بهترین مارک گاوصندوق خانگی، مخفی، دیجیتالی و نسوز

بهترین مارک گاوصندوق خانگی و صندوق الکترونیکی کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی برترین مدل های گاوصندوق خانگی و صندوق الکترونیکی است،حفظ اشیاء گرانبها مانند جواهرات ، اسناد و مدارک مهم ، سکه ، عتیقه جات و غیره بسیار مهم است و همچنین برای بسیاری از افراد یک چالش بزرگ محسوب می شود.

هرچه ارزش این اقلام بیشتر باشد ، حساسیت بیشتری برای نگهداری آنها وجود دارد؛ زیرا این برای انگیزه سارقان کافی است. یکی از بهترین گزینه ها برای ذخیره چنین مواردی استفاده از بهترین مارک گاوصندوق خانگی و صندوق الکترونیکی ایمن و مطمئن است.

بهترین مارک گاوصندوق و صندوق الکترونیکی

مارک کاوه

به گزارش گروه صنعتی ایمن کاوه ، فعالیتهای اولیه آن با ساخت تجهیزات اداری در سال 1300 آغاز شد ، سپس اولین تولید کننده گاوصندوق ضد حریق و سایر تجهیزات ایمنی در ایران و خاورمیانه و اولین گواهینامه توسط انجمن صنایع ایران. به استانداردها و تحقیقات صنعت ایران سابقه ای نزدیک به صد سال دارد.

اگر قصد خرید گاوصندوق را دارید ، با انواع مختلفی از مارک ها روبرو می شوید که هر کدام با توجه به کاربردهای مختلف عملکردها و ویژگی های متفاوتی دارند. برای مشاهده لیست پرفروش ترین گاوصندوق های کاوه ، از قسمت زیر استفاده کنید.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی کاوه

 • صندوق الکترونیکی کاوه مدل 380J
 • صندوق الکترونیکی کاوه مدل 420J
 • گاوصندوق کاوه مدل 150KDG
 • گاوصندوق کاوه مدل 250KR
 • گاوصندوق کاوه مدل 250K

بهترین مارک گاوصندوق و صندوق الکترونیکی

مارک گنجینه

شرکت تولیدی گاوصندوق گنجینه در سال ۱۳۶۲ تاسیس شده و به طور انحصاری در صنایع ایمنی و امنیتی کار می کند. این شرکت نیز با استفاده از فن آوری های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بالا در بین تولید کنندگان گاوصندوق در جایگاه برتری قرار دارد. اگر علاقمند به مشاهده محصولات این شرکت هستید از لینک زیر استفاده کنید.

شرکت تولیدی ایمن گنجینه در سال 1983 تاسیس شد و متخصص در صنعت ایمنی و امنیت است. این شرکت همچنین با استفاده از فناوری پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بالا در خط مقدم تولید کنندگان ایمن قرار دارد. در صورت تمایل به مشاهده محصولات پرفروش مارک گنجینه در لیست زیر مشاهده کنید:

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی گنجینه

 • گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH300L
 • گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل EH500
 • گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH500
 • صندوق الکترونیکی گنجینه مدل H300L
 • گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل 250H

مارک گنج بان

شرکت ایمن گنجبان یکی دیگر از تولیدکنندگان گاوصندوق عالی در ایران است. گنجبان در واقع یک مرکز فروش ایمن حرفه ای و تولید کننده گاوصندوق های نسوز ، درهای طاق و کابینت بایگانی است و از سال 1985 با استفاده از تکنولوژی روز و بهره مندی از متخصصان و تکنسین های ماهر شروع به کار کرده است.

گنج بان یکی از اولین مارک های شناخته شده ایرانی با بیش از 35 سال سابقه در تولید گاوصندوق های ایرانی است و برای مردم بسیار شناخته شده است. یکی از ویژگی های این گاوصندوق استفاده از بتن روی درب گاوصندوق است که باعث می شود از آن به عنوان گاوصندوق بانکی استفاده شود. قفل های این گاوصندوق از انواع مختلف قفل مکانیکی و قفل دیجیتالی استفاده می کنند.شما می توانید با توجه به نیاز خود بهترین سیستم امنیتی ایمن را انتخاب کنید.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی گنج بان

گاوصندوق گنج بان مدل KRD 150
گاوصندوق گنج بان مدل KRD 250

مارک خرم

به گفته شرکت امن خرم ، تأسیس خرم را می توان در آغاز قرن بیستم و اندکی پس از پایان جنگ جهانی اول جستجو کرد.

به گفته این شرکت ، در سال 1297 ، محمد خرّم، فرزند پروفسور حسن بنا (معروف به معمار باشی) ، به عنوان یکی از بنیانگذاران صنعت فلزات ایران و صنعت جعبه نسوز ، اصول اولیه صنعت را در ایران فرا گرفت. هنرستان موسیقی آلمان ، به دلیل علاقه زیاد او به این صنعت ، با کمک سندان که پایتخت اولیه آن را تشکیل می داد ، استقامت کرد.

او آهنگري خود را در امين حضور به سه صورت تأسيس كرد و قدم در مسيري گذاشت كه تا به امروز ادامه دارد. از این پس برند خرم به نمادی از اعتماد مردم ایران به محصولات تولید شده توسط این شرکت تبدیل شده است.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی گنج خرم

 • گاوصندوق خرم مدل 50دژ
 • گاوصندوق خرم مدل EF 20
 • گاوصندوق خرم مدل 60دژ
 • گاوصندوق خرم مدل 60 دژ

مارک روستیک

نام تجاری RUSTIC در سال 2015 توسط گروه صنعتی و بازرگانی آرام یراق ثبت شد. هدف اصلی ثبت این برند واردات لوازم جانبی محافظ مانند قفل و سیلندر و گاوصندوق با دستگیرهای دیجیتالی هتل ، اتصالات محافظ سیستم های کنترل تردد از کشورهایی مانند کره ، چین و ویتنام است.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی روستیک

 • صندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-14FA
 • صندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-20TO
 • صندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-50FA
 • گاوصندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-30TO
 • صندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-40FA
 • صندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-25FA

بهترین مارک گاوصندوق و صندوق الکترونیکی

مارک سدید

شرکت مارک سدید فناوران ایمان گستر سدید به معنای محکم ، قوی و پایدار در سال 2016 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید محصولات ایمنی شامل:

انواع گاوصندوق های ضد حریق و ضد سرقت ، کابینت های نسوز ، فایلهای ضد حریق و ضد سرقت با دو کشو و چهار کشو ، گاوصندوق های بانکی و انواع درب آپارتمان ضد سرقت ، درهای آتش ، اتاق سرور و درهای خزانه آغاز شده است.

محصولات سدید با طراحی منحصر به فرد کاملاً از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده اند و از مدرن ترین ماشین آلات برای تولید قطعات استفاده می کنند.

بهتر است بدانید که کلیه محصولات سدید عملاً از طریق جدیدترین نرم افزارهای مهندسی ، فرایند طراحی و انواع آزمایشات تخریب ، سرقت و مقاومت در برابر آتش ساخته می شوند و در نتیجه ، محصولات کاملاً متفاوت و ایمن به مشتریان ارائه می شود.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی سدید

 • صندوق الکترونیکی سدید مدل 350
 • صندوق الکترونیکی سدید مدل 470
 • گاو صندوق الکترونیکی سدید مدل 550
 • گاوصندوق الکترونیکی سدید مدل LE 700
 • صندوق الکترونیکی سدید مدل 430
 • صندوق الکترونیکی سدید مدل 430 N

مارک ایگل

مارک ایگل Eagle یک شرکت کره ای است که از سال 1972 تولید گاوصندوق می کند. به دلیل قدمت این شرکت و استفاده از مواد با کیفیت و استفاده از جدیدترین دستگاه ها برای تولید و تولید گاوصندوق های اداری و خانگی ، که همه آنها ضد حریق و ضد سرقت هستند ، موفق شده است سهم زیادی از بازار امن را در کره و همچنین در جهان به دست آورد.

پرفروش ترین مدل های گاوصندوق و صندوق الکترونیکی سدید

 • صندوق الکترونیکی نسوز ایگل مدل NPS-020-B
 • صندوق الکترونیکی نسوز ایگل مدل UNI-040-NP
 • صندوق الکترونیکی نسوز ایگل مدل UNI-040-MR
 • صندوق الکترونیکی نسوز ایگل مدل YES-031D-FR
 • صندوق الکترونیکی نسوز ایگل مدل YES-031D-GL

مارک بامیل

گاوصندوق بامیل در کره جنوبی نیز تولید می شود. این صندوق خارجی همچنین حدود یک دهه تجربه در ایران دارد. خوب است بدانید که این گاوصندوق خارجی در یک کلاس امنیتی ساخته شده و به ایران وارد می شود.

محصولات ایمن بامیل را با 2 سال گارانتی ، ضمانت نامه کتبی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه گاوصندوق خریداری کنید. لیست مدلهای این صندوق کره ای را در زیر مشاهده کنید.

لیست قیمت روز گاوصندوق و صندوق الکترونیکی

1. گاوصندوق صندوق ایران کاوه مدل 75k

گاوصندوق صندوق ایران کاوه مدل 75k

بهترین مارک گاوصندوق

هم سبک است و هم بسیار کوچک و فانتزی من بعد از خرید ارزانتر فروختم کار راه اندازه.نسبت به قیمتش خوبه دیگه.فقط هزینه ارسال با باربری باید حساب کنید طبق وزن

جوشکاری بسیار بی کیفیت رنگ کاری بسیار بی کیفیت در مجموع کاملا آشغال اگر اجناس قیمتی یا پول تو این گاوصندوق نزارید سنگین ترین. چون اینجوری آقا دزده وسوسه می کنید آش با جاش بره

بهترین گاوصندوق خانگی

گاو صندوق ایران کاوه سبک وزن و معرف به پشت وانتی هست و به راحتی به سرقت میره اگه میخواید گاوصندوق بخرید کاوه یا خرم بخرید

با سلام من این محصول رو خریداری کردم هم از لحاظ وزنی مناسبه هم از نظر قیمتی نیازم برطرف شد موقع تحویل هم خوب بسته بندی شده بود به موقع هم بهم تحویل دادن قبل از مسافرت به دستم رسید و خیالم راحت شد با تشکر از دیجی کالای عزیز

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌ دار
ضخامت بدنه 2 سانتی‌ متر
ضخامت درب 2 سانتی‌ متر
وزن 45 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 25 سانتی‌متر
عرض: 35 سانتی‌متر
ارتفاع: 42 سانتی‌متر
حجم داخلی: 10 لیتر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
نوع رنگ بدنه: معمولی
نوع لولا: خارجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. گاوصندوق ایران کاوه مدل 250dkr

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250dkr

بهترین گاوصندوق

کالا با باربری ارسال شد حدود یک میلیون بیشتر شد و دم پاساژ تحویل دادن و رفتن بعد که تحویل گرفتیم دیدیم که با قلم مو رنگ شده و رد قلم مو به وضوح روش مشخص بود

روی آثار غذا خوردن و کنده شدگی روش بود، رمز بالایی خرابه و کار نمی کنه توی جای کلید پایینی هم گچ گیر کرده بود، کیفیت کلیدا هم افتضاح، کالا تقلبیه هنگام خرید دقت کنید

سنگینی کالا باعث صدمه دیدن کالا در هنگام‌ جابه‌جایی تا زمان تحویل به دست مصرف کننده است و اینکه مصرف کننده به‌ خاطر پوشش‌ حباب دار گاوصندوق تحویل گرفته شده می تواند کالا را با دیدن کامل جنس‌ تحویل‌ بگیرد و تبعات و درد سر و متاسفانه مرجوعی آن برای دیجی کالاست

امن ترین گاوصندوق خانگی

سلام گاوصندوق خوبیه ولی کرایه ش خیلی بالاست تا رسید دستم 280 تومن کرایه ازم گرفتن

اگه دیجی کالا توی هر شهر یه شعبه داشته باشه که علاوه بر هزینه ی خوده کالا، هزینه دیگه ای نداشته باشد مطمئنا فروشش خیلی خیلی بالاتر میشه

اولش که زنگ میزنی با کارشناسان صحبت میکنی میگن تا طبقه اول ارسال رایگانه میفرستیم این حرفا اما اومدن اینجا دم در تحویل دادن انداختن رفتن یعنی پشتیبانی و تحویل افتضاح واقعا افتضاح پول جداگانه هزینه ارسال میگیرن والا بیرون خرید کنیم راحت تره واقعا افتضاح

بهترین گاو صندوق

خود گاوصندوق خوب و باکیفیت ولی چون باربری میبره یزد بعد میاره شهربابک هزینه باربری آن دو برابر میشه که به صرفه نیست در صورتی که باربری می تواند مستقیم بفرسته شهربابک و هزینه باربری کمتر از نصف بشه در حالی که شهربابک در تهران نمایندگی باربری داره

با سلام من این محصول برای دفتر املاک تهیه کردم اتحادیه هم تایید کرد برای مجوز با تشکر

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌ دار
ضخامت بدنه 3 سانتی‌ متر
ضخامت درب 5 سانتی‌ متر
وزن 170 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 35 سانتی‌متر
عرض: 40 سانتی‌متر
ارتفاع: 102 سانتی‌متر
حجم داخلی: 20 لیتر
تعداد طبقه: دو عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
نوع رنگ بدنه: معمولی
نوع لولا: خارجی
بهترین مارک گاوصندوق نسوز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. گاوصندوق ایران کاوه مدل 250DKK

گاوصندوق ایران کاوه مدل 250DKK

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
طول 45 سانتی‌متر
عرض 37 سانتی‌متر
وزن 220 کیلوگرم
سایر توضیحات ارتفاع: 102 سانتی‌متر
تعداد طبقه: دو عدد
نوع لولا: خارجی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. گاوصندوق ایران کاوه مدل 150KK

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150KK

مشخصات ابزار

طول 30 سانتی‌متر
عرض 42 سانتی‌متر
وزن 80 کیلوگرم
سایر توضیحات ارتفاع: 52 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
نوع لولا: خارجی
بهترین مارک گاوصندق نسوز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. گاوصندوق ایران کاوه مدل 100k

گاوصندوق ایران کاوه مدل 100k

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌دار
ضخامت بدنه 5 سانتی‌متر
ضخامت درب 5 سانتی‌متر
وزن 44 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 30 سانتی‌متر
عرض: 35 سانتی‌متر
ارتفاع: 42 سانتی‌متر
حجم داخلی: 10 لیتر
تعداد طبقه: یک عدد
نوع رنگ بدنه: معمولی
نوع لولا: خارجی
گاوصندق نسوز
وزن مناسب
قیمت مناسب

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH500

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل DH500

گاوصندوق خرم یا کاوه

گاوصندوق الکترونیکی گنج دارای قفل کلید رمزگذاری شده کامپیوتری است و تامین برق آن هم از طریق برق و هم با باتری امکان پذیر است.

توصیه می شود گاوصندوق را در جایی قرار ندهید که افراد مختلف توانایی خرید آن را داشته باشند، بلکه سعی کنید قبل از خرید به اندازه مکانی که برای عبور گاوصندوق خود در نظر گرفته اید توجه کنید.

گاو صندوق خانگی

شما با گاوصندوق آشنا هستید و میدانید که این دستگاه به ما کمک می کند تا لوازم و اسناد مهم را به خوبی ذخیره کنیم. نسل جدید گاوصندوق ها با نام گاوصندوق الکترونیکی شناخته می شوند

و در انواع مختلف موجود می باشند. گاوصندوق های الکترونیکی سبک وزن هستند، بنابراین نگهداری از گاوصندوق های نسل قدیمی بسیار آسان تر است.

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق الکترونیکی را معمولا می توان با پیچ های مخصوص داخل گاوصندوق به دیوارها پیچ کرد و در هر شرایطی به خوبی از آنها محافظت کرد. این نوع گاوصندوق ها فضای کمی از خانه یا محل کار شما را اشغال می کنند و به همین دلیل برای فضاهای محدود بسیار مناسب و محدود هستند.

رمز این صندوق از لحاظ ایمنی بسیار با کیفیت و دزدگیر با صدای بلند. مزیتش تو سیف باکس ها تعویض باتری از بیرون بدون نیاز به پاور بانک

گاوصندوق خانگی دیجی کالا

خرید گاوصندوق خانگی سلام با توجه به چیزی که در مشخصات قید کرده وزن آن ۲۰ کرم زده منظورش کیلوگرم است؟ پاسخ سلام 25 کیلو هستش

سلام وقت بخیر هیچ کاتالوگ و ضمانت نامه همراهش نیست! نحوه رمزگذاری و کارکرد گاوصندوق به چه نحویه؟؟ پاسخ سلام وقت بخیر کالای شما از تاریخ سر رسید خرید شما تا 24 ماه بعد ضمانت نامه دارد و به صورت سیستمی ثبت شده . در رابطه با نحوه رمز گذاری بعد از اینکه درب صندوق رو باز کردید

( اعداد یک تا شش رو بزنید و دکمه مربع رو فشار دهید درب باز میشه . به صورت پیشفرض این رمز بر روی صندوق ها تعریف شده )پشت قفل از داخل دکمه سبز رنگ رو چند ثانیه نگه دارید و رمز جدیدتون رو تعریف کنید و دکمه مربع رو بزنید رمز شما عوض میشه .

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌ دار
ضخامت درب 0.6 سانتی‌متر
وزن 20 کیلوگرم
سایر توضیحات – طول: 35 سانتی‌متر – عرض: 30.5 سانتی‌متر
– ارتفاع: 50.5 سانتی‌متر – تعداد طبقه: دو عدد
– تعداد محفظه داخلی: دو عدد
– قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
– نوع رنگ بدنه: کوره‌ای – نوع لولا: داخلی
– گاوصندف نسوز – رمز آژیر دار
– بدنه ورق 2.5 میلی متری – دارای قفل رمزدار کامپیوتری به همراه کلید
– منبع تامین برق: باتری – طبقه جداشونده

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل 300H

گاوصندوق الکترونیکی گنجینه مدل 300H

بهترین گاو صندوق خانگی

این کادر با استفاده از کلیدها و رمز عبور، قابلیت تعریف کد رمز یک رقمی تا شش رقمی، عدم نمایش رمز عبور هنگام ورود، هشدار صوتی، استانداردهای ISO14001، ISO9001، ISO100022004 و ISO 18001 قابل باز شدن است.

این جعبه دارای نمایشگر دیجیتال می باشد و سیستم زبانه با 2 دندانه فولادی مستقل برای هر کشو امنیت کشوها را افزایش می دهد. عناصر همراه این گاوصندوق یک باتری و دو کلید می باشد. خرید این صندوق تجربه خوشایندی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند

بهترین برند گاوصندوق

و رنگ آمیزی کلی فایل به روش کوره ای می باشد که باعث افزایش مقاومت بدنه و فضای داخلی کشورها در برابر هرگونه خوردگی و سایش شده است. گاوصندوق الکترونیک گنج کد 03 ضد سرقت بود

و این یکی از حرفه ای ترین صندوق های ضد سرقت موجود در بازار است. این جعبه دارای در و بدنه فلزی و بدنه استیل دوزبانه به ضخامت 4 میلی متر می باشد و وزن کل این جعبه 16 کیلوگرم بوده و قابل اتصال به دیوار می باشد.

گاوصندوق خوب

امروزه محصولی که امنیت بالایی داشته باشد اما ظاهر خوبی نداشته باشد چندان مورد استقبال قرار نمی گیرد. محصولات امنیتی خوب و ظاهر زیبا برای خریداران بسیار جذاب هستند و به همین دلیل است

اینکه شرکت های تجهیزات امنیتی مانند گاوصندوق به فکر طراحی محصولاتی باشند که از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر باشند. در این میان، گنجینه الکترونیک با ایجاد تعادل بین زیبایی و امنیت توانسته است طرفداران بسیاری را برای فروش محصولات خود جذب کند.

خرید گاوصندوق خارجی

صندوق فوق یکی از محصولات این شرکت می باشد که با نام 03 به بازار عرضه می گردد.این صندوق دارای مزایای بسیاری می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

این جعبه مجهز به مکانیزم ضد سرقت می باشد. این مکانیزم در واقع مربوط به محل زبانه قفل است. در این محصول گیره روی بدنه پشت در قرار گرفته است

که امنیت صندوق را به حداکثر رسانده است. طراحی دو زبانه استیل این محصول باعث می شود نتوان با دوراهی آن را باز کرد.

گاوصندوق خارجی

یکی از ویژگی های این محصول وجود دزدگیر صوتی می باشد. این زنگ بیشتر شبیه یک آژیر بود. این آژیر زمانی فعال می شود که ضربه و ارتعاشات روی جعبه را احساس کنید اما احتمال سرقت از جعبه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

حداکثر تعداد ارقام کد رمزنگاری قابل تعریف برای این محصول 1 تا 6 رقم می باشد. در دنیای گاوصندوق ها، رمز عبور 6 رقمی عجیب به نظر نمی رسد. اما برای صندوق الکترونیکی خانگی قابل قبول است.

بهترین گاوصندوق ایران

از دیگر مزیت های این محصول قفل شدن خودکار جعبه پس از درج رمز و پشیمانی هنگام باز شدن آن می باشد همچنین برای افزایش امنیت می توانید امکان نمایش رمز روی صفحه را غیرفعال کنید.

سلام چیزی که برای من فرستادن این نیست واقعا پشیمون شدم عکسش رو گذاشتم خودتون ببینید و قضاوت کنید

گاوصندوق ایگل دیجی کالا

من این گاوصندوق رو توی آف خریدم در حالی که ۲میلیون و ۸۰۰ و ۳۰ هزار تومن پول دادم وقتی آوردن خراب بود و گارانتی رو هم قبول نکردن . وقتی بردم نمایندگی برای گارانتی دیدم

قیمت خود نمایندگی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومنه تازه با یکسال گارانتی بیشتر. تازه قیمت قبل از آف ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن بود که با تخفیف ۷۰۰ هزار تومن از نمایندگی بیشتر شد

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 4 سانتی‌متر
وزن 16 کیلوگرم
سایر توضیحات – طول: 38 سانتی‌متر – عرض: 38 سانتی‌متر – ارتفاع: 30 سانتی‌متر
– تعداد طبقه: دو عدد – تعداد محفظه داخلی: دو عدد
– قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
– نوع رنگ بدنه: کوره‌ای – نوع لولا: داخلی
– ضد سرقت
– دارای نمایشگر دیجیتال
– باز شدن با کمک کلید و کد رمز
– قابلیت تعریف کد رمز یک رقمی الی شش رقمی
– عدم نمایش کد رمز در زمان وارد کردن
– دارای هشدار صوتی
– دارای استانداردهای ISO14001، ISO9001، ISO100022004 و ISO18001
– دارای دو زبانه‌ی فولادی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. گاوصندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-30TO

گاوصندوق الکترونیکی روستیک مدل RST-30TO

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 3 سانتی‌متر
وزن 12 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 30 سانتی‌متر
عرض: 38 سانتی‌متر
ارتفاع: 30 سانتی‌متر
تعداد طبقه: دو عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
نوع لولا: داخلی
مناسب برای قرار دادن کاغذ A4
قفل دیجیتال
دوطبقه
کلید اضطراری
پیچ شدن به دیوار و زمین
اقلام همراه: باتری

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. گاو صندوق مدل 250MMR

گاو صندوق مدل 250MMR

مشخصات ابزار

وزن 170 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 35 سانتی‌متر
عرض: 45 سانتی‌متر
ارتفاع: 102 سانتی‌متر
تعداد طبقه: دو عدد
نوع لولا: خارجی
بهترین مارک گاوصندق نسوز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. گاو صندوق گنجینه مدل GS-400-TVM

گاو صندوق گنجینه مدل GS-400-TVM

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت بدنه 5 سانتی‌ متر
ضخامت درب 5 سانتی‌ متر
وزن 185 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 43 سانتی‌متر
عرض: 54 سانتی‌متر
ارتفاع: 44 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
نوع لولا: خارجی
بهترین مارک گاو صندق ضدسرقت , نسوز
مقاوم در برابر حریق تا 60 دقیقه حرارت مسقیم 800 درجه سانتیگراد
دارنده استاندارد ملی ایران
دارای زبانه ضد سرقت
مواد خاص تزریق شده داخل جداره میانی که باعث مقاوم شدن در برابر حریق و دیلم و مته و برش
ورق بدنه و درب ضخامت 2میلیمتر می باشد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. گاو صندوق الکترونیکی سدید مدل 550

گاو صندوق الکترونیکی سدید مدل 550

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت بدنه 4 سانتی‌متر
ضخامت درب 7 سانتی‌متر
وزن 125 کیلوگرم
اقلام همراه 1 عدد پاور بانک جهت شارژ رمز الکترونیکی در صورت اتمام باتری
4 عدد باتری قلمی
2 عدد رول بولت جهت اتصال گاو صندوق به زمین
سایر توضیحات طول: 52 سانتی‌متر
عرض: 46 سانتی‌متر
ارتفاع: 55 سانتی‌متر
حجم داخلی: 73 لیتر
تعداد طبقه: یک عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
بهترین مارک گاوصندوق ضد حریق دیجیتال و ضدسرقت
بدنه گاوصندوق از داخل با رول بولت به زمین قابل اتصال است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. صندوق الکترونیکی نیکا مدل SFK-48ER

صندوق الکترونیکی نیکا مدل SFK-48ER

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌ دار
ضخامت بدنه 00.02 سانتی‌متر
ضخامت درب 00.04 سانتی‌متر
وزن 16 کیلوگرم
اقلام همراه 1 عدد پاور بانک جهت شارژ رمز الکترونیکی در صورت اتمام باتری
4 عدد باتری قلمی
2 عدد رول بولت جهت اتصال گاو صندوق به زمین
سایر توضیحات طول: 10 سانتی‌متر
عرض: 30 سانتی‌متر
ارتفاع: 37 سانتی‌متر
تعداد طبقه: فاقد طبقه
قابلیت اتصال (پیچ شدن): دیوار
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
نوع لولا: داخلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13. صندوق الکترونیکی مدل 08-01

صندوق الکترونیکی مدل 08-01

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز روکش‌ دار
وزن 9.780 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 38 سانتی‌متر
عرض: 25 سانتی‌متر
ارتفاع: 28.5 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
نوع لولا: داخلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14. صندوق الکترونیکی سدید مدل 470

صندوق الکترونیکی سدید مدل 470

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 5 سانتی‌متر
وزن 20.5 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 45 سانتی‌متر
عرض: 35 سانتی‌متر
ارتفاع: 28 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): دیوار
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
– دارای یک طبقه ام دی اف – دارای پوشش برای مخفی کردن کلید – دارای صفحه کلید برای وارد کردن رمز
– دارای باتری پشتیبان – دارای دکمه‌ی ری استارت – دارای آژیر حساس به ضربه و جابه‌جایی
– دارای کفپوش – قابلیت ایجاد رمز 1 تا 8 رقمی – دارای آژیر هشدار در صورت واردکردن 3 بار رمز اشتباه- امکان بازکردن از طریق کد رمز یا کلید

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15. صندوق الکترونیکی سدید مدل 350

صندوق الکترونیکی سدید مدل 350

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 5 سانتی‌متر
وزن 14.6 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 34 سانتی‌متر
عرض: 28 سانتی‌متر
ارتفاع: 28 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): دیوار
نوع رنگ بدنه: کوره‌ای
نوع لولا: داخلی
ضدسرقت
– دارای یک طبقه ام دی اف
– دارای پوشش برای مخفی‌کردن کلید
– دارای صفحه کلید برای واردکردن رمز

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16. صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 56EF

صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 56EF

مشخصات ابزار

طول 36 سانتی‌متر
عرض 32 سانتی‌متر
ارتفاع 52 سانتی‌متر
وزن 22  کیلوگرم
سایر توضیحات ضخامت در ۰.۴
ضخامت بدنه ۰.۲
تعداد محفظه داخلی ۲
تعداد طبقه ۱
اقلام همراه ۲ عدد کلید ۴ عدد باتری قلمی ۲ عدد رول‌بولت فلزی
راهنمای نصب موکت داخلی طبقه داخلی ویژگی‌های صندوق لولای داخلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17. صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 42EF

صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 42EF

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 0.2 سانتی‌متر
وزن 22 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 36 سانتی‌متر
عرض: 35 سانتی‌متر
ارتفاع: 52 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: دو عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
نوع رنگ بدنه: معمولی
نوع لولا: داخلی
جنس بدنه: فلز
دارای دو زبانه فولادی
قابلیت رمزدهی از 3 تا 8 رقم
کلید کامپیوتری برای مواقع اظطراری
ضخامت درب با احتساب قفل: 4 سانتیمتر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18. صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 40EF

صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 40EF

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 0.4 سانتی‌متر
ضخامت بدنه 0.2 سانتی‌متر
وزن 19 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 43.8 سانتی‌متر
عرض: 40 سانتی‌متر
ارتفاع: 30 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: دو عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
نوع رنگ بدنه: معمولی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19. صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 20EF

صندوق الکترونیکی پادپولاد مدل 20EF

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 0.4 سانتی‌متر
ضخامت بدنه 0.2 سانتی‌متر
وزن 8 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 31 سانتی‌متر
عرض: 20 سانتی‌متر
ارتفاع: 20 سانتی‌متر
تعداد طبقه: فاقد طبقه
تعداد محفظه داخلی: یک عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
نوع رنگ بدنه: معمولی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20. صندوق الکترونیکی پاد مدل P30EF

صندوق الکترونیکی پاد مدل P30EF

مشخصات ابزار

جنس بدنه فلز
ضخامت درب 0.4 سانتی‌متر
ضخامت بدنه 0.2 سانتی‌متر
وزن 14 کیلوگرم
سایر توضیحات طول: 38 سانتی‌متر
عرض: 30 سانتی‌متر
ارتفاع: 30 سانتی‌متر
تعداد طبقه: یک عدد
تعداد محفظه داخلی: دو عدد
قابلیت اتصال (پیچ شدن): زمین , دیوار
نوع رنگ بدنه: معمولی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین گاوصندوق خانگی

راهنمای خرید بهترین مارک گاوصندوق خانگی، مخفی، دیجیتالی و نسوز

اندازه و وزن گاوصندوق

اولین قدم در خرید گاوصندوق تعیین اندازه و وزن است. قبل از ورود به مسائل حرفه ای تر ، مانند حفاظت در برابر آتش یا درجه ایمنی ، باید محصولاتی را که بسیار بزرگتر یا کوچکتر از محصولات مورد نیاز شما از لیست حذف کنید 3 عامل مهم در این نکته عبارت اند از: 1. تعداد دارایی ها 2. محل قرارگیری گاوصندوق 3. وزن گاوصندوق

1. حجم دارایی

در واقع ، اولین چیزی که هنگام تعیین اندازه یک محصول باید به آن توجه کرد ، حجم مدارک و جواهراتی است که باید ذخیره شود. برای انجام این کار ، همه مواردی را که باید در گاوصندوق قرار دهید روی هم چیده تا تقریبی نسبی از اندازه محصول مورد نظر بدست آورید. در اینجا ، تا حدودی ، ظرفیت خود را به دست آورده است.

2. محل قرارگیری گاوصندوق

اگر مکان خاصی برای قرار دادن گاوصندوق دارید ، حتماً ارتفاع ، عرض و عمق را به درستی اندازه گیری کنید. اگر مکان هایی مانند گنجه و فضاهای بسته را در نظر می گیرید ، هنگام انتخاب محصول باید فضای اشغال شده توسط سیستم قفل را در نظر بگیرید. این فضا بخشی از اندازه گاوصندوق نیست ، اما می تواند در یک فضای بسته مشکل ایجاد کند.

هنگام انتخاب سایز گاوصندوق کمی آینده نگر باشید. تعداد دارایی های شما در 5 سال آینده ثابت نخواهد بود. اندازه محصول بزرگتری را انتخاب کنید. مگر اینکه محدودیت فضا باعث شود شما یک گاوصندوق بزرگتر انتخاب کنید.

3. وزن گاوصندوق

هنگامی که اندازه را انتخاب می کنیم ، در راهنمای خرید گاوصندوق ایمن به سراغ وزن می رویم. انتخاب وزنه می تواند یکی از چالش برانگیزترین مراحل هنگام انتخاب گاوصندوق باشد ، به ویژه هنگامی که باید همه مفروضات وزن را کنار بگذارید و به دنبال محصولاتی با اندازه و وزن کوچکتر باشید. وزن گاوصندوق بر اساس اندازه ، تعداد دفعات جابجایی و… محاسبه میشود.

وزن گاوصندوق ها بسیار متفاوت است ، بنابراین هنگام انتخاب گاوصندوق به این نکته توجه داشته باشید. هرچه گاوصندوق سنگین تر باشد ، ایمن تر است.

با این حال ، هرچه گاوصندوق سنگین تر باشد ، احتمال اینکه آن را در طبقه بالاتر قرار دهید کمتر است ، زیرا تیرهای ساختمان ممکن است نتوانند وزن آن را تحمل کنند.

گاوصندوق هایی که روی زمین قرار دارند بیشتر مناسب مناطق زیرزمینی هستند.علاوه بر این هزینه های نصب برای بالا بردن گاوصندوق ها در طبقه بالا الزامی نیست.

تعداد طبقات

اگر قصد دارید اسناد مانند اسناد املاک – اسناد ازدواج – گذرنامه و در گاوصندوق خود را ذخیره کنید ، توصیه می شود گاوصندوق خانگی را با چندین طبق انتخاب کنید تا بتوانید اسناد مهم خود را به راحتی طبقه بندی کنید. در برخی از خانواده ها ، تعداد اسناد یا اشیای ارزشمند زیاد است ، بنابراین خرید گاوصندوق خانه در چند طبقه می تواند گزینه مناسبی باشد.

راهنمای خرید بهترین مارک گاوصندوق خانگی، مخفی، دیجیتالی و نسوز

گاوصندوق نسوز

یکی دیگر از ویژگی های مهم که هنگام خرید گاوصندوق باید به آن توجه داشته باشید این است که گاوصندوق ضد حریق است. تقریباً در هر مکانی امکان آتش سوزی وجود دارد ، بنابراین برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ، بهتر است گاوصندوق های نسوز خریداری کنید.

اگر اسناد مهمی در گاوصندوق دارید و مشکوک به آتش سوزی در اطراف گاوصندوق هستید ، حتماً خرید گاوصندوق خانگی نسوز را در نظر بگیرید. از فروشنده بپرسید که گاوصندوق خانه چقدر درجه حرارت را تحمل می کند.

برخی گاوصندوق ها پس از نیم ساعت دمای بالا ذوب می شوند ، اما برخی دیگر بیش از 2 ساعت در دمای بالا دوام می آورند و دما را در گاوصندوق متوسط نگه می دارند.

طراحی گاوصندق

امروز ، محصولی با امنیت بالا اما ظاهر زیبا چندان محبوب نیست. محصولات امنیتی با ظاهر زیبا برای خریداران بسیار جذاب هستند ، به همین دلیل است که شرکت های تجهیزات امنیتی مانند گاوصندوق در حال طراحی محصولاتی هستند که از نظر زیبایی در موقعیت مطلوبی قرار دارند.

برند های معتبر گاوصندوق

توصیه میکنیم از بهترین برند های تولید کننده ایرانی و خارجی انواع بهترین مارک گاوصندوق خانگی، مخفی، دیجیتالی و نسوز خریداری کنید زیر این برند ها قدمت زیادی دارند و به اصطلاح جواب پس داده اند و خدمات پسس فروش و گارانتی معتبرتری دارند برخی از این برند های عبارت اند از:

 • برند کاوه
 • برند گنجینه
 • برند گنج بان
 • برند خرم
 • برند نیکا
 • برند آیکو
 • برند ایگل
 • برند بامیل

گارانتی و ضمانت نامه

هر محصولی که از هر مارک و شرکتی انتخاب می کنید باید دارای کارت گارانتی و خدمات پس از فروش از نماینده رسمی باشد. این موضوع به ویژه در محصولات خارجی قابل توجه است. اگر محصول مورد نظر مشمول خدمات و نگهداری نمایندگی رسمی نمی شود ، بهتر است آن را نخرید. به خصوص وقتی محصول دارای کدهای دیجیتالی باشد ، موضوع سرویس و نگهداری ایمن اهمیت بیشتری پیدا می کند.

چرا بنده ای پوسته پوسته میشود؟

مجاورت گچ با فلز پس از مدتی این دو را با هم ترکیب می کند. این ترکیب سولفات ایجاد کرده و باعث ترکیده شدن فلز می شود. فلز نیز از گچ به صورت پوسته پوسته جدا شده و از گاوصندوق ریخته می شود. و دلیل تخریب بدنه برخی از گاوصندوق های ایرانی استفاده از گچ در ساخت به اصطلاح گاوصندوق های نسوز است.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *