قیمت امروز هویه لحیم کاری ارزان

قیمت هویه لحیم کاری ارزان اگر به کارهای هنری علاقه مند هستید و یا در تعمیر قطعات الکترونیکی کمک دارید ، احتمالاً با هنر و کاربردهای آن آشنایی دارید. بالابر ابزاری است که برای اتصال قطعات فلزی استفاده می شود. نوک نازل با عبور برق گرم می شود و امکان لحیم کاری با آهن لحیم کاری را فراهم می کند.

قیمت هویه لحیم کاری ارزان Tهویه معمولاً به دو دسته تقسیم می شود. شیلنگ های غیر الکترونیکی (شامل شیلنگ های گاز و چکش) و شیلنگ های برقی یا الکترونیکی. در میدان الکتریکی ، این عنصر نقش مهمی دارد و مسئول تبدیل انرژی الکتریکی به گرما است.

لیست قیمت امروز هویه لحیم کاری ارزان

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

انواع هویه

هویه ساده

هویه لحیم کاری ارزان ساده ترین مدل Hoya ساده نام دارد. تنظیم دما در این نوع سایه امکان پذیر نیست. سایه معمول را می توان به اشکال مختلف تهیه کرد.

هویه قلمی

هویه لحیم کاری ارزان هویه قلمی محصولی مناسب و پرطرفدار است. این محصول با قدرت متفاوت و از دو طریق با امکان تنظیم دما و بدون امکان تنظیم دما در دسترس است. نوک آن که دو فلز را به هم متصل می کند نیز قابل تعویض است. قلم را می توان به 80 وات نیرو مجهز کرد.

هویه تفنگی

قیمت هویه لحیم کاری ارزان هویه تفنگی قدرت بیشتری برای انتقال گرما و اتصال به سطح فلز دارد. در این نوع گرما ، گرما در بالای گرما تولید می شود و یک اتصال کوتاه ایجاد می کند.

مارک های تولید کننده همه هویه ها

هویه لحیم کاری ارزان به دلیل اکسیداسیون و انتقال ناقص گرما بسیار آسیب پذیر است. برای این منظور ، روی آن را با قلع بپوشانید. مارک های معتبر تجهیزات الکتریکی این محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند. شما می توانید Hoya را از مارک های Somo ، Weller ، Ronix و Yaxun و بسیاری از مارک های معتبر و با کیفیت دیگر در سراسر جهان خریداری کنید.

پرفروش ترین هویه لحیم کاری