درباره ما

درباره بیک نیک
امروز انتخاب ابزارآلات و گجت های ضروری پیچیده و زمان بر شده است. بازار آنلاین ابزار دارای مارک ها و مدل های بسیار متنوعی است. در این بازار طیف گسترده ای از ابزارهای برقی ، دستی ، پنوماتیک و بنزینی برای هر گروه فنی وجود دارد.

چرا آنلاین ابزارآلات بخریم؟

مارک های زیادی برای هر یک از این ابزارها وجود دارد که هر کدام کیفیت و عملکرد خاص خود را دارند. از طرف دیگر ، هر یک از فروشگاه های ابزار آفلاین، گروه محدودی از مارک ها و گروه های کالایی را ارائه می دهند.

برای مشتریانی که می خواهند متناسب با نیاز خود بهترین ابزار را خریداری کنند ، تقاضا در این بازار های سنتی آزار دهنده و گیج کننده خواهد بود. برای افرادی که می خواهند مجموعه ای از ابزارها را بخرند ، خرید پیچیده تر خواهد بود.

خرید آنلاین علاوه بر پرداخت آسان و دریافت کالا ، به مشتری این امکان را می دهد تا از طیف وسیعی از محصولات انتخاب خود را انجام دهد. از طرف دیگر خرید اینترنتی هزینه های اضافی را به مشتری تحمیل نمی کند و مشتریان در سراسر کشور محصول را با همان قیمت دریافت می کنند.

بیک نیک کجاست؟

چند سالی بود که تیم جوان و پرتلاش بیک نیک در یکی از مغازه های بازار ابزار ایران به فروش ابزار و تجهیزات صنعتی مشغول بودند و ابزار و تجهیزات کارخانه ها و شرکت های تولیدی را تأمین می کردند.

در طول این سالها ، ایده راه اندازی یک سایت راهنمای خرید ابزار شکل گرفت و پس از تحقیق و جستجو در مورد چگونگی انجام آن و چگونگی آن ، سرانجام ، سایت بیک نیک رسما کار خود را به عنوان یک وب سایت راهنمای خرید ابزار در سال 1399 آغاز کرد.

چشم انداز ما در سایت بیک نیک

ما در سایت بیک نیک در نظر داریم تا در زمینه نقد و بررسی ابزارآلات موجود در بازار با بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و گامی مثبت در جهت رفع نیاز طیف وسیعی از مشتریان صنعتی ، داخلی برداشته و به یکی از بهترین و معتبرترین سایت های راهنمای خرید ابزار آلات تبدیل شویم.

ماموریت ما در بیک نیک چیست؟

تیم ما تلاش می کند بهترین مطالب روز به بهترین نحوه ارائه دهیم. ما همیشه برای رسیدن به اهداف خود ، از جمله رضایت مخاطبان خود و برای دانش جدید و ایده های پاک ارزش قائل هستیم. ما آنها را در هر زمان قبول می کنیم.

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏