راهنمای خرید بهترین مارک جعبه بکس در ایران

فهرست مطالب نمایش

بهترین مارک جعبه بکس در ایران کدام است؟ برای خرید جعبه بکس به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

جعبه بکس در واقع آچاری است که شامل جعبه آچار و انواع سری بکس است و برای باز و بسته شدن انواع پیچ و مهره استفاده می شود.

استفاده از بهترین مارک جعبه بکس مزایای بسیاری نسبت به استفاده از یک آچار معمولی دارد که اولین مورد می تواند قیمت جعبه بکس ارزان باشد.

جعبه بکس یا آچار بکس چیست؟

جعبه بکس یا آچار بکس ابزاری است که برای شل و محکم شدن مهره ها استفاده می شود.

بعضی اوقات جعبه بکس به صورت جغجغه است که در این صورت کار می کند تا جعبه سمت چپ بسته شود و در جهت مخالف (راست) به صورت جغجغه برمی گردد و بالعکس.

و در بعضی از آچار ها ، کلید ضامن دار به سادگی کار می کند و توانایی جغجغه ای را ندارد، که باید به همان اندازه که فضا و حرکت دست اجازه می دهد استفاده شود و سپس آچار را بر روی مهره قرار داده و بسته یا باز می شود.

بهترین مارک جعبه بکس در ایران

مارک هنس

مارک هنس

جعبه بکس مارک هنس از سری محصولات شرکت تایوانی Hans که بدون شک توانسته رقبای خود را شکست دهد و جایگاه خوبی را از آن خود کند.

این شرکت با تلاش مضاعف برای راضی نگه داشتن مشتریان خود ، از سال 1973 هر روز توانسته محصولات خود را بهبود بخشد و جایگاه خوبی در دنیای ابزار کسب کند.

دلایل اصلی این برتری کار و ارگونومی یا نوع ابزار برای راحتی کاربر در جعبه جعبه بکس مارک هنس است

از مزایای آن می توان به بادوام بودن و قدرت بالای جعبه بکس مارک هنس و حتی آچارهای آلیاژی کروم و وانادیوم آن اشاره کرد که ایمنی مورد نیاز آنها را می توان طبق استانداردهای مدرن اروپا تأیید کرد.

بهترین مدل برند جعبه بکس هنس

 • مجموعه 24 عددی آچار بکس هنس مدل 4624-6MT
 • مجموعه 24 عددی آچار بکس هنس مدل 4624MTR4
 • مجموعه 55 عددی جعبه بکس هنس تولز مدل 9655M

مارک رونیکس

مارک رونیکس

ممکن است شما یک آچار تخت یا رینگی را دیده یا کار کرده باشید. از این آچارها برای باز و بسته شدن پیچ های شش ضلعی استفاده می شود. اگرچه اشکال ، اندازه ها و ابعاد چنین ابزاری برای کار در شرایط مختلف ساخته شده است ، اما در بسیاری از موارد هنوز نمی توانیم از این ابزار استفاده کنیم.

اگر به موتور اتومبیل خود نگاهی بیندازید ، می بینید که تعداد زیادی پیچ و مهره شش گوش و پیچ برای بستن و اتصال قطعات استفاده شده است. فضای محدود موتور باعث شده تا در ساخت خودرو برای جمع آوری قطعات از فشرده سازی خاصی استفاده شود.

این کار برای آچارهای تخت و رینگی را برای باز و بسته شدن قطعات دشوار می کند. چنین مشکلی را می توان در مکان ها و مشاغل دیگر مانند کار با ماشین آلات و تعمیرگاه ها مشاهده کرد.

ابزاری که می توان از آن برای باز یا بسته شدن آسان پیچ ها در فضای کوچک استفاده کرد جعبه بکس است. این ابزار از جعبه ها و سری جعبه ها در اندازه های مختلف تشکیل شده و با تعداد و کیفیت های مختلف توسط شرکت های سازنده ابزار تولید می شود.

یکی از بهترین مارک های جعبه بکس شرکت «رونیکس» (Ronix) است که نمونه‌های مختلفی از مجموعه‌های بکس را تولید کرده است.

بهترین مدل برند جعبه بکس رونیکس

 • مجموعه 27 عددی آچار بکس و سری بکس رونیکس کد RH-2627
 • مجموعه 40 عددی آچار بکس رونیکس مدل RH2640
 • مجموعه 24 عددی آچار بکس رونیکس مدل RH-2624
 • مجموعه 11 عددی آچار بکس و سری بکس رونیکس مدل RH-2610
 • آچار همه کاره رونیکس مدل RH-2600
 • مجموعه 11 عددی آچار و سری بکس رونیکس مدل RH-2610
 • مجموعه 17 عددی آچار بکس و سری بکس رونیکس مدل RH-2617
 • مجموعه 17 عددی آچار و سری بکس رونیکس مدل RH-2617

مارک تاپ تول

مارک تاپ تول

نام تجاری تاپ تول از مخفف TOP Tool آمده است. در سال 1981 ، ROTAR شرکت Top Tool را راه اندازی کرد تا وارد تولید ابزارهای با کیفیت شود.

این شرکت از سال 1994 در سراسر جهان فعالیت می کند. برنامه فعلی Top Tool داشتن قیمت های رقابتی ، بهبود کیفیت و طراحی برای متخصصان صنعت است. Top Tool تقریباً 35 سال است که ابزار تولید می کند.

محصولات تاپ تول ساخت تایوان هستند و از بهترین جعبه بکس ساخته شده اند که یکی از بهترین مارک های جعبه بکس بازار ابزار در ایران و جهان هستند.

دلایل اصلی این برتری جعبه بکس مارک تاپ تول ارگونومی یا نوع ابزار برای راحتی کاربر در جعبه است ،

بهترین مدل برند جعبه بکس تاپ تول

 • جعبه 26 عددی آچار بکس تاپ تول مدل GCAD2607
 • مجموعه 41 عددی آچار بکس تاپ تول کد GADW4101
 • آچار بکس تاپ تول مدل GCAD4002 مجموعه 40 عددی
 • مجموعه 41 عددی آچار تاپ تول مدل GADW4101
 • مجموعه 23 عددی آچار و سری بکس تاپ تول مدل GAAD2301

مارک جنیوس

استفاده از این جعبه بکس مارک جنیوس سرعت کار شما را به شدت افزایش می دهد. جعبه ها در اندازه های مختلف در تمام تعمیرگاه های اتومبیل استفاده می شود.

اگر اصطلاحا دست به آچار هستید، و به جای اینکه به سرویس یا تعمییرگاه بروید ، ترجیح می دهید شخصاً اتومبیل خود را سرویس یا تعمیر کنید ، جعبه بکس مارک جنیوس قطعاً برای شما مفید خواهد بود. به دلیل مجاورت و فشردگی قطعات ، امکان استفاده از آچارهای معمولی وجود ندارد.

آچارهای تخت معمولاً برای باز و بسته شدن پیچ های شش گوش استفاده می شود. اما استفاده از این ابزار دستی همیشه امکان پذیر نیست.

مواردی مانند کمبود جا یا استفاده مداوم و آزار دهنده ، شما را به فکر تهیه ابزارهای بهتر می اندازد. جعبه بکس مارک جنیوس با یک سری شش ضلعی یا دوازده گوش بهترین گزینه برای جایگزینی مجموعه بزرگی از آچارهای تخت است.

بهترین مدل برند جعبه بکس جنیوس

 • مجموعه 24 عددی آچار و سری بکس جنیوس تولز مدل TF-424M5
 • مجموعه 17 عددی آچار بکس و دسته جنیوس تولز مدل GS-217M
 • مجموعه 19 عددی سری بکس و جغجغه جنیوس تولز مدل EU-319M

مارک واستر

انبر پرچ دستی واستر

مارکواستر Vaster یکی دیگر از برندهای قدیمی ، محبوب و تأثیرگذار در تولید کننده ابزار صنعتی است. از ویژگی های اصلی این برند کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

از جمله محصولات پرکاربرد و محبوب واستر می توان به ابزار دستی ، ابزار باغبانی ، سمپاش ، منگنه ، جعبه ابزار و موارد دیگر اشاره کرد. شرکت Waster محصولات خود را مطابق با تمام استانداردهای بین المللی و بهترین مواد اولیه به بازار عرضه می کند.

بهترین مدل برند جعبه بکس واستر

 • مجموعه 46 عددی آچار و سری بکس واستر کد 386
 • مجموعه 24 عددی آچار و سری آچار بکس واستر مدل Bova1
 • مجموعه 26 عددی آچار بکس واستر مدل dgf-541
 • مجموعه آچار بکس واستر مدل SK-4026 ست 26 عددی
 • مجموعه 13 عددی سری بکس ستاره ای واستر مدل N13

مارک کاستور

جعبه بکس مارک کاستور

مارک کاستور در سال 1995 تاسیس شد و در زمینه ابزارهای بادی ، ابزار دستی عمومی و ابزارهای تعمیر خودرو برای بازارهای بزرگ خودرو و صنعتی تخصص دارد. بیش از هزار محصول مختلف با طیف گسترده ای از CE و Rohs تأیید شده اند.

بهترین مدل برند جعبه بکس کاستور

 • مجموعه 37 عددی آچار بکس کاستور مدل TK-02037K
 • مجموعه 37 عددی آچار بکس کاستور مدل TK-02037C
 • مجموعه 22 عددی آچار بکس کاستور مدل TK-03022C
 • مجموعه 22 عددی آچار بکس کاستور مدل TK-03022S
 • مجموعه 30 عددی آچار بکس کاستور مدل TK-03030C

مارک بتا

جعبه بکس مارک بتا

بتا شرکتی است که از نظر کیفیت و خدمات بسیار شناخته شده است ، این مارک در ایتالیا است. کار این برند در زمینه تولید انواع ابزار دستی ، جعبه ابزار و ابزار خودرو است.

بهترین مدل برند جعبه بکس بتا

 • مجموعه 12 عددی آچار بکس بتا کد 009280955
 • مجموعه 30 عددی آچار و سری بکس بتا مدل 913a/c30
 • مجموعه 17 عددی تبدیل سری بکس بتا مدل کد 923E سایز 1.2 اینچ

مارک توسن

برند توسن

شرکت توسن نمونه های مختلفی از جعبه بکس را تولید کرده است. جعبه بکس مارک توسن اندازه مناسبی دارند و فضای بسیار کمی در خانه ، صندوق عقب ماشین یا کارگاه و محل کار شما اشغال می کنند.

دسته ها و سری ها کاملاً از کروم-وانادیوم ساخته شده اند که از واکنش آنها در برابر مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی جلوگیری می کند.شاید شما آچار تخت یا رینگی را دیده یا کار کرده باشید.

از این آچارها برای باز و بسته شدن پیچ های شش ضلعی استفاده می شود. اگرچه اشکال ، اندازه ها و ابعاد چنین ابزاری برای کار در شرایط مختلف ساخته شده است ، اما در بسیاری از موارد هنوز نمی توانیم از این ابزار استفاده کنیم.

اگر به موتور اتومبیل خود نگاهی بیندازید ، می بینید که تعداد زیادی پیچ و مهره شش گوش و پیچ برای بستن و اتصال قطعات استفاده شده است.

فضای محدود موتور باعث شده تا در ساخت خودرو برای جمع آوری قطعات از فشرده سازی خاصی استفاده شود. این کار کار با کلیدهای تخت و حلقه ای را برای باز و بسته شدن قطعات دشوار می کند.

چنین مشکلی را می توان در مکان ها و مشاغل دیگر مانند کار با ماشین آلات و تعمیرگاه ها مشاهده کرد. ابزاری که با آن بتوان در فضای کم به‌راحتی پیچ‌ها را باز یا بسته کرد مجموعه‌ی آچار بکس است.

این ابزار از جعبه ها و سری بکس ها در اندازه های مختلف تشکیل شده و با تعداد و کیفیت های مختلف توسط شرکت های سازنده ابزار تولید می شود.

بهترین مدل برند جعبه بکس توسن

 • مجموعه 24 عددی آچار بکس توسن مدل T1252
  مجموعه 40 عددی آچار بکس توسن کد TVJ340
 • مجموعه 40 عددی آچار بکس توسن مدل TO-1340
 • مجموعه 11 عددی سری بکس توسن مدل T1253-11E

لیست قیمت روز جعبه بکس در فروشگاه های اینترنتی

1. آچار بکس سه پر سایز 8 و 10 و 12

wrench box 81012

بهترین جعبه بکس

من برای کار خاصی گرفتم و کارمو انجام دادم باهاش ولی دیدم خیلی کاربردیه و بازم به کارم اومد سلام دوستان این آچار جثه کوچکی دارد ولی خوب تو دست قرار می گرد و جنس خوبی هم دارد

جنسش عالی نیست شاید احتمالا خیلی فشار بیاد بشکنه ولی واسه تعمیرهای ساده واسه ماشین بدرد میخوره برای باتری سازها و نصاب های دزدگیر چیز مناسبه ، و برای استفاده شخصی توی ماشین هم پیشنهاد میکنم قیمتش واقعا مناسبه و کیفتش هو خوبه ولی تا به حال زیاد ازش استفاده نکردم ممنونم

سایز درست یعنی 8 10 12 ، جمع و جوره و دوستان فنی میدونن این سایز پیچ ها زیاد نیاز به فشار بالا ندارن و اینکه خیلی جاها استفاده داره،در کل برای کارای سبک و خونگی نسبت به قیمتش عالیه

خرید جعبه بکس

خیلی کوچیکه انتظار نداشتم در حد اسباب بازی ولی بهرحال با 25 هزار تومن هم نباید زیاد انتظار داشت درکل به دلم ننشست با سایز کوچیکش همه جا میشه ببری برا من که خیلی کاربردی هست پیشنهادش میکنم

برای کارهای سبکی که تو خونه و رو ماشین بخواهید انجام بدید خوبه . ولی برای کارهای سنگین و حرفه ای ضعیفه چیز‌خوبیه ولی چون اندازش کوچیکه خیلی جاها بکار نمیاد ولی تو خونه و جعبه ابزاذتون باشه ضرر نداره

کیفیتش بهتر از اونی بود که تصور می کردم … قیمتش از بازار مناسب تره …. ابزار پرکاربردی هست … مخصوصا برای جعبه ابزار خودرو حتما تهیه کنید آچار خوبیه و کار راه انداز خیلی بکار من اومد ولی اینم بگم آچار زنگ زده بود و رنگش کرده بودن ولی در کل خوبه اگه یکم بیشتر نظارت داشته باشه

قیمت جعبه بکس

این اچار برای من که عنی ام خیلی خوبه و نیازه داخل ماشین دوتا ازش سفارش دادم رسید دستم فقط امیدوارم نشکنه بر اثر فشار…قیمتش هم خیلی خوبه پایینه

بسیارعالی بود از همه لحاظ بخرید. فقط سایزش کوچیکه که برای من نکته مثبت محسوب شد

خوب هستن جنسش فقط اگه هربار که خرید میکردیم تخفیف میخورد خوب بود چون برای وسایل خانه لوازم خیلی میخوام خرید کنم مثل لامپ کم مصرف و شیرالات وسایل دیگه کیفیتش وقیمتش برام خیلی مهمه

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس آهن
وزن 200 گرم
کاور ندارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. آچار بکس مدل B3 سایز 8 و 10 و 12 میلیمتر

wrench box b3 81012

خوبه وسیله کاربردیه ولی خیلی کوچیکه اچار بکس باید بزرگ باشه که بتونی پیچ های که پایین تره باز وگرنه وگرنه با اچار معمولی هم میشه بازش کرد پیچ های کوچیک بالا روبا سلام به موقع به دستم رسید. جنسش محکمه و سه تا از سایزهای پر کاربرد رو داده در عین حال خیلی جمع و جوره و راحت تو جعبه ابزارتون جا میشه…

از کیفیت معمولی هم برخوردار است و برای لوازم ابزار ماشین یا خونه کاربردیه یک ابزار کاربردی که باید تو ماشین داشته باشید به نظرم ، کیفیت ساختشم به نسبت پولی که میدید خوبه

پرفروش ترین جعبه بکس

من ۲۳تومن خریدم تو تخفیف که خیلی خوبه و بیشتر پیچا همین ۸و۱۰و۱۲جنسشم از قیمتش بهتره اون زوری که برای این شماره پیچاست رو تحمل میکنه اگه مفید بود لایک کنید

سلام چرا پیشنهاد می کنم چون نسبت به قیمتش خوب و عالی نسبت به کیفیتش بد نیست من بعد خرید یک عدد و تست ، پنج تا دیگه خریدم تا به نزدیکانم هدیه بدم ، وسیله خوب ، جمع و جور و پرکاربردی هست.

من خودم دوتا ازش دارم که برای موتورسیکلت واقعا کار راه اندازه, حتی وقتی میرم راه دور توی جیبم میزارمش, خلاصه برای هوندا ۱۲۵ و ۱۵۰ و ۲۰۰ و موتورهای ایرانی عالیه این آچار

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس آهن
استاندارد متریک
شماره آچار 8 , 10 , 12

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3.آچار بکس همه کاره سوزنی جغجغه ای وان سکند مدل original new 2019

wrench box original new 2019

کار راه بنداز و مدرن و باحاله در کل، فکر خوبی توش به کار گرفته شده همه کاره اش هم جالبه. فرو میره در یک شی و فیکس بکی میشه و می چرخه.

آچار خوبیه اگر در حد توان خودش استفاده بشه و بیش از اندازه به آن فشار وارد نشودسالها برایتان کارمیکند

عالیه کار راه اندازه. به نسبت قیمتش جنس خوبی داره وزن خوبی داره. به بهترین دریل شارژی هم وصل میشه راحت. بکس خوبی داره کامل راه میندازه کارتو

راهنمای خرید جعبه بکس

این آچار برای باز کردن پیچ های نه زیاد سفت خوبه زیاد نباید بهش فشار آورد ولی گاهی کارو خیلی راحت راه میندازه

کار سنگین باهاش انجام ندادم .ولی خیلی جاها تو استفاده خونگی به کارم اومده و بعد ۱ سال استفاده هیچ مشکلی براش پیش نیومده

توی تبلیغاتش کاربردی تر به نظر میاد. در واقعیت محدودیتهای کاربرد خودشو داره و همه جا قابل استفاده نیست

جعبه بکس چه مارکی خوبه؟

من واسه این که همه بکس هارو تا 19 می خوره خرید به نظرم خرید بصرفه و کار راه انداز دیگه نمیدونم چقدر عمر کنه

سلام. وسیله کارآمد یه. من 100 تومن خریدم. به نسبت قیمتش می ارزه. فقط اشکالش اینه که جغجغه ایه کوچیکو ضعیفی داره. و اتصال جغجغه ای به بکس غیر استاندارده. یعنی از جغجغه ای های دیگه نمیتونید برای این بکس استفاده کنید.

به درد کار های سبک میخوره نمیشه مثلا پیچ های قدیمی زنگ زده باز کنید خراب میشه برای استفاده خانگی مناسبه، آبکاری کروم روی دسته آچار معمولی است و تحمل ضربه را ندارد.

بهترین برند جعبه بکس

چند تا پیچ باهاش باز کردم و خوب بود ولی جنس دسته بکسش خیلی جالب نبود برای این قیمت خیلی خوبه – کار راه اندازه ولی نباید ازش کار سنگین انتظار داشته باشین

ارسالش خوب و به موقع بود. در کل برای هر خونه لازمه مخصوصا اون قسمت که روی دریل نصب میشه و باعث میشه مثل بوکس بادی عمل کنه. فقط کاش دسته ی بوکس بلند هم داشت که جایی که راه دست نداره تا پیچ بخوره با اون دسته بوکس بلند کار کرد

وسیله بسیار کاربردی برای کارهای سبک خانگی اگر جغجغه و سوزناش زود خراب نشه چون جغجغه لقی داره

به درد کارای داخل خونه واقعا میخوره ولی فشار خیلی زیاد نیارین بهش که تحمل آنچنانی نداره

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس آلیاژ استیل و فولاد
شماره آچار 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19
توضیحات آچار – آچار بکس همه کاره
– توانایی گرفتن انواع پیچ مهره از 7 تا 19 میلی‌متر با استفاده از مکانیزم ویژه سوزن‌ها
اقلام همراه آچار اتصال به دریل

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4.آچار بکس همه کاره سوزنی کولمان مدل ETC-200

wrench box ETC 200

راهنمای خرید آچار بکس

کار راه انداز است کیفیت متوسطی دارد و برای مصارف خانگی مناسبه قیمتش با کیفیت متناسب هست خیلی چیز جالبیه واسه تو جعبه ابزار خوبه راحته استفاده کردنش

جنسش بدک نیست ولی خیلی به درد کار سنگین نمیخوره، مخصوصا از جانب آچارش من کلید رینگ ماشینم رو گم کردم، ناچار شدم با این بازش کنم

برای شل کردن و سفت کردن بسیار مناسب است و به جای چند وسیله یک وسیله داشته باشید ولی توجه کنید که اگر مهره ای در عمق پیچ قرار گرفته باشه این بهش نمیرسه و بعضی جاها استفاده نداره و دوباره ممکنه به آچار نیاد داشته یاشید

آچار بکس قوی

والا کار راه انداز خوبه به قیمتش ارزش خرید داره البته زیاد مقاوم نیست ازش انتظار اچار بکس اصلیو و نداشته باشین

من برای کارهای خونگی خریدم چند باری استفاده کردم و کار راه اندازه نسبتا کیفیت مناسبی داره

به نظر خیلی کار راه انداز هست بارها برای باز کردن بعضی پیچ ها به دلیل نداشتن آچار با شماره همون پیچ دردسر کشیدم با وجود این ، حداقل تا پیچ شماره ۱۶ رو باید باز کنه فقط نمیدونم چرا قیمت بدون تخفیف الان، از خرید با ۲۰درصد تخفیف من، ارزون تر شده این حرکت درستی نیست

بهترین برند آچار بکس

در حقیقت یک بکس سوزنی است + یک جغجغه و رابط برای اتصال بکس به دریل یا پیچ گوشتی شارژی. خیلی کیفیت و تحمل بالایی ندارد اما برای کارهای دم دستی خوب است. مزیت اصلی بکس سوزنی در گرفتن انواع شکل ها است که سایز 7 تا 19 را می گیرد و بد نیست.

هدایت باید یک یا دواره از این وسیله استفاده دکه معلوم شه چقدر استقامت ماندگاری در زیر فشار دارد تحمل می‌کند

برای روی دور کند و ترک پایین دریل شارژی مناسب است و دسته بکسش هم اوکیه. اگر به سریش فشار زیادی نیارید تا مدتها جواب میده و برای بعضی جاها کار را سریع‌تر میکنه.

خرید اینترنتی آچار بکس

من چندین ساله دارم . البته به مارکش کار ندارم چون فقط در خصوص این مدل اچار نظر میدم ک دارم و نمیدونم مارک اچار خودم چیه چون الان پیشم نیست ، تو ماشینه . چندین بار کارمو راحت راه انداخته.

نه که از بکس سایز مناسب خود پیچ بهتر باشه ، نه . از این جهت که بجای جعبه بکس این تو جعبه ابزار سبک تره و اکثر مواقع قشنگ رو پیچ میشینه . یک نکته مهمه ک سعی کنید پیچ در مرکز بکسش قرار بقگیره تا از چرخش غیر هم محمور جلوگیری شده و فشاری بهش وارد نشه . من یک فرد فنی هستم .

بسیار عالی و کاربردی است و توی رنج سایز اعلام شده تمام پیچ ها و مهره های دارای لبه رو به راحتی باز میکنه کیفیت خوب .من یک پیچ زنگ زده را با هیچ ابزاری نتونستم باز کنم ولی با این آچار باز کردم

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
نوع دسته استاندارد
وزن 400 گرم
توضیحات آچار – آچار بکس همه کاره
– توانایی گرفتن انواع پیچ مهره از 7 تا 19 میلی‌متر با استفاده از مکانیزم ویژه سوزن‌ها

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5.رابط بکس آ-کرافت کد AD1412075 سایز 1.2 اینچ

wrench box AD1412075 1.2inche

مشخصات ابزار

تعداد 1 عدد
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/4 اینچ , 1/2 اینچ
استاندارد SAE
توضیحات آچار طول 7.5 سانتی متر
قابلیت نصب روی دریل پیچ گوستی
امکان نصب انواع بکس با درایو 1.2 روی سری
درایو پیچ گوشتی 1.4 و بکس 1.2 اینچ
ساخت تایوانی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6.مجموعه 10 عددی جعبه بکس و سری بکس ساتاگود مدل G-10017

wrench box G 10017

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 10 عددی
وزن 1185 گرم
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
شماره آچار 8 , 10 , 12 , 14 , 16 , 17 , 19 , 21 , 22
توضیحات آچار دارای 9 عدد سری بکس با سایزهای 8 10 12 14 16 17 19 21 22
دارای 1 عدد دسته بکس با طول 26.5 سانتی متر
کاور: دارد
توضیحات کاور: کاور پلاستیکی با ابعاد 28×8×4 سانتی متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7.مجموعه 12 عددی جعبه بکس مدل 12

wrench box 12

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 1330 گرم
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک
شماره آچار 8 , 10 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 19 , 21 , 24
توضیحات آچار ساخته شده ار فولاد کروم وانادیوم
دارای دسته جغجغه ای به طول 24 سانتی متر
به همراه رابط به طول 12 سانتی متر
دارای 10 سری بکس 1/2 به اندازه های 8،10،12،13،14،15،17،19،21،24 میلی متر
کیفیت ساخت بالا
قابلیت آویزان کردن جعبه
مناسب برای استفاده خانگی و حرفه ای
کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8.مجموعه 12 عددی جعبه و سری بکس ساتاگود مدل G-10014

wrench box G 10014

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 12 عددی
وزن 1635 گرم
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
اقلام همراه کیف پلاستیکی
توضیحات آچار – دارای 10 سری بکس با درایو 1/2 اینچ در سایزهای 8، 10، 12، 13، 14، 16، 17، 19، 22 و 24
– دارای یک دسته‌ی بکس جغجغه‌ای با قابلیت چرخش در هر دو جهت به‌طول 25 سانتی‌متر
– 1 عدد افزاینده‌ی طول به طول 12.5 سانتی‌متر
– کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9.مجموعه 24 عددی جعبه بکس جیالونگ مدل 33005

wrench box 33005

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 24 عددی
وزن 300 گرم
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
نوع دسته استاندارد
توضیحات آچار – دو سو: 2 عدد
– چهار سو :3 عدد
– ستاره‌ای: 3 عدد
– آلن :3 عدد
-بکس: 9 عدد
– چهار سوی خاردار : 1 عدد
– کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10.مجموعه 24 عددی جعبه بکس هنس مدل 4624-6MT

wrench box 4624 6MT

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 24 عددی
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
استاندارد متریک
شماره آچار 8 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 24 , 27 , 30 , 32
توضیحات آچار جعبه بکس 1/2 درایو شش پر میلیمتری
کاور: دارد
اقلام همراه بکسهای 1/2 درایو از سایز 8-32
دسته بکس کشویی 1/2 درایو 300 میلیمتر
رابط کمک 1/2 درایو 250 میلیمتر
رابط کمک 1/2 درایو 125 میلیمتر
دسته بکس هندلی 1/2 درایو
دسته بکس جغجغه 1/2 درایو
لقلقه 1/2 درایو

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11.مجموعه 24 عددی جعبه و سری بکس ساتاگود مدل G-10000

wrench box G 10000

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 24 عددی
جنس کروم وانادیوم
درایو 1/2 اینچ
استاندارد متریک
شماره آچار 8 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 24 , 27 , 30 , 32
توضیحات آچار – دارای 18 سری بکس با درایو 1/2 اینچ در سایزهای 10 و 11 و 12 و 13 و 14 و 15 و 16 و 17 و 18 و 19 و 20 و 22 و 23 و 24 و 27 و 30 و 32 میلی‌متر
– دارای 1 سری بکس به‌طول 5.8 سانتی‌متر با درایو 1/2 اینچ و سایز 21 میلی‌متر
– دارای 1 لقلقه‌ی 7.5 سانتی‌متری با درایو 1/2 اینچ
– دارای 2 کمکی بکس با طول‌های 12.5 و 25.5 سانتی‌متر
– دارای یک دسته‌ی T با بازوی متحرک به‌طول 25 سانتی‌متر
– دارای یک دسته‌ی بکس جغجغه‌ای با قابلیت چرخش در هر دو جهت به‌طول 25.5 سانتی‌متر با روکش ضدلغزش
اقلام همراه کاور: دارد
کیف فلزی با محل‌های مشخص شده جهت قرار دادن متعلقات

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12.مجموعه 40 عددی جعبه بکس مدل 08

wrench box 08

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 40 عددی
جنس کروم- وانادیوم
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
شماره آچار 5 , 1.5 , 2 , 2.5 , 3 , 4 , 5.5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 32 , T-9 , T-40
توضیحات آچار مجموعه 40 عددی اچار بکس با دسته جغجغه
کاور: دارد
کاور فایبرگلاس دارای جای مخصوص هر اچار
وزن 750 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

13.مجموعه 40 عددی جعبه بکس مدل BP- 40

wrench box BP 40

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 40 عددی
نوع دسته کوتاه
استاندارد متریک و SAE
درایو 1/4 اینچ , 3/8 اینچ
شماره آچار 10 , 11 , 12 , 13 , 4 , 4.5 , 5 , 5.5 , 6 , 7 , 8 , 9
توضیحات آچار – 14 قطعه با درایور 1/4 متریک
4،4.5،5،5.5،6،6.5،7،8،9،10،11،12،13
– 14 قطعه با درایور 1/4 SAE
– 3 قطعه درایور SAE با 1/4″
– کاور: دارد
وزن 1025 گرم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

14.مجموعه 40 عددی جعبه بکس و دسته آچار آیوا مدل G 680

wrench box G 680

مشخصات ابزار

تعداد مجموعه 40 عددی
جنس کروم-وانادیوم
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 16 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 27 , 26 , 28 , 29 , 30 , T-9 , T-40 , 32 , 1.5 , 2 , 2.5 , 3 , 4 , 5 , 5.5
توضیحات آچار – مجموعه 40 عددی آچار بکس با دسته جغجغه
کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

15.مجموعه 40 عددی جعبه بکس و دسته آچار مکس مدل max5

wrench box

مشخصات ابزار

وزن 1000 گرم
درایو 1/4 اینچ , 3/8 اینچ
تعداد مجموعه 40 عددی
جنس کروم-وانادیوم
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 16 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 27 , 26 , 28 , 29 , 30 , T-9 , T-40 , 32 , 1.5 , 2 , 2.5 , 3 , 4 , 5 , 5.5
اقلام همراه – یک عدد دسته جغجغه
– یک عدد بکس با سایز 13/16 (21 میلی‌متر)
– یک عدد رابط پیچ‌گوشتی به طول 14 سانتی‌متر و قطر سری 4 میلی‌متر
– یک عدد رابط افزاینده طول به طول 7 سانتی‌متر
– یک عدد رابط 3/8 به 1/4 اینچ
توضیحات آچار – استاندارد SAE یا اینچی شامل:
3/8, 5/16, 1/4, 5/8, 9/16, 17/32, 1/2, 15/32, 7/16, 13/32, 3/8, 11/32, 5,16 9/32, 1/4, 7/32, 3/16 و 5/32
– استاندارد متریک شامل:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9 , 10, 11, 12, 13 و 15
کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

16.مجموعه 40 عددی جعبه و سری بکس 3.8 اینچی

wrench box 3.8inch

مشخصات ابزار

وزن 1058 گرم
درایو 1/4 اینچ , 3/8 اینچ
تعداد مجموعه 40 عددی
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
شماره آچار 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 17 , 16 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 27 , 26 , 28 , 29 , 30 , T-9 , T-40 , 32 , 1.5 , 2 , 2.5 , 3 , 4 , 5 , 5.5
اقلام همراه – یک عدد دسته جغجغه
– یک عدد بکس با سایز 13/16 (21 میلی‌متر)
– یک عدد رابط پیچ‌گوشتی به طول 14 سانتی‌متر و قطر سری 4 میلی‌متر
– یک عدد رابط افزاینده طول به طول 7 سانتی‌متر
– یک عدد رابط 3/8 به 1/4 اینچ
توضیحات آچار – استاندارد SAE یا اینچی شامل:
3/8, 5/16, 1/4, 5/8, 9/16, 17/32, 1/2, 15/32, 7/16, 13/32, 3/8, 11/32, 5,16 9/32, 1/4, 7/32, 3/16 و 5/32
– استاندارد متریک شامل:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9 , 10, 11, 12, 13 و 15
کاور: دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

17.مجموعه 46 عددی جعبه بکس اسرانوی مدل A1-X04605

wrench box A1 X04605

مشخصات ابزار

وزن 1200 گرم
درایو 1/4 اینچ
تعداد مجموعه 46 عددی
نوع دسته استاندارد
استاندارد کروم وانادیوم

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

18.مجموعه 46 عددی جعبه بکس تی ال بی تولز کد 09060

wrench box 09060

مشخصات ابزار

وزن 1200 گرم
درایو 1/4 اینچ
تعداد مجموعه 46 عددی
نوع دسته استاندارد
استاندارد کروم وانادیوم
توضیحات – 1 عدد آچار جغجغه‌ای به طول 15.5 سانتی‌‎متر با درایو 1/4 اینچ
– 1 عدد دسته‌ی پیچ‌گوشتی به طول 15 سانتی‌متر با درایو 1/4 اینچ
– 2 عدد افزاینده‌ی طول در سایزهای 10 و 5 سانتی‌متر
– 1 عدد افزاینده‌ی طول فنری 14.5 سانتی‌متری
– 1 عدد آچار T به طول 10.5 سانتی‌متر
– 1 عدد سری آلن
– 3 عدد آچار آلن با طول 4.5 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

19.مجموعه 46 عددی جعبه و سری بکس ایکس راین کد XRN07

wrench box XRN07

مشخصات ابزار

وزن 1200 گرم
تعداد مجموعه 46 عددی
نوع دسته استاندارد
استاندارد کروم وانادیوم
توضیحات – دارای سری های آلن , چهار سو , چهار سوی خاردار , دو سو , بکس , ستاره‌ای
– 1 عدد آچار جغجغه‌ای به طول 19 سانتی‌‎متر با درایو 1/4 اینچ
– 1 عدد دسته‌ی پیچ‌گوشتی به طول 15 سانتی‌متر با درایو 1/4 اینچ
– 2 عدد افزاینده‌ی طول در سایزهای 10 و 5 سانتی‌متر
– 1 عدد افزاینده‌ی طول فنری 14.5 سانتی‌متری
– 1 عدد آچار T به طول 11.5 سانتی‌متر
– 1 عدد سری آلن
– 3 عدد آچار آلن با طول 4.5 سانتی‌متر

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

20.مجموعه40 عددی جعبه بکس بی اس

wrench box bs

مشخصات ابزار

وزن 1200 گرم
درایو 3/8 اینچ
تعداد مجموعه 40 عددی
نوع دسته استاندارد
استاندارد متریک و SAE
توضیحات – استاندارد SAE یا اینچی شامل:
3/8, 5/16, 1/4, 5/8, 9/16, 17/32, 1/2, 15/32, 7/16, 13/32, 3/8, 11/32, 5,16 9/32, 1/4, 7/32, 3/16 و 5/32
– استاندارد متریک شامل:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 9 , 10, 11, 12, 13 و 15
کاور: دارد
اقلام همراه – یک عدد دسته جغجغه
– یک عدد بکس با سایز 13/16 (21 میلی‌متر)
– یک عدد رابط پیچ‌گوشتی به طول 14 سانتی‌متر و قطر سری 4 میلی‌متر
– یک عدد رابط افزاینده طول به طول 7 سانتی‌متر
– یک عدد رابط 3/8 به 1/4 اینچ

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین آچار بکس

انواع آچار بکس ها

انواع آچار بکس ها

آچار چرخ

آچار چرخ بدون جغجغه است که سری آن به طور دائمی به انتهای میله L یا X شکل متصل می شود. آچار چرخ مخصوصاً برای شل و سفت شدن پیچ های چرخ اتومبیل ها و کامیون ها طراحی شده است.

آچار شمع

به شکل استوانه ای است که در دو طرف آن مادگی شش ضلعی قرار دارد. و توسط یک میله کوتاه هدایت می شود که از دو سوراخ در بدن سیلندر یا با آچار T شکل عبور می کند.

پیچ گوشتی سر بکسی

پیچ گوشتی سر بکسی این یک دسته دارد ، مانند یک دسته پیچ گوشتی ساده ، برای چرخاندن ابزار با دست ، یک سر مادگی در انتهای آن در اندازه های متریک یا اینچ متصل شده است. و می تواند طول های مختلفی داشته باشد.

خم شو

آچار بکس خم شو یک آچار سر تخت در واقع یک رینگی است که بکس آن در کنار آچار رینگی خم شده است.

T شکل

دسته T شکل برای استفاده به عنوان اهرم که یک سری بکس به انتهای آن متصل است. سری بکس ها می توانند ثابت یا کشویی باشند.

آچار کوک

آچار کوک یک آچار کوتاه برای تنظیم برخی از آلات موسیقی استفاده می شود.

انواع تبدیل آچار بکس

انواع تبدیل آچار بکس

تبدیل بکس

از یک طرف به سری بکس ها و از طرف دیگر به آچار جغجغه ای متصل است. این مبدل ها طول سری جعبه ها را افزایش می دهد و امکان دسترسی به پیچ و مهره های سخت را فراهم می کند.

طول این مبدل ها معمولاً بین 2/1 اینچ تا 20 اینچ (15 تا 510 میلی متر) در مراحل 1 تا 3 اینچ (25 تا 75 میلی متر) است. بعضی اوقات مبدل ها ترکیب می شوند تا به طول دلخواه برسند. بکس های قابل تبدیل اغلب برای کار با سهولت بیشتری جمع می شوند.

تبدیل سر کونیک

قسمت انتهایی که به سری متصل است ، می تواند تا 15 درجه خم شود. این عملکرد خمشی باعث می شود که در قسمت های کم جا از مبدل آچار استفاده کنید.

اگر در تبدیل سر کونیک با طول 1 به 1 (25 تا 38 میلی متر) وصل کنیم ، تبدیل سر کونیک بلندتری خواهیم داشت.

تبدیل بکس گیرۀ گلویی

این دارای یک گلویی کنگره است که می تواند در انتهای بیشتر تبدیل ها قرار گیرد تا از جدا شدن آسان آنها جلوگیری کند ، به کاربر اجازه می دهد تا تبدیل را در دست خود نگه دارد و تبدیل را با انگشت ، پیچ و مهره خود بچرخاند.

تبدیل اسپینر

این یک مبدل کوتاه است (حدود 1 اینچ یا 38 میلی متر) که دارای یک کنگره است که اجازه می دهد اتصالات بدون نیاز به دسته آچار باز و بسته شود.

تبدیل سایز

به شما امکان می دهد از یک سری با یک درایو، همراه با آچار هایی با درایو دیگری استفاده کنید.

مبدل اندازه شامل یک درایو نری از یک اندازه و یک درایو ماده از اندازه دیگر است.

تبدیل سایز ها معمولاً حدود 25 میلی متر طول دارند.

برای مثال ، یک مبدل 1/4 اینچی به 3.8 اینچی به سری 1/4 اینچی مادگی امکان اتصال به آچار با درایو 3.8 اینچی را می دهد.

سری لقلقه ای یا لولایی

سری لقلقه ای یا لولایی شامل دو سری است که با یک زاویه خاص (طول تقریباً 1 اینچ (25 میلی متر)) متصل شده ، که اجازه می دهد تا محوری که آچار و سری جعبه ها دور آن می چرخند تغییر کند.

سری لولا با مبدل ها برای چرخاندن پیچ و مهره های غیرقابل دسترس هستند استفاده می شود.

تبدیل پنجه کلاغی

داری یک سر باز شبیه به سر آچار معمولی و یک سر مادگی چهارگوش برای اتصال به آچار جغجغه ای یا اهرم است.

پنجه کلاغی برای دسترسی به اتصالات استفاده می شود که دسترسی به آنها بسیار دشوار است.

راهنمای خرید بهترین مارک جعبه بکس

راهنمای خرید بهترین مارک جعبه بکس

اگر تصمیم به انتخاب و خرید خرید آچار بکس را گرفته اید به این نکات مهم توجه کنید تا بتوانید ابزاری متناسب با شغل یا حرفه خود سفارش دهید.

نوع استفاده از آچار بکس

اگر مکانیک هستید ، جعبه بکسی با جنس باکیفیت و با دوام تر را انتخاب کنید. یا اغلب در خانه برای کارهای شخصی و تعمیر وسایل نقلیه مانند اتومبیل یا وسایل نقلیه کشاورزی مانند تراکتور و سایر وسایل نقلیه مورد نظر خود با محیط ، می توانید کار خود را نیز شروع کنید. بنابراین برای انتخاب بهتر است به نوع استفاده خود از خود توحه داشته باشید.

کاربرد آچار جعبه بکس

نکته بعدی این است که بررسی کنید و ببینید برای چه هدفی به آچار نیاز دارید تا مدل مورد نظر را بر اساس تجارت خود انتخاب و خریداری کنید.

زیرا این نوع آچارها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند و برخی برای باز کردن چرخ اتومبیل است و دیگری برای باز کردن شمع ماشین کاربرد دارد. انتخاب جعبه بکس به شغل و حرفه شما بستگی دارد.

قیمت آچار بکس

پولی که برای خرید آچار بکس پپرداخت میکنید به عوامل مختلفی همچون مارک سازنده ای ابزار کشور تولید کننده، کیقیت و… بستگی دارد.

شما می توانید اختیار دارید که یک آچار بکس چینی تقلبی را انتخاب کنید و یا در غیر این صورت برای حرفه یا شغل خود به آن نیاز دارید ، هزینه کنید و از کالای گران قیمت خریداری شده نترسید ، زیرا این ابزار برای همیشه با شماست.

بدنبال مارک خوب باشید

به یاد داشته باشید هنگام انتخاب بهترین جعبه بکس به مارک کالا یا ابزار توجه زیادی داشته باشید. و بررسی کنید که از کدام کشور ساخته شده و چه نوع محصولی است.

به طوری که می توانید یک مارک معتبر با کیفیت قابل قبول داشته باشید که بهترین و معروف ترین است. و بهترین ابزار آچار را تولید می کند.

همچنین برای انتخاب بهترین نوع جعبه بکس، به بررسی نظرات سایر کاربرانی که قبل از شما سفارش و خرید داده اند ، توجه کنید و آنها را بخوانید تا بتوانید بهترین مارک و مدل آچار کار خود را خریداری کنید.

آلیاژ بکار رفته در آچار

مواد مورد استفاده در آچار بسیار مهم است ، چه ماده ای برای ابزار استفاده می شود. و وزن مناسب داشته باشید. هنگام خرید باید بررسی محصول بسیار مهم باشد.

و بفهمید که آیا ابزار انتخاب شده طول عمر مناسبی دارد یا در حین کار خراب میشود و هزینه های شما را چند برابر می کند.

منبع
protoolreviewsamazon

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *