قیمت دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس چنده؟

نظر کاربرانی که قیمت دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس چنده؟ خرید کرده اند را بدانیم:

من آن را در ماه بهمن دریافت کردم. نسبت به وزن از قدرت خوبی برخوردار است اما قطعات آن چندان جذاب به نظر نمی رسند. دکمه سرعت کم و زیاد در ابتدا مشکل ساز است اما سیم برق و بسته بندی آن ساخت کشور چین است. خیلی خوبه. همچنین دارای قلاب تسمه و ذغال و دفترچه ضمانت نامه است. من قدرت آن را در محل کار آزمایش کردم. خوب بود به نظر می رسد که می توان به اثربخشی آن اعتماد کرد.

دوستان ، من نمی خواهم در مورد الکی راجب این محصول توضیحی بدهم. اما من یک محصول چینی هم رده با مارک دیزل دارم. همان محصول از نظر اندازه و شکل ظاهری است. این موتور 700 دور در دقیقه 700 دور در دقیقه دارد. سر پیچ به دلیل فشار قوی و شدیدی که به آن وارد می کنم بسیار با کیفیت است. من یک پیچ بی سیم Ronix 1886 هم دارم از نظر عملکرد اصلاً قابل مقایسه با برق نیست.

اما من فکر می کنم که با این قیمت دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس می توانید یک دریل پیچ گوشتی بخرید ، می توانید با آن کارهای حفاری قدرتمندتر و کوچک تری انجام دهید. همه پیچ گوشتی ها برای همه مناسب نیستند. برای استفاده از خانه بالا می توان از یک سری تخت و چهار طرف استفاده کرد. من آن را برای دانش خود گرفتم و راضی هستم

مناسب برای کارهای خانه. من حدودا 1 ماه پیش خریدم کار با آن بسیار آسان است. من راضی هستم. قیمت دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس نیز بسیار مناسب است.

من این دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس را حدود 7-8 سال پیش هدیه گرفتم ، این یک ابزار بسیار مناسب و جذاب است و می تواند کمک زیادی به شما در یک کارت خونین کند. همچنین به یک سری بوکس تبدیل شد که کارایی آن را افزایش داد. پارسال احساس کردم قدرتم کم شده ، یکبار درش را باز کردم و جعبه دنده را جدا کردم و روغن کاری کردم و دوباره بستم ، حالا به خوبی روز اول است. از نظر قیمت دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس و کارایی ، خون و صنایع نیمه ارزش خرید بالایی دارند

باید خدمت آن عزیزانی که می گویند فایده ای ندارد ، بپرسم. مشکل چیه؟ من پنج ساله هستم و هفته گذشته جدا شدم. صدای آن بسیار کم است که با گذشت زمان عادی می شود و کابل آن دوام ندارد و به راحتی قابل تعویض است.