تبلیغات در بیک نیک

سایت بیک نیک در زمینه تخصصی ابزار آلات خانگی و صنعتی فعال است و بهترین ابزار آلات موجود در بازار را بررسی و معرفی میکند، اگر مشاغل آنلاین ، فروشگاه آنلاین یا وب سایت دارید ، می توانید محصولات یا خدمات خود را به روش های زیر تبلیغ کنید. روش های تبلیغات در وب سایت به شرح زیر است:

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی تبلیغات یکی از موثرترین راه های تبلیغات و افزایش بازدید سایت است. برای درج رپورتاژ تبلیغات در سایت ما باید به نکات و شرایط زیر توجه کنید. رپورتاژ آگهی قطعا یکی از موثرترین روش ها برای افزایش اعتبار و رتبه سایت شما در دراز مدت است.

البته ممکن است رپورتاژ آگهی شما در عرض چند هفته تاثیر خود را نشان دهد. اگر استراتژی خوبی داشته باشید، می توانید در کمترین زمان کلمات کلیدی خود را به بالای صفحه گوگل ببرید. البته که این عامل به کلمات کلیدی شما نیز مرتبط باشد. یکی از مزایای رپورتاژ آگهی، سازگاری آن است. به عبارت دیگر مقاله و لینک های شما برای همیشه در وب سایت باقی می مانند و حذف نمی شوند.

شرایط رپورتاژ آگهی

  • حداکثر محتوا 2000 کلمه
  • امکان درج 3 لینک فالو
  • امکان درج 5 تصویر
  • کپی نبودن مطلب و رعایت اصول نگارشی

تبلیغات بنری

1. جایگاه شماره یک (90*728)

بنر شماره یک در بالای صفحه تمام مقالات وب سایت نمایش داده می شود.

جایگاه شماره یک

ضمن عرض پوزش، موقتا این سرویس ارائه نمی‌شود.

2. جایگاه شماره دو (90*728)

بنر شماره یک در انتهای صفحه تمام مقالات وب سایت نمایش داده می شود.

جایگاه شماره دو

ضمن عرض پوزش، موقتا این سرویس ارائه نمی‌شود.

لینک هدفمند از مقالات

لینک هدفمند از مقالات

می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که پس از ارسال فرم ، ما درخواست شما را بررسی کرده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم.

ضمن عرض پوزش، موقتا این سرویس ارائه نمی‌شود.

    دکمه بازگشت به بالا