بهترین دلر پیچ گوشتی شارژی رونیکس

بهترین مدل برای خرید اینترنتی دلر پیچ گوشتی شارژی رونیکس ارزان قیمت در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت دلر پیچ گوشتی شارژی رونیکس ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

نظر کاربرانی که بهترین دلر پیچ گوشتی شارژی رونیکس خرید کرده اند را بدانیم:

یکی از مشکلات بیشتر مته های بی سیم پیچ خوردگی سیستم است که با نصب یک نوک بلند روی پیچ گوشتی مشخص می شود و ناکارآمد است. تا جایی که در نظرات نگاه کردم ، کسی به آن اشاره نکرد. کاش کسی اظهار نظر می کرد که شخصی با نوک 20 سانتی متر با او کار کرده باشد. در حالی که با کارایی خونینی که ماهی یکبار با آن کار می کنید ، خوب یا بد بودن آن مشخص نیست. مته باید در کار بعدی نشان داده شود

من 1.5 سال است که به طور مداوم از این تمرین استفاده می کنم .. بسیار عالی و راحت است. به طور خودکار خاموش می شود

من خرید این محصولات را از دی جی به هیچ وجه توصیه نمی کنم ، زیرا فروشندگان کالاهای مشکل دار برای من ارسال می کنند. دارای سه سیستم تاب است و به هیچ وجه مفید نیست. نمی توان با آن استفاده کرد. لطفا آنها را از DJ خریداری نکنید ، آنها را به جایی ببرید تا آزمایش کنند.

سلام. امروز این تمرین را دریافت کردم. من الان از پیچ گوشتی استفاده کردم. پیچ MDF رو راحت باز و بسته کردم. کیفیت محصول خوب است و من در سه سیستم لنگش نمی بینم. یک باتری اختیاری ، شارژر باتری ، دفترچه راهنمای محصول و کارت گارانتی که متاسفانه توسط فروشنده مهر نشده است ، داخل جعبه است.

باتری ها شارژ می شدند اما من آن را به شارژر متصل کردم که شارژ آن حدود 80 دقیقه طول کشید. خوشبختانه شارژر نشان می دهد که پس از اتمام شارژ ، چراغ سبز می شود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در کارت گارانتی محصول آمده است که مشکلی در دستگاه وجود دارد ، شما فقط یک بار می توانید از خدمات گارانتی استفاده کنید!

محصولی که من سفارش دادم آبی بود و من 60،000 جلد بیشتر برای این رنگ پرداخت کردم ، اما متأسفانه محصولی که دریافت کردم سبز کثیف بود ، با تیم پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم که مخصوص دستگاه است. 50 هزار تن گرانتر بود و من هم از تعویض کالا خودداری کردم! من این گله دیجی کالا را دارم زیرا گزینه ای به نام مبادله کالا وجود ندارد و در این شرایط ناسالم اقتصادی که هر روز قیمت کالا تغییر می کند مشتری متضرر می شود!

سوالات کاربران

محصول دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8812

سلام حالت چکشی داره؟

این محصول دارای بدنه نیم تنه فلز می باشد و قدرت آن 12 ولت است جهت چکشی باید شما از باطریهای 14 و 18 ولت استفاده کنید

سلام آیا شارژی رونیکس مدل۸۸۱۲جعبه هم دارد یاخیر؟

سلام-وقت بخیر.بله.دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس مدل 8812 دارای جعبه می باشد.
ناشناس

قدرت مدل۸۸۱۲ چجور هست؟

این دریل شارژی دارای باطری 12 ولت و دو باطری در یک جعبه پلاستیکی عالی و نیم تنه فلز با سه نظام پلاستیکی جهت کارهای نیمه صنعتی استفاده می شود قدرت نهایی 12 ولت با باطری لیتیوم می باشد

راست گرد و چپ گرد هست ؟؟؟؟

بله چپ گرد و راستگرد

ابعاد بسته بندی چقدر است؟

سلام 25x30x8