بهترین پیستوله برای کابینت کدام است؟

بهترین پیستوله برای کابینت خرید کابینت های جدید گران است ، اما به روزرسانی آنها بسیار طولانی می شود ، به خصوص اگر تجربه ای ندارید. در این مقاله ما ابزاری را به شما معرفی خواهیم کرد که نه تنها فضای آشپزخانه شما را جدید جلوه می دهد ، بلکه تازه یا باتجربه بودن فرقی نمی کند ، سرعت نقاشی را سریعتر می کنید.

بهترین پیستوله برای کابینت وسیله ای است که برای پاشش انواع مختلف مواد استفاده می شود و هدف این است که پروژه های خود را بدون داشتن برس به بهترین روش انجام دهید. بعلاوه ، شما از شر چیزهایی که نیازی به آن ندارید خلاص می شوید.

بهترین پیستوله برای کابینت نمی توان همه کابینت ها را رنگ آمیزی کرد. اگر قسمت های آسیب دیده کابینت خراشیده شده است ، باید قبل از شروع کار آن را بردارید. نقاشی به خودی خود زمان زیادی نمی برد اما تهیه آشپزخانه برای آن قطعاً زمان بر است. شما باید تمام درها را جدا کنید ، فضای کار را آماده کنید.

مزایا رنگ کردن کابینت با ابزارهای دستی

بهترین پیستوله برای کابینت در اینجا می خواهیم روش سنتی و معروف نقاشی را با ابزار دستی مانند برس و شیر با اسلحه به عنوان یک تکنیک ابتکاری مقایسه کنیم و تمام مزایا و معایب احتمالی هر یک را توضیح دهیم.

استفاده از برس رنگ واقعاً سخت و طاقت فرسا است و شما نمی دانید از کجا شروع کنید. اما این روشهای متداول رنگ آمیزی کابینت مزایایی دارد و ما قصد نداریم از آنها غفلت کنیم.

مزیت ها

  • برس و غلتک ارزان تر از رنگ پاش برقی است.
    هنگام کار با برس یا غلتک ، در معرض ذرات ریز قرار نمی گیرید.

معایب رنگ کردن کابینت با ابزارهای دستی

عیب ها

  • بهترین پیستوله برای کابینت برای داشتن پوشش مناسب ، باید روی برس و غلتک های با کیفیت سرمایه گذاری کنید.
  • شما باید غلتک و ظرف را پس از هر بار استفاده کاملا تمیز کنید که این کار می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد.
  • برای پوشاندن درهای کابینت ، کشوهای داخلی و گوشه های داخلی ، باید از برس و غلتک استفاده کنید که بسیار دشوار است.
  • بهترین پیستوله برای کابینت اگر تکنیک نقاشی مناسبی نداشته باشید ، به خوبی کار نخواهد کرد. مخصوصاً در مورد غلطک. زیرا وقتی آنها را محکم فشار دهید ، شکاف های رنگی مرطوب ایجاد خواهید کرد.