بهترین مدل ماسک ایمنی تنفسی تمام صورت و نیم صورت

بهترین مدل ماسک تنفسی مناسب شغل شما کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های ماسک ایمنی است، هنگام استفاده از مواد شیمیایی ، نکات ایمنی بسیار مهم است. عدم رعایت این اصول منجر به خسارتی می شود که ممکن است جبران نشود.

ماسک ایمنی وسیله ای است که هنگام استفاده از مواد شیمیایی که ممکن است به سیستم تنفسی آسیب برساند یا مختل شود استفاده می شود. ماسک ایمنی به دو دسته کلی تمام صورت و نیم صورت تقسیم می شود.

ماسک ایمنی چیست؟

ماسک ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی شخصی برای محافظت از سیستم تنفسی و چشم است. ماسک های تنفسی یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی تنفسی است و انواع مختلفی دارد.

ماسک هایی از انواع ، اشکال و مواد مختلف برای استفاده در مکان ها و محیط های خاص طراحی شده اند. محیط و مدت زمان محیط کار نوع ماسک استفاده شده را تعیین می کند. انتخاب اشتباه ماسک یا هر وسیله ایمنی دیگر ممکن است عواقب جبران ناپذیری را ایجاد کند.

ماسک ایمنی چه کاربردی دارد؟

استفاده از تجهیزات حفاظتی مناسب در حین کار ، از جمله ماسک ، گوش گیر ، کفش ایمنی و.. برای حفظ سلامتی ضروری است. این ابزارها علاوه بر تضمین سلامت مردم ، در برخی مشاغل جان افراد را نجات می دهند. اگر فکر می کنید ماسک ها فقط برای مبارزه با آلودگی هوا استفاده می شوند.

باید بدانید که بسیاری از محیط های کاری در معرض هوای مملو از آلاینده های خاص یا پر از گرد و غبار ، گازها و بخارات سمی و میزان بالای دود قرار دارند. این افراد قبل از ورود به محیط آلوده باید برای کارهای خاص خود از ماسک استفاده کنند.

به عنوان مثال ، اگر آتش نشان بدون ماسک بخواهد وارد مکانی پر از دود و شعله شود. اگر از ماسک استفاده نمی کنید ، سیستم تنفسی به دلیل کمبود اکسیژن و گازها و بخارهای سمی به درستی کار نمی کند و منجر به مرگ می شود.

برای معدن ، چاه های آب و کارهای زیرزمینی ، کارهای در معرض مواد شیمیایی و غیره ، باید از تجهیزات تنفسی مناسب و سالم استفاده شود.

انواع ماسک تنفسی صورت

ماسک تنفسی نیم صورت

انواع ماسک تنفسی صورت

ماسک n95 فیلتر دار و بدون فیلتر

ماسک N95 یکی از محبوب ترین انواع ماسک ها است. این ماسک در بسیاری از محل های کار ، به ویژه در بیمارستان ها استفاده می شود. دلیل این امر فیلتراسیون مناسب آن است.

این ماسک با جذب 95 درصد آلاینده ها در محیط ریه فرد را در برابر هرگونه آسیب محافظت می کند. اما در برابر ذرات چربی مقاوم نیست. کارشناسان می گویند این ماسک در برابر ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون مقاوم است. با استفاده از این ماسک ، از بسیاری ویروس ها ، باکتری ها ، آلودگی های محیطی و غیره در امان خواهید بود.

با توجه به شدت ویروس کرونا ، استفاده از ماسک N95 فقط به کسانی توصیه می شود که بیشترین تماس را با بیماران داشته باشند. افراد عادی که در شهر سفر می کنند نیازی نیست از این ماسک استفاده کنند.

از آنجا که این ماسک به صورت ضخیم طراحی شده است و دارای 6 لایه است ، استفاده از آن برای مدت طولانی کمی مشکل است ، به خصوص اگر فیلتر یا سوپاپی وجود نداشته باشد. تاریخ استفاده از این ماسک فقط 8 ساعت است و بیشتر از آن باید دور ریخته شود.

ماسک ffp2 فیلتردار و بدون فیلتر

این ماسک از نظر ویژگی ها دقیقاً همان ماسک N95 است. با این تفاوت که بر اساس استانداردهای اروپایی طراحی شده است. این ماسک نیز در دو مرحله با فیلتر و بدون فیلتر طراحی شده است.

این مدل ماسک N95 دارای 8 ساعت عمر هستند و پس از این مدت باید دور انداخته شوند. البته اگر ماسک را به مدت 8 ساعت از روی صورت بر نداشتید مراقب باشید.

ماسک آزمایشگاهی

کار آزمایشگاه بسیار متنوع است. ماسک آزمایشگاهی با و بدون فیلتر یک نیم ماسک است که با توجه به سختی فیلتر و دریچه آن قابل تعویض است.

اما اگر در آزمایشگاه تشخیص ویروس کار می کنید ، حتی ماسک های N95 نیز کافی است. این ماسک ها با بند به پشت سر بسته می شوند تا ماسک در حین کار از صورت نیافتد.

ماسک پزشکی

اما بیشترین استفاده از انواع ماسک صورت ماسک های سه لایه پزشکی است. این ماسک یکبار مصرف قیمت بسیار مناسبی دارد و قدرت جذب آلودگی هوا ، ویروس ها و میکروب ها را دارد.

این ماسک دارای لایه بیرونی بسیار نرم است و حتی در صورت استفاده طولانی مدت صورت را اذیت نمی کند. عمر مفید این ماسک حداکثر 8 ساعت است. فیلتر تعبیه شده در لایه میانی آن نوعی فیلتر Blon با استاندارد است.

استفاده از این ماسک در کلینیک ها ، آرایشگاه ها ، کلوپ ها رایج است ، زیرا این ماسک ها وزن کمی دارند و بندهای آنها پشت گوش را اذیت نمی کند. این ماسک دارای چین و چروک هایی است که بسته به اندازه صورت شما باز می شود و تمام قسمت بینی و دهان شما را می پوشاند.

در لایه میانی این ماسک از سیم نرم استفاده شده است تا بتوانید آن را روی بینی محکم کنید. با این کار راه تنفسی به مجاری تنفسی بسته می شود.

ماسک ایمنی تمام صورت

ماسک ایمنی تمام صورت

ماسک تمام صورت تمام قسمت جلوی صورت شما را پوشش می دهد. این ماسک ها بسته به سختی ار دارای انواع مختلفی از فیلتر دار و سوپاپ دار هستند.

ماسک جوشکاری

جوشکاری یک کار بسیار خطرناک است. ماسک جوشکاری مجهز به محافظت از پوست صورت ، چشم ها و دستگاه تنفسی است. انواع مختلفی از لنزها در چشم ها استفاده می شود تا چشم ها در اثر نور جرقه آسیب نبینند. از طرف دیگر ، برای محافظت از پوست ، بدن ماسک از مواد مختلف خاصی طراحی شده است.

اما انواع مختلف فیلترها برای جوشکاری و تفس بهتر استفاده می شود. البته برای جوشکاری خطرناک از فیلترهای مخصوص استفاده می شود.

ماسک شیمیایی

این ماسک برای افرادی طراحی شده است که هر روز به مدت طولانی با مواد شیمیایی کار می کنند. کارشناسان مربوطه با توجه به خطراتی که افراد را در محل کار تهدید می کند از فیلترهای مخصوص استفاده کرده اند. امکان تعویض سوپاپ ها و فیلترها وجود دارد.

ماسک رنگ کاری

هنرمندانی که با دستگاه های پیستوله رنگ پاش کار می کنند ، هر روز در معرض مقدار زیادی نانو ذرات قرار می گیرند. این ذرات آنقدر کوچک هستند که گاهی اوقات با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند.

اما وارد شدن به چشم و بینی ، مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد می کند. ماسک کامل صورت دارای فیلترهای بسیار قوی است که از ورود این ذرات به دستگاه گوارش جلوگیری می کند. این ماسک معمولاً کل سر رنگ را می پوشاند و ذرات به هیچ وجه در این ماسک نفوذ نمی کنند.

لیست قیمت روز ماسک ایمنی فیلتر دار (قیمت امروز)

1. ماسک ایمنی اخوان مدل 320

ماسک ایمنی اخوان مدل 320

ماسک مخصوص نجاری

ماسک ها نقش بسیار مهمی در سلامت انسان هنگام کار در محیط کار دارند و می توانند از ورود ذرات معلق به ریه ها جلوگیری کنند. اما در این بین ماسک های مختلفی تولید می شود که هر کدام با توجه به ساختار خود نیروی جذب متفاوتی در معلق ذرات معلق دارند.

فیلتر تعبیه شده در این ماسک یک عدد و یک فیلتر ذغالی است که قابل تعویض نیز می باشد و به مرور زمان قابل تعویض می باشد. با وجود این ویژگی، طول عمر ماسک به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و تنها با تعویض فیلترها می توان تقریباً به طور مداوم از این ماسک استفاده کرد.

این ماسک نیمه صورت است یعنی. دهان و بینی را در برابر کثیفی و ذرات معلق می پوشاند. رنگ این ماسک نیمه فیلتر تک فیلتر مشکی است و در محیط های کاری و محیط های کاری که در معرض بخارات، گازها یا آلاینده ها هستند کاربرد فراوانی دارد.

ماسک نجاری

این ماسک برای تصفیه هوا در هنگام تعمیرات یا نصب تجهیزات و ابزار مهندسی در صنایعی مانند صنایع پتروشیمی استفاده می شود و از کارکنان در برابر گازها، ذرات مضر و خطرناک محافظت می کند.

من برای کارم که با اسیده گرفتم چیز خوبیه جم جوره و خوشم اومد ازش ماسک خوب و کار راه اندازی…و پیشنهاد میکنم برای خرید

سلام،پوشش خوبی داره ولی به قدری بوی نفت میده که ترجیح میدم بدون ماسک کار رزین انجام بدم تااین بوی فاجعه رو تنفس کنم

ماسک مناسب نجاری

من برای همسرم که در منزل از وسایل شوینده مثل وایتکس و جوهرنمک استفاده میکنم خریدم . خصوصا در این ایام که کرونا ، باعث حساسیت بالا ریه به مواد شوینده شده مفید است.

بهتره کالاهای باکیفیت ارائه نمایید که هم کیفیت . طرح . بسته بندی آن خوب باشد و نسبت به بازار قیمت مناسب باشد

برای کار با رزین گرفتم خیلی خوبه تمام دهان و بینی رو میگیره بندش حالت سایز بندی داره و یه مقدار بوی مواد شیمیایی میده که با یه بار تو نور افتاب گذاشتن یا شستن بوش برطرف میشه من راضی بودم

ماسک تنفسی جوشکاری

ماسک خیلی خوبی که من برای رنگ کاری گرفتم دو۲ تا خریدم پیشنهاد میکنم بخرید در کل راضیم برای کار رزین گرفتم چون بخارات سمی داره قیمتش خیلی خوبه کاربردیه

بوی پلاستیک شدیدی داره چون نو هست، گذاشت زیر نور افتاب شاید بوش بره کشش خیلی خوب نیس باید کش بهتری بذارم برای استفاده ۲ ماه نجاری یا کار ساختمانی خوبه و بیشتر نه

ماسک کار

ماسک بدی نیست ولی یه ایرادی که داره وقتی رو صورت قرار میگیره در هنگام باز دم هوا داخل چشم میشه وباعث سوزش چشم میشه لاقل برای من اینطوری هستش برای صورتهای دیگه نمیدونم چطوری هست

خیلی با کیفیت و عالی است و با توجه به فیلتر قابل تعویض که دارد خیلی کاربردی است

مشخصات ابزار

وزن 246 گرم
فیلتر دارد
نوع فیلتر قابل تعویض
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. ماسک ایمنی اخوان مدل تک فیلتر کد TKFLTR 44

ماسک ایمنی اخوان مدل تک فیلتر کد TKFLTR 44

ماسک ایمنی اخوان

در کل ماسک خوبی بود فقط استفاده طولانی مدت ازش یکم خسته میکنه ادمو اما در کل خیلی راضی بودم از این محصول

یکمی گرونه ولی کارتو راه میندازه . فیلتر خوبی داره و کش قابل تنظیم و بدنه محکمی داره . جنسش خوبه

عالیه . لایه داخلیش هم نرم و سیلیکونی هست که اذیت نمیکنه اندازش هم مناسبه … همین امروز به دستم رسید راضیم

ماسک مخصوص لحیم کاری

خوبه. با بوی بدش کنار بیاید کارایی خوبه داره. هوا از کناره ها نفوذ نمیکنه برای کار با تینر گرفتم و بوی را کامل رد می کرد. هر چند با فیلتر برام فرستاده بودند.

ممنون از کارخانه اخوان برای تولید این ماسک بسیار خوب من از بیرون خریدم ۶۰.۰۰۰ تومان اینجا قیمت مناسب هست

بسم الله الرحمن الرحیم محصول ایرانی با قیمت مناسبی است اما بوی پلاستیک وحشتناکی می دهد،به نظرم باید فکر می کردند که ما می خواهیم بو های بد را فیلتر کند نه اینکه خودش یک بوی بدتر بده!کشش هم در ابتدای تحویل بلند است اما قابل تنظیم است.

ماسک شیمیایی دیجی کالا

ماسک خوبیه به نسبت قیمت فقط بوی پلاستیک برای ماسک زیاده که دوستان میتونن با قرار دادن ماسک توی یک ظرف در بسته و ریختن مقداری چای خشک که توی خونه ی همه پیدا میشه درون ظرف این بو رو به مقداری کاهش بدهند، چون چای بوگیر خوبی هست

بوی این ماسک به قدری زیاده که جعبه دیجی رو که باز کردم بوی عجیب پلاستیک میومد و بعد از باز کردن جعبه خود ماسک فهمیدم از اون هست. به قدری بو میده که یک دقیقه نمیشه روی صورت بمونه و سردرد میاره. بخش کنترل کیفی این شرکت احتمالا حس بویایی خود را از دست دادن و همینطور تولید میکننو میفروشن. تولید داخله دیگه.

ماسک تک فیلتر اخوان خوبه کارکرد خوبی داره فقط در زمان سرما کمی خشک میشه کامل به صورت نمیچسبه

مشخصات ابزار

وزن 165 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر دارد
نوع فیلتر قابل تعویض
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. ماسک ایمنی بعثت مدل NS09MFT8

ماسک ایمنی بعثت مدل NS09MFT8

خرید ماسک تنفسی فیلتر دار

این دستگاه برای جابجایی مواد شیمیایی (حمل و نقل مواد شیمیایی، حمل زباله های صنعتی خطرناک و …) مناسب است. این دستگاه در حفاظت از سیستم تنفسی، صنایع فولاد، تولید گچ و آهک، پتروشیمی و صنایع وابسته، محیط های گاز سمی، آزمایشگاه های بیولوژیکی، محیط های قرنطینه، صنایع دفاعی، آتش نشانی و غیره کاربرد دارد.

بدنه اصلی این محصول از پلاستیک بسیار نرم و با کیفیت EPDM ساخته شده که ضد حساسیت و ضد حساسیت نیز می باشد. عدسی شفاف این محصول از پلی کربنات ساخته شده است که در برابر خراشیدگی و تبخیر نیز مقاوم است. این ماسک دارای دو دریچه برای گردش هوا می باشد که از نشت هوای بازدم به سمت بالا جلوگیری می کند و از تبخیر لنز از داخل جلوگیری می کند.

فروش ماسک شیمیایی نظامی

سیستم ترکیب دستگاه ماسک تخت نوارهای لاستیکی برای محکم کردن و تقویت صورت وجود دارد. بند لاستیکی پشت چهار نقطه به بدنه ماسک متصل می شود و با تنظیم آنها می توانید ماسک صورت را کاملا سفت کنید.

واقعا عالیه،فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.با این قیمت ماسک تمام صورت واقعا بی نظیره.بندها رو هم که میکشید کامل راه نفوذ هوا گرفته میشه

از نظر کیفیت ساخت ماسک خوبیه، قوی محکم و باکیفیت است، اما برای صورت من خیلی تنگ بود وفک وصورتم وبینیم تحت فشار شدید بود وخیلی سنگین بود جوری که چند ثانیه هم نتونستم رو صورتم نگهش دارم،برای کار کراتین میخواستم، اما برای خانم ها توصیش نمیکنم.

بهترین ماسک شیمیایی

جنسش و قیمتش خوبه خوب هم روی صورت میخوابه من به جای فیلتر ماسک معمولی جلوی اون با کش متصل کردم و استفاده کردم. فیلتر هم جداگانه باید تهیه کنید و حدود ۶۵۰ تومن هم فیلترش میشه که در دیجی موجود هست با نام فیلتر ماسک ۵ حالته کد A2B2E3K2P3 سرچ کنید.

سلام دوستان این ماسک جنس خوبی داره شیشه بخار نمیکنه و قیمتشم نسبت به نمونه های خارجی خوبه ولی فک میکنم یه ایراده بزرگ تو طراحی داره و اون اینه که قسمتی که روی دهان و بینی رو میگیره کلا بلااستفاده است یعنی اصلا نمیشینه رو صورت و وقتی از ماسک استفاده میشه صورت گرم میشه شاید به درد زمستون بخوره

مشخصات ابزار

وزن 611 گرم
استاندارد EN14387:2004
فیلتر ندارد
سایر توضیحات قابلیت نصب یک فیلتر
– دارای میدان دید ۱۸۰درجه
– فیلترینگ بالای مواد شیمیایی و آلودگی ها
– دوام و مقاومت بالا و بدنه ضد خش
– دارای کش های لاستیکی برای استقرار و استحکام روی صورت
– مناسب برای آتش نشانی ها، پتروشیمی، صنایع نفت و گاز …
– شازنده محصول : تایوان
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. ماسک ایمنی بلو ایگل مدل NP 306

ماسک ایمنی بلو ایگل مدل NP 306

خرید ماسک ایمنی

انواع ماسک ایمنی سلامت سیستم تنفسی و ریه ها در فعالیت های روزانه بسیار مهم است. برای این کار باید از ماسک های تنفسی استفاده کنیم. این ماسک ها در انواع مختلفی تولید می شوند. شرکت Blue Eagle تولید کننده تجهیزات ایمنی صنعتی تولید کننده انواع ماسک می باشد که NP 306 یکی از محصولات این شرکت می باشد.

این ماسک نیمه مجهز به دو محفظه برای فیلترهای مخصوص است که به راحتی می توانیم فیلتر مورد نظر را در آن قرار دهیم. علاوه بر این محصول، این شرکت دو فیلتر شیمیایی در نظر گرفته است که قبل از استفاده از ماسک باید از بسته بندی پلاستیکی خارج شوند. ماسک خوبی است پیشنهاد میکنم برای سمپاشی استفاده کردم

ماسک مخصوص کار با مواد شیمیایی

فیلترهای متعددی برای استفاده از ماسک NP 306 وجود دارد که بسته به نوع استفاده، این ماسک ها برای مصرف، در معرض گرد و غبار، مواد شیمیایی، اسیدها و … تولید می شوند. باید به مدت زمان استفاده از فیلتر (به جز تاریخ انقضا) توجه ویژه ای داشته باشید و پس از این مدت فیلتر را تعویض کنید.

فیلتر ماسک گاز دارای دو فیلتر داخل ماسک محافظ می باشد که با توجه به نیاز فرد در محیط کاری خاص مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند ایمنی افراد در محیط کار را تضمین کند. همچنین فیلترهای استفاده شده در کولر گازی داخل ماسک محافظ موثر بوده و باعث گردش هوا در داخل ماسک محافظ استاندارد می شود.

خرید ماسک تنفسی فیلتردار

فیلترهای ماسک اسیدی را می توان بر اساس یک ماسک محافظ ساخته شده از آن تعویض کرد و باید در مدت زمان معینی تعویض شود.بعضی از فیلترهای ماسک گاز از افراد در برابر گاز آمونیاک، بخار جیوه و فرآورده های نفتی محافظت می کنند. همچنین فیلترهای ماسک ضد اسید ذرات سمی موجود در هوا را تا حدود 99 درصد فیلتر کرده و شرایط ایمن و مساعدی را برای انسان ایجاد می کند.

ماسک مخصوص رنگ کاری فیلتر ماسک گاز فیلتر ماسک شیمیایی در گروه لوازم جانبی محافظ قرار می گیرد و یکی از تجهیزات ضروری در ماسک محافظ می باشد که به دلیل ویژگی های مهم و ضروری در ماسک های محافظ کاربرد فراوانی دارد. و یک ماسک محافظ برای کل صورت است و می تواند فرد را از آلودگی در محل کار محافظت کند.

مشخصات ابزار

وزن 280 گرم
استاندارد EN140:1998
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات جنس: پلاستیک
– ماسک نیم صورت با دو فیلتر
– قابلیت تعویض فیلترها
– ساخت تایوان
مناسب برای نجاری , تراشکاری , عمومی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. ماسک ایمنی تری ام مدل 52P71

ماسک ایمنی تری ام مدل 52P71

ماسک تنفسی فیلتر دار

ماسک حرفه ای با دو فیلتر مخصوص اتاق رنگ T-M-3 M از ورود آلاینده ها به مجاری تنفسی جلوگیری می کند. استفاده نادرست از این محصول می تواند باعث بیماری یا حتی مرگ شود، بنابراین حتما دستورالعمل استفاده را رعایت کنید. محتویات این محصول شامل لاتکس لاستیک طبیعی نمی باشد. اگر کارتریج جابجا شده است از آن استفاده نکنید.

ماسک اخوان تنفسی 3M مدل 52P71 یکی از ماسک های شیمیایی صورت است که بسیار سبک و استفاده آسان است. بدنه این ماسک از TPE (الاستومر ترموپلاستیک) که نوعی پلاستیک نرم است ساخته شده است. همچنین این محصول دارای یک بند پشتی قابل تنظیم است که دارای چهار نقطه اتصال به ماسک می باشد.

ماسک ژله ای فیلتردار

فیلتر ماسک تمام صورت در ماسک صورت 52P71 از دو فیلتر می توان استفاده کرد که از دو طرف به ماسک متصل می شوند. این فیلترها می توانند فیلترهایی برای تصفیه گاز و بخارات مواد آلی، گاز و بخارات مواد اسیدی یا گاز و بخارات آمونیاک یا ترکیبی از آنها باشند.

بنده نقاش ماشینم کوره رنگ کارمیکنم استفاده کردم خیلی خوب جواب داد اصلا گرد رنگ‌ تونمیاد هیچ بوی رنگم فیلتر میکنه خوب فیت صورت میشه وراحته اذیت نمیکنه کسی لازم داره بگیره جنسش باکیفیت وساخت وطراحیشم عالیه

فیلتر ماسک تمام صورت

دوستان ماسک ها با جون شما سر و کار دارند و استفاده از فیلتر اشتباه ، میتونه جون شما رو به خط بندازه. متاسفانه ۹۹٪ فیلتر ها در بازار اصلی نیستند، اما بعضیهاشون بهتر از هیچی هستن. لطفا دقت کنید. یک اشتباه رایج حتی بین کادر درمان استفاده از فیلتر شیمیایی به جای فیلتر ذرات هست.

حتی اگر پد هم استفاده بشه ، محافظت p1 به شما میده که پایین هست. برای کار حساس با ذرات آلوده محافظت p2 و p3 توصیه میشه. فیلتر های صورتی رنگ هم باید حتما Lot number و تاریخ تولید روشون داشته باشند.

انواع ماسکهای تنفسی

ماسک تمام صورت عالی برای اونایی ک حساسیت دارن یا مشکل تنفسی دارن خیلی جدی توصیه میشه پدهای محافظ فیلتر استفاده شده بود و کیفیت جنس خود ماسک بسیار ضعیف تر از نمونه اصلی موجود در بازار بود که باعث شد کالا را مرجوع کنیم.

کیفیت خوبی برخورداره و بسته بندی فیلترا شکرتی بود اما خود ماسک بسته بندی معمولی و قابل دستکاری ای داشت.درکل راضیم کار من نقاشی ساختمانِ که برای کار من عالیه .جلوی ورود گرد رنگ به ریه رو میگیره حتی بوی رنگ نمیاد

ماسک ضد گاز

کیفیت ساختش چندان خوب نبود. جعبه نداشت و همه چیزو چپونده بودن توی یه نایلون و سرشو چسب زده بودن !!! پد فیلتر ها بسته بندی نبودن و همین طوری انداخته بودنش توی همون نایلون و کثیف هم بودن

ماسک خوبیه روی صورت ب خوبی قرار میگیره و فیلتر اضافه هم همراهش بود من از خریدم راضی هستم ماسک خوبیه و من از خریدش راضی هستم چون کاملا فیکس صورت میشه و فیلتر اضافی هم داره

با‌توجه‌به‌ مبلغ پرداختی کیفیت قابل قبولی داشت تنها نارضایتی از این بود که خود ماسک مرجوعی‌بود و قبلا باز شده بود اما‌ فیلترهاش پلمپ‌بود

قیمت ماسک صنعتی

ماسک مخصوص مواد شیمیایی هم کیفیت کالا خوب بود هم قیمت مناسب و هم زمان تحویل امید وارم همینجوری بمونه و با مشتریاتون با احترام برخورد کنین خوب بود ولی اون تایمی که گفته بودم زودتر اومدن و من سر کار بودم به سختی تونستم ردیف کنم تا کالا رو تحویل بگیرم

من یک مدل دیگه سفارش دادم یک مدل دیگه که قیمتش نصف اینه برام ارسال کردن خرید از این فروشنده اصلا توصیه نمیکنم من برای اینکه کالا راحت دستم برسه از دیجی خرید کردم الان بجز دردسر نا رضایتی و تاخیر تو کارم چیزی عایدم نشد چرا این کار میکنید.

زمان تعویض فیلتر ماسک شیمیایی

رنگی که سفارش داده بودم به دستم رسید به موقع هم رسید دقیق روی زمان بندی از لحاظ کیفیت هم میشه گفت متوسط هست بجز مشکل فیلتر ثانویه مشکل دیگه ای نداشت اونم با برش اطراف فیلتر مرتفع میشه

من برای جایی گرفتم که در انجا پرورش لارو دارم و بوی بدی داره و از وقتی که گرفتم بسیار راضی هستم ماسک خوبیه ولی از بعضی بیماری ها جلوگیری نمیکنه و قیمت بالایی داره

مشخصات ابزار

وزن 230 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات – ماسک نیم صورت 3M سری 5000 مدل 52P71 به همراه دو فیلتر P95
– محافظت تنفسی در برابر برخی از بخارات، گازهای ارگانیک، ذرات آلی و ذرات معلق با فیلتر P95
– طراحی مناسب و وزن سبک که راحتی استفاده از ماسک را ایجاد می نماید
– ایده آل برای استفاده متناوب به دلیل طراحی نیم صورت
– NIOSH approved (سازمان ارائه استانداردهای ایمنی و بهداشت)
– ساخته شده از جنس ترموپلاستیک الاستومر TPE
– صرفه جویی در هزینه با تعویض فیلترها و استفاده مجدد
– محصول کمپانی 3M امریکا
– سایز: مدیوم
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. ماسک ایمنی تری ام مدل 6502QL

ماسک ایمنی تری ام مدل 6502QL

مشخصات ابزار

وزن 210 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات پایه ماسک تری ام مدل6502QLبه همراه فیلتر 6006 و پدوکاور N95(محافظ فیلتر)
محافظت تنفسی در برابر برخی از بخارات، گازهای ارگانیک، ذرات آلی و ذرات معلق با فیلتر N95
طراحی مناسب و وزن سبک که راحتی استفاده از ماسک را ایجاد می نماید
ایده آل برای استفاده متناوب به دلیل طراحی نیم صورت
ساخته شده از جنس سلیکون
صرفه جویی در هزینه با تعویض فیلترها و استفاده مجدد
قابلیت آویختن به دور گردن
قابلیت تنظیم سایز متناسب با اندازه صورت کاربر
سایز: مدیوم
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. ماسک ایمنی تری ام مدل 6800

ماسک ایمنی تری ام مدل 6800

مشخصات ابزار

وزن 466 گرم
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات – فیلترها و کارتریج هایی که با این ماسک میتوان مورد استفاده قرار داد:
1. فیلتر گازها و بخارات سری 6000 شرکت 3M
2. فیلتر ذرات هوابرد سری 5000 و 2000 شرکت 3M
3. فیلترهای ترکیبی گازها / بخارات و ذرات هوابرد شرکت 3M
ماسک در صورتی عملکرد مناسبی از خود ارائه می دهد که فیلتر و کارتریج مناسب با شرایط استفاده شود.
مناسب برای ساختمانی , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. ماسک ایمنی تری ام مدل 7502

ماسک ایمنی تری ام مدل 7502

مشخصات ابزار

وزن 148 گرم
استاندارد EN136:1998
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات همراه با کش اتصال روی سر و صورت
قابلیت آویختن به دور گردن
این ماسک متناسب با فیلتر 3M است
قابلیت تنظیم سایز متناسب با اندازه صورت کاربر
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. ماسک ایمنی تری ام مدل6502QL

ماسک ایمنی تری ام مدل6502QL

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات قابلیت آویختن به دور گردن
همراه با کش اتصال روی سر و صورت
این ماسک متناسب با فیلتر 3M است
قابلیت تنظیم سایز متناسب با اندازه صورت کاربر
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. ماسک ایمنی تری‌ام مدل 6200

ماسک ایمنی تری‌ام مدل 6200

مشخصات ابزار

وزن 85 گرم
استاندارد EN140:1998
فیلتر ندارد
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. ماسک ایمنی تری‌ام مدل 6700s

ماسک ایمنی تری‌ام مدل 6700s

مشخصات ابزار

وزن 85 گرم
استاندارد استاندارد EN136 CL1
استاندارد AS/NZS 1716
استاندارد OCT P 12.4.189-99
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر توضیحات بند چهارتایی برای پوشیدن و دراوردن آسان
دریچه برای خروج رطوبت و گرما
استفاده از مواد نرم و ضد حساسیت
امتیاز و دیدگاه کاربران
مناسب برای صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، آزمایشگاه (کار با مواد شیمیایی)، معدن(مواجهه با گاز کلر و گازهای اسیدی)، محیط های صنعتی، لنز پلی‌کربنات بزرگ برای دید گسترده و عالی،

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. ماسک ایمنی تری‌ام مدل 7502

ماسک ایمنی تری‌ام مدل 7502

مشخصات ابزار

وزن 500 گرم
استاندارد ندارد
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. ماسک ایمنی تری‌ام مدل 650249489

ماسک ایمنی تری‌ام مدل 650249489

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر ندارد
سایر توضیحات با توجه به نوع استفاده فیلتر مخصوص تهیه شود.
محصول بدون فیلتر می باشد.
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. ماسک ایمنی مدل هانیول کد 54001

ماسک ایمنی مدل هانیول کد 54001

مشخصات ابزار

وزن 475 گرم
فیلتر ندارد
سایر مشخصات – قابل استفاده با فیلترهای شیمیایی (بسته به محل و نوع مصرف در کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و مراکز صنعتی)
– دارای کش‌های لاستیکی برای استقرار و استحکام روی صورت
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. ماسک ایمنی نورث مدل 7700 سایز M

ماسک ایمنی نورث مدل 7700 سایز M

مشخصات ابزار

وزن 150 گرم
استاندارد EN140:1998
فیلتر ندارد
سایر مشخصات در بسته بندی این محصول فیلتر موجود نیست .
با توجه به نوع کاربرد فیلتر را تهیه فرمایید.
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. ماسک تری ام

ماسک تری ام مدل 6503QL49492

مشخصات ابزار

وزن 100 گرم
استاندارد EN140:1998
فیلتر ندارد
سایر مشخصات – جنس سیلیکون
– بدون فیلتر
مناسب برای نجاری , جوشکاری , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. ماسک مدل O2 Curve

ماسک مدل O2 Curveمشخصات ابزار

وزن 500 گرم
استاندارد EN149:2010
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر مشخصات مقاوم دربرابر گازها و بخارات اسیدی، گازهای طبیعی،کلورین، هیدروژن کلراید، دی اکسید سولفور و هیدروژن سولفید
مناسب برای بانوان، آقایان و کودکان
فناوری عایق “رد آب”
قابلیت تغییر شکل برای شکل گرفتن به فرم صورت مصرف کننده
3 عدد فیلتر یدکی با تکنولوژی آمریکا
پوشاننده بینی و دهان
با بند قابل تنظیم
قابل تغییر سایز تا سایز کودکان 5 ساله
تنظیم رطوبت در هوای سرد و خشک
قابل آویزان کردن دور گردن هنگامی که استفاده نمیشود
راحت و سبک برای استفاده طولانی مدت
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. ماسک ایمنی اونوری پلن مدل ONSM 3000

ماسک ایمنی اونوری پلن مدل ONSM 3000

مشخصات ابزار

وزن 250 گرم
استاندارد AS NZS 1716:2003
فیلتر دارد فیلتر قابل تعویض
سایر مشخصات فیلتر ماسک جداگانه ارائه می گردد.
مناسب برای نجاری , جوشکاری , ساختمانی , تراشکاری , عمومی , بیمارستان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین ماسک تنفسی

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *