کلاه ایمنی دوچرخه

بهترین مدل برای خرید اینترنتی کلاه ایمنی دوچرخه ارزان قیمت در بازار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی لیست قیمت روز کلاه ایمنی دوچرخه سواری باکیفیت است باما همراه باشید.

امروزه فناوری به کار رفته در کلاه ایمنی دوچرخه، این کلاه ها را بسیار پیشرفته تر از گذشته کرده است. تصادفات مکرر و ناخوشایند برای دوچرخه سواران، کلاه ایمنی دوچرخه را بسیار مهم کرده است، بنابراین انتخاب کلاه ایمنی مناسب بسیار مهم است. این آموزش به بررسی و ارائه کلاه ایمنی مناسب برای منطقه شما و نحوه انتخاب اندازه کلاه ایمنی دوچرخه می پردازد.

از آنجایی که یکی از شایع ترین تصادفات استفاده از دوچرخه، افتادن و برخورد با اجسام است، هنگام چرخاندن پدال ها باید از کلاه ایمنی متفاوت با کلاه ایمنی موتور سیکلت استفاده کرد.

وقتی به دوچرخه فروشی یا فروشگاه اینترنتی دوچرخه می روید، احتمالاً با انواع کلاه ایمنی این ورزش پرطرفدار مواجه می شوید و ممکن است کمی گیج شوید، اما نگران نباشید، چند دقیقه وقت بگذارید و بخوانید که برای شما آماده کرده ایم. در اینجا می توانید به راحتی کلاه مناسب خود را انتخاب کنید.

انواع کلاه دوچرخه سواری

مدل های مختلفی از کلاه ایمنی برای این ورزش وجود دارد و برای گروه مسن بزرگسالان انتخاب صحیح بسیار مهم است. البته توجه داشته باشید که برای نوجوانان و حتی کودکان کلاه وجود دارد.

برای بزرگسالان باید توجه داشته باشید که مدل های زنانه و مردانه متفاوت است، اما در ورزش مدل هایی وجود دارد که هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن ها استفاده کنند، نمونه ای از این نوع کلاه را در قسمت فروشگاه دوچرخه مشاهده می کنید. .

اگر قصد دارید از این کلاه به صورت حرفه ای و طولانی مدت استفاده کنید و از برندهای معروف خارجی استفاده کنید، رعایت استاندارد ایمنی اروپا CEN الزامی است. در زیر انواع کلاه دوچرخه سواری بزرگسالان بر اساس هدف آورده شده است.

کلاه دوچرخه سواری جاده

این نوع کلاه دو ویژگی مهم دارد که آن را با کلاه کوهی متمایز می کند، یکی جلوی کلاه که گرد است و دیگری تعداد دریچه ها که در مدل جاده بیشتر است و جریان هوا روی سر در این مدل ها بیشتر از

شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما با توجه به تعداد بیشتر دریچه ها و ایمنی ارائه شده برای دوچرخه سواران، این نوع کلاه گرانتر است.

کلاه دوچرخه سواری کوهستان

این نوع کلاه ها از نظر ظاهری بیشتر از مدل جاده ای پیشانی و پشت را می پوشانند چرا که افرادی که از این مدل ها استفاده می کنند بیشتر در مناطق جنگلی و کوهستانی حضور دارند و لازم است از وارد شدن ضربات سنگین به آن ها خودداری شود.

همچنین تعداد سوراخ های کلاه ایمنی که به عنوان سوراخ های تهویه برای محافظت سر در برابر تعریق تعبیه شده است نسبت به مدل جاده ای کمتر است. این نمونه ها بهترین انتخاب برای افرادی است که آخر هفته خود را در یک تور دوچرخه سواری می گذرانند.

کلاه ایمنی ساده

این کلاه ها بسیار ساده هستند، معمولاً بدون دریچه هوا و بدون الگوی خاصی هستند. این کلاه ها فقط برای محافظت از سر دوچرخه سوار طراحی شده اند و می توانند برای افراد داخل شهر و در پیست پارک استفاده کنند. همچنین بهترین گزینه برای استفاده در هوای بارانی است.

کلاه ایمنی دوچرخه سواری با پوشش کامل

افرادی که به دنبال کار بسیار خطرناک با دوچرخه و دوچرخه سواری در شیب های بسیار تند هستند، برای محافظت کامل نه تنها از سر، بلکه از گوش و فک، بیشترین نیاز را به این نوع کلاه خواهند داشت. در جلوی آنها قابی وجود دارد که مانع از نفوذ سنگریزه به صورت و چشم می شود. این نوع کلاه ها از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

هنگام خرید کلاه ایمنی دوچرخه باید به چه نکاتی توجه کنید

تهویه کلاه

تقریباً تمام کلاه های ایمنی دوچرخه دارای دریچه ها و دریچه هایی هستند که تبادل هوا را تسهیل می کند. پس همیشه سر خود را خنک نگه دارید. هر چه منافذ بزرگتر باشد کلاه سبک تر است. با این حال، تعداد آنها نباید خیلی زیاد باشد. زیرا در این صورت فوم تماس کمتری با سر شما خواهد داشت و می تواند تمام نیرو را در یک نقطه متمرکز کند.

کلاه های دوچرخه سواری معمولاً دارای دهانه های بزرگ تری در جلو هستند که جریان هوا را بهتر می کند. اما بهتر است افراد تاس دار کلاه با دریچه بزرگ نبندند، زیرا ممکن است به دلیل آفتاب خطوط و شکل سرشان برنزی باشد!

کلاه راحت

مهمترین ویژگی در هنگام انتخاب و خرید کلاه ایمنی دوچرخه این است که کاملاً روی سر شما قرار می گیرد و استفاده از آن راحت است. اگر کلاه به اندازه سر شما نباشد، تصادفات کوچک به جای محافظت از سر، می تواند تاثیر بدی روی سر شما بگذارد. اگر استفاده از این برای شما آسان نیست، احتمالاً بعد از یکی دو بار اول خسته نخواهید شد.

اندازه‌گیری درست برای خرید کلاه

کارخانه ها بر اساس اکثر سر، اندازه های کلاه را می سازند. بنابراین باید دور سر خود را به درستی اندازه بگیرید.

برای انجام این کار، دور سر خود را با یک نوار نرم یک اینچ (2.5 سانتی متر) بالای ابروها و کمی بالاتر از گوش اندازه بگیرید. اطمینان حاصل کنید که نوار در آینه کاملاً صاف است. سپس طول نوار را با متر اندازه بگیرید.

اندازه‌ استاندارد کلاه

اندازه براساس سانتی‌متر
خیلی کوچک کمتر از ۵۱ سانتی‌متر
کوچ حدود ۵۱ تا ۵۵ سانتی‌متر
متوسط حدود ۵۵ تا ۵۹ سانتی‌متر
بزرگ حدود ۵۹ تا ۶۳ سانتی‌متر
خیلی بزرگ بیشتر از ۶۳ سانتی‌متر

برخی از کلاه ها بسیار قابل تنظیم هستند و به آنها کلاه “همه در یک” می گویند. این کلاه ها معمولا با کمی تنظیم برای بسیاری از افراد مناسب هستند.

البته برای خرید آنلاین به این اندازه ها نیاز دارید. اگر به صورت حضوری خرید می کنید، حتما کلاه را بگذارید و آن را امتحان کنید. برای این کار موارد زیر را انجام دهید:

ابتدا چگالی کلاه را اندازه بگیرید. بسیاری از کلاه ها یک چرخ دنده کوچک در پشت دارند که می توانید آن را کاملا باز کنید تا کلاه خود را بگذارید و سپس آن را ببندید تا مطمئن شوید که اندازه سرتان مناسب است. تصویر زیر را ببینید:

حالا بندهای چانه را سفت کنید. باید بند چانه را از گوشه ها رد کنید تا عدد فارسی هفت یا حرف V انگلیسی به دست بیاید، اگر به این شکل جا نیفتاد، ابتدا قفل زیر هر گوش را تنظیم کنید تا V شکل شود. سپس نوارها را زیر چانه گره بزنید.

حالا دهان خود را کاملا باز کنید. هنگام انجام این کار، کلاه را باید محکم به بالای سر فشار دهید. در غیر این صورت باید بند را محکم کنید. این کار را آنقدر تکرار کنید که احساس کنید کلاه به اندازه سرتان است، اما نه آنقدر سفت که شما را آزار دهد.

محفاظ و ایمنی کلاه

هدف از پوشیدن کلاه ایمنی دوچرخه محافظت از سر شما در برابر صدمات ضربه ای است. این ضربه ها ممکن است به دلیل سقوط از دوچرخه یا به دلیل تصادفات تصادفی باشد.

کلاه دوچرخه از یک سطح بیرونی و یک آستر داخلی تشکیل شده است که برای محافظت از سر شما ترکیب شده اند.

سطح پلاستیکی کلاه محکم است و به راحتی نمی شکند. همچنین در صورت ضربه از سر و گردن شما محافظت می کند. پوسته باید گرد و صاف و بدون شیارها یا لبه های تیز باشد.

پوشش داخلی درپوش از پلی استایرن منبسط شده یا فیبر کربن ساخته شده است. این آستر سرعت و قدرت ضربه را جذب می کند و از سر شما محافظت می کند.

هنگام سقوط از دوچرخه، نیروهای چرخشی به سر وارد می شود که می تواند باعث آسیب مغزی شود. در نتیجه، سازندگان کلاه ایمنی دوچرخه، مجموعه ای از فن آوری های جدید را با اصطلاحات مختلف توسعه داده اند که می تواند نیروهای چرخشی را به حداقل برساند.

بنابراین اگر دائماً دوچرخه سواری می کنید، ارزش آن را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید و کلاه ایمنی بخرید. فناوری های مورد استفاده برای ایمنی بیشتر کلاه ایمنی دوچرخه عبارتند از:

لیست قیمت روز کلاه ایمنی دوچرخه در فروشگاه های اینترنتی معتبر

کلاه ایمنی دوچرخه مدل nash junior

کلاه ایمنی دوچرخه مدل nash junior

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۶x۲۰x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

واقعا از نظر بصری یک دوچرخه سوار حرفه ای به نظر میرسید. از نظ جنس هم که سبک و راحتهمغایرت در ارسال من رنگ نارنجی سفارش دادم و‌سفید ارسال کردن روزی که خرید کردم نارنجی گرونتر بود ولی ارزون‌تره سفید ارسال کردن خجالت اوره فرصت مرجوعی نداشتم چون برای مناسبت برای خواهر زاده م خریدم

برای کسی که ظاهر براش مهمه و دنبال محصول عمری یا اورجینال نیست خوبه مارک نداره ساخت چین هست و لبه های یونولیتی رو تمیز در نیاورده پرس یونولیت به پلاستیک خوب انجام شده بند دور صورت نرم هست

پارچه تعریق داخلی با چسب دو طرفه به کلاه وصل شده که بعد یه مدت پارچه ممکنه کامل جدا بشه ولی در مجموع خوبه و میشه در یک کلام بهش گفت های کپی

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد:۲۳x۲۱x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۲۹ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل MV23

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل MV23

بسیار دارای کاربرد و با قابلیت تغییر سایز می باشد. برای استفاده سبک و راحت است.

سلام من خریدار نیستم ولی یکی از همسایه ها ی من اینو خریده بود من هم گزاشتم خیلی خوب بود

نسبت به قیمت، کیفیت مناسب هست و مقاوم به نظر میاد. قسمت های داخلی کلاه، قابل کندن و شستشو هستند.

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۰x۹ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 512

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 512

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل کربن چراغدار

کلاه ایمنی دوچرخه مدل کربن چراغدار

برای همسرم هدیه خریدم وقتی که رسید دستم دیدم خط و خش داره و یک خط عمیق تر پشت کلاه کنار چراغش بود که مجبور شدم مرجوع کنم و نتونم به موقع کادو بدم و به ناچار یکی دیگه سفارش دادم منتظرم بعدی برسه و یکیشو نگه دارم.

کلاه خوبیه حرفه ای نیست ولی میشه گفت به اندازه پولی که میدین کاربردی و مناسب هست. من توتخفیف خریدم رنگ آبی

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۳x۳۳x۱۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۳۰ گرم
 • جنس: پلاستیک-پلی‌اورتان -فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۳x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۲۹ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه جاینت مدل FULLFACE 801480

کلاه ایمنی دوچرخه جاینت مدل FULLFACE 801480

جنسش به نظر خوبه با حرفه ای ها مقایسه نکنید در حد مراقب تو کوچه خیابون و تفریح خوبه حالا زمین خوردم میگم چطوری بود!

این کلاه تو بازار دقیقا نصف قیمت هستش خرید از دیجی کالا رو پیشنهاد نمیدم ولی از نظر کیفیت و کاربردی بودن میتونه کلاه خوبی باشه

کلاه معمولی هستش جنس خوبی و قابل قبولی داره و زیباست ولی قیمت همه کلاه ها بالاست و همچنین متشکرم که فروشگاه چند ساعت بعد سفارش بسیار زود فرستاد

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۷x۲۴x۲۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۰۷۵ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان-فایبرگلاس

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه کربول مدل CB -27

کلاه ایمنی دوچرخه کربول مدل CB -27

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۰x۱۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل HB8

کلاه ایمنی دوچرخه مدل HB8

کلاه استاندارد و خوب دوچرخه‌سواری باید یک‌تکه و از جنس abs باشد، کلاه‌های پلاستیکی و یونولیتی به هیچ وجه ارزش خرید ندارند. کلاه متاسفانه از یونولیت فشرده با رویه‌ی پلاستیکی بود که مناسب نیست. گرچه از موارد مشابه کمی بهتر است و یونولیت هم رنگ شده بود.

به نظر من عالیه چون من چند تا کالا رو دیدم که همین کیفیت داشتن اما ۲یا۳ برابر این کالا بودن

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۳۰x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۳۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راک براس مدل TS

کلاه ایمنی دوچرخه راک براس مدل TS39

به نظرم اگه فروشنده لطف بکنه و یه بسته بندی جالب تر از نایلون در نظر بگیره احساس بهتری به خریدار دست خواهد داد. نمیدونم اورجیناله یا نه اما کیفیت خوبی داره و سبک هست. تو سر راحته (البته هنوز تو مسیر های طولانی تستش نکردم). در کل خوبه پشیمون نمیشید…

کلاه خوبیه البته قیمتش به نظرم زیادی بالاست با توجه به امکاناتی که داره. بسته بندی اصلا نداشت و داخل مشما تحویل شد که ناامید کننده است با این هزینه ای که میکنید. اما کیفیت خود کلاه خیلی خوبه.

مشکل بزرگ انتخاب سایز هست که من تمام کلاه های دوچرخه سواری دیجی کالا رو نگاه کردم جز سه چهار مورد جاینت هیییییچ کلاه دیگه ای سایزبندیش مشخص نیست! نه بصورت S – M – L و نه با اندازه دور سر!! در واقع من که سفارش دادم فرستنده هم شانسی برای خودش یه سایز برداشته و فرستاده که خوشبختانه اندازه …

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۲.۵x۱۸.۵x۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۳۳۹ گرم
 • جنس: پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 555LG

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 555LG

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۸x۲۲x۱۴ سانتی‌متر
 • وزن:۲۸۵ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان-فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راک براس مدل WT099

کلاه ایمنی دوچرخه راک براس مدل WT099

سلام متاسفانه باید بگم کیفیت پایین متریال به کار رفته در این کلاه ایمنی که مشخصا کار راک بروز نیست من را از خرید پشیمون کرد. برچسب ها و پد های داخلی بی کیفیت و بی دقت نصب شده بودند و بافتشان مشخصا متفاوت با نمونه اصلی هست.

قالبگیری های داخلی کلاه متفاوت با عکس های دیجیکالا و عکس های موجود در اینترنت از این برند هست. هم چنین در قسمتهایی ضربه خوردگی و خراشیده شدگی وجود دارد. کالا را در اولین فرصت مرحوع می کنم.

کلاه شیک و سبکی هست خیلی با کیفیته برای اندازه سر تنظیم میشه

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۳۰x۲۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۹۰ گرم
 • جنس: -پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه کد zn 65

کلاه ایمنی دوچرخه کد zn 65

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۵x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۷۵ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل CLIMAX

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل CLIMAX

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۴x۱۸x۱۲ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۱۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 504

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 504

با احتساب قیمت میشه گفت کلاه خوبیه، اما هنگام ضربه سنگین شاید شوک زیادی رو به سر وارد کنه، همچنین کاش از ابر و فوم بیشتری توی کلاه استفاده میشد. روی لیبل داخل کلاه سایز لارج رو مناسب دور سر ۵۸ تا ۶۱ سانتی متر زده.

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل BE کد 4365

کلاه ایمنی دوچرخه مدل BE کد 4365

به نسبت قیمتش اصلا نمی ارزه. جنس خوبی داره اما خب در حد قیمتش نیست و بند زیر چونش برای من اوکی بود اما شاید برای صورت های گرد و بزرگ کوتاه باشه.

قابلیت تنظیم داره اما سایه بانی نداره و عینکی هم همراهش نیست و بسته بندی خوبی هم نداشت. برای من تو سلفون پیچیده بودن و فرستاده بودن که مرجوعش کردم.

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۵۴x۵۰x۲۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک-پلی‌اورتان
 • سایر توضیحات: کلاه دوچرخه BE۱ قابلیت سایز شدن به صورت رگلاژی مناسب برای بزرگسال

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد ۱۰

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد ۱۰

والا کلا صد هزارتومن میارزه یه تیکه اکاسیف هست که روش یه لایه نازک پلاستیک کشیدن کارایی داره به نظرم ولی به این قیمت خداییش نمیارزه ولی چه کنیم که ارزون ترین کلاه بدرد بتور بازا همینه دیگه کاریش نمیشه کرد

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۰۰ گرم
 • تعداد:۱ عدد
 • جنس: پلاستیک-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ds5

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ds5

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۳۰x۳۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۶۰۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه یووکس مدل Fp3 Mat

کلاه ایمنی دوچرخه یووکس مدل Fp3 Mat

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۵x۲۳x۱۶ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۹۵ گرم
 • جنس: کربن
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل ALPINE

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل ALPINE

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۳x۱۲x۱۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۵ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌اتیلن-پلی‌کربنات-فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 001

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 001

ببینید من خیلی کلاه شناس نیستم ولی کیفیتش به نظرم خوب اومد. روی سر شکیل بود چینیه ایشالله وقت تستش نرسه برای کسی :) ولی فکر کنم گرونه تو . مطمئن نیستم این نفرات بالام نظر دادن به نظرم خوده فروشنده ها هستن من تاریخ ندیم روش . یه 2012 استاندارد داشت

هر کلاه دوچرخه سواری تا 5 سال پس از تولید کیفیت و ایمنی قابل قبولی دارد. این کلاه تولید 2020 هست و کیفیت ساخت خوبی دارد، هم چنین توری برای جلوگیری از ورود حشرات و چراغ عقب برای استفاده در شب امکانات عالی بود که ارزش خرید محصول نسبت به قیمت را بالا می برد.

خیلی کلاه خوبیه مناسب قیمت خوب مهم تر از همه اینکه عمریه و به هیچ وجه خراب نمیشه و به نظرم از جاینت لیو و خیلی از مارک های دیگه با کیفیت تر و خوش قیمت ممنون

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۵x۲۵x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۳۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل Moon 12C

کلاه ایمنی دوچرخه مدل Moon 12C

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۷x۲۱x۱۴ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۲ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن:قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 505MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 505MD

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد:۳۰x۲۱x۱۶ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۴۰ گرم
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد 39

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد 39

اگه میخواین پول تون و دور بریزید بخریدش،روی فوم طلق کشیدن شکل کلاه درستش کردن،به یک پنجم قیمتش هم نمی ارزه،واقعا موندم با چه اعتماد به نفسی تولیدش کردن و با همچین قیمتی دارند میفروشنش

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۸x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۸۰ گرم
 • جنس:  پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل GALAXY

کلاه ایمنی دوچرخه وایب مدل GALAXY

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۴x۱۸x۱۲ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۱۰ گرم
 • جنس : پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 0010

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 0010

راحت و ساده بگم یونولیت (فیبر ) معمولی رو یه روکش پلاستیک (اونم فقط سطح بالایی نه داخلش) کشیدن و سوراخ کردن و حتی بندهای استفاده شده هم بدرد نمیخوره عکسهارو ببینید وخودتون قضاوت کنید

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۲x۷x۱۰ سانتی‌متر
 • وزن:۸۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت:سگکی
 • سایر توضیحات: کلاه ایمنی دخترانه

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل MV50

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل MV50

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۲x۲۲x۱۴ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۳۰ گرم
 • جنس: پلاستیک-پلی‌اورتان-فوم فشرده
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل HAO2D TETA

کلاه ایمنی دوچرخه مدل HAO2D TETA

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۸.۵x۲۲x۱۹ سانتی‌متر
 • وزن: ۵۹۰ گرم
 • جنس: پلاستیک سخت
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 411

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 411

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 510

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 510

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 506

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 506

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 249

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 249

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۹x۲۱x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۵۰ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان-فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد 45

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد 45

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۵x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۲۰ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 1078

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 1078

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۱x۱۴ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • جنس: پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 545MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 545MD

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۱x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۵ گرم
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 405

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 405

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه کربول مدل CB -10H

کلاه ایمنی دوچرخه کربول مدل CB -10H

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۰x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل SLANIGIRO S340

کلاه ایمنی دوچرخه مدل SLANIGIRO S340

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۷x۱۰x۱۲ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۷۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس:-پلی‌اتیلن-پلی‌کربنات-فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 3545

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 3545

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۷x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 502

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 502

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل MUSA

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل MUSA

واقعا نمیدونم به این قیمت می ارزه یا نه ظاهرش خوب بود سبک هم بود بند زیر چانه هم داست برای تنظیم از لحاظ قیمت شک دارم

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد:۳۱x۲۱x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۵ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان-فایبرگلاس

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل takfi کد 36

کلاه ایمنی دوچرخه مدل takfi کد 36

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۸x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۳۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: -پلی‌اورتان-پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد 47

کلاه ایمنی دوچرخه مدل rocky کد 47

مانند یک چوب پنبه که شیارهایی روش ایجاد شده و یک لایه نازک پلاستیک که روی چوب پنبه چسبانده شده برای زیبایی. از

شمایل کلاه گویای اون هست که ایمنی چندانی نداره .( البته از هیچی بهتره ) خیلی سبک هست شیارها یا درز ها و نقش ها سمت چپ و راست و باهم تقارن ندارن پر از خط و خش و لکه هست که دل آدمی رو میزنه منی که ۶۰۰ هزینه کلاه دوچرخه سواری ریختم. چشمداشت بیشتری داشتم روی هم رفته خیلی جالب نیست ساخت چین

من این کلاه رو از همین برند و همین رنگ بیرون 350ت خریدم، قیمت اینجا به امروز که 611ت هست خیلی بالاست! در کل برای استفاده های معمولی مناسبه و همچنین سبک

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۵x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۲۰ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد ۳۷

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد ۳۷

اگه دختر من کاردستی اینو درست کرده بود خیلی بهتر درس میکرد این چی بود بابا من مرچوعش کردم بدترین کالای بود

بسیار بی کیفیت . یه تکه آکاسیو قالبی با یه طلق نازک مثل کاغذ که روش کشیدن .

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۸x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۸۰ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 513

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 513

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۵۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد ۳۶

کلاه ایمنی دوچرخه مدل baby کد ۳۶

کیفیت خوبی نداره یه طلق هست که زیرش فوم گذاشتن… حتی ابرهای محافظ سرش هم سر جاش نبود با باز کردن نایلونش افتاد تو دستم.

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۵x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن:۱۸۰ گرم
 • جنس: پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 767

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 767

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد:۳۰x۲۳x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۳۲۵ گرم
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه کربول کد CB -10H

کلاه ایمنی دوچرخه کربول کد CB -10H

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۰x۲۰x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۰۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌اتیلن-پلی‌استر-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لوازم ایمنی دوچرخه راکی مدل 3214

لوازم ایمنی دوچرخه راکی مدل 3214

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۰x۱۸x۱۵ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۳۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن :قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 414

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 414

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۶x۲۰x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۴۰ گرم
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل اسلانجی کد 212

کلاه ایمنی دوچرخه مدل اسلانجی کد 212

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۵x۲۰x۱۸ سانتی‌متر
 • وزن: ۲۸۰ گرم
 • تعداد: ۱ عدد
 • جنس: پلی‌استر
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن :قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 66

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 66

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۲۹x۲۳x۱۶ سانتی‌متر
 • وزن: ۳۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: سگکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه قناری مدل R300 کد 5445

کلاه ایمنی دوچرخه قناری مدل R300 کد 5445

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۵۷x۵x۱۰ سانتی‌متر
 • وزن:۲۰۰ گرم
 • جنس: پلاستیک-پلی‌اورتان
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 808 LG

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 808 LG

مشخصات فنی ابزار

 • ابعاد: ۳۲x۲۲x۱۷ سانتی‌متر
 • وزن:۳۹۰ گرم
 • جنس: فایبرگلاس
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن: قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ریلی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین کلاه ایمنی دوچرخه