پرفروش ترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس

بهترین مدل برای خرید اینترنتی پیچ گوشتی شارژی رونیکس در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت پیچ گوشتی شارژی رونیکس ارزان قیمت روز است باما همراه باشید.

نظر کاربرانی که پرفروش ترین پیچ گوشتی شارژی رونیکس خرید کرده اند را بدانیم:

من چند روزی هست که دارم می گیرمش و روز سفارش عادی ، اولین باری که دیدم ، فکر کردم کوچک است و قدرت زیادی ندارد ، اما خیلی امتحان کردم.

آقایان عزیز ، لطفا توجه داشته باشید ، من این دستگاه را از باراز خریداری کردم. وقتی نظرات را خواندم ، فهمیدم که اصلاً قوی نیست و مفید نیست ، اما من رفتم و از نزدیک دیدم ، حتی در شماره 1 ، شما نمی توانید آن را نگه دارید ، و در تعداد بیشتری پیچ را باز کردم داخل دیوار او کاملا سالم و خوب است. اصلاً نباید کم شود. انتظار یک پیچ گوشتی با قدرت 30 نیوتن متر را ندارید ، اما برای کارهای الکترونیکی و بسیار بیشتر از آنچه انتظار داشتم ایده آل است. اشتباه نکنید و دیگران را گمراه نکنید

من مدت طولانی است که به دنبال یک پیچ گوشتی بی سیم مناسب برای کار خود (تعمیر کامپیوتر ، لپ تاپ و ماشین های اداری) هستم ، صادقانه بسیار جستجو کردم و در نهایت این مدل را خریداری کردم ، اکنون تجربه شخصی من در کار با آن ، مدیریت کاملا خوب و زمان کار. مناسب کار من ،

سری پیچ گوشتی مگنت هم دارد اما کیفیت آنها بسیار پایین است و مخصوص پیچ های کوچک به خصوص در لپ تاپ ها جواب نمی دهند ، بنابراین من یک سری کوچکتر و قوی تر را جداگانه خریداری کردم و اکنون کار با آن بسیار راحت و دلپذیر است.

از نظر قدرت ، اگر گشتاور را روی عدد هفت تنظیم کنید ، پیچ هایی که برق را به کیس متصل می کنند ، که بزرگترین پیچ های رایانه هستند ، به راحتی خراب می شوند ، بنابراین قدرت شماره پنج کافی و شماره یک است (ضعیف ترین) .) برای لپ تاپ کافی است. و تعداد بیشتری پیچ را می شکند.

نتیجه: دوستانی که کارشان در گروه من است ، در انتخاب بهترین گزینه دریغ نکنید ، فقط به خاطر داشته باشید که برای بسیاری از سری های دیگر مدل ها یا سری های این مدل حساب باز نمی کنید و جداگانه خرید می کنید. برای کامپیوتر: PH 1 و لپ تاپ: PH 0 و PH00 ، البته در اندازه های مختلف (ارتفاع یک سری پیچ گوشتی) و باید دارای آهنربا باشد. امیدوارم کمک کرده باشم.

مناسب برای باز و بسته شدن پیچ هایی که فاقد توان هستند. در مقایسه با شما ، اگر به انرژی بیشتری نیاز دارید ، این دستگاه نمی تواند پاسخ دهد. فقط برای کارهای خانه مناسب است. علاوه بر این ، باتری اضافی و قابل تعویض ندارد که از نظر من ممکن است یک ضعف اساسی باشد.

لیست قیمت روز پیچ گوشتی شارژی رونیکس