بهترین مارک اره زنجیری و اره برقی

بهترین مارک اره زنجیری و اره برقی کدام است؟ موضوع این مقاله در زمینه ای معرفی برترین اره زنجیری و اره برقی بازار است. زیرا ابزار و تجهیزات امروزی باعث افزایش سرعت و کارایی کار می شود. ابزارهای فنی جایگزین ابزارهای کلاسیک و دستی شده اند و از نیروی فیزیکی کمتری استفاده می کنند.

در گذشته از اره برای برش ، تراش دادن چوب و درخت استفاده می شد که این کار مدت زمان زیادی طول کشید. استفاده از اره های کلاسیک به قدرت دستی و جسمی بالایی نیاز دارد ، در حالی که دستگاه های جدید مجهز به موتور هستند و از طریق برق و انواع سوخت های فسیلی تأمین می شوند.

اما برای انتخاب و خرید هوشمندانه ای اره زنجیری و اره برقی بهتر است راهنمای خرید اره زنجیری را مطالعه کنید و بهترین مدل های اره زنجیری و اره برقی بازار ایران را بشناسید.

بهترین مارک دستگاه اره زنجیری:

بهترین مارک دستگاه اره زنجیری

اره زنجیری در نوع بنزینی یا اره برقی با مارک های مختلف در بازار وجود دارند که معروف ترین آنها عبارت اند از:

اره زنجیری مارک اشتیل (Stihl)

اره زنجیری مارک اشتیل (Stihl)

 

شرکت آلمانی اشتیل (Stihl) یکی از محبوب ترین و بهترین مارک های جهان در زمینه ابزار باغبانی است ، موضوعی که بسیاری از نمایندگان اشتیل به ما گفته اند؛ این اشتیل آلمانی است.

از آنجا که می دانیم اشتیل (Stihl) در 5 کشور مختلف محصول تولید می کند و بر روی بسته بندی قطعات خود از هر کشور قطعه مشخص نشده است ، بنابراین ما محصولات اشتیل (Stihl) را بدون نام کشور سازنده و فقط ذکر محصول اصلی می فروشیم.

اشتیل متولد آلمان و در پنج کشور کارخانه دارد: آلمان ، ایالات متحده ، برزیل ، چین و سوئیس. کارخانه سوئیس برای تولید زنجیره های فولادی اره زنجیری است. بنابراین تمام زنجیرهای فولادی اصل ساخت سوئیس هستند و چیزی به نام زنجیرهای فولادی ساخت آلمان وجود ندارد. به ترتیب ، دستگاه ها و قطعات اشتیل در 4 کشور دیگر تولید می شوند.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری اشتیل مدل MS230
 • اره زنجیری اشتیل مدل MS170
 • اره زنجیری اشتیل مدل MS180
 • اره زنجیری اشتیل مدل MS382

اره زنجیری مارک افکو (Efco)

اره زنجیری مارک افکو (Efco)

برند افکو Efco یکی از مارک های تابعه Emak است. شرکت ایتالیایی Emak در سال 1996 تاسیس شد و محصولات خود را با مارک های Efco ، Oleo-Mac ، Bertolini و Nibbi برای باغبانان روانه بازار کرد. این شرکت برای نیازهای مختلف بیش از 250 مدل مختلف کالا از جمله اره برقی ، تراکتور باغبانی ، مورس و … را طراحی و تولید کرده است. Emak  دارای چهار واحد تولیدی است ، دو واحد در ایتالیا و دو واحد در چین.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری بنزینی افکو مدل MT3700
 • اره زنجیری بنزینی افکو مدل MT6500
 • اره زنجیری بنزینی افکو مدل MT137
 • اره زنجیری بنزینی افکو مدل MT440
 • اره زنجیری برقی افکو مدل MT 2000 E

اره زنجیری مارک کنزاکس (Kenzax)

مارک کنزاکس یک برند ایرانی است که با پشتیبانی از 20 سال تجربه در بازار ابزار ایران در سال 2015 راه اندازی شد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی در چین تولید می شود. شرکت کنزاکس سعی دارد مطابق با استانداردهای بین المللی و نیازهای مصرف کنندگان ایرانی با آخرین فن آوری های روز دنیا همگام باشد.

برند کنزاکس با پشتیبانی سالها از مدیران و کارمندان خود در زمینه ابزار ، دانش کامل و دقیقی از نیازهای صنعتگران دارد. بنابراین محصولات این شرکت متنوع و متناسب با نیاز و سلیقه مصرف کنندگان است. ارائه خدمات با بهترین سطح کیفیت و شناخت به عنوان یکی از حرفه ای ترین در صنعت ، اساس کار کانزاس است.

کنزاکس علاوه بر تلاش برای ارتقاء کیفیت محصولات خود ، سختکوشانه در حال افزایش تنوع خود ، به ویژه ابزارهای برقی و ابزار دستی است. محصولات این برند علاوه بر کیفیت ساخت بالا ، دارای بدنه های زیبا با طرح های منحصر به فرد است که به همراه قیمت مناسب باعث محبوبیت این برند در صنعت شده است.

ابزارهای برقی کنزاکس شامل پمپ های هوای سبک ، اینورترهای جوشکاری ، کارواش ها ، وسایل باغبانی ، جک ها و … و ابزار دستی شامل صفحات سنگی و موارد دیگر است. رنگ سازمانی محصولات کنزاکس ترکیبی از خردل و زغال است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری بنزینی کنزاکس مدل KCS-125
 • اره زنجیری کنزاکس مدل KCS-145E
 • اره زنجیری بنزینی کنزاکس مدل KCS-150
 • اره زنجیری بنزینی کنزاکس مدل KCS-145

اره زنجیری مارک باکستر (Boxter)

اره زنجیری مارک باکستر (Boxter)

اره زنجیری مارک باکستر یکی از بهترین مارک های تولیدکننده ای اره برقی است. که یکی از بهترین مدل های این برند اره زنجیری بنزینی باکستر مدل 60CM

اره برقی یا نام دیگری برای اره زنجیری است، آنها یکی از مهمترین ابزارهای یک باغبان حرفه ای هستند. اره های برقی بسته به نوع سوخت به دو دسته اره برقی و بنزینی تقسیم می شوند. اره های بنزینی به دلیل در دسترس بودن و عدم محدودیت از محبوبیت بیشتری نسبت به اره برقی برخوردار هستند. اره های برقی معمولاً دو سرعته هستند و کاربر می تواند گشتاور اره را تنظیم کند.

زنجیری بنزینی باکستر مدل 60CM این یکی از ابزارهای کاربردی و تخصصی شرکت باکستر است که قطعات آن توسط زومکس ، والورو ، ژاپن و اورگان تولید می شود. این اره برقی از ترکیبی از بنزین و روغن استفاده می کند و برای این منظور شما باید بنزین و روغن را در نسبت 1 به 20 ترکیب کنید. برای این منظور یک فنجان مخلوط سوخت در نظر گرفته شده است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری بنزینی باکستر مدل 35CM
 • اره زنجیری بنزینی باکستر مدل 25CM
 • اره زنجیری بنزینی باکستر مدل 60CM

اره زنجیری مارک ماکیتا (Makita)

اره زنجیری مارک ماکیتا (Makita)

کار با اره کمی دشوار است و به انرژی زیادی نیاز دارد. این امر به خصوص در هنگام برش قطعات ضخیم و قدیمی بیشتر صدق می کند. اگر شغل شما نیاز به بریدن تکه های چوب مانند شاخه درخت و تنه دارد می توانید از اره برقی استفاده کنید.

این ابزارها سرعت کار را به شدت بالا می برند و از خستگی زودرس کاربر جلوگیری می کنند. اره زنجیری مارک ماکیتا یکی از بهترین مارک های اره برقی است. ماکیتا سازنده شناخته شده ابزار در جهان است ، همچنین دستگاه های مختلفی را از این ابزار تولید کرده است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری برقی ماکیتا مدل UC4041A
 • اره زنجیری برقی ماکیتا مدل UC4551A

اره زنجیری مارک هوم لایت (Homelite)

اره زنجیری مارک هوم لایت (Homelite)

مارک هوم لایت (Homelite) یک تولید کننده تجهیزات الکتریکی آمریکایی است. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پس از جنگ جهانی دوم است که محصولات خود را در زمینه تجهیزات باغبانی و نظافت موتوری تولید می کند.

از بهترین مارک موتور برق قابل حمل گرفته تا اره زنجیری های مختلف می توانید آن را در محصولات هوم لایت پیدا کنید. این شرکت همچنین چندین مدل ماشین شستشو و پنکه (جاروبرقی و پنکه) تولید کرده است. Homelight در سال 1921 توسط چارلز فرگوسن آغاز شد. نام این شرکت از کلمه Home Electric Lighting گرفته شده است که به اختصار Homelite نامیده می شود.

محصولات این شرکت به هزاران مزرعه ، روستا و خانواده هایشان این امکان را می دهد تا با استفاده از برق به راحتی سخت ترین و وقت گیرترین کارها را انجام دهند

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری برقی هوم لایت مدل HCS1835T
 • اره زنجیری بنزینی هوم لایت مدل HCS3840B
 • اره زنجیری بنزینی هوم لایت مدل HCS4245B

اره زنجیری مارک هیوندای (Hyundai)

اره زنجیری مارک هیوندای (Hyundai)

برند کره‌ ای هیوندای (Hyundai) یکی از بهترین مارک های تولید کننده ای اره زنجیری در دنیا است. هولدینگ هیوندای در سال 1947 در کره جنوبی توسط چانگ جو یانگ تاسیس شد و در سال 1954 تولید انواع محصولات در صنایع مختلف را آغاز کرد. امروز پس از 6 دهه فعالیت ، هیوندای با رعایت استانداردهای بین المللی و استفاده از فناوری روز در تولید محصولات خود ، توانسته است به یک برند معتبر و قابل اعتماد در جهان تبدیل شود.

امروزه مارک هیوندای در زمینه محصولات باغی و کشاورزی از جمله ماشین چمن زنی ، سمپاش ، برش و انواع اره برقی نامی قدیمی و شناخته شده در بازار ایران است. تجهیزات باغبانی و کشاورزی هیوندای با استقبال خوبی روبرو شده است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری موتوری هیوندای مدل Techno700
 • اره زنجیری موتوری هیوندای مدل Turbo650
 • اره زنجیری موتوری هیوندای مدل Turbo865
 • اره زنجیری برقی هیوندای مدل HP2440-CS
 • اره موتوری هیوندای مدل techno 700

اره زنجیری مارک رونیکس (Ronix)

اره زنجیری مارک رونیکس (Ronix)

رونیکس ، یک تامین کننده ابزار ایرانی است، که چندین مدل اره برقی را تولید و معرفی کرد. استفاده از اره برقی به مهارت و اصول ایمنی کمی و استفاده از ابزارهایی مانند عینک و هدفون ایمنی احتیاج دارد.

رونیکس یکی از بهترین مارک های پیشرو در صنعت ابزار ایران است. رونیکس دارای ابزارهای متنوعی در زمینه ابزار است ، اره RH-3604 نمونه ای از محصولات این شرکت است. رونیکس موفق شده با ارائه محصولات با کیفیت ارتباط عمیقی بین علم و بازار برقرار کرده و بازار خوبی را برای محصولات خود فراهم کند.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری بنزینی رونیکس مدل 4645PRO
 • اره زنجیری بنزینی رونیکس مدل 4635
 • اره زنجیری برقی رونیکس مدل 4740
 • اره زنجیری بنزینی رونیکس مدل 4647
 • اره زنجیری بنزینی رونیکس مدل 4645

اره زنجیری مارک پایونیر (Pioneer)

اره زنجیری مارک پایونیر (Pioneer)

اره ابزاری برای برش و بردین شاخه درختان است. در دوران باستان اره ها را با دست می ساختند. با پیشرفت علم ، به جای استفاده از نیروی کار ، نیروی مکانیکی جایگزین این اره ها شد.

اره برقی یا اره زنجیری نوعی اره است که از برق ، نیروی هیدرولیک یا اغلب موتور دو زمانه استفاده می کند. این نیروی تولید شده توسط موتور باعث چرخش زنجیره می شود.

از این ابزار برای قطع درختان ، هرس درختان یا تهیه هیزم استفاده می شود. این اره ها در دو نوع برقی و بنزینی موجود هستند. اره برقی در محیط استفاده محدودی دارد (به دلیل اتصال به منبع تغذیه). اما اره های بنزینی به دلیل مکانیسم ساخت این محدودیت را ندارند و در فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از مارک ها اره برقی تولید می کنند. یکی از این مارک هاب برتر بازار پایونیر است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری بنزینی پایونیر مدل KM0403251
 • اره زنجیری بنزینی پایونیر مدل KM0403380

اره زنجیری مارک اینهل (Einhell)

اره زنجیری مارک اینهل (Einhell)

اینهل یکی از بهترین مارک های آلمانی است که برای کاهش هزینه و مواردی از این دست در چین تولید می شود و تمام ابزارهای نجاری ، صنعتی و ساختمانی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کند.

هنگامی که یوزف تانوبر در اوایل دهه 1960 نصب تجهیزات صنعتی را از عمویش هانس اینهل بر عهده گرفت ، هیچ تصوری از موفقیت آینهل و آینده پیش رو نداشت.

امروز ، بیش از 50 سال بعد ، Einhel AG یکی از رهبران جهانی در DIY است. ده ها کار سخت ، پیش بینی تجارت از مشخصه های پیشرفت شرکت در دنیای امروز است.

بهترین مدل های اره زنجیری برند

 • اره زنجیری سرشاخه زن اینهل مدل BG-PC 2625 T
 • اره زنجیری آینهل مدل BG-PC 5045
 • اره زنجیری بنزینی اینهل مدل GC-PC 1535 TC
 • اره زنجیری برقی اینهل مدل GE-EC 2240

1.اره زنجیری اشتیل مدل MS170

مشخصات ابزار

وزن 3.9 کیلو‌گرم
قدرت موتور 1.7 اسب بخار
ظرفیت موتور 30.1 سانتی‌متر مکعب
طول ریل 35 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 20 متر بر ثانیه
اقلام همراه زنجیر 35 سانتی متر
تیغه 35 سانتی متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

2.اره زنجیری اشتیل مدل MS230

مشخصات ابزار

وزن 4.6 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2.7 اسب بخار
ظرفیت موتور 45.3 سانتی‌متر مکعب
طول ریل 40 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 20 متر بر ثانیه
اقلام همراه زنجیر 40 سانتی متر
تیغه 40 سانتی متر
آچار شمع
محافظ زنجیر
پیچ گوشتی
دفترچه راهنمای فارسی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

3.اره زنجیری برقی ادون مدل ECS-405-KA40

مشخصات ابزار

وزن 6 کیلو‌گرم
قدرت موتور 1800 اسب بخار
ظرفیت موتور 45.3 سانتی‌متر مکعب
طول ریل 40.5 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 820 متر بر ثانیه
اقلام همراه زنجیر تیغه ،
ساطوری 405 میلی‌متر،
آچار ، دسته

مشاهده این محصول در دیجی کالا

4.اره زنجیری برقی افکو مدل MT 2000 E

مشخصات ابزار

وزن 4.4 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2.7 اسب بخار
ظرفیت موتور 350 سانتی‌متر مکعب
طول ریل 41 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 13 متر بر ثانیه
اقلام همراه – دارای مخزن روغن با ظرفیت 350 میلی‌لیتر
– طول کابل برق 30 سانتی‌متر
– دارای قفل زنجیر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

5.اره زنجیری برقی اکتیو تولز مدل AC-2640EL

مشخصات ابزار

وزن 4.5 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2400 اسب بخار
طول ریل 40 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 15 سانتی‌متر
ظرفیت مخزن روغن 150 میلی لیتر
سایر مشخصات ساطوری
کاور ساطوری
زنجیر
کلاچ : دارد

مشاهده این محصول در دیجی کالا

6.اره زنجیری برقی بوش مدل AKE 40 S

مشخصات ابزار

وزن 4.1 کیلو‌گرم
قدرت موتور 1800 اسب بخار
طول ریل 40 سانتی‌متر
ظرفیت مخزن روغن 150 میلی لیتر
سایر مشخصات طراحی ارگونومی بسیار ویژه
سیستم بسیار پیشرفته ی ایمنی اپراتور توسط ترمز الکترونیکی برگشت سریع ( در 0.1 ثانیه دستگاه متوقف می شود که 30٪ سریعتر از استانداردهای ایمنی توصیه شده است)
مجهز به سیستم روغن کاری خودکار
برترین اره زنجیری در نگاه کاربران شرکت و فروشگاه های آمازون آمریکا
کسب نمره کیفی 9.8 از 10 در بین کاربران آمازون
بهترین اره زنجیری برقی در انتخاب شرکت و فروشگاه اینترنتی ای بی (eBay)

مشاهده این محصول در دیجی کالا

7.اره زنجیری برقی رونیکس مدل 4740

مشخصات ابزار

وزن 5.5 کیلو‌گرم
قدرت موتور 3.22 اسب بخار
طول ریل 40 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 14 متر بر ثانیه
اقلام همراه – غلاف زنجیر
– دفترچه راهنمای فارسی
سایر مشخصات – دارای سیستم قطع کن حفاظتی جهت ایمنی موتور از فشار نامتعارف
– مجهز به زنجیر و ریل OREGON (ساخت آمریکا)
– دارای نشانگر برای اتصال به برق
– کابل برق و کابل سیار ساخته شده مطابق با استاندارد VDE آلمان

مشاهده این محصول در دیجی کالا

8.اره زنجیری برقی ماکیتا مدل UC4041A

مشخصات ابزار

وزن 4.7 کیلو‌گرم
قدرت موتور 1800 اسب بخار
طول ریل 40 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 14.5 متر بر ثانیه
اقلام همراه – تیغه 40 سانتی‌متری
– دفترچه راهنما
سایر مشخصات – توان 1800 وات
– دارای کابل برق 30 سانتی‌متری
– نوع زنجیر: 0.43 × 3/8
– امکان دید مخزن روغن
– دارای دسته کمکی
– دارای پمپ روغن خودکار
– دارای ترمز
– ظرفیت مخزن روغن: 200 میلی‌لیتر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

9.اره زنجیری برقی هوم لایت مدل HCS1835T

مشخصات ابزار

وزن 4.9 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2.5 اسب بخار
طول ریل 35 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 14 متر بر ثانیه
اقلام همراه دفترچه راهنما
سایر مشخصات – دارای مخزن روغن با حجم 0.2 لیتر
– گام تیغه‌ی 8.26 میلیمتری

مشاهده این محصول در دیجی کالا

10.اره زنجیری بنزینی ادون مدل gcs-20.2800

مشخصات ابزار

وزن 7 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2800 وات
طول ریل 50 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 10 متر بر ثانیه
اقلام همراه تیغه
زنجیر
آچار
سایر مشخصات مناسب جهت کارهای سبک و کم حجم

مشاهده این محصول در دیجی کالا

11.اره زنجیری بنزینی اینهل مدل GC-PC 1535 TC

مشخصات ابزار

وزن 5.3 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2 اسب بخار
طول ریل 35 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 21 متر بر ثانیه
سایر مشخصات – دارای سرعت 11000 دور بر دقیقه
– ظرفیت مخزن سوخت: 260 میلی‌لیتر
– ظرفیت مخزن روغن: 210 میلی‌لیتر
– دارای سیستم ضد لرزش
– تعویض زنجیر بدون نیاز به آچار
– سیستم روغن‌کاری اتوماتیک
– طول برش: 33.5 سانتی‌متر
– دارای کلاچ
– طول: 44، عرض: 26، ارتفاع: 28 سانتی‌متر
– ظرفیت موتور: 41 سانتی‌متر مکعب

مشاهده این محصول در دیجی کالا

12.اره زنجیری بنزینی رونیکس مدل 4645PRO

مشخصات ابزار

وزن 5 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2.4 اسب بخار
طول ریل 45 سانتی‌متر
سایر مشخصات حجم مخزن سوخت 550 میلی لیتر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

13.اره زنجیری بنزینی زاگ مدل -5200

مشخصات ابزار

سایر مشخصاتحجم مخزن سوخت 550 میلی لیتر

وزن 6.6 کیلو‌گرم
قدرت موتور 3 اسب بخار
طول ریل 50 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 20 متر بر ثانیه

مشاهده این محصول در دیجی کالا

14.اره زنجیری بنزینی کرون مدل CT20101

مشخصات ابزار

وزن 17.3 کیلو‌گرم
قدرت موتور 2 اسب بخار
طول ریل 45 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 21 متر بر ثانیه
اقلام همراه – زنجیر
– دستکش
– عینک
– آلن
– زنجیر سفت کن
– منبع بنزین

مشاهده این محصول در دیجی کالا

15.اره زنجیری بنزینی کنزاکس مدل KCS-125

مشخصات ابزار

وزن 4.5 کیلو‌گرم
ظرفیت موتور 25 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور 0.9 اسب بخار
طول ریل 25 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 21.2 متر بر ثانیه
اقلام همراه پیچ گوشتی دوسو
2 عدد آچار آلن
یک عدد سوهان گرد
2 آچار جهت باز و بسته کردن زنجیر
کاور ریل
سایر مشخصات – دارای سیستم ضد لرزش
– سیستم روغن‌کاری اتوماتیک
– دارای کلاچ
– ظرفیت موتور: 25 سانتی‌متر مکعب

مشاهده این محصول در دیجی کالا

16.اره زنجیری شارژِی ایزی پاور مدل EP-10

مشخصات ابزار

وزن 1.2 کیلو‌گرم
قدرت موتور 1.36 اسب بخار
طول ریل 10 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 5 متر بر ثانیه
اقلام همراه دو عدد باتری 21 ولت
دو عدد زنجیر
مخزن روغن
پیچ گوشتی
آچار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

17.اره زنجیری کنزاکس مدل KCS-145E

مشخصات ابزار

وزن 5.3 کیلو‌گرم
ظرفیت موتور 52 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور 2.7 اسب بخار
طول ریل 45 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 21.2 متر بر ثانیه
اقلام همراه ظرف بنزین
زنجیر برش
غلاف ریل
آچار مخصوص
سایر مشخصات دارای سرعت 10500 دور بر دقیقه
ظرفیت مخزن سوخت: 550 میلی‌لیتر
نسبت ترکیب سوخت 1:25
ظرفیت مخزن روغن: 260 میلی‌لیتر
دارای سیستم ضد لرزش
سیستم روغن‌کاری اتوماتیک
مصرف سوخت در برابر حداقل سرعت موتور: 480 g/kw.h
دامنه سرعت فشار: 3000 دور بر دقیقه
سرعت حرکت زنجیر: 21.2 متر در ثانیه
دارای کلاچ
دارای زنجیر
مجهز به کیف قالبی شکل محافظ تیغه
دارای سیستم خنک کننده دو زمانه با استفاده از هوا
مجهز به سیستم چاشنی گرم کننده به منظور استارت سریع و راحت
مجهز به سیستم قفل کن زنجیر به منظور نگه داشتن زنجیر در حین کار
دارای بدنه سبک به منظور جمع کردن هیزم و جلوگیری از آسیب به درختان باغ
مجهز به سیستم استارت سریع جهت حرکت و روشن شدن سریع دستگاه بدون فشار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

18.اره زنجیری موتوری اولیو مک مدل GS35

مشخصات ابزار

وزن 4.4 کیلو‌گرم
ظرفیت موتور 39 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور 2 اسب بخار
طول ریل 41 سانتی‌متر
اقلام همراه – غلاف ریل
سایر مشخصات – حجم مخزن سوخت 360 میلی لیتر
– حجم مخزن روغن 260 میلی لیتر
– گام زنجیر 3/8 اینچ
– ضخامت زنجیر 0.05 اینچ
– با وزن کم و طراحی کم حجم مناسب کاربری خانگی و عمومی و مخصوص باغبانی در مقیاس کوچک
– وزن بدون احتساب زنجیر و تیغه
– پمپ روغن اتوماتیک آلومینیمی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

19.اره زنجیری موتوری هیوندای مدل Techno700

مشخصات ابزار

وزن 5.4 کیلو‌گرم
ظرفیت موتور 49.3 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور 2.5 اسب بخار
طول ریل 41 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 3000 متر بر ثانیه
اقلام همراه ساطوری
زنجیر
مخزن
آچار
سایر مشخصات استفاده از منیزیم جهت افزایش عمرپوسته موتور و استارتر
مجهز به استارت سریع جهت سهولت کاربری
دارای سیستم روغن‌کاری خودکار زنجیر
دارای نشانگر میزان سوخت
دارای سیستم جرقه‌زنی الکترونیکی
گنجایش مخزن روغن: 260 میلی‌لیتر
گنجایش مخزن بنزین: 560 میلی‌لیتر
دارای سیستم لرزش‌گیر
دارای سیستم خنک‌کننده

مشاهده این محصول در دیجی کالا

20.اره زنجیری موتوری هیوندای مدل Turbo865

مشخصات ابزار

وزن 5.5 کیلو‌گرم
ظرفیت موتور 54.6 سانتی‌متر مکعب
قدرت موتور 2.5 اسب بخار
طول ریل 50 سانتی‌متر
سرعت حرکت زنجیر 3000 متر بر ثانیه
اقلام همراه -ساطوری
-زنجیر
-مخزن
-آچار
سایر مشخصات -استفاده از منیزیم جهت افزایش عمرپوسته موتور و استارتر
-مجهز به استارت سریع جهت سهولت کاربری
-دارای سیستم روغن‌کاری خودکار زنجیر
-دارای نشانگر میزان سوخت
-دارای سیستم جرقه‌زنی الکترونیکی
-گنجایش مخزن روغن: 260 میلی‌لیتر
-گنجایش مخزن بنزین: 560 میلی‌لیتر
-دارای سیستم لرزش‌گیر
-دارای سیستم خنک‌کننده

مشاهده این محصول در دیجی کالا

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
pricerunnerthespruce

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا