رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت

استفاده از رنده دستی برای خردکردن چوب کاری است که به صرف وقت و انرژی زیادی نیاز دارد. به همین دلیل ، شرکت های تولید کننده ابزار خرد کن برقی را در دو حالت ثابت و قابل حمل طراحی و تولید می کنند.

رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت قابل حمل شباهت زیادی به نوع دستی این ابزار دارد. بوش که از نظر کیفیت و تنوع همیشه در تولید ابزارآلات برقی بی نظیر بوده است

رنده برقی بوش مدل GHO 26-82 D + Extraرنده برقی بوش مدل GHO 26-82 D + Extra

رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت قدرت خود را به رقبا نشان داد. این رنده برقی از کیفیت و عملکرد قابل قبولی برخوردار است. می چرخد. در این محصول امکان تنظیم عمق شبکه با دقت بسیار بالا 1/0 میلی متر وجود دارد.

سرعت کار این دستگاه بسیار زیاد است. عرض تیغه این دستگاه 82 میلی متر در نظر گرفته شده است. این دستگاه برای خرد کردن قطعات مختلف چوبی استفاده می شود. دستگاه دارای یک پیچ بزرگ است که برای تنظیم دقیق عمق آسیاب بین 0 تا 2.6 میلی متر استفاده می شود. آنها همچنین از این پیچ بزرگ برای گرفتن و هدایت دستگاه استفاده می کنند.

تعویض تیغه این محصول با آچار مخصوص و باز شدن سه مهره روی تیغه امکان پذیر است. بوش با تولید محصولات با کیفیت و تنوع بسیار بالا ، از جایگاه برتر و در بین تولید کنندگان ابزار و لوازم جانبی برخوردار است.

این شرکت آلمانی با بیش از یک قرن تجربه در تولید محصولات خود از انواع مختلف ابزار قدرت ، چندین مدل با مشخصات مختلف تولید می کند. بسیاری از ویژگی های این رنده برقی باعث شده است این رنده برقی در دنیا بی نظیر باشد.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

رنده برقی بوش مدل GHO 6500 + EXtraرنده برقی بوش مدل GHO 6500 + EXtra

رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت امکان تنظیم عمق شبکه با دقت بسیار بالا 1/0 میلی متر وجود دارد. سرعت کار این دستگاه بسیار زیاد است. عرض تیغه این دستگاه 82 میلی متر در نظر گرفته شده است. این دستگاه برای خرد کردن قطعات مختلف چوبی استفاده می شود.

دستگاه دارای یک پیچ بزرگ است که برای تنظیم دقیق عمق آسیاب بین 0 تا 2.6 میلی متر استفاده می شود. آنها همچنین از این پیچ بزرگ برای گرفتن و هدایت دستگاه استفاده می کنند. تعویض تیغه این محصول با آچار مخصوص و باز شدن سه مهره روی تیغه امکان پذیر است.

بوش با تولید محصولات با کیفیت و تنوع بسیار بالا ، از جایگاه برتر و در بین تولید کنندگان ابزار و لوازم جانبی برخوردار است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

رنده برقی بوش مدل GHO 16-82 + Extraرنده برقی بوش مدل GHO 16-82 + Extra

رنده برقی بوش مدل GHO 16-82 + Extra رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت امکان تنظیم عمق شبکه با دقت بسیار بالا 1/0 میلی متر وجود دارد.

سرعت کار این دستگاه بسیار زیاد است. عرض تیغه این دستگاه 82 میلی متر در نظر گرفته شده است.

این دستگاه برای خرد کردن قطعات مختلف چوبی استفاده می شود. دستگاه دارای یک پیچ بزرگ است که برای تنظیم دقیق عمق آسیاب بین 0 تا 1.6 میلی متر استفاده می شود.

آنها همچنین از این پیچ بزرگ برای گرفتن و هدایت دستگاه استفاده می کنند. تعویض تیغه این محصول با آچار مخصوص و باز شدن سه مهره روی تیغه امکان پذیر است. بوش با تولید محصولات با کیفیت و تنوع بسیار بالا ، از جایگاه برتر و در بین تولید کنندگان ابزار و لوازم جانبی برخوردار است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

رنده برقی بوش مدل GHO 6500رنده برقی بوش مدل GHO 6500

شما رنده برقی بوش را با مدل (GHO 6500) موجود در بازار مشاهده می کنید. شبکه صنعتی برای صاف کردن ، کاهش ضخامت یا صاف کردن سطح ناهموار چوب استفاده می شود.

رنده های نجاری در دو نوع چوبی و فلزی موجود است. اساس این ابزار به فشار وارد شده توسط کاربر بستگی دارد.

هرچه فشار بیشتر باشد ، بار بیشتر از سطح مورد نظر است. این رنده از آلیاژ سخت شده ساخته شده و دارای پوشش ضد زنگ بسیار ایمنی است. وزن این رنده 2800 گرم و ابعاد آن 158 × 280 × 1400 میلی متر است.

توان رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت برابر با 650 وات است. حداکثر عمق برش این محصول از 0 تا 2.6 میلی متر است. رنده برقی بوش دارای دسته طراحی ارگونومیک است که کار کاربر را بسیار آسان می کند. در این دستگاه رنده ، جریان هوا به گونه ای گردش می کند که خاک اره به راحتی از دستگاه خارج می شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

رنده برقی بوش مدل PHO 1500رنده برقی بوش مدل PHO 1500

استفاده از رنده دستی برای خردکردن چوب کاری است که به صرف وقت و انرژی زیادی نیاز دارد. به همین دلیل ، شرکت های تولید کننده ابزار خرد کن برقی را در دو حالت ثابت و قابل حمل طراحی و تولید می کنند.

آسیاب برقی قابل حمل شباهت زیادی به نوع دستی این ابزار دارد. بوش که از نظر کیفیت و تنوع همیشه در تولید ابزارآلات برقی بی نظیر بوده است ، این بار با تولید و طراحی دستگاه برقی PHO 1500 قدرت خود را به رخ رقبا کشید.

این دستگاه برقی برقی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و این دستگاه مجهز به یک موتور قدرتمند 550 واتی است که چاقوی برنده را با سرعت 19500 دور در دقیقه می چرخاند. این محصول توانایی تنظیم عمق شبکه را دارد. سرعت کار این دستگاه بسیار زیاد است. عرض تیغه این دستگاه 82 میلی متر در نظر گرفته شده است.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

رنده برقی بوش مدل PHO 2000رنده برقی بوش مدل PHO 2000

استفاده از رنده دستی برای خردکردن چوب کاری است که به صرف وقت و انرژی زیادی نیاز دارد. به همین دلیل ، شرکت های تولید کننده ابزار خرد کن برقی را در دو حالت ثابت و قابل حمل طراحی و تولید می کنند. آسیاب برقی قابل حمل شباهت زیادی به نوع دستی این ابزار دارد. بوش که از نظر کیفیت و تنوع همیشه در تولید ابزارآلات برقی بی نظیر بوده است ،

رنده برقی نجاری بوش ارزان قیمت با تولید و طراحی دستگاه برقی برقی مدل PHO 2000 قدرت خود را به رقبا نشان داد. این دستگاه برقی برقی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.این نیرو مجهز به یک موتور قدرتمند 680 واتی است که چاقوی برنده را با سرعت 19500 دور در دقیقه می چرخاند.این محصول قابلیت تنظیم عمق شبکه را دارد.

سرعت کار این دستگاه بسیار زیاد است. عرض تیغه این دستگاه 82 میلی متر در نظر گرفته شده است. این دستگاه برای خرد کردن قطعات مختلف چوبی استفاده می شود. دستگاه دارای یک پیچ بزرگ است که برای تنظیم دقیق عمق آسیاب بین 0 تا 8 میلی متر استفاده می شود.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

پرفروش ترین رنده برقی نجاری بوش