بهترین میخ کوب بادی رونیکس

بهترین مدل برای خرید اینترنتی میخ کوب بادی رونیکس در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت میخ کوب بادی رونیکس ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

لیست قیمت روز بهترین میخ کوب بادی رونیکس

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-T50

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-T50

بهترین میخ کوب بادی رونیکس Ronix RA-T50 دارای یک پوشش اگزوز کشویی قابل تنظیم است که از آلیاژ آلومینیوم ریخته گری ساخته شده است ، که باعث استحکام بیشتر دستگاه و افزایش عمر آن می شود. دسته دستگاه با یک لایه کمک فنر و ضد تعریق لاستیکی پوشانده شده است ، که کار با دستگاه

این دستگاه بسیار سبک و قدرتمند است. این محصول مجهز به شیلنگ فنری ساخت کره خواهد بود. این دستگاه جدا از سرعت پرچ بالا ، صدای بسیار کمی دارد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-1850

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-1850

بهترین میخ کوب بادی رونیکس سطوح چوبی در صنایعی مانند تولید کابینت ، تولید مبلمان ، کارگاه های نجاری و … یکی از مهمترین فعالیتهایی است که در صنعت چوب مورد توجه قرار گرفته است.

تعداد گره های ناخن در این نوع صنایع غالباً آنقدر زیاد است که دیگر نمی توان از چکش برای زدن آنها استفاده کرد. در چنین مواردی ، نیاز به استفاده از ناخن بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. ناخن با وزن کم ، ارگونومی متناسب و قدرت کافی برای چکش زدن مداوم صدها ناخن در طول روز.

ابزاری مانند میخ 55 میلی متری Ronix برای RA-1850 که دارای ویژگی های منحصر به فردی است و به عنوان کمک کننده ثابت شما در برابر سطوح چوبی طراحی شده است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-CT64

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-CT64

بهترین میخ کوب بادی رونیکس به حداکثر رساندن سرعت کار در فعالیت های نصب و اتصال ، به ویژه در صنعت چوب مانند مبلمان ، نجاری ، کابینت سازی و … یکی از مهمترین دغدغه های فعالان این صنایع است.

استفاده از میخ RA-CT64 Ronix شما را به مهارت و سرعت ناخن سازی می رساند که حتی تصور آن را هم ندارید! ارگونومی سبک و متناسب و قدرت مثال زدنی که به شما امکان می دهد در شرایط و محیط های مختلف کار کنید.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-F30

میخ کوب بادی رونیکس مدل RA-F30

بهترین میخ کوب بادی رونیکس Ronix Eska RA-F30 مجهز به یک پوشش محافظ TPU در قسمت چوبی و یک پوشش لاستیکی ارگونومیک تزریق شده بر روی دسته برای جلوگیری از حرکت و افزایش کارایی است.

این دستگاه دارای یک کارتریج با ظرفیت 100 سوزن ناخن Esca 3 سانتی متری ، یک کمک فنر لاستیکی در انتهای کارتریج ، با قرار دادن خروجی هوا در انتهای دسته و یک سیلندر با تکنولوژی جدید بدون نیاز به صدای کمتری تا 1 میلیون عکس چرب کنید.

این میخ پنوماتیک عمدتا در ساخت مبلمان ، کف ، کابینت ، قاب بندی ، روکش کردن ، پالت و بسته بندی و غیره استفاده می شود و هنگام استفاده از آن ، فشار کمپرسور اعمال شده باید بین 60 تا 100 درجه تنظیم شود (60PSI 100PSI) .

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین میخ کوب بادی رونیکس