بهترین کفش کار و کفش ایمنی طبی و راحت (مارک خوب)

فهرست مطالب نمایش

بهترین کفش ایمنی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین برند های کفش ایمنی و کفش کار است، کار در محیطی که نیاز به استفاده از کفش های ایمنی مخصوص دارد بسیار حیاتی است.

این کفش ها باید دارای کفی مناسب باشند و از همچنین برخورد اجسام سنگین با پا در حین فعالیت های صنعتی اجتناب ناپذیر است. در این حالت ، اگر از کفش مناسب استفاده کنید ، پای شما آسیب نمی بیند.

هنگام ساخت قسمت جلویی یعنی انگشت پا در کفش های ایمنی از مواد فلزی ، فولادی و … استفاده می شود که در برابر احتمال سقوط اجسام سنگین مناسب است. زیره این کفش از پلی اورتان ساخته شده و از مقاومت بالایی در برابر سایش دارد.

بهترین مارک کفش ایمنی ایرانی و خارجی

 • کفش ایمنی کاوه
 • کفش ایمنی نگهبان
 • کفش ایمنی کاترپیلار
 • کفش ایمنی نووا
 • کفش ایمنی کلار
 • کفش ایمنی ارک
 • کفش ایمنی ردوینگ

ویژگی های یک کفش ایمنی و کفش کار درجه یک

ویژگی های یک کفش ایمنی

 • ضد الکتریسیته ساکن: این عملکرد به طور کلی در همه کفش های ایمنی بهتر موجود است، اما این سری کفش ها برای افرادی که بردهای الکترونیکی کار می کنند مناسب است و برق باعث خراب شدن برد الکترونیکی می شود.
 • لایه محافظت پنجه: اکثر کفش های کار این عملکرد را دارند ، اما برخی از مدل ها دارای قسمت محافظ نیستند. وجود لایه ای از فلز یا مواد مقاوم مانند فولاد و کامپوزیت می تواند انگشتان پا را محافظت کند.
 • وزن کفش ایمنی: همانطور که قبلا ذکر شد ، کفش های کار سنگین هستند ، اما اگر فلز مورد استفاده استاندارد باشد ، کفش ها خیلی سنگین نخواهند بود.
 • آستر: پوشش داخلی کفش های کار باید بتواند هوا را به گردش درآورد و اثر ضد باکتریایی داشته باشد ، به طوری که پاها کپک نزنند و رطوبت پا را جذب نکنند.
 • ضد لغزش: وجود یک سری شیارها و مواد زیره کفه مانع از لیز خوردن افراد در مکان های بسیار لغزنده مانند محیط های مملو از روغن می شود.
 • ضد حرارت: افرادی که در کارخانه های ذوب فولاد یا محیط هایی با حرارت بالا کار می کنند باید از کفش های ضد حرارت استفاده کنند.
 • ضد مواد شیمیایی: برخی از مدلها حاوی آنتی اسیدها یا مواد شیمیایی برای جلوگیری از نفوذ مایعات مانند مواد شیمیایی هستند.
 • ضد شوک بودن: این عملکرد به کنترل تاثیر و انرژی پیاده روی و فعالیت ها کمک می کند و باعث می شود افراد کمتر خسته شوند.
 • ضد نفوذ: در برخی از این کفش ها ، یک لایه فلزی نازک زیر کفه قرار داده می شود تا پاها در برابر اجسام تیز محافظت شود.
 • ضد برق گرفتگی: در قسمت پنجه درپوش های پای این سری کفش از پی وی سی یا چرم طبیعی ساخته شده است.
 • ضد آب: این گزینه برای اکثر کفش های کار مناسب است و بیشتر برای محیط های مرطوب و جنگلی مناسب است.

راهنمای خرید و انتخاب بهترین کفش ایمنی

امروزه بازار کفش های ایمنی بسیار گسترده است و انتخاب بهترین کفش های ایمنی کار سختی است. برخی از این کفش ها دارای قطعات فلزی هستند و در برابر ضربه اثر محافظتی دارند. برخی از آنها مقاوم در برابر حرارت هستند و برای آتش نشانی و کار در میدان نفتی مناسب هستند.

افرادی که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند ، اکنون ترجیح می دهند کفش های ایمنی کامپوزیتی بخرند ، زیرا آنها بیشتر از کفش های فولاد شناخته شده و سبک هستند. کفش های کامپوزیتی مناسب برای کار در محیط های الکتریکی خطرناک هستند و از مواد کامپوزیت شامل الیاف پلاستیک و کربن ساخته شده اند.

نوع دیگر کفش های ایمنی ، کفش های ایمنی طبی هستند که از مواد نرم و سبک ساخته شده اند. این کفش های ایمنی شبیه کفش های کامپوزیت هستند و طوری طراحی شده اند که کمترین فشار را به کمر فرد وارد می کنند. این کفش ها معمولاً در برابر برق مقاوم هستند و بهترین انتخاب برای کارگران بخش برق هستند.

راهنمای خرید بهترین کفش ایمنی

کفش ایمنی خارجی بخریم یا کفش ایمنی ایرانی؟

کفش ایمنی ایرانی

انتخاب بهترین کفش ایمنی ایرانی همان انتخاب کفش خارجی است خرید کفش باید بر اساس نیازهای شخصی باشد.

البته هدف از انتخاب کفش ، چه ایرانی و چه خارجی ، آگاهی از مواد اولیه مورد استفاده برای تولید آنها است.

اگر دانش ما از مواد اولیه برای تولید کفش کامل باشد و بدانیم که از بهترین کیفیت استفاده شده است خیالمان از خرید کفش ایمنی راحت خواهد بود.

بهترین مارک کفش ایمنی ایرانی

 • کفش ایمنی کاوه
 • کفش ایمنی نگهبان
 • کفش ایمنی نگهبان
 • کفش ایمنی ارک
 • کفش ایمنی یحیی
 • کفش ایمنیش پای افزار
 • کفش ایمنی آرا
 • کفش ایمنی فرزین
 • کفش ایمنی کاوه
 • کفش ایمنی پاتن

کفش ایمنی خارجی

این یکی از ابهاماتی است که اکثر مهندسان و فعالان صنعت با آن روبرو هستند و سعی می کنند بهترین کفش های ایمنی خارجی مورد نظر خود را بیابند.

یکی از دیدگاه هایی که در بازار ایران بسیار متداول است ، موضوع خرید ابزار و تجهیزات خارجی به بهانه کیفیت مناسب آنهاست. البته در این مقاله قصد کاهش هزینه و اثربخشی کفش ایمنی خارجی را نداریم و قصد نداریم کفش ایمنی ایرانی را به عنوان بهترین محصول انتخاب کنیم.

در واقع ، وقتی صحبت از انتخاب بهترین کفش ایمنی می شود ، باید گزینه های مختلف را با هم مقایسه کرده و با توجه به شرایط کاری خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

علائمی که در جدول مشخصات کفش ایمنی ذکر شده

علائم توضیحات
RR این نوع کفش در برابر ابزارهای تیز و سودآور قوی است.
Pu از پلی اورتان برای ساخت کف کفش استفاده می شود که به اختصار PU نامیده می شود.
SD کفش ایمنی از پاهای شما در برابر هرگونه انفجار محافظت می کند.
CP کفش های ایمنی در برابر شوک الکتریکی مقاوم هستند.
SRA ضد لغزش و روی سطح کاشی مرطوب آغشته به صابون آزمایش شده است
SRB ضد لغزش و روی سطوح فولادی آغشته به گلیسیرین آزمایش شده است.
SRC در هر دو شرایط بالا تحت آزمایش قرار گرفته است.

انتخاب کفش کار و کفش ایمنی برای مشاغل مهندسی

انتخاب کفش کار و کفش ایمنی

کفش های ایمنی مهندسی کفش هایی هستند که مهندسان می توانند با خیال راحت آنها را بپوشند زیرا پای آنها در حین کار تهدید می شود.در عین حال کفش های ایمنی راحت و سبک هستند. به طور کلی ، مهندسان برای کار طولانی مدت باید کفش بپوشند ، بنابراین راحتی کفش و ایمنی کفش بسیار مهم است.

اگر می خواهیم کفش ها را برای مهندسان انتخاب کنیم ، باید تشخیص دهیم که کار ما به دلیل استفاده از اصطلاحات مهندسی در شرایط مختلف از هر انتخاب دیگری دشوارتر است.

در واقع ، ما مهندس نفت ، مهندس عمران ، مهندس کامپیوتر و سایر پروژه ها را داریم که می توان در آینده اجرا کرد. باید تشخیص دهیم که انتخاب کفش های مهندسی به زمینه حرفه ای او بستگی دارد. موارد زیر را در نظر بگیرید:

مهندس معمار

کفش ایمنی برای مهندس عمران باید دارای کفی محکم باشد تا به هیچ وجه لیز نخورد. یک انگشت ایمنی نیز در کفش ایمنی قرار می گیرد تا در صورت برخورد یا افتادن مواد به انگشتان پا برخورد نکند.

مهندس نفتی

مهندسان نفت گاهی اوقات در بدترین شرایط آب و هوایی کار می کنند. بیشتر پالایشگاه های نفتی و میادین نفتی در آب و هوای گرم و خشک واقع شده اند. بهترین کفش ایمنی برای مهندسان نفت باید با آب و هوای گرم شهری سازگار باشد و پای مهندس در هنگام استخراج یا کارکرد روغن از تماس شیمیایی محافظت شود.

هنگام تماس کفش با فرآورده های نفتی ، احتمالاً دمای بالایی را تجربه خواهد کرد ، بحث الکتریسیته ساکن برای شما مهم است و ممکن است در طول روز مدت زمان زیادی کفش بپوشید. انتخاب بهترین کفش ایمنی مهندسی نفت برای شما مهم است.

مهندس مواد غذایی

ممکن است در طی روز از چندین آزمایشگاه و آشپزخانه دیدن کرده و با غذاهای مختلف در تماس باشید، بنابراین مسائل نظافت برای شما مهم است. بنابراین حتماً از کفش های ایمنی ضد لغزش استفاده کنید.

همانطور که گفتم ، کفش های مهندسین غذا باید ضد لغزش باشد، بنابراین برای این افراد بهترین کفش های ایمنی به طور کلی کفش های پلاستیکی قابل شستشو هستند. پوشیدن و درآوردن این کفش ها راحت است و برای محیط های سرد و مرطوب مناسب است.

بهترین کفش ایمنی بر روی سطوح لغزنده کدام است؟

بهترین کفش ایمنی بر روی سطوح لغزنده

سطوح کار و موادی که می توانند باعث لغزندگی زمین شوند را بررسی کنید. کفش های مقاوم در برابر رطوبت و ضربه ممکن است برای استفاده در سطوح چرب و لغزنده مناسب نباشند. بروشور کفش را بخوانید و آزمایشات آزمایشگاهی انجام شده روی کفش را بررسی کنید.

یکی از ویژگی های کفش ایمنی مناسب ، ضد لغزش است. این عملکرد بر اساس مجموعه ای از استانداردهای اروپایی به نام EN و ISO است. کفشی که آزمون مقاومت لغزش EN را گذرانده است دارای یکی از کدهای SRA ، SRB ، SRC است.

کفش ایمنی طبی بخریم؟

کفش های ایمنی طبی از مواد کامپوزیت سبک ساخته شده اند و وزن کمی دارند ، از طرف دیگر انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر کفش های ایمنی دارند. این کفش ها پاشنه نسبتاً بلندی دارند و کمترین فشار را به بدن و کمر وارد می کنند.

کفش ایمنی طبی برای افرادی که استرس دارند یا رشد جسمی آنها کند است مناسب است. کفش ایمنی طبی دارای کفی کاملا ارگونومیک است که به دلیل ساختار پا می تواند کف آن را بپوشاند.

کفش های ایمنی طبی بپوشید ، نه تنها برای مدت طولانی احساس خستگی نخواهید کرد ، بلکه پاهای شما نیز به مرور آسیب نمی بیند.

خرید کفش ایمنی را به همه افرادی که باید از کفش های ایمنی برای مدت طولانی در محل کار استفاده کنند توصیه می کنیم ، می توان گفت کفش ایمنی طبی بهترین کفش ایمنی است که همه باید در محل کار تهیه کرده و از آن استفاده کنند.

کفش ایمنی اسپرت بخریم؟

کفش ایمنی ورزشی یکی دیگر از انواع کفش های ایمنی سبک وزن است که به دلیل استفاده از اتصالات کامپوزیت بسیار سبک بوده و برای بسیاری از فعالیت ها مناسب است.

این کفش ها پا را کاملاً می پوشانند و راه رفتن و دویدن با آنها بسیار آسان است. به عنوان آتش نشان یا حرفه ای که به پیاده روی و سرعت بالا نیاز دارند ، معمولاً این کفش را به عنوان بهترین کفش ایمنی انتخاب می کنند.

توجه به قیمت کفش ایمنی عامل بسیار مهمی است. زیرا برخی از افراد از مواد اولیه نامناسب برای تولید کفش های بی کیفیت استفاده می کنند و آنها را در قالب کفش ایمنی ارزان می فروشند. این وضعیت در قیمت کفش نیز وجود دارد و خریداران باید به این مشکل توجه کنند.

لیست قیمت روز کفش کار و کفش ایمنی طبی و راحت

1. پوتین ایمنی ارک مدل نووا 419

پوتین ایمنی ارک مدل نووا 419

مشخصات ابزار

وزن 1.5 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , بنزین
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره TPU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات – ساق کفش: ساق بلند
– هواکش: دارد
– آستر: دارد
– رویه چرم گاوی با ضخامت 2 میلی
– زیره دو دانسیته تی پی یو و پی یو مقاوم به سایش و لغزش
– سرپنجه کامپوزیت مقاوم به 200 ژول ضربه پذیری
– پاشنه دارای شبرنگ برای ایمنی و دید بیشتر
– طراحی شده با اورگونومی پا
– دارای تاییده اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی
– ساخته شده طبق استاندارد S1 SRC

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. پوتین ایمنی سهند مدل رویال

پوتین ایمنی سهند مدل رویال

مشخصات ابزار

وزن 1 کیلوگرم
مقاومت در برابر لغزش
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم مصنوعی
سایر مشخصات – ساق کفش: ساق کوتاه
– هواکش: ندارد
– آستر: دارد
– خواص آنتی‌استاتیکی: ندارد
– دارای زیره‌ای از جنس پلی یورتان و ضدسایش
– محافظت از پنجه دربرابر ضربه و فشار
– دارای سرپنجه فولادی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. پوتین ایمنی کفش کاوه مدل 204

پوتین ایمنی کفش کاوه مدل 204

مشخصات ابزار

وزن 1 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , محیط قلیایی , لغزش , بنزین
کاربرد انبار , معماری
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات کفی داخلی: سلولز (ضد آّب)
ساق کفش: ساق بلند
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: ندارد
مناسب برای محیط های صنعتی ، نفتی – روغنی – پالایشگاهها
– پتروشیمی ها – معادن – سنگبری ها و …..

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. پوتین ایمنی مدل PEYPA1

پوتین ایمنی مدل PEYPA1

مشخصات ابزار

وزن 0.8 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , بنزین , دما
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
جنس زیره PU
جنس رویه چرم مصنوعی
سایر مشخصات – ساق کفش: ساق کوتاه
– خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
– دارای زیره‌ای از جنس پلی یورتان و ضدسایش
– محافظت از پنجه دربرابر ضربه و فشار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. کفش ایمنی 3 مکس

کفش ایمنی 3 مکس

مشخصات ابزار

وزن 0.49 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , الکتریسیته , بنزین
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره PU
جنس رویه چرم مصنوعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق بلند
هواکش: ندارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
دارای آستر از جنس پلی استر و پنبه
عایق برق 380 ولت
دارای زیره دو دانسیته (55 درصد و 45 درصد)
دارای پد استریپ به منظور جلوگیری از آسیب سرپنجه به پا
دارای زبانه از زیر چسبانیده شده به منظور جلوگیری از نفوذ گرد و غبار

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. کفش ایمنی ارک مدل ریما 2

کفش ایمنی ارک مدل ریما 2

مشخصات ابزار

وزن 0.7 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , محیط قلیایی , لغزش
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق بلند
هواکش: دارد
آستر: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. کفش ایمنی الوند مدل S 110

کفش ایمنی الوند مدل S 110

مشخصات ابزار

وزن 0.8 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , بنزین , آب
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم مصنوعی
سایر مشخصات کفی داخلی: تکسون اشتربل
ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: ندارد
آستر: دارد
دارای تاییده وزارت کار
جنس رویه: چرم اشبالت
آستر:۳ لایه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. کفش ایمنی ایمن ترن کد 1602

کفش ایمنی ایمن ترن کد 1602

مشخصات ابزار

وزن 460 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , لغزش , بنزین , دما
کاربرد انبار , معماری , آتش نشانی
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق کوتاه
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. کفش ایمنی ایمن ترن مدل پاور کد 1610 رنگ کرم

کفش ایمنی ایمن ترن مدل پاور کد 1610 رنگ کرم

مشخصات ابزار

وزن 0.8 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , لغزش , بنزین
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری , آتش نشانی
سرپنجه فولاد
جنس زیره TPU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق کوتاه
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. کفش ایمنی ایمن ترن مدل پاور کد A.Q770

کفش ایمنی ایمن ترن مدل پاور کد A.Q770

مشخصات ابزار

وزن 0.6 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , الکتریسیته , بنزین
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری , آتش نشانی
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره TPU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات مدل پاور طبی ضد برق
کفی داخلی: سلولز (ضد آّب)
ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: دارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. کفش ایمنی جاگر مدل GOSE

کفش ایمنی جاگر مدل GOSE

مشخصات ابزار

مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , بنزین , دما , آب
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه فولاد
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات کفی داخلی: چرم مصنوعی
ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: دارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. کفش ایمنی سبلان مدل گارد

کفش ایمنی سبلان مدل گارد

مشخصات ابزار

وزن 0.4 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , بنزین , دما
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم مصنوعی
سایر مشخصات -خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
-مقاوم در برابر اسید، روغن، لغزش، سایش، دما
-طراحی بسیار زیبا
-دوام بسیار بالا
-سرپنجه فولادی
-جنس کف کفش PU

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. کفش ایمنی سیفتی جاگر مدل Cosmos

کفش ایمنی سیفتی جاگر مدل Cosmos

مشخصات ابزار

وزن 0.75 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , لغزش , بنزین
کاربرد جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره TPU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات کفی داخلی: سلولز (ضد آّب)
ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: دارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
مقاومت در برابر ضربه تا 200 ژول
مقاومت در برابر فشار تا 1500 کیلو گرم
دارای کفه لاستیکی مجهز به SJ Flex مقاوم تا 1000 نیوتن
مقاوم در برابر روغن های معدنی و اسیدهای ضعیف
عایق الکترسیته به دلیل استفاده نکردن از فلز در ساختار کفش
ضد آب
چرم ضد چروک
آنتی استاتیک
جاذب انرژی در قسمت پاشنه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. کفش ایمنی کاترپیلار مدل 078 P91078

کفش ایمنی کاترپیلار مدل 078 P91078

مشخصات ابزار

وزن 0.7 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , لغزش , الکتریسیته
کاربرد برق‌کاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره EVA
جنس رویه مش و میکروفایبر
سایر مشخصات ساق کفش: بدون ساق
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. کفش ایمنی کلار مدل کواترو کد 7220

کفش ایمنی کلار مدل کواترو کد 7220

مشخصات ابزار

وزن 1 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , لغزش , بنزین , آب
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق بلند
هواکش: ندارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
محافظت پا از چهار قسمت: پنجه، پاشنه و طرفین
زیره مواد PU، دو تزریقه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. کفش ایمنی مدل B410

کفش ایمنی مدل B410

مشخصات ابزار

وزن 1.2 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , محیط قلیایی , لغزش , الکتریسیته , بنزین
کاربرد برق‌کاری , جوشکاری , انبار , معماری
سرپنجه کامپوزیت
جنس زیره TPU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: بدون ساق
هواکش: ندارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
رویه چرم گاوی با ضخامت 2 میلی
– زیره دو دانسیته تی پی یو و پی یو مقاوم به سایش و لغزش
– سرپنجه کامپوزیت مقاوم به 200 ژول ضربه پذیری
– پاشنه دارای شبرنگ برای ایمنی و دید بیشتر
– کف طبی با چرم طبیعی
– طراحی شده با اورگونومی پا
– دارای تاییده اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی
– ساخته شده طبق استاندارد S1 SRC

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. کفش ایمنی مدل آرارات کد 1606

کفش ایمنی مدل آرارات کد 1606

مشخصات ابزار

وزن 0.5 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن
کاربرد جوشکاری , انبار
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق بلند
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. کفش ایمنی مدل خفاشی

کفش ایمنی مدل خفاشی

مشخصات ابزار

وزن 0.920 کیلوگرم
مقاومت در برابر آب
کاربرد انبار
سرپنجه فولاد
جنس زیره PVC
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: ندارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. کفش ایمنی یحیی مدل Super 3M

کفش ایمنی یحیی مدل Super 3M

مشخصات ابزار

وزن 1 کیلوگرم
مقاومت در برابر اسید , محیط قلیایی , بنزین , روغن , لغزش
کاربرد معماری , انبار
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
سایر مشخصات ساق کفش: ساق کوتاه
هواکش: ندارد
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
دارای زیره‌ای از جنس پلی یورتان و ضدسایش
محافظت از پنجه دربرابر ضربه و فشار
فاقد زیپ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. کفش کار مدل 1212

کفش کار مدل 1212

مشخصات ابزار

وزن 10 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , اسید , الکتریسیته
جنس زیره PVC
جنس رویه چرم مصنوعی
ساق کفش ساق کوتاه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

21. نیم بوت ایمنی ساق بلند ایمن ترن کد 1601

نیم بوت ایمنی ساق بلند ایمن ترن کد 1601

مشخصات ابزار

وزن 400 کیلوگرم
مقاومت در برابر روغن , لغزش , بنزین
کاربرد انبار , معماری , آتش نشانی
سرپنجه فولاد
جنس زیره PU
جنس رویه چرم طبیعی
ساق کفش ساق کفش: ساق بلند
آستر: دارد
خواص آنتی‌استاتیکی: دارد
دارای کفی طبی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین کفش کار

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *