگ پلاستیک نمیخوره و پرز بسیار کوتاهی داره و کیفیت دستش خیلی پایینه و با کمی فشار به غلتک خم میشه

ابزار بسیار کاربردی و با کیفیتی است طی ۸ ساعت ی اتاق ۱۵ متر مربعی رو شامل دیوارها و سقف کاملا و به تمیزی بدون هدر رفت رنگ و با پوشش کامل باهاش رنگ زدم و در هزینه ۲ میلیونی اجرت نقاشی صرفه جویی شد

برای دیوار صاف کاملا کافی و کاربردی هست ولی اگر بخواهید مثل من زوایا و کنجها رو رنگ آمیزی کنید به دلیل اینکه در اون زوایا امکان چرخش غلتک نیست به یک قلم مو هم نیاز پیدا میکنید ولی در کل خریدش رو توصیه میکنم ممنون

لبه بیرونی غلطک طرح چوب صاف نیست و باید در رنگ آمیزی بیشتر دقت کرد.. اندازش هم واقعا خوبه من برای نقاشی روی بوم خریدم هنوز استفاده نکردم فک میکنم مناسبه

مشخصات ابزار

ابعاد 34x25x6.5 سانتی‌متر
وزن 220 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات _ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و …
_ قطر غلتک حدود 6 سانتی متر
طول دسته: 14 سانتی‌متر
عرض تیغه: 250 میلی‌متر
بسته‌بندی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. غلتک نقاشی کد GH-10 سایز 10 سانتی متر

غلتک نقاشی کد GH-10 سایز 10 سانتی متر

مشخصات ابزار

ابعاد 41x17x3 سانتی‌متر
وزن 113 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات _ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و منافذ کوچک و ظریف
_ قطر غلتک 3 سانتی متر
طول دسته: 13 سانتی‌متر
عرض تیغه: 100 میلی‌متر
بسته‌بندی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. غلتک نقاشی مدل D-10 سایز 10 سانتی متر

غلتک نقاشی مدل D-10 سایز 10 سانتی متر

مشخصات ابزار

ابعاد 43x10x3.5 سانتی‌متر
وزن 124 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
سایر مشخصات _ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و منافذ کوچک و ظریف
– قطر حدودا 3.5 سانتی متر
طول دسته: 14 سانتی‌متر
عرض تیغه: 100 میلی‌متر
بسته‌بندی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. غلتک نقاشی کد BH-2500 سایز 25 سانتی متر

غلتک نقاشی کد BH-2500 سایز 25 سانتی متر

مشخصات ابزار

ابعاد 31x30x5 سانتی‌متر
وزن 185 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات طول دسته: 13 سانتی‌متر
عرض تیغه: 250 میلی‌متر
بسته‌بندی: دارد
_ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و …
_ قطر غلتک 5 سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. غلتک نقاشی کد GH-15 سایز 15 سانتی متر

غلتک نقاشی کد GH-15 سایز 15 سانتی متر

مشخصات ابزار

ابعاد 40x16x3 سانتی‌متر
وزن 116 گرم
تعداد تکی
دسته دارد
جنس دسته پلاستیک
سایر مشخصات طول دسته: 13 سانتی‌متر
عرض تیغه: 150 میلی‌متر
بسته‌بندی دارد
_ مناسب برای رنگهای اکریلیک، پلاستیک و روغنی
_ جنس دسته پلاستیک و فلز
_ سری های غلتک قابل تعویض
_ جنس دسته و الیاف سری غلتک بسیار مرغوب و قابل شستشو
_ مناسب جهت رنگ آمیزی های ساختمانی، هنری، صنعتی و …
_ قطر غلتک 3 سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین غلطک نقاشی

منبع
biknikmymove

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *