بهترین مارک شعله افکن دستی گازی

شعله افکن یک ابزار قابل اعتماد و مفید برای انجام انواع برنامه های کاربردی است که از پروژه های سبک خانه تا پخت غذاهای خوشمزه را شامل می شود.

استفاده از شعله افکن آسان است و شعله های آتش شعله افکن تا دمای 1430 درجه سانتی گراد می رسند، که برای ذوب فلزات مختلف مانند مس ، آلومینیوم کاملاً کافی است.

بهترین مارک شعله افکن یک وسیله مکانیکی است که همانطور که می دانید برای کنترل محدوده آتش ، این شعله افکن ها انواع مختلفی دارند و همه آنها را می توان در بازار و با مارک های مختلف شرکت ها مشاهده و خریداری کرد. و کارخانه های مختلفی در بازار وجود دارد

شعله افکن های دستی چه کاربردی دارند؟

  • آشپزی
  • تعمیرات
  • جواهر سازی

بهترین مارک شعله افکن دستی گازی

  • تورچ
  • فلام گان
  • لوموس

راهنمای خرید بهترین مارک شعله افکن

هنگام خرید یک شعله افکن ، عوامل مختلفی را باید در نظر گرفت ، از جمله نحوه استفاده از ابزار ، ظرفیت سوخت آن ، نوع احتراق و ویژگی های ایمنی آن.

استفاده در نظر گرفته شده

بهترین مارک شعله افکن طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف دارد. به عنوان مثال ، شعله افکن را می توان برای لوله کشی بزرگ به عنوان اتصالات لوله های مسی استفاده کرد. این فرایند شامل لحیم کاری اتصالات لحیم شده در دمای بالا برای اتصال لوله ها به یکدیگر است. این نوع شعله افکن به دمای 2500 درجه فارنهایت می رسد.

در آشپزخانه نیز مفید هستند. شعله افکن های کوچکتر و کم قدرت می توانند یک پوسته کارامل شده سخت روی کرم برولی ایجاد کرده یا پوسته های گوشت بو داده را تا قهوه ای تیره کنند. شعله افکن های آشپزخانه معمولاً به دمای 1500 درجه فارنهایت می رسند.

جنس بدنه

حنس مورد استفاده در ساخت بهترین مارک شعله افکن از نظر کیفیت متفاوت است. شعله افکن های سنگین دارای بدنه آلومینیومی مقاوم با نازل های برنجی هستند و برخی مشعل های سطح بالاتر می توانند چندین شعله ایجاد کنند.

مدل های آشپزخانه سبک تر نیز از نازل های برنجی استفاده می کنند اما در دسته و بدنه از ساختار فلزی و پلاستیکی برخوردار هستند.

راهنمای خرید بهترین مارک شعله افکن

فندک دار

شعله افکن یا استارت های دستی هستند یا استارت های اتوماتیک. شعله افکن را می توان با لمس یک دکمه روشن و خاموش کرد. شعله افکن های دستی ارزان تر هستند اما استفاده از آنها دشوارتر است.

در هنگام اشتعال دستی ، کاربر باید دریچه ای را باز کند تا شعله کش را از طریق نازل آزاد کند ، در حالی که از استارتر سنگ چخماق برای اشتعال مشعل استفاده می کند. سپس شیر را ببندید تا مشعل خاموش شود.

تنظیم شعله

اکثر شعله افکن دارای دسته ای در پشت مشعل هستند که به کاربر اجازه می دهد اندازه شعله را تنظیم کند. چرخاندن دستگیره به سمت چپ دریچه را باز کرده و گاز بیشتری در نازل آزاد می کند.

دستگیره را به راست بچرخانید ، شیر بسته می شود. دکمه تنظیم شعله برای عملکرد مشعل بسیار مهم است ، زیرا طول مورد نیاز شعله بسته به لحیم کاری یا لحیم کاری متفاوت است. برای کار با جواهرات دقیق از شعله بلندتر و شعله کوتاهتر استفاده کنید. شعله با کیفیت مشعل باید بین نیم اینچ تا 5 اینچ طول داشته باشد بدون اینکه شعله خاموش شود.

زمان سوزاندن

زمان سوختن مدت زمانی است که یک شعله افکن روی یک مخزن با سوخت کامل می سوزاند. زمان سوختن به دو عامل بستگی دارد: میزان سوختی که مشعل می تواند نگه دارد و میزان کارآمدی آن. برای مشعلهای معمولی بین 30 دقیقه تا یک ساعت با سوختن کامل یا برای مشعل های صنعتی سه تا پنج ساعت کار کنید.

سی دقیقه زمان سوزاندن ممکن است برای استفاده متناوب کافی باشد. هنگام استفاده از شعله افکن برای پروژه های لوله کشی بزرگتر ، مشعل قوی تری که نیازی به سوخت گیری مکرر ندارد ضروری است.

سوخت گیری مجدد

پر کردن مجدد شعله افکن شما باید بسیار آسان باشد. شعله افکن های در بازار یافت میشوند که قادر به شارژ مجدد سوخت نیستند. شعله افکن بدون سیستم سوخت گیری مناسب نمی تواند بهترین گزینه باشد. همیشه به دنبال یک شعله افکن با سیستم سوخت گیری مجدد باشید.

سهولت استفاده

احتراق و کنترل شعله بر سهولت استفاده از شعله افکن تأثیر می گذارد. در حالی که یک مشعل دستی می تواند هزینه کمتری داشته باشد ، خراب شدن فندکی شعله افکن می تواند آزاردهند باشد.

اغلب شعله افکن دارای دسته هایی هستند که امکان تنظیم آسان شعله را فراهم می کند و به کاربر اجازه می دهد اندازه شعله را برای پاسخگویی به نیازهای پروژه تنظیم کند.

بسیاری از شعله افکن دارای پایه های قابل جدا شدن هستند که مشعل را به صورت عمودی بر روی میز برای استفاده بدون دست قرار می دهند.

ایمنی شعله افکن

برای کسانی که از کاربران جدید یا بی تجربه هستند ، قفل ایمنی باید دارای گزینه ای باشد تا از فعال شدن تصادفی مشعل جلوگیری کند ، به ویژه هنگام داشتن بچه های کوچک در خانه شما. بنابراین ، برای کاربران جدید یا معمولی ، این قفل ایمنی را روی این شعله افکن بررسی کنید.

ویژگی های اضافی

بسیاری از مشعل های بوتان دارای ویژگی های خاصی هستند که استفاده از آنها را برای کاربردهای خاص آسان می کند. برای مثال برخی اهرمی برای اندازه گیری میزان سوختی را که در مشعل باقی دارند.

لیست قیمت روز شعله افکن ارزان در بازار

1. شعله افکن ونس مدل WS-518C

شعله افکن ونس مدل WS-518C

بهترین مارک شعله افکن

من کلاً دو و سه بار ازش استفاده کردم بعدش دیگه اصلاً روشن نشد جنسش هم بسیار بی کیفیت

متاسفانه محصول دیگری ارسال شد. مدل 519 ارسال شد و فکر کنم اصلا 518 ندارن و تبلیغات الکی کردن. و یه کپسول ایرانی ارسال می کنند. مرجوع کردم. فقط وقتم رو هدر دادن.

من این از دیجی کالا نخریدم دوسال پیش ۷۰هزار خریدم کاری به قیمتش ندارم که یهو چقدر رفت بالا ولی کیفیت این تورچ عالیه من برای کار جواهرسازی گرفتم ماشاالله زور حرارتش بسیار بالاست من با این تورچ نقره را هم ذوب کردم وخیلی خوب هم ذوب کرد

بهترین فندک تورچ

اینکه شعله دو حالته است عالیه خیلی گشتم که یک تورچ دیگه با قیمت کمتر بگیرم که شعله اش دو حالته باشه ولی انگار این تورچ یک چیز دیگه است کاش دیجی کالا قیمت را کمتر میزاشت

با توجه به کرونا، گزینه خوبی است برای ضدعفونی خرید غذا از بیرون

خیلی خوبه به درد بخوره کیفیت اش هم فکر کنم خوب باشه من تازه خریدم ولی ۴.۵بار استفاده کردم راضی هستم ازش

مشعل گازی دستی

با سلام نقاط ضعف و قوت رو نوشتم، با توجه به جنس خوبی که داره دو مورد ضعف قابل چشم‌پوشی است. واسه کارای کمپ و خانگی و کارهای نیمه سنگین خوبه. برپا کردن آتیش تو پیکنیک و کمپ خیلی آسونه،

به خصوص که بدون این وسیله نیم ساعت فقط آماده کردن زغال زمان میبره ولی با این شعله‌افکن یک دقیقه طول کشید. در ضمن داخل لوله فلزی شعله‌افکن سرامیکی هست که دوامش رو بیشتر میکنه.

فندک جوشکاری طلا

مشعل خوبیه به قیافش میخوره کیفیت دار باشه شعله هم چون دو ولوم و قابل تنظیمه عالیه میشه به هر نوع شعله که نیاز داری دسترسی داشته باشی. البته کپسول ی که همراهشه مارک پارسه ولی من انتظار داشتم مثل عکس خارجی باشه

که قیمتش حدوده ۱۰ هزار تومنه که از مبلغ کالا کم کنید قیمت خودش بدست میاد و نکته دیگه اینکه تو شعله های پایین و ضعیف یه مقدار شعله نوسان داره و کم و زیاد میشه نمیدونم حالا بخاطر مشعله یا کیفیت پایین گازه

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز بوتان
نوع مخزن گاز خارجی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات شعله قدرتمند
دارای طراحی ارگونومیک برای سهولت استفاده
دارای فندک سرخود
کارکرد با کپسول گاز بوتان
نصب آسان کپسول گاز
امکان چرخش 360 درجه ای مشعل حین کار
امکان تنظیم میزان شعله
حرارت شعله 1300 درجه سانتی گراد
قابل استفاده در خانه ،سفر،محل کار
به همراه یک عدد کپسول گاز بوتان ساخت کره
مناسب برای ‏:‏جوش فلزات مس و آلومینیوم با سیم جوش ، آب کردن پلاستیک با حرارت
مناسب برای آماده کردن ذغال ،گشاد کردن لوله های پلیکا و لوله پلی اتیلن ،آبکردن قیر و ایزوگام برای چسباندن درزها ،فرم دادن به فلزات و طرح روی چوب‏.‏‏.

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

2. شعله افکن مدل F-18

شعله افکن مدل F-18

ذوب طلا با تورچ

بار اول خریدم بزرگ و خوب ، برای بار دوم که سفارش دادم آب رفته بود . در حد نصف . حقیقتاً میترسم برای بار سوم سفارش بدم …. شاید فندک و شاید دیگر هیچ

سلام ریش تراش کیمی رو تحویل گرفتم متاسفانه دست دوم از پیچ های زیر ریش تراش کاملا مشخصه دست دومه یا تیغه اش رو عوض کردن

در حقیقت فکر میکردم بزرگتر باشه اما ریز میزه و کوچیکه ،شعله خوبی داره و کار ما رو راه میندازه

مشعل کوچک دستی

خوب بود برای کارهایی که بیرون از خونه نیاز به حرارت دادن هست بسیار مفید میباشد. فقط شعله افکن من کلید min و max کار نمی‌کرد و درجه حرارت ثابت بود

وسیله کاربردی خوبیه.اما فکر میکردم بزرگتر باشه.دکمه قفل خراب بود چون لازمش داشتم وقت کافی برای مرجوع کردنش نبود.

شعله افکن آشپزی

در سفارش و توضیحات محصول و عکسها محصول بزرگتر از محصول ارسالی هستش و محصول ارسالی بسیار کوچیکتر و اندازه یک فندک معمولی هستش.واقعا نخرید.از انتظار نداشتم.در عکس مشخصه که گذاشتم و مقایسه با یک خودکار

واسه کوه کسایی که زیاد میرن عالیه همیشه یه مساله داشتیم واسه روشن کردن آتیش با این دیگه راحت میشه آتیش روشن کرد

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات قابل استفاده در صنعت پزشکی، طلا سازی و …
دارای شعله اتمی
با قابلیت قفل شعله و روشن ماندن مداوم فندک
دارای پایه برای ایستادن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

3. شعله افکن توربو تورچ مدل cmp-ol600

شعله افکن توربو تورچ مدل cmp-ol600

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز فندک
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی ندارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

4. شعله افکن فلام گان مدل cmp-260jet

شعله افکن فلام گان مدل cmp-260jet

با اولین فشار جرقه زن کل فندک توی دستم آتیش گرفت و بسختی خاموشش کردم خدا رحم کرد قفل کن و کلید کم و زیادش هم خیلی بسختی کار می کرد خلاصه مواظب باشید در خرید یک چنین کالاهایی که ممکن جون و مالتون بخاطر هیچی بخطر بیفته گول ظاهر جنس را نخوریداگر قصد یه جنس با دوام و خوب دارین از دستش ندین به شدت توصیه میکنم

مخصوص کسایی که میرن مسافرت،واقعا عالیه،در خرید شک نکنید

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی ندارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

5. شعله افکن آنست مدل BCH529-K

شعله افکن آنست مدل BCH529-K

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات کیفیت بالا
قابلیت تنظیم به صورت دو شعله و یا تک شعله
طراحی ارگونومیک
دارای کلید قفل شعله
بدنه کامل فلزی
سری برنچی سرامیکی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

6. شعله افکن تورچ مدل jet

شعله افکن تورچ مدل jet

سرپیک گازی جوشکاری جواهر

شرکت تورچ یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع فندک صنعتی می باشد. فندک صنعتی Torch JET یکی از محصولات بسیار خوب شرکت تورچ می باشد. اندازه و طراحی عالی، کارکرد آسان، حمل و نقل آسان و در دسترس بودن استانداردهای لازم از ویژگی های مهم این فندک صنعتی است. نوع احتراق این فندک صنعتی برقی و نوع شعله آن اتمی می باشد. سوخت آن گاز مایع است و می تواند سوخت گیری کند.

شعله این فندک صنعتی در 2 حالت تیز و معمولی قابل تنظیم می باشد. مخزن بزرگ سوخت فندک ظرفیت نسبتا زیادی دارد، بنابراین فندک توانایی روشن ماندن حدود 50 دقیقه را دارد. قابلیت تنظیم فشار شعله و قابلیت قفل شدن شعله دو ویژگی دیگر این فندک صنعتی است و بدنه ای تمام استیل دارد. و دمای 1400 درجه سانتیگراد تولید می کند.

تورچ دستی

خرید یه چیز دیگه فرستادن بدنه بجای استیل پلاستیک بی کیفیت مثل یه فندک بی کیفیت که با دوبار زدن سیستم جرقه زن خراب میشه. بهتر بگم انگار یخچال سفارش دادی ولی کلمن برات فرستادن

شعله اتمی خوبی داره ولی شعله عادی با جرقه زن خودش روشن نمیشه. برای کاری که زیاد میخواین. روشن نگه دارین خوب نیست

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات -دارای 2 نو شعله معمولی و تیز
-دارای قفل شعله
– دارای تنظیم میزان شعله
-بدنه استیل ضد گرم شدن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

7. شعله افکن مدل F-15

شعله افکن مدل F-15

سلام علیکم چیز خوبیه بدرد بخوره اما متاسفانه خیلی کوچک تر از انتظار هست یکم از فندک بزرگترهواقعا بدرد بخوره، قفل هم داره که قطعا خیلی لازم میشه، ولی انتظار شعله تیز تری ازش رو داشتم.

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات قابل استفاده در صنعت پزشکی، طلا سازی و …
دارای شعله اتمی
با قابلیت قفل شعله و روشن ماندن مداوم فندک
دارای پایه برای ایستادن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

8. شعله افکن لوموس مدل PJ-143/3

شعله افکن لوموس مدل PJ-1433

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات قابل استفاده در صنعت پزشکی، طلا سازی و …
دارای شعله اتمی
با قابلیت قفل شعله و روشن ماندن مداوم فندک
دارای پایه برای ایستادن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

9. شعله افکن مدل F-17

شعله افکن مدل F-17

دوستان عزیز این فندک دوتا فروشنده داره آون یکیش بدون تخفیف داره همین قیمت تخفیفی رومیده توبازارهم حدود۴۵تومنه

خود فندک خوبه و کارآمد و شعله خوبی داره اما بعد از تهیه این فندک دیدم فروشگاه های دیگه همین فندک رو با نصف قیمت گذاشتن .

ببخشید این محصول رو میشه برای روشن کردن منقل و گریل کردن روی غذاها استفاده کرد؟و قابل پرکردن مجدد هستن؟ممنون

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات قابل استفاده در صنعت پزشکی، طلا سازی و …
دارای شعله اتمی
با قابلیت قفل شعله و روشن ماندن مداوم فندک
دارای پایه برای ایستادن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

10. شعله افکن دانهیک مدل Q503

شعله افکن دانهیک مدل Q503

انواع شعله افکن

کیفیت خوبی داره. فروشنده های دیگه ارزون تر میدن ولی من از فروشگاه نو آوران با قیمت بالاتر خریدم چون دیدم برای بقیه افراد کالای اصلی فرستاده.

متاسفانه یه جنس و برند دیگه ارسال شده بود و خیلی بدنه و کلید های بی کیفیت داشت.مرجوع کردم.دیگه داره واسم اینجور خرید ها و اشتباهات از عادی میشه

سلام من قبلا از این شعله افکن یکی از دکه سیگار فروشی تهیه کرده بودم که وزنش خیلی سنگین تر از این مدل بود و بسیار جنس محکم تر و بهتری داشت و زیر شعله افکن قسمت ورودی گاز سوپاپ تنظیم گاز داشت

خرید شعله افکن

که شعله با آن کم و زیاد می‌شد این مدل فقط روی بدنه درجه تنظیم گاز داره و زیر اون دیگه نداره و کیفیتش نسبت به جنسی که قبلا خریدم خیلی پایین بود و درست هم روشن نمیشد کلا مشخص بود که فیکه من مرجوعش کردم

کیفیت خوبی داره شعله کوچیکی داره فک میکنم برای لحیم کاری مناسب باشه

برای کارهای خانگی و یا توی مسافرت عالیه.اگر انتظار شعله بیشتری دارید باید کپسول دارش رو بخرید که دردسر های خاص خودش رو داره .مثل هزینه خرید مجدد کپسول و… در صورتی که این محصول با گاز فندک مجدد شارژ میشه

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

11. شعله افکن لوموس مدل PJ-143/2

شعله افکن لوموس مدل PJ-143/2

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز مایع
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات قابل استفاده در صنعت پزشکی، طلا سازی و …
دارای شعله اتمی
با قابلیت قفل شعله و روشن ماندن مداوم فندک
دارای پایه برای ایستادن

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

12. مشعل مدادی هانست مدل 503JET

مشعل مدادی هانست مدل 503JET

بهترین شعله افکن

گویا چند مرتبه برگشتی خورده بود چون هم گازش تمام شده بود هم دو تا خش داشت ولی چون خوشم آمده بود از شکل ظاهریش و آخریش بود برگشت نزدم ولی این مسائل از اعتبار دیجی کالا به شدت می کاهد.

پرقدرت و کاربردی و زیباست ولی در خصوص ماندگاری زیاد مورد تایید بنده نیست.چون برای من زود خراب شد متاسفانه…البته اگر رعایتش کنید و زیاد بهش فشار نیارید ابزار خوبیه .درجه تنظیم فشار شعله و مخزن قابل شارژ دارد که ظرفیت بالایی دارد و قابلیت تغییر نوع شعله از اتمی به مشعل و بلعکس را دارا میباشد.

من برای کاربری خاصی نخریدم، فقط چون خوشم اومد خریدمش، کیفتش معمولی هست و برای من کفایت میکنه. البته دو سه باری هم باهاش لحیم کردم و خوب بوده

شعله افکن آشپزی

شیر گازش یه دکمه کشویی روی بدنه است و جرقه زن جداگانه در ته قلم قرار گرفته. واقعا نمی‌دونم چه فکر کردن. اینو تو کوله یا خرت و پرتها بندازی احتمالش هست شیر گاز اتفاقی باز بشه و خالی بکنه.

سلام این محصول کیفیت خوبی دارد و تفاوت زیادی با فندک اتمی معمولی داره خلاصه اینکه به نوعی یه محصول حرفه آیه منتها با کیفیت پایین!انتظار داشتم موقع استفاده تو حالت حداکثر شعله قطع و وصل نشه ولی در کل با توجه به افزایش بدون توجیه قیمت کار راه اندازه و بهتر از محصولات متفرقه!

این فندک رو سال پیش از دیجی 90 خریدم. کیفیت ساختش قابل قبوله. ولی برای کارهای فنی نیست. چون بدنه پلاستیکه و اگر بیشتراز 30 ثانیه با شعله اتمی روشن بمونه بدنه ذوب میشه و آتیش میگیره.

شعله افکن ارزان

درنهایت بر ای کار در منزل و کمپینگ خوبه و نه کارهای فنی. اولش فکر کردم جرقه زن نداره ولی بعداز کلی تعجب فهمیدم که قسمت ته فندک را باید فشار داد. هیچ راهنما نداشت که خریدار را شیرفهم کنه. باید خودتون معما رو حل کنید. البته اینهم خودش مزه داره!

اصلا روشن نمی شود یعنی فروشنده گشته دیده کدوم جنسش بنجل تو خرید حضوری نخریدن ازش همونو فرستاده گازش که خیلی کم بود و اصلا جرقه زنش کار نمیکرد که روشن شه، چون فروشندش دیجی نیس حواستونو جمع کنید

خرید شعله افکن

امروز به دستم رسیده. بسته به اینکه هر کسی برای چه مصرفی این محصول را تهیه کنه ، نظرات متفاوته. من ماموریت زیاد میرم و صرفا برای ضدعفونی کردن روی غذاها و قاشق چنگال اینو گرفتم. کیفیت ساختش واقعا خوبه. شدت شعله کاملا مناسب بود. من در کل از خریدم راضی هستم

گفته هشت دقیقه بیشتر روشن بمونه خیلی شعله تیز ذوب کننده ای داره شعله معمولی هم داره گاز زیادی درش جامیگیره باکیفیته.مرسی

بذارید براتون اول تا اخر این فندک رو بگم چند روز پیش رسید دستم و قیمتش نسبت به اندازه و کاراییش و در مقایسه با محصولات دیگه واقعا بالاست. امروز رفتم طبیعت گردی استفاده کردم تو باد راحت روشن شد و اندازه و شکلش چون راحت تو جیب با کوله جا میشه عالیه مخزن گازش هم باید بگم اولش که رسید دستم گاز کمی داشت فکر کردم خیلی گنجایشش پایینه و خیلی تو ذوقم خورد اما بعد که کپسول گرفتم و خوب شارژش کردم

قیمت شعله افکن

امتحان کردم دیدم از چیزی که فکر میکردمم بیشتر روشن میمونه دوستان توجه داشته باشید که حتما حتما از کامل شارژ شدنش مطمعن بشین. موقع جابجایی بین اتمی و فندکش هم اگه خیلی خیلی آروم عمل کنید به راحتی و بدون خاموش شدن جابجا میشه به هرکدومش من زمانی که ۱۳۰ بود خریدم ولی به قیمت ۳۸۰ که الان هست به هیچ عنوان به هیچ عنوان نمی ارزه

متاسفانه با توجه به قیمت و کیفیت محصول خریدش پیشنهاد نمیشه اما از نظر کارایی و ظاهر واقعا وسیله ی خوبیه مخصوصا برای جوشکاری پلاستیک برای کارهای ظریف و کوچیک

مشخصات ابزار

نوع گاز مصرفی گاز فندکی
نوع مخزن گاز داخلی
فندک سر خود دارد
قفل ایمنی دارد
پیچ کنترل حجم شعله دارد
سایر توضیحات طول 16.5 سانتی متر
مناسب برای کارهای ظریف از قبیل تعمیر و ساخت جواهرات ، تعمیر عینک و ‏.‏‏.‏‏.‏
ایده آل برای لحیم کاری ، کارهای الکتریکی، ساخت مدل و آشپزی
دارای قدرت کافی جهت ذوب طلا ، نقره ، مس ، آلومینیوم
ایجاد حرارت تا 1300 درجه سانتی گراد
دارای فندک سرخود
دارای دکمه قطع و وصل گاز
امکان انتخاب شدت شعله
امکان انتخاب نوع شعله (معمولی یا اتمی )
شارژشدن مخزن از طریق گاز فندکی
طراحی ارگونومیک جهت کاربری آسان
سبک و کاربردی

مشاهده قیمت این مدل در دیجی کالا

لیست پرفروش ترین شعله افکن

منبع
bobvila

دوستان برای تکمیل این مقاله تجربیات خود را باما به اشتراک بگذارید. 🌹🙏

علیرضا کاظمیان

با سلام، من علیرضا هستم، نویسنده مطالب بخش ابزار دستی و غیر برقی سایت نقد و بررسی بیک نیک، من دارای بیش از 4 سال تجربه که بعداز خدمت سربازی شروع به نوشتن در زمینه فروش و استفاده از ابزارهای دستی کردم و با توجه به این تجربه، تصمیم گرفتم که اطلاعات مفیدی را در مورد ابزارهای دستی به اشتراک بگذارم. هدف من در نوشتن مطالب، به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و ارائه راهنمایی‌هایی است که بهترین راه برای خرید و استفاده از ابزارهای دستی را برای خوانندگان فراهم می‌کند. من به دنبال ارائه مطالبی هستم که به خوانندگان کمک کنند تا به راحتی ابزار دستی مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنند و با آن کار کنند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *