پرفروش ترین اره عمودبر

بهترین مدل برای خرید اینترنتی پرفروش ترین اره عمودبر در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت پرفروش ترین اره عمودبر ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

اره عمود بر ارزان یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارهای قدرت است که برای فعالان درخت استفاده می شود. از این دستگاه که به اره عمود بر ارزان نیز معروف است ، برای برش سطوح یا ایجاد اشکال خاص و حتی پیچیده روی چوب (حتی با کمک تیغه مخصوص روی آهن) استفاده می شود. اره به دو دسته صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شود. .

انواع اره عمود بر ارزان

اره های صنعتی دارای کاهنده های فولادی هستند که می توانند برای استفاده طولانی مدت و فشار بالا مورد استفاده قرار گیرند.

اره های نیمه صنعتی در کارگاه های نجاری مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً قدرت ، وزن و به خصوص هزینه کمتری نسبت به اره های صنعتی دارند.

نکات مهم از خرید اره عمود بر ارزان

ابتدا می دانیم که بهترین ابزارها لزوما گرانترین نیستند بلکه وسیله ای هستند که نیازهای ما را برآورده می کنند. این امر از نظر خرید بسیار مهم است ، عمود بر نوع و مقدار استفاده ما.

قدرت و سرعت موتور اره عمود بر ارزان اگر کار نسبتاً سنگین و طولانی مدت انجام می دهید ، حتماً ماشین هایی با سرعت و توان بالاتر از 750 وات تهیه کنید.

پیچ تنظیم ضخامت اره عمود بر این کلید معمولاً دارای 4 حالت 0-1-2-3 است که هرچه این عدد بیشتر باشد ، سرعت برش بیشتر و دقت کمتر است. حالت 0 حرکت تیغه به صورت چکش است و به 3 حالت دیگر حرکت آونگ گفته می شود که هنگام برش مواد مختلف عمق برش را افزایش می دهد.

سبک بودن اره عمود بر ارزان یکی از مهمترین عواملی است که استفاده از دستگاه را برای کاربر آسان می کند.

توانایی کنترل سرعت این مزیت باعث سهولت استفاده از دستگاه شده است که این کار در دستگاه های قدیمی تر از کلید گاز و امروزه با دیمر انجام می شود.

امکان برش فارسی در بعضی از مدل ها ، با تنظیم صفحه مدرج پایین (صفحه برای قرار دادن دستگاه روی سطح) ، امکان زاویه برش (برش فارسی) تا زاویه 45 درجه را فراهم می کند.

نحوه اتصال تیغه در مدلهای قدیمی امکان اتصال تیغه با پیچ وجود دارد اما دستگاههای جدید دارای سوئیچ هستند و برای تعویض تیغه نیازی به آچار ندارند.

وجود لیزر برای تعیین مسیر برش در برخی از عمودی ها توجه برخی از کاربران را به خود جلب می کند.

اتصال مکش به طور معمول ، میله های عمودی دارای یک محفظه اتصال فن هستند که تراشه های باقیمانده را از برش جمع می کند ، اما در برخی از مدل ها یک سوئیچ نصب شده است که با استفاده از نیروی باد تراشه ها را از دید کاربر پاک می کند. دور می شود.

کلید قفل این دکمه برای کسانی که به طور مداوم از دستگاه استفاده می کنند بسیار مهم است.

چراغهایی که برای استفاده در شرایط کم نور در بعضی از بره های عمودی نصب می شوند.

محافظ تالک که معمولاً در جلوی تیغه قرار دارد مانع پرتاب شدن تیغه شکسته می شود.

این تضمین که خرید دستگاه با ضمانت در صورت آسیب دیدن دستگاه باعث راحتی مشتری می شود.

عمر تیغه بسته به نوع چوب و نحوه استفاده از دستگاه متفاوت است و توصیه می شود تیغه های اصلی و معتبر خریداری کنید تا عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد و همچنین از فشار بیش از حد دستگاه برای کارکرد سریعتر جلوگیری شود.