جاروبرقی صنعتی آنا

برند آنا با 27 سال سابقه ساخت اولین تولید کننده جاروبرقی صنعتی در ایران است. گسترش نمایندگان خدمات پس از فروش (بیش از 80 نماینده در سراسر کشور) و مجموعه ای از این عوامل باعث شده است که این دستگاه یکی از گزینه ها باشد. برای استفاده در هتل ها ، مساجد ، مدارس و موارد دیگر ایده آل باشید.

آنا ANA (شرکت آذرجارو) قدیمی ترین تولید کننده تجهیزات نظافت صنعتی شامل جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی آب و خاک در ایران است که محصولات آن با توجه به نیاز بازار و مشتریان گرامی شامل محدوده قیمت ، تجهیزات و گزینه های مختلف می باشد. .

جاروبرقی های صنعتی با نام های مختلف (جاروبرقی صنعتی ، جاروبرقی مسجد ، جاروبرقی آب صنعتی و خاک) در بازار موجود است. اما بازده این محصولات بسته به میزان پسماند جمع شده ، نوع زباله جمع شده ، میزان استفاده در طول روز و محیط استفاده شده متفاوت است.

چرا جاروبرقی صنعتی آنا…..؟

  • دارنده نشان استاندارد ملی ایران
  • تولید بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 تحت نظارت معیار آلمان
  • به خانواده مشتری اسلوونی (AEG) بپیوندید و از موتور الکتریکی این شرکت استفاده کنید
  • با بیش از 85 نماینده خدمات پس از فروش در سراسر کشور
  • عملکردهای کمکی ویژه مانند نصب یک تی شرت و چهار مدل فیلتر هوا

لیست قیمت روز جاروبرقی صنعتی آنا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 3900eco

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 3900eco

جاروبرقی صنعتی صنعتی اکو آنا مجموعه ای از محصولات شرکت تجهیزات نظافت صنعتی آنا با قیمت ارزان و اقتصادی است. این نوع جاروبرقی در دو مدل با زنجیر اتوماتیک و دستی در بازار موجود است. جاروبرقی صنعتی سه بعدی اکو آنادارا توانایی مکش همزمان زباله های خشک و مایعات را دارد.

مخزن این دستگاه از فولاد ساخته شده و ظرفیت آن 80 لیتر است. سیستم مکش این دستگاه از سه موتور الکتریکی استفاده می کند که هر کدام دارای توان 1300 وات صنعتی هستند که با مجموع 3900 وات قدرت مکش دستگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. جاروبرقی های صنعتی آنا دارای مزایایی نسبت به رقبا هستند ، از جمله توانایی مکیدن زباله های خشک و مایعات به طور همزمان – برای نصب در داخل و وجود قطعات و لوازم جانبی مورد استفاده در دستگاه.

جاروبرقی های صنعتی اکو آنا از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند که از هر لحاظ مخصوصاً از نظر کیفیت پاسخگوی نیاز مشتریان و مصرف کنندگان این شرکت است. تفاوت جاروبرقی های صنعتی ECO با سایر جاروبرقی های صنعتی آنا: تنها تفاوت جاروبرقی های صنعتی ECO Anna با سایر جاروبرقی های صنعتی آنا (پرو) استفاده از موتور الکتریکی AMETEK (کلاس 1 چین) است که باعث قیمت آن شد از این سری دستگاهها در حالی که کیفیت را به طور قابل توجهی کاهش می دهد

. موتور الکتریکی آمیتک یک موتور چینی با کیفیت و قدرتمند است که با استفاده از فناوری موتور الکتریکی آمریکایی تولید می شود که باعث شده این موتور قدرت و قدرت بالایی داشته باشد. موتورهای آمیتک دارای دو پروانه سیکلون مجزا هستند ، یک پروانه برای خنک کننده موتور هنگام کار با هوای تازه و یک پروانه برای مکش.

موتورهای برقی خنک کننده با هوای تازه از خارج دارای مزایایی هستند که می توان به افزایش عمر موتورها اشاره کرد – راندمان بالا و استفاده طولانی مدت بدون از دست دادن قدرت موتور. با توجه به اینکه این جارو برقی ها توانایی مکش دارند مایعات جهت تخلیه آسان مایعات داخل مخزن برای تخلیه آسان مایعات مکیده شده بر روی مخزن یک شلنگ تعبیه شده است.

جاروبرقی صنعتی آنا دارای شماره مارک استاندارد 6225870906 است که می توان آن را از سازمان استاندارد ملی ایران درخواست کرد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P83WD

جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P83WD

جاروبرقی اتوماتیک صنعتی سه موتوره با قابلیت جمع آوری آب و خاک ، تنها جاروبرقی ایرانی با نشان استاندارد ملی است که به موتورهای پیشرفته DOMEL اسلوونیایی که در جاروبرقی های AEG آلمان استفاده می شود ، مجهز است.

استفاده از مدار اتوماتیک در این مدل باعث کار مداوم و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی دستگاه از طریق کارکرد دوره ای دو موتور و مابقی موتور شده است. چرخ دستی فلزی محکم و مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل P82WD-E

جاروبرقی صنعتی آنا مدل P82WD-E

جاروبرقی صنعتی دو موتوره صنعتی با کالسکه پلاستیکی آنا با قابلیت جمع آوری آب و خاک ، تنها جاروبرقی ایرانی دارای مارک استاندارد ملی است که به موتورهای دو چرخ مدرن مجهز است. استفاده از کالسکه های پلاستیکی در این مدل جلوه و قیمت زیبایی بیشتری ایجاد می کند. از اقتصادی تر شده است.

مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است. استفاده از مدار اتوماتیک در این مدل باعث کار مداوم و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی دستگاه از طریق کارکرد دوره ای دو موتور و سایر موتورها شده است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل P83WD-E

جاروبرقی صنعتی آنا مدل P83WD-E

جاروبرقی صنعتی سه موتوره صنعتی با کالسکه پلاستیکی آنا با قابلیت جمع آوری آب و خاک ، تنها جاروبرقی ایرانی دارای مارک استاندارد ملی است که به موتورهای دو چرخ پیشرفته مجهز است. از اقتصادی تر شده است.

مخزن ضخیم تمام استیل از دیگر مزایای این دستگاه است.استفاده از مدار اتوماتیک در این مدل باعث کار مداوم و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی دستگاه با راه اندازی دو موتور و استراحت دوره ای موتور می شود.

طیف گسترده ای از نمایندگان خدمات پس از فروش (بیش از 80 نماینده در سراسر کشور) و مجموعه عوامل ذکر شده ، این دستگاه را به یکی از گزینه های ایده آل برای استفاده در هتل ها ، مساجد ، مدارس و سایر کشورها تبدیل کرده است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل 41WD-E

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل 41WD-E

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82WD

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82WD

جاروبرقی صنعتی دو موتور آن با استفاده از جمع آوری آب و خاک تنها جاروبرقی ایرانی نشان داده شده است استاندارد ملی است که مجهز به موتورهای پیشرفته دو پروانه دمل (DOMEL) اسلوونی است ، که در جاروبرقی های AEG آلمان استفاده می شود ، اگر باشد. کلیه حقوق محفوظ است. پناهندگان در انگلستان و ایالات متحده آمریکا.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جارو برقی نیمه صنعتی آنا مدل 53WD

جارو برقی نیمه صنعتی آنا مدل 53WD

نظرات کاربران

دارای دو موتور AGE است که همه را مکش می کند و دارای یک مخزن بزرگ است که به این زودی ها پر نمی شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P82WD

جاروبرقی صنعتی آنا مدل اتوماتیک P82WD

جاروبرقی صنعتی دو موتوره اتوماتیک با قابلیت جمع آوری آب و خاک تنها جاروبرقی ایرانی دارای نشان استاندارد ملی است که مجهز به موتورهای پیشرفته DOMEL اسلوونیایی است که در جاروبرقی های AEG آلمان استفاده می شود.

استفاده از مدار اتوماتیک در این مدل منجر به عملکرد مداوم و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی دستگاه ، روشن شدن یک موتور و استراحت دوره ای موتور دیگر شده است. چرخ دستی فلزی محکم و مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 41DW-pro

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 41DW-pro

جارو برقی موتور آنا 41WD-pro یک جاروبرقی مرطوب و خشک است که از موتور خلاuum صنعتی تولید شده توسط شرکت اسلوونیایی Dumel (AEG) استفاده می کند. این جاروبرقی صنعتی به دلیل کوچکتر بودن ، سبک بودن و بی صدا بودن ، طیف وسیعی از نیازهای بازار را برآورده می کند.

این دستگاه به دلیل استفاده از موتور سیکلون صنعتی دو چرخ و سطح فیلتر وسیع دارای مکش بسیار قوی است که توانایی جمع آوری زباله های خشک و مایعات به طور همزمان را دارد. حمل و نقل جاروبرقی آنا به دلیل استفاده از سینی چرخدار آسانتر از جاروبرقی های صنعتی است.

مخزن تمام استیل ضخیم و بادوام ، بدنه فلزی با رنگ پودری الکترواستاتیک ، فیلتر قابل شستشوی دائمی ساخته شده از نمد غیربافته از دیگر مزایای جاروبرقی سطلی تولید شده توسط Azarjaro است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل 41D

جاروبرقی نیمه صنعتی آنا مدل 41D

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 83WD

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 83WD

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آنا با امکان جمع آوری آب و خاک تنها جاروبرقی ایرانی دارای نشان استاندارد ملی است که مجهز به موتورهای پیشرفته DOMEL اسلوونیایی است که در جاروبرقی های AEG آلمان استفاده می شود. چرخ دستی فلزی محکم و مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 2600eco

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 2600eco

شرکت تولیدی و صنعتی آنا ، تولید کننده محصولات تمیز کننده صنعتی ، در سبد محصولات خود دارای دو مدل جاروبرقی صنعتی ، جاروبرقی صنعتی مدل پرو و جاروبرقی صنعتی مدل اقتصادی است. تنها تفاوت بین مدل های Economy و Pro در موتورهای الکتریکی به کار رفته در دستگاه است.

در مدل جاروبرقی اقتصادی اقتصادی از یک موتور الکتریکی درجه یک چینی استفاده شده است که بدون آسیب رساندن به کیفیت کلی محصول و قطعات به کار رفته در آن ، توسط اسلوونی طراحی شده است که باعث کاهش قیمت محصول و در نتیجه افزایش قدرت خرید مصرف کننده می شود.

جاروبرقی صنعتی ، مدل اقتصادی ، مناسب برای استفاده در مکان هایی که عملیات نظافت کمتر است ، مانند: مساجد ، مدارس ، محیط های اداری و غیره در مکان های صنعتی مانند کارواش ها ، شستشوی فرش و شستشوی فرش و در همه مکان هایی که دستگاه باید به طور مداوم و مکرر استفاده شود ، بهتر است از جاروبرقی های صنعتی مدل Pro با موتور برقی اسلوونی استفاده کنید.

شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به مکانی که از جاروبرقی صنعتی استفاده می شود ، می توانید یک مدل اقتصادی یا پرو خریداری کنید. جاروبرقی اقتصادی اقتصادی مانند سری Pro توانایی مکش مایعات و مواد زائد جامد را به صورت همزمان دارد.دارای مخزن استیل با ظرفیت 80 لیتر است. توان هر یک از موتورهای الکتریکی 1300 وات است که به دلیل استفاده از دو موتور در این دستگاه ، قدرت دستگاه 2600 وات صنعتی است.

هدف از تولید جاروبرقی های اقتصادی اقتصادی ، کاهش قیمت محصول نهایی و در عین حال حفظ کیفیت یکسان جاروبرقی در پرو و همچنین حفظ قدرت خرید مشتریان است. این دستگاه تحت استاندارد ملی ایران 6225870906 № دارای مجوز است که ممکن است توسط سیستم سازمان استاندارد مورد نیاز باشد. این دستگاه همچنین دارای شناور است تا از پر شدن مایعات به موتور الکتریکی هنگام پر شدن مخزن جلوگیری کند.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82AT-eco

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82AT-eco

جاروبرقی صنعتی اتوماتیک دو موتوره با قابلیت جمع آوری زباله های مرطوب و خشک تنها جاروبرقی ایرانی با نشان استاندارد ملی است.

استفاده از این نوع موتورهای الکتریکی علاوه بر حفظ کیفیت ثابت محصولات آنا ، قیمت اقتصادی تری را ایجاد کرد. مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است. استفاده از حالت اتوماتیک دستگاه باعث می شود که یک موتور کار کند و موتور دیگر به صورت دوره ای استراحت کند.

این ویژگی امکان استفاده طولانی مدت از دستگاه و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی را فراهم می آورد. این دستگاه دارای فیلتر قابل شستشو دائمی است و توانایی نصب چهار مدل فیلتر مختلف (HEPA ، کارتریج ، کیف و کیسه یکبار مصرف) را با توجه به نیاز مشتری دارد. واگن برقی فلزی با چرخ های حمل دیگر از دیگر مزایای این دستگاه در مقایسه با مدل های دیگر است. بازار.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82WD-E

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 82WD-E

جاروبرقی صنعتی دو موتوره با کالسکه پلاستیکی آنا با قابلیت جمع آوری آب و خاک ، تنها جاروبرقی ایرانی دارای مارک استاندارد ملی است که به موتورهای دو چرخ مدرن مجهز است. استفاده از کالسکه پلاستیکی در این مدل ظاهر زیباتری را ایجاد کرده است. مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 83WD-E

جاروبرقی صنعتی آنا مدل 83WD-E

جاروبرقی صنعتی سه موتوره با کالسکه پلاستیکی آنا با قابلیت جمع آوری آب و خاک ، تنها جاروبرقی ایرانی دارای مارک استاندارد ملی است که به موتورهای دو چرخ پیشرفته مجهز است. استفاده از کالسکه پلاستیکی در این مدل ظاهر زیباتر و قیمت مقرون به صرفه ای را ایجاد می کند. مخزن تمام استیل ضخیم از دیگر مزایای این دستگاه است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین جاروبرقی صنعتی آنا