قیمت مینی فرز رونیکس چنده؟

نظر کاربرانی که بهترین قیمت مینی فرز رونیکس چنده؟ خرید کرده اند را بدانیم:

سلام ، اگر انتخاب شما از بین همه این مارک ها و مدل ها دشوار است ، من این مدل را ارائه می دهم. یکی از دوستان گفت که چوب بریده شده و برق کم شده و تیغه به داخل چوب رانده می شود. باید بگویم که تیغه به دلیل مواد تیغه به داخل چوب رانده می شود. شما انتخاب می کنید بعد از اینکه این دستگاه برای فلز بسیار مناسب است و مینی فرز رونیکس دیمردار به دلیل اندازه کوچک به شما کمک می کند. مانور زیادی دهید ، بنابراین یک دسته کوتاه با دسته بگیرید. من می دانستم که وظیفه خودم است که به شما در خرید بهتر دستگاهی که خریداری کردم کمک کنم. بنابراین اگر آن را دوست دارید ، آن را دوست دارید

سلام بر همه عزیزانی که چنین محصولاتی را خریداری می کنند. من این محصول را چند هفته پیش خریداری کردم و سنگ آهن ، گرانیت و حتی چوب را به آن متصل کردم و امتحان کردم. دکمه قفل برای تغییر سنگ مناسب نیست و کمی سخت است بنابراین می توانید با آن کار کنید.

اما یک مسئله بسیار مهم ، که بسیار مهم است ، قدرت آن است. هنگام برش چوب ، دیدم که می توان سرعت آن را کم کرد ، بنابراین بهتر است با دقت با این فرز کار شود و اصالت خوبی وجود ندارد ، اما خوب ، فرز بزرگ و صنعتی به هیچ وجه اینگونه نیست. برای انجام کاری به چیزی سبک و متحرک احتیاج داشتم و آن را برای آن خریداری کردم.

مناسب برای کارهای سبک و معمولی منزل ، اما زیاد انتظار نداشته باشید. اگر کار سنگینی برای برش و بر دارید ، حتما به دنبال یک برش سنگین و بزرگتر بگردید ، زیرا با این مینی برش ها ، اگر بیش از نیمی کار می کنید یک ساعت ، شما بسیار گرم خواهید شد. از صبر شما در خواندن این متن طولانی متشکرم ، امیدوارم برای شما مفید باشد.