مینی فرز رونیکس دسته بلند

نظر کاربرانی که بهترین مینی فرز رونیکس دسته بلند خرید کرده اند را بدانیم:

اگر می خواهیم با کمک ماشین های الکتریکی فلزات را فرز داده و آسیاب کنیم ، یکی از گزینه های موجود مینی فرز است. این دستگاه کاربردهای زیادی برای فرز یا سنگ زنی فلزات دارد. این ابزار در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که MiniFarz یکی از این انواع است. Minifarz در مکانهایی استفاده می شود که با محدودیت فضا روبرو هستیم.

بعلاوه ، حجم کم این نوع فرزها ، استفاده از مینی فرز را برای کاربر آسان تر از مینی فرزهای معمولی یا بزرگ می کند. دستگاهی که ما به شما ارائه می دهیم یکی از مینی دستگاه های تولید شده توسط شرکت رونیکس است. این مینی آسیاب بدنه ای متفاوت با مینی آسیاب های موجود در بازار دارد.

من آن را چهار سال پیش خریداری کردم ، من در زمینه سرامیک کار می کنم ، بعضی اوقات کارهای جوشکاری نیز انجام می دهم. ما واقعاً بسیار خوشحالیم. همه چی عالیه.

دستگاه یک دستگاه عالی است ، پیشنهاد می کنم آن را بخرید. من 8 ماه است که با او کار می کنم.

مینی فرز برای مصارف خانگی خوب است ، اما وقتی برای خرید آن به بازار رفتم ، مدل 3165 را که خریداری کردم دیدم. دلیل این امر این بود که در وهله اول 3165 تفاوت زیادی با 3150 ندارد ، دارای ظرفیت 450 یا بیشتر ، دارای کنترل سرعت ، چه برای فرز سنگ و فلز ، دارای یک کلید ضد گرد و غبار و یک صفحه با قطر 125 می خورد. از 3150 700 گرم سنگین تر است. این به دلیل قدرت بالاتر آن است. امیدوارم در انتخاب شما به شما کمک کرده باشم

با تجربه ای که در خرید محصولات رونیکس و خدمات خوب آن داشتم ، این محصول را خریداری کردم و تاکنون (تاکنون از دستگاه در پروژه ای استفاده کرده ام) از خرید خود راضی هستم. و البته ، برای سایر دستگاههایی که از برنده رونیکس خریداری کردم ، من از خدمات پس از فروش این شرکت بسیار راضی هستم و امیدوارم که آنها با همان کیفیت ادامه دهند و پیشرفت کنند. در مورد قیمت ، متأسفانه وضعیت آشفته بازار خرید همه چیز را دشوار کرد.